>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, Budapeszt - 23.04-29.04.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Napisałem swoje zdanie i że nie gram grubo tych typów bo po prostu nie ma wg.mnie dzisiaj nic w ofercie do zagrania grugiej. Stąd też wybrałem takie dwa typy.
Kokkinakis za przeproszeniem gowno znaczy na ziemi, a Simon jest coraz słabszy na serwisie i ogólnie ma mega wahania czyt.jest coraz starszy i będzie z nim jak z Ferrerem bo to podobne style gry.
Rosjanin jest mega nieregularny. Potrafi w tydzień zaprzepaścić swoją dobra formę. Nie jest graczem jeszcze uporządkowanym. W tym upatruje szansę dla niewygodnego Mayera.
A co do Carreno Busty. Gracz z roku na rok coraz grozniejszy, na praktycznie wszystkich nawierzchniach rozwija swoją gre. Wiadomo, że jego gra pasuje najlepiej na ziemi i potrafi on napsuc krwi. O motywację jestem spokojny bo dawno nie grał to raz, A dwa jak napisał Szakal: u siebie o dziwo na swojej mączce grał do tej pory mocno średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Plan na grę przeciwko Paire jest prosty. Grać mu na forehend, który ostatnimi czasy zrobił się bardzo defensywny.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Andujar-Fratangelo 1 @1.4

Tylu zawodnikow wycofalo sie z turnieju w Barcelonie, ze los jeszcze raz skojarzy Andujara i Fratangelo dzis w turnieju głownym ! W kwalifikacjach Andujar prowadzil 6-0 6-5 i mial serwis na mecz (pisze to juz 3-ci raz chyba!) i przegral Hiszpan. Piszac w skrocie: &quot;jeszcze raz na Andujara i ch...j&quot;. Moze malo profesjonalna analiza, ale tak sadze i chcoiaz w czesci Andujar odda co zabral w kwalifikacjach.
Przeciwko Khachanovowi bym nie gral. Khachanov uczyl sie tenisa w akademii w Barcelonie i ostatnie dwa sezony wygrywal bodajze minimum dwa mecze w turnieju głownym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
F.Lopez-Klizan 2 @1.65

Co do jednego mialem racje. Klizan wchodzi w rytm meczowy, a wtedy robi sie grozny. Lubie Słowaka za nieszablonowy tenis, chcoiaz to gracz, ktorego czasem prawie miesiacami w tourze nie ma. Klizan gra od kwalifikacji, ale on nie ma za soba wielu meczow w sezonie .Wygrana nad Djokovicem na pewno buduje, jakkolwiek Serb by neie zagral. Zreszta jak Klizan wchodzi na obroty w turniejach rangi ATP 500 to czasem robi sie z tego zaskakujacy wynik. Klizan ma w swoim CV az dwa wygrane turnieje tej rangi w Rotterdamie i Hamburgu. Slowak to taki typowy zawodnik ,ktory ma swoje upatrzone turnieje, a w Barcelonie grywal do tej pory dosc regularnie z dobryi wynikami (m.in. zaliczyl polfinal), wiec on wie jak wygrywac tutaj mecze. Lopez jest moze zawodnikiem gosoodarzy, ale narodowsc nie gra. Jakos wydaj m isie, ze Klizan sie rozkreca i tuttaj ta forma wydaj sie mi pewniejsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Carreno Busta - Mannarino 1 (-1,5s) @1,75 forbet ⛔ oj oj oj, Carreno, coś Ty za mecz wczoraj odwalił ????
Gram to już teraz, póki jeszcze trwa środa bez podatku, a i kurs pewnie jutro zleci troszkę. Nie wiem, pisałem już tutaj o Mannarino (i to więcej niż raz jeśli się nie mylę) - to zdecydowanie nie jest zawodnik na mączkę, w przeciwieństwie do Carreno-Busty, który na ziemi czuje się jak ryba w wodzie. Hiszpan go po prostu powinien zajechać swoją regularnością i ja nie widzę tutaj za bardzo argumentów po stronie Francuza, bo ani on się nie porusza dobrze po korcie ani nie słynie z równej gry, a do tego nie lubi nawierzchni ziemnej. Tak, wiem, że pokonał w pierwszej rundzie Cuevasa i to 2:0 - i dla mnie to jest jakiś hit, ale aka-shakal jeśli się nie mylę ostatnio fajnie przedstawił w temacie o Monte Carlo przykłady konkretnych wtop Pablo, które mu się raz na czas jednak zdarzają, więc to musiał być jeden z tych razy, bo gdyby zagrał na miarę swoich możliwości to nie wierzę, że nie urwałby tutaj z Mannarino choćby seta (a tak po prawdzie, to powinien to ogarnąć 2:0 na luzie i basta). O Hiszpana się nie martwię, bo nie gra tutaj z totalnego doskoku, co prawda odpuścił Monte Carlo, więc po Miami miał prawie miesiąc przerwy, ale tutaj dziś już jednak zagrał mecz i wygrał z Pairem 2:0, więc jest dobrze, bo ogranie w Barcelonie złapał, a jednocześnie będzie na świeżości. O motywację Carreno-Busty też jestem spokojny, bo oprócz tego, że gra u siebie po prostu jest tutaj szansa zrobić dobry wynik (półfinał, a może nawet i finał, Thiem robotem nie jest) - a warto nadmienić, że Barcelona akurat jest bodaj drugim najlepiej opłacanym turniejem rangi ATP500 (po China Open oczywiście, podobna sytuacja, jak w snookerze ???? ) i do zgarnięcia są naprawdę fajne pieniądze.
Dodaję do tego Klizana @1,65 ✅; popieram tok rozumowania kolegi wyżej, Słowak jednak lubi bardzo mączkę i jak wejdzie w rytm to potrafi zrobić naprawdę dobry wynik w turnieju. Kurde, naprawdę lubię Klizana, bo prezentuje dość charakterystyczny, ciekawy styl gry i trzeba przyznać, że potencjał to on ma bardzo duży, ale jednak kontuzje i głowa trochę go zahamowały, a lata lecą i Martin niedługo skończy 29 lat, tak ten czas leci. Jednak wracając do turnieju w Barcelonie, to zwycięstwo nad Djokovicem nie jest byle czym, nawet, jeśli Novak cieniuje. Lopez gra u siebie i z tego powodu oczywiście ma jakiś handicap po swojej stronie, ale w sumie na tym argumenty się kończą, bo ziemia w zasadzie neutralizuje jego wszystkie atuty - piłka po slajsach (swoją drogą uważam Lopeza za najlepiej slajsującego gracza w tourze, oglądanie jego gry na trawie to poezja) się mniej ślizga, jego serwis łatwiej odebrać, a do tego ciężej mu skrócić wymianę tak, by móc skończyć punkt przy siatce, bo jednak przeciwnik ma znacznie więcej czasu na ustawienie się do uderzenia. No i Klizan też leworęczny, więc i tutaj próżno szukać jakiegoś asa w rękawie, miecz obosieczny. Boję się tylko, że paradoksalnie to zwycięstwo nad Serbem może mu namieszać w głowie i teraz odwali kaszanę, no ale tego nie przewidzę i się z tym oczywiście liczę, stawiając na niego. Patrząc czysto tenisowo natomiast bet na Słowaka wygląda dobrze.
I na końcu Pouille @1,30 ⛔ (no nie popisałeś się Lucas). Zagrałbym 2:0, ale nic w Budapeszcie jeszcze nie pograł, a ostatni mecz (w Monte Carlo) przerżnął, więc się zabezpieczam, bo pierwszego seta może stracić. Podobna sytuacja trochę jak na linii Busta-Mannarino, Lucas to bardzo wszechstronny tenisista, ale na ziemi chyba czuje się najlepiej, zaś Millman trochę jednak tutaj nie pasuje. Można by pomyśleć, że niedługo Masters w Madrycie i Pouille mógłby odpuścić, ale jednak widzę to inaczej, ponieważ w Monte Carlo się nie nagrał i warto trochę w rytm wejść mimo wszystko. To jest gość, który w kwietniu zagrał zaledwie trzy spotkania, w tym dwa w Davis Cupie, także przemęczony raczej nie jest. Do tego broni tytułu, skoro stawia 250 na Węgrzech ponad pięćsetką w Barcelonie, to chyba dobrze mu się tutaj gra, no i w zasadzie to nawet, jakby znów zaszedł do finału, to ma jeszcze tygodniowy bufor przed Mutua Madrid Open. Stawiam także na spokojnie na Francuza i liczę, że mnie nie zawiedzie.
1,75 x 1,65 x 1,30 = 3,754. ⛔
Stawka - 0,4j.
No i jeszcze jeden bet, tym razem solo.
Seppi - Youzhny 2 @3,15 ⛔
Co prawda naszło mnie po północy, bo wcześniej jakoś mi ten mecz umknął, więc już podatek normalnie odprowadzamy i realny kurs to 2,772, ale trudno. Nie bardzo wiem, o co tu chodzi, bo na fortunie wyjściowo na Rosjanina było 2,39, a obecnie jest 2,99, także wzrost dość znaczny, ale może to po prostu Janusze ładują na Włocha i ubili. Próbowałem znaleźć w Internecie jakąś informację na temat potencjalnego urazu Youzhnego i nie trafiłem na żadną informację (tak poprzez Google, jak i na Twitterze), więc chyba wszystko jest ok. W każdym razie zmierzam do tego, że taka różnica kursowa to jest trochę przesada, bo obaj wiekowi i obaj nie są bogami nawierzchni ziemnej. Nie bardzo wiem, jak można w takim match-upie traktować Włocha jako faworyta na poziomie 1,35 i po prostu biorę z pocałowaniem ręki kurs na Youzhnego.
Fakt faktem - jednak trochę lepiej w tych ostatnich latach wiedzie się Seppiemu, bo trzyma się cały czas w czołowej setce rankingu (bliżej lub dalej Top 50), a Mischa zaliczył trochę zjazd i w pewnym momencie nawet, o ile mnie pamięć nie myli, odpuścił całkowicie grę w turniejach ATP World Tour na rzecz challengerów, ażeby zbudować jakoś ten ranking. Teraz już jest trochę lepiej, obecnie plasuje się dokładnie na setnym miejscu. W każdym razie - Mikhail w tenisa grać z pewnością umie i to na każdej nawierzchni, bo może i najbardziej lubi trawę, ale jednak to jest gracz, który był w stanie dojść do ćwierćfinału każdego ze Szlemów, a to zawsze bardzo cenię (dla porównania - Andreas nigdy nie przeszedł czwartej rundy); osiągał do tego finały turniejów ATP na każdej z nawierzchni (tak w singlu, jak i w deblu) i na każdej ma przynajmniej jeden skalp. Generalnie rzecz biorąc, jak na tenisistę spoza Big Four 21 singlowych finałów w karierze to bardzo dobry wynik i doświadczenie ma on ogromne, zwłaszcza, że był też zawodnikiem pierwszej dziesiątki rankingu przez pewien czas.
Jak chodzi o grę, to chyba troszkę żwawszy na korcie Włoch, acz i Youzhny porusza się w miarę przyzwoicie, a na ziemi zawsze jest trochę więcej czasu na dobiegnięcie do piłki. Seppi gra znacznie bardziej ofensywnie i ta jego gra jest mimo wszystko obarczona znaczną liczbą błędów, albowiem rzadko kiedy wychodzi mu jeden równy mecz od początku do końca, nieraz potrafi przez chwilę trafiać i nie ma co zbierać, a potem to samo odda swoimi prostymi błędami, jeśli więc Mischa będzie regularnie odgrywał mu piłki na drugą stronę, to powinno być dobrze. Rosjanin lubi troszkę pograć w wymianie, pobiegać i skontrować w pewnym momencie, zatem na papierze wygląda to obiecująco, o ile Seppi nie będzie cały czas strzelał piłek po liniach. No i przy siatce lepszy jest Mischa, aczkolwiek na ziemi to ma mniejsze znaczenie. Po stronie Włocha jest serwis i z pewnością będzie atakował cały czas dwójkę Youzhnego (który serwis ma od zawsze dosyć słaby), zatem wiele też zależy od tego, ile % pierwszego podania będzie Rosjanin trafiał. Jeśli procent będzie wysoki, to szanse na dobry wynik znacząco rosną.
Tak patrząc na drabinkę to ten turniej jest potencjalnie dobrą okazją dla Mischy, aby troszkę się jeszcze w górę rankingu przesunąć i myślę, że on o tym wie, bo zbyt mocno obsadzony turniej to to nie jest, a i drabinka wcale nie najgorsza - w dolnej jej części są sami niestabilni, nierówni tenisiści i wszystko może się tutaj wydarzyć tak naprawdę.
Równie dobrze może się skończyć 2:0 dla Włocha, ale ja nie jestem w stanie przejść obok takiego kursu obojętnie, bo Youzhny zjadł zęby na tenisie i naprawdę nie jest żadnym no-namem, żeby dawać na niego taki kurs, zwłaszcza z Seppim, który sam gra nierówno. Na Fabbiano w meczu z Seppim było 3,35, na Youzhnego jest 3,15, gdzie tu logika? Ja bym dał z 2,50 max. Mischa wciąż potrafi grać dobre spotkania i wcale nie jest bez szans, jak najbardziej może wyjść z tego pojedynku zwycięsko, dlatego próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Goffin D. - Khachanov K.
Khachanov K. ::: 1,95 ::: 1/3
Panowie już raz spotkali się tutaj, dokładnie rok temu i wygrał Khachanov 2:1, który z Barceloną ma wieeele wspólnego - tu między innymi dużo trenował. H2H niestety 3:1, ale dzisiaj widzę tutaj zacięty mecz i to na korzyść 21-letniego Rosjanina.
Goffin nie wiem jakim cudem nie odpadł w 1 meczu z Granollersem jak tam już było 4:6 1:5, później Hiszpan miał nawet meczową na rakiecie. Ostatenicze skończyło się to na 2:1. Wydaje mi się, że limit szczęścia już Belg wyczerpał. Polecam również over gemowy w tym meczu.
Wynik: 2:1
Pozostałe typy na dzisiaj:
Kovalik J. +1,5 S ::: 3,44 ::: 0,5/3
Kovalik J. - Thiem D. O 19 ::: 1,78 ::: 1/3
Klizan M. ::: 1,72 ::: 1/3
Jaziri M. - Dimitrov G. O 20 ::: 1,81 ::: 1/3

Tsitsipas S. - Ramos A. O 22 ::: 1,90 ::: 1/3
Carreno-Busta P. -1,5 S ::: 1,85 ::: 1/3
Seppi A. -1,5 S ::: 2,02 ::: 1/3
Marterer M. - Maden Y. O 21,5 ::: 1,78 ::: 1/3
Pouille L. -1,5 S ::: 1,85 ::: 2/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 446

gringo4x

Użytkownik
Balazs A. / Fucsovics M. - McLachlan B. / Struff J-L. 1,59 3:6, 3:6 lekko :)

Myślę, że po ty kursie warto pograć Niemca i Japońca. Grają ze sobą w tym sezonie i tam gdzie grali czyli Australia i Miami zachodzili daleko i przegrywali dopiero z mocnymi parami. Turniej wiadomo mniejszy ale nie sądzę, że odpuszczą. Umiejętnościami jest przepaść, Struff gra dalej w turnieju singlowym, więc nigdzie mu się nie spieszy chyba. Wystarczy, że zagrają jak w 1 rundzie i bez problemu powinni to zgarnąć
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dimitrov vs Carreno Busta. Dimitrov 1.78 fortuna
Mimo,ze nieziemniak czyli Dimi kontra ziemniak czyli Busta , daje wieksze szanse grigorowi. Carreno jest bez formy od paru miesiecy, jego gra to typowe przebijanie oraz Carreno to wolny nadgarstek i zeby skonczyc pilke musi wypracowac solidnie akcje. Dimi ma szybszy nadgarstek, porusza sie lepiej po korcie od Busty i uwazam,ze Carreno sobie po prostu z Dimitrovem nie poradzi. W zeszlym roku gralbym Carreno ale po tej kaszanie jaka gra Busta idę w bułgara.
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
✅
Dimitrov vs Carreno Busta. Dimitrov 1.78 fortuna
Mimo,ze nieziemniak czyli Dimi kontra ziemniak czyli Busta , daje wieksze szanse grigorowi. Carreno jest bez formy od paru miesiecy, jego gra to typowe przebijanie oraz Carreno to wolny nadgarstek i zeby skonczyc pilke musi wypracowac solidnie akcje. Dimi ma szybszy nadgarstek, porusza sie lepiej po korcie od Busty i uwazam,ze Carreno sobie po prostu z Dimitrovem nie poradzi. W zeszlym roku gralbym Carreno ale po tej kaszanie jaka gra Busta idę w bułgara.
Oglądałem wczoraj mecz Busty z Mannarino i może rzeczywiście tak jak piszesz &quot;ma wolniejszy nadgarstek&quot; natomiast obydowoje zarówno Mannarino jak i Busta zaskoczyli mnie powtarzalnoscią uderzeń. W ostatnich gemach grali może bardziej zachowawczo i uderzali raczej w środek niż po kątach natomiast przez większość meczu piłki były uderzane kątowo i całkiem miło się to oglądało (na plus zaskoczył Mannarino). Dodatkowo też oglądałem mecz Dimitrova z Jazirim i Dimitrov mógł to śmiało przegrać, a może i przegrałby gdyby nie UE Jaziriego w kluczowych momentach. Szanse oceniałbym 60/40 na krozyść Busty i tak też obstawiam.
Carreno Busta 2.11
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Carreno-Busta P. - Dimitrov G.
Dimitrov G. ::: 1,74 ::: 1/3
H2H 2:4 i przyznam szczerze, że w tym tygodniu mocno na mączce zaskoczył mnie Millman i Mannarino. Nie spodziewałem się tak dobrej gry na clayu z ich strony, tak jak większość światowej opinii kiedyś Murraya.
Obaj bez wątpienia na zbliżonym poziomie, Busta gra na u siebie, ale to tak naprawdę żaden atut i chyba tylko większa presja by zadowolić kibiców. W ostatnim czasie Panowie wykręcili fajne wyniki, mieli w poprzedniej rundzie nie małe problemy, ale delikatnie lepszą formę przez cały ten rok wydaje mi się, że ma Bułgar. Odpadał z przeciwnikami będącymi w formie jak Nadal, Jaziri w Dubaju, Chardy w Miami czy nieobliczalny Verdasco na IW. Dla Busty to będzie dopiero 3 mecz na mączce od jakiegoś czasu, bo nie brał udziału na Mastersie w Monako. Typ życzeniowy, intuicyjny.
Wynik: 2:0
Pozostałe typy na dzisiaj:
Struff J-L. -1 G ::: 1,84 ::: 1/3
Seppi A. - Basilashvili N. O 21,5 ::: 1,79
Seppi A. -2 G ::: 1,78
Sonego L. - Bedene A. O 21,5 ::: 1,79 ::: 1/3

Tsitsipas S. - Thiem D. O 21,5 ::: 1,79 ::: 1/3
Goffin D. ::: 1,72 ::: 1/3
Nadal R. - Klizan M. O 17,5 ::: 1,72 ::: 1/3
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Oglądałem wczoraj mecz Busty z Mannarino i może rzeczywiście tak jak piszesz &quot;ma wolniejszy nadgarstek&quot; natomiast obydowoje zarówno Mannarino jak i Busta zaskoczyli mnie powtarzalnoscią uderzeń. W ostatnich gemach grali może bardziej zachowawczo i uderzali raczej w środek niż po kątach natomiast przez większość meczu piłki były uderzane kątowo i całkiem miło się to oglądało (na plus zaskoczył Mannarino). Dodatkowo też oglądałem mecz Dimitrova z Jazirim i Dimitrov mógł to śmiało przegrać, a może i przegrałby gdyby nie UF Jaziriego w kluczowych momentach. Szanse oceniałbym 60/40 na krozyść Busty i tak też obstawiam.
Carreno Busta 2.11
Skoro oglądałeś dwa mecze i typujesz na Buste to ja nie mam pytań. Przecież mecz Hiszpana z Francuzem nie dało się oglądać, zalatywało kobiecym tenisem... Tyle niewymuszonych błędów co oni popełniali to jest kryminał. Jaziri wczoraj naprawdę dobry mecz zagrał i to prawda, ze Bułgari mógł przegrać. Mimo wszystko w decydujących momentach potwierdzał swoją wyższość. Dzisiaj Dimitrov to bierze na luzie.
@1,78 fortuna
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Goffin-Bautista A. 1 @1.65

Goffin wydaje mi sie faworytem. Belg powoli co raz lepiej gra, a wydaje mi sie, ze mial tutaj dwoch trudniejszych rywali, ktorym zalezalo na wygranej tj. Granollersa i Khchanova. W obydwu przypadkach odwrocil losy meczu. Bautista ten seonz poki co slabszy. Spotkali sie w Monte Carlo w tamtym tygodniu i wygral Goffin. Na pewno Bautista zadny rewanzu, ale forma chyba faworyzuje Goffina.
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Skoro oglądałeś dwa mecze i typujesz na Buste to ja nie mam pytań. Przecież mecz Hiszpana z Francuzem nie dało się oglądać, zalatywało kobiecym tenisem... Tyle niewymuszonych błędów co oni popełniali to jest kryminał. Jaziri wczoraj naprawdę dobry mecz zagrał i to prawda, ze Bułgari mógł przegrać. Mimo wszystko w decydujących momentach potwierdzał swoją wyższość. Dzisiaj Dimitrov to bierze na luzie.
@1,78 fortuna
Ja wiem, że mądry Polak po szkodzie, bo mamy już ładnych parę godzin po meczu (żeby jednak nie być gołosłownym, sam pograłem live Bustę po 2.30), ale takie posty potrafią mocno wprowadzić w błąd. Oglądałem większość meczu PCB z Mannarino i pisanie, że to poziom kobiecy i nie dało się tego oglądać to srogie przegięcie. Osobiście uważam, że obaj pokazali naprawdę wysoki poziom, przede wszystkim - regularność, długie wymiany, sporo ładnych zagrań kątowych. Mówiąc krótko, typowy mecz clayowców. Niepodważalnym faktem jest, że Dimitrov prezentuje zupełnie inną grę, bardziej ofensywną, szybsze kończenie akcji itp., co w zestawieniu ze ścianą, jaką na mączce jest Carreno spowoduje niewymuszone błędy po stronie Bułgara. Nie zgodzę się również z tym, że w decydujących momentach meczu z Jazirim Dimi pokazał wyższość - na moje to Tunezyjczyk nie wytrzymał presji i popełniał banalne UE.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Tsitsipas S. - Carreno-Busta P. 2 @1,81 1xbet 7:5 6:3 Gratulacje tym, którzy stawiali na Greka. Świetna, ofensywna gra, dobrze biegał. W finale skazany na porażke, ale może na tej fantazji ugra z Nadalem więcej gemów, niż dotychczasowi rywale na maczce

Wydaje mi się, że warto brać po takim kursie, bo pewnie lekko spadnie. Gdyby to był mecz 2 rundy to pewnie na Buste by było 1,60.
Tsitsipas ma dobry okres. Po słabym początku sezonu, gdzie zaliczał sporo porażek z średnimi zawodnikami jak Mahut, Jaziri czy Chardy dobrze wszedł na mączke. Zagrał dobry turniej w Monte Carlo, tutaj gra chyba jeszcze lepiej bo wyeleminowanie Thiema to spora niespodzianka, jakkolwiek by nie grał.
Mimo jego dobrej formy widzę tutaj wygraną Hiszpana. Bardziej ograny, ustabilizował forme w tym sezonie w większych turniejach, gra bardzo cierpliwie. Dzisiaj fajny mecz z Dimitrovem gdzie w ważnych momentach grał bardzo dobrze. Z Mannarino najpierw nie wykorzystał kilku meczowych, później kilku bronił ale wyszedł z tego co też wymagało dużo spokoju.
Liczę tutaj zdecydowanie na Hiszpański finał, gdzie Busta spotka się ze ścianą ????
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Seppi-Cecchinato 1 @1.6

Dobra to jutro na Seppiego. Co prawda kazdy woli ogladac Barcelone niz Budapeszt, ale wydaje mi sie, ze Seppi moze wygra tutaj ten tytul. Seppi swietnie gral w Monte Carlo, gdzi eprzegral dopiero w 3 setach z finalista Nishikorim. Jesli on jest tutaj jutro w polfinale to chyba sie porywa na jak najlpeszy wynik. Seppi ma 34 lata, nie za duzo tego grania juz przed nim, wiec nie bedzie kalkulowac. Za rywala ma rodaka z Wloch Marco Cecchinato. Tez trzeba docenic dobra gre Cecchinato, ktory do tego sezonu to sukcesy mial praktycznie glownie na niwie challengerowej, a tu w tym sezomie 1-szy polfinal w ATP World Tour w karierze, a przeciez tez wygral mecz w tak duzym turnieju jak Monte Carlo w tamtym tygodniu. Mamy tutaj pojedynek typowych graczy lubiacych grac z koncowej linii, korzy preferuja bardzo dlugie wymiany. Jednakze przy formie z Monte Carlo to Seppi jest faworytem tego meczu, bo jak wspominalem mysle ze bedzie miec szanse zagrac o swoj czwarty tytul w karierze.
Nadal-Goffin

Tutaj tylko szkoda, ze los skojarzyl ich w polfinale, bo to jest przedwczesny final tego turnieju. Wspanialy mecz dzis Goffina z Bautista, ogladalo sie z przyjemnoscia i na pewno zwyciezca bylby faworytem przy innym ukladzie polfinalow. Moze jakis over gemowy bylby tutaj fajny. Goffin wraca do naprawde bardzo dobrej gry, tylko ile on pokaze na tle Nadala...odpowiedz juz jutro. Belg to naprawde jest jeden z nielicznych zaowdnikow, ktory nie boi sie pojsc na wymiane ciosow z Nadalem i nie panikuje.
Nadal moim zdaniem troche glupio robi. Bedzie grac Monte Carlo, Barcelone, Madryt i Rzym przed French Open, czyli jak rok temu. Wtedy w Rzymie juz nie starczylo sil i przegral z Thiemem, ale widac che byc lojalny wzgledem Hiszpanow i zagrac ta Barcelone, czyli najmniejszy z tych turniejow. A wedlug mnie niepotrzbnie.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Miałem dziś grać Tsipaspasa, ale coś mnie tknęło, żeby sprawdzić jeszcze co na to nasze forum oraz jedno zagraniczne i natrafiłem od razu na typy przeciwko Tsipaspasowi pisane przez pewnych siebie jak sku*****n typerów za dychę i pograłem w ślad za tym jak debil 2-1 dla Thiema z nadzieją, że Grek ugra seta żebym czasami potem nie żałował i teraz jestem wku*****y jak cholera i po raz kolejny żałuję, że słucham kogoś zamiast siebie samego. Na jutro kurs na Tsipaspasa wynosi ok. 2.10. Po tym co dzisiaj widziałem wchodzę w to grubo, a jeżeli kolega wyżej pisze, że kursy na Hiszpana spadną to liczę, że na Greka wzrosną.
P. S. Mówię to do siebie i innych: grajcie tylko swoje typy.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ja Cie prosze...Jaki jest sens istnienia forum bukmacherskiego bez podawania typow ???
Typy trafione i nietrafione sa, byly i beda. Znasz jakas strone gdzie sa tylko trafione, albo tylko nietrafione, to pewnie wszyscy chetnie emigruja w to miejsce.
To nie jest forum filozoficzne.
Prawda jest jedna: &quot;Swoimi srodkami kazdy na koncu dysponuje sam, a to czy sie zasugeruje czyjas opinia czy nie to tez jego indywidualna sprawa.&quot; Zajrzalem w Twoje propozycje tenisowe z poprzednich tygodni i powiem, ze zbyt dobrze nie wypadly i raczej tam glownie czerwono. Czy to znaczy, ze teraz powinna ustawic sie do Ciebie kolejka forumowiczow z pretensajmi?
Jak kazdy bedzie szukac dziury w calym to powinienem powiedziec, ze nie potrafisz nawet poprawnie zapisac nazwiska tenisisty o ktorym mowisz.
Rozumiem, ze niektore osoby sa emocjonalnie niedojrzale i co jakis czas musza sobie dac upust w typach na zywo lub nawet w tym dziale, ale co to komukolwiek pomoze.
Jaki jest sens przynalezenia do spolecznosci forumowej, skoro grasz tylko swoje typy i zdanie pozostalych uzytkownikow w ogole Cie nie obchodzi? Chyba tylkot towarzyski, bo innych nie dostrzegam.
Te zale i filozofie sa zbedne, nie taka jest tematyka forum i kazdy mozeoddac swoj typ jaki chce i takie jego swiete prawo. Nikogo nie zwalnia to jednak z uzywania wlasnego mozgu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Seppi A. - Cecchinato M.
Seppi A. -1 G ::: 1,76 ::: 1/3
Seppi A. - Cecchinato M. O 21,5 ::: 1,78 ::: 1/3
Dwóch Włochów w półfinale i to na mączce, grali już ze sobą 4 lata temu w Umag, padły 3 sety i dziś tak szczerze liczę na to samo. Cecchinato gra tutaj jako Lucky Loser, ale to nic dziwnego, że teoretycznie &quot;przegrany&quot; zachodzi tak daleko, bo takich sytuacji w tenisie jest mnóstwo.
O Seppim ja już nie raz pisałem w tym sezonie, gra całkiem przyzwoity tenis, ale też w ostatnim czasie sporo tych setów traci, zresztą dla mnie to był od zawsze taki zawodnik raczej na 2:1 niż 2:0. Myślę, że wygra, ale Cechinato &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
Wynik: 1:2
Pozostałe typy na dzisiaj:
Nadal R. - Goffin D. U 19 ::: 1,72 ::: 2/3 +1,44
Tsitsipas S. - Carreno-Busta P. O 21,5 ::: 1,71 ::: 1/3
Tsitsipas S. ::: 2,23 ::: 1/3
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Miałem dziś grać Tsipaspasa, ale coś mnie tknęło, żeby sprawdzić jeszcze co na to nasze forum oraz jedno zagraniczne i natrafiłem od razu na typy przeciwko Tsipaspasowi pisane przez pewnych siebie jak sku*****n typerów za dyc
Nie chcę się czepiać, ale sam możesz wprowadzać też w błąd użytkowników forum. Wchodzisz grubo w Tsitsipasa napisz ile i potwierdź to. 2 tysie 20 tysi nie wiem co dla ciebie oznacza grubo. Jeśli napiszesz że 20 zł to dla Ciebie grubo to uszanuję to, ale piszcie za ile gracie. Wszyscy jednak doskonale wiedzą, iż w tenisie zawodnicy odpuszczają. Turniej rozgrywany w Barcelonie, nie wiem czy aż tak wiele dla Thiema znaczył. Szczyt formy ma przyjść w Paryżu, a nie w Barcelonie. CB raczej nie powinien odpuszczać turnieju w Hiszpanii. Liczę na finał Rafa - CB, ale nikogo nie podpuszczę, aby taką parę typował dziś za grubą kasę, chyba że ktoś śpi na hajcu.
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Seppi A. - Cecchinato M.
Seppi A. -1 G ::: 1,76 ::: 1/3
Seppi A. - Cecchinato M. O 21,5 ::: 1,78 ::: 1/3

Dwóch Włochów w półfinale i to na mączce, grali już ze sobą 4 lata temu w Umag, padły 3 sety i dziś tak szczerze liczę na to samo. Cecchinato gra tutaj jako Lucky Loser, ale to nic dziwnego, że teoretycznie &quot;przegrany&quot; zachodzi tak daleko, bo takich sytuacji w tenisie jest mnóstwo.
O Seppim ja już nie raz pisałem w tym sezonie, gra całkiem przyzwoity tenis, ale też w ostatnim czasie sporo tych setów traci, zresztą dla mnie to był od zawsze taki zawodnik raczej na 2:1 niż 2:0. Myślę, że wygra, ale Cechinato &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
Wynik:
Pozostałe typy na dzisiaj:
Nadal R. - Goffin D. U 19 ::: 1,72 ::: 2/3
Tsitsipas S. - Carreno-Busta P. O 21,5 ::: 1,71 ::: 1/3
Tsitsipas S. ::: 2,23 ::: 1/3
To są koledzy którzy już pomagali sobie przy ustawkach bukmacherskich w tenisie. Cecchinato miała bana na rok od ATP za to. Ostatnio grał czysto, ale co im przyjedzie do glowy grając razem to nawet sam Szatan tego nie wie...
Goffin to już w 1 meczu powinien wylecieć jak Granollers miał 6:4 5:1. Belg to przeciwieństwo postury Nadala.
Nadal wbije krasnala w cegle. Krasnal słabo wygląda po kontuzji oka
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Ja Cie prosze...
Sens mojej wypowiedzi był taki żeby posiłkować się zdaniem innych, ale nie grać typów sprzecznych ze swoimi. I zgadza się mój sens przynależenia do społeczności forum jest tylko towarzyski dlatego pozwalam sobie dać upust tym emocjom, ponieważ moi znajomi nie grają u buka i nie mam zbyt wielu okazji żeby o tym podyskutować. Dobrze, że jesteś na tyle dojrzały emocjonalnie, że to rozumiesz. Moje typy z tenisa głównie na czerwono? Być może, ale musiałeś kopać długo wstecz, bo nie przypominam sobie żebym był w tym dziale szczególnie aktywny. Mój post nie łamie regulaminu więc to czy żale są zbędne czy nie to jest Twoje zdanie.
Odnośnie pytania o stawkę to gram dzisiaj solo za 500 zł na TSITSIPASA hehe i to jest dla mnie grubo. Pozdrawiam całą społeczność forum z dx2 na czele
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom