>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bastad, Umag, Newport - 16.07.2017 - 23.07.2017

Status
Zamknięty.
D 238

daw1910

Użytkownik
Wczoraj naprawdę fajny mecz zagrał Rublev. Agresywne ataki, bardzo szybki sprint do siatki, Berlocq mimo, że potrafi zagrać świetny skrót praktycznie do każdego młody Rusek dobiegał i kontrował bezlitośnie. Ogólnie warto mu się przyjrzeć w tym turnieju. Przed meczem spodziewałem się jakiegoś overa ale jak włączyłem mecz to po kilku gemach poleciało na niego 2-0 w meczu. Nie slędzę wszystkich wątków dotyczących tenisa ale jeśli ktoś posiada nc+ to większość turniejów ATP transmituje pewien włoski kanał na nc+ znajdziecie go na 306 (Supertennis bodajże)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dzisiaj w Umagu i Baastad po 4 mecze singlowe II rundy. Jutro dokończenie II rundy - też 4 mecze. W piątek na tych turniejach ćwierćfinały.
Z kolei w Newport dzisiaj II runda w całości - 8 meczów. Jutro już ćwierćfinały i finał w sobotę? Rozpiska SUPERTENNIS HD ma na niedzielę LIVE ATP NEWPORT o 21:00
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Delbonis/Galdos-Knowle/Petzschner
Delbonis/Galdos 2.65 Unibet

Typowe ziemniaki kontra austriacko-niemiecki mix. Mówię mix, dlatego że Julek to ostatnio challengerowiec i pogrywa sporo na cegle, więc tutaj pasuje. Filip za to jest dla mnie zgoła odmiennym zawodnikiem. Najbardziej lubi halę i inne szybsze nawierzchnie. Nigdy nie postrzegałem go jako deblistę, który bardzo dobrze radzi sobie na ziemi. Z drugiej strony Delbonis, który kocha mączkę i może w statystykach nie wygląda na dobrego deblistę, ale ma predyspozycje do gry w poszerzonym korcie. Tutaj zagra po raz pierwszy u boku Galdosa, który może jakimś wysokim wzrostem nie grzeszy, ale mocno wpasowuje się w pomarańczową nawierzchnię. Ostatnie wyniki całej czwórki nie powalają, więc podchodzę do nich z dystansem i uznaję, że to nie ten czynnik będzie tutaj najbardziej rzutował na końcowy rezultat. Gramy na cegle, więc taki kurs uważam za godny uwagi.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kudla - Karlovic over 10,5 w pierwszym secie @1,80 ⛔ 1xbet
Wiadomo jak gra Karlovic. Wydaje się, że im jest starszy, tym jeszcze bardziej przykłada swoją uwagę do podania, a gorzej radzi sobie z returnem. W ostatnich trzech sezonach dochodził w Newport do finału, raz wygrywając turniej. 9/14 razy pokrywał w pierwszym secie over 10,5. Kudla potrafi grać na tej nawierzchni, nieźle serwuje. Ostatni mecz obu panów to wynik 6-7 7-6 7-6.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ivan Dodig - Marco Cecchinato
Typ: 1
Kurs: 2,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W swoich pierwszych spotkaniach na tym turnieju Dodig pokonał Rumuna Copila 2-0 (6-4 , 7-6) a Cecchinato pokonał Francuza Simona 2-1 (6-1 , 3-6 , 6-1). W tych spotkaniach stawiałem zwycięstwo Dodiga i pisałem tutaj o tym więc trochę się powtórzę. Dodig gra tutaj z dziką kartą i tak naprawdę na singlu już się nie skupia poświęcając się grze w debla, jednak ze względu na to, że otrzymał tutaj od organizatorów dziką kartę to postanowił wystartować i bardzo fajnie w tym spotkaniu z Copilem się zaprezentował sprawiając niespodziankę i ogrywając faworyta tamtego pojedynku. Oglądałem to spotkanie i muszę przyznać, że Ivan zagrał bardzo dobrze i przez cały mecz był na maksa skoncentrowany. Widać, że zależy mu tutaj aby przed własną publicznością wypaść jak najlepiej i skoro wtedy postawiłem na niego po większym kursie, to tym bardziej dzisiaj spróbuję, chociaż spodziewam się, że będzie to dla Chorwata trudniejsze spotkanie. Cecchinato to bardzo solidny gracz na cegle i łatwo tutaj nie będzie ani jednemu wygrać ani drugiemu. Spodziewam się tutaj 3 setowego, wyrównanego pojedynku ale idę w stronę Ivana, którego gra w tym pierwszym pojedynku z Copilem bardzo mi się podobała i myślę, że dziś znów zagra bardzo mocno skoncentrowany i stać go również tutaj na wygraną. Meczu Marco z Simonem nie oglądałem ale obejrzałem skrót tego spotkania no i myślę, że jak Dodig zagra tak jak z Copilem to jak najbardziej jest w stanie pokonać i tego rywala. Łatwo napewno nie będzie, bo jak wspomniałem Cecchinato to solidny gracz na tej nawierzchni ale w tych pierwszych pojedynkach moim zdaniem równiej zagrał Dodig i próbuję znowu pograć na jego wygraną.
✅ 2-1 (3-6 , 7-6 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Isner - Groth TB w pierwszym secie @1,80 ⛔ 1xbet
Obaj to jedni z najlepiej serwujących zawodników w tourze. W obu meczach które rozegrali w pierwszym secie był tie-break. Z racji warunków fizycznych return nie jest ich najmocniejszą stroną, &#39;Big John&#39; nie grał ostatnio najlepiej, ale serwis to wciąż potężna armata w repertuarze jankesa. Sam Groth uskutecznia akcje &#39;chip&amp;charge&#39;, na grassie czuję się najlepiej.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dolgopolov - Zeballos 2 @2,30 ⛔ Uni
Mnie zwycięstwo Dolgopolova nad Leonardo Mayerem nie przekonuje. Ukrainiec ma swoje akcje na korcie, często olewa mecze. Ostatnio miał problemy z kostką, kreczował z Pospisilem i Federerem. Talentu ma sporo, ale brakuje mu opanowania, zbytnio spieszy się przy serwisie, łatwo się podpala. Zeballos nieźle gra, leworęczny forhend wygląda bardzo dobrze, lubi ustawiać sobie wymiany. Wiadomo, że mączka to jego nawierzchnia, jest dużo bardziej regularny aniżeli Dolgo. W takich mniejszych turniejach zawsze istnieje ryzyko &#39;tankowania&#39; przez tenisistów słynących z takich zachowań, Ukrainiec wiele razy uskuteczniał takie działania, ale nawet jeśli grałby w pełni zaangażowany - daje tu spore szansę Argentyńczykowi, większe niż wskazuje na to kurs.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dolgopolov - Zeballos 2 @2,30 Uni

Mnie zwycięstwo Dolgopolova nad Leonardo Mayerem nie przekonuje. Ukrainiec ma swoje akcje na korcie, często olewa mecze. Ostatnio miał problemy z kostką, kreczował z Pospisilem i Federerem. Talentu ma sporo, ale brakuje mu opanowania, zbytnio spieszy się przy serwisie, łatwo się podpala. Zeballos nieźle gra, leworęczny forhend wygląda bardzo dobrze, lubi ustawiać sobie wymiany. Wiadomo, że mączka to jego nawierzchnia, jest dużo bardziej regularny aniżeli Dolgo. W takich mniejszych turniejach zawsze istnieje ryzyko &#39;tankowania&#39; przez tenisistów słynących z takich zachowań, Ukrainiec wiele razy uskuteczniał takie działania, ale nawet jeśli grałby w pełni zaangażowany - daje tu spore szansę Argentyńczykowi, większe niż wskazuje na to kurs.
Tak. Zgadzam się z typem. Ale może pewniejszy over? Bo gdyby Dolgo chciał tankować to pewnie zrobiłby to już w pierwszym meczu...4

Z nim nigdy nic nie wiadomo ???? Over też możliwy, lub można zagrać handi gemowe lub setowe na Zeballosa. Ja jednak pozostaję przy @2,30 na Argentyńczyka. /Pezio
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dolgopolov - Zeballos 2 @2,30 Uni

Mnie zwycięstwo Dolgopolova nad Leonardo Mayerem nie przekonuje. Ukrainiec ma swoje akcje na korcie, często olewa mecze. Ostatnio miał problemy z kostką, kreczował z Pospisilem i Federerem. Talentu ma sporo, ale brakuje mu opanowania, zbytnio spieszy się przy serwisie, łatwo się podpala. Zeballos nieźle gra, leworęczny forhend wygląda bardzo dobrze, lubi ustawiać sobie wymiany. Wiadomo, że mączka to jego nawierzchnia, jest dużo bardziej regularny aniżeli Dolgo. W takich mniejszych turniejach zawsze istnieje ryzyko &#39;tankowania&#39; przez tenisistów słynących z takich zachowań, Ukrainiec wiele razy uskuteczniał takie działania, ale nawet jeśli grałby w pełni zaangażowany - daje tu spore szansę Argentyńczykowi, większe niż wskazuje na to kurs.
Jeśli można, to analiza pisana lekko pod typ moim zdaniem. Piszesz, że Zeballos potrafi to i tamto, ale skoro o tym mowa to Dolgopolov potrafi znacznie więcej. Dużo w tym meczu będzie zależeć od dyspozycji dnia, nastroju i ten, kto będzie trafiał wygra ten mecz. Niby 50/50, ale tylko w tym przypadku. Poza tym to Ukrainiec jest lepszy, zagrał dobry mecz, a Horacio nie jest w jakiejś rewelacyjnie formie.

Moim zdaniem takie mecze lepiej odpuszczać, są inne, ciekawsze. Być może delikatne value jest, nie analizowałem tego tak bardzo, ale wolałbym kupić dobre alko i pojechać nad wodę, aniżeli wkładać pieniądze w ten mecz. Nie mniej jednak życzę powodzenia.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dolgopolov - Zeballos 2 @2,30
Jak dla mnie warto to zagrać,
a ja mam taki:

Fognini- Kicker 2 3.2 sts ⛔
Nie stawiam na Kickera, bo jest lepszy. Uważam, że jest słabszy, ale...
Oglądałem Fogniniego w deblu 2 dni temu i zawalił mecz. Grał jak od niechcenia, gdy partner do niego podchodził, aby uzgodnić akcję Fognini jakby nie słuchał. Wyglądało mi to jakby Fogniniemu się po prostu nie chciało grać. Dzisiaj jeśli znowu załamie grę i zacznie odbijać chimerycznie położy ten mecz. Jak dla mnie szanse są 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jak dla mnie warto to zagrać,
a ja mam taki:

Fognini- Kicker 2 3.2 sts
Nie stawiam na Kickera, bo jest lepszy. Uważam, że jest słabszy, ale...
Oglądałem Fogniniego w deblu 2 dni temu i zawalił mecz. Grał jak od niechcenia, gdy partner do niego podchodził, aby uzgodnić akcję Fognini jakby nie słuchał. Wyglądało mi to jakby Fogniniemu się po prostu nie chciało grać. Dzisiaj jeśli znowu załamie grę i zacznie odbijać chimerycznie położy ten mecz. Jak dla mnie szanse są 50/50.
Dobrze kombinujesz, bo takie kursy przeciwko Fogniniemu w turniejach 250 - nie ważne z kim by grał - są warte uwagi. Nie oglądałem debla, ale jedna rzecz jest chyba warta dodania, otóż Fabio broni tutaj tytułu wywalczonego przed sezonem, a więc ma sporo punktów do obrony. Z drugiej strony jest on na tyle niereformowalny, że olanie meczu także by mnie nie zdziwiło. Ja proponowałbym poczekać na live i zobaczyć jak Fogna podejdzie do pojedynku.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Andriej Rublow - Andrej Martin
Typ: 2
Kurs: 2,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejny raz atakuję spotkanie na turnieju w Umag i proponuję je w typach dnia. Rublow przedzierał się tutaj przez kwalifikacje, w których najpierw wygrał z Hiszpanem Samperem Montaną 2-0 (6-2 , 6-4) a w kolejnym spotkaniu przegrał z Węgrem Balazsem 0-2 (3-6 , 5-7), jednak dzięki temu, że jeden z zawodników wycofał się z imprezy, Rosjanin jako Lucky Loser pojawił się w turnieju głównym. W swoim pierwszym spotkaniu pokonał nieoczekiwanie Argentyńczyka Berlocqu 2-0 (6-2 , 6-4). Pierwszy mecz na tym turnieju Martina z Istominem stawiałem na jego wygraną i mnie nie zawiódł zwyciężając 2-0 (6-3 , 6-2). Dzisiaj w tym spotkaniu również gram na Słowaka. Powtórzę to co pisałem przy okazji jego meczu z Istominem. Andrej Martin jest finalistą tego turnieju z tamtego roku, w którym przegrał z Włochem Fognini 0-2 (4-6 , 1-6). W deblu z kolei w parze z Klizanem zwyciężył w tamtym roku pokonując debel Mektic/Sancic 2-0 (6-4 , 6-2). Po tych wynikach i pierwszym meczu z Istominem widać, że Martin dobrze się tutaj czuje i dzięki finałowi osiągniętemu rok temu teraz broni dużo punktów w rankingu. Słowak do tego turnieju bardzo słabo się spisywał w ostatnim czasie ale myślę, że tutaj może się odbudować, no bo w końcu gdzie indziej jak nie na turnieju na którym osiągnął swój największy sukces. Myślę, że to dobry moment aby stawiać na niego i wierzę, że z Rublowem też sobie poradzi. Rublow to młody tenisista, który fajnie się rozwija i zapewne jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Ten 19 letni zawodnik już teraz gra dość solidnie ale myślę, że po takich kursach lepiej próbować tutaj tej niespodzianki na zwycięstwo Martina. Jak wspomniałem Słowak tutaj czuje się bardzo dobrze i dla mnie to on jest faworytem tego starcia.
⛔ 2-0 (7-6 , 7-5)
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, wybaczcie pytanie początkującego gracza... ten cały Isner to dobry jest ?
1.85 jest na niego tzn. na zwycięstwo końcowe w Newport...
Ma szansę ?
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej Rublev gra naprawdę odważny i precyzyjny tenis. Dla mnie to faworyt do wygrania w Umag. Szkoda, że w toto nie ma opcji na wygraną w turnieju chyba, że nie doaptrzyłem się.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
22.07.2017, 16:00, Bastad, semifinal, clay
Knowle J / Petzschner P - Ymer E / Ymer M @ 2.20 unibet 2-1 ⛔
Główną przesłanką dla tego typu jest dla mnie to,że to turniej w Bastad. Bracia Ymer grają u siebie bardzo dobrze. Pod koniec zeszłego sezonu wygrali Stockholm,pokonując solidne pary ( Matko / Rojer, Pavic / Venus, Bopan / Huey...) Fakt to była szybsza nawierzchnia,ale widać,że potrafią grać na najwyższym poziomie i zmobilizować się na turnieje w Szwecji.
Knowle J / Petzschner P mnie nie przekonują. Rozegrali tutaj dwie 3 setówki. Owszem pokonali ostatnio faworytów Daniel/Demoliner,ale był to dziwny mecz. Stawiam na reprezentantów Szwecji
Umag, semifinal, clay 21.07.2017 23.45
Mirnyi/Nestor - Duran/Molte @ 2.70 unibet ✅
Dobry kurs na Argentyńską parę. Tym bardziej na clayu (10/6).Zdobyli tytuł w Prostějovie i rozegrali sporo dobrych spotkań.W Umag gładko ograli parę Polmans/Simon. Są zgrani,nawierzchnia im siedzi,rocznik 88.No a Max z Nestorem to już weterani 40 i 45 lat. W tym roku stat clay 2-1. Widzę tutaj spore szanse na wygraną Argentyńczyków,a kurs zachęca
Mecz się sporo opóżnia,pewenie przełożą,więc moża jeszcze skorzystać ;)
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Julian Knowle/Philipp Petzschner ₋ Elias Ymer/Mikael Ymer - Zakłady na mecz
Elias Ymer/Mikael Ymer @ 2.00 | WH | 5/10j
⛔ 2-1

Kluczowym argumentem w tym typie jest miejsce rozgrywania tego spotkania. Szwedzi pokładają ogromne nadzieje w braciach Ymer, którzy w występach juniorskich wyraźnie wyróżniali się. To, że grać w debla potrafią pokazali w zeszłym roku, wygrywając inny szwedzki turniej ATP. Oczywiście obaj nastawiają się na sukcesy w singlu, ale kiedy występują w Szwecji próbują osiągać sukcesy także w grze podwójnej.

Obaj w rozgrywkach singlowych odpadli w 1. rundzie. Zostawili po sobie pozytywne wrażenie, bo nie były to jednostronne pojedynki, a ich rywale byli wymagający. Miałem okazję oglądać w 1. rundzie starszego z braci, czyli Eliasa. Stoczył on wyrównaną, 3-setową batalię z samym Fernando Verdasco. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, aż tak dobrej gry Ymera w tym spotkaniu. Zaskoczył bardzo dobrą dyspozycją, walczył do samego końca i tak naprawdę to spotkanie mogło potoczyć się w każdą stronę. Na pewno u Szweda pozostał niedosyt, który zamienił w jeszcze lepszą grę w deblu.

Mimo, że bracia Ymer grają dla reprezentacji Szwecji to ciężko ukryć, że pochodzą zupełnie z innego kraju (Etiopii). Zupełnie nie robi to różnicy dla organizatorów i federacji szwedzkiej, którzy robią wszystko, aby Ymerowie czuli się w pełni Szwedami. Sam Robin Soederling tak mocno przeżywał spotkanie singlowe Eliasa, ze gdyby tylko mógł to wszedłby na kort zagrać za niego. Na kortach w Bastad nie zabrakło także innego wybitnego Szweda Matsa Wilandera.

Na koniec wspomnę słowo o ich dzisiejszych rywalach. Na pewno nie ma wątpliwości, że są to dużo bardziej utytułowani debliści, mający większe doświadczenie. Nie są to jednak gracze, którzy grają ze sobą na stałe (przynajmniej do tej pory). Jest to turniej ATP 250, także nie spodziewam się, aby &quot;gryźli trawę&quot; i nastawiali się jakoś wybitnie na ten mecz. Jak pokazały ich poprzednie spotkania w tych zawodach ich forma jest chwiejna, a sam awans do tej fazy zawdzięczają dużemu szczęściu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom