>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Brisbane, Doha, Pune - 31.12.2017 - 07.01.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Pune, India
Data rozgrywania: 01.01.2018 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $501,345
Oficjalna strona turnieju: http://www.maharashtraopen.com/
Lista Startowa:
Drabinka: http://www.maharashtraopen.com/draws
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/india/atp-pune/
Miejsce: Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 31.12.2017 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $468,910
Oficjalna strona turnieju: http://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista Startowa: http://www.brisbaneinternational.com.au/players/men-singles
Drabinka: http://www.brisbaneinternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.brisbaneinternational.com.au/scores/live-scores
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-brisbane/
Miejsce: Doha, Qatar
Data rozgrywania: 02.01.2017-07.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $1,286,675
Oficjalna strona turnieju: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2018.html
Lista Startowa: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2018.html
Drabinka: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2018.html
Plan gier: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2018.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/qatar/atp-doha/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Brisbane kwalifikacje
Galovic V. - Olivo R.
Typ: 1 Kurs: 1.65
Poprawcie mnie jeśli źle kombinuje ale mecz rozgrywany na nawierzchni twardej,a więc już mały plus na korzyść Chorwata.O ile flashscore nie kłamie to ostatnie spotkania rozegrane przez Olivo na tej nawierzchni to US Open.Ogólnie rzecz biorąc to Argentyńczyk raczej stronił od gra na twardym korcie,a więc typ na Galovicia wydaje się być zasadnym.Koniec roku coś tam jednak pogrywał więc pewnie darzy większą sympatią korty twarde od rywala.Faktem jest,że były to raczej turnieje niższej rangi ale jednak grał i wygląda,że raczej nie czuje takiej niechęci jak Olivo.Biorąc to pod uwagę myśle,że mozna próbować pograć na Chorwata jeśli kurs nie jest dla Was za mały.Ja myśle,że do dubla pobiorę
Wynik: 2:1 ✅
e: jakoś to wyciągnął ;-)
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Doha 1 runda
Stebe C-M. - Rublov A.
Typ: 2 Kurs: 1.52
Znów coś idealne do dubla. Jedziemy na Rublova. Koniec roku fantastyczny finał kończącego sezon Next Gen w Mediolanie.W ostatnich dniach pograł w Abu Zabi(1 wygrana i porażka) i w 1 rundzie gry na serio przyjdzie mu zmierzyć się z Niemcem Stebe który ostatni poważny turniej rozegrał w US Open.Po pół roku absencji(nie znam powodów) wkracza do gry.No cóż nie wydaje mi się aby mógł powalczyć z młodym ruskim.Jeśli Rublov utrzymał dyspozycje z listopada to raczej na spokojnie powinien przejść tą przeszkodę.Między soba grali w roku 2016 i wygrał Rosjanin obu i jutro było podobnie
Wynik: zwrot
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mayer F. - Tsitsipas S.
Szykuje się fajny mecz, w którym idę w kierunku młodego Greka. Bardzo dobra końcówka sezonu 2017. Pokazał, że ma możliwości. Dobry serwis (nad drugim musi jeszcze popracować) i przede wszystkim dobrze gra w defensywie jak i w ofensywie. Ten jednoręczny bekhend jest dobry w jego wykonaniu, ale ciut ciut do poprawy. Niemniej jednak rozwija się i możliwości ma bardzo duże. Kwalifikacje przeszedł, dwa mecze rozegrał i to jest dość duży handicap bo już wczuł się w grę na tych kortach. Zdecydowanie lepiej czuje się Grek na twardej nawierzchni niż Mayer. Bardzo słaby sezon w wykonaniu Niemca na hardzie. 2 wygrane, 10 porażek. Dla porównania bilans 14/8 Stefana. Dodatkowo na początku zeszłego sezonu właśnie w Doha jak i później w Australii Florian przegrywał z typowymi ziemniakami kolejno z Zeballosem i Lorenzim. Uważam, że on są już się nie nastawia za bardzo na twardą nawierzchnię i pewnie będzie bardziej czekał na ziemię. Nawet jakby Florian powalczył to tak czy siak uważam na ten moment Tsitsipasa za lepszego gracza, który w przyszłości będzie jeszcze lepszym zawodnikiem.
Jako ciekawostkę dodam, że pre sezon przepracował grajac sparingi z Djokovicem, Berdychem czy Troickim. Myślę, że to też zaprocentuje.
Tsitsipas, Stefanos @1.65
✅✅✅
 
R 3

rrsky

Użytkownik
PUNE ATP
Simon-Sandgren
2 @2.65 Forbet
Mecz zaraz się zaczyna wiec na szybko: Amerykanin miał dobry poprzedni sezon, jest ograny w hardowych challengerach teraz ma okazję wypłynąć w czymś rangi atp. Za Gillesem oczywiście przemawia doświadczenie ale poprzedni sezon bardzo słaby i dużo stopów w ważniejszych wydarzeniach. Typ pobieram oczywiście z dystansem z uwagi na początek sezonu ale według mnie kurs zachęca.
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Brisbane 1 runda
Delbonis F. - Mmoh M.
Typ: 2 Kurs: 1.77
Zaryzykuje....Delbonisowi wybitnie przeszkadza nawierzchnia twarda.Ostatni raz na niej zagrał w marcu później omijał skutecznie bardzo szerokim łukiem twarde korty.Młody Amerykanin gra nie unika a co do wyników to cóż raz lepiej raz gorzej.W Brisbane juz ma za sobą 2 rundy kwali tak więc jest w przodzie od rywala.Ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się,że jednak powinien to zgarnąć mimo,że to Delbonis ma większe doświadczenie ale jednak nawierzchnia twarda faworyzuje Mmoha i w jego ręce kłade kilka złociszy z mojego portfela
Wynik: 0:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Potem napiszę małe analizy, ale wydaje się że Carreno-Busta powinien ten mecz wygrać z Coricem. Mala informacja. W poprzednich latach Hiszpan przygotowując się do sezonu bardziej stawiał na korty ziemne. Teraz cały okres przygotowawczy zrobiony na hardzie. To może przynieść korzyści w sytuacji meczowej. Zobaczymy, ale faktycznie kurs 2 na dziesiąta rakeite świata jakby nie było to dobra oferta.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
ATP Pune: Marton Fucsovics – Benoit Paire
1/8 finału nowego turnieju w cyklu ATP, który rozgrywany jest w Indiach. Zawody te zastąpiły inną imprezę w tym kraju, która dotychczas rozgrywana była w Ćennaj. Benoit Paire ma dość dobre wspomnienia z tych zawodów z ostatnich 2 lat, ponieważ dwukrotnie docierał tam do półfinału.
Francuz w końcówce zeszłego sezonu zmagał się z kontuzją kręgosłupa, dlatego też jego forma w tym turnieju stoi pod znakiem zapytania. Rozegrał już debla w Pune, który pozwala pozytywnie patrzeć na jego dyspozycję. Co prawda przegrał spotkanie gry podwójnej, jednak nie był w niej faworytem. Natomiast zagrał jedną finezyjną piłkę, która &quot;lata&quot; po portalach społecznościowych. Kto jest ciekawy, niech wejdzie na oficjalnego twittera Benoit Paire.
Co mogę powiedzieć o jego rywalu ? Marton Fucsovics to Węgier, który więcej grywa w challengerach, niż turniejach ATP. Skala talentu i nabytych umiejętności jest nieporównywalna do tego co prezentuje Benoit Paire.
Obaj panowie mieli okazję zagrać ze sobą jeden pojedynek w zeszłym sezonie. Miało to miejsce w jednym z francuskich challengerów na kortach ziemnych. Zdecydowanie lepszy okazał się Paire, wygrywając 7/5, 6/3.
Mój typ na to spotkanie: BENOIT PAIRE @ 2.19 Dafabet [4/10j]
WYNIK: 6/4, 6/7(4), 7/6(6) | ZYSK: +4.76j
Kluczowy jest tutaj dobór bukmachera, ponieważ dla bezpieczeństwa proponuję zagrać u bukmachera, gdzie krecz=zwrot. Na pewno wysokie kursy na Francuza, spowodowane są jego problemami z kręgosłupem w końcówce zeszłego sezonu. Myślę, jednak, że jest on już gotowy do gry, ponieważ w innym wypadku nie ryzykowałby pogłębienia kontuzji przez zbliżającym się Australian Open. Nawet jeśli coś będzie nie tak, to wtedy powinien poddać szybko mecz, a my dostaniemy zwrot stawki. W normalnych okolicznościach jestem pewien, że to Benoit Paire jest faworytem tego spotkania, ponieważ jest graczem po prostu lepszy. Oczywiście jest to gracz chimeryczny, którego wielu omija w zakładach bukmacherskich. Jednak jak wspomniałem wyżej, po takim kursie warto zaryzykować. Jego szanse oceniam na minimum 50%.
Wartość valuebeta: 0.5 * 2.19 = 1.10
Planowany start spotkania: 03.01.2018, godz. 05:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
romanista 5

romanista

Użytkownik
ATP Doha
Berdych - Struff 2 +4,5 gema | 1,42
kurs może i niski ale w mojej opinii dość pewny, zarówno Niemiec jak i Czech lubią trzymać podanie tak wiec w meczu powinno być mało przełamań. Niewiadomą pozostaje forma Tomasza, dlatego też pewnie trochę czsasu minie zanim wejdzie w mecz co na pewno sprzyja betowi.
Basic - Haider-Maurer 2 +5,5 gema | 1,45
Fakt, że Austryjak wraca po kontuzji, jednak już pod koniec sezonu miał lekkie przetarcie w ktorym źle nie wyglądał. Natomiast bośniak grał tutaj w kwalifikacjach pokonując po 3 tajach Seppiego, wiec zna już trochę korty. Jednak w mojej opinii ten mecz bedzie bardziej wyrónany niż wskazują na to kursy
Carreno Busta - Coric 1 | 2,05
Pablo miał już lekkie przetarcie w turnieju a Dubaju, była to pokazówka wiec dużej wagi bym do tego nie przykłądał. Tam grał mecze raczej z zawodnikami ofensywnymi, w prawdzie nie wypadł tam najlepiej ale uważam że to jest spory handicap dla Hiszpana. Tutaj na przeciwko niego stanie młody Chorwat dla którego będzie to pierwszy mecz w sezonie, jest on zawodnikiem raczej defensywnych co sądzę wpływa na korzyść dla Pablo.
Pablo gram jako singiel, natomiast pozostałe 2 mecze tworzą dubla, z racji tego że ww mecze zaraz się zaczynają kolejne typy zamieszcze w osobnym poscie
Bedene - Jaziri 1| 1,62
Tutaj mamy pojedynek Brytyjskiego Słoweńca z zawodnikiem który w turnieju występuje dzięki dzikiej karcie. Aljaz w ostatnich sezonach występował w Cennai, jednak w tym roku postanowił nieco to zmienić. Spotkali się raz na na challengerze na mączce w 2012 roku gdzie wygrał Bedene 2-1, od tego czasu mineło parę lat i Bedene zdążył się sporo rozwinąć. Uważam że jest on zawodnikiem lepszym od Tunezyjczyka zarówno w kwestiach motorycznych jak i czysto tenisowych.
Troicki - Berrettini 1| 1,63
Troszeczkę zadziwił mnie ten kurs na Serba. Wiadomo że ostatine miesiące nie były dla niego najlepsze jednak zarówno pod kątem doświadczenia jak i umiejętności bije na głowę młodego Włocha. Matteo przeszedł kwalifikacje bez straty seta, jednak każdy był dość zacięty. Poza handicapem w postaci 2 rozegranych meczów nie widzę argumentów w stronę Włocha.
Z racji tego że to dopiero początek sezonu i jak to bywa lekkie wróżenie z fusów, jak fakt że oba mecze mogę być wyrównane gram je w dublu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Brisbane
Godzina: 05:00
Spotkanie: Ryan Harrison - Yannick Hanfmann
Typ: Ryan Harrison 2-0⛔
Kurs: 1,97
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W Brisbane zmierzą się ze sobą 47 w rankingu Amerykanin Ryan Harrison ze 119 rakietą Niemcem Yannickiem Hanfmannem. Przeciwnikiem Harrisona miał być Andy Murray jednak jak wiadomo Szkot wycofał się z turnieju z powodu kontuzji biodra. Amerykanin w pierwszej rundzie wygrał 2-1 (6-4, 3-6, 6-2) z Argentyńczykiem Leonardo Mayerem. Jego bilans na kortach twardych to 183 wygrane i 136 przegranych meczów a więc sporo się tego nazbierało jak na młody wiek zawodnika, czyli 26 lat. Niemiec jak już wspomniałem dzięki wycofaniu się Murraya zagra w głównej fazie turnieju a nie przebrnął on kwalifikacji. W pierwszym meczu pokonał Australijczyka Sama Grotha (248 ATP) 2-0 (6-4, 7-67) w drugim musiał uznać wyższość Kanadyjczyka Petera Polanskyego (137 ATP) 1-2 (6-1, 3-6, 6-3). Na hardzie do tej pory wygrał 42 pojedynki a 24 przegrał czyli dużo tego nie ma. Zdecydowanym faworytem jest Harrison, który pod koniec roku miał przyzwoitą formę. Pamiętam jego mecz z Grigorem Dimitrovem z końcówki sezonu gdzie o wygraniu meczu zadecydował ciasny tie-break. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem powinno być gładkie 2-0 dla Ryana. Sama wygrana wydaje się być pewna.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Ktoś zna powód tak znaczącego wzrostu kursu na Monfilsa w dzisiejszym meczu z Gojowczykiem? Jakiś drobny uraz podczas wczorajszego meczu?
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Uzytkownik chyczy napisał analizę w typach dnia:
Gojowczyk póki co leci sobie przyzwoicie z racji dobrej drabinki i szczęście nadal dopisuje, gdyż otrzymuje Monfilsa z podkręconą kostką. W pełnej dyspozycji Gael oklepalby go spokojnie w 2, jednak problemy fizyczne w połączeniu z 3 setowymi meczami to jego problem i szczerze mówiąc oczekuje tutaj bardziej krecza niż wygranej Niemca, dlatego korzystam z prezentu od Fortuny.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
A właściwie skąd jest informacja, że ma podkręconą kostkę? Chodzi o ten start do piłki we wczorajszym meczu? Przecież po spotkaniu wypowiadając się powiedział, że poczuł delikatny ból, ale już wszystko w porządku. W 3 secie, ani nie utykał, ani nie grymasił.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Ktoś zna powód tak znaczącego wzrostu kursu na Monfilsa w dzisiejszym meczu z Gojowczykiem? Jakiś drobny uraz podczas wczorajszego meczu?
... na początku spotkania w 1 secie delikatnie podkręcił kostkę ale mimo urazu poradził sobie z niemiaszkiem
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hmmm ale z drugiej strony mało to razy La Monf grał z kontuzja a sobie radził? Taki ma styl gry, że co chwilę ma jakiś uraz itp. On sam kiedyś mówił, że już nauczył się grać z problemami zdrowotnymi
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
ATP Doha: Guido Pella – Andriej Rublow
Pierwszy z półfinałów w turnieju ATP w Doha. Obsada na pewno jest zaskakująca, bo chyba mało kto spodziewał się któregokolwiek z nich w tej fazie turnieju. Sprawa zwycięstwa jest, jak najbardziej otwarta dla obu zawodników.
Gudio Pella to zawodnik, który kojarzy się głównie z kortami ziemnymi. Cegła to jest jego ulubiona nawierzchnia i to nie podlega dyskusji. Oczywiście turniej w Doha rozgrywany jest na kortach twardych, ale nie jest to podłoże należące do najszybszych. Argentyńczyk kilkukrotnie udowadniał, że potrafi być skuteczny na hardzie. Wystarczy choćby przytoczyć jego zwycięstwo z zeszłego sezonu nad Dimitrovem w Miami, albo wygraną z Thiemem w Chengdu. Tego typu sukcesów ma więcej, jednak nie będę tutaj wszystkich wypisywał.
Jeśli chodzi o jego styl gry to jest on bardzo niewygodny dla rywali. Jest to specyficzny gracz leworęczny, z którym nikomu nie gra się łatwo. Dobrze się porusza po korcie, jest regularny, a do tego ma w swoim repertuarze uderzenia kończące z obu skrzydeł.
Natomiast Andriej Rublow to zawodnik, w którym pokładane są wielkie nadzieje. Jest jeszcze bardzo młody, bo ma zaledwie 20 lat. Ogromne perspektywy i dość przyjemny dla oka styl gry. Szczególnie wart uwagi jest jego forhend, którym potrafi zdobywać wiele punktów.
Przeglądając jego statystyki ciężko określić, która nawierzchnia należy do tych, na której czuje się najlepiej. Na ten moment określiłby go &quot;all-courter&quot;.
Mój typ na to spotkanie: GUIDO PELLA @ 2.82 Pinnacle [3/10j]

WYNIK: 2/6, 6/4, 6/7(2) | ZYSK: -3j
W moim mniemaniu bukmacherzy przeszacowali kurs na młodego Rosjanina. W starciu z dużo bardziej doświadczonym Argentyńczykiem jest on małym faworytem spotkania, jednak nie przesadzałbym z wiarą w jego pewne zwycięstwo. Guido Pella to bardzo sprytny gracz, który będzie miał swoje argumenty w tym pojedynku. Obaj grają dobrze w tym turnieju i awans do finału jest dla obu realny. Szanse typu oceniam na minimum 40%.
Wartość valuebeta: 0.4 * 2.82 = 1.13
Planowany start spotkania: 05.01.2018, godz. 12:00
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Może ktoś powiedzieć jak w turnieju w Doha wygląda gra Monfilsa? Oglądałem dzisiaj mecz Thiema z młodym Grekiem i Austriak wygląda dobrze. Wydaje mi się, że nie jest gorszy niż w zeszłym sezonie, a wiadomo, że w poprzednim to była ścisła czołówka. Można śmiało wchodzić w 2:0 dla Thiema czy lepiej odpuścić i zagrać bezpiecznie na jego wygraną? Chyba, że Francuz gra tak, że nie warto w ogóle stawiać przeciwko niemu?
Na 2:0 kurs 2,30
Na wygrany mecz 1,55.
Ktoś, coś?
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Może ktoś powiedzieć jak w turnieju w Doha wygląda gra Monfilsa? Oglądałem dzisiaj mecz Thiema z młodym Grekiem i Austriak wygląda dobrze. Wydaje mi się, że nie jest gorszy niż w zeszłym sezonie, a wiadomo, że w poprzednim to była ścisła czołówka. Można śmiało wchodzić w 2:0 dla Thiema czy lepiej odpuścić i zagrać bezpiecznie na jego wygraną? Chyba, że Francuz gra tak, że nie warto w ogóle stawiać przeciwko niemu?
Na 2:0 kurs 2,30
Na wygrany mecz 1,55.
Ktoś, coś?
Może zacznę od tego, że oglądałem dzisiaj oba spotkania. Pierwsze z ciekawości jak się zaprezentuje młody Grek, który zgodnie z moimi oczekiwaniami postawił opór i zmusił Thiema do dobrej gry. O wygranej Austriaka zadecydowały &quot;te detale&quot; i doświadczenie, ale moim zdaniem mecz stał na dość wysokim poziomie. Drugi mecz oglądało się już znacznie gorzej. Jak wszyscy fani tenisa wiedzą wersje Monfilsa są dwie: pierwsza z nich to znakomity showman, gdzie prawie każdą jego akcję można oklaskiwać na stojąco, druga to zawodnik, który sprawia wrażenie, że wszystko jest mu obojętne. Dziś niestety była ta jego druga wersja. Odniosłem wrażenie, że gdyby nie musiał trzymać rakiety to obie ręce schowałby do kieszeni ... Jedynym pozytywem moim zdaniem jest serwis Gaela, bo kilka razy wyratował się asami z opresji. Jednak z drugiej strony 12 gem drugiego seta w którym posłał trzy podwójne błędy serwisowe i zagrał tragiczny skrót, którego odegranie Gojowczyk zepsuł w niewytłumaczalny sposób. Gdyby nie fatalna postawa Niemca przy siatce z pewnością byłaby trzecia odsłona, a może coś więcej. Monfils bardzo pasywny, akcji zaczepnych jak na lekarstwo, a i błyskotliwych kontr zbyt wielu się nie doczekałem. To rywal przegrał ten mecz, a nie Francuz go wygrał. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że gdyby na miejsce Gojowczyka wstawić dziś Tsitsipasa, to młody Grek wyszedłby z tego starcia zwycięsko. Także na jutro z czystym sumieniem mogę polecić granie w stronę Thiema. Czy zagram na 2:0 lub handi gemowe tego nie wiem, myślę że grając bezpiecznie skuszę się na czystą wygraną Austriaka do jakiegoś dubla.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pewnie ktoś ogląda większość spotkań czy mógłby mi doradzić w którego doga coś próbować w Indiach? Simon czy Paire? Jak myślicie? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom