>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Chengdu, Zhuhai (20.09.2023 - 26.09.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
626658db1e92f9aac65b5bb9.png

Miejsce: Chengdu, Chiny
Data rozgrywania: 20.09.2023 - 26.09.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $1,261,555
Oficjalna strona turnieju: https://chengduopentennis.com/2023/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/chengdu
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:



pobrane.jpg

Miejsce: Zhuhai, Chiny
Data rozgrywania: 20.09.2023 - 26.09.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $1,057,295
Oficjalna strona turnieju: https://www.zhuhaichampionships.cn/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/zhuhai
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Karatsev - Nishioka

KARATSEV 13+ ASÓW @4,9 BETFAN

Dość niespodziewany półfinał turnieju w Zhuhai, który rozgrywany jest na hali. Nawierzchnia jest tam bardzo szybka, która sprzyja asom. Ja tutaj skupię się na asach Karacjewa. Asłana stać na dużo asów. W tym turnieju serwuje na bardzo dobrym poziomie. 17 asów z Arnaldim, 9 przeciwko Murrayowi i Norriemu. Nishioka natomiast wydaje się być idealnym zawodnikiem do wbijania asów. Japończyk jest bardzo niski i ma słaby zasięg, przez co nie sięga wielu piłek. W tym turnieju Harris zaserwował mu 16 asów, Struff 11, a Atmane 10. Spotkanie ma potencjał na 3 sety, co tylko sprzyja tutaj asom. Linia na asy Karacjewa ustawiona jest na poziomie 9,5 i jest ona spokojnie do brania. Ja szukam jednak wyższego kursu i proponuję tutaj 13 asów Asłana po kapitalnym kursie 4,90, co jest sporym value,
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Zverev - Dimitrov
Typ : Dimitrov
Kurs : 2.75
Bukmacher: superbet

Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za Zverevem, 4-1 w h2h w tym ostatnio 3:1 w US Open, ale mam w pamięci powrót Zvereva na korty po poprzednim szlemie. Wrócił po Wimbledonie do grania w Bastad i przy pierwszym poważnym rywalu (Rublov) dostał w łeb ugrywajac 5 gemów. Tam też była cwiartka, tutaj w Chengdu póki co wyglada w porządku, ale Kecmanovic czy Kotow urwali mu po secie. Dimitrov z Varillasem dał też trochę popis indolencji, bo mając po drugiej stronie siatki takiego ziemniaka to nie wypada tracić 3 razy serwis, z O'Connellem wyglądało to już znacznie lepiej, tam Bulgar byl bardzo pewny. Szansa na przełamanie złej passy 4 porażek z rzędu ze Zverevem spora, biorąc pod uwagę range turnieju i fakt, że Sasze jak pokazali poprzedni rywale można postraszyć.

Saifullin - Musetti
Typ : Musetti
Kurs : 2.00
Bukmacher: superbet

Tutaj skusił mnie kurs, bo już wczoraj miałem w głowie pograć Włocha, a kursy z tego co pamiętam były na niego niższe niż na Ruska. Musetti spora kompromitacja na US Open, przegrać w 1 rundzie z kwalifikantem Droguet to pewnie trudna porażka do przełknięcia, tu w Chinach Włoch też zaczal słabo, od męczarni z Sekulicem dla którego to był pierwszy turniej rangi ATP w głównej drabince w tym roku. Ostatecznie wygral 2:1 i zrobił w 3 secie bajgla oponentowi. Oglądałem mecz z Rinderknechem i tam już naprawdę wysokie obroty Włocha. W ogóle mam wrażenie, że Musetti ma super warunki do gry na hardzie z tym mocnym płaskim bekhendem po linii i umiejętnościami wykorzystania geometrii kortu. Jak siadzie tu return i trochę porozrzuca Saifullina to myślę, że weźmie ten mecz i zamelduję się w finale. Rusek jest na pewno groźny, przekonujące wygrane z Evansem i Nakashima, ale jest dość jednowymiarowy i takich też miał w sumie póki co rywali. Koła Saifullin na nowo nie wymyśli, ma nieco lepszy serwis od Włocha i tak będzie budował sobie akcje, ale Musetti w defensywce jest lepszy niż Nakashima czy nawet Evans
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Czaczanow 1.6
Oglądałem oba mecze. Czaczanow ewidentnie wraca do swojej dobrej dyspozycji a wiemy wszyscy że możliwości jego są zdecydowanie na top 10 albo i wyżej. Nishioka za to gral słabo. Zostawię dla siebie swoje uwagi dlaczego sądzę że przeszedł karacewa ale kto oglądał i kto wie domyśla się o co mi chodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +820
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom