>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Halle, Queens - 19.06-25.06.17

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mischa Zverev trenuje jakies biegi do siatki w meczu z Federerem? ???? Po kazdym serwie nie wazne jakiby byl biegnie do siatki i czeka tam na Rogera.. Jakis to pomysl jest na Szwajcara ale i tak nie wroze mu koncowego trimfu nad nim ???? oglada to tez ktos i ma takie samo zdanie?
Taki urok Mischy, zwłaszcza na grassie ???? Z Murrayem w Aussie Open grał tak przez 4 sety i dał radę, tyle, że takie mecze zdarzają się raz na całą karierę. Z biegiem czasu przyzwyczajasz się do takiego stylu, skuteczny passing shot czy lob i punkt. Fed gra na pół gwizdka, jakby podkręcił tempo to było by szybciej, a tak możliwe dwa tie-breaki.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mischa Zverev trenuje jakies biegi do siatki w meczu z Federerem? ???? Po kazdym serwie nie wazne jakiby byl biegnie do siatki i czeka tam na Rogera.. Jakis to pomysl jest na Szwajcara ale i tak nie wroze mu koncowego trimfu nad nim ???? oglada to tez ktos i ma takie samo zdanie?
Widać, że się nie znasz na tenisie. On tak zawsze gra, taki jego styl.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Querrey - Muller 2 @1,80 Uni ✅
Widzę tutaj win Mullera. Na trawie czuję się znakomicie, do tego jest w bardzo dobrej formie. Wygrany turniej w Herto, w Queens zacięty mecz z Basilashvili i genialny z Tsongą. Przede wszystkim nie tylko serwis, a gra z głębi kortu wygląda solidnie. Querrey dzisiaj mnie nie przekonał, pasywny Thompson postawił się Amerykaninowi, zdołał go przełamać, miał jeszcze 40-0, gdyby odrobił brejka na *2-3 mogło być różnie. Bekhend u jankesa wygląda słabo, co tu dużo mówić. Ale i forhend nie zamiata jak chociażby z Djoko na Wimblu. Gilles dużo bardziej gibki, ma więcej do zaoferowania w wymianach, Querrey bardzo rzadko grał dziś slicem, a jak już zagrał to w siatkę. Muller lubi skrócić grę, zmienić tempo, Querrey będzie zmuszony do większej pracy na nogach, a to oznacza niewymuszony błąd najczęściej - w przypadku jankesa. Kurs fajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzień jutrzejszy to jest kilka ciekawych typów, ale nie wszystko na raz​.
Ja osobiście pójdę na pewno w zwycięstwo Lopeza. Berdych nadal uważam, że jest bez formy. Natomiast Hiszpan gra z klasa.
W spotkaniu dwóch zawodników z Rosji pójdę w stronę Chaczanowa. Jeden jak i drugi mocno utalentowani, jednak na teraz uważam Karena za lepszego zawodnika.
Zastanawiam się jeszcze nad jakimś overkiemn w meczu Haase - Gasquet. Praktycznie każdy mecz między nimi to nie było jednostronne spotkanie w stronę Francuza. A Hasse fajne mecze rozegrał gdzie nie byl faworytem na tym turnieju. Sądzę, że tanio skóry nie sprzeda.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Popieram typ Pezia na Mullera. Spotkanie dwóch serwismanow, jednak w wymianach więcej do zaoferowania ma Muller, który przezywa najlepszy okres w sezonie. Widziałem dzisiaj połowę meczu Querreya, na którego postawiłem i było to dno mimo zwycięstwa. W pierwszym secie miał 8 breaków i nie wykorzystał zadnego. Praca nóg zalosna- każda piłka niska albo pod nogi szla potem w siatkę.Z Mullerem nie wiem czy powacha ze 3breaki w całym.meczu. Pewnie będzie jakiś tie break jednak Gilles powinien to wziasc. Serwis i forehand na tym samym poziomie, jednak poruszanie na korcie to Jego zdecydowana przewaga.
Muller @ 1,72 unibet
✅
Jutro też raczej pewne wygrane Cilicia oraz Ferdka. Rogerowi się chce.Trafil dzisiaj na wielce zmotywowanego i świetnie grającego przy siatce Zvereva a jednak wygrał siła spokoju. Musi wziasc ten turniej.Wtedy będzie brakować tylko 7 turniejow do.magicznej setki a dziewiąta wygrana w Halle też brzmi niesamowicie. Zverev również powinien ogarnąć Bautiste przed swoją publika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Berdych - Feliciano Lopez 2 @2,10 ✅

Berdych od jakiegoś czasu gra jak typowy rzemieślnik - wygrywa z tymi słabszymi (choć oczywiście zdarzały się wpadki) a w meczach z tymi lepszymi często przegrywa, grając kaszanę. Obniżył podrzut przy serwisie, jednak nie przynosi to jakichś szczególnych rezultatów, niemniej podanie to jego najmocniejsza broń. Jeśli tylko 1st serve zawodzi, pojawiają się kłopoty. Niedawno Berdych zakończył współpracę z Goranem Ivaniseviciem, która nie przyniosła efektu. W meczu z Shapovalovem nie istniał zupełnie return Czecha, a przecież młody Denis nie jest typem serwismena, tym bardziej uwydatnia to słabą formę Tomasa. Feli Lopez w świetnej formie, stara szkoła przynosi efekty na grassie. Panowie grali w Stuttgarcie, Hiszpan wygrał w trzech setach. Faworyzowanie Berdycha trochę mnie dziwi, bo z zawodnika który potrafił ogrywać Nadala i dochodzić do finału Wimbledonu pozostało już chyba tylko nazwisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 42

cravchenko

Użytkownik
Nie wiem, ale moje przeczucie jest jakieś takie że Berdy będzie się chciał zrewanżować za Stuttgart. A że jest na to okazja po kilku dniach, to będzie chciał ją wykorzystać... Lopez może być trochę zmęczony, bo ciśnie ostatnio praktycznie bez odpoczynku. W końcu musi mu się trafić jakiś gorszy dzień. Nie liczę tutaj finału z Pouillem. Dla mnie no bet. 50/50
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dla mnie no bet. 50/50
Hmm, takie stwierdzenia zawsze mnie zastanawiają. Skoro według Ciebie jest 50/50, to dlaczego nie wchodzisz w kurs 2.00+? Przecież właśnie taki kurs przy 50% prawdopodobieństwa daje Ci value. Fakt, że teraz kursy są bardziej zbliżone do tego równego 2.00, ale już 2.01 jest jakimś value w takim przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Witam !
Może moje pierwsze typy na forum okażą się szczęśliwe..?
Dla mnie na jutro następujące typy:
Muller 1,60 - jest w gazie, wygrał turniej i miał dzień odpoczynku a Querrey grał dziś nierówno , z dziurą na bekhendzie i męczył się ze słabo serwującym Thompsonem.
Cilić 1,14 - marka sama w sobie, gra też debla na szczęście miał krótki mecz singlowy, głodny gry i zwycięstw, będzie gryzł trawę ????
Khachanow 1,40 - miał dziś spacer z powodu krecza Nishikoriego. Dla mnie wygra ten mecz serwisem. Dziś na początku serwował ponad 210 km/h. Przeciwnik męczył się z Jużnym w 3 setach. Ten typ to największe zagrożenie wtopą.
To wszystko na AKO 2,55 w Totolotku
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pytanko do Macko18, bo jak chodzi o debla to tylko widzę do niego można się kierować ????
Ogladałem Bopanne i Dodiga i zagrali fajny mecz z KontinenPeers, super taj dziwny, bo katastrofalnie na swoim serwisie wyglądali goście z Finlandii i Australii. Niemniej jednak 2 sety bardzo wyrównane i dobrze rozegrane przez Bopanne i Dodiga i właśnie nie oglądałem w tym turnieju Francuzów: Benneteau Roger. I mam pytanie czy opłaca się grać po takim kursie na Bopanne Dodig?!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pytanko do Macko18, bo jak chodzi o debla to tylko widzę do niego można się kierować ????

Ogladałem Bopanne i Dodiga i zagrali fajny mecz z KontinenPeers, super taj dziwny, bo katastrofalnie na swoim serwisie wyglądali goście z Finlandii i Australii. Niemniej jednak 2 sety bardzo wyrównane i dobrze rozegrane przez Bopanne i Dodiga i właśnie nie oglądałem w tym turnieju Francuzów: Benneteau Roger. I mam pytanie czy opłaca się grać po takim kursie na Bopanne Dodig?!
Najpierw popatrzyłbym na Francuzów. Wczoraj w jednym secie dali złamać się aż trzy razy Bryanom. Przecież to jest kompromitacja na trawie... Fakt, że wyciągnęli mecz w supertaju, ale bez przesady. Pisałem, ze Amerykanie są bez większej formy, więc tym bardziej takie zdarzenie daje do myślenia. Ivan z Rohanem grywali już ze sobą w IPTL w drużynie Indian Aces, więc znają się bardzo dobrze i powiedziałbym wręcz, że bardzo lubią ze sobą wspólnie występować. Hindus mimo sporego już wieku dalej prezentuje się bardzo mocno i szkoda, że nie znajdzie sobie odpowiedniego partnera, bo jednak pogrywanie z Cue, który stawia na pierwszym miejscu singla nie jest odpowiednie. Taka para z Dodigiem mogłaby wyjść, ale Chorwat na razie raczej nie będzie zrywał współpracy z Grano. Co do tego meczu, to fakt, ich gra może przekonywać, ale trzeba pamiętać, że na ten moment wyniki z meczów Kontinena i Peersa nie można brać w 100% na poważnie, gdyż obaj nie są ostatnio w dobrej formie. Co ciekawe, mimo to Henryk dalej jest numerem 1 w rankingu. Patrząc jednak na regularność, jeżeli miałbym tutaj coś stawiać, to właśnie w stronę pary chorwacko-hinduskiej.
 
C 42

cravchenko

Użytkownik
Hmm, takie stwierdzenia zawsze mnie zastanawiają. Skoro według Ciebie jest 50/50, to dlaczego nie wchodzisz w kurs 2.00+? Przecież właśnie taki kurs przy 50% prawdopodobieństwa daje Ci value. Fakt, że teraz kursy są bardziej zbliżone do tego równego 2.00, ale już 2.01 jest jakimś value w takim przypadku.
Ok, to poprawiam. 60/40 dla Berdycha żeby nie było. ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ok, to poprawiam. 60/40 dla Berdycha żeby nie było. ????
W takim razie masz jeszcze bardziej jasną sytuację. 60% na kurs 1.90-1.98 to spore value i nie rozumiem dlaczego tego nie grasz. Problem jest po prostu taki, że zbyt pochopnie szacujesz prawdopodobieństwo i później wychodzą takie rzeczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja bym zaproponował takie ako ????
Medvedev handi +4,5 gema kurs 1.44 z Dimim Rusek gra naprawde dobrze jest wysoki i ma dobry serwis zniszył po prostu Kokkinakisa w poprzeedniej rundzie . Dimitrov nierówny meczył sie z Bennetou a Medvedev wchodzi coraz to na wyzsze obroty potencjał ma niesamowity
Zverev mecz 1.31 kurs . przede wszystkim gra u siebie zniszczył Kolshleibera w poprzednim meczu Filip nawet nie miał jednego breakpointa nie wiem czym miałby mu Bautista zagrozic
Federer mecz 1.08 czy tu trzeba cos pisac bilnas H2H dla feda mówi wszystko plus to ze kocha ten turniej i kocha trawe

ok 2.08 Pinbet
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
ja bym zaproponował takie ako ????
Medvedev handi +4,5 gema kurs 1.44 z Dimim Rusek gra naprawde dobrze jest wysoki i ma dobry serwis zniszył po prostu Kokkinakisa w poprzeedniej rundzie . Dimitrov nierówny meczył sie z Bennetou a Medvedev wchodzi coraz to na wyzsze obroty potencjał ma niesamowity
Zverev mecz 1.31 kurs . przede wszystkim gra u siebie zniszczył Kolshleibera w poprzednim meczu Filip nawet nie miał jednego breakpointa nie wiem czym miałby mu Bautista zagrozic
Federer mecz 1.08 czy tu trzeba cos pisac bilnas H2H dla feda mówi wszystko plus to ze kocha ten turniej i kocha trawe

ok 2.08 Pinbet
Nie zgodzę się z twierdzeniem że Medvedev zniszczył Kokkinakisa bo w zasadzie to Australijczyk sam sie wyeliminował z turnieju. Aż się dziwię że siatka nie pękła po kolejnym jego zagraniu.
Nie wiem też czy kurs 1,31 na Zviereva nie jest za niski w stosunku do klasy przeciwnika zawsze solidnego Roberto
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Nie zgodzę się z twierdzeniem że Medvedev zniszczył Kokkinakisa bo w zasadzie to Australijczyk sam sie wyeliminował z turnieju. Aż się dziwię że siatka nie pękła po kolejnym jego zagraniu.
Nie wiem też czy kurs 1,31 na Zviereva nie jest za niski w stosunku do klasy przeciwnika zawsze solidnego Roberto
Widzę tu wprowadzenie ludzi w błąd. Zawsze solidny Hiszpan?- widać ze nie oglądałeś meczu Roberto z Brownem.. wiadomo, ze Niemiec gra swój tenis na trawie i mimo tego że pajacuje bywa groźny na tej nawierzchni ale to co robił Hiszpan w 2 i 3 secie to prawdziwe dno. W pierwszym secie gdyby Brown tyle nie pajacowal tez by mogło się inaczej potoczyc.. w trzecim secie w TB Roberto prowadził z dwoma przelamaniami i jako &quot;solidny&quot; zawodnik oddał swoje dwa podania Brownowi w takim stylu ze szkoda gadać. Gdyby nie podwójny Niemca w końcówce to to wcale by nie musiało być tu Hiszpana który grał nieregularnie. Kursy wystawione prawidłowo wczoraj było 1.40 na Zvereva na Marathonie i dziś jest 1.32 moim zdaniem warte gry. Typuje zwycięstwo młodszego z Panów bo przemawia za nim więcej argumentów. Serwis zdecydowanie lepszy u Niemca. Uderzenia z bh i frh podobne aczkolwiek wydaje mi się ze Zverev gra szybciej od Roberto. Po tym co widziałem, w jakiej formie na trawie jest Hiszpan idę zdecydowanie w stronę Niemca. @Zverev win 1.32 ✅ ✅ ✅ 2:1 ????
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
G.Muller-Cilic 2 @1.55
Trzeba docenic dobra gre Mullera, bo w tamtym roku sezon traiwasty mial bardzo dobry i ten sezon tez juz jest taki sam. Na pewno wiec te wyniki przed Wimbledonem przypadkiem nie sa. Z drugiej strony Muller gra bardzo dobrze, ale na samy Wimbledonie jakos niespecjalnie mu to pozniej wychodzi. Tutaj traifa jednak na zawodnika, ktory jest w grupie zaowdnikow, ktory jest w stanie wygrac Wimbledon.
Cilic w formie na trawie to po prostu jest ta najlpesza grupa. Zreszta kto pamieta jakie to swietne 5-setowe mecze gral Cilic na Wimbledonach z Djokovicem czy rok temu z Federerem, gdzie mial pilki meczowe. Troche to pech Cilica bo npatrzac w jego historei wystepow na Wimbledonie to mamy trzy cwiercfinaly pod rzad, ale Chorwata naprawde stac i na final, tyle ze pech Cilica polegal wlasnei na tym, ze trafial na tych najwiekszych w cwiercfinale (mecz z Djokovicem) lub sam Chorwat zastanawia sie jak mogl nie wygrac ow cwiercfinalu (ubiegly rok z Federerem).
Na pewno Gilles Muller nie bylby w stanie nawiazac takiej wlaki na Wimbledonie na etapei cwiercfinalu jak Cilic. Jakies wieksze sznase Mullera leza w fakcie, ze gramy do dwoch wygranych setow, bo na Wimbledonie to nawet bym sie nad wygrana Cilica w takim pojedynku nei zastanawial. Niemniej jednak turniej rangi ATP 500 to wieksze wyzwanie i kaliber niz wygrana Mullera w Den Bosch. Cilic wyglada na gracza w swietnej formie obecnie. Raz juz Choratw w Queens triumfowal kilak sezonow temu i tym razme tez wydaje sie glownym kandydatem do koncowego triumfu. Lepszy ot zawodnik Cilic, a ze granie mamy wazniejsze niz w Den Bosch czy Stuttagrcie to stawiam na Chorwata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dimitrov - Feliciano Lopez over gemowy ✅, lekko 2-0 Dimitrov @2,85 Uni ⛔, kursy na Dimitrova idą w górę, teraz @3,05 w Uni na 2-0, lekko warto pograć, a przed samym meczem pewnie jeszcze urosną.

Jeszcze w trakcie meczu Berdych - Lopez byłem przekonany, że pogram na zwycięzce tego pojedynku przeciwko Grigorowi, jednak teraz takiej pewności już nie mam. Feli i Berdya stworzyli kapitalne widowisko, aczkolwiek w trzecim secie Lopez nieco opadł z sił. W ostatnich 10 dniach rozegrał 8 meczów, z czego 5 kończonych po trzech setach. To konkretna dawka tenisa, nawet biorąc pod uwagę, że gra na trawie nie jest tak intensywna. Dimitrov to moim zdaniem najlepiej grający obecnie zawodnik w defensywie, bo Murray spuścił z tonu. To będzie pojedynek na slice bekhendowe, bo panowie na trawie bardzo często sięgają po to uderzenie (oczywiście Hiszpan częściej, bo i klasyczny, jednoręczny bekhend umywa się do BH Dimitrova). H2H 2-1 Grigor, ostatnie dwa mecze bardzo zacięte - 6-7 7-6 7-6 właśnie w Queens i 5-7 6-3 7-6 w Cincinatti dla Bułgara. Widzę, że właśnie pojawiła się linia 25,5 w Uni, zdecydowanie za duża, bo dwa tie-breaki niekoniecznie tam będą, to nie Karlovic - Muller. No nie wiem, kursy na &#39;Baby Feda&#39; też nie najwyższe. Powiem tak, lekko pogram 2-0 na Grigora, Lopez naprawdę ma w nogach sporo godzin na korcie, jak przegra to wyraźnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Dimitrov - Feliciano Lopez over gemowy, lekko 2-0 Dimitrov @2,85 Uni

Jeszcze w trakcie meczu Berdych - Lopez byłem przekonany, że pogram na zwycięzce tego pojedynku przeciwko Grigorowi, jednak teraz takiej pewności już nie mam. Feli i Berdya stworzyli kapitalne widowisko, aczkolwiek w trzecim secie Lopez nieco opadł z sił. W ostatnich 10 dniach rozegrał 8 meczów, z czego 5 kończonych po trzech setach. To konkretna dawka tenisa, nawet biorąc pod uwagę, że gra na trawie nie jest tak intensywna. Dimitrov to moim zdaniem najlepiej grający obecnie zawodnik w defensywie, bo Murray spuścił z tonu. To będzie pojedynek na slice bekhendowe, bo panowie na trawie bardzo często sięgają po to uderzenie (oczywiście Hiszpan częściej, bo i klasyczny, jednoręczny bekhend umywa się do BH Dimitrova). H2H 2-1 Grigor, ostatnie dwa mecze bardzo zacięte - 6-7 7-6 7-6 właśnie w Queens i 5-7 6-3 7-6 w Cincinatti dla Bułgara. Widzę, że właśnie pojawiła się linia 25,5 w Uni, zdecydowanie za duża, bo dwa tie-breaki niekoniecznie tam będą, to nie Karlovic - Muller. No nie wiem, kursy na &#39;Baby Feda&#39; też nie najwyższe. Powiem tak, lekko pogram 2-0 na Grigora, Lopez naprawdę ma w nogach sporo godzin na korcie, jak przegra to wyraźnie.
Dokładnie miałem ten sam pomysł grania na Lopeza..Na ważny aspekt zwróciłeś uwagę. Dodatkowo grał jeszcze dwa mecze deblowe i przypomniało mi się, że w Stuttgarcie korzystał z pomocy fizjoterapeuty w ćwiartce lub w półfinale. Faktycznie dużo tych spotkań jak na tak krótki okres. Berdych dziś się postawił i grał zdecydowanie lepiej niż ostatnie mecze. Mocno rozważę Twój typ!
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Zverev - Gasquet Halle ATP 1 1.40 Marathon ✅ ✅ ✅
Dzisiaj również idę w stronę młodszego z Panów. Oglądałem wczoraj obu w akcji, więc w pierwszej kolejności pare słów o meczu Hase- Gasquet. Francuz zagrał przeciętny mecz według mnie, w pierwszym secie nie grał w ogóle Holender, w drugim przestał grać Rysiek, jedno piękne zagranie bądź wymiana, a potem 3 błędy z rzędu.. Momentami obaj grali tak nierówno, nieregularnie, że aż cieżko się to oglądało. Jedyne co muszę oddać Francuzowi to to, że serwis jak się przyłożył w 3 secie funkcjonował bardzo dobrze, no i oczywiście bh slajsy robiły swoje. Uważam, że Francuz będzie posyłał dużo niskich piłek na stronę Niemca, ale Zverev wczoraj pokazał, że nie ma problemów z wyciąganiem slajsów. Co do meczu Niemca z Hiszpanem - pokazali wczoraj kawał dobrego tenisa z linii końcowej i nie tylko. W pierwszym secie pokpił sprawę Zverev przy stanie 4:1 w TB przegrał seta i to w dość dziwny sposób ( łatwe błędy). W wielu akcjach przy siatce wczoraj Alexander nie radził sobie z volleyami , jakby był o jedno tempo spóźniony. Serwis oczywiście robił swoje i zdobył dużo punktów nawet dzięki drugiemu podaniu. Tak jak wczoraj pisałem, Zverev gra szybko, posyła długie, głębokie piłki dzięki którym będzie odsuwał Francuza od linii końcowej i myślę, że da mu to przewagę w wymianach . Na bh Gasquet pokazywał wczoraj przebłyski i &quot;babole&quot; także myślę, że Niemiec będzie posyłał dużo głębokich piłek własnie do tego narożnika i będzie zdobywał przewagę na korcie. Liczę na ciekawe spotkanie z dużą ilością widowiskowych wymian i uważam, że gospodarz zamelduje się w finale !

J.Murray/B.Soares - M.Cilic/M.Matkowski 1 1.44
Marathon
Drugi typ na dzień dzisiejszy upatruje w półfinale debla w Londynie. Cilic z Matkowskim generalnie bardzo dobry turniej do tej pory z odrobiną szczęścia, ale jak to się mówi w tenisie: &quot; lepiej mieć szczęście niż być dobrym&quot; ;). Marin w wywiadzie po meczu z Youngiem mówił, że cieszy się z gry w debla bo szlifuje volleye no i potrzebuje jak najwięcej meczy na trawie przed Wimbledonem. Dzisiaj o 14:15 Chorwat również gra półfinał singla przeciwko Mullerowi, tak więc jeśli wygra i zamelduje się w finale może być jeszcze luźniejsze podejście do meczu debla, bądź mecz zostanie oddany walkowerem - to są tylko moje luźne przypuszczenia, mam nadzieje oczywiście, że mecz się odbędzie tak czy inaczej.
W pierszym meczu dość łatwo uporali się z parą Querrey/Muller pokonując ich 7:6(4), 6:1 , natomiast w drugim meczu przeciwko Harrisonowi i Venus pomęczyli się troszke bardziej wygrywając 7:6(4), 4:6, 10:6. Liczę, że wygra dziś para, która jest zgrana, doświadczona no i głodna zwycięstw. W przypadku wygranej faworytów, byśmi mieli bardzo interesujący finał no ale zobaczymy jak sprawy się potoczą!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom