>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Chengdu, Shenzhen - 24.09-30.09.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Chengdu, Chiny
Data rozgrywania: 24.09.2018 - 30.09.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $1,183,360
Oficjalna strona turnieju: http://www.chengduopentennis.com/
Lista Startowa: http://www.chengduopentennis.com/2018/eng/players_singles.php
Drabinka:
Plan gier:

Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017:
Denis Istomin
Zwycięzcy debla 2017: Jonatan Erlich/Aisam ul Haq Qureshi

Miejsce: Shenzhen, Chiny
Data rozgrywania: 24.09.2018 - 30.09.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $800,320
Oficjalna strona turnieju: http://www.shenzhenopen.cn/
Lista Startowa: http://www.shenzhenopen.cn/en/eventinfo2.aspx
Drabinka:
Plan gier:

Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017:
David Goffin
Zwycięzcy debla 2017: Alexander Peya/Rajeev Ram

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Kudla 1 ✅

Wydaje mi sie, ze Nishioka jest faworytem w tym meczu. Coraz lepiej poczyna sobie japonski tenisista. Wiadomo u Nishioki wszystko nastawione jest na regularnosc w wymianach, poniewaz ma on relatywnie malo sily. Dwa pewnie wygrane mecze w kwalifikacjach, azjatycka czesc sezonu przed nami (chociaz praktycznie z ta Japonia to Nishioka az tak wiele wspolnego nie ma). Te turnieje jeszcze troche takie rozgrzewkowe, bo przed nami dwa tygodnie wiekszego grania w duecie Pekin-Tokio, a pozniej juz najwazniejszy Szanghaj.
Swoja droga nie wiem czy Nishioka bedzie startowac w Tokio...tzn. z takim rankingiem nie ma szans na start, ale przeczuwam ze moze sie tam szykowac dla niego dzika karta, tym bardziej, ze 2 tygodnie temu gral dla Japonii w Davis Cupie. Tutaj w chinskim Shenzen Nishioka sam sobie awans do turnieju glownego wywalczyl i powinien to poszanowac. Ciezko mi ocenic co zaprezentuje Kudla i czy jego dyspozycja jest dobra czy nie, niemniej jednak Denis Kudla potrafi dlugimi okresami w sezonie grac bardzo slabo i nie jest wcale powiedziane, ze pokaze sie tu od tej lepszej strony. Nishioka to naprawde jest niezly gracz i gdyby nie powazny uraz w kwietniu ubieglego roku w Miami, ktory wykluczyl go do konca calego seoznu 2017, to z pewnoscia reprezentant Japonii bylby klasyfikowany duzo wyzej, takze na moje oko to Nishioka moze siegnac po wygrana w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
porannywilk 1

porannywilk

Użytkownik
LACKO L. (Svk) - MCDONALD M. (Usa)
Cześć wszystkim. Lece z moja pierwszą analizą meczowa. McDonald jest młodym i zapalonym tenisistą daje z siebie wszystko na korcie. Forma Lacko do mnie nie przemawia i jestem przekonany, że nie da rady przeciwko młodemu tenisiście. W tym sezonie McDonald wygrał 22 mecze na twardej nawierzchni gdy Lacko tylko 12 i aż 16 przegrał. Myślę , że jak McDonald zagra konsekwentnie pokona Lacko.
Mój typ McDonald 1.80 Forbet ZWROT
Krecz Lacko i zwrot :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) Auger Alliasime vs Yibing Wu 1 @1,45 &lt;8:30&gt; ✅
Chińczyk grając regularnie na hardzie w swoim kraju kompletnie nie imponuje, Kanadyjczyk wchodzi jako LL po porażce z Bemelmansem, ale myślę, że z gospodarzem rozprawi się dość szybko w 2 setach.
2) De Minaur vs Sugita 1 @1,33 &lt;10:30&gt; ✅
Sugita rozgrywa bardzo słaby sezon. Na hardzie w tym roku w 17 spotkaniach odniósł tylko 4 zwycięstwa. Alex 3 sezon z rzędu odnosi świetne wyniki na tejże nawierzchni i bardzo fajnie się 19-latka ogląda.
3) Chepelev vs Fomin 1 @1.26 &lt;5:30&gt; ✅

Spotkanie w ramach ITF w Szymkencie, ale idealnie kończy kupon. Turniejowa &quot;3&quot; to zdecydowany faworyt w spotkaniu przeciwko 17-letniemu Uzbekowi. Po półfinale i finale w ostatnich turniejach w Kazachstanie Andrey ma szansę na zakończenie miesiąca kolejnym dobrym wynikiem w kolejnym turnieju w tym kraju.
AKO: 2,43 Bukmacher: TOTALbet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
LACKO L. (Svk) - MCDONALD M. (Usa)
Cześć wszystkim. Lece z moja pierwszą analizą meczowa. McDonald jest młodym i zapalonym tenisistą daje z siebie wszystko na korcie. Forma Lacko do mnie nie przemawia i jestem przekonany, że nie da rady przeciwko młodemu tenisiście. W tym sezonie McDonald wygrał 22 mecze na twardej nawierzchni gdy Lacko tylko 12 i aż 16 przegrał. Myślę , że jak McDonald zagra konsekwentnie pokona Lacko.
Mój typ McDonald 1.80 Forbet
Zdecydowanie typ ciekawy do pogrania. Po meczu Lacko przeciwko Cecchinato, to nie postawiłbym nawet znalezionej złotówki pod biedronką na niego. Zawodnika ze stanów miałem okazję oglądać parę razy w ten sezonie i jego serwis jest przyzwoity. Mam nadzieje, że McDonlad rozprawi się z nim szybko. 1.84 fortuna ZWROT
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Murray under 19,5 1,75 unibet
Under 7,5 Chińczyka 1,67 fortuna ZWROT
Andy 3 miesiąc próbuje wrócić do poważnego grania, póki co wychodzi to średnio, podejrzewam że dopiero w Australii będzie można go poważnie traktować, jednak jutro dostaje totalnego ogóra i nie potrafię sobie wyobrazić żeby nie zmieścił się tych 19 gemach.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Zhizhen Zhang @ over 6,5 k. 1,67
Witam. Propozycja to kontra do analizy kolegi powyżej( bez urazy). Ten zawodnik ma 21 lat gra u siebie i jego sukcesem w tym meczu będzie ugranie seta ze Szkotem. Szkot ten turniej traktuje jak rehabilitacje i nie będzie się zarzynał, czego nie możan powiedzieć o przeciwniku. Uważam, że Chińczyk stanie na wysokości zadania i będzie chciał urwać seta dla gwiazdy tenisa. - POWODZENIA
pokazuje cześć kuponu.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Siema. Może ktoś bedzie lepiej się orientowac w temacie. Zamykał mi kupon win Murraya z hc setowym (-1,5). Mecz został poddany przez rywala przy stanie 1-1 w setach a kupon rozliczony jako przegrany (Unibet). Trochę jestem zdziwiony bo pamiętam, że w przypadku kreczu jakiekolwiek zakłady z hc setowym były rozliczane jako 1.0. Cos się zmieniło w polityce buka? Ktoś wie może? Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam!
 
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
Siema. Może ktoś bedzie lepiej się orientowac w temacie. Zamykał mi kupon win Murraya z hc setowym (-1,5). Mecz został poddany przez rywala przy stanie 1-1 w setach a kupon rozliczony jako przegrany (Unibet). Trochę jestem zdziwiony bo pamiętam, że w przypadku kreczu jakiekolwiek zakłady z hc setowym były rozliczane jako 1.0. Cos się zmieniło w polityce buka? Ktoś wie może? Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam!
Dla mnie już od dawna Unibet i tenis się nawzajem wykluczają. Poza brakiem podatku to wszystko tam pod kątem tenisowym jest nie ciekawe i jest wiele takich różnych &quot;kwiatków&quot; jak np ten o którym piszesz, które tylko utrudniają granie ????
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Po 1.secie nie ma zwrotow w Unibecie.

Harris - Tomic 1,99 [fortuna] ⛔
Zwyciestwo nad Monfilsem to zawsze osiagniecie i podpiera moj typ. Tomicowi jak zwykle brakuje motywacji. Nie gra tak pewnie jak kiedys. Szanse oceniam na 60/40.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Po 1.secie nie ma zwrotow w Unibecie.

Harris - Tomic 1,99 [fortuna]
Zwyciestwo nad Monfilsem to zawsze osiagniecie i podpiera moj typ. Tomicowi jak zwykle brakuje motywacji. Nie gra tak pewnie jak kiedys. Szanse oceniam na 60/40.
Nie neguję Twojego typu, ale Monflis od czasu jak wziął medicala, to kompletnie przestał grać w tenisa. Przetrwał po prostu do końca to spotkanie. Dodatkowym faktem jest to, że Monflis z kontuzją nawet potrafił połamać Harrisa praktycznie stojąc na korcie i nic nie robiąc. Harris nic nie pokazał w spotkaniu z Monflisem co mogłoby mi się spodobać. Tomic pokazał w swoim spotkaniu trochę zaangażowania i po pierwszym żenującym secie (bardziej TB) spiął jaja i zaczął coś grać. Omijam jutro to spotkanie szerokim łukiem.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Tomic w tym spotkaniu miał więcej szczęścia niż rozumu, ale moja analiza okazała się skuteczna. Harris miał piłkę kończąca mecz i jej nie wykorzystał. Obaj dzisiaj byli mocno drewniani, a w następnej rundzie Tomic mam nadzieje, że się pożegna z turniejem ileż można mieć tego szczęścia...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
David Goffin - Andy Murray 1.64 Fortuna ⛔
Krótko i na temat jak dla mnie kurs promocja, Belg broni tutaj zwycięstwa podobnie jak za tydzień w Tokio jednak tutaj obsada słabiutka i może wygrać to w cuglach. Murray odkąd wrócił prezentuje się mega słabo, męczył się bardzo z cieniutkim Chińczykiem Zhangiem w poprzedniej rundzie i kto wie co by się wydarzyło gdyby nie kontuzja gospodarza. Belg bardzo fajnie prezentował się w US Open i Cincinnati. Nic tylko się cieszyć, że buki wystawiają kursy za nazwisko.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Norrie-Nishioka 2 ✅

Jeszcze raz proponuje zaatakowac Nishioke. Wiekszosc co na temat tego zawodnika uwazam zostalo napisane w 1-szym poscie tego watku, takze mozna tam wrocic.
Byly tez tam rozwazania co do startu i potencjalnej dzikiej karty dla Nishioki i rozwazania w jaki sposob moglby wystarowac w przyszlym tygodniu w Tokio, bo ranking mu nie pozwala. Jest jeszcze jeden sposob, o ktorym zapomnialem, dzieki ktoremu Nishioka moglby zalapac sie do turnieju glownego w Tokio, a mianowice jest tam miejsce o nazwie &quot;special exempt&quot;. Co prawada Shenzen jest turniejem ATP 250, a Tokio turniejem ATP 500, ale jesli mnie pamiec nie myli to w tym roku zniesiono zasade, ze z miejsca &quot;special exempt&quot; moga skorzystac tylko polfinalisci turniejow poprzedzajacych tej samej kategorii. Mozna mnie poprawic jesli sie myle, ale jestem praktycznie pewien.
Generalnie oznacza to, ze Nishioka wygrywajac ten mecz bedzie co najmniej polfinalista i bedzie mogl wystarowac w Tokio w turnieju glownym. Sadze, ze to bardzo dobry czynnik motywujacy.
Norrie pewnie gra dobrze, on tez wbrew pozorom liczy na dobry wystep bo rok temu w tym okresie wygral challengera w Tiburon, wciaz jednak uwazam ze Nishioka to jednak gracz o wiekszym potencjale i ktory po prostu zaczal znowu bardzo dobrze grac, a kogo Chinczycy beda wspierac w tym meczu to chyba jasne. Wynik w postaci wygranej Norrie&#39;ego nad Coricem na pewno fajnie wyglada, ale pamietajmy,ze przed nami turnieje Pekin-Tokio (rownolegle) oraz Szanghaj i to beda turniej priorytetowe w kalendarzu Corica, bo on o stary w takich turniejach martwic sie nie musi.
Nishioka wciaz ma tak slaby ranking, ze on po prostu tak kalkulowac nie moze i na pewno bedzie grac o wygrana, a ta azjatycka czesc sezonu moze okazac sie dla niego przyslowiowa kopalnia punktow. W tym meczu Nishioka moze niejako upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i sadze, ze moze mu sie to udac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Jak już wyżej pisałem, to już powinien być czas w którym Tomic żegna się z turniejem. Jednak boję się postawić czysto na Kanadyjczyka, bo jego serwis nie zachwycał w wszystkich spotkaniach, a Tomic to taki gracz, że on spotkanie sobie może wyserwować. Znalazłem ciekawy bet, ale ryzyko jest duże, ale obaj w pierwszych setach zawsze grali dobrze i doprowadzali w 90% spotkaniach na tych turniejach do TB. Tomic trochę puchnie w drugich setach, to ręka może już nie być tak precyzyjna jak na początku spotkania, a może zrobią psikusa i będzie gdzieś 6:0, ale wątpię.
Auger Aliassime F. - Tomic B. więcej gemów (1.set/2.set) 2.23 fortuna ⛔
Tak jak czułem wyserwował sobie mecz.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Tomic w tym spotkaniu miał więcej szczęścia niż rozumu, ale moja analiza okazała się skuteczna. Harris miał piłkę kończąca mecz i jej nie wykorzystał. Obaj dzisiaj byli mocno drewniani, a w następnej rundzie Tomic mam nadzieje, że się pożegna z turniejem ileż można mieć tego szczęścia...
Tomic idzie jak burza dzisiaj również bierze spotkanie, a ja kurs na niego w okolicach 2 z pocałowaniem ręki.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Fognini-Tomic 1 @1.58 ⛔

Dobry rok to jest dla Fogniniego, jesli chodzi o wygrane tytuly, bo wygral juz Wloch w Bastad i Los Cabos. Szlemy poza French Open mu raczej nie wyszly, ale tez Wloch gra naprawde niezle. Tutaj jest kolejna szansa na tytul i sadze, ze Fog nie zawiedzie. Tomic zdecydowana zwyzka formy w ostatnim czasie, ale stawiam jednak na wszechstronnosc Wlocha. Dobry mecz Fognini dzis dal z Fritzem, ktorego Amerykanin nie wytrzymal na dystansie. Tomic bedzie probowac atakowac tym swoim charakterystycznym forhandem i na pewno cos ugra na serwisie, ale im dluzej bedzie mecz trwac to wydaje sie, ze coraz bardziej do glosu powinien dochodzic Fognini, takze licze na kolejny tytul Wlocha w tym roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom