>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Barcelona , Belgrad (18.04.2022 - 24.04.2022)

Status
Zamknięty.
Pablito91 480,9K

Pablito91

Użytkownik
Djoko vs Kecmanovic @ 2

Próbuję dzisiaj zagrać na młodszego Serba. Nie oszukujmy się. Obaj na odmiennych biegunach jeśli chodzi o aktualną formę. Djoko w tym roku 5 meczu z bilansem 3:2. Kecmanovic w tym roku odpalił z formą. Ostatnio bardzo dobre granie. Djokovic ostatnio porażka z Doliną. Wczoraj ciężki ponad 3 godzinny mecz z Djere i tak na dobrą sprawę mogło już by go tutaj dzisiaj nie być. Jeżeli młody wytrzyma przede wszystkim z głową to na spokojnie może to spotkanie wygrać.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Lopezy to są kocury na mączce, na wiek nie ma co patrzeć, w sumie Ram też nie jest młody, rankingowo wiadomo kto jest faworytem, ale kto stawia tenis ten powinien wiedzieć, że ranking w tenisie nie odgrywa znaczenia, ja czuje tu 3 sety, a kto wygra, cieżko powiedzieć w końcu Lopezy grają u siebie,

Edit: I niech mi ktoś powie kiedy kurcze przestanie padać...
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Lopezy to są kocury na mączce, na wiek nie ma co patrzeć, w sumie Ram też nie jest młody, rankingowo wiadomo kto jest faworytem, ale kto stawia tenis ten powinien wiedzieć, że ranking w tenisie nie odgrywa znaczenia, ja czuje tu 3 sety, a kto wygra, cieżko powiedzieć w końcu Lopezy grają u siebie,

Edit: I niech mi ktoś powie kiedy kurcze przestanie padać...
Znam wynik i niezależnie od niego muszę zapytać czy Ty masz na myśli Feliciano Lopeza jako kocura na mączce? Marc wiadomo - tak, bez dwóch zdań, ale Lalo z mączką najbardziej "łączy" to, że jest z Hiszpanii i zawodnicy stamtąd preferują clay. On z kolei preferuje szybkie nawierzchnie, zwłaszcza grass. Jeżeli to była ironia to przyznaje - łyknąłem ;)
Co do samego meczu to Ram nigdy nie był asem na mączce (ledwo dodatni bilans w całej karierze deblowej na tej nawierzchni i to dzięki wygranej w MC) i zwyczajnie warto grać przeciwko nim z racji nawierzchni + 'syndromu' wygranej w poprzednim tygodniu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wiadomo o kogo mi chodziło, ale Felek z Marcem od dawna tworzą zgrana parę w deblu, o ile mnie pamieć nie myli, to na mące wygrywali Rolanda Garrosa, więc Felek na mączce też potrafi grać, wiadomo że to nie najbardziej ulubiona nawierzchnia, ale jednak gra w singlu a deblowa to troche roznica mimo że ostatnio razem nie osiągają wybitnych wynikow, to przez tyle lat wspolenj gry, mozna powiedzieć że zjadli zęby na deblu
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Lopezowie grali ze sobą wspólnie w 2018(!) W tym roku 3 mecze i 3 porażki. Turniej atp500 też jest wart uwagi. Był czas na odpoczynek. Salisbury jest nr. 1 w deblach od kwietnia tego roku. Dziwi mnie szczerze obecny wynik. Wierzę że chłopaki otrzeźwieją i zmiotą Lopezów z kortu w następnych dwóch odsłonach.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Djokovic to win Belgrade @1.75

Hmm, powielac zakladu na wygrana sam nie bede, skoro przed turniejem juz postawilem turniejowa wygrana, ale mimo wszystko to calkiem dobry kurs wciaz. Moze ktos wezmie w kombo. Do wygrania sa dwa mecze. Tak ja wiem, ze Djokovic sam mowi, ze daleko mu do optymalnej formy, ze z Djere mogl ten mecz rownie dobrze przegrac, ale nie zdziwi mnie jak po tych perturbacjach Serb na koncu i tak wygra.

Poza tym ostatni mecz z Kecmanovicem to byl naprawde bardzo dobry mecz od srodka 2-ego seta, Kecmanovic gral tam swietnie i naprawde Djokovic musial sie dostosowac do poziomu. Sadze, ze faktycznie najbardziej prawdopodobny jest final z Rublevem. Przewaga typu na zwyciestwo Djokovica przed turniejem jest taka, ze w finale mozna ten zaklad zamknac. Niemniej jednak obecnie to naprawde wciaz wiszacy kurs wydaje mi sie dobry. Uwazam, ze jak Djokovic zagra to co od polowy 2-g seta z Kecmanovicem to Khachanova objedzie, a i tak mam to wrazenie o ktorym wpsominalem wczesniej, ze po wielkich perturbacjach Djokovic wygra turniej. W kazdym razie moze ktos pomysli podobnie i dolozy do tego typ, bo wtedy to juz smialo da kurs powyzej 2. Taki przynajmniej jest moj tok rozumowania w tym przypadku.
 
Pablito91 480,9K

Pablito91

Użytkownik
Fajnie, że w końcu ktoś usadził Novaka. Ślizgał się w tym turnieju niemiłosiernie. Osobiście pograłem seta Rubleva, gdyż Djoko z każdym tracił przynajmniej seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom