>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 26.02-04.03.2018

Status
Zamknięty.
C 247

corner91

Użytkownik
Ramos - Clazer
DW 2:0
@ 1.70
forBet
W tym meczu faworyt jest tylko jeden i nie widzę innego rezultatu jak łatwego zwycięstwa Ramosa dla którego powinien to być mecz na rozgrzewke przed poważniejszymi rywalami. Historia bezpośrednich spotkań również wskazuje łatwy win Hiszpana i to że Clezar w tym sezonie próbuje coś ugrać ten mecz powinien sprowadzić go na ziemie i pokazać mu jak i jemu kibicom gdzie jest jego miejsce w tenisie.
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Zeballos-Dutra S. [email protected]

Horacio Zeballos to zawodnik, ktory zostanie zapamietany z faktu, ze pokonal Nadala w finale turnieju na cegle i ten zawodnik potencjal ma duzy, a do grania na najwyzszym poziomie wrocil znowu w tamtym sezonie. Zeballos gra dobrze, ale mial bardzo trudnych rywali w ostatnich dwoch tygodniach w Buenos Aires, gdzie przegrywal z Thiemem i Monfilsem (mial tam pilke meczowa Zeballos). Zeballosowi powinno zalezec, aby chociaz w jednym turnieju w Ameryce Poludniowej wykrecic dobry wynik, nawet na koniec w Sao Paulo. Wczoraj zobaczylem dwa sety rewanzowego meczu Zeballosa z Monfilsem i dobry mecz to byl. Dutra probuje nadrabiac regularnoscia, ale wydaje mi sie ze gora bedzie dobra forma Zeballosa.
Zeballos pokonal w tym turnieju innego gracza z Brazylii Bellucciego, ktory jest duzo bardziej uznana marka niz Dutra Silva i wzial rewanz na Monfilsie po kolejnym zacietym meczu i to wydaje mi sie ze sa powazne argumenty.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Zeballos-Dutra S. [email protected]

Horacio Zeballos to zaowdnk, ktory zostanie zapamietany z faktu, ze pokonal Nadala w finale turnieju na cegle i ten zaowdnik potencjal ma duzy, a do dobrego grania wrocil w tamtym sezonie. Zeballos gra dobrze, ale mial bardzo trudnych rywali w ostatnich dwoch tygodniach w Buenos Aires, gdzie przegrywal z Thiemem i Monfilsem (mial tam pilke meczowa Zeballos). Zeballosowi powinno zalezec, aby chociaz w jednym turnieju w Ameryce Poludniowej wykrecic dobry wynik, nawet na koniec w Sao Paulo. Wczoraj zobaczylem dwa sety rewanzowego meczu Zeballosa z Monfilsem i dobry mecz to byl. Dutra probuej nadrabiac regularnoscia, ale wydaje mi sie ze gora bedzie dobra forma Zeballosa.
Powiem Ci ze ja tez zastanawialem sie nad tym meczem.wczoraj pogralem Dutra Silve z Kickerem tak na czuja i obejrzalem tez mecz . Kicker gral swietnie wymiatal w wymianach i na serwisie ale Dutra Silva byl tak zdeterminowany i biegal do wszystkiego wyciagnal pare niemozliwych pilek az przecieralem oczy..uzywal publiki zeby jeszcze sie napedzic i mimo ze Kicker wygladal lepiej to Dutra zanknal to w dwoch setach byl bardzo cierpliwy regularny i odgrywal o tylko mogl. Zeballosa nie widzialem z Monfilsem tylko ostatniego gema i ich poprzednie spotkanie mam w pamieci to jak Zeballos przegral je prowadzac 5:2 w ostatnim secie.mysle ze pod wzgledem umiejetnosci to Zebajjos ale determinacja i glowa plus publika to Silva takze wolalbym zagrac seta na Dutre niz mecz Zebajjos
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Ja tam gram serba, jakoś bardziej mnie przekonuje niż francuz. Oglądałem wczoraj Krajinovica z Donskojem i wyglądał bardzo dobrze, mimo ze Donskoj jakimś wybitnym graczem nie jest to ostatnio coś tam pogrywał a serb rozgniótł go jak chciał.
Większą rozkmine mam w meczu Del-potro - Zverev, nie widziałem Potro z Thiemem, natomiast widziałem Zvereva z Harrisonem i rusek jednak dominował. Ja chyba jednak pójdę w stronę Del potro, ale proszę sie tym nie kierować, bo nie jestem obiektywny, po prostu tak jak bardzo lubię Juana, tak samo pałam wielką niechęcią do tego ruskiego niemca z nieprzyjemną facjatą. Zapraszam do dyskusji, jak myślicie kto będzie górą?
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Panowie bierzcie pod uwagę, że Francuz rezyduje w Dubaju. Na pewno dobrze się tam czuje. Wczoraj w 2 i 3 secie rzetelny Japończyk nie istniał. Donskoy wygrał z kulawym Dzumhurem, więc mówienie o dobrej jego grze jest nadużyciem. Ja bym z Serbem uważał, pewniejszy wydaje się Zeballos dziś.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Propo tego meczu co Panowie wyżej opisywaliscie mianowicie Dutra Silva-Zeballos.
Moim zdaniem obaj sa w formie, ale rywale byli lepsi w ostatnich ich spotkaniach przegranych dla obu panow.
Zeballos porażki z Monfilsem i Thiemem, ale w obu spotkaniach nie można powiedzieć, że to była jakaś niesamowita przewaga.
Dutra da Silva porażki również po walce z Ramosem Vinolasem i Mayerem, czyli umówmy się, nie z ogórkami jeśli chodzi o nawierzchnie ziemna.
Ich ostatni mecz w Kitzbuhel mega wyrównany poziom. Sadze, że tak będzie tutaj.
Overek jak malowany, ale... jeśli już z nożem na gardle mialbym wytypować zwyciestwo któregoś z panów to... 55-45 dla Argentyńczyka.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Bautista Agut @ 1,73 ✅
Nie lubię na niego stawiać, ale w krótkim Kombi postawiłem. Przystąpi do finału w lepszej dyspozycji (miał mniej wymagających przeciwników) i to będzie klucz do wygrania tego meczu. Dwóch graczy na podobnym poziomie, lecz Francuz w meczu z Serbem wisiał na włosku i obaj popełniali wiele błędów. Z rzetelnym Hiszpanem to nie ujdzie na sucho. Pouille na koniec meczu bardzo niepewnie grał BH, aż było to dziwne..
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Anderson - Del Potro @1.58

Potem dopisze analizę, ale według mnie tutaj nie ma się co zastanawiać i trzeba grać Argentyńczyka. Do jakiegos mocniejszego dubla kurs jak znalazł, a sądzę że do meczu spadnie do poziomu 1.45-1.50.

 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja pogralem wczoraj Delpo z Zverevem ale popsul mi ten bezjajeczny Ramos . Jarry sam nie wiem jak go opisac, raz gra dno jak drewno a raz potrafi konczyc wszystko. Mimo tona dzis:
Fognini vs Cuevas Fog 1.7 2:0.
Jarry vs Zeballos Jarry 1.9 2:1 . no coz dzis wszystko weszlo.
Bautista vs Pouille Bautista 1.7 fortuna 2:0

Jak Cuevas wygra to wg mnie buki tam daly niezla kase Fogniniemu by dzis odpuscil. Ogladalem Foga i wygladal nieźle , Cuevas to bezjajeczny gracz ale mafia nie spi. Patrzac na forme, Fog to bierze.
Jarry mnie zaskoczyl wczoraj ogrywajac znow Ramosa. Zeballosa widzialem chwile z Dutra i gral srednio. Pytanie jak zagra dzis Jarry. Miejmy nadzieje,ze sie zepnie jak na Ramosa bo ostatnio w dosyc solidnej formie Jarry.
Bautista odpalil w tym turnieju, w wymianach bedzie lepszy od Pouila i jako,ze Bautista to przebijaka ale czasem jak sie zepnie na dany turniej to go wygrywa. Widac ze sie zepiął na ten turniej i wg mnie ogra Luce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Sorry, ludzie. ALe tak bardzo nie podobaja mi sie tutaj dwa stwierdzenia, ze az musze skomentowac.
Bautista Agut @ 1,73
Przystąpi do finału w lepszej dyspozycji (miał mniej wymagających przeciwników)
Gdyby tu chodzilo o ilosc rozegranych meczow w ostatnim czasie, to bym zrozumial tresc. Ale jesli Pouille miał bardziej wymagajacych przeciwnikow, to akurat jest plus dla Pouille&#39;a, a nie Bautisty. Dlatego nie bardzo rozumiem to stwierdzenie.
Jak Cuevas wygra to wg mnie buki tam daly niezla kase Fogniniemu by dzis odpuscil. Ogladalem Foga i wygladal nieźle , Cuevas to bezjajeczny gracz ale mafia nie spi.
Ale wiesz, ze Cuevas wygral w Sao Paulo 3 ostatnie edycje tego turnieju w 2015, 2016 i 2017 roku ? Wiec to juz nawet przed turniejem chodzi o faworytow W ogole nie rozumiem o co chodzi. Jak Cuevas byl w stanie wygrywac w Rio de Janeiro ten najwazniejszy turniej w Ameryce Południowej i w polfinale pokonywal Nadala po 3 godzinnej walce, to znaczy ze gral wybornie. Nie gra tak dobrze obecnie, ale takie stwierdzenie to jest kryminal.
Jesli tenisiscie takiemu jak Cuevas grozil swego czasu koniec kariery, a wrocil do zawodowego sportu po takich perypetiach zdrowotnych i zaczal wygrywac turnieje, to znaczy ze jest wielkim sportowcem i wzorem do nasladowania. I juz za to nalezy mu sie szacunek.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sorry, ludzie. ALe tak bardzo nie podobaja mi sie tutaj dwa stwierdzenia, ze az musze skomentowac.

Gdyby tu chodzilo o ilosc rozegranych meczow w ostatnim czasie, to jesli Pouille miał bardziej wymagajacych przeciwnikow, to akurat jest plus dla Pouille&#39;a a nie Bautisty. Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie.

Ale wiesz, ze Cuevas wygral w Sao Paulo 3 ostatnie edycje tego turnieju w 2015, 2016 i 2017 roku ? Wiec to juz nawet przed turniejem chodzi o faworytow W ogole nie rozumiem o co chodzi. Jak Cuevas byl w stanie wygrywac w Rio de Janeiro ten najwazniejszy turniej w Ameryce Południowej i w polfinale pokonywal Nadala po 3 godzinnej walce, to znaczy ze gral wybornie. Nie gra tak dobrze obecnie, ale takie stwierdzenie to jest kryminal.
Jesli tenisiscie takiemu jak Cuevas grozil swego czasu koniec kariery i wrocil do zawodowego sportu po takich perypetiach zdrowotnych i zaczal wygrywac turnieje, to znaczy ze jest wielkim sportowcem i wzorem do nasladowania. I juz za to nalezy mu sie szacunek.
no moze przesadzilem.. ale gra Cuevasa w tym roku na ziemi to jakas tragedia.. Fog wygladal dobrze wczoraj i wg mnie wygra ten mecz. a takie posty typu wygrywal iles tam razy ten turniej pare lat wczesniej sa bezsensu w tym wieku jaki ma Cuevas.. Ja rok temu mialem 55 min/10km teraz mialbym 1h20 .. czas robi swoje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jarry N. - Zeballos H.
Zeballos H. ::: 2,00 ::: 2/3
H2H 1:2 z lat 2014-2016 czyli dość dawno, a wszystkie te spotkania były dość zacięte. Szokujące jest na pewno to, że w 2014 roku Jarry miał jakieś 18 lat, a już wtedy grał zacięte spotkanie z Zeballosem. Prawdopodobnie dzisiaj będzie tak samo.
Jarry (artykuł o nim) gra od Qutio świetnie, ma na rozstawieniu naprawdę dobre ziemne nazwiska, jednak tutaj już w Sao Paulo w przeciwieństwie do Rio traci w każdym spotkaniu seta. Zeballos też tutaj ciągle 3 setówki, ale on grał mniej przed tym turniejem.
Sięgam pamięcią i Zeballos przypomina mi się z turnieju w Chile którego już nie ma, gdzie po genialnym występie w finale pokonał samego Nadala. Typ na wyczucie, tak po prostu.
Wynik: 2:1
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jarry N. - Zeballos H.
Zeballos H. ::: 2,00 ::: 2/3
H2H 1:2 z lat 2014-2016 czyli dość dawno, a wszystkie te spotkania były dość zacięte. Szokujące jest na pewno to, że w 2014 roku Jarry miał jakieś 18 lat, a już wtedy grał zacięte spotkanie z Zeballosem. Prawdopodobnie dzisiaj będzie tak samo.
Jarry (artykuł o nim) gra od Qutio świetnie, ma na rozstawieniu naprawdę dobre ziemne nazwiska, jednak tutaj już w Sao Paulo w przeciwieństwie do Rio traci w każdym spotkaniu seta. Zeballos też tutaj ciągle 3 setówki, ale on grał mniej przed tym turniejem.
Sięgam pamięcią i Zeballos przypomina mi się z turnieju w Chile którego już nie ma, gdzie po genialnym występie w finale pokonał samego Nadala. Typ na wyczucie, tak po prostu.
Wynik:
Zeballos nic nie gra.. Jarry od dwu tygodni lepsza forma .. mecz 50 na 50 ale wg mnie bardziej Jarry.
w sumie: weszly mi dzis 2 tenisy: Fog i Bautista. Wiec 1 musi byc Byk. Zeballos bierze na to wychodzi. postawic wg swych przekonan na Jarrego czy jednak dac spokoj emocjom i puscic Zebalosa ? co radzicie ?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No nie wiem czy tak Zeballos nic nie gra bo w 2 i 3 secie wczoraj to ładował serwisem aż miło i to na ziemi przecież wszystko w kąty. Jak tak będzie serwował Zeballos i swoje dorzuci Jarry (który notabene też bardzo dobrze serwuje) to może być długi meczyk ????
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Anderson - Del Potro @1.58

Potem dopisze analizę, ale według mnie tutaj nie ma się co zastanawiać i trzeba grać Argentyńczyka. Do jakiegos mocniejszego dubla kurs jak znalazł, a sądzę że do meczu spadnie do poziomu 1.45-1.50.
będzie analiza? swoja droga ladnie wczoraj nauczyl pokory zvereva, mimo ze w drugim secie wygladal jakby sie slanial na nogach, bardziej niz zwykle...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
będzie analiza? swoja droga ladnie wczoraj nauczyl pokory zvereva, mimo ze w drugim secie wygladal jakby sie slanial na nogach, bardziej niz zwykle...
Brak czasu wczoraj. A napisałem bo wtedy lepszy kurs był i tak jak sądziłem, spadł w pozniejszym czasie.
Del Potro lubi grać z serwismenami i kolejny raz to się potwierdzilo.
Teraz niech sobie kilka dni odpocznie i niech ugra cos na Indian Wells bo jak widzę obsadę to mnie krew zalewa.
Niestety kontuzje powodują, że obsada IW czy Miami jest chyba najsłabsza od lat.
Federer zdecydowanie faworyt. A potem?
Cilic Thiem Zverev. Ludzie kochani to aż oczy bolą. Co to będzie jak odejdzie czołówka tenisa obecnego na dobre.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez pogralem Delpo ale Bryany popsuly.
Dzis tylko Fognini po 1.43 fortuna. 2:1 . te 3 sety mialem nosa.Fog musial to wziac.
Caly turniej dosc solidny w wykonaniu włocha. Panowie ze soba nie grali wiec mozliwe 3 sety. Zanim sie wyczuja troche im zajmie. Dla mnie bierze to wloch bo jest lepszym tenisistą, gra rowno w tym turnieju, a Jarry zlapal rytm ale nie oszukujmy sie dopiero dzis w finale trafia Jarry na gościa z wyższej tenisowej półki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jarry N. - Fognini F.
Fognini F. -1,5 seta ::: 2,28 ::: 2/3
Szczerze to jakby wygrał Jarry to świetnie, nawet chciałbym żeby tak się stało, ale nie ma co się kierować emocjonalnymi pobudkami. Kto jak kto, ale Fabio na mączce i to jeszcze w samym finale to zawodnik najwyższych lotów. Mu to i nawet Rafael Nadal na mączce nie jest straszy, raz miał z nim nawet delikatną pyskówkę.
Jarry wiadomo jak gra, co mecz traci tradycyjnie po secie, ma atomowy serwis i zagranie, ale to chyba jest zbyt piękne wygrać tytuł ATP by mogło być to prawdziwe. Wydaje mi się, że jeżeli Fabio nie będzie odstawiał foszków to spokojnie to weźmie. Pokonanie Cuevasa i GGL w dobrej formie budzi podziw. Ryzyko przy opcji setowej na pewno jest, ale i kurs jest większy. Mecz koniecznie do obejrzenia.
Wynik: 1:2 cały Fog...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom