>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Cincinnati - 12.08-19.08.2018

Status
Zamknięty.
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Fucsovics-Wawrinka 2 ✅

Stan juz wrocil, jeszcze nie do konca jest to optymalna forma, ale jest bardzo blisko. Jak ktos widzial mecz Wawrinki z Nadalem w Toronto, to nie ma co do tego watpliwosci. Czulem wczoraj ta wygrana Wawrinki nad Nishikorim, a jednak nie zaryzykowalem. Wawrinka jest glodny gry, wygral dwa mecze w Toronto, przegral po bardzo dobrym meczu z Nadalem, ale nie nagral sie. Zreszta jak ktos cieniuje prawie 3/4 sezonu, to o czym tu mowic, po prostu sa checi i brakuje wielkich meczow.
Swoja droga Wawrinka i Fucsovics spotkali sie tydzien temu w Toronto rowniez i wygral Wawrnika po wyrowanym meczu, mimo ze Szwajcar oddal tam 1-ego seta bez walki.
Szczerze mysle, ze teraz bedzie latwiejsze zwyciestwo Wawrinki, ktory sie juz rozkrecil. Potencjalny mecz z Federerem na horyzncie, a taki mecz to tylko na kort centralny, czyli cos w sam raz dla Stana po jego dlugiej absencji wsrod najlepszych.
Edit:

Juz leca kursy na Wawrinke w dol...buki chyba rozkminily, ze ludzie inwestuja w Stana.
 
Zdecydowanie stawiam na Stana. Po tym co widziałem w meczu Węgra z Hurkaczem gdzie ledwo wygrał i w meczu Stana z Nishikorim, nie może być wątpliwości co do tego kto wygra. Poza tym Węgier to bardzo średni tenisista. Do tego dorzucam Andersona w meczu z Goffinem. Kevin od Wimbledonu utrzymuje formę i powinien poradzić sobie ze słabo grającym w tym roku Belgiem. Nie wierzę, że Goffin nagle złapał super formę. Jakie jest wasze zdanie? A i jeszcze zapytam czy warto grać DelPo, który nie grał od Los Cabos?
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema. Co sądzicie dziś o Dimim? Ja tak po krótce, to myślę, że kurs jest mega zawyżony, a sam Djoker nie wygrał tu nigdy nie bez powodu. Co do ostatniego meczu Djokera z Mannarinio, to nie pozostaje nic innego jak pomyśleć &quot;Djoker wygrał Wimbledon i jeszcze nie wrócił?&quot; Dla mnie wygranie tegorocznego marnego Wimbledonu, to po prostu fart Novaka, a finałem był mecz Delpo-Nadal, jednak co wygrał to jego i na pewno brawa za charakter, tak tutaj Dimi musi coś udowodnić. Ten sezon marny, ale to nie znaczy, że tak go zakończy. O samym H2H to według mnie po prostu lepiej nie pisać, jak jeszcze wcześniej Dima nie miał prawa nic więcej ugrać, to przegranie z Djokerem w 2016, czy teraz w 2018 roku to lekka przesada, bo chłop jakby nie patrzeć jest obecnie 5 w rankingu, więc chcąc nie chcąc na większych turniejach musi po prostu grać swoje. Tutaj jest troche inna sytuacja, Novak nie czuje tego kortu i ślepy by to zauważył i pamiętajmy, że zaczął się hard, teraz niby amerykański hard, ale Dimi to ubiegłoroczny triumfator tych zawodów, może troche naciągany, bo Kangur w finale z taką formą powinien go tam zdmuchnąć, a niestety olał temat. Wracając do Dimiego to wierzę w jego 5 minut w tym sezonie, tak samo jak miał je przykładowo Thiem (akurat ta dwójka czajników kojarzy mi się od razu), który też bronił punktów za finał i pokazał, że na Clayu grać potrafi, tak tu wierzę, że i Dimi pokaże klasę na hardzie i ogra dzisiaj Djokera.
Dimi @3.75 Bet365 3 typ pod rząd, gdzie zawodnik wygrywa pewnie pierwszy set i przegrywa mecz ⛔
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak na razie turniej w Cincinnati przynosi spory profit dlatego próbujemy dalej
kursy z lvbet
Shapovalov - Raonic o10,5 w 1 secie @1,95✅
Kaczanov - Cilic o10,5 w 1 secie @2,45✅
Co do pierwszego meczu wiadomo Raonic jest faworytem, ostatnio widać że wraca do formy, serwis siedzi aż miło, w wymianach prezentuje się dość dobrze. Młody również potrafi mocno po serwować. Dodatkowo dochodzi rywalizacja dwóch Kanadyjczyków. Jeżeli Denis nie straci podania na początku to im dłużej będzie set trwał tym powinno byc lepiej, bo Milos jest w takiej formie serwisowej że nawet o bp może być ciężko.
W drugim meczu również wystąpią zawodnicy dysponującym mocnym podaniem. Na returnie nie radzą sobie za dobrze, dlatego o wygraniu seta może decydować jedno przełamanie, czego mają świadomość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 164

piecosiem

Użytkownik
Dla mnie akurat wazne jest kto po kim gra, abym mogl dopasowac sobie kupony ako zeby sledzic mecze na zywo, a nie o ktorej wyjda na kort.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Mam pytanie do tych co oglądali odnośnie meczu Kyrgiosa , bo z Kudlą kangur zwijał się z bólu , nie mógł wogóle biegać ,a tutaj nagle w jeden dzień się kuruję że zdaje się poważniejszej kontuzji kolana? Bo dla mnie to potwierdzenie jakie wałki robi.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Powazna kontuzja kolana? To odpuscil by sobie te turnieje przed US Open. Z Wawrinka juz mi to tutaj smierdzialo w pierwszym secie lecial jak chcial a tu nagle w 2 secie nic nie gra i w 3 to samo ... Wydaje mi sie ze walki leca jak trzeba ale Juan dzisiaj z nim wygra!
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja pytałem osoby która oglądała ten mecz a nie śledziła wynik, bo z Kudlą oglądałem , nie był w stanie zginać nogi przy uderzeniach i nie biegał wogóle do piłek, a na przerwach krzyczał że go boli i pokazywał kolano. Odpuściłem wczorajszy mecz bo byłem pewien że albo nie wyjdzie albo skreczuje
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Nie kumam o jakich wałkach mówisz. Mi tez to śmierdziało i zastanawiałem się dlaczego nie kreczuje, ale wyjaśnił mi to pod koniec trzeciego seta. Jakie k***a wałki? Startuje z kontuzją to grać przeciwko niemu albo omijać i tyle.
p.s. ako zamykają mi Wawrinka, Cilić i Djoko \w/ miłego dnia
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Pograją coś dzisiaj czy znowu deszcze będę padać bo google wskazuje deszcz a inna że szansa opadów 50 %.Wiecie coś więcej.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Nie kumam o jakich wałkach mówisz. Mi tez to śmierdziało i zastanawiałem się dlaczego nie kreczuje, ale wyjaśnił mi to pod koniec trzeciego seta. Jakie k***a wałki? Startuje z kontuzją to grać przeciwko niemu albo omijać i tyle.
p.s. ako zamykają mi Wawrinka, Cilić i Djoko \w/ miłego dnia
Rowniez czekam na zamkniecie tych panów . natomiast co do stana badz djoko nie obawiam sie co o cilicia ogladalem jego mecz wczoraj przed przerwaniem to wcale lepszy nie byl od ruskiego mysle ze decydowac bedzie tie
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Rowniez czekam na zamkniecie tych panów . natomiast co do stana badz djoko nie obawiam sie co o cilicia ogladalem jego mecz wczoraj przed przerwaniem to wcale lepszy nie byl od ruskiego mysle ze decydowac bedzie tie
cilic odpocznie i wezmie na luzie ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
zastanawiam się szczerze nad pograniem na Goffina.
Zawodnicy często po sukcesie na szlemie trochę opadają z formą.
Widać to po Djokovicu, ale i po Andersonie, który aż tak super w grze nie wygląda.
Serwis nadal mu siedzi, ale w wymianach gorzej niż na Wimbledonie.
A przecież to są finaliści i Djoko i Anderson, więc teoretycznie jadą na tym samym wózku ????
Druga sprawa zaraz US Open a Anderson będzie bronił masy punktów za zeszłoroczny finał, tu w Cinci odpadł w 1 rundzie więc ma luzik że tak powiem.
Goff mnie nie przekonuje, ale jednak z Tsitsim wygrał dość pewnie, a z Paire potrafił odwrócić losy spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Mam pytanie do tych co oglądali odnośnie meczu Kyrgiosa , bo z Kudlą kangur zwijał się z bólu , nie mógł wogóle biegać ,a tutaj nagle w jeden dzień się kuruję że zdaje się poważniejszej kontuzji kolana? Bo dla mnie to potwierdzenie jakie wałki robi.
Gdyby go serio bolało i nie mógłby zginąć tej nogi, to by skreczował, oddał mecz i tyle. A on drugiego dnia wychodzi i po kontuzji ani śladu. Z nim nigdy do końca nie wiadomo w jakim stanie jest te jego kolano, biodro czy coś innego, bo on lubi popajacować nawet jak nic mu nie dolega. Cały Kyrgios, showman. Gra na wyjebaniu, coś mu nie wyjdzie, weźmie medical, a ludzie oglądają i obgryzają paznokcie z przerażenia, że mimo „TAAAKIEJ KONTUZJI” on dalej gra. O to mu chodzi, żeby o nim pisali, gadali i się przejmowali tym jego dziecinnym zachowaniem. Umiejętności nie można odmówić, ale mentalnie kilka lat wstecz.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
cilic odpocznie i wezmie na luzie ;)
Cilic na Wimbledonie już odpocząl po deszczu, co do typu na Ruska oglądałem mecz i Rusek powinien to wygrać 2-0 stracił głowę w tiebreaku 1szego seta. A teraz wielka nie wiadomo. Co do Kyrgiosa, niesamowity talent według mnie największy z tych młodszych, ale problemy z głową i kontuzjami wykluczają jego z bycia w topie. Obstawianie jego przed meczem to hazard, delpo nic wielkiego nie zagrał z Koreancem, to Chung sam się wyautowal, w ogóle jego forma po kontuzji to katastrofa. Jedyne co według mnie jest godne uwagi to Leo Mayer +1,5 seta, czuję że Roger dzisiaj przegra seta z Argentynczykiem, tymbardziej że nie jest w wybornej formie, a Leo wręcz przeciwnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom