>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad, Hamburg - 24.07-30.07.2017

Status
Zamknięty.
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
W Kitzbuhel turniej startuje w poniedziałek, a w sobotę jest początek kwalifikacji, więc Lorenzi zagra nie w żaden piątek, a w poniedziałek lub wtorek (w przypadku gdyby tutaj grał finał).
Wiadomo, że Lorenzi jest lepszym graczem i w tym momencie w o niebo lepszej formie, (dlatego mamy takie kursy, a były nawet niższe), jednak względy pozasportowe też są ważne. Gość na pewno chciałby skupić się na turnieju, który przed rokiem wygrał. Ale jak dziś jeszcze wygra i odpadnie w kolejnej rundzie to nic mu się raczej nie stanie.
Jak nie będzie chciał shandlować to pewnie wygra, chociaż w zeszłym roku grali 5 setów (akurat ten jedyny mecz Szwajcara na ziemi w tamtym roku był z Lorenzim).
 
G 370

golkiper

Użytkownik
tak tak zgoda, turniej (losowanie itd.) zaczyna się w piątek. Niedokładnie napisałem. Jednak w tym Gstaad pogoda barowa i tak naprawdę już jest środa. Jakby chciał faktycznie się skupić na grze tam, gdzie obsada nienajgorsza to może tu być fix.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Lorenzi w swojej karierze skupia się przede wszystkim na fixach. To biznesmen który potrafi grać w tenisa. Ma głowę na karku i zapewne więcej &quot;zarobił pod stolem&quot; jak by mial zyskać po 10x wygrania Szlema. Taki jest tenis i to nie od dziś. Zycie ludzkie na świecie jest nic warte w starciu z dużymi pieniędzmi (Polska np. &quot;seryjny samobójca&quot; itp) , więc tym bardziej nikt nie będzie robił z siebie gentelmena grając w tenisa, jak jest możliwość zarobienia dużej pajdy za free.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 143

tdulko

Użytkownik
Chomik1: Lorenzi w swojej karierze skupia się przede wszystkim na fixach.
Aha, dzieki za info. To duzo tych fixow bylo cholerka..
A moze mi wytlumaczysz jak to oni zarabiają na tych fixach? Bo nikt jakos nie chce &#39;zdradzic&#39; tej tajemnicy ????
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Chomik1: Lorenzi w swojej karierze skupia się przede wszystkim na fixach.
Aha, dzieki za info. To duzo tych fixow bylo cholerka..
A moze mi wytlumaczysz jak to oni zarabiają na tych fixach? Bo nikt jakos nie chce &#39;zdradzic&#39; tej tajemnicy ????
To tak jak byś mówił że w Polsce czy świecie jest demokracja, ale jak jej nie ma, to nikt nie wie w jaki sposób jej nie ma.
Dziwne ze tego nie wiesz, bo ja tematem zainteresowałem sie &quot;grubo&quot; po finale Denko vs Vasalo około 10 lat temu. Sam Nick Kyrgios głośno o tym mówił + Interpol itp itd ale władze tenisa &quot;tuszuja&quot; temat bo widać wszystkim to się opłaca. Robią i piorą w ten sposób 10-tki mlrd ojro i raczej nie w bet365
To co wycieka szerzej to cwane płotki bez ochrony (np kupowanie klubów piłkarskich z 2-4 lig) Był o tym niedawno artykuł
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
L.Lacko-D.Young (około 22:00)
Typ: 1
Kurs: 3.15 (Unibet) ✅[6:3,6:1]

Po krótkiej nieobecności znowu jestem i dziś ATP Atlanta.
Zapału do gry dla Younga nie można odmówić, umiejętności również jakotakie posiada jednak zważywszy na &quot;problemy psychiczne&quot; nie powinno się na Niego grać.
Lacko może i wielkim wirtuozem nie jest ale jestem przekonany ze może wykorzystać moment słabości Donalda kiedy ten swą uwagę skupi na sędziach lub wpatrywaniu się w linię i szukaniu śladów, o rzucaniu rakietą już nie wspominając.
Słowak ma za sobą szybki,łatwy i przyjemny mecz z wyżej rozstawionym Włochem Fabbiano. Bardzo ładnie siedziało Lukasowi uderzenie forehandowe a i drugim podaniem kilkukrotnie potrafił przysporzyć kłopotów rywalowi, nie inaczej moim zdaniem będzie dziś wieczorem.
W Amerykańskim tourze Young na pewno ma nadzieje na dobre występy ale czy da powody do radości swojej publice? Ja mam co do tego wątpliwości.
Ogólnie rzecz biorąc mecz jest 50/50 i grzechem byłoby nie spróbować.
Vpred Lacko!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja może krótko o jutrzejszych moich typach:

Feliciano Lopez @1.42
Po kontuzji odniesionej podczas Wimbledonu śladu już nie ma (chyba, bo tak mówi tylko sam zainteresowany). Gość może już coraz starszy, ale jakby nie było, to zeszłoroczny zwycięzca tego turnieju w Szwajcarii. Motywacji z pewnością mu nie zabraknie. Nawet dobry serwis i ustawienie sobie rywala starczy na ziemi na Hanfmanna. Ale tak czy siak polecam w razie co grać u buka, gdzie krecz = zwrot, bo z kontuzjami i ich odnowieniem nigdy nie wiadomo.

David Ferrer @1.50
Hiszpan coś zaczął grać i na pewno ma formę zwyżkową po byle jakim początku sezonu. Ostatnio wygrana w Szwecji i tam właśnie zwycięstwo z Delbonisem w 1/8 finału bez historii 63, 64. Myślę, że tutaj będzie podobnie. Delbonis rzecz jasna to nie ogórek, ale nadal szuka swojej najlepszej wersji, czyli gdy był 33 na świecie. Teraz raczej widzę tutaj zwycięstwo doświadczonego Hiszpana. H2H na korzyść Ferrera 3:0.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner - Pospisil
over 10,5 w pierwszym secie @1,8
over 12,5 w pierwszym secie @2,15
Kursy STS
Isner po wygraniu turnieju w Newport na kortach trawiastych przyjeżdża do Atlanty na korty twarde. Dla zawodnika wychowanego na tej nawierzchni nie ma większej różnicy zmiana podłoża. John oczywście atomowy serwis i forehand. Pospisil też serwis niczego sobie, często gra akcje przy siatce. Ciężko bedzie któremuś o przełamanie. Nie spodziewam sie zbyt dużej ilości strat serwisu, dlatego takie typy z tego meczu. Kursy zachęcające więc próbuję szczęścia w taki sposób.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Chomik, przyznam, ze co do typowania to jakies pojecie masz.
Ale &#39;fixu&#39; dalej nie objasniles. I skad masz takie informacje. Sa tacy co jeszcze wierza, ze ziemia jest plaska. Ale nie wystarczy w to wierzyc, zeby tak bylo.
1. Lorenzi dzwoni do.. lub .. dzwoni do Lorenziego ????
2. Lorenzi co robi..
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Chomik, przyznam, ze co do typowania to jakies pojecie masz.
Ale &#39;fixu&#39; dalej nie objasniles. I skad masz takie informacje. Sa tacy co jeszcze wierza, ze ziemia jest plaska. Ale nie wystarczy w to wierzyc, zeby tak bylo.
1. Lorenzi dzwoni do.. lub .. dzwoni do Lorenziego ????
2. Lorenzi co robi..
Lorenzi to może zadzwonić, ale do mamy co najwyżej. On poprostu dostaje wytyczne co do przebiegu, może i rywal. Zawodnik dostaje worek papy i tyle. Nawet nie wie kto, gdzie, za ile i jak to postawił (może się domyślać, bo im każą np prowadzić w secie 4-1 i go przegrać)
Znajdź sobie dokument w necie pt: &quot;Sport,. mafia i korupcja&quot; Jest z polskim lektorem. Chodź ten dokument to &quot;State czasy&quot;
Znajdź w sieci artykuł o kupnie klubów piłkarskich, dla ustawiania spotkań 2-4 lig.
Znajdź artykuły o ustawianych meczach tenisa. Interpol uważa że nawet spotkania na Szlemach są ustawiane, a najwięcej deble (kilka takich meczy oglądałem i domyslam się o ktore chodzi, single także) Jednak władze tenisa nie chcą współpracować, a wręcz tuszuja sprawy itp. O dziwo śledczy nie mogą ujawnić nazwisk bo śledztwa trwają i są przez kogoś blokowane.
Dodatkowo niektórzy na tym forum krytykują Nicka Krygiosa za np jego zachowanie z konca poprzedniego sezonu. Tak pięknie władze ATP Tour to zatuszowaly i kazały mu się zamknąć, bo zagrozily zabraniem mu licencji i pozwem sądowym
Było tak że Nick Kyrgios nie podjął walki w trakcie meczu. Nie próbował nawet returnowac. Większość ludzi myśli że on jest nie poważny. A to był jego protest przeciwko ustawiamym meczom. Dzień przed na swoim koncie tweeter oznajmił publicznie że jutro odpuszcza mecz i go przegra na 100%. To właśnie uczynił w ramach protestu i aby grający sobie &quot;skorzystali&quot; za free. Pamiętam ten dzień tu na forum. Nikt z Was nie śledzi konta Krygiosa. Bo zamiesciliscie tylko komentarze krytykując go po meczu. Pamiętam że były typy na wygraną Krygiosa. Nick jednak się przestraszył władz ATP. Dostał bana na grę od ATP za uczciwość i już zamknął chalape.
 
P 7

piastun1986

Użytkownik
Ktoś może ma informacje co było powdem walkowera w spotkaniu:
Verdasco F./Vesely J. Cuevas P./Lopez M.
Zastanawiałem się nad typem na Vesely J. oglądałem czecha i argentyńczyka w 1 rundzie i bardziej sportowo przemawia za mną czech. W dodatku może skupić się na singlu gdzie Zeballos gra jeszcze na 2 frontach.

Ferrer D. - Delbonis F. kolega wyżej wszystko już opisał Hiszpan w gazie

Kohlschreiber P. - Simon G. Francuz w dołku już w 1 rundzie trochę się namęczył ostatnio z kortu schodzi raczej jako przegrany myślę że jutro pożegna się z turniejem.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
widzieliscie mecz Younga z Lacko?
8 gemów serwisowych Younga - wszystkie przegrane smiech na sali ????
 
F 2

forven

Użytkownik
Young-Lacko to taki fix, że się nie dało tego oglądać. Publiczność niezadowolona, Lacko nawet nie ucieszył się ze zwycięstwa, w decydujących momentach Young trafia wszystko w siatkę, DF przy BP dla przeciwnika. Jeżeli to nie było ustawione to nie wiem co jest
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Chomik, Forven, to co piszecie to dziecinada.
To, ze Kyrgios odpuscil sobie spotkanie, to nie jest &#39;fix&#39;.
Bajek i przesadow w internecie jest na tony.
Ja z &#39;Harrego Pottera&#39; juz wyroslem i nie powtarzam ciagle czegos co jest niesprawdzone, niewiadomo jak mialoby dzialac i na co nie ma zadnych dowodow.
Propozycje przekupienia Grotha na tweeterze to wyslac moze 10-latek co jeszcze kieszonkowego od mamy nie dostaje. A nawet z tego zrobiono wielkie halo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 143

tdulko

Użytkownik
DeloO: &#39;8 gemów serwisowych Younga - wszystkie przegrane smiech na sali&#39;
Ktory ty mecz ogladales? ???? Moze ci sie przysnilo? ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ktoś może ma informacje co było powdem walkowera w spotkaniu:
Verdasco F./Vesely J. Cuevas P./Lopez M.
Zastanawiałem się nad typem na Vesely J. oglądałem czecha i argentyńczyka w 1 rundzie i bardziej sportowo przemawia za mną czech. W dodatku może skupić się na singlu gdzie Zeballos gra jeszcze na 2 frontach.

Ferrer D. - Delbonis F. kolega wyżej wszystko już opisał Hiszpan w gazie

Kohlschreiber P. - Simon G. Francuz w dołku już w 1 rundzie trochę się namęczył ostatnio z kortu schodzi raczej jako przegrany myślę że jutro pożegna się z turniejem.

Ja bym na Kolbę nie stawiał w tym starciu.
Po pierwsze, często jest tak, że jak dany solidny zawodnik o uznanym nazwisku przegrywa i ma passę porażek to właśnie odblokowuje go jedna wymęczona porażka i tak też może być u Simona.
Druga sprawa, Kolba z nikim ciekawszym na clayu w tym sezonie nie wygrał, a przegrywał choćby z Chungiem czy Zeballosem, czyli teoretycznie słabszymi graczami niż Simon.
Trzecia sprawa to ostatni mecz w zeszłym roku i wygrana Simona na teoretycznie lepszej nawierzchni dla Niemca.
Wiem, że Simon wyglądał tragicznie, ale ten mecz w 1 rundzie w Hamburgu może go odblokować i ja bym z chęcią poszedł po takim kursie w jego stronę, tym bardziej po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Laaksonen H. - Sousa J.

Ja szczerze powiedziawszy źle oceniam wystawione przez buki tutaj kursy co do tego meczu, ale tym lepiej stawiać na teoretycznego underdoga.
Widać, że Laaksonen ewidentnie jest w formie w ostatnim czasie (w sensie od przejścia na cegłę, czyli od turnieju Challengerowego w Szwecji). Tam wygrał dwa spotkania, potem ulegl Mayerowi, ale już wtedy zagrał fajny mecz. Potem spotkania z Ymerem i Cuevasem juz w turnieju rangi 250 potwierdzily formę zwyżkową Szwajcara. Uległ Ferrerowi dopiero w 3 secie i to w taju, także różnie mogło być. Wczoraj rozegrał kapitalna końcówkę 3 seta, jakby od niechcenia, a jednak wyciągnął z 2:5 na 7:5 z Belluccim. Ogólnie forma jest u niego i często wchodziły zagrania bardzo ryzykowne. Natomiast jego dzisiejszy rywal Portugalczyk Sousa mnie zupełnie w tym sezonie nie przekonuje na mączce, mimo że to jego teoretycznie&quot;najlepsza nawierzchnia&quot;. Bilans 7/12 mówi sam za siebie. W dodatku porażki często w 1 rundach turniejów z niżej notowanymi zawodnikami. Żeby nie było, na mączce w Ameryce Południowej coś pograł, ale po przejściu na europejską nawierzchnie bilans jeszcze gorszy 3/9. W pierwszej rundzie turnieju w Gstaad dostał łatwego rywala Giraldo, który forma też nie grzeszy i to przeszedł. Niemniej serwis numer dwa jest spokojnie do zaatakowania. Np. Bedene tak go wypunktował w Umagu. Często wchodził na drugi serwis. A i pierwszy serwis Portugalczyka punktów raczej mu nie przynosi. A Laaksonen z drugiej strony potrafi w ważnych momentach dobrze zaserwować i co ważne: jest to serwis trudny do odebrania nawet na cegle. Zatem mamy tu do czynienia ze starciem: zawodnik w formie vs. zawodnik bez formy z szczęśliwym przeciwnikiem w 1 rundzie. W tym wypadku idę w stronę zawodnika gospodarzy!

Laaksonen, Henri @2.30
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
DeloO: &#39;8 gemów serwisowych Younga - wszystkie przegrane smiech na sali&#39;
Ktory ty mecz ogladales? ???? Moze ci sie przysnilo? ????
heh niewiem ocb sledzilem ten mecz na zywo, pierwszy raz widze poprawiony przebieg meczu na flashscorze
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
heh niewiem ocb sledzilem ten mecz na zywo, pierwszy raz widze poprawiony przebieg meczu na flashscorze
Nie raz juz cos takiego bylo, ze przebieg gemow serwisowych pokazywali po prostu na odwrot i pozniej zmieniali na prawidlowy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom