>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 26.02-04.03.2018

Status
Zamknięty.
koneser 339

koneser

Użytkownik
Wszystkim którzy grają na Włocha przypominam, że ma on nierówno pod kopułą, to jego główna wada ???? może mieć jak wczoraj mecz marzenie, gdzie Cuevas się zagrzał, popełniał bardzo dużo niewymuszonych i nie miał wejścia w mecz, a może go młodszy kolega rozstrzelać lub zamęczyć w 3 setach ;) Jak dla mnie no bet albo delikatnie na set/mecz w stronę Jarryego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Do tej pory nie dowierzam jak drewno Jarry może grać w finale ATP ???? to pokazuje poziom obecnego tenisa. Czuje że fog zagotuje się po tych mocnych serwisach.
 
W 49

whitejaguar

Użytkownik
Do tej pory nie dowierzam jak drewno Jarry może grać w finale ATP ???? to pokazuje poziom obecnego tenisa. Czuje że fog zagotuje się po tych mocnych serwisach.
Taa, bo taki Karlovic co wygrywał 8 turniejów rangi 250 nie jest drewnem. Jarry może jakimś wirtuozem nie jest, ale w wymianach radzi sobie przyzwoicie. Z tego co pamiętam, wczoraj w trzecim secie przy stanie 5:3 na serwisie Zeballosa potrafił doprowaidzić do stanu 40:0, wszystkie punkty zdobyte po wymianach i wszystkie zakończył winnerami.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jarry +1,5 seta @ 1,85 Unibet✅
Zapowiada sie śmieszne spotkanie. Jeden gość wali jak z armaty i potrafi przez cały set pudłowac o pół metra zeby w nastepnym niszczyć rywala. Drugi z kolei potencjał na bycie w top 10 ale głowa jak u 5 latka. jarry pokonywał w tym turnieju lepszych graczy a pokonanie Ramosa, po przegranym taju pierwszego seta wzbudziło we mnie podziw. Gość nie uznaje kompromisu. To jest jego okres w sezonie, lepiej juz nie bedzie i staje przed wielką szansą. Wchodzi to wchodzi nie to nie. Wystarczy kilka gemów w ktorych mu siada i gość ma seta. Fognini nie jest graczem, ktory przyparty do muru zachowuje zimną głowe. Na Niego to bym zagrał jakby grał z graczem o innej charakterystyce albo po prostu z kims lepszym. Ile to on juz przegral spotkań/finałów bedac faworytem? Granie czegokolwiek w strone Włocha przy kursach na wygrana w okolicach 1,3 1,4 jest głupotą. On potrafi do finału znosić rywali z kortu zeby potem zrobić klape.
Szybko łatwo i przyjemnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Dobre podsumowanie Jarrego, faktycznie jak sie wkręci to potrafi ładować piękne, mocne, celne winnery, a za chwilę wyrzuca piłke za piłką na aut i to nie jakieś wymuszone błędy tylko banalne piłeczki których skończenie to formalność. Poza tym kwestia motywacji i zaangażowania, pamiętam chyba z 2 miesiące temu zepsuł mi kupon na pokaźny pieniądz przegrywając z nastolatkiem Seyboth Wildem, a dzisiaj gra sobie w finale ATP...
Edit: zaraz idealny przykład, 6-1 i zaraz zapewne 1-6 będzie. Według mnie najbardziej wkurzająca rzecz w tenisie, nie potrafić utrzymać jednego, podobnego poziomu przez cały mecz. Ja rozumiem że dzień dniowi nie równy i mam spadek formy i w następnym meczu gram gorzej. Ale zagrać pierwszy set pięknie 6-1 a za 5 min wyrzuca multum banalnych piłek i dostaje w dupe 1-6 to jest to sprawa wyłącznie głowy, nie wiem co trzeba mieć za troty w tym łbie żeby nie utrzymać w miarę równego poziomu przez 1 mecz...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
mam pytanie. wiadomo kiedy losowanie kwali do indian wells i turnieju głównego?
da ktoś link?
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Macko jak widzisz dzisiejszy finał debla? Bo kurs na nowa pare całkiem przyzwoity, obaj potrafią grać przy siatce, a kurs 2.50 vs nie tak znowu genialna para? ????
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Macko jak widzisz dzisiejszy finał debla? Bo kurs na nowa pare całkiem przyzwoity, obaj potrafią grać przy siatce, a kurs 2.50 vs nie tak znowu genialna para? ????
W sumie zgodnie z planem, choć nie sądziłem, ze pójdzie tak łatwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom