>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati - 13.08-20.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 13.08.2017 - 20.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $4,973,120
Oficjalna strona turnieju: http://www.wsopen.com/
Lista Startowa: http://www.wsopen.com/Players/Entry_List/?intloc=headernavsub
Drabinka: http://www.wsopen.com/2017_mens_interactive_draw/
Plan gier: http://www.wsopen.com/ResultsAndSchedule/day_schedule/?intloc=headernavsub
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-cincinnati/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Gunneswaran Prajnesh - Marterer Maximilian 2 1.28 8/10 0:2✅

Młody, gniewny Niemiec powinien sobie poradzic z Hindusem. Niemiec ma szanse na TOP100 w krótce, bardzo nieprzyjemny zawodnik, potrafi grac zarowno na wolniejszych jak i szybszych kortach, z racji mocnego serwisu duzo punktow generuje na swoim podaniu, na returnie nie co slabiej, aczkolwiek widac postep w stosunku do ostatniego roku. Gunn solidny, czasami zrobi ciekawi wynik, ale nie wydaje mi sie, zeby sie jakos specjalnie Niemcowi przeciwstawil.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Harrison C. - Benneteau J. 2 1.60 7/10 2:1 ⛔

Julien lubi ten kort, 3 lata temu był w półfinale tutaj, myślę, że Benek sie zmobilizuje i stac go na to by pokonac w kwalach Harrisona ktory nie jest az tak grozny, wiec spokojnie przy swoim doswiadczeniu Julien powinien powalczyc i stac go na zwyciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
RUBLEV VS. GULBIS 1 @ 1.75 STS
⛔
Młody żądny zwycięstw. Mam pierwszy tytuł ATP na koncie. Wygra z imprezowiczem. Krótki opis bo czas goni. Zaraz mecz się zacznie
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Harrison - Muller 1 @ 2.42 Sbobet - 3/10j ⛔ Mozna bylo HC +2,5g wziac. Madry Polak po szkodzie ;p
Już dziś startujemy z kilkoma pojedynkami 1. rundy w Cincinnati. Nie przypadkowo spotkania Harrisona i Isnera zaplanowali na niedziele. Mamy dzień wolny od pracy, dlatego z frekwencją na trybunach nie powinno być problemów, co powinno wyjść na plus dla zawodników gospodarzy. Harrison już wielokrotnie pokazał, że na własnej ziemi potrafi zrobić dobry wynik. Wystarczy wspomnieć z tego roku jego zwycięskie turnieje z Memphis, czy Dallas. Ostatnio był także w finale w Atlancie.
Na Mullera w tym sezonie złego słowa nie można napisać. Chłop w tym wieku zaczął odnosić życiowe sukcesy, a jego tenis ogląda się z wielkim zachwytem. Spodziewam się jednak, że będzie musiał w końcu zapłacić zdrowiem za ten maraton na trawie. Pierwsze oznaki spadku formy można było zobaczyć w Atlancie i Washingtonie. W Atlancie uległ w półfinale Isnerowi, zupełnie bez walki. Natomiast w stolicy pokonał go młody Amerykanin Tommy Paul, zajmujący 174. pozycję w rankingu. Myślę, że kłopotów Luksemburczyka z aklimatyzacją w Ameryce możemy mięć ciąg dalszy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Fognini, Fabio - Medvedev, Daniil

Tak jak nie lubię grać na Fabio po jakiś niższych kursach, tak teraz po 1.80 mogę go zagrać.
Wydaję mi się to nawet spoko kurs na niego.
Szczerze powiedziawszy nie za bardzo przepadam za Danilem. Miał wystrzelić z formą, ale na to się nie zanosi za bardzo. Na hardzie w tym roku 8/6, ale te jego mecze, które wygrywał z Dimitrovem i Johnsonem w Waszyngtonie to bardziej oni przegrywali, niż on wygrywał. Przyszedł czas na zawodnika, któremu się chce czytaj: najpierw Zverev w DC potem Mannarino w Montrealu i było łatwo dla przeciwników. Fognini na pewno szkoda, że nie zagrał od dawna na hardzie, wtedy byłbym pewniejszy tego typu, gdyby miał już rozegrany w ostatnim czasie mecz. Natomiast pewnie też dlatego dość fajny kurs na Włocha. Przede wszystkim Fabio pokazal, ze lubi grać na hardzie północnoamerykańskim. Fajne turnieje w Indian Wells najpierw w tym roku (akurat tam zabrakło wyniku, bo odpadł w 3 r z Cuevasem) i potem super turniej pod względem gry i wyniku w Miami (półfinał, odpadnięcie z Nadalem). Natomiast przenosi się dopiero teraz z kortów ziemnych na twarde. Ale z drugiej strony korty w Cincinnati nie należą do tych najszybszych twardych, toteż liczę, że nie będzie to dla niego problemem. Jeśli będzie się chciało Fogniniemu, a liczę że tak będzie bo to jednak masters, fajne pieniądze do zgarnięcia i punkty to Fognini powinien ograć Miedwiediewa.

Fognini, Fabio @1.80

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ja akurat odwrotnie chciałem iść w stronę Rosjanina. Dla zabawy w kombinacji postawię Medviedieva ;) Dla mnie Fognini jest nieobliczalny. Jak mu coś strzeli do łba to jest masakra. Poza tym nieograny na twardych jeszcze.
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
T.Paul - D.Young
Typ: 1
Kurs: 2,28 (Unibet)
Przyszedł czas na Stany a więc zapraszamy.
W spotkaniu które proponuje forma obu zawodników zupełnie odmienna, Donald jak przystało na mojego &quot;ulubieńca&quot; do typów przeciwko Niemu w formie bardzo marnej-
-na trzy ostatnie turnieje w Ameryce jakie odbył pokonał dwukrotnie Smyczka co pokazuje tylko w jak fatalnej jest dyspozycji i mimo że powalczył w Waszyngtonie z Nishikorim już w kolejnym spotkaniu z Paire&#39;m obaj pokazali coś w stylu &quot;jak należy grać aby przegrać&quot; .
Po drugiej stronie siatki wchodzący dopiero do touru Paul i w przeciwieństwie do Younga w ostatnim miesiącu na 10 spotkań wygrał aż 7 więc twierdze że w formie jest - zwyciężył z Jazirim, Pouillem i Mullerem co może tylko świadczyć o tym że mamy do czynienia z naprawdę dobrze zapowiadającym się grajkiem.
Myślę że Tommy spokojnie postawi się dla będącego pod formą Donalda a kurs 2,25 (po spadku z 2,60) jest jak najbardziej value.
GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Karlovic - Vesely over 10,5 w pierwszym secie @1,81 ⛔ Uni
Taki bet w meczach z Karloviciem ma sens. Ivo w ostatnim czasie nie gra najlepiej, na grassie porażka w pierwszej rundzie Wimbledonu z Bedene, w Los Cabos 6-7 6-7 z Halysem. Był wcześniej finał w Hertogenbosch i to plus. W Cincinnati Chorwat w swojej karierze najdalej był w półfinale, przed sezonem porażka w pierwszej rundzie. Vesely mimo świetnych warunków na hardzie nie osiąga najlepszych rezultatów. Tyle, że przeciwko Karloviciowi wystarczy pewnie trzymać swoje podanie a to spory atut Czecha. Mocny serwis, lewa ręka, to atuty Jiriego. H2H 2-1 Vesely, ostatni mecz grali na hardzie w US Open, w pierwszym secie mieliśmy tie-break. Ivo jak wiadomo gra w stylu &#39;Chip &amp; Charge&#39;, Jiri do siatki często nie chodzi, jednak ma inklinacje do gry ofensywnej. Over gemowy w pierwszym secie wydaje się dobrym betem.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Karlovic - Vesely over 10,5 w pierwszym secie @1,81 Uni

Taki bet w meczach z Karloviciem ma sens. Ivo w ostatnim czasie nie gra najlepiej, na grassie porażka w pierwszej rundzie Wimbledonu z Bedene, w Los Cabos 6-7 6-7 z Halysem. Był wcześniej finał w Hertogenbosch i to plus. W Cincinnati Chorwat w swojej karierze najdalej był w półfinale, przed sezonem porażka w pierwszej rundzie. Vesely mimo świetnych warunków na hardzie nie osiąga najlepszych rezultatów. Tyle, że przeciwko Karloviciowi wystarczy pewnie trzymać swoje podanie a to spory atut Czecha. Mocny serwis, lewa ręka, to atuty Jiriego. H2H 2-1 Vesely, ostatni mecz grali na hardzie w US Open, w pierwszym secie mieliśmy tie-break. Ivo jak wiadomo gra w stylu &#39;Chip &amp; Charge&#39;, Jiri do siatki często nie chodzi, jednak ma inklinacje do gry ofensywnej. Over gemowy w pierwszym secie wydaje się dobrym betem.
Ja bym nawet skusił się na Czecha.
Ivo jakiś taki już bez werwy jakby.
Trzyma ten swój serwis, ale kiedyś nawet coś mu udało się przełamać jakimś cudem, a teraz ma problemy z odbiorem drugiego podania.
Kursy co prawda lecą w dół na Chorwata, ale to nic nie oznacza. Ja chyba bym poszedł w stronę Czecha, bo gosc też ma serwis i potrafi coś urwać czasami.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Anderson - Dolgopolov 1 @1.39 Fortuna ⛔ 4-6 6-7

Mecz 1 rundy turnieju w Cincinnati. Naprzeciw siebie stają dziś Kevin Anderson i Aleksander Dolgopolov. Ukrainiec musiał przebijać się do turnieju przez kwalifikacje, w których ograł Opelkę i McDonalda. W Cincinnati mamy nawierzchnie twardą, która nie jest ulubioną nawierzchnią Dolgopolova. W tym sezonie, nie licząc wspomnianych meczów eliminacyjnych, wygrał raptem 3 spotkania na tej nawierzchni. Dużo bardziej woli grać na mączce, co potwierdzają 2 tegoroczne finały w Buenos Aires (zwycięstwo w całym turnieju) i Bastad niecały miesiąc temu (porażka w finale z Ferrerem).

Anderson za to bardzo lubi grać na twardym. Złapał ostatnio naprawdę dobrą formę. W sierpniu rozegrał już 2 turnieje w Ameryce i zarówno w Waszyngtonie, jak i Montrealu przegrywał z młodszym Zverevem, z którym ostatnio nie wstyd przegrać (Niemiec wygrał oba te turnieje). Zresztą w Waszyngtonie Anderson poległ dopiero w finale. Afrykanin jest obecnie na 27. miejscu w rankingu, ale z taką grą, jaką prezentuje ostatnio może śmiało myśleć o drugiej 10 na koniec sezonu. Ukrainiec pląta się gdzieś w drugiej 50 rankingu. Był już kilka lat temu w pierwszej 15, ale teraz jego forma jest dużo słabsza. Co ciekawe, dokładnie rok temu, 15.08.2016r. panowie też spotkali się na korcie w Cincinnati i też była to 1 runda. Kevin wygrał pierwszego seta 7-5, po czym Ukrainiec skreczował. W pozostałych konfrontacjach jest 1-1.

Myślę, że Anderson jest w obecnej dyspozycji lepszym tenisistą niż Dolgopolov i powinien spokojnie wygrać to spotkanie. Typ oczywiście do grania w kombinacji, bo kurs marny. Pozdrawiam.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Anderson vs Dolgopolov. Anderson wygra pierwszy set i mecz 1.6 Milenium.
Anderson zlapal rytm i jedyne mecze,ktore przegrywal to z Alexandrem Zverevem. Serwis po stronie Kevina, Dolgo pokazal sie dobrze tylko na turnieju w Bastad granym na ziemi, po za tym gra to co zawsze, czyli piach. Jezeli dzis Kevin utrzyma dyspozycje z poprzednich turniejow i zadna wieksza kasa nie poleciala do gracza z RPA, by sobie odpuscil ten mecz, poniewaz wałki w tenisie sa dosc czeste, Kevin powinien wygrac ten mecz w dwu setach. Ja polecam bardziej,ze wygra pierwszy set i mecz, jesliby sie zdarzyla mu chwila dekoncentracji w drugiej partii.
Brawo drewno Anderson. Jednak warto brac tylko wzrastajace kursy przed meczem. Wałków tenisowych co nie miara. 2:0 Dolgo.
Del Potro vs Berdych. Berdych 1.9 Milenium.
Tutaj buki wystawily kursy prawidlowo. Bedzie to wyrownane spotkanie i zadecyduje dyspozycja dnia. Jednak stawiam na czecha z racji tego,ze jest w tym sezonie rowniejszym graczem. Na hardzie porazka z Kokkinakisem chluby nie przynosi w turnieju rozgrywanym w Meksyku. Jednak Kokkinakis zagral tam niezle, a czech wcale nie zagral piachu, gral swoj tenis, po prostu australijczyk mial swoj dzien. Delpo przegral z Shapovalovem,ktory zaliczyl turniej zycia, jednak przegral w dwu partiach i mial bardzo slabe statystyki jesli chodzi o drugie podanie, pierwszy serwis nie fukcjonowal i zaczynaly sie problemy. Ogolnie dal rywalowi az 9 szans na breaka.
Tomas rzadko kiedy przegrywa pierwsze rundy, do Toronto nie przystepowal a wiec na glowny cel postawil sobie Cincinatti, rok temu ogral Delpo 2:0 na hardzie w Indian Wells. Regularniejszy Berdych powinien okazac sie lepszy w tym starciu, no chyba,ze Delpo zagra mecz zycia.
Od tie breaka w drugim secie Berdych zaczal grach tragedie.1:2 Delpo.
Moze pora zakonczyc kariere typowania meskiego tenisa...
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Anderson vs Dolgopolov + 3,5g @1,76 1xbet✅

Anderson jest tu oczywiście faworytem. Ze względu na świetną formę. Oraz świetne predyspozycje na granie, na dzisiejszej nawierzchni. Atomowy serwis, płaska agresywna gra i dużo winnersów to podstawowe zalety tego gracza. Na papierku powinien oogarnąc swojego rywala w 2 setach. Na jego niekorzyść z pewnością jest jego technika ( drewno ) oraz to że, jest nieregularny. Alex jest specyficznym zawodnikiem. Kiedy jest zmotywowany oraz jest w rytmie meczowym może pokonać naprawdę każdego gracza a przynajmniej napsuć wiele nerwów przeciwnikowi. On nie gra w cale tak katastrofalnie na ten moment. Co prawda to nie są jego ulubione korty, nie mniej jednak Dołgo potrafi grać z dobrze serwującymi zawodnikami. Sam ma znakomitą technikę, jego gra jest różnorodna, zapewne zobaczymy częste dropshoty z jego strony. Ten zawodnik ma przeogromny potenciał. Na moje oko ten pojedynek może być dość wyrównany, i może nie być wiele okazji na przełamanie z jednej i drugiej strony. Myślę że, takie handi to dobra opcja....
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Sock vs Sugita +3,5g @1,81 1xbet✅

Próbuje zagrać w stronę Yuichi który dla mnie jest jednym z najbardziej równo grającym zawodnikiem, przynajmniej z zawodników z okolic 20-100, za każdym razem jak oglądam tego gościa on nawet jeśli przegrywa to z klasą. A ten sezon na glinie pokazał jaki drzemie w nim potencjał. Zagrał naprawdę mocne zawody w Barcelonie. Tutaj gra przeciwko popularnemu Skarpecie, który jest lokalnym graczem w owym turnieju.Ale jego forma nie była wcale imponująca, gra nierówno i myślę że, to nie będzie dla niego łatwy pojedynek. Yuichi w wymianach jest dla mnie równy Jack-owi, porusza się lepiej od niego, odstaje od swojego rywala tylko serwisem i akcjami z forhendu. Nie mniej jednak Sugita jest na tyle mądrym zawodnikiem że, z pewnością znajdzie sposób na neutralizowanie agresywnej gry swojego rywala. Jeśli Sock będzie miał problem z kończeniem akcji, zawodnik wskazywany przez buki na pożarcie może tutaj nawet wygrać !
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Sock - Sugita(+1,5s) 2 @ 1.73 WH - 3/10j ✅
Sugita to bardzo wymagający rywal, który w tym sezonie gra swój najlepszy tenis. Nie stawiam go tutaj w roli faworyta, bo Sock jest zawodnikiem z dużo większymi możliwościami. Uważam jednak, że będzie walka w tym spotkaniu i na pewno Japończyka stać na urwanie seta Amerykaninowi. Sock zagra przed własna publicznością, ale w Cincinnati nigdy dobrze mu nie szło. Ogólnie w tym roku zaliczył kilka zaskakujących porażek i jego forma przez zbliżającym się US Open nie jest obiecująca.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Mecz: Sugita - Sousa
Typ: Sugita
Ako: 1.95
Buk: Forbet
Stawka: 4/10
No to jedziemy dalej z tenisem wczoraj noname podał typ na Sugite i ja również dzisiaj na niego stawiam ponieważ pokazuje on wyśmienity tenis. Sousa natomiast ograł młodego Edmunda i również liczy na dalszą grę w tym turnieju, jednak forma obu zawodników kieruje mnie do tego aby grać na Japończyka. Również h2h korzystne dla Sugity dla mnie wszystkie te współczynniki plus korzystny kurs na Sugitę zachęca mnie na postawienie wygranej Japończyka.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mecz: Sugita - Sousa
Typ: Sugita
Ako: 1.95
Buk: Forbet
Stawka: 4/10

No to jedziemy dalej z tenisem wczoraj noname podał typ na Sugite i ja również dzisiaj na niego stawiam ponieważ pokazuje on wyśmienity tenis. Sousa natomiast ograł młodego Edmunda i również liczy na dalszą grę w tym turnieju, jednak forma obu zawodników kieruje mnie do tego aby grać na Japończyka. Również h2h korzystne dla Sugity dla mnie wszystkie te współczynniki plus korzystny kurs na Sugitę zachęca mnie na postawienie wygranej Japończyka.
Bez jaj ludzie. Nie neguję typu, ale pisanie, że gra &quot;wyśmienity tenis&quot; to przesada. Wczoraj Sugita męczył się z kontuzjowanym Sock&#39;iem, mało co nie przegrał tego meczu (Amerykanin dwukrotnie prowadził z przełamaniem), a wy lecicie w niego. Do tego jeszcze pisanie o H2H (jeden mecz z 2012 roku!). Sousa ograł Edmunda, o wiele lepszego tenisistę niż obecnie jest Sugita. Może Japończyk jest trochę bardziej regularny w wymianach, ale potrafi sam oddać podanie, co wczoraj dwukrotnie pokazał z Jackiem. Jak dla mnie ten mecz wygra Sousa, ale osobiście nie będę tego stawiał, bo mecz jest na styku i różnie może się potoczyć. Kursy bardzo dobrze wystawione.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
a czemu Sock kontuzjowany skoro nie kreczowal ? bral medicale czy o co chodzi?
Miał problemy z bieganiem, w ogóle on w tym sezonie człowiek kontuzja. Wcześniej miał problemy z barkiem, ale wtedy chyba gdzieś skreczował. Tym razem nie oddał meczu, bo prawdopodobnie nie chciał tego robić przed własną publicznością. Medical był pomiędzy pierwszym, a drugim setem w szatni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom