>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour - Antalya, Eastbourne - 25.06-01.07.2017

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kwalifikacje w Eastbourne
Fabbiano - Molteni 2-0 @1,22 ✅ 6-1 6-1

Nie widzę jeszcze kursów, jak dadzą z @1,3 to można grać. Fabbiano coś tam na grassie pogrywa, niedawno zaliczył finał w Nottingham, ograł m.in. Grotha czy Stakhovskiego, a wcześniej Shapovalova, który fajnie pokazał się w Queens. Ale to nawet nie o sile Włocha mowa, bowiem rywala lepszego trafić nie mógł. Molteni rocznik 88, na trawie rozegrał JEDEN oficjalny mecz - kilka sezonów temu przegrał 0-2 z Burquierem w kwalach do Wimbla. W hali ma 8 oficjalnych meczów. To typowy ziemniak, podejrzewam, że na trawie będzie miał problem, żeby pobiegać wzdłuż i wszerz. W dodatku w tym sezonie wygrał zaledwie 5 meczów na 13. Nie widzę innej możliwości niż gładkie 2-0 Fabbiano, ale kursy pewnie będą marniutkie, jak ktoś znajdzie gdzieś w jakimś normalnym buku proszę o wiadomość pw lub w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Y 12

youngucci

Użytkownik
Young. D - Edmund K. / Zwycięzca : Young D. / 2.1 Fortuna

Pierwszy pojedynek tych panów. Oglądałem ostatnie 4 mecze Younga i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, w Queens w ćwierćfinale odpadł z Cilicem jednak po niezłym meczu i walce do końca. Ostatnie mecze Edmunda to porażka w Londynie w 1 rundzie, we French Open odpadł w 3 rundzie z Andersonem jednak to inna nawierzchnia, nie widzę Edmunda na trawie. Przy takim kursie jest to duże value, jestem wręcz pewny ze Young to bierze w obecnej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 0

pov20

Użytkownik
Ktoś oglądał kwale i jest w stanie powiedzieć coś o nawierzchni w Turcji? Trawa z rolki a&#39;la Stuttgart? Dzięki za odpowiedź ????
Od siebie dodam że pozytywnie zaskoczył mnie awans Kamila Majchrzaka do głównej drabinki, tydzień temu miałem okazję oglądać go na żywo w sopockim ITFie na mączce i 1 serwis nie funkcjonował, 5/5 nieudanych skrotów, siłą uderzeń także odstawał od rywala. W 1 secie podpalił się i zaczął rzucać przekleństwami, później w ruch poszła rakieta. Jego przeciwnik (Zdenek Kolař) po tym zdarzeniu zgarnął 8 gemów z rzędu. Zdziwię się jeśli weteran Seppi nie weźmie tego 2:0, kurs dodam później.
Edit: A.Seppi- K. Majchrzak DW 2:0 @1,56 1xbet
 
C 247

corner91

Użytkownik
Sousa J. - Albot R.
Godz: 13:10
Typ: Dokładny wynik 2-0
Ako: 2.12
Buk: Unibet
Pierwszy mój bet na tym turnieju i uważam go za dość bezpieczny. Portugalczyk J. Sousa zagra z Mołdawianem R. Albotem, spodziewam się tutaj bardziej pojedynku gdzie 57 rakieta Świata zrobi sobie prezent i szybko zakończy mecz ze 114 tenisistom. Widział bym tych panów bardziej jako sparing partnerów anieżeli konkurentów w ATP. Mołdawianin nie ma za bardzo czym postraszyć i pomimo tego iż urywał seta Portugalczykowi to uważam iż jest on bardziej na poziomie chelengerów w których uczestniczy anieżeli na poważne uczestnictwo w rankingu ATP. Portugalczyk natomiast jest jednym z lepszych tenisistów i w tym meczu spodziewam się gładkiego 2:0 dla Portugalczyka.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Trochę nie na temat zapewne, ale jak ktoś odpowie to do kasacji.
Kiedy wystawiają kursy na początek kwali do Wimbledonu? Bo to już jutro przecież a właśnie bym chętnie zobaczył kursy do tego, z tego co widzę to nigdzie nie ma tego (albo jestem ślepy).
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mahut - Haase 1 @1,69 Uni ⛔

Zdziwię się jeśli Nicolas w końcu nie pokaże klasy na trawie. Wiadomo, że potencjał do gry na grassie ma wielki, jego gra jest wręcz idealna na tę nawierzchnie. Haase po dobrym turnieju w Halle, ale jego cechą jest właśnie niestabilność w grze. W ubiegłej edycji Wimbledonu ledwo ograł w pierwszej rundzie ziemniaka Schwartzmana, który kilka dni wcześniej dostał 0-6 3-6 z Escobedo. Panowie grali raz - 5-7 6-3 6-4 w Hertogenbosch wygrał Francuz. Z pewnością będzie on głodny gry, nie tak wyobrażał sobie turnieje w Herto i Queens. Z reguły na Wimbledonie mu się nie wiodło, tam pewnie bardziej nastawia się na rywalizację w deblu. Haase jest spokojnie do ogrania.
 
C 50

chivens

Użytkownik
Rogeiro Dutra Silva - Ramkumar Ramanathan 1@1,85 Dafabet oraz DW 2:0 @3 Dafabet
Powiem tak, tu różnica klas jest kolosalna, nawet mimo tego, że nawierzchnia na której będą rozgrywać pojedynek różni się znacząco od tej, na której grają najczęściej. Doświadczenie, obycie w tourze, selekcja uderzeń - to wszystko po stronie Brazylijczyka, w dodatku na trawie rozegrał stosunkowo dużo meczów jak na challengerowego ziemniaka, w tamtym roku nawet urwał Almagro 2 sety na Wimbledonie, fakt że poza tym żadnych większych sukcesów nie odnosił (jedno zwycięstwo w przeciągu 7 lat), aczkolwiek wie z czym to się je i takiego amatora jakim jest Ramanathan powinien odprawić z kwitkiem szybko i sprawnie. Co prawda przeszedł kwale i obycie jako takie na tej nawierzchni ma, ale przeciwnik z jakim się zmierzy zweryfikuje jego umiejętności (a raczej ich brak), bo oprócz serwisu i jak na taki ranking niezłego woleja nie posiada w swoim repertuarze groźnych uderzeń.
Kyle Edmund - Donald Young 2 @2.25 Dafabet
Serio? Edmund faworytem? A z jakiej racji? Brytyjczyk nigdy jakoś specjalnie na trawę nie pasował i potwierdza to niejako swoimi rezultatami. Nawet na własnej ziemii w Queen&#39;s uległ młodemu Shapovalowowi, do tego zbliża się Wimbledon, również na własnej ziemii więc myślę, że zgarnie wpisowe i poleci do Londynu w spokoju przygotować się do szlema. Young zaskoczył pozytywnie, eliminując Kyrgiosa (co prawda grał z kontuzją), Troickiego i nawiązując w miarę równorzędną walkę z będącym w wyśmienitej formie Cilicem. Lewa ręka na trawę jest idealna, do tego Young lubi chodzić do siatki, a jak wiadomo taka taktyka przynosi sporo punktów na tej nawierzchni. Według mnie kursy powinny być na odwrót, dlatego skorzystam z value i pogram na Donalda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Kyle Edmund - Donald Young 2 @2.25 Dafabet

Serio? Edmund faworytem? A z jakiej racji? Brytyjczyk nigdy jakoś specjalnie na trawę nie pasował i potwierdza to niejako swoimi rezultatami. Nawet na własnej ziemii w Queen&#39;s uległ młodemu Shapovalowowi, do tego zbliża się Wimbledon, również na własnej ziemii więc myślę, że zgarnie wpisowe i poleci do Londynu w spokoju przygotować się do szlema. Young zaskoczył pozytywnie, eliminując Kyrgiosa (co prawda grał z kontuzją), Troickiego i nawiązując w miarę równorzędną walkę z będącym w wyśmienitej formie Cilicem. Lewa ręka na trawę jest idealna, do tego Young lubi chodzić do siatki, a jak wiadomo taka taktyka przynosi sporo punktów na tej nawierzchni. Według mnie kursy powinny być na odwrót, dlatego skorzystam z value i pogram na Donalda.
Typ prawidłowy, ale analiza mi się nie podoba. Jeżeli Kyrgios grał z kontuzją, to nie powinieneś brać pod uwagę tego meczu. Troicki zagrał fatalnie, chyba chciał przegrać już poprzedni mecz, ale Tipsa chciał bardziej. Natomiast z Cilicem nie miał szans - ugrał 8 gemów, minimalnie pokrył hc z tego co pamiętam, ale to nie była w miarę wyrównana walka. Young nie miał szans od początku do końca. Też uważam, że Donald jest faworytem w tym meczu, ale ostatnio nie miał kto go sprawdzić tak naprawdę, poza Chorwatem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Eastbourne (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:25
Spotkanie: Cameron Norrie - Horacio Zeballos
Typ: 1
Kurs: 2,52
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zeballos na trawie słabo sobie radzi i ostatni mecz na tej nawierzchni zagrał rok temu na Wimbledonie. Norrie to z kolei młody Brytyjczyk, który u siebie na korcie powinien dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Cameron gra na tym turnieju dzięki dzikiej karcie. Napewno dużo bardziej utytułowanym tenisistą jest Horacio, który jest bardziej doświadczony i zajmuje lepszą pozycję w rankingu ATP ale na trawie myślę, że Cameron jest w stanie z tym tenisistą powalczyć i sprawić niespodziankę wygrywając to spotkanie. Argentyńczyk nigdy nic wielkiego na tej nawierzchni nie grał i raczej unika kortów trawiastych. Tutaj ten turniej traktuje jako przetarcie przed wielkim szlemem ale nie czarujmy się ani tutaj ani na Wimbledonie nic wielkiego nie osiągnie i raczej szybko odpadnie ;) Horacio to typowy ceglak i na mączce czuje się najlepiej i osiąga swoje najlepsze wyniki, trawa to tylko taka odskocznia ale nic wielkiego na niej nie grał i już nie zagra. Norrie do tej pory też nic wielkiego nie pokazał ale to jeszcze młody tenisista i wolę tutaj iść w jego wygraną, bo jednak myślę, że na tej nawierchni będzie sobie lepiej radził od rywala. Wkońcu turniej rozgrywany u niego w Wielkiej Brytani, tak więc będzie chciał się tutaj pokazać z jak najlepszej strony, żeby pokazać, że nie przypadkowo dostał tę dziką kartę. Norrie przynajmniej już w tym roku zaliczył turnieje z kortami trawiastymi, wprawdzie nic wielkiego na nich nie pokazał ale przynajmniej już jest zaznajomiony z trawą i powinien lepiej poruszać się na korcie.
✅ 2-0 (6-4 , 7-6)
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie idealnie podsumowuje całą karierę Mahuta. Mentalnie jest on na poziomie trzylatka ;)
Nie kasujcie, dodam analizę później.
Medvedev - Querrey over 10,5 gemów w 1. secie @ 2,30 forbet
Co do części z Querreyem to chyba nie trzeba tłumaczyć, to gość niewątpliwie lubiący korty trawiaste i jak wszyscy dobrze pamiętamy, rok temu nawet zrobił ćwiartkę Wimbledonu, eliminując po drodze Novaka. Za dużo nie grał jeszcze w tym roku na grassie, bo 3 mecze w Queens, pokonał pogromcę Murraya - Thompsona oraz miejscowego Camerona Norrie. Wygrana z Australijczykiem przyszła w dość dużych bólach, nie był to zbyt dobry mecz w jego wykonaniu. Niby wydawało się już w trzecim secie, że w miarę ma mecz pod kontrolą, ale jednak wychodził z 0:40 przy 3:1 i własnym podaniu, gdyby tam Thompson wrócił to kto wie. Prawdziwy test przyszedł w starciu z wyśmienitym na tej nawierzchni Mullerem i tam zaprezentował się z dobrej strony. Owszem, raz stracił podanie, ale poza tym jednym gemem to w zasadzie moim zdaniem lepiej trzymał swój serwis, niż Luksemburczyk, w taju to już oczywiście na dwoje babka wróżyła, ostatecznie Muller wziął to 2:0, lecz gdyby poszło w drugą stronę, to zwycięzca meczu mógłby być inny. Jeżeli jutro zagra od początku w pełni skoncentrowany, to powinno być ciężko go złamać.
A teraz o młodym Rosjaninie. Bardzo ciekawy to zawodnik i naprawdę fajnie zdążył się już zaprezentować w tym roku na trawie. Dwa ładne runy, w s-Hertogenbosch przeszedł przez kwale (gdzie pokonał m.in. zawsze groźnego na tej nawierzchni Rama), grającego u siebie Haase i Kokkinakisa, który rundę wcześniej wyrzucił Raonica; zatrzymał go Karlovic. Oglądałem jego mecz z Haase. Nie było to wybitne spotkanie, ale zagrał całkiem fajnie, pomimo przegrania drugiego seta nie pękł psychicznie i nie przestraszył się miejscowej publiczności. Jest wysoki, więc dysponuje całkiem mocnym pierwszym podaniem. Porusza się po korcie całkiem przyzwoicie, nie jest to oczywiście Rafa Nadal i nieraz bywa spóźniony do piłek - 1,98m robi swoje, ale w takim razie co można powiedzieć o Samie ???? ma bardzo dobry backhand, z którego potrafi naprawdę solidnie przyspieszyć. Widać, że nie jest jeszcze do końca obeznany z trawą, ale potrafi też trochę zmienić rytm, zagrać skrót, czy slajsa. Jest bardzo niewygodnym rywalem. Na korcie strasznie spokojny, nie podpala się bardzo, co niewątpliwie jest atutem.
Oprócz jego poczynań w Holandii chyba nawet jeszcze bardziej trzeba odnotować jego wynik w Londynie, bo pokonał zawsze groźnego na trawie Mahuta, potem przeszedł Kokkinakisa (to przemilczę, tragiczny mecz Kangura) i zatrzymał go Dimitrov. Tam na początku, podczas rozgrzewki pojawił się ból w prawym barku i wyglądało to bardzo źle, medical wzięty jeszcze przed rozpoczęciem gry, szczerze mówiąc po każdym kolejnym błędzie z jego strony myślałem, że podziękuje Bułgarowi za grę i skreczuje, ale nie poddał się i ból chyba ustąpił, a ostatecznie się nawet okazało, że prawie wziął cały mecz. Tak, Dimitrov nie zagrał zbyt dobrze, ale trzeba oddać Medvedevowi to, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala, a Rosjanin skutecznie odpowiadał Bułgarowi swoją grą i nawet miał przewagę brejka w deciderze, ale wtedy już Dimitrov spiął się na 200% i udało mu się wrócić. Niemniej jednak nie pokuszę się tutaj o bet na Rosjanina, więc nie ma to znaczenia. Wydaje mi się, że obaj panowie powinni jutro zrobić over w pierwszym secie.
Bez głębokiej analizy gram też tasiemkę: Djokovic + Thiem + Stakhovsky + Matkowski/Mirnyi @ 2,107.
Myślałem też o DW 2:0 Seppi, ale coś mi śmierdzi ten mecz, Andreas lubi czasami coś przytankować. Kamil na pewno głodny gry, może być różnie.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Koledzy, to nie mój dział, więc proszę o pomoc....po sąsiedzku;-) Wiem, że dla modów takie posty są wk...., ale odwdzięczę się zimą ;-)
Gdy zobaczyłem kursy na mecz Seppi-Majchrzak oniemiałem.
Na pierwszy rzut oka latwizna, gruba stawka i lokata......, ale, no właśnie, Seppi.
Bije na łeb naszego i przewiduję ` set zacięty, a następny już gładko makaroniarz - dla mnie handi do grania jednak chciałbym poznać zdanie lepszych w temacie fachowców ;-)
Czy może lepiej bez mega handi do dubla ze Stachowskim?
p.s. postaram się odwdzięczyć zima ;-)
 
C 50

chivens

Użytkownik
Koledzy, to nie mój dział, więc proszę o pomoc....po sąsiedzku;-) Wiem, że dla modów takie posty są wk...., ale odwdzięczę się zimą ;-)
Gdy zobaczyłem kursy na mecz Seppi-Majchrzak oniemiałem.
Na pierwszy rzut oka latwizna, gruba stawka i lokata......, ale, no właśnie, Seppi.
Bije na łeb naszego i przewiduję ` set zacięty, a następny już gładko makaroniarz - dla mnie handi do grania jednak chciałbym poznać zdanie lepszych w temacie fachowców ;-)
Czy może lepiej bez mega handi do dubla ze Stachowskim?

p.s. postaram się odwdzięczyć zima ;-)
wiesz co, w turnieju bezposrednio poprzedzajacym wimbledon za przeproszeniem nawet psy szczekaja dupami, dzisiaj sie sam o tym przekonalem ???? nie w interesie kazdego jest dojscie daleko, tylko czasem przetarcie meczowe na trawie wystarczy, unikalbym tutaj grania na faworytow, bardziej szukalbym ciekawych dogow
 
J 47

januszo

Użytkownik
@hristo
szczerze? perełką dnia i tak jest moim zdaniem coś innego. Janko Tipsarevic gra z Harrisem, który wszedł jako LL i został odpulony właśnie przez naszego Majchrzaka. Gość nie ma absolutnie żadnych argumentów, a Janko moim zdaniem może się na taki właśnie turniej spiąć, wyniki notuje w tym roku bardzo dobre, a kurs jest trochę wyższy niż w meczu o którym wspominałeś.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Zverev vs R.Harrison
Wygrana w meczu: Wygra Zverev, Mischa @ 1.32 ✅ 6-4 7-6
Zverev, Mischa To Win + Total Games Over 22.5: Tak @ 2.875 ✅
Marathon
Tydzień przed Wimbledonem to może nie jest najlepszy moment na typowanie, bo niektórzy gracze traktują takie turnieje jak dopust boży, zwłaszcza czołówka. Ale chyba w tym przypadku żadnej asekuracji nie powinno być. Starszy z braci Zwieriewów nie ta klasa co Alex, nieregularny do bólu, ale i tak dużo bardziej przewidywalny niż Harrison, a do tego z dobrym runem ostatnio na trawie. Amerykanin bardzo przeciętne ostatnie miesiące, ostatnio seria 4 przegranych i choć rywale nie należeli do łatwych (Cilic, Tipsarevic, Bedene, Dimitrov) to nie miał z nimi nic do powiedzenia. Na trawie w tym sezonie tylko jeden mecz (wspomniana wtopa z Dimitrovem), na tym tle osiągnięcia Niemca wyglądają wręcz imponująco. W Stuttgarcie doszedł do półfinału, w Halle tylko druga runda, ale przegrana z Federerem po wyrównanym meczu (6-7 4-6) na pewno ujmy nie przynosi, a nawet może dodać pewności siebie. Dla mnie to Misza jest słusznym faworytem tego zestawienia, choć nie musi być to łatwy mecz o czym wskazują 3 ostatnie bardzo wyrównane boje.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Nie zastanawia was, dlaczego Djokovic bierze udział w turnieju w Eastbourne, skoro od xx lat na trawie grywa tylko na Wimbledonie? Czyżby aż tak nie był pewny swojej formy, że musi przed Szlemem pograć trochę na trawie?
Kurs 1.18 (Fortuna) jak na Novaka to bardzo dobry kurs ;)
 
C 50

chivens

Użytkownik
Nie zastanawia was, dlaczego Djokovic bierze udział w turnieju w Eastbourne, skoro od xx lat na trawie grywa tylko na Wimbledonie? Czyżby aż tak nie był pewny swojej formy, że musi przed Szlemem pograć trochę na trawie?

Kurs 1.18 (Fortuna) jak na Novaka to bardzo dobry kurs ;)
tylko ze novak gra z pospisilem, ktorego gra jest idealna na trawe, z reszta w tym roku pokonal juz murraya, co prawda na indian wells, ale tu daje mu nawet wieksze szanse na powodzenie
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Djokovic vs Pospisil ( Pospisil + 4.5 ) @ 1.79 Unibet ⛔
Zgadzam się z kolegą wyżej. Djoker pierwszy mecz na trawie w tym sezonie będzie grać z gościem, który notuje bardzo dobre wyniki na tej nawierzchni. Na 10 spotkań tylko 2 porażki. Vasek ma dobry serwis więc połamać go nie będzie Djokerowi tak łatwo. Myślę, że Djoko chce się tylko przywitać z trawą przed Wimbledonem i będzie trenować różne warianty, a Vasek będzie grać swoje.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
tylko ze novak gra z pospisilem, ktorego gra jest idealna na trawe, z reszta w tym roku pokonal juz murraya, co prawda na indian wells, ale tu daje mu nawet wieksze szanse na powodzenie
Djokovic vs Pospisil ( Pospisil + 4.5 ) @ 1.79 Unibet
Zgadzam się z kolegą wyżej. Djoker pierwszy mecz na trawie w tym sezonie będzie grać z gościem, który notuje bardzo dobre wyniki na tej nawierzchni. Na 10 spotkań tylko 2 porażki. Vasek ma dobry serwis więc połamać go nie będzie Djokerowi tak łatwo. Myślę, że Djoko chce się tylko przywitać z trawą przed Wimbledonem i będzie trenować różne warianty, a Vasek będzie grać swoje.
Nie odbieram nic Kanadyjczykowi, ale zwróćcie uwagę na to z kim grał na tej trawie i z kim wygrywał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom