>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 26.02-04.03.2018

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Silva D. R. - Sandgren T.
Silva D. R. ::: 1,87 ::: 1/3
Tak szczerze to nie wiem skąd ten 26-letni Sandren się urwał. Jego zwycięstwa w ATP na palcach jednej ręki można policzyć. Co prawda na Australian Open zabłysnął i zagrał życiówkę, ale czy tak będzie dalej? Poza tym to Amerykanin więc źle mi to się kojarzy z mączką.
Silva też nie jest jakimś zawodnikiem topowym, okolice 100 rankingowej, poziom Challenger, ale ma 34-lata, gra u siebie, całą karierę prawie spędził na mączce. Właśnie z tych 2 powodów lepiej iść w jego stronę przynajmniej w mojej opinii, ale nie jest to jakaś bomba typerska.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Oglądał ktoś Dimitrova z Jazirim? Jestem strasznie ciekawy co tam się stało, Grzesiek coś odwalał czy Jaziri dostał olśnienia ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Norrie C. - Thiem D.
Thiem D. -1,5 seta ::: 1,71 ::: 2/3
Thiem to solidny zawodnik, nie oszukujmy się z Acapulco ma fajne wspomnienia z przed 2 lat gdzie tutaj wygrał turniej. Norrie sorry, gra tutaj od kwalifikacji, młody zawodnik, ale okolice 100 rankingowej, gra z 5.
Wynik: 1:2
Gojowczyk P. - Gomez L.
Gomez L. ::: 9,16 ::: 0,5/3
Gomez L. +1,5 seta ::: 4,59 ::: 0,5/3
Dokładny wynik 2:1 ::: 5,50 ::: 0,5/3

Gojowczyk jest świeżo po sromotnie przegranym finale w Delray Beach, a warto przypomnieć, że w Nowym Jorku poddał mecz. Czuje w kościach, że i tutaj podda po 1 secie. Zresztą przykład z wczoraj Dimitrova który przegrał z Jazirim po podobnych kursach mówi wszystko. Tak samo jak w Sao Paulo 17-latek z dziką kartą ugrał seta z Berlocqu u siebie. Tutaj Meksykanin WC w Acapulco.
Wynik: 2:0
Johnson S. - Zverev A.
Johnson S. ::: 3,50 ::: 1/3
Nie jest to perła, ale Zverev na razie mocno chwiejna forma. Po 1,30 bym mu nie ufał i to po przylocie na inny kontynent. Johnson prawie, że na swoich śmieciach. Mniej ryzykowna opcja to set, ale podobnie widzę jego zwycięstwo w całym meczu tak samo jak i wczorajszym Ferrera z młodym Rublevem.
Wynik: Walkower
Bublik A. - Kokkinakis T.
Bublik A. ::: 2,17 ::: 1/3
Kokkinakis wiecznie kontuzjowany, ostatnio poddał mecz, ale pewnie z powodu właśnie Acapulco. Bublik gra tutaj od kwalifikacji i w Ameryce Północnej trochę już jest.
Wynik: 0:2
Sock J. - Escobedo E.
Escobedo E. +3 gemy ::: 1,79 ::: 2/3 +1,58
Sock bez formy co potwierdza tylko swoimi wynikami, a Escobedo coraz śmielej sobie poczyna. Ten mecz widzę podobnie jak z Opelką Skarpety w Delray Beach. Escobedo gra tutaj od kwalifikacji, a Jack jeszcze w tym sezonie niczego konkretnego nie wygrał tylko Smitha ograł. Do tego jest to dwóch Amerykaninów, a zaraz dwa Mastersy na horyzoncie.
Wynik: 0:2
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Paire-Coric 2 @1.6

Do teraz mam kaca po meczu Querreya w nocy i sie zastanawiam jak on jeszcze przegral. Probuje tak. O powodach krotko. Coric notowal dobry wystep w Dubaju, to jest turniej, gdzie pokonywal Murraya i byl w polfinale i dobrze mu sie tutaj gra. Coric tamty sezon słabiutki (chociaz wygral 1 slaby turniej), tak to tylko pojedyncze zwyciestwa i ogolnie praktycznie caly rok wyglada to jakby nie pozbieral sie po swoim urazie. No moze pogral troche w Mediolanie w turnieju dla tych mlodych zawodnikow okreslanych mianem Next Gen, ale sezon bardzo slaby w porowaniu do tego sprzed dwoch lat. Teraz sadze bedzie lepiej. Coric bardzo ladnie w Davis Cupie poskladal rywali z Kanady, gdzie latwo ogral m.in. Shapovalova. Ale ten najwazniejszy argument moze lezec zupelnie gdzie indziej, bo tak naprawde juz mialem przeczucie, ze Coric ogra Gasqueta.
Uwazam, ze szanse Corica rosna, on -zreszta jak niektorzy inni zaowdnicy i zawodniczki- czesto trenuje w Dubaju w okresie przedsezonowym i to jest jedna z jego baz treningowych. Oficjalnie nawet Coric tam rezyduje, chociaz wiadmo że na to trzeba brac poprawke. Coric mysle, ze jest gotowy na dobre granie. Przed Dubajem nawet na jego facebookowym profilu pojawil sie filmik, gdzie trenuje w Dubaju i on ma tutaj plany cos ugrac wydaje mi sie. Paire jest nieprzewidywalny bardzo, potrafi zaskoczyc, ale w Dubaju radzil sobie slabo jak dotad poki co.
Wzialem w kombinacji z Thiemem w nocy po dramacie w wykonaniu Querreya i mam nadzieje, ze Coric w koncu pokaze troche dobrego tenisa i nie zawiedzie.

Shapovalov-Thiem 2 @1.6

Bardziej wierze w Thiema. Austriak nie pogral az tak duzow Rio, tutaj uwazam, ze podgoni. Dwa sezony temu Thiem wygral tutaj. Wczoraj 3 sety Thiema z Cameronem Norrie i zaciety wynik 6-3 5-7 7-5, patrze jednak w statystyke i Thiem jednak dosc wyraznie lepszy w tym meczu, patrzac w statystyki meczowe, wiec podejrzewam, ze ten drugi set to mogl byc wpadka. Sadze, ze Thiemowi moze wyjsc to na dobre.Wypadaloby jednak poprawic czestotliwosc trafiania 1-szym podaniem, ale zakladam wlasnie, ze w kolejnym meczu bedzie juz lepiej. Shapovalov pokonal Nishikoriego, ale Japonczyk mimo wszystko wciaz nie jest jeszcze pewny w swoich meczach i na pewno jeszcze brakuje do najlepszej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tsitsipas-Kohlschreiber @ 1,65 Unibet
Spotkanie mozna powiedziec ojca ze synem bo przy dobrych układach Kolba mógłby być ojcem Greka. Ja ide jednak w strone doświadczenia. Kolba gładko wygrał swoje pierwsze spotkanie. Tsitsipas grał z Kukuszkinem. Pierwszy set wygrał pewnie a po nim Kazach brał medical time out i miał coś robione z barkiem. Ciągle mu doskwierał. Przez cały drugi set Kukuszkin męczył sie przy swoim podaniu( chyba tylko jeden gem wygrał gładko) ale doprowadził do taja gdzie Tsitsipas pokazał jak ma jeszcze niepoukładane w głowie. Jeden prosty smecz na rakiete Kazacha i jeden prosty drive w siatke. W trzecim secie w połowie Kazach juz niestety chyba przegrał sam ze sobą. Jednak tak czy siak na Greka wystarczało kilka inteligentnych zagran zeby go zabić. Kolba to jednak inny świat i On tutaj błędów nie wybaczy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Krajinovic F. - Baghdatis M.
Baghdatis M. ::: 2,09 ::: 2/3
Tak jak już pisałem, że Krajinovic dla mnie nadal nie istnieje na poważnie. Co on wygrał? Raz rok temu doszedł do finału Mastersa w Paryżu pod koniec sezonu na hali i to by było na tyle. Zgodnie z powiedzeniem jedna jaskółka wiosny nie czyni nie typuję go jako zwycięzcą meczu.
Marcos to kiedyś była ścisła czołówka, jeden z najlepiej returnujących graczy w tourze, 2 lata temu grał tutaj w finale z Wawrinką. 3 lata temu z Coricem w drugim meczu turnieju poddał mecz w 3 secie przy stanie w gemach 6:6. W tym roku w pierwszej rundzie nie dał najmniejszych szans Troickiemu. Z Krajinovicem kolejnym Serbem również powinien sobie poradzić.
Wynik: 2:0
Donskoy E. - Dzumhur D.
Dzumhur D. -1 gem ::: 1,76 ::: 2/3
Dzumhur fajnie pokazał się przez cały sezon w poprzednim sezonie, ale jakiejś większej przyszłość w ATP mu nie wróżę. Pomimo to wygląda całkiem solidnie. Tak jak można było się spodziewać, ten krecz z Marsylii to niewiele zapowiadał na Dubai i w 1 meczu wygrał pewnie 2:0. Warto odnotować, że rok temu Dzumhur tutaj ograł Wawrinkę który bronił tytułu.
Wynik: 2:0
Tsitsipas S. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. -1,5 gema ::: 1,77 ::: 2/3
Co tu grał Kolba z Murrayem rok temu to palce lizać. W drugim secie tie-break dla Murraya który wygrał turniej 7:6 20-18. Ostatnio Niemiec też zagrał bardzo zacięty mecz z Rogederem Federerem w Rotterdamie który wygrał Szwajcar. Tsitsipas mocny serwis, młody zawodnik, ale to chyba będzie za mało na Niemca. Grek 16-1 asów/df w 1 meczu.
Wynik: 2:1
Jaziri M. - Haase R.
Haase R. -1,5 seta ::: 2,25 ::: 1/3
Wynik: 2:0
 
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
NOC Z ACAPULCO
Donaldson J. – Ebden M.
Typ:
Donaldson wygra
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Celuje w Amerykanina, który od kilku miesięcy gra poniżej swojego poziomu i czas najwyższy się pokazać tuż przed amerykańskimi tysięcznikami, w których zagra. Jared już w Delray Beach zaliczył lekki progres, ponieważ wygrał spotkanie z Polanskim i był bliski pokonania Shapovalova, a zagrali bardzo równe spotkanie. W poprzedniej rundzie pokonał Basilashvillego, lecz ten kreczował dość szybko, więc Amerykanin na pełnej świeżości zagra z Ebdenem. Australijczyk co prawda pokonał obrońcę tytułu Querreya, lecz ten mecz stał na niskim poziomie i wygrał ten mecz głównie serwisem i dzięki bezmyślnej grze rywala. Mecz był brzydki i obfitował w niewymuszone błędy. Ebden także na serwisie nie wyglądał jakoś znakomicie i wystarczyłoby lepiej trzymać piłkę w korcie, aby go pokonać. Liczę na dobry mecz Donaldsona i powrót na odpowiednie tory. Ebden jeśli powtórzy wczorajszy mecz to jestem przekonany, że odpadnie, a ponadto zagrali trzy dość długie sety, więc fizycznie Jared może mieć dodatkową przewagę.
Escobedo E. – Chung H.
Typ 1:
Escobedo wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 2,11
Bukmacher: fortuna
Typ 2: Escobedo +4,5 gema
Kurs: 1,71
Bukmacher: milenium
Wczorajsze spotkanie pomiędzy Youngiem, a Chungiem należało do tych, o których raczej nie będzie się zbyt długo pamiętać. Sporo błędów i co rzucało się w oczy słabe trzymanie serwisu. Sporo przełamań i gdyby nie fatalna mentalność Younga to Amerykanin mógł spokojnie wygrać te spotkanie, a tak przegrał w dwóch setach. Wymiany wyglądały całkiem przyzwoicie, ale Chung nie gra tak dobrego tenisa jak to było chociażby na Australian Open. Na pewno Escobedo stawi większy opór i będzie cięższym rywalem niż Young. W poprzedniej rundzie wyeliminował dość pewnie w dwóch setach Socka, który nie grzeszy formą, ale sam fakt jest warty odnotowania. Ernesto wyglądał bardzo dobrze na serwisie i wygrywał większość akcji po pierwszym jak i drugim serwisie. Ponadto zanotował sporo asów i wyraźnie dodatni bilans asów do podwójnych błędów. Nie można tego samego powiedzieć o Chungu, który zanotował więcej podwójnych błędów od asów, a procent wygrywanych akcji po drugim podaniu był fatalny. Kursy na Ernesto są wyraźnie zawyżone. Ponadto Escobedo wywodzi się z Meksyku, więc praktycznie czuje się tutaj jak u siebie i zawsze z chęcią wraca na swoją ziemię, ponieważ wychował się w Ameryce i często powtarza, że tęskni za korzeniami, a w domu mówi nawet po hiszpańsku, aby nie zapomnieć języka (jego rodzicami są Meksykanie).
Harrison R. – Schwartzman D.
Typ:
Harrison wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,5
Bukmacher: fortuna
Typ także na przeczucie i jest to drugie podejście przeciwko Schwartzmanowi, który od sześciu spotkań nie stracił nawet seta, więc jest to typ z serii na przełamanie serii. Myślę, że mimo znakomitej kondycji w końcu zaliczy kryzys w swojej grze i straci podanie, a co za tym idzie możliwe, że seta. Harrison ostatnio po zamieszaniu z Youngiem ws. rasizmu gra wyraźnie słabiej, ale w ostatnim meczu z Isnerem skutecznie się przełamał i wyglądał na bardziej witalnego oraz chętnego do gry, czego nie można było uświadczyć w dwóch poprzednich meczach, które przegrał gładko. Na papierze mecz wygląda łatwo dla Diego, ale Ryan ma coś do udowodnienia sobie i kibicom. Stać go jak najbardziej na niespodziankę, a z Amerykanów ma jeden z większych potencjałów. Do tego jest wypoczęty i nawierzchnia, która jest dla niego lekkim handicapem. Panowie grali ze sobą dwa lata temu i wygrał Amerykanin.
Shapovalov D. – Thiem D.
Typ:
Shapovalov wygra lub bezpieczniej set
Kurs: 2,04
Bukmacher: fortuna
Wg mnie najtrudniejszy i kolejny z typów na przeczucie, a mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ będzie to pojedynek młodości oraz jednoręcznych backhandów, a przecież jeszcze nigdy ze sobą nie grali. Shapovalov ostatnio na fali wznoszącej i bardzo lubi grać z wyżej notowanymi rywalami. Wczoraj ograł w dobrym stylu Nishikoriego, mimo, że przegrał pierwszego seta. Dzisiaj zagra z Thiemem, który dopiero co zszedł ze swoich ulubionych kortów ziemnych, a wczoraj wymęczył wygraną z Norrie w trzech setach. Myślę, że mimo świetnej kondycji może w tym meczu zapłacić za poprzednie trudne spotkania na cegle i Shapo wygra ten mecz. Kanadyjczyk wczoraj zagrał ciężkie spotkanie z rywalem, który ma solidny backhand jak i forehand. Dzisiaj od strony backhandowej może mieć łatwiej, ponieważ bh Dominica raczej nie będzie tak powtarzalny jak Kei’a. Forehand na pewno silniejszy ma Dominic od Japończyka, ale Denis także dysponuje potężnym uderzeniem. Widać, że zagrał na luzie i bez strachu, a dzisiaj także nie ma nic do stracenia i może grać bez presji. Thiema stać na wpadki i co jakiś czas notuje fatalne mecze, więc dzisiaj wolę zagrać na zawodnika z lepszym kursem, który ostatnio gra wyłącznie na tej nawierzchni. Warto podkreślić ogromne spadki kursów na Shapolovalova.
Zverev A. – Gojowczyk P.
Typ:
Zverev wygra
Kurs: 1,33
Bukmacher: fortuna
Mecz z serii „must win” dla Zvereva, który notuje od dłuższego czasu słabszy okres i czas najwyższy na powrót na wysoki poziom, choć taki niekoniecznie musi być potrzebny w tym spotkaniu. Gojowczyk w ostatnim czasie notuje lepsze wyniki niż grę. W trudnym sytuacjach ratuje się serwisem, a w wymianach wygląda miernie i gra dość sztywno. Alexander przewyższa umiejętnościami swojego rodaka o przynajmniej poziom. Ponadto w tym roku już z nim wygrał podczas Australian Open. Gojowczyk w ostatnim czasie gra sporo, więc fizycznie powinien wyglądać gorzej od młodszego kolegi. Peter zaliczył finał w Delray Beach, gdzie poległ zdecydowanie z Tiafoe, a w Acapulco zdążył już się namęczyć z nieznanym gospodarzem. Porażka Zvereva będzie co najmniej wstydliwa dla niego.
Del Potro J. M. – Ferrer D.
Typ:
Del Potro wygra
Kurs: 1,37
Bukmacher: fortuna
Del Potro w ostatnim turnieju zawiódł i przegrał z dobrze dysponowanym Tiafoe. Jednak patrząc na jego formę serwisową to wygląda bardzo solidnie i podobnie jak Zverev ma coś do udowodnienia po ostatnim turnieju. Do tego posiada ostatnio patent na Ferrera, ponieważ trzy ostatnie ich spotkania padły łupem Del Potro i to bez straty seta. Patrząc jednak na ogólne H2H to lepszy jest Ferrer, ale wygrywał dość dawno, kiedy był w znacznie lepszej formie. Turniej z dobrą historią dla Ferrera, ale trudno będzie mi uwierzyć w porażkę Del Potro. Tutaj kluczowa jest dyspozycja na serwisie, w którym wiele większy potencjał ma Argentyńczyk.
 
M 0

milekbiceps

Użytkownik
Możecie się wypowiedzieć nt. nocnego spotkanie pomiędzy Kubotem/Melo a amerykańcami? Postawiłem oczywiście na polaka, lecz od początku męczy mnie wysoki jak na taką parę kurs, tj. 1.60.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaziri M. - Tsitsipas S.
Jaziri M. ::: 2,33 ::: 2/3 +2,66
Obaj Panowie dostali tutaj dziką kartę i grają dobry tenis. Jednak ja bardziej ufam Tunezyjczykowi który gra powiedzmy, że na swoich islamskich śmieciach. Pokonanie Dimitrova czy Robina Haase budzi u mnie wielki podziw. Widać, że przygotował formę pod ten turnie, ma 34 lata.
Młody 19-letni Grek rządzi na serwisie, a jak wiadomo z młodymi różnie bywa. Pokonał Kohlschreibera, ale ten wynik przyznam szczerze mniej mi imponuje o wiele niż wyniki Jaziriego i też z tego powodu się skłaniam bardziej ku &quot;gospodarzowi&quot;.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 247

corner91

Użytkownik
ATP Dubai 1.03.2018
Jaziri @ 2.20
Pouille @ 1.45
Ako: 3.190
forBet
Dzisiaj pograłem taki dubelek. Jaziri jak i Pouille są dla mnie faworytami w tych meczach pomimo kursu wystawionego na Jaziriego, dla mnie jest to bląd bukmachera. Zawodnicy nie mieli bezpośrednich pojedynków między sobą jednak oglądałem ich grę co daje mi szersze spojrzenie na te mecze. Jaziri wygrał z samym Berdychem co daje mu spory prestiż przed kibicami z Dubaiu. Pouille natmiast nie grał swojego meczu z Khacznovem na 100 % a i tak go ograł po bardzo dobrym meczu. Wiadomo iż jest to początek nowego sezonu w tenisie jednak widząc grę tych zawodników gram tego dubla za pare stówek ;)
 
D 0

delapena84

Użytkownik
ATP Dubai 1.03.2018
Jaziri @ 2.20
Pouille @ 1.45
Ako: 3.190
forBet
Dzisiaj pograłem taki dubelek. Jaziri jak i Pouille są dla mnie faworytami w tych meczach pomimo kursu wystawionego na Jaziriego, dla mnie jest to bląd bukmachera. Zawodnicy nie mieli bezpośrednich pojedynków między sobą jednak oglądałem ich grę co daje mi szersze spojrzenie na te mecze. Jaziri wygrał z samym Berdychem co daje mu spory prestiż przed kibicami z Dubaiu. Pouille natmiast nie grał swojego meczu z Khacznovem na 100 % a i tak go ograł po bardzo dobrym meczu. Wiadomo iż jest to początek nowego sezonu w tenisie jednak widząc grę tych zawodników gram tego dubla za pare stówek ;)
Jaziri pokonal Dimitrova ;)
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Krajinovic-Donskoy 1 @1.6
Raczej sklaniam sie ku Serbowi. Donskoy gra bardzo dobrze i zaslynal z faktu, że rok temu Donskoy pokonal w Dubaju samego Federera. Krajinovic jednak tez wyglada bardzo dobrze. Wczoraj bardzo dobry mecz z Baghdatisem, ktory zawsze w Dubaju też kręcił bardzo dobre wyniki. Krajinovic ma chyba tutaj chec na dobry wynik, bo po meczu z Baghdatisem jezyk ciala jego i trenera naprawde sugerowalyby duza motywacje. Nie umiem sie nad tym rozwodzic, ale sadze ze Serb gra na tyle dobrze, ze ma szanse na duzo bardziej wymierny wynik, stad taki typ.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Dla tych co polecają typ na Jazirego. Pozwolę sobie nie zgodzić.
Pokonał Dimitrova, bo ten absolutnie nie miał serwisu. W meczu miał 12 podwójnych błędów, co u TOP10 jest rzeczą niebywałą. Osiągnięcia Tunezyjczyka nie powalają. To typowy challengerowy gracz.
Mnie nie zdziwi jak przegra z młodym Grekiem (rocznik 98) 6-2 6-3. Także polecam granie handicapów minusowych.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja grałem na Kolbe przciwko Grekowi ale jednak mnie zaskoczył. Prawda jest taka, ze Dimitrov sobie przyjechał tylko zeby sie wpisac na liste obecności a z kolei jaki jest Haase to kazdy troche znajacy sie na tenisie wie. Kompletny brak reguralnosci. Tsitsipas na pewno ma większy potencjał i juz w tym momencie porównywalne umiejetnosci. Jaziri go przebija tylko i wyłacznie tym, ze rozegrał o 1000 spotkań wiecej a na jakim poziomie to już Jego sprawa. Ruszanie takiego spotkania to głupota.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Kurde ale szkoda Corica, miałem przeczucie że będzie dobra walka i stawiałem na Borne, ale niestety chorwat zesrał się w najważniejszych momentach. Tym bardziej boli bo strasznie nie lubię tego przebijaki Robercika bez charakteru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Dubaj
Pouille L. – Sugita Y.
Typ:
Sugita wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,64
Bukmacher: fortuna
Celuje w tym spotkaniu w underdoga, który w Dubaju gra znakomicie, a już zalążki dobrej gry widzieliśmy w Rotterdamie w spotkaniu z Dimitrovem. Sugita osiąga tutaj bardzo dobre statystyki na serwisie, a dobrze wiemy, że piłkę w korcie także potrafi trzymać znakomicie. Ponadto Japończyk podejdzie do tego meczu stosunkowo wypoczęty. Z drugiej jednak strony Pouille, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie, a ponadto gra u siebie, ponieważ od lat mieszka w Dubaju i zna te korty znakomicie. Jednak w ostatnim czasie gra sporo meczów i niekoniecznie musi być świeży w tym spotkaniu, a przecież dopiero co zagrał ciężką trzysetówkę z Khachanovem. Przed tygodniem półfinał w Marsylii, więc obciążenia ostatnio dość spore. Uważam, że Sugita jest bardziej powtarzalnym graczem i może zakończyć na tym etapie przygodę Francuza, a tym bardziej ugrać seta. Pouille wygląda póki co dość pewnie, ale jest typ gracza, który potrafi się zagotować, a Japończyk wydaje się być oazą spokoju jak to gracze z kraju kwitnącej wiśni. W meczach poprzedniej rundzie korzystniej wypadł Pouille, ale wcześniej lepiej wyglądał Sugita.

ATP Sao Paulo
Pella G. – Jarry N.
Typ:
Pella wygra (krecz=brak zwrotu)
Kurs: 1,54
Bukmacher: fortuna
Nie oszukujmy się Jarrego nie powinno być już w tym turnieju i swoje zwycięstwo w spotkaniu z Lajoviciem zawdzięcza głównie sędziom. Jarry gra dobrze, szczególnie na serwisie, ale nie jest już to ten poziom co w poprzednim turnieju. Backhand był słabiutki w meczu z Lajoviciem, a jego najlepszym elementem gry był standardowo serwis, z którym nie bardzo radził sobie Lajovic, szczególnie gdy piłka uderzana była na jego backhand. Jestem pewny, że Pella ze swoim oburęcznym backhandem wiele lepiej poradzi sobie z tym serwisem i wymiany będą dłuższe, na czym tylko straci Jarry. Do tego może zabraknąć mu świeżości, ponieważ jeszcze nigdy nie grał na tak wysokiej intensywności, z kolei Pella jest dość wypoczęty. Na domiar tego Jarry brał przerwę medyczną (może taktyczną), ale podobno dokuczały mu plecy. Stawiam tutaj na przełamanie dobrej serii Chilijczyka. Na minus bezpośredni bilans spotkań, ponieważ 2/2 mecze wygrał Jarry i to do zera. Dlatego typu nie uważam za jakiegoś pewniaka.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Kursy na Pouille kolejny raz nieadekwatne do formy, czekać tylko aż skończy mu się pula farta co do uległości przeciwnikow, którzy pomagają mu wygrać. Tymczasem powtorka z Marsylii i znowu dość łatwa dla niego drabinka na dojście do finału, po cichu jednak liczę ze Sugita w końcu go zatrzyma, ale że nie widziałem żadnego jego meczu od dawna wstrzymałem się z graniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie miałem czasu w tym tygodniu i obejrzałem chyba dwa/trzy spotkania.
Oglądał ktoś Lopezika w poprzednich spotkaniach? Donaldson to &quot;miękki&quot; zawodnik, gdy serwis bedzie działał u Hiszpana to Donaldson się połamie.
No chyba,że donaldDon zaczął lepiej grać w tym tygodniu, ale wątpię. Ktoś pomoże?
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Harrison R. - Zverev A.
Harrison +1,5 seta ::: 2,02 ::: 2/3
Uważam za sporą przesadę dawać w tym meczu gdzieniegdzie w okolicy 4,00 na Harrisona który po pierwsze od jakiegoś czasu wskoczył na wyższy poziom, a po drugie on w tym okresie gry i przede wszystkim na Indian Wells już od daaawna gra bardzo dobrze. W 2015 grał tutaj w półfinale eliminując po drodze Dimitrova czy Karlovica.
W tym roku ma na rozkładzie w Acapulco już Isnera i Schwartzmana gdzie zagrali bardzo fajny zacięty mecz. Zverev jak na razie w tym sezonie mocno rozczarowuje, a tutaj w Meksyku nie miał kto go nawet sprawdzić. Gojowczyk tuż po finale w Delray Beach i Pan McDonald z okolic 200 rankingowej. Jak dobrze wiemy młodzi zawodnicy często lubią tracić sety. Nie dziwię się jak wygra to Harrison który już w tym roku zaliczył finał ATP w Brisbane.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom