>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Doha, Brisbane, Pune - 31.12.2018-06.01.2019

Status
Zamknięty.
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Berdych vs Herbert
Tie break w spotkaniu @ 1,91 unibet ⛔ brawo Tomek!
Moim zdaniem jest to value i to nie małe. Tak jak pisałem odnośnie meczu z Verdasco. Tomek wygląda na prawdę bardzo dobrze, oczywiście patrząc, że to jego pierwsze spotkania po bardzo poważnej kontuzji. Na podaniu na prawdę na poziomie, choć będzie jeszcze lepiej, mimo zasięgu francuzowi może być ciężko coś sensownego returnować o czym przekonaliśmy się choć by dziś. Podobnie w drugą stronę, Herbert zagrał na prawdę bardzo dobrze na podaniu i sporo się tym ratował, jak i w spotkaniu z Dominiką czy Niemcem. Dziś Czech na returnie momentami to głowa bolała, ledwo lecące drugie podania Hiszpana siatka, out. Myślę, że jutro tego jednego spokojnie pograją.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Chardy/-24.5g @2.45 fortuna⛔
Na szybko taki typ. Uchiyama sobie po wygrywał i fajnie,a teraz powrót do rzeczywistości. O ile oklepał Humberta,który jest powiedzmy na jego poziomie challengerowym to nie robi to na mnie kompletnie wrażenia, potem Edmund- no okej to już jakieś nazwisko,jednak każdy kto oglądał Edmunda wie, że on może grać fenomenalnie,ale z reguły ma problemy,żeby dać chociaż przeciętne show. W każdym razie szacunek dla kitajca zwłaszcza,że bronił przełamania i domknal set oraz za uniemozliwienie powrotu rudemu i granie konsekwentnie swoje. Teraz zagra dla odmiany z kimś kto na normalnym dniu daje może 1-2 bp takim challengerowym kolegom w przeciągu spotkania. Linia taka,gdyż przy ewentualnie dobrej dyspozycji kitajca może wpaść jakiś tb, ale jak dla odmiany kitajec będzie przegrywał setem to wyjdzie z niego poziom i bagietka doprowadzi mecz luźno do końca. Polecam zwłaszcza jako singla 4-6j.
Odnośnie tam dyskusji wyżej o herbercie to myślę,że tak długo jak będzie solidnie serwować to pepik mu nic nie zrobi i prędzej on się obsra w taju. Dzisiaj zaliczył dużo jakiś głupich błędów. Z drugiej strony też bym ignorować mecz z thiemem,bo to jest taka pierdoła upośledzona, że masakra. Na mące jeszcze coś tam reprezentuje,ale tak to smutnie się to ogląda. Ciekawie też wyglądały takie krótkie crossowe zagrania u Herberta i myślę,że tedy droga że Berdychem,zwłaszcza że z verdasco sam wybierał taka grę i Hiszpan go kosil na tej płaszczyźnie.
E: niestety chardy zachował się jak jego kumpel kyrgios i po samobójstwie double faultami zrezygnował z gry
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Berdych 1,5 LVBet ✅
Berdych zaskakująco dobrze jak na pierwszy występ po półrocznej przerwie. Ograł już Kohlschreibera i Verdasco czyli dwóch bardzo wymagających rywali. Teraz czas na Herberta, który wyeliminował Thiema i Marterera - dwóch tenisistów nadających piłkom dużą rotację i opierających swój tenis na grze z linii końcowej.
Berdych gra inaczej. Zagrywa superpłaskie piłki i dla Herberta może być to utrudnienie ze względu na jego zamachy. Dodatkowo dochodzi czynnik presji. To już nie będzie mecz 1. rundy w roli doga czy 2. rundy na bocznym korcie przy 13 osobach na trybunach, lecz ćwierćfinał prestiżowego turnieju, a Herbert pod presją to Herbert robiący na potęgę podwójne błędy. W normalnych okolicznościach (Berdychu w rytmie i w formie) kurs na Czecha oscylowałby pewnie w granicach 1,3. Jest 1,5 i moim zdaniem warto skorzystać.
Można też spróbować over 21,5gema w meczu Dimitrowa z Nishikorim. Bułgar może nie gra tak dobrze jak w końcówce 2017, ale nie jest też tak żałosny jak w minionym sezonie. W Brisbane jest szybko i to plus dla niego. Faworytem dla mnie jest Nishikori, ale nie spodziewam się, by wygrał w stylu 6:4, 6:4. 7:6, 6:3 czy nawet 3 sety są o wiele bardziej prawdopodobne. ✅
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dodatkowo dochodzi czynnik presji. To już nie będzie mecz 1. rundy w roli doga czy 2. rundy na bocznym korcie przy 13 osobach na trybunach, lecz ćwierćfinał prestiżowego turnieju, a Herbert pod presją to Herbert robiący na potęgę podwójne błędy.
Co za głupoty. Na Herbercie będzie presja? proszę cię, nie osłabiaj mnie. Żadnej presji nie ma na ani jednym z nich. Herbert jak i Tomek nic nie muszą, oni mogą, Francuz tak na prawdę mógł odpaść już z Dominiką i nikt by przecież pretensji nie miał...presja...pfff
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Darcis - Jaziri
Pojedynek mało medialny z tych dostępnych dzisiaj. Dwóch zawodników raczej mało spektakularnych, ale potrafiących pograć solidnie.
W tym pojedynku idę w kierunku gościa z Tunezji. Dlaczego na niego? Ano dlatego, że dla Darcisa są to pierwsze mecze po długim rozbracie z tenisem. I o ile w pierwszym meczu nie bylo tego az Tak mocno widać, o tyle w drugim z Mmohem już tak. Serwis kuleje, dał aż 18 szans na brejka Amerykaninowi. Miał kilka meczowych, a i tak nie wykorzystał tego Mmoh. Ogólnie mecz był na mocno średnim poziomie. Uważam, że Jaziri będzie tutaj ciut solidniejszy na serwisie i nie będzie się łamał tak często jak Belg, co oczywiście będzie oznaczało wygranie tego meczu. Jaziri dodam od siebie, że fajnie wyszedł z pierwszego przegranego taja w 1 secie, a nigdy nie jest łatwo odwrócić losy spotkania grając z reprezentantem gospodarzy. Niemniej jednak dał radę wygrać ciasny mecz i to będzie tylko plusowalo w dzisiejszym meczu. Plus ogranie meczowe też będzie miało znaczenie. Wiadomo, że pewne rzeczy po dłuższej przerwie trzeba sobie przypomnieć i Darcis wróci do swojego poziomu, ale jeszcze nie dzisiaj ????
Jaziri, Malek @2.05 total ⛔
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
W pierwszym nie było tego widać, bo Baena grał tak słabo, że oczy bolały. Mmoh lepiej wyglądał, ale gdyby pomyślał to by Belga w dwóch setach klepnął. Wystarczyło trochę Darcisa przegonić po korcie a nie grać mu pod nogi non stop. Nie mówię już o tych zmarnowanych brejkach, bo trochę tego było. Więcej musiał nabiegać się Amerykanin.
Według mnie kursy na Tunezyjczyka zawyżone. Ja pobieram i dodatkowo wchodzę w 2-0 @3.15 fortuna. ⛔
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wawrinka @1,78 1xbet ⛔
Idę w kierunku Szwajcara bo na progu tego sezonu robi większe wrażenie. Widać że wraca dawny Stan sprzed kontuzji. Zagrał bardzo dobry mecz z Kaczanowem doprowadzając Rosjanina momentami &quot; do płaczu&quot;. Później przyszedł mecz z Jarrym który wygrał w dwóch setach jednak chilijczyk prócz serwisu nie wiele miał do zaoferowania. Wawrinka bardzo pewnie na serwisie i dobrze funkcjonuje backhand. Agut nie przepada specjalnie za kortem twardym jednak trzeba mu oddać że w pierwszych meczach wyglądał pewnie i łatwo oba spotkania wygrał. Tylko że Berretini czy Lopez to nie są gracze pokroju Stana i dziś dopiero będzie można zweryfikować formę Hiszpana. Kurs fajny do gry.
Dodatkowa
Anderson - Munar brak tb w meczu @1,7 ✅
Djokovic - Basilashvili u4,5 asa 1 set @1,64 ✅
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Berdych vs Herbert kurs 2.48 fortuna typ 2 ⛔

Nie wiem dla mnie to mecz 50/50 a kursy przychylne dla Herberta, gra stabilnie Dominikowi to nawet nie dał się przełamać. Berdych z Kolbą trochę szczęścia a z Verdasem to bez komentarza w 3 secie Medical itp Verdas już też staruch także może mniej chęci na wygraną. Herbert stabilnie i o to chodzi dlatego mój typ w jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 150

mattanderson

Użytkownik
Berdych vs Herbert
Tie break w spotkaniu @ 1,91 unibet
Moim zdaniem jest to value i to nie małe. Tak jak pisałem odnośnie meczu z Verdasco. Tomek wygląda na prawdę bardzo dobrze, oczywiście patrząc, że to jego pierwsze spotkania po bardzo poważnej kontuzji. Na podaniu na prawdę na poziomie, choć będzie jeszcze lepiej, mimo zasięgu francuzowi może być ciężko coś sensownego returnować o czym przekonaliśmy się choć by dziś. Podobnie w drugą stronę, Herbert zagrał na prawdę bardzo dobrze na podaniu i sporo się tym ratował, jak i w spotkaniu z Dominiką czy Niemcem. Dziś Czech na returnie momentami to głowa bolała, ledwo lecące drugie podania Hiszpana siatka, out. Myślę, że jutro tego jednego spokojnie pograją.
Na podaniu bardzo dobrze? XD człowieku Berdych serwuje obecnie jak kobieta. Verdasco by go na miękko złożył wczoraj, ale od początku trzeciego grał z kontuzją i w ostatnich gemach sie nie ruszał już
Napisać, że komukolwiek będzie ciężko returnować Berdycha to jest komedia roku i pokazuje, że nie masz pojęcia o tym sporcie. Wczoraj dostał w każdym secie brejka od Verdasco, od Kolby w pierwszym również. W sumie w pięciu setach z ludźmi którzy mają słaby return oddał 4 razy podanie a ten mówi, że go ciężko złamać XD co za komediant
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam w nowym roku. Nie wiem kto czym się sugeruje typując zwycięstwo Berdycha po 1.5 ????? nie wiem gdzie tu logika. Widziałem mecz z Verdasco i to Verdasco ten mecz przegrał nie Berdych wygrał o serwisie była już mowa a o jego returnie szkoda gadać. Typowy mecz 50/50 wiec nic tylko pobierać Herberta. Value według mnie spore. Hmmm po tak dłuższej przerwie nie wiem czy Berdych jest już gotów. A o jego &quot;mocnej psychice każdy słyszał&quot; Tutaj idę zdecydowanie w stronę Herberta po 2.6 fortuna (krecz brak zwrotu) Może jest to mója opinia pisana pod typ lub przeciwko komuś ,ale ludzie szanujmy się stawiać na Berdycha 1.5 ?????
ps. szukam info na temat jego planów deblowych o grze z Mahutem ale jakoś nie mogę odszukać hmmmm czyżby Herbert poważniej podchodził w tym sezonie do singla kosztem jego gry deblowej. Pozdrawiam.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Myślę, że Mahut po prostu postanowił rozpocząć sezon nieco później, bo wątpię żeby to były skutki tego upadku z Londynu, a herbert gra z goffinem pewnie z racji tego, że i tak tak grał. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
 
M 21

marada82

Użytkownik
Witam w nowym roku. Nie wiem kto czym się sugeruje typując zwycięstwo Berdycha po 1.5 ????? nie wiem gdzie tu logika. Widziałem mecz z Verdasco i to Verdasco ten mecz przegrał nie Berdych wygrał o serwisie była już mowa a o jego returnie szkoda gadać. Typowy mecz 50/50 wiec nic tylko pobierać Herberta. Value według mnie spore. Hmmm po tak dłuższej przerwie nie wiem czy Berdych jest już gotów. A o jego &quot;mocnej psychice każdy słyszał&quot; Tutaj idę zdecydowanie w stronę Herberta po 2.6 fortuna (krecz brak zwrotu) Może jest to mója opinia pisana pod typ lub przeciwko komuś ,ale ludzie szanujmy się stawiać na Berdycha 1.5 ?????
ps. szukam info na temat jego planów deblowych o grze z Mahutem ale jakoś nie mogę odszukać hmmmm czyżby Herbert poważniej podchodził w tym sezonie do singla kosztem jego gry deblowej. Pozdrawiam.
Niestety kurs adekwatny do tego co się działo na korcie. To co pokazał Herbert to w sumie 1.2 powinno być na Berdycha ???? Biedak sam się łamał prowadząc 40-0 i to dwa razy. Normalnie WTA Herbert ???? Kolejny łatwy mecz dla pepiczka. Raczej przegrany przez słabego przeciwnika niż przez niego wygrany ????
 
B 19

byk0009

Użytkownik
Anderson - Simon
Witam kto ma okazję oglądać aktualne spotkania i widzi jaki piach gra Simon ten nie ma złudzeń kto jutro zwycięży w tym pojedynku a na dokładkę dorzucił bym jeszcze zwycięstwo Berdycha
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Rao vs Danił
over 1s 10.5 ✅
over 23.5 ✅

Bardzo prosta sprawa. Obaj z bardzo dobrym podaniem, oczywiście Kanadyjczyk ze zdecydowanie lepszym i połamać go będzie bardzo ciężko. Nie zdziwi mnie jeśli to się rozstrzygnie w tajbrekach. W wymianach na pewno będzie górował Rosjanin, który bardzo pewnie zagrał na podaniu z Endim. Dla mnie taki typowy mecz pod over, obaj będą solidnie przy swoim podaniu bo doskonale wiedzą, że przełamanie nie mal że kończy seta. Grali kilka tygodni temu w Japonii, tam w pierwszym secie nie dość, że bez przełamania to bez żadnego brejka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tsonga- De Minaur o22,5 @1,72✅
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Młody Australijczyk który zrobił duży skok rankingowy w zeszłym roku i w tym będzie chciał jeszcze piac się w górę oraz powracający po kontuzji Tsonga. Dla Francuza wygranie dwóch spotkań to duże osiągnięcie patrząc na ostatnie miesiące jednak poziom rywali których ograł nie był najwyższy. To samo można rzec w odniesieniu do Alexa który nie miał problemów w wygraniu spotkań z Popyrinem i Thompsonem. Także dla obu ten mecz będzie testem i w pewnego rodzaju wyznacznikiem obecnej formy. Australijczyk doskonale porusza się po korcie. Dopiega i przebija piłki które dla większości byłyby przegrane. Coś w rodzaju Davida Ferrara. Warunki fizyczne ma przeciętne więc jego dużym atutem jest właśnie praca nóg. Nie dysponuje specjalnie potężnym uderzeniem z forehandu czy backhandu dlatego stara się budować punkt cierpliwie. Tsonga to gracz innego typu. Przed kontuzja duża robotę robił mu serwis. Teraz z tym jest ciut gorzej. Stara się raczej szybko przejść do ataku i kończyć akcje w kilku uderzeniach jednak nie jest tak zawsze. Potrafi dostosować gra do przeciwnika. Zderzenie tych dwóch stylów powinno dac nam fajne spotkanie dla oka i nie wydaje mi się by któryś łatwo przychylił szalę na swoje korzyść. Nie wykluczam nawet 3 setów.
Karlovic @1,66✅
Przyznam się że niedocenilem Chorwata przed startem sezonu a tu serwis działa jak za najlepszych lat. Nie daje nawet powachac rywalom BP. W tb dziś z Gulbisem pokazał chłodną głowę jak profesor i w decydujących momentach zmusił lotysza do błędu. Choć trzeba przyznać że w tb 2 seta Gulbis pomógł w końcówce i to bardzo. Sądzę że Ivo pokona Belga który też prezentuje się dość dobrze właśnie tym doświadczeniem i wyrachowaniem w tb jeżeli do niego dojdzie bo być może wcześniej uda się mu Darcisa przełamać bo wygranie serwisu Karlovica może okazać się bardzo trudne.
Do tego dokładam
Krejcikova/Siniakova @1,4⛔
Djokovic- Agut u10,5 w 1 secie @1,34✅
I mamy ako 5,35⛔
Kursy z 1xbet
 
ejson 5

ejson

Użytkownik
Kurs na Cecchinato ciągle pikuje w dół z 3,39 na 2,62, co sądzicie o tym?
Osobiście widzę zwycięstwo Berdycha, bo po prostu Włochowi brakuje warunków na hardzie i jak wiemy nie jest to jego nawierzchnia, ale te spadki dają do myślenia.
 
M 21

marada82

Użytkownik
Kurs na Cecchinato ciągle pikuje w dół z 3,39 na 2,62, co sądzicie o tym?
Osobiście widzę zwycięstwo Berdycha, bo po prostu Włochowi brakuje warunków na hardzie i jak wiemy nie jest to jego nawierzchnia, ale te spadki dają do myślenia.
Kursy spadają bo ludzie dają na Cecchinato. Berdych nic specjalnego nie pokazał w poprzednich meczach. Makaron może spokojnie ugrać seta a może i pokusić się o mecz. Wcale się nie zdziwię jak wygra.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Bautista @ 1,72 1xbet ✅

Moim zdaniem jest to value. Widziałem każde spotkanie obu tutaj i nie daję większych szans Czechowi, mimo iż darzę go dużą sympatią. Hiszpan gra tutaj świetnie od pierwszej piłki, Matteo ograł w ~godzinę, Włoch ugrał pięć gemów a Matteo to bardzo dobry serwis i w miarę dobry forhend. Lopeza ograł w takim samym czasie jak Matteo, również oddał pięć gemów, na prawdę dobrze tutaj grającego Stacha w dwóch setach i Szwajcar miał 3 bp w całym spotkaniu....trzy w ostatnim gemie. Dziś Hiszpan potwierdził świetną formę i to, że jest to początek sezonu to nie ma to żadnego znaczenia. Na prawdę narzucał dziś tępo Hiszpan, agresywnie i postawił ścianę Novakowi ogromną, zdecydowanie zasłużone zwycięstwo. Mało kto by się spodziewał, że pierwsze spotkania Tomka będą tak dobre w jego wykonaniu, że zagra w finale mimo wszystko trudnej drabinki jak dla kogoś kto wraca po tak ciężkiej kontuzji. Forhend wygląda na prawdę dobrze i na podaniu również, ale przy tym co gra Bautista to Tomek najzwyczajniej w świecie nie wyrobi. W wymiany nie ma pójdzie bo przegrywa większość na starcie. Będzie skracał moim zdaniem a to się skończy sporą ilością niewymuszonych. Takie jest moje zdanie. Lżej gram jeszcze

Bautista 2:0 @ 2,55 unibet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom