>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Cincinnati - 12.08-19.08.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 12.08.2018 - 19.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 1000
Pula nagród: $6,335,970
Oficjalna strona turnieju: https://www.wsopen.com/
Lista Startowa: https://www.wsopen.com/Players/Entry_List/?intloc=headernavsub
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017:
Grigor Dimitov
Zwycięzcy debla 2017: Pierre Hugues Herbert/Nicolas Mahut

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Lajovic-Baghdatis 2 ⛔

Baghdatsis od Wimbledonu notuje zwyzke formy. Bardzo dobrze gral w Waszyngtonie (pokonla Paire&#39;a, przegral w 3 setach z Chungiem). Cincinnati od zawsze bylo jednym z jego ulubionych turniejow Cypryjczyka (byl tutaj polfinalista nawet w przeszlosci).
Wczoraj Cypryjczyk mial bardzo ciezki mecz w kwalifikacjach z Feliciano Lopezem i wygral. Meczu oczywiscie zobaczyc nei mozna bylo, ale po statystykach widac, ze obydwaj bardzo sie starali. Baghdatis na 1-szy podaniu oddal bodajze 2 czy 3 punkty tylko (ale proponuje sprawdzic, bo z pamieci pisze).
Lajovic bardzo dobry tenisista, ale Serb wojowal ostatnio jeszcze w Kizbuhel na cegle i niekoniecznie od razu blysnie, tym bardziej ze korty w Cincinnati to jednak jedne z najszybszych kortow w serii turniejow Masters.
Baghdatis nie jest rozstawionym zawodnikiem w kwalifkacjach i jedyna szansa dla niego by awansowac do turnieju glownego jest zwyciestwo, na ktore licze, biorac pod uwage bardzo dobre wyniki cypryskiego tenisisty z przeszloci w Cincinnati. Jestem praktycznie pewny, ze Baghdatis, ktory jak zwykle przygotowywal sie na Waszyngton, tym razem bedzie chciec troche pograc w Cincinnati, skoro ranking mu pozwilil wystartowac w kwalifikacjach.
Klepnac taki typ z Nadalem i powinno byc dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Edmund win ✅
Jak dla mnie jak Brytol 2x z rzędu padnie w 1 rundzie Mastersa to będzie to kosmos, zwłaszcza że gramy harda. McDonald to nie jest żaden przeciwnik, czasem coś tam zagra, ale generalnie przebijacz i przeciętniak. Czuję, że Edmund będzie chciał się zrehabilitować za wyjebkę w Toronto ze Schwarzmanem. Na pewno McDonald nie będzie taki wybiegany jak Argentyńczyk, co zdecydowanie powinno pomóc Rudemu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Polecam już teraz bo potem kursy spadną.
Chodzi o mecz Chardy - Verdasco.
Francuz jest w katastrofalnej formie. Kto ma go w obserwowanych na instagramie ten wie, że co chwile imprezki ????
Mnie to by nie przeszkadzało niech się bawi ze swoją piękna byle to się nie odbijało na korcie, a jest jak jest. Kupa błędów, podwójne serwisowe i mały procent pierwszego serwisu. Tak Francuz nie da rady wywiązać równej walki z Verdasco.
Szczerze powiedziawszy to Fernando mimo,że przegrał z Dimitrovem to jego uderzenia miały moc jak za dawnych lat. Hiszpan lubi pograć tam gdzie kasa i był mega zmotywowany w ostatnim meczu. Nie udało się w taj brejku, trudno, to loteria. Ale po takim meczu, po takiej porażce przeważnie zawodnik chce szybko się odkuć. A okazja znakomita bo po drugiej stronie gość, który gra mega słabo ostatnio. Same porównanie poziomu meczu to jak przegrał ale jak grał fenomenalnie Verdasco z Dima, a to jak dostał wciery Chardy z Szapo to nie ma co porównywać. Wcześniejsze porażki na amerykańskim hardzie np.z Copilem też Francuzowi nie pomogły.
Verdasco, Fernando
@1.65 Unibet ⛔

dodatkowo:

Polecam zagrać na Nishikoriego. To jest jednak charakterny gość. Nie wiem co się stało, że przegrał z Haase tzn. wiem bo oglądałem i było to spotkanie no muszę przyznać bardzo dziwne ze strony Japończyka, ale z drugiej strony Holendrowi wychodziło wszystko! Walnął nawet dwa smecze kończące z końcowej lini i wszystko trafił! Myślę, że Kei poradzi sobie dzisiaj z Rublovem, bo to jednak większa klasa i większe umiejętności, a po takiej porażce Japończyka w Toronto możemy być pewni, że motywacji mu nie zabraknie. Rublov ma to do siebie, że po udanym turnieju potem przychodzi spadek formy i tak też może być w tym przypadku. Dobry turniej w Waszyngtonie i potem zaraz odpadnięcie z marnym Donskojem.
Nishikori, Kei
@1.55 Unibet ✅

Bez typu warto obserwować mecz Wawrinki. Jeśli zagra tak jak z Nadalem to powinien wygrać ze Szwarcmanem. Cenie Argentyńczyka, ale tylko na ziemi. W ogóle mi się wydaje, że wielu przekreśla powrót Stana do czołówki po tej kontuzji, a ja myślę, że gość jeszcze da rade. Dajmy mu więcej czasu, nie każdy powraca od razu do dyspozycji odpowiedniej. Jeden potrzebuje więcej czasu, drugi mniej. Nie skreślam Szwajcara.
 
T 63

tacohemingway

Użytkownik
Ferrer-Paire 1 @2.15 Iforbet ⛔ Ferrer rok temu doszedł do półfinału tego turnieju, broni sporo punktów stąd ten typ. Podobnie było z Haasem w Toronto który też bronił sporo punktów pokonują po drodze Nishikoriego czy Shapovalowa. Ferrer jest nieobliczalny pamiętam w zeszłym roku grał jak natchniony we wszystkich turniejach przed US Open a później przegrał w 1 rundzie wielkiego szlema z Kukuszkinem.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Ferrer-Paire 1 @2.15 Iforbet Ferrer rok temu doszedł do półfinału tego turnieju, broni sporo punktów stąd ten typ. Podobnie było z Haasem w Toronto który też bronił sporo punktów pokonują po drodze Nishikoriego czy Shapovalowa. Ferrer jest nieobliczalny pamiętam w zeszłym roku grał jak natchniony we wszystkich turniejach przed US Open a później przegrał w 1 rundzie wielkiego szlema z Kukuszkinem.
Nie zgodzę się, to, że broni dużo punktów to nic nie znaczy. David postarzał się w ciągu roku diametralnie. Paire wiadomo, że jest nieobliczalny, ale Davida powinien pokonać. Ferrer 3 ostanie mecze przegrał z zawodnikami małego kalibru. Win Paire @ 1.68 fortuna. ✅ Do tego pobieram Nishikoriego i Verdasco, tak jak opisał kolega wyżej.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Odnośnie dyskusji wyżej, warto zwrócić uwagę, że Haase by gówno ugrał z tym Shapovalovem, ale typ grał kompletną parodię tenisa, Haase przez większość meczu przebijał mu wystawki, a tamten wszystko wybijał w niebo, w auty, w siatkę itd.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Klahn win @1.7 fortuna ✅
Amerykanin gra ostatnio bardzo przyzwoicie, w Toronto ograł Ferrera i Basica (okej gracze bez szału, ale jednak poziom wyżej niż on sam), a kwal. ograł Sandgrena&lt;nieistotne&gt; i G-G&#39;la &lt;bardziej istotne&gt;, bo choć Lopez nie jest królem betonu to z reguły jest w miarę solidnym zawodnikiem. Marterer rozegra dopiero pierwsze spotkanie na betonie od rozpoczęcia mąki, a po Wimbledonie zamiast skoczyć na jakiegoś nawet ITF&#39;a to dalej katował tą mąkę,którą tak lubi, jednak ostatnio bez wzajemności.W Umagu grał gówno, w Hamburgu jeszcze większe gówno, w Kitzbuhel coś tam wygrywał, ale z samymi leszczami, a potem został wykasowany w 2 przez Istomina. Amerykanie zazwyczaj grają zdecydowanie lepiej na własnym podwórku i tutaj liczę na podobny rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner - Querrey tb w 1 secie @1,83 ⛔ oczywiście w 1 secie było 4-6 natomiast kolejne 2 kończone TB. Brawo Isner::zoltakartka:
Masters w Cincinnati. Obaj Panowie przed własną publiką więc dodatkowa mobilizacja aby wygrać z rodakiem. Obaj bardzo dobrze serwują, znacznie gorzej returnują. W wymianach tez poziom bardzo zbliżony choć John w ostatnim czasie zrobił postęp jeżeli chodzi o ten aspekt. Nie widzę innej możliwości na zakończenie 1 seta jak tb.
Gasquet @2,1 ⛔ to jak oddał 3 set to parodia, ogólnie mecz na słabym poziomie, zadecydowały 2 pkt w gemie serwisowym Ryśka, ale nowa fryzura spoko
Zarówno Francuz jak i Hiszpan wolą grac na kortach ziemnych ale teraz cykl turniejów podprowadzających pod US Open więc korty twarde. Busta grał w Toronto gdzie odpadł w 2 meczu z Kaczanowem. Gasqueta nie widzieliśmy od czasu turnieju w Hamburgu gdzie oddał mecz Jarremu. Wyżej cenię umiejętności gry na hardzie Ryśka i licze na jego wygraną. Kurs jak dla mnie trochę za wysoki, jeżeli już to powinny być różne ale jednak kondycja zdrowotna Gasqueta może zastanawiać, jednak z drugiej strony jeśli przyjechał to powinno być dobrze.
dodatkowo
o10,5 w 1 secie w meczach
Marterer - Klahn @2,45 ✅
Tiafoe - Shapovalov @2,35✅
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Pouille - Murray DW 0:2 @1.82 ⛔ Ten pierwszy set to był dramat.
Lucas totalny brak formy przegrywa jak leci nie biorę pod uwagę Millota który zkreczował w Waszyngtonie z Kudlą 2:1 w Toronto mlody Auger go przejechał 6:4 6:3 z drugiej strony Andy w Waszyngtonie wygrał 3 spotkania z McDonaldem, Edmundem czy Copilem. Później dopadło go zmęczenie i oddał walkowerem 4 mecz bo chciał się przygotować na ten turniej i wątpię żeby się katował 3 setami z miernym Lucasem szkoda energii widzę gładkie 2:0
Do tego dorzucam Keia i wychodzi fajny dubel. ✅
Edit: zapomniałem o bilansie 2 panów Andy wygrał 4 spotkania z Lucasem 2:0 więc dzisiaj liczę na 5 zwycięstwo.
 
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jesli mialbym grac to gralbym Buste. Odpadl z Kaczanowem, ktory prezentuje jak na niego bardzo dobra forme. Ogladalem tamto spotkanie i Busta przez glupote nie wygral tam seta. Moze i Busta to ziemniak, ale na hardzie radzi sobie calkiem niezle. H2H rowniez dla Pablo. Licze, ze rozrzuci Ryska i szybko padnie. Kursy jak najbardziej adekwatne i takie jakie powinny byc.
Masz prawo mieć inne zdanie, dla mnie faworytem powinien być Rysiek, tylko tak jak pisałem niewiadoma to jego forma zdrowotna. Zobaczymy jak będzie po meczu. ;)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
To co zaprezentował Verdasco to skandal. Za coś takiego powinien być zwrot hajsu z biletów dla tych co to ogladali. Rozumiem można mieć gorszy dzień (1 serwis poniżej 50%) ale brak kszty ambicji i chęci walki do dyskwalifikuje zawodników na tym poziomie i też w oczach kibiców. Typowa latynoska mentalność. Nie idzie to kończe i zawijam. I uprzedzając komentarze typu zagrał -nie weszło i biadoli. Nie- nie grałem ale zmarnowałem godzine mojego cennego czasu i żałuje że nie przełączyłem na żużel. Koniec.Kropka.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Haase-Krajinović
Dość ciekawe dzisiaj wyniki, a pewnie będzie jeszcze lepiej. Filip Krajinović, czyli Serbski tenisista, który zapewne od razu kojarzy się z Mastersem w Paryżu, ale to za długo, żeby przytaczać cokolwiek z tamtego okresu, więc szukajmy bliżej. Marsylia, mecz z wielkim talentem Lucasem Pouille i solidna dawka tenisa - niestety na takich grajków jak Lucas, na swojej ziemi zabrakło mu rozegrania, niemniej jednak patrząc na historie kontuzji tego gracza, to aktualny ranking ATP robi ogromne wrażenie, a no i nie bez powodu. Drugim meczem jaki zapadł mi w pamięć był pojedynek z Delpo, i tutaj było widać, że ta forma już jest bliżej, niż dalej. Bardzo waleczny gracz, a po takim spotkaniu mógł jedynie nabrać większej pewności siebie. Jego rywalem będzie dziadek Haase, którego zapewne większość z nas spisywała na mocny spadek rankingu w tym sezonie, a tu proszę nawet wykręcił fajny wynik w Toronto, ale przypomnijmy postawę rywali Holendra. Pana Nishikoriego sobie darujemy, bo podejście podobne co dzisiaj Verdasco, dalej Juzny to też zawodnik spokojnie w zasięgu Haase, no i Szapo. Co zrobił Szapo? Zagrzał się, i Robin to zauważył, że taki Szapo próbuje zakończyć efektownie, albo oddaje punkt.. I podobnie było w tym meczu, po prostu wygrał chłodną głową. Dalej grał z Karenem, którego styl gry przypomina bardzo styl Krajinovicia i tu już poważne zderzenie z rzeczywistością, bo trafił na gościa, który nie był tam przypadkiem. Wszystkie te dziadki Ferrery, Dasco, Robiny, Murraye, Kolby, obecnie zaniżają poziom czysto sportowy. Ja rozumiem, że ktoś może być ich fanem i kupi bilet lub po prostu obejrzy mecz, ale jak nie ma formy, to po co się pcha na Masters? Niech idą w czelkach poklepać i złapać rytm meczowy, a nie miejsca zawodnikowi w formie blokują, a na korcie pokazują, paraolimpiade. Nawet taki Hubert Hurkacz, i wielu innych, którzy w tym sezonie coś pokazali..nawet Klizan nie dostał szansy, a obecnie zapewne by ich wszystkich 4 pogonił. Wracając do meczu liczę po prostu na to, że Serb zagra jak z Lucasem, lub Delpo i liczę na pełne zaangażowanie, bo na prawdę gość potrafi grać na światowym poziomie, a znowu dostał szansę gry na Mastersie, no i rywal jak najbardziej w zasięgu.
Krajinović @2.50 Bet365 Szkoda, bo o wiele lepiej wyglądał do końcówki I seta, później po brejku w II secie się posypał. ⛔
PS. Żeby nie było odpowiedzi o &quot;płacz&quot;, bo dziś tylko Lucasa atakowałem, a na resztę tak zerkałem, no i ktoś mi powie, czy to jest poziom Masters, czy bez urazy Chellenger Szczecin?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wczoraj mieliśmy okrągła 3 miesięczna rocznicę jak Sock wygrał ostatni mecz. Może w takim razie warto by zagrać na Niego dzisiaj ???? ? Kiedyś chlopina musi wygrac. Od jakiegoś czasu prawa fizyki nie obowiązują w tenisie i trzeba szukać jakiś wróżb;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skąd tak wysoki kurs na Tsitsipasa dzisiaj? Ktoś gra ten meczyk?
Goffin ATP 11 niby bez formy ale jednak. Tsitsipas 10spotkan w 13 dni i 19lat także innych argumentów nie ma. Sztab Greka też to nie idioci i kto wie czy będą naciskać na kolejny turniej, walkę na fulla i wystrzelenie się przed UO.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To co zaprezentował Verdasco to skandal. Za coś takiego powinien być zwrot hajsu z biletów dla tych co to ogladali. Rozumiem można mieć gorszy dzień (1 serwis poniżej 50%) ale brak kszty ambicji i chęci walki do dyskwalifikuje zawodników na tym poziomie i też w oczach kibiców. Typowa latynoska mentalność. Nie idzie to kończe i zawijam. I uprzedzając komentarze typu zagrał -nie weszło i biadoli. Nie- nie grałem ale zmarnowałem godzine mojego cennego czasu i żałuje że nie przełączyłem na żużel. Koniec.Kropka.
Podałem ten typ i miałem go postawionego. Jest mi wstyd, że dałem taki typ. Ogląda się takie mecze strasznie. Ja niestety wiedziałem, że verdasco nie wygra po 3 gemach pierwszego seta. Już się nie łudzilem na wejscie tego typu.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Verdasco to pajac i musial wczoraj przegrac.. nie traćcie złotówki na niego ..
Tsitsipas vs Goffin . Tsitsipas 2.34 fortuna . ⛔
Osobiscie uwazam ze Cipas mimo tylu meczy wygra dzis ten mecz a w kolejnej rundzie poleci odpocząć. Goffin to tenisista dramat, niedawno z grekiem dostal szybkie 2:0 i do Belgii polecial w samych sandałach. Typ wielce ryzykowny ale nawet w finale z Nadalem Tsitsipas mial sily na 3 set ale hiszpan mu nie pozwolil na wygranie drugiego seta. Polecam tez Tsitsipas wygra pierwszy set po 2.2 fortuna . ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom