>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Genewa, Lyon - 21.05-27.05.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Genewa, Szwajcaria
Data rozgrywania: 21.05.2017 - 27.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://banqueericsturdzagenevaopen.com/
Lista startowa:
Drabinka: http://banqueericsturdzagenevaopen.com/draws
Plan gier: http://banqueericsturdzagenevaopen.com/schedules
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/switzerland/atp-geneva/



Miejsce: Lyon, Francja
Data rozgrywania: 21.05.2017 - 27.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.opennicecotedazur.com/home.html
Lista startowa: http://www.opennicecotedazur.com/player-acceptance-list.html
Drabinka:http://www.opennicecotedazur.com/singles-results.html
Plan gier: http://www.opennicecotedazur.com/schedule.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-lyon/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Jutro promo dnia ! Berlocq z Darcisem.
Kurs na Carlosa 1,6 , ten zawdonik o wiele lepszy na ziemny , do tego fakt iz Steve gra dziś finał, za tydz Roland Garros napewno nie bd grał na 100%. Carlos wraca po kontuzji od jakiegos czasu i wygrywa z zawodnikami rownymi i slabszymi , przegrywa tylko z zawdonikami o klase lepszymi. Darcis taki nie jest , wiec Carlos go jutro zje !
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Donaldson - Estrella

Donaldson -2.5 gemów @2.08 Unibet ✅✅✅



1 runda turnieju na mączce w Genewie, 72 w rankingu Donaldson i 89 Estrella.
Estrella nie jest w dobrej formie, przegrał 4 ostatnie mecze i to nie koniecznie z wyżej notowanymi, bo tak jak w Rzymie z 230 w rankingu Arnaboldim. Kluczowe w tym meczu jest to, że H2H między obydwoma Panami to 1:0 dla młodszego i o wiele bardziej perspektywicznego Donaldsona (20 lat), Estrella (36 lat), a mecz między nimi odbył się w tym miesiącu, dwa tygodnie temu w Madrycie... gdzie młodszy z dwójki wygrał pewnie 6:1, 7:5... Pozdrawiam i życzę powodzenia!


Wynik: 6:2, 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Na dzisiaj wpadło mi takie ako; Kevin Anderson+ Jared Donaldson+ Giles Simon . Warto uderzyć mocniej, mógłby się ktoś wypowiedzieć ?

Jakie masz argumenty za danymi typami? Ciężko pytać innych o opinię, kiedy nie wyrazi się swojego zdania./Macko18
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Na dzisiaj wpadło mi takie ako; Kevin Anderson+ Jared Donaldson+ Giles Simon . Warto uderzyć mocniej, mógłby się ktoś wypowiedzieć ?

Jakie masz argumenty za danymi typami? Ciężko pytać innych o opinię, kiedy nie wyrazi się swojego zdania./Macko18
Simon ostatnio mocno średnio, jak odpali to raczej w RG a nie teraz...pamiętaj, że to jest okres przed Wielkim Szlemem, więc spodziewaj się wszystkiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Nedunchezhiyan J. / Rungkat C. vs. Kyrgios N. / Reid M.
Typ: Kyrgios/Reid
Kurs: 1.30
Bukmacher: Pinnacle
✅ ✅
Kurs nie powalający i być może wielu wyjadaczy bukmacherki mnie wyśmieje ale moim zdaniem warto to ruszyć. Dziś gram przeciwko azjatyckiej, dość egzotycznej parze, która chcąc nie chcąc jest dość zgrana. W tym duecie mamy dwóch tenisistów, grających różnymi rękoma (Rungkat - leworęczny, Nedunchezhiyan - praworęczny) co może sprawiać problem.
Kangury również już grali ze sobą, z tym, że na twardej nawierzchni. Kyrgios wraca po lekkiej kontuzji więc jego dawanie z siebie wszystkiego w dzisiejszym spotkaniu może stać pod lekkim znakiem zapytania jednak zakładając, że kontuzja jest wyleczona to powinien dziś serwować swoim rywalom bomby i asy. Drugi z kangurów to tenisista z sukcesami w deblu, który dziś po prostu przerasta umiejętnościami swoich rywali. Z mojego punktu widzenia kurs zachęca do grania przeciwko Indonezyjczykowi i Hindusowi.

e: Przepraszam, już nigdy więcej nie napiszę żadnej analizy z debla.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
nie powalający
Niepowalający i fakt, jednak w obliczu ostatnich problemów zdrowotnych Nicka i bliskości RG dla mnie granie czegoś takiego jest bezsensowne. Dalej, Reid na cegle? Wielki bilans 12/14 na przestrzeni sześciu sezonów. Matt 5 ostatnich spotkań deblowych w plecy.
Nedunchezhiyan - praworęczny
Akurat Jeevana bardzo dobrze kojarzę, m.in. z gry w parze z Bopanną i pamiętam, że jest leworęczny.
Kurs: 1.30
Bukmacher: Pinnacle
I do tego pinnek, gdzie wiadomo, że Polacy już nie mogą grać.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Haase(-2,5g) - Zverev 1 @ 1.73 WH ⛔

Korty ziemne zdecydowanie tutaj dają przewagę Holendrowi, który lubi i potrafi grać na tej nawierzchni. Starszy z braci Zverevów rozegrał sporo meczów na clay&#39;u, ale niestety dla niego bilans ma ujemny 131/156. Jest to jedyna nawierzchnia, na której ma niekorzystny bilans. Nie ma się co dziwić, bo to zawodnik opierający swoją grę na serwisie i bieganiu do siatki.

Lewa ręka nie powinna mu w tym meczu wiele pomóc, bo Haase z mańkutami radzi sobie bardzo dobrze. Bilans z kariery 54/35. Grali ze sobą do tej pory 3 razy, na różnych nawierzchniach. Na trawie i korcie ziemnym wygrał Holender, natomiast w hali lepszy był Niemiec. Mecze te rozgrywane było dawno temu bo w latach 2010-2011.

W mojej opinii Haase jest tutaj mocnym faworytem, powinien nawet zamknąć ten mecz w dwóch setach. Znając jednak jego &quot;głowę&quot; pójdę w stronę HC, który nawet w przypadku zwycięstwa w 3 setach ma prawo wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tipsarevic-R.Harrison 1 @1.5
Jesli jestesmy przed szlemem to przede wszystkim optuje za meczem, gdzie zawodnikowi powinno zalezec. Patrze w rnaking - Janko Tipsarevic ranking 61 i torche mnie to zaskoczylo. Wiadomo jaka to byla przewlekla saga z urazem piety Tipsarevic, a przeciez byl to gracz, ktory w pewnym momencie byl w najlepszej dziesiatce tenisistow swiata. Jakby jednak popatrzec to Tipsarevic wygral w tym roku 4 challengery. Na poczatku dwa nieduze w Tajlandii, a ostatnio na przelomie kwietnia i maha dwa bardzo liczace sie challengery w Chinach z bardzo wyskoka pula nagrod, ktore rozgrywane byly tam na cegle.
Tipsarevic w glownym tourze zagral tylk odwa mecze w Quito, gdzie pokonal Gimento Travera i ulegl w dwoch tie-breakach finaliscie z Quito Bellucciemu i na razie tyle.
Serb wystartuje na French Open, ale ze nie porywal sie na Madryt ani Rzym (chcoiaz musialby liczyc na dzika karte), to w sumei to jedyne przetarcie przed French Open.
Te dwa wygrane challengery utwierdzaja mnie niejako w przekonaniu, ze Tipsarevic bedzie chciec wygrac mecz szlemowy w Paryzu, ale taka praktyka meczowa jak w Genewie zawsze jest wskazana. Tipsarevic staruje z dzika karta w Genewie, wiec to kolejny argument, ze nie podejdzie do tego meczu pochopnie. Generalnie Tipsarevicowi powinno zalezec, a dla Harrisona ten wystep raczej nic nie wniesie, wiec stawiam na determinacje Serba, bo calkiem mozliwe ze to juz pora powygrywac kilka meczow na niwie glownego touru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bronienia punktów jak to wygląda. Chodzi mi o parę Cabal/Farah przykładowo, w zeszłym roku wygrali turniej w Nicei, teraz grają w Genevie i bronią punktów za tamto zwycięstwo czy jak to dokładnie wygląda ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie bronienia punktów jak to wygląda. Chodzi mi o parę Cabal/Farah przykładowo, w zeszłym roku wygrali turniej w Nicei, teraz grają w Genevie i bronią punktów za tamto zwycięstwo czy jak to dokładnie wygląda ?
Jak łatwo zauważyć jest przesunięcie o tydzień względem poprzedniego roku. Punkty za Niceę uciekły Cabalom na początku tego tygodnia, ale oczywiście mogą je &quot;odrobić&quot; w Genevie. Myślę jednak, że to bez większego znaczenia w kwestii obstawiania ich spotkań.
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Dokładnie w tej chwili to jedyne znaczenie ma ranking &quot;Race to London&quot; który bierze pod uwagę jedynie wyniki z bieżącego roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Johnson/Querrey-Cabal/Farah 0-2
Cabal/Farah 1.92 1xbet
✅✅✅
Jankesi bronią tytułu tutaj w Genewie sprzed roku, zaś w tym samym czasie Cabale zdobyli trofeum w Nicei. Tak jak wyżej było wspomniane, obrona punktów to żaden argument, który można przytaczać, jednak już fakt, że obie pary potrafiły tak zagrać w przeddzień szlema to coś innego. Popatrzyłbym jednak, że obaj Amerykanie grają dalej w singlu, nie zawsze to jest fakt, który wpływa na losy spotkań deblowych, jednak zauważyłbym, że przed rokiem Sam poleciał w 1R, zaś Steve mecz później, więc samego debla mogli potraktować trochę właśnie jako przygotowanie do RG. Granie na dwóch frontach jest już bardziej męczące. Do tego gramy przecież na cegle, więc siłą rzeczy to faworyzuje Kolumbijczyków, dla których jest to absolutnie najlepsza nawierzchnia. Amerykanie zdecydowanie lepiej czują się na szybszych kortach. W tej sytuacji dałbym jakieś 1.7 na Cabali max, a na odwrót na hardzie. W tym momencie jest to promocja, którą po prostu trzeba wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Berlocq vs Tsonga (+3.5 Berlocq) @ 1.76 Unibet ⛔ co Argentyńczyk odwalił przy 5:2 w 1 secie to żenada, jednak udowodnił że nie ma żadnych szans się wybić dalej niż jest teraz

Typ trochę ryzykowny, gdyż Tsonga gra u siebie, ale uważam że warto spróbować. Na temat formy Tsongi ciężko coś powiedzieć. Wycofał się w Madrycie, nie przystąpił do turnieju w Rzymie. Tutaj gra bo turniej we Francji więc nie wypada odmówić. Niestety nie znalazłem informacji dlaczego tak unika gry ostatnio, czy to kwestie zdrowotne czy fakt że niedawno urodziło mu się dziecko. W każdym razie coś jest na rzeczy. W tym roku zagrał tylko 2 mecze na mączce, z czego jeden przegrał dość sromotnie z Mannarino, a drugi ledwo wygrał z Kuzniecowem. Zaraz zaczyna mu się Roland Garros i raczej jego myśli są głównie na Szlemie skupione. Dziś po drugiej stronie siatki Argentyńczyk, który gra chyba w każdym możliwym turnieju. To już jego 8 turniej na mączce w tym sezonie. W każdym turnieju idzie jak burza, aż trafia na przeciwnika z topu i wtedy zaczynają się problemu. W Lyonie już w w drugim meczu ma ciężkie zadanie, ale przy obecnej sytuacji Tsongi, myślę że może ostro powalczyć. Wydaje mi się też, że kursy wystawione przez buków są dziwnie niskie. W normalnych okolicznościach Francuz powinien być zdecydowanym faworytem, a tutaj płacą za jego zwycięstwo aż 1.44. Uważam, że jest to podejrzane i albo daje się nabrać na sprytną pułapkę, albo rzeczywiście coś jest z Tsongą nie tak i warto zagrać przeciwko niemu.
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Po tym co Johnson i Querrey zrobili dzisiaj w singlach to nie byłbym pewny Cabalai Faraha w deblu.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Berdych - Simon 1 @1.52 Unibet

Oglądałem ostatnio sporo meczy obu tenisistów i Berdych wygląda bardzo solidnie, jego bilans na mączce to 7-3 i przegrywał tylko z mocnymi graczami, Cilic, Zverev, Raonic. Pokonał też tutaj mocnego Chunga w 2 setach. Po drugiej stronie jest przebijak Simon, który ostatnio mnie nie przekonuje, męczył się tutaj z Medvedevem i Edmundem. Stawiam tutaj na aktualną formę, Berdych powinien to wygrać.

Wynik:
6-4 6-0 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hentai 130

hentai

Użytkownik
Wawrinka - Kuznetsov 2 +1,5set @1.84 Unibet ⛔ 0/6 bp w 2 secie :? szkoda

Wydaje mi się że Kuznetsov tutaj powalczy przynajmniej o jednego seta. Grali ze sobą 2 razy w ubiegłym roku bilans ich pojedynków to 1-1, oba mecze skończyły się 2-0. Wawrinka jak to ma w zwyczaju lubi sobie czasem przegrać mecz kiedy jest faworytem, nawet jak wygrywa to często traci seta. W tym sezonie jego bilans na mączce to 4-4. Kuznetsov natomiast poczyna sobie całkiem nieźle. Odprawił już tutaj Ramosa i Belucciego, a gdy przegrywał w ostatnich meczach to urywał seta nawet Berdychowi i Tsondze. Jeżeli Wawrinka nie odpali dzisiaj z mega dyspozycją to set dla Kuznetsowa jest tutaj moim zdaniem bardzo prawdopodobny.

Gram to w dublu z:

Mott Blake - Quinzi Gianluigi 2 @1.21


Perełka dnia, wczoraj brałem jeszcze 1.30. 2-0 dla Quinzi bardzo możliwe.

ako 2.23 ⛔
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Berdych - Tsonga

Berdych DW 2:0 @2.95 Unibet

Finał we Francji, niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, 14 w rankingu Berdych i jedna pozycja niżej- 13ty Tsonga.
H2H 9:8 z lat 2011-2017 dla Berdycha, szalenie wyrównane, bardzo często było tak że jak jeden wygrał, to następny mecz wygrywał kolejny, a ostatni wygrał Tsonga...
a Berdych jak wygrał z Tsongą to 4 ostatnie razy było to właśnie bez straty seta.
Berdych lepiej wygląda w tym turnieju, służy mu francuska mączka i jej szybkość, pokonał tu wczoraj Raonicia bez straty seta, z tym samym z którym przegrał tydzień wcześniej gładziutko 2:6, 3:6... a tutaj nawet seta sobie nie dał wydrzeć tak mu się tu dobrze gra, pokonał 2:0 też Simona w jednym z setów 6:0... oraz dość pewnie Chuga 2:0 (6:3, 7:5), tego który tak dobrze prezentuje się w ostatnich tygodniach, wszędzie ale głownie na mączce.
Tsonga? wymęczył z Berloccqiem 2:1, z Chaczanowem 2:0 i wczoraj z Basilashvilim też po 3 setach... rywali miał spooro łatwiejszych a to on stracił dwukrotnie po secie, dziś Berdych to bierze, kurs leci nie przypadkowo, brać, pozdrawiam.

Wynik:
 
S 431

strike

Użytkownik
Witam,
jest jakiś ekspert od debli co stwierdzi czy warto grać Cabal J.S. / Farah R. za chwilę?
Kurs niezły, wydaje się, że mają większe szanse na Win.
Pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co do typu na Cabali, to warto było pobierać ich na start, albo dzisiaj rano, kiedy można było złapać 1.95. Cegła premiuje tutaj Kolumbijczyków, do tego Rojery ostatnio bez większej formy, aczkolwiek tutaj potrafili np. przekonywująco ograć Peyę z Petzschnerem. Niemniej jednak myślę, że Cabale niesamowicie ograni na tej nawierzchni w tym sezonie mają tutaj większe szanse.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom