>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bastad, Umag, Newport - 16.07.2017 - 23.07.2017

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
Przepraszam, ze sie wtrace, ale pozwole sobie zazartowac bo to na prawde komedia jest, ktos tam juz zupelnie na glowe upadl.
Szwedzi sobie zafundowali dwa suprer talenty na lata beda wszyskich ogrywali:
dwa komary ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
hmmm mam pytanko.
na jakiej stronce można sprawdzić dane statystyczne takie dokładne na temat danych zawodników?
np. ile Ferrer grał finałów 250-tek i ile wygrał/przegrał? ile grał finałów na ziemi? itp. itd.
Zawsze komentatorzy mówią w czasie meczu takie ciekawe dane na początku meczu, ale nie mogłem tego nigdzie poszukać. Może być po angielsku, może być po polsku, obojętnie w sumie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
hmmm mam pytanko.

na jakiej stronce można sprawdzić dane statystyczne takie dokładne na temat danych zawodników?

np. ile Ferrer grał finałów 250-tek i ile wygrał/przegrał? ile grał finałów na ziemi? itp. itd.

Zawsze komentatorzy mówią w czasie meczu takie ciekawe dane na początku meczu, ale nie mogłem tego nigdzie poszukać. Może być po angielsku, może być po polsku, obojętnie w sumie.
http://www.tennisexplorer.com/

Na tennis explorer masz statystyki ze wszystkich meczów i sam możesz sobie dokładnie takie informacje sprawdzić.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Pograne wczoraj, dziś już spadki kursów. O Rublevie pisałem już na początku tygodnia, jednak z każdym kolejnym meczem tylko utwierdzał mnie w przekonaniu, że to jego turniej. Kwalifikant w finale faworytem? Nic dziwnego w tym nie ma. Dobry serwis, silne i agresywne rozrzucanie po korcie, dobry dobieg do siatki. Lorenzi to ziemniak-dinozaur na dodatek z urazem. Tego najbardziej się boję, że krecz tutaj wejdzie więc jeśli u innego buka macie opcję dać mecz wygrany nawet w przypadku kreczu to polecam. Wczoraj z Giannessim przy 5-3 i swoim podaniu obwijali mu nogę byleby tylko dograć mecz. Na ile poważny to uraz się przekonamy dziś, jeśli w ogóle wyjdzie na kort.

Dolgo wygra jeśli zagra spokojnie. Zacznie się pajacowanie to może być różnie. Tak czy siak typ na dodatek do Rubleva, którego biorę w ciemno.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pograne wczoraj, dziś już spadki kursów. O Rublevie pisałem już na początku tygodnia, jednak z każdym kolejnym meczem tylko utwierdzał mnie w przekonaniu, że to jego turniej. Kwalifikant w finale faworytem? Nic dziwnego w tym nie ma. Dobry serwis, silne i agresywne rozrzucanie po korcie, dobry dobieg do siatki. Lorenzi to ziemniak-dinozaur na dodatek z urazem. Tego najbardziej się boję, że krecz tutaj wejdzie więc jeśli u innego buka macie opcję dać mecz wygrany nawet w przypadku kreczu to polecam. Wczoraj z Giannessim przy 5-3 i swoim podaniu obwijali mu nogę byleby tylko dograć mecz. Na ile poważny to uraz się przekonamy dziś, jeśli w ogóle wyjdzie na kort.
Dolgo wygra jeśli zagra spokojnie. Zacznie się pajacowanie to może być różnie. Tak czy siak typ na dodatek do Rubleva, którego biorę w ciemno.
Skoro zagrałeś na Rublova w Fortunie a obawiasz sie, że będzie krecz Lorenziego to dlaczego nie zagrałeś typ krecz=brak zwrotu?
Kurs taki sam jak krecz=zwrot a przecież w Fortunie masz i krecz=zwrot i krecz=brak zwrotu
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Najgorsze jest to, że szukałem tej opcji wczoraj bo wiedziałem, ze istnieje i albo zaraz po wystawieniu kursów jej nie było albo % zrobiły swoje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom