>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bastad, Umag, Newport - 16.07.2017 - 23.07.2017

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik

Miejsce: Bastad, Szwecja
Data rozgrywania: 16.07.2017 - 23.07.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://men.swedishopen.org/
Lista startowa: http://www.menstennisforums.com/5977-skistar-swedish-open/906721-b%E5stad-entry-list-fact-sheet-updated-july-13-2017-a.html
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/bastad/316/draws
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/bastad/316/daily-schedule
Zestawienie kursów:


Miejsce: Umag, Chorwacja
Data rozgrywania: 16.07.2017 - 23.07.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.croatiaopen.hr/en/homepage/
Lista startowa: http://www.croatiaopen.hr/en/players/
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/umag/439/draws
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/umag/439/daily-schedule
Zestawienie kursów:


Miejsce: Newport, USA
Data rozgrywania: 16.07.2017 - 23.07.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $535,625
Oficjalna strona turnieju: http://www.halloffameopen.com/
Lista startowa: http://www.halloffameopen.com/players
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/newport/315/draws
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/newport/315/daily-schedule
Zestawienie kursów:

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Fratangelo - Marchenko over 22,5 @1,77 ✅Uni
Fratangelo według bukmacherów jest faworytem, choć ja jakoś przekonania nie mam co do jego wygranej. Marchenko słaby sezon, jednak na kortach trawiastych grać potrafi. Gra szybki tenis, z niezłym podaniem i forhendem. W Wimbledonie przeszedł kwalifikacje i przegrał 2-3 z Veselym. Fratangelo zaś przegrał niespodziewanie z Garinem. Reprezentant gospodarzy ma ofensywne usposobienie, prezentuje taką typowo amerykańską szkołę. Myślę, że over jest tutaj możliwy, do pokrycia w dwóch setach. Nawierzchnia w Newport jest dosyć szybka, stosunkowo łatwo jest utrzymywać własne podanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Marius Copil - Ivan Dodig
Typ: 2
Kurs: 3,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek pierwszej rundy na turnieju w Umag. Spotyka się tutaj tenisista rumuński z chorwackim. Ja w tym spotkaniu próbuję niespodzianki i gram na zawodnika gospodarzy. Wprawdzie Dodig skupia się teraz głównie na deblu w singla już się nie angażując za bardzo ale dostał tutaj na ten turniej dziką kartę od organizatorów i jestem przekonany, że będzie tutaj walczył na całego aby przed swoją publicznością pokazać się z jak najlepszej strony. Copil na ten moment jest napewno i wyżej w rankingu i w wyższej dyspozycji ale Ivan jak powalczy to jest w stanie tutaj z tym zawodnikiem wygrać. Ja własnie szukam tutaj niespodzianki i próbuję w stronę Chorwata. Obaj panowie spotykali się ze sobą 2 razy na korcie ale była to wówczas nawierzchnia twarda najpierw na turnieju we Francji w St. Remy w 2015 roku gdzie wygrał Dodig 2-1 a potem miesiąc później tego samego roku znowu we Francji w Rennes wygrał znowu Ivan tym razem 2-0 w setach. Tym razem spotykają się na nawierzchni ceglanej i tutaj faworytem jest bez wątpienia Copil, który ostatnio na tej nawierzchni radził sobie dużo lepiej od swego rywala. Myślę, że Mariusowi łatwo tutaj wygrać nie będzie i próbuję pograć w stronę niespodzianki i zwycięstwa Dodiga. Rezygnuje z singli na rzecz gry deblowej ale u siebie po przyznaniu dzikiej karty myślę, że mocno powalczy aby pokazać się z jak najlepszej strony.
✅ 0-2 (4-6 , 6-7)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie wydaję Wam się lekko przesadzony kurs na Hassa w starciu z Bagnisem?
Rozumiem, że wiekowy już Niemiec, ale to chyba jego ostatni sezon w tourze i ostatnie starty, więc skoro podchodzi do tego turnieju w Szwecji to znaczy, że mu zależy. A na ziemi lepszym urywał sety w tym sezonie Tommy. Właściwie jak prześledzimy jego rywali to przegrywał ze znacznie lepszymi od Bagnisa.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
No tak, tylko, ze od De Sheppera nie wymagasz dobrej gry, dlaczego? A ja tez ogladalem i zgadza sie, wygladalo to dziwnie, jakby Skugor nie wytrzymywal presji tutaj. Ale De Shepper gral calkiem calkiem, bylem troche zaskoczony.
 
N 0

nieudacznik007

Użytkownik
No tak, tylko, ze od De Sheppera nie wymagasz dobrej gry, dlaczego? A ja tez ogladalem i zgadza sie, wygladalo to dziwnie, jakby Skugor nie wytrzymywal presji tutaj. Ale De Shepper gral calkiem calkiem, bylem troche zaskoczony.
I właśnie w tym problem De Schepper i dobra gra mączce. Pierwsza runda i oklep od byle kogo. Dla Skugor zagral tak jakby nie chcial wygrac w 2 secie mial 4:1 w trzecim 2 setowe nie mowic o taju w 3. Dziwne. Do kasacji posty
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Dolgopolov vs Mayer 1 @ 2.46 1xbet ✅ prezent od buka
Taki kurs na Dolgo to ja biorę zawsze. Choć zdarzało mu się zawodzić i pajacować, to jakoś darzę go ogromną sympatią i lubię go oglądać. Jest zawodnikiem typu Fog, jak mu się chce to potrafi napsuć krwi najlepszym, a jak mu się nie chce to przegrywa szybciutko. Nie wiem czemu kurs na Niego jest aż tak wysoki, ale ja to pobieram, bez szaleństw bo to Dolgo, ale pobieram. Uważam go za znacznie lepszego gracza niż Argentyńczyk, który może i potrafi być regularny ale tenisowej finezji u Niego się nie dopatrzyłem, oglądając te kilka spotkań z jego udziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 498

adziu32

Użytkownik
Masz rację, jeśli chodzi o umiejętności to Dolgo stoi półkę wyżej - kiedy jest zdrowy. Na Wimbledonie zszedł z kontuzją, a Mayer ostatnio gra regularnie i odbudowuje forme. Ja postawiłem na Leo chociaż kiedy Dolgo jest dogiem to gram go niemal zawsze - tu sie z tobą zgodze. Reasumując tym razem Mayer win.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
No właśnie nie widziałem tego meczu z Fedexem więc nie wiem czy kontuzja, czy po prostu Dolgo się odechciało grać bo i tak wiedział, że inny scenariusz niż ciężki wpitol nie jest możliwy.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Martin-Istomin 1 kurs 2.05 Fortuna Fortunate) 6/3 6/2✅

Rok temu Martin przegrany finał w Umag, więc dużo punktów do obrony.Rywal w zasięgu na tej nawierzchni( Istomin preferuje hard) ,obaj bez formy w ostatnim czasie ,ale to Słowak powinien być bardziej zmotywowany.Stawka bez szaleństw,bo to tylko turniej w Chorwacji ,gdzie nie jeden mecz był ostro przekręcony w stylu wczorajszego Skugora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Martin-Istomin 1 kurs 2.05 Fortuna
Rok temu Martin przegrany finał w Umag, więc dużo punktów do obrony.Rywal w zasięgu na tej nawierzchni( Istomin preferuje hard) ,obaj bez formy w ostatnim czasie ,ale to Słowak powinien być bardziej zmotywowany.Stawka bez szaleństw,bo to tylko turniej w Chorwacji ,gdzie nie jeden mecz był ostro przekręcony w stylu wczorajszego Skugora.
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Andrej Martin - Denis Istomin
Typ: 1
Kurs: 2,13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Popieram ten typ jak nabardziej i też atakuję tutaj zwycięstwo Martina. Nie wiem czemu buki za minimalnego faworyta tego spotkania uważają Istomina. Obaj tenisiści bez formy i rewelacji ostatnio, szybko odpadają z kolejnych turniejów ale według mnie kursy powinny być tutaj na odwrót. Trzeba pamiętać, że Martin w tamtym roku doszedł tutaj w singlu do samego finału, gdzie przegrał z Włochem Fogninim 0-2 (4-6 , 1-6), natomiast w deblu w parze z Klizanem zwyciężył tutaj 2-0 (6-4 , 6-2) z deblem Mektic/Sancic. Widać po tych wynikach z tamtego roku, że dobrze się tutaj czuje i myślę, że mocno w tym meczu powalczy o zwycięstwo. Jak wspominałem obaj bez formy w ostatnim czasie. Istomin bez zwycięstwa w 5 ostatnich spotkaniach a na kortach ceglanych w kratkę porażka, zwycięstwo, porażka, zwycięstwo. Martin też nie lepiej i obaj są w wyraźnym dołku. Dla mnie jednak faworytem tutaj jest Andrej, bo jednak w tamtym sezonie fajnie tutaj się zaprezentował i gdzie ma się odbudować jak nie na turnieju, na którym zaliczył swój największy sukces. Próbuję w stronę Słowaka, bo liczę, że skoro w tamtym roku fajnie się tutaj zaprezentował to będzie tu walczył na całego nie odpuszczając żadnej piłki, no bo w końcu ma dużo punktów do obrony w tym turnieju.
✅ 2-0 (6-3 , 6-2)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Youzhny - Kicker 2 @2,00 ✅ bet365

Jakoś nie wydaje mi się, żeby Youzhny pograł coś na mączce. Udany występ na Wimblu, zarobił sporo kasy, fajna opcja na koniec kariery. Tutaj 250tka, rywal coś tam gra, na clayu regularny. Rusek ostatnie sezony to ujemne statsy na mączce. Wiadomo, że jego styl pasuje na szybsze korty, slice bekhendowy nie jest tak efektywny. Chyba warto pograć na Argentyńczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
✅Lacko L. - Opelka R.

Rozumiem, że Opelka u siebie, ale kursy wg.mnie źle wystawione. Ja bym dał na Lacko ze 1.60 i upatruję tutaj faworyta właśnie w Słowaku. Opelka to jest bardzo często przeceniany zawodnik nawet na szybkich nawierzchniach. Jego poruszanie po korcie jest fatalne. Serwis go ratuje, ale co będzie jak serwis jedynka nie bedzie wchodziła? Wiadomo, że Lacko to nie ogórek. Swego czasu był na 44 miejscu na świecie. Słowak ma bilans na trawie w tym roku 7/4, Amerykanin ma 3/4, ale też spójrzmy na to z kim przegrywał Opelka... No zdecydowanie lepszych przeciwników miał Słowak a i bilans nabił lepszy, to też o czymś świadczy.
Podsumowując. Kurs teraz już się zrobiły wyrównane i ja pobieram typ na Lacko.

Lacko, Lukas @1.84
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Istomin kryminał. Miałem pograne win drugi set jego. Ze stanu 2:0 i 40:0, 3 piłki na przełamanie gość przegrywa 2:6. Najłatwiejsze piłki wybijał w trybuny, a podwójne błędy i przegrane brejk pointy przestałem liczyć bo zabrakło mi kółek na liczydle. Brawo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Istomin kryminał. Miałem pograne win drugi set jego. Ze stanu 2:0 i 40:0, 3 piłki na przełamanie gość przegrywa 2:6. Najłatwiejsze piłki wybijał w trybuny, a podwójne błędy i przegrane brejk pointy przestałem liczyć bo zabrakło mi kółek na liczydle. Brawo.
Nie jestem znawcą tenisa, ale widziałem jakiś czas temu mecz tego *****iarza w Portugalii, gdzie robił to samo, a grał z jakimś młodym chłopakiem. I nawet się nie spocił ???? Nigdy na tego ... filuta ???? złamanego grosza bym nie postawił.


edit. Mam, znalazłem ten mecz ???? 1 maja br. w Estroil z niejakim Silvą Frederico F., który wystąpił na tym turnieju z WC, a w rankingu ATP był na 347 miejscu ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
..A Dzumhur mial 3:0 w trzecim secie, byl po 1.06 i przegral 5:7 z raczej cienko grajacym Balazsem, ktory po meczu chyba nie mogl uwierzyc, ze wygral. I co z tego? Kiepski bet to byl.
Tehistoryjki mozna opowiadac dzieciom na dobranoc ???? W tenisie takie zwroty akcji i inne &#39;dziwnie&#39; wygladajace rzeczy zdarzaja sie czesciej niz w innych dysyplinach.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Fognini/Giannessi - Draganja/Draganja
Sprawa wygląda tak, że ani Fog ani Giannessi deblem nie zajmują się na co dzień. O ile Fabio coś tam jeszcze grywa na poziomie i ma ten nadgarstek, to jego partner w grze podwójnej radzi sobie słabo i spotkania w tym roku można wymienić na palcu jednej ręki.
Ich rywale grają u siebie, traktują debla znacznie poważniej. W Chelkach kilka razy byli w finale, raz wygrali. Potrafili ograć dość solidne pary na poziomie Chelków, więc czemu nie tutaj? Zgranie na ich korzyść, robią to dla wyniku, natomiast Włosi bardziej dla rozgrywki i na rozpoznanie się z kortem dla Foga.
Giannessi dodatkowo grał dziś 3 godziny swój mecz, może lekko to czuć w nogach. Moim zdaniem kursy nie powinne być równe i faworytami są Chorwaci.
Draganja/Draganja @ 1,81 ✅
1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom