>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, Budapeszt - 23.04-29.04.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ciekawy mecz to będzie Stefanosa z Pablo.
Co moim zdaniem jest największym plusem Greka?
To, że grał na tym turnieju już z podobnymi stylowo zawodnikami do Carreno Busty.
Ramos i Szwarcman to typowe ziemniaki.
Z jednej szkoły można powiedzieć i Carreno Busta jest również tego przykładem.
Grek (w jakiej by oni formie nie byli) ich pokonał dość pewnie i potem jeszcze Thiema, który na ziemi jest bardzo niewygodny i w zasadzie można powiedzieć, że mączka to również jego ulubioną nawierzchnia.
To jest niepodważalny bagaż doświadczeń turniejowych i na pewno to zaprocentuje.
Buki głupie nie są i stawiają realnie zwycięstwo Greka. Jeszcze z miesiąc temu kursy byłyby wyjsciowe pewnie na poziomie 1.40 - 2.80.
Zobaczymy. Na razie dużo myśli o tym meczu, ale nie mam przekonania jak na razie .
M
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zyciowy sukces Tsitsipasa. Atp 500 finał, pula nagród 2,5 mln Euro. Poruszal sie po korcie jak słoń ( chyba jakas kontuzja albo ma problemy z przygotowaniem fizycznym) a mimo to zlał Carreno jak dzieciaka, typowalem ze Busta pozegna sie z Dimitrovem ale tam mu wyszedl mecz , lecz dzis potwierdził jak slabym jest grajkiem jesli chodzi o atakowanie do przodu oraz beznadziejnym jest returnerem .. jednym slowem jego przebijana gra nic nie dała , Tsitsipas atakowal i zasluzenie wygral ,,w finale 2:0 Rafa i wynik 6:2 6:1 albo 6:3 6:1 .
Nawet wynik trafiłem ???? znowu ???? w Monte Carlo z Keiem tez trafiony. ????
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Atp 500 finał, pula nagród 2,5 mln Euro.
Skąd ta pula ... ? Taka 500tka na ziemi w Barcie nikogo poważnego nie interesuje z wyjątkiem Rafy Nadala, a jesteśmy zaraz po 1000 Monte Carlo, a zaraz Madryd, Rzym i Rolland Garros.
Busta wygrał z Dimim, bo grał z Dimim, a teraz sobie postal , rozumisz.... (go interesowała rywalizacja z Blugarem bardziej, jak ten turniej).
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pięknie gra Tsitsipas. Jak Wawrinka na Rolandzie, gdy wygrywał.
Co najważniejsze: Bekhend ma nadal rezerwy i jeszcze jest do poprawy. To nie jest jego maks. Forehend jest kapitalny co by nie mówić, już bardzo dobrze ustawiony. Serwis również pomaga. A i nauczył się zmieniać tempo gry, nie na jedno kopyto jak większość tych next genów. Potrafi zagrać jedno po drugim tj. raz w samą końcową linię, drugi zwolni nadgarstek i zagra lżej gdzieś na karo serwisowe rywala. Poprawił skróty i top spiny.
Niezłą laurkę napisałem Grekowi? Ale trzeba pochwalić bo z tych młodych wg.mnie to on ma największe rezerwy w potencjale.
Naprawdę, kawał zawodnika.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie uważacie, że kurs na seta Tsitsipasa jest lekko przesadzony ? Ja rozumiem że gra z Rafa ale @4,40 !? Przecież obaj przwbrneli przez ten turniej bez straty seta a Grek naprawdę gra ładnie i też mam w pamięci wiele meczy Rafy, gdzie miał wygrać gładko 2-0 a jednak gdzieś tego seta stracił.. Według mnie warto spróbować bo żal przejść obok tak pięknego kursu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Tsitsipas S.
O 17,5 ::: 1,78 ::: 1/3
Nic innego do głowy mi nie przychodzi, bo jak tu typować przeciwko Nadalowi na mączce i to jeszcze w Hiszpanii. Rafa nie stracił nawet seta na mączce w tym roku, więc pewnie będzie chciał podtrzymać passę aż do końca RG.
Tsitsipas to 19-latek z Grecji i trzeba przyznać szczerze, że to jeden z tych zawodników którzy zapewne sporo namieszają w następnych latach w czołówce rankingu ATP. Tutaj nawet nie stracił seta, a pokonał nie byle kogo i to jeszcze 2:0. Busta, Thiem, Schwartzman, Ramos to są nazwiska dość silnych osobowości na kortach ziemnych, a oni nawet nie liznęli &quot;Pana Stefana&quot;.
Wynik:

 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nadal-Tsitsipas under 19,5 gema @1.45

Mialem tutaj nie grac, bo na 2-0 maly kurs, ale przypadkiem natrafilem na taki zaklad gemowy. Scenariusz? Nadal to wygra w dwoch setach, a pozniej bedzie przygotowywac sie do Madrytu. Dla Tsitsipasa to 1-szy final w zyciu i od razu turniej rangi &quot;500&quot;. Trema i rywal na przeciwno zrobi swoje. Goffin i Klizan powalczyli w jednym secie, ale i tak nic nie ugrali. Jak przyszlo co do czego, to Nadal nacisnal pedal gazu i bylo po zaowdach. Nie ugra tez moim zdaniem nic Grek w pierwszym swoim finale. Nadal nie bedzie sie zastanawiac czy sie oszczdzac czy nie. Mysl, ze Hiszpan zamknie to w mniejszej licznie gemow (zaryzykowalbym nawet under 16,5), ale ze buk tutaj daje nam jeszcze wieksza granice do takiej linii gemowej to przy typie kombinacyjnym wydaje mi sie dobrym pomyslem.
A jakies przykłady tych wielu meczów na cegle, gdzie Nadal mial gladko wygrac i te sety stracil, skoro ich tak wiele ???
Wedlug mnie to zwykly slogan bez pokrycia. Naprawde ciezko mi sobie przypomniec by Nadal tracil sety na cegle z kims innym niz Djokovicem, Murrayem, Wawrnika czy Ferrerem, Fogninim, Thiemem czy Nishikorim. Tyle ze oni naleza do najlepszych tenisistow swiata i maja za soba wiele finalow. Tsitsipas gra dzis swoj 1-szy final w zyciu. Naprawde musialem sie doszukiwac dlugo przez kilka sezonow i to sa sporadyczne przypadki. Przy czlowieku, ktory wygral na cegle w karierze ponad 400 (slownie: czterysta) meczow , slowo &quot;wiele&quot; jest tu ogromnym naduzyciem.
 
K 105

krawol

Użytkownik
Zazwyczaj jak ktoś gra pierwszy raz z Nadalem to gram mocny under, bo z reguły przeciwnik przyzwyczajony że po takim uderzeniu jest winner lub łatwa do skończenia jeśli w ogóle wróci, a tu piła wraca i to jeszcze nie byle jak tylko albo defensywnie pod samą linię dając Nadalowi czas na ustawienie albo w gorszym przypadku idzie zabójcza kontra i wielkie zdziwko. Granie przeciwko niemu wymaga niezwykłej powtarzalności uderzeń jednocześnie mocnych i precyzyjnych, co jest naprawdę trudne i najczęściej kończy się niewymuszonym błędem. Ale..
W tym przypadku dam młodemu szanse, dlaczego?
- bo mu serwis siedzi, stracił tyle podań co Nadal grając jeden mecz więcej
- bo on w tym meczu już nic nie musi, osiągnął jak dotychczas największy sukces więc przegrana tutaj i tak będzie wielką wygraną
- bo Nadal jest zmęczony, no dobra może za dużo powiedziane, ale nie jest świeżutki i widać że śrubowanie rekordu nieprzegranych setów się powoli odbija
- bo nie sugeruję się wygraną z &#39;Gofferem&#39; 6-0 który męczył się w każdym meczu tego turnieju (ok jedni powiedzą że ładnie wracał i w kluczowych momentach to on wygrywał) i ewidentnie nie siedział mu serwis
- bo to jest idealny moment na narodziny nowej gwiazdy w świecie tenisa, której ostatnio trochę brakuje
Tsitsipas ilość gemów: over 6,5 2,05 fortuna
i lżej:
Tsitsipas ilość gemów: over 7,5 2,65 fortuna
Tsitsipas ugra 1 seta: 4,75 fortuna

poniżej trochę statystyk, w nawiasach wyniki z poszczególnych meczów, a w podsumowaniu dla tsitsipasa w nawiasie wynik z 4 ostanich meczów, czyli tyle co grał Nadal
minuty
nadal: 385
tsits: 433(344)

gemy wygranerazem
nadal(6+6)(6+6)(6+7)(6+6)
47​
tsitsipas(6+6)(6+6)(6+7)(6+6)(7+6)
60(48)​
[TBODY] [/tbody]

gemy przegranerazem
nadal(4+4)(1+3)(0+5)(4+0)
21​
tsitsipas(4+1)(2+1)(4+5)(3+2)(5+2)
29(24)​
[TBODY] [/tbody]
serwisy przegranerazem
nadal (1+1)(0+1)(0+1)(1+0)
5​
tsitsipas(1+1)(0+0)(1+0)(1+0)(1+0)
5(3)​
[TBODY] [/tbody]
przełamaniarazem
nadal(2+2)(2+3)(3+2)(2+3)
19​
tsitsipas(2+3)(2+2)(2+1)(2+2)(2+1)
19(14)​
[TBODY] [/tbody]
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nadal-Tsitsipas under 19,5 gema @1.45

Mialem tutaj nie grac, bo na 2-0 maly kurs, ale przypadkiem natrafilem na taki zaklad gemowy. Scenariusz? Nadal to wygra w dwoch setach, a pozniej bedzie przygotowywac sie do Madrytu. Dla Tsitsipasa to 1-szy final w zyciu i od razu turniej rangi &quot;500&quot;. Trema i rywal na przeciwno zrobi swoje. Goffin i Klizan powalczyli w jednym secie, ale i tak nic nie ugrali. Jak przyszlo co do czego, to Nadal nacisnal pedal gazu i bylo po zaowdach. Nie ugra tez moim zdaniem nic Grek w pierwszym swoim finale. Nadal nie bedzie sie zastanawiac czy sie oszczdzac czy nie. Mysl, ze Hiszpan zamknie to w mniejszej licznie gemow (zaryzykowalbym nawet under 16,5), ale ze buk tutaj daje nam jeszcze wieksza granice do takiej linii gemowej to przy typie kombinacyjnym wydaje mi sie dobrym pomyslem.
A jakies przykłady tych wielu meczów na cegle, gdzie Nadal mial gladko wygrac i te sety stracil, skoro ich tak wiele ???
Wedlug mnie to zwykly slogan bez pokrycia. Naprawde ciezko mi sobie przypomniec by Nadal tracil sety na cegle z kims innym niz Djokovicem, Murrayem, Wawrnika czy Ferrerem, Fogninim, Thiemem czy Nishikorim. Tyle ze oni naleza do najlepszych tenisistow swiata i maja za soba wiele finalow. Tsitsipas gra dzis swoj 1-szy final w zyciu. Naprawde musialem sie doszukiwac dlugo przez kilka sezonow i to sa sporadyczne przypadki. Przy czlowieku, ktory wygral na cegle w karierze ponad 400 (slownie: czterysta) meczow , slowo &quot;wiele&quot; jest tu ogromnym naduzyciem.
Jesli miałbym tak dobra pamięć żeby wymienić mecze Rafy kiedy był zdecydowanym faworytem a jednak seta tracił to pewnie nie obstawial bym meczów ani nie siedział na tym forum.
Rafa ma już swoje lada, wiem jak bardzo jest ambitny ale kiedy czegoś się za bardzo chce to nie zawsze to wychodzi, akurat Grek osiągnął już swój życiowy sukces i dobrze wie, że jeśli przegra to nikt pretensji do niego nie będzie mieć, może zagrać na pełnym luzie i sporo ryzykować a jeśli serwis i uderzenia kończące będą siedziec to spokojnie seta może ugrać.. Dla mnie bez sensu jest tutaj typowanie under 19,5 gema.. To jest tak niska linia, że wystarczy iż Rafa źle wjedzie w mecz i młody ugra 5 gemow to nawet przy wygranej 2-0 bet jest przegrany, bo nie wierzę, że wygra seta do 0 czy do 1.
Moim skromnym zdaniem jest to jedno z tych spotkań gdzie powinno się zaryzykować bo Młody nie ma nic do stracenia i wszystko może się zdarzyć.. Dlatego próboje pograć
Tsitsipas +1,5 seta @4,75 Fortuna
A druga sprawa, jeśli Ty zaliczasz Foga do ścisłej czołówki tenisa to naprawdę nie mamy o czym dyskutowac
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
No rzeczywiscie to musi byc bardzo slaby tenisista, jesli zagral w 15 finalach cyklu ATP i pokonywal Djokovica, Nadala czy Murraya i to nie jeden raz. Wybacz...Nawet moja sw.pamieci babcia pokonywala kilkakrotnie Nadala czy Murraya. A w finalach turniejowych zagrala nawet 16 razy. Tak tylko zaznaczam by umniejszyc osiagnieciom Włocha. Nie znam sie...Przepraszam. Juz nie bede dyskutowac, ale co z tymi przykladami tak na marginesie ? Przeciez ich tak wiele, z 10 przykladow powinienes z rekawa sypnac od juz.
Sorry za ironie...Ale ja po prostu nie rozumiem o czym Ty gadasz.
Rafael Nadal jest najwybitnieszym tenisista na korcie ceglanym w histrorii tego sportu. On wygral znaczaco ponad 90% swoich meczow na cegle, ktore rozegral w karierze, a Ty o jakis wpadkach !
Kazdy inny tenisista swiata, ktorego zestawisz z Nadalem na cegle to wypadnie tylko gorzej. Obojetnie kogo by nie przytoczyc, poniewaz skoro kazdy ma gorszy bilans od Nadala, to i konsekwentnie wiecej setow przegral. To tak jakbys dla przykladu probowal udowodnic, ze liczba 5 jest wieksza od liczby 10.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A jakies przykłady tych wielu meczów na cegle, gdzie Nadal mial gladko wygrac i te sety stracil, skoro ich tak wiele ???
Wedlug mnie to zwykly slogan bez pokrycia. Naprawde ciezko mi sobie przypomniec by Nadal tracil sety na cegle z kims innym niz Djokovicem, Murrayem, Wawrnika czy Ferrerem, Fogninim, Thiemem czy Nishikorim. Tyle ze oni naleza do najlepszych tenisistow swiata i maja za soba wiele finalow. Tsitsipas gra dzis swoj 1-szy final w zyciu. Naprawde musialem sie doszukiwac dlugo przez kilka sezonow i to sa sporadyczne przypadki. Przy czlowieku, ktory wygral na cegle w karierze ponad 400 (slownie: czterysta) meczow , slowo &quot;wiele&quot; jest tu ogromnym naduzyciem.
Jesli miałbym tak dobra pamięć żeby wymienić mecze Rafy kiedy był zdecydowanym faworytem a jednak seta tracił to pewnie nie obstawial bym meczów ani nie siedział na tym forum.
Rafa ma już swoje lada, wiem jak bardzo jest ambitny ale kiedy czegoś się za bardzo chce to nie zawsze to wychodzi, akurat Grek osiągnął już swój życiowy sukces i dobrze wie, że jeśli przegra to nikt pretensji do niego nie będzie mieć, może zagrać na pełnym luzie i sporo ryzykować a jeśli serwis i uderzenia kończące będą siedziec to spokojnie seta może ugrać.. Dla mnie bez sensu jest tutaj typowanie under 19,5 gema.. To jest tak niska linia, że wystarczy iż Rafa źle wjedzie w mecz i młody ugra 5 gemow to nawet przy wygranej 2-0 bet jest przegrany, bo nie wierzę, że wygra seta do 0 czy do 1.
Moim skromnym zdaniem jest to jedno z tych spotkań gdzie powinno się zaryzykować bo Młody nie ma nic do stracenia i wszystko może się zdarzyć.. Dlatego próboje pograć
Tsitsipas +1,5 seta @4,75 Fortuna
A druga sprawa, jeśli Ty zaliczasz Foga do ścisłej czołówki tenisa to naprawdę nie mamy o czym dyskutowac[/quote]
a jaka jest ta ścisła czołówka? Nie ma czegoś takiego już dawno. Pełno kontuzji, masa spadków formy itd. Thiem niby czołówka? Albo Zverev,który gra jak zawieje? O tenisie obecnym świadczy to, że do półfinału US Open doszli tacy zawodnicy jak Carreno Busta czy Anderson czy tam półfinału w Miami.
Nishikori nie grał kupe czasu troche potrenował na mączce i doszedł do finału w Monte Carlo.
Wszystko się spłaszczyło, nie ma już takich faworytów jak kilka sezonów temu.
Obecnie to chyba Federer Nadal i Delpo mimo wszystko potrafią grać najrówniej. A reszta to jak się trafi.
Fajne słowa słyszałem niedawno na Eurosporcie propo męskiego tenisa: Za kilka sezonów w męskim tenisie czekają takie przetasowania jak w kobiecym obecnie. Coś w tym może być, bo jak stare dinozaury zrezygnują to będzie patologia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dla mnie zawodnika, który gra wtedy kiedy mu się chce nie powinno się stawiać w żadnym topie. Z Kyrgiosem jest to samo ma talent ale stawiać go obok najlepszych tenisistow to błąd bo samymi umiejętnościami nie da się pozostać na długo w czołówce, tutaj psychika odgrywa 50% a drugie 50 to są umiejętności.. Dlatego nigdy nikt Foga nie traktowal poważnie. A co do Nadala to akurat tego zawodnika śledzę od bardzo dawna bo zawsze mu kibicowalem ale dla mnie głupota jest stawiać cokolwiek w jego stronę czy jakieś undery 19,5 po kursie 1,45 bo Rafa często lubi gorzej wejść w mecz aby później się obudzić. Wolę zaryzykować 100 zł dla zarobku w okolicy 450zl i kibicować przeciwnikowi mojego idola niż ryzykować 100 czy 1000(nie wiem jaka stawka grasz więc podaje dwa przykłady) dla 45 czy 450. Nie wiem jaki będzie wynik tego meczu, może i Rafa go zmiecie z kortu a może i przegra seta ale to wkoncu jest finał i tak jak pisałem &quot;młody nie ma nic do stracenia&quot; liczę na ciekawy pojedynek i tyle.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No takiego meczu sie spodziewalem, Nadal gwałci Tsitsipasa az milo ????
od 11 lat tak naprawde nie urodzil sie jeszcze wybitny tenisista,ktory potrafilby rywalizowac z kozakami Atp.
Rafa, Nole, Federer, Murray, STan , Delpotro,Cilic. Wyrózniali sie Kei i Soderling, Verdasco i jeszcze moze kilka nazwisk by sie znalazlo.
Mamy deficyt tenisowy meskiego tenisa.
Te wszystkie Zverevy, Kyrgiosy, Tsitsipasy, Kokkinakisy itd to dnoo.. Bardziej im w glowach kasa i imprezy.. Wydaje mi sie,ze wina moze byc tu wlasnie po stronie pieniadza, kiedys az takich wysokich stawek w tenisie świat nie widzial i zawodnicy typu Rafa , Ferrer etc musieli ciezej pracowac na treningach by cos osiagnac.
teraz mlodziak odpali zgarnie 1mln Euro i mu zwisa wygranie szlema , liczylo sie kiedys bardziej zwyciestwo wygranej dla samej wygranej a teraz bardziej sie liczy u mlodych wygranie czeku niz wygranie pucharu.
Moze kiedys sie doczekamy jakiegos chetnego po puchar szlema bo narazie nie widac nikogo, przyszly tenis po odejsciu Rafy i Roga bedzie nudny..
Szkoda , ze Nole sie wykonczyl bo nawet po dopkach czy co tam bral, Djoko z Rafa grał mega ciekawe maratony i tam byly pojedynki charakterów.
Albo po prostu teraz mlodzi tenisisci sa po prostu SŁABI.
W tym turnieju jedyny plus greka to jego przemiana mentalna. poprawił swoja psychikę bo do finału wcale nie jest tak łatwo dojść.
Drugi finał Rafy i drugi trafiony wynik 6:2 6:1 ????
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nadal-Tsitsipas under 19,5 gema @1.45

Nadal nie bedzie sie zastanawiac czy sie oszczdzac czy nie. Mysl, ze Hiszpan zamknie to w mniejszej licznie gemow (zaryzykowalbym nawet under 16,5).
No faktycznie under 19,5 gema to byl blad. Trzeba bylo ryzykowac te under 16,5 gema.
Ogolnie ze statystycznego punku widzenia byl to 17 (!!!) mecz z rzedu bez straty seta na cegle &quot;slabo wchodzacego w mecz&quot; Nadala, wliczajac ubiegloroczny French Open, Monte Carlo i Barcelone. Reszte lepiej przemilczec, bo komentarz jest zbedny. Przykro mi, ze musialem to wypunktowac, ale jesli ktos pisze ewidentna glupote, a pozniej na sile probuje tego jeszcze bezzasadnie bronic, to tak sie wlasnie konczy. Bez urazy. Pozdrawiam.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
No takiego meczu sie spodziewalem, Nadal gwałci Tsitsipasa az milo ????
od 11 lat tak naprawde nie urodzil sie jeszcze wybitny tenisista,ktory potrafilby rywalizowac z kozakami Atp.
Rafa, Nole, Federer, Murray, STan , Delpotro,Cilic. Wyrózniali sie Kei i Soderling, Verdasco i jeszcze moze kilka nazwisk by sie znalazlo.
Mamy deficyt tenisowy meskiego tenisa.
Te wszystkie Zverevy, Kyrgiosy, Tsitsipasy, Kokkinakisy itd to dnoo.. Bardziej im w glowach kasa i imprezy.. Wydaje mi sie,ze wina moze byc tu wlasnie po stronie pieniadza, kiedys az takich wysokich stawek w tenisie świat nie widzial i zawodnicy typu Rafa , Ferrer etc musieli ciezej pracowac na treningach by cos osiagnac.
teraz mlodziak odpali zgarnie 1mln Euro i mu zwisa wygranie szlema , liczylo sie kiedys bardziej zwyciestwo wygranej dla samej wygranej a teraz bardziej sie liczy u mlodych wygranie czeku niz wygranie pucharu.
Moze kiedys sie doczekamy jakiegos chetnego po puchar szlema bo narazie nie widac nikogo, przyszly tenis po odejsciu Rafy i Roga bedzie nudny..
Szkoda , ze Nole sie wykonczyl bo nawet po dopkach czy co tam bral, Djoko z Rafa grał mega ciekawe maratony i tam byly pojedynki charakterów.
Albo po prostu teraz mlodzi tenisisci sa po prostu SŁABI.
W tym turnieju jedyny plus greka to jego przemiana mentalna. poprawił swoja psychikę bo do finału wcale nie jest tak łatwo dojść.
Drugi finał Rafy i drugi trafiony wynik 6:2 6:1 ????
Jak można wrzucać Greka do jednego wora z Kangurem i Kokkinakisem? 19 latek doszedł do finału, i to nie na jego nawierzchni, ale brakuje mu ambicji. Ugrał 3 gemy w finale, i to było do przewidzenia, i co w związku z tym? Obecnie w tenisie nie ma zawodnika na dopingu, to masz takie, a nie inne widowisko, a na RG będzie jeszcze gorzej. Kto normalny wytrzyma pojedynki do 3 wygranych setów na Clayu, i co najważniejsze utrzyma poziom? No nikt normalny, nawet Rafa może nie wytrzymać, bo nie ma 20 lat. Jeden gorszy mecz, i do domu. Pełna dominacja, i od tego się już troche odzwyczaiłem, ale wchodzi taki Fedex na Wimbledon, i nie traci seta, a kurs na wygranie szlema przez Rafe - @1.50, paranoja, ale sami piszecie &quot;co za poziom, brakuje Djokera&quot;, a jak Rafa wszystkich miażdży w pięknym stylu to też komuś nie pasuje :rolleyes:
A co do Wimbledonu, to chyba buk się :fubar: w obliczeniach i daje kurs @30 na wygraną Delpo. Wiadomo jak to u niego z regeneracją, ale na moje to całkiem możliwy scenariusz, bo kto jak kto, ale Delpo obecnie może śmiało konkurować z każdym. Tak zjechałem z tematu, ale nie ma podstaw, żeby cisnąć po Greku, bez spiny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom