>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bazylea, Wiedeń - 22.10-29.10.2017

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miejsce: Bazylea, Szwajcaria
Data rozgrywania: 22.10.2017 - 29.10.2017
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,701,320
Oficjalna strona turnieju: http://www.swissindoorsbasel.ch/en-us/
Lista Startowa: http://www.swissindoorsbasel.ch/en-us/Players/Players-2017
Drabinka: http://www.swissindoorsbasel.ch/en-us/Players/Draw-2017
Plan gier: http://www.swissindoorsbasel.ch/en-us/Players/Scores-2017
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/switzerland/atp-basel/
Ubiegłoroczny finał: Marin Cilic (CRO) 4 - Kei Nishikori (JPN) 3 6‑1 7‑6(5)
Miejsce: Wiedeń, Austria
Data rozgrywania: 22.10.2017 - 29.10.2017
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,884,645
Oficjalna strona turnieju: http://www.erstebank-open.com/en/
Lista Startowa: http://www.erstebank-open.com/en/event/players
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/austria/atp-vienna/
Ubiegłoroczny finał: Andy Murray (GBR) 1 - Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 6 6‑3 7‑6(6)
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Federer wygra w Bazylei, kurs 1,8 - STS, 1,85 ForBet.
Po tym co Szwajcar pokazał w Szanghaju jakoś trudno mi sobie wyobrazić by nie wygrał również u siebie w domu. Szwajcar w rodzimym turnieju triumfował 7 razy w ostatnich 10 startach, za każdym razem meldował się w finale, w zeszłym roku nie startował a w latach 2014-2015 zwyciężał.
Najgroźniejsi Rywale? Na pewno Juan Martin Del Potro, który triumfował tutaj w latach 2012-13 a w finałach pokonywał właśnie Federera. Argentyńczyk w Szanghaju przegrał w półfinale właśnie ze Szwajcarem po bardzo dobrym meczu, przed chwilą z kolei triumfował w Sztokholmie, więc Bazylea będzie jego trzecim startem w przeciągu trzech tygodni.
Drugi to Marin Cilic, obrońca tytułu, półfinalista z Szanghaju. Z racji pewnie nie małego już zmęczenia Del Potro chyba Chorwatowi dam nieco większe szanse na zrobienie finału, obaj są w jednej połówce.
Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego to Federer po prostu pójdzie jak po swoje, pamiętam przegrane finały z DelPo w latach 12-13 i Szwajcar nie grał tak dobrze jak ostatnio w Szanghaju, był albo w kryzysie albo zmęczony ciężkim sezonem. Roger zawsze traktuje poważnie ten turniej, bierze za udział olbrzymie startowe, które jest chyba częściowo zależne od ilości rozegranych meczów, więc finansowo ma wiele do zyskania, poza tym ciągle walczy o pierwszą pozycję w rankingu ATP, szanse może nie są bardzo duże, ale gdyby wygrał to traciłby do Nadala niecałe 1500 punktów a do zdobycia jeszcze będzie 2500, ma więc o co walczyć.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Gilles Simon - Ernests Gulbis 2:0 @ 1,90 iforbet
Ide tu wstrone Simona i to wygrana 2:0 choc H2H jest remisowe po 1:1 i wkazdym pojedynku byly tylko 2 sety.
Niby obahj maja takie same wyniki w stanich 10 meczach po 6 porazek i 4 zwyciestwa ale wydaje mi sie ze francuz jest nata chwile wlepszej formie niz lotysz. Co potwierdzaja tez kursy wystawione przez bukow gdzie zdecydowanym faworytem jest Simon. Jestem tez takie zdania i to ze wygra w 2 setach. Po 1,90 mozna brac taki typ.
Zero argumentów popierających typ. Popraw to proszę, następnym razem takie posty będą kasowane, gdyż nie wnoszą nic sensownego./Macko18
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Pytanko panowie, kupon zamyka mi mecz z Austrii, a mianowicie ze Herbert walnie Tomica po 1.62. Herbert musiał się kwalifikowac, wiec oswoil się z kortami, natomiast na korzyść tomica jedynie przemawia pochodzenie w moim mniemaniu, bo co go oglądam to jest gownem niesamowitym. Nie żebym uważał Herberta za mistrza, ale jak typ trzyma serwis to radzi sobie calkiem dobrze i nie boi się grać agresywnie. Ktoś, coś? Wszelkie opinie mile widziane - czy cash czy trzymac
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Niby racja, ale... Przy kreczu jest zwrot ?
Gdyby nie wyszedł na kort przed pierwszym meczem to pewnie tak, choć prawdę mówiąc się nie zastanawiałem. Nie ma jednak co się dziwić, Federerowi nie wychodzenie na kort przed meczem na 300+ turniejów zdarzyło się w życiu ze 2-3 razy, więc to dosyć abstrakcyjny scenariusz, raczej nie przesądzający o nie zawarciu zakładu. Sugerowałem się więc tylko formą, rezultatami w tym że turnieju na przestrzeni jego kariery i dyspozycją pozostałych. Kurs 1,8 to może nie jest szał, zwłaszcza grając z podatkiem, ale mimo wszystko argumentów za wygraną całkiem sporo, więc moim zdaniem warto zagrać, ja postawiłem za 350. Teraz zakład zamknięty ale wraz zakończeniem pierwszej rundy pewnie znowu będzie możliwość po podobnym kursie, no chyba, że Szwajcar przegra z Tiafoe albo wpadkę zaliczą najwięksi rywale lub chociaż jeden z nich.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Coric B. - Laaksonen H.
Przeglądając dzisiejsza ofertę zwróciłem uwagę na mecze z korzystnymi kursami.
Jeden mecz wpadł mi w oko, tj. spotkanie na arenie głównej turnieju w Szwajcarii.
Laaksonen u siebie zagra z kiedyś świetnie zapowiadającym się Coricem. Dlaczego kiedyś? Bo z dwa/trzy lata temu był zapowiadany jako mega talent, który zagości w przyszłość w top10. Obecnie koło 50 miejsca w rankingu i raczej pikuje w dół.
Sprawdzam sobie ostatnie wyniki Borny na hardzie i wygląda to powiedzmy szczerze: słabo! Po US Open na szybszych nawierzchniach (a więc na tym szybszym hardzie, takim jaki jest właśnie w Basel) przegrywał kolejno z Struffem, Pella, Granollers Puyol, w Szanghaju właśnie z Henri Laaksonenem i tydzień temu łatwo z Sela. W każdym z tych spotkań nie pokazał nic ciekawego. W dodatku to nie kwestia chęci, bo w meczu z Sela w Rosji było widać że mu zależy i się stara, ale gość jest zupełnie bez formy i nie ma żadnych przesłanek do zmiany tego. Własnie na szybkich nawierzchniach wiadomo, że te ruchy ustawienie nogi muszą szybciej pracować. Tu jakby w ostatnim czasie tego brakuje. Gra bardzo pasywnie. Często defensywnie. A na przeciwko stanie reprezentant gospodarzy. Gość, którego trochę nie rozumiem ???? ale też gosc, który jest groźny na korcie. Grać potrafi, ale gra strasznie nierówno. Ostatnio np. fajny mecz z Dolgo a na następny dzień szybka porażka z Julianem Benneteau. Ale wcześniej zaliczył półfinał w Shenzhen, gdzie korty równie szybkie co pod dachem w Szwajcarii. Takze tutaj coś jest w nim w ostatnim czasie i może to zaprocentuje dzisiaj. No jak wspomniałem niedawno grali w Szanghaju i wygrał Laaksonen 2:0. Dodatkowo na Indian Wells również w tym roku wygrał Szwajcar, tym razem 2:1.
Henri u siebie, mecz dali mu na korcie głównym, z pewnością będzie sporo kibiców, brak formy Corica, lepszy serwis Laaksonena w ostatnim czasie. Idę w stronę Henryka ????
Laaksonen, Henri @1.95

Laksa pierwszego seta tak ładnie wyciągnął, a potem oddał bez walki drugiego. Szkoda, bo po Coric był spokojnie do ogrania...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kubot/Melo-Bopanna/Cuevas 1-2
Kubot/Melo 1.63 1xbet⛔

1.51 na start było takie sobie, ale coś powyżej 1.60 jest już imo ciekawszą opcją. Bet za, jak i przeciw. Przygoda Łukasza z Marcelo zaczynała się właśnie w Wiedniu, gdzie dwa razy sięgnęli po tytuł. Nie grali wtedy wspólnie, tylko łączyli swoje siły na pojedyncze turnieje. Takie występy im wychodziły, więc w tym sezonie postanowili wreszcie podjąć poważniejszy krok i jak się przekonaliśmy wyszło im to rewelacyjnie. Argumentami za Polakiem i Brazylijczykiem są więc świetne występy w poprzednich edycjach wiedeńskiego turnieju, ale także obecny sezon, gdzie Kubot z Melo osiągnęli wiele, a największym sukcesem był tytuł na Wimbledonie. Bopanna z Cue grali w tym roku nieźle, ale do czasu. W pewnym momencie Urus złapał zadyszkę i nie wyglądało to już tak ładnie. Poza tym Pablo prezentuje się najlepiej na cegle, a sezon na mączce już dawno za nami. W deblu na innych nawierzchniach także potrafi się zaprezentować z dobrej strony, ale wydaje mi się, że bardziej pasuje mu hard, a hala jest razem z trawą najmniej ulubioną nawierzchnią. Jak widać sporo tutaj przemawia za parą polsko-brazylijską, więc uważam, że warto pójść w ich stronę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przepraszam bardzo. Mam pytanie, bo nie oglądam wszystkich spotkań, ale może znajdzie się akurat ktos, kto oglądał te:
Chodzi mi o wyrównane kursowo spotkania tj. Ramos - Struff, Mayer - Fucsovics.
Niestety nie oglądałem ich pierwszych spotkań i stąd moje pytanie. Może być na PW lub tutaj. Z góry dzięki ????
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Przepraszam bardzo. Mam pytanie, bo nie oglądam wszystkich spotkań, ale może znajdzie się akurat ktos, kto oglądał te:
Chodzi mi o wyrównane kursowo spotkania tj. Ramos - Struff, Mayer - Fucsovics.
Niestety nie oglądałem ich pierwszych spotkań i stąd moje pytanie. Może być na PW lub tutaj. Z góry dzięki ????
Ramos wrócił z dalekiej podrozy z Querrey S. Dobrze serwuje, kondycyjnie tez ok. widac u niego zaangazowanie i determinacje do konca.
h2h 2:0 . ostatnio grali w Szanghaju gdzie wygral Ramos 7:6 6:4.
2.08 w Fortunie na Ramosa to duze value.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ramos wrócił z dalekiej podrozy z Querrey S. Dobrze serwuje, kondycyjnie tez ok. widac u niego zaangazowanie i determinacje do konca.
h2h 2:0 . ostatnio grali w Szanghaju gdzie wygral Ramos 7:6 6:4.
2.08 w Fortunie na Ramosa to duze value.
Właśnie tak się zastanawiałem od wczoraj czy brać Ramosa. Oglądałem ostatni ich mecz w Szanghaju i tam Struff nie wytrzymał presji i zagrał słabo. Jak nie wchodził pierwszy serwis to był ugotowany. W dodatku Struff w meczu z miernym na hali Cuevasem dość długo meczył się w pierwszym secie. Kursy wystawione dość podobnie właśnie jak ostatnio w Szanghaju i znów value na Ramosa... Muszę to jeszcze przemyśleć...
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Popieram granie na Ramosa ..Steuff jeżeli siedzi pierwszy serwis to jest dobrze ale jeżeli nie to pojawia sie wymiany i granie pod presja to wtedy Niemiec dużo traci a Ramos zyskuje .. gdyby Hiszpan był tu faworytem po kursie 1,5 to bym nie grał bo to jednak hala , wiadomo ze nawierzchnia nie pod niego ale przy kursie ponad 2 trzeba spróbować .. zastanawia mnie mecz Mayera- Fucsovic .. kursy bardzo wyrównane , mayer ostatnio grywa całkiem poprawnie jak na Jego występy na hardzie , na US open grał bardzo dobry meczy z Nadałem ( ocYscie do czasu ) a tutaj pokonał zawsze groźnego w hali Misha Zvereva .. Węgier to zawodnik który stara sie dostać do poważnego grania ale ten proces trwa i czasem robi 2 kroki wprzod a potem znowu w tyl .. ma na rozkładzie kilku niezłych grajków ( Rublev , Khanaov ) ale tez porażki z np Napolitano .. dla mnie dzis Mayer powinnen to wygrać , pokonać 2-0 Zvereva aby pozniej przegrac z Fucosvisem ? Nie takie rzeczy sie zdarzały ale ja jednak zaufam Mayerowi
 
ejson 5

ejson

Użytkownik
Misza Zverev gra teraz totalne dno, pokonanie go to słaby wyznacznik formy, nie byłbym taki pewien co do typu. Mecz na styku, ale po wczorajszym zwycięstwie Fucso bardziej skłaniałbym się w jego kierunku.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja proponuję
Thiem win po 1.7
Schwartzman win po 1.7

Schwarzguy gra z Bustą i mimo tego, że Busta jest jednym z bardziej uniwersalnych macznikow to Argentyńczyk jest w niesamowitej formie, niemalże zdesperowany żeby wygrać jakiś turniej, wiec wg mnie niezła okazja.
Thiem gra z Gasquetem, który okres powiedzmy świetności ma za sobą. Teraz okazyjnie ogra kogoś ciekawego, ale nie widzę niespodzianki na turnieju w Austrii, gdzie wszyscy będą kibicować ich przynajmniej póki co, słabszej aczkolwiek ich narodowej wersji Nadała. Pisałem, że Argentyńczyk niemalże zdesperowany o przypieczetowanie formy, w takim razie Thiem powinien wyjść z nastawieniem, że to jest must-win. Młody jak da Baguetowi pobiegać to powinien gładko go owalic.
Kursy Fortuna
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jeszcze proponuję Bennetau +1.5 seta @2.05 sts
Typ w znacznej mierze bazuję na tym, że Delpo wg mnie przytankuje. Co prawda to i tak już końcówka sezonu, ale sam fakt, że ten turniej należy do Rogera powinien zmotywować do odpoczynku. Delpo wygrał Sztokholm, gdzie bodajże bronił punktów. Bagieta zaszedł ostatnio daleko w Antwerpii (bodajże polfinal), ale generalnie obaj panowie są w formie, jednak czy Delpo wygra czy nie oddał juz set w 1 rundzie z Sousa, który przy nastawieniu, żeby zajść jk najdalej zostałby skasowany w 2 s, wiec nasz pan bagietka, który z chęcią przytuli jak najwięcej sosu, biorąc pod uwagę ze jest w formie będzie leciał na 100proc.
Jak ktoś leci płasko to ocenił bym typ na 4/10 j
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi w poprzednim poscie.
Typ na Benneteau, a w tekscie mowa o Bagiecie (wydaje mi sie, ze to pseudo nalezy do Marcosa Baghdatisa, a Benneteau to zwyczajny Benek).
Jesli to pomylka, o ktorej mowa powyzej, to Benneteau wcale nie zaszedl w Antwerpii daleko. Wygral tylko jeden mecz, a drugi zostal mu oddany walkowerem.
Samego typu nie neguje, bo Delpo rzeczywiscie bardzo duzo gra ostatnio i tylko od niego zalezy, co w tym meczu sie wydarzy (choc powinien - jesli ma sily, starac sie dojsc do finalu, zwlaszcza w kontekscie bardzo mozliwej porazki Busty juz za chwile).
Pozdrawiam
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Del Potro ostatnio mówił ze jego marzeniem jest gra w Mastersie i będzie walczył o to do końca. Teorie o tym, ze będzie odpuszczał jakiekolwiek mecze są więc zupełnie wyssane z palca
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A panowie jakies typy na mecz Shapovalov-Mannarino ???? ? Bo chcialem zagrac na Kanadyjczyka ???? jakies info odnosnie meczow jak grali bo statystyki nie zawsze pokazuja dokladny mecz ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Niestety, wczoraj zawiódł mnie Laaksonen, dzisiaj Ramos-Vinollas.
Gram dubla na jutro i liczę na odbicie bo już przesada. Dwa główne moje typy dzisiaj i wczoraj: wygrany pierwszy set w taj brejku, potem porażka w dwóch kolejnych. Ile można? :p
To ja napisałem tyle analiz do tych spotkań i w sumie w obu spotkaniach było blisko do zwycięstwa, a jednocześnie tak daleko. Dajcie spokój. Człowiek się stara przy klawiaturze, a gość nie może wyjść na kort i wygrać ???? ???? ???? oczywiście - to w formie żartu.
Delpo @1.48 + Edmund @1.92
= @2.84

Delpo dlaczego? Walczy o Finały w Londynie i nie odpuści. Dzisiaj z Benkiem niby wynik na styku, ale grę miał pod całkowitą kontrolą Juan. Serwuje dobrze i dobrze się czuję. Bautista mnie w ostatnim czasie zupełnie nie przekonuję. Z Chungiem dość łatwo przegrał w Szanghaju. Niedawno na US Open gładkie 3:0 dla Argentynczyka, a przecież teoretycznie większe szanse dawałbym na hardzie w Usa Hiszpanowi, bo tegoroczne us open było najwolniejsze od dawna. Tam gładka porażka. Tutaj szybsza nawierzchnia, myślę, że serwis zaważy o zwycięstwie Juana. Może trochę zbyt dużo ostatnio Delpo pogrywa, ale myślę, że nie zatrzyma się na Bautiscie.
Drugi typ to raczej na przekór Struffowi, bo mnie dzisiaj zdenerwował, a Ramos mógł go pogonić. Cały czas jest grana ta sama śpiewka u Niemca. Pierwszy serwis ok, jak już drugi to czasami jakieś takie zagrania niewytłumaczalne. Edmund wydaję mi się bardziej przygotowany na wymiany, a i jakby wachlarz zagrań większy. W dodatku co często ma znaczenie: Struff po raz pierwszy na korcie głównym, natomiast Edmund już 2 spotkanie. Ramos często oddawał pkt z drugiego serwisu dzisiaj, liczę na Ediego, że w końcu Struff dostanie za swoje i bye bye...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom