>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Antalya, Eastbourne - 25.06-01.07.2017

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ilhan M. - Klizan
Typ: over 22.5 gema
Kurs: 2.1
Pinnacle
Spotyka się dwóch wybitnie nie lubiących trawy tenisistów. W ubiegłym roku obaj zagrali tylko po jednym meczu i to na Wimbledonie. Tymbardziej jestem zaskoczony że się dzisiaj spotykają na turnieju poprzedzający najważniejszą imprezę na trawie. Ilhan gra u siebie,jest tam obecnie 29 stopni czyli konkretny upał,Klizan dzieki swojemu doświadczeniu i obyciu w tourze powinien normalnie go ograćw dwóch setach ale Turek gra u siebie i jest upał do którego jest przyzwyczajony. Jeszcze zapomniałem o widowni,Marsel przegrał ostatnio w Itfie z gościem z 503miejsca w dodatku również u siebie. Dziś można spodziewać się wszystkiego więc podejrzewam że panowie trochę sobie pograja i może to będą dwa sety kończące się 7:5 7:5 lub w tie breakach,być może trzy sety. Znając Klizana da trochę pograć rywalowi a gdy przywyknie już do warunków i nawierzchni to wrzuci drugi bieg i skończy mecz. Jako że to ich pierwszy mecz na trawie w tym roku i ze w tych upalnych warunkach każdy z nich będzie szybciej chciał zejść z kortu spodziewam się przede wszystkim trzymania serwisu i przynajmniej jednego tie breaka,stąd typ na over gemów.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Oglądał ktoś Thiema? Brał jakieś medicale czy po prostu oddał mecz? Jeśli kontuzja, to trzeba grać przeciwko niemu, bo to, co grał w ostatnich gemach, to nawet w WTA przegrałby 10 na 10 z każdą z pierwszej 500. Jeśli jest zdrowy, to chyba jedna z najbardziej spektakularnych ustawek w tenisie w ostatnich latach.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Oglądał ktoś Thiema? Brał jakieś medicale czy po prostu oddał mecz? Jeśli kontuzja, to trzeba grać przeciwko niemu, bo to, co grał w ostatnich gemach, to nawet w WTA przegrałby 10 na 10 z każdą z pierwszej 500. Jeśli jest zdrowy, to chyba jedna z najbardziej spektakularnych ustawek w tenisie w ostatnich latach.
Zaraz po meczu Feda z Haasem ???? Oddał Thiem, bo Wimbl za pasem, marna 250 w Turcji, nie bronił żadnych punktów, zgarnął wpisowe i spokojnie potrenuje. Kyrgios nie takie akcje odwalał, ewentualnie dostanie jakąś karę pieniężną, albo powie po meczu, że coś mu dokuczało i tyle.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Zaraz po meczu Feda z Haasem ???? Oddał Thiem, bo Wimbl za pasem, marna 250 w Turcji, nie bronił żadnych punktów, zgarnął wpisowe i spokojnie potrenuje. Kyrgios nie takie akcje odwalał, ewentualnie dostanie jakąś karę pieniężną, albo powie po meczu, że coś mu dokuczało i tyle.
Dziś było to samo, co u Kyrgiosa tylko nie tak ostentacyjnie. Po serwisie nawet nie szedł do returnów na środek kortu. Jak już tu kiedyś pisałem, wały w tenisie są na porządku dziennym i za aprobatą władz, bo nikt nikomu nic nie udowodni.
Co do młodego, to parafrazując klasyka &quot;skoro zaczyna od ustawiania meczów, ciekawie gdzie skończy?&quot;. Mogliby dać mu ze 2 tygodnie, jak Australijczykowi i wywalić go z Wimbledonu dla przykładu, to by się chłopak nauczył ;) Swoją drogą, to Thiem aspiruje do przyszłego nr 1, a nie wyobrażam sobie, żeby taki Nadal czy Djoko oddawali w taki sposób mecze, zawsze można wygrać i oddać walkowera. Jakąś klasę trzeba mieć, ale patrząc na to nowe pokolenie tenisistów, to z kilometra widać, że nic sobą nie reprezentują.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Też jestem ciekaw co się stało Klizanowi że nie skonczyli seta...a jakoś tak wyszlo że dalem na win Turka I zwrot...smiech na sali.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Nie widziałem, ale patrząc na wyniki to jutro widzę wyrównane kursy.

Ciekawi mnie Tipsarevic - ciężko cokolwiek sensownego o Serbie napisać...jak przegrywał to wyglądał jakby mu się grać nie chciało (mecz z Troickim), tutaj właściwie też bez przekonania wygrał z Harrisem. Ogółem to miał fajna serię w challengerze swego czasu ale gdy przychodzi grać w ATP to z dawnego Tipsy wiele nie zostalo.

Z drugiej strony kolejny ciekawy mecz to Ferrer. Sugita w formie nawet fajnej, ale czy Ferrer przylatywalby do Turcji po wpisowe w tym wieku? Za przejście rund Wimbledonu dostanie więcej - ostatnio widać, że jego gra kuleje, nie wiem czy nie iść tu w stronę Japończyka, bo po prostu na trawie to lepszy zawodnik w tym roku. Tylko Ferrer raczej nie odpuszcza - w Turcji 27 stopni. Wyrównane kursy - ciężko stwierdzić.

Może ktoś analizował te mecze albo cokolwiek innego z tureckiej ziemi? Bo Eastbourne przy tych prognozach nie tykam. Tam się skończy że będą to grać w czwartek/piątek i połowa się zwinie do Londynu.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie widziałem, ale patrząc na wyniki to jutro widzę wyrównane kursy.
Ciekawi mnie Tipsarevic - ciężko cokolwiek sensownego o Serbie napisać...jak przegrywał to wyglądał jakby mu się grać nie chciało (mecz z Troickim), tutaj właściwie też bez przekonania wygrał z Harrisem. Ogółem to miał fajna serię w challengerze swego czasu ale gdy przychodzi grać w ATP to z dawnego Tipsy wiele nie zostalo.
Z drugiej strony kolejny ciekawy mecz to Ferrer. Sugita w formie nawet fajnej, ale czy Ferrer przylatywalby do Turcji po wpisowe w tym wieku? Za przejście rund Wimbledonu dostanie więcej - ostatnio widać, że jego gra kuleje, nie wiem czy nie iść tu w stronę Japończyka, bo po prostu na trawie to lepszy zawodnik w tym roku. Tylko Ferrer raczej nie odpuszcza - w Turcji 27 stopni. Wyrównane kursy - ciężko stwierdzić.
Może ktoś analizował te mecze albo cokolwiek innego z tureckiej ziemi? Bo Eastbourne przy tych prognozach nie tykam. Tam się skończy że będą to grać w czwartek/piątek i połowa się zwinie do Londynu. ��
Tak patrzę na te mecze w Turcji i nic ciekawego nie zauważam, Ferrer wyraźnie pod formą, gra zbyt pasywnie, serwis słabiutki, tyle, że Sugita także bez mocy, brejki tam będą uskuteczniane częściej niż w WTA. Lekko ewentualnie over gemowy Altmaiera z Ilhanem, trzy sety tam bardzo możliwe, a i linia 22,5 do pokrycia w dwóch setach. Młody Niemiec ma dobre warunki, trzyma dobrze podanie, Ilhan także serwisem na trawie się broni. Obaj nie są pewni na returnie, skille oceniam podobnie, zatem over wydaje się rozsądny.
Altmaier - Ilhan over 22,5 @1,82 Uni ✅
Co do Eastbourne to nic tylko grać na dogów. Przy takiej pogodzie nie spodziewam się, że faworyci przed Wimblem będą się marnować w 250&#39;tce. Taki &#39;La Monf&#39; po @1,10 na trawie to totalny samobój, leciutko Norriego spróbować można, jakieś handi. No i WTA, ale to w odpowiednim dziale.
 
P 27

pajter

Użytkownik
Jakie jest wasze zdanie na temat meczu Tipsarevic - Seppi? Ja skłaniam się w stronę 1, ale mam też wątpliwości, czy ruszać ten mecz czy nie.
 
J 47

januszo

Użytkownik
Oczywiście nie ma co obstawiać Seppiego na trawce, prędzej Janko, ale ja tego meczu narazie nie ruszam.
Moim zdaniem dobrym pomysłem na dzisiaj jest Albot : Lorenzi - 1 @1.68. Paolo przyjechał tutaj po wpisowe, na trawie grać nie lubi i choć panowie grali ze sobą w zeszłym tygodniu i Lorenzi wygrał 2:0, to wynikiem tym absolutnie nie ma co sobie zaprzątać głowy, bo Lorenzi na szybkich nawierzchniach to zupełnie inny zawodnik. Albot za to zagrał bardzo fajny meczyk z Sousą i wydaje mi się, że w takim *****turnieju(przepraszam za wyrażenie) jak Atlantya może się jeszcze odpalić i powalczyć.
++++
 
J 47

januszo

Użytkownik
też oglądałem jakieś skróty. Souse to ja mam na twitterku i przynajmniej widziałem, że do sezonu trawiastego już się dłuższy czas wcześniej przygotowywał, a Lorenzi unika trawy jak ognia, ale co się dziwić jak przez ostatnie 7 lat wygrał 3 oficjalne mecze. Jaką on może mieć motywacje na ten śmieszny turniej ????
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Albot właściwie powinien to ogarnąć, ale kwestia też tego, jaką Lorenzi ma motywację na Wimbledon? On wie, że tam w 90 % przypadku losowań 1 runda i leci a w zdecydowanej większości to polecenie 0:3. Tutaj drabinka taka, że nawet taki impotent grassowy może osiągnąć dobry wynik. Bo Tipsa czy też Seppi w kolejnej rundzie to też hegemoni nie są.
Tutaj Słońce to może wygrzeje stare kości, warunków na trawę nie ma żadnych. ???? Dziwnie wyglądają pary w tym turnieju i ciężko coś przewidzieć. Tego meczu jednak w żadnym wypadku bym nie ruszał. Warto dodać, że Albot to też poza ubiegłym Wimbledonem impotent grassowy (a tam wygrał z...4 ziemniakami). Niemniej, na pewno umiejętności na trawę ma wyższe od Paolo i zapewne stąd te kursy (ostatnia forma obu taka średnia).
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Wlasnie, kilka lat temu Bagdatis czy Lorenzi to smigaliby z nadzieja na Wimbledon ale dzis to moze oni sobie ostrza zeby, zeby tu pograc bo leszczy maja na rozkladzie..
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ferrer D. - Sugita Y. 2 @1.96 Ferrer gra coraz słabiej plus nawierzchnia na której nigdy nie czuł się dobrze do tego w tym roku grał raz na trawie i odpadł w 1 rundzie z Haase. Co o tym myślicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom