>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Halle, Queens - 19.06-25.06.17

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co można powiedzieć nowego o Murrayu i Soaresie, w zasadzie nie wiele! To będzie dopiero ich 3 mecz na trawie w tym roku, więc zbyt daleko idących wniosków co do formy wyciągać nie będe.
Że jak? A co z turniejem w Stuttgarcie, gdzie zdobyli tytuł? Tutaj już dwa mecze plus trzy w Niemczech i jeden w.o. Czepiam się, ale wystąpiło tutaj jakieś dziwne przekłamanie, którego nawet nie jestem w stanie zrozumieć. Co do samego meczu, to wydaje mi się, że przy tym, co pokazywali ostatnio Jamie i Bruno Marcin z Marinem mogą górować na serwisie, aczkolwiek Matka ostatnio jest bardzo nierówny i na pewno ma na to wpływ fakt, że Polak miota się z partnerami. Ja tutaj nie widzę większego sensu w graniu faworytów po 1.4-1.5.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Lopez F.
Lopez F. +2 gemy ::: 1,70 ::: 1/3 ✅

H2H 2:1, ale ich mecze były cholernie zacięte. Do tego grali już tutaj w samym finale i padły 3 tie-breaki, więc to o czymś świadczy. Jednak w tym momencie w mojej opinii Lopez jest w lepszej formie niż Dimitrov, choć Bułgara nie można lekceważyć. To patrząc czysto statystycznie na ostatnie wyniki, nie wiem czemu Grigor jest tutaj faworytem.
Tak jak już wyżej napisałem, mecz powinien być zacięty, kto wie czy nie z tie-breakami, dlatego zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem gemowym.
Wynik: 1:2
???? Zverev A. - Gasquet R.
Gasquet R. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 1/3 ✅

Nie ufam jeszcze Francuzowi aż tak, ale na trawie to kto jak kto Gasquet potrafi grać. Zagrał tutaj 3 dobre mecze, zresztą Zverev też którego bardzo mocno dopinguje publika. To dzisiaj będzie miał ciężki orzech go zgryzienia. Niemiec jest jeszcze młody dlatego liczę na jego wahanie formy w którymś z setów.
Wynik: 2:1
 
M 23

mambak

Użytkownik
AKA...Lopez wczoraj z Berdychem pod koniec meczu oddychał rękawami...ciężkie mecze za sobą, ciężkie dwa turnieje...czas odpocząć przed wimblkiem...świeży Bułgar, wracający do formy bierze to na miękko
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Tenis - Halle ATP Deble
Zverev A / Zverev M - Klaasen R / Ram R
Zwycięzca meczu: Zverev A / Zverev M (Kurs: 2,75) BetClic ✅✅✅

Rok temu się nie udało, ale teraz bracia to zupełnie inni zawodnicy i myślę, że stać ich tutaj na zwycięstwo

Murray J / Soares B - Cilic M / Matkowski M
Zwycięzca meczu: Cilic M / Matkowski M (Kurs: 2,85) BetClic ⛔⛔⛔

Atomowe uderzenie Cilic i król polskiego debla Matkowski. Oczekuję wyrównanego meczu i zwycięstwa chorwacko-polskiego duetu.

Widzę duże value w tych typach

To jest dział tematyczny i podajemy tu wyłącznie typy z analizami, a niestety nie dałeś tutaj żadnego argumentu ani za jedną, ani za drugą propozycją. Dopisz je proszę./Macko18

Opierałem się jedynie na moim zdaniem źle dobranych kursach z racji których zauważyłem tu value. Faworyci nie grają tutaj z ogórkami którzy pierwszy raz grają debla a dysproporcja kursów jest ogromna
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
AKA...Lopez wczoraj z Berdychem pod koniec meczu oddychał rękawami...ciężkie mecze za sobą, ciężkie dwa turnieje...czas odpocząć przed wimblkiem...świeży Bułgar, wracający do formy bierze to na miękko
Mecz trwa, może i Dimitrov wygra ale po tym jak uaktywniła się kontuzja mózgu i przy 40-15 i swoim serwisie na 6-5 przegrał gema w 1secie odpuściłem sobie już jakiekolwiek stawianie na Niego kiedykolwiek. Podbilem kupon +1,5 seta dla niego i niby weszło jednak co napsuł krwi to napsuł.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Coś z nim jest nie tak. Byłem pewien, że na pełnym dystansie to weźmie, bo Lopez naprawdę musi być zmęczony tymi dwoma tygodniami, a tymczasem cała masa błędów, backhand funkcjonuje mniej więcej tak, jak u mnie by funkcjonował, gdybym chwycił w tym momencie rakietę - czyli cały czas w siatkę, rama lub out. Serwis nie pomaga za bardzo. Nie wiem, może to te przerwy go z rytmu wytrąciły, ale przecież w końcówce drugiego seta wyglądał dobrze, to w trzecim coś się posypało, a żadnej przerwy ze względu na deszcz już nie było wtedy.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Cilic - Feliciano Lopez 1 @1,51 ⛔ , 2-0 Cilic @2,43 ⛔ Uni

Nie widzę innej opcji na ten mecz. Cilic w mega formie, w Queens tylko raz stracił swoje podanie, co więcej rywale, a właściwie tylko Muller, mieli zaledwie 2 okazję na brejka. To świadczy o znakomitej dyspozycji serwisowej, co w meczu przeciwko Lopezowi będzie mieć znaczenie. Feliciano kolejny trzysetowy mecz, co daje łącznie 9 meczów w ostatnich 11 dniach, z czego 6 kończonych po trzech setach. Dimitrov miał dziś swoje szansę, ale w newralgicznych momentach po prostu zawodził, zwłaszcza bekhend wyglądał słabiutko. Trudno mi uwierzyć, żeby Hiszpan był w stanie wykrzesać z siebie sto procent energii, a nawet jeśli, to Cilic gra znakomicie, przede wszystkim świetnie wygląda return, dziś z Mullerem miał 13 szans na przełamanie, z Yougiem 12. Inna sprawa, że skuteczność przy break pointach jest słaba, ale to czasami jest kwestia szczęścia, czy dnia. Najważniejsze, że te okazję są. H2H 5-2 Marin, wygrał ostatnie 4 pojedynki. Panowie grali na trawie dwukrotnie - oba mecze właśnie w Queens wygrał Chorwat. Z głębi kortu przewagę ma Cila, jest agresywniejszy i to w nim upatruje zwycięzce turnieju w Queens.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ze względu na bukmacherke to dobrze, że mamy Lopeza w finale bo tutaj już nie ma szans żeby Marin tego nie wziął na lajcie.Z Dimitrovem.moglo by być roznie, zależy jaki miałby dzień. Marin wygląda świetnie, powinien Mullera skończyć w drugim.secie mając 2bp. Przy pierwszym.serwisie wygrał dzisiaj ponad 90procpiłek. Przy takiej grze można go.postawic nad wszystkimi jeżeli chodzi o.wimbledon poza Rogerem, być może Murrayem i niewiadomym Rafą
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Murray J / Soares B - Cilic M / Matkowski M
Otóż ten mecz został przerwany przez pogodę, a dokładnie to deszcz.Został mi na kuponie Clic/Matkowski
I tak patrzę wynik 1 set wygrali, ale w 2 dali się złamać i ogólnie jest tu ktoś kto oglądał ten mecz? Nie miałem jak oglądać go ponieważ mnie w domu nie było nawet.Został przesunięty na jutro 16+ godzina.
I jak myślicie Murray się zepnie z soaresem na 2 następne sety i mi zniszczą kupon ???? ?

Jutro jest Mecz Clic-Lopez
Kursów jeszcze nie ma, więc nie mam jak napisać ich, jak się ujawnią to je dopisze tu.
Nie wierze w to jak też inni wyżej napisali, że Lopez wytrzyma kondycyjnie i siłowo w kolejnym finale, bo 2 finały z rzędu, dużo 3 setów grał, jak by dimitrov utrzymał swój poziom gry z 2 seta to już by było po Lopezie, ale co się stało to tylko Dimi wie ????
Clic podbudowany po zwycięstwie z Mullerem, mniej minut rozegranych,lepszy serwis dzisiaj chyba coś koło 95% wygranych piłek przy 1 serwisie, może Lopez ugra seta, ale w 3 secie już padnie fizycznie i będzie szybki łamak, a potem już górki będzie dla Clica.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Murray J / Soares B - Cilic M / Matkowski M
Otóż ten mecz został przerwany przez pogodę, a dokładnie to deszcz.Został mi na kuponie Clic/Matkowski
I tak patrzę wynik 1 set wygrali, ale w 2 dali się złamać i ogólnie jest tu ktoś kto oglądał ten mecz? Nie miałem jak oglądać go ponieważ mnie w domu nie było nawet.Został przesunięty na jutro 16+ godzina.
I jak myślicie Murray się zepnie z soaresem na 2 następne sety i mi zniszczą kupon ?
Po pierwsze, to nie na dwa następne sety, bo w drugim jest 5-3 dla Murraya i Soaresa, a do tego po 40 przy ich serwisie. Na dobrą sprawę może to trwać całą jedną akcję i następnie będziemy mieli meczowego taja. Z drugiej strony może być jednak na odwrót i ten jeden punkt padnie łupem Marina i Matki, a wtedy gramy dalej i wszystko będzie możliwe jeszcze w drugiej partii. Obawiam się jednak, że po finale singla Marin może być już trochę zmęczony i mając w perspektywie powiedzmy półtora meczu w debla może to różnie wyglądać. Chociaż w sumie Cilić może już puścić wodze fantazji i po prostu zagrać 4fun dając z siebie dużo.
Po drugie, to nie ma transmisji z debli, a najlepsze, ze organizatorzy zwalają to na telewizję. Wiadomo, ze tak nie jest i jakby wykazali chociaż odrobinę chęci, to stream z każdego meczu byłby dostępy, chociażby jak to jest w challengerach, gdzie na każdym korcie jest kamera.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Obawiam się jednak, że po finale singla Marin może być już trochę zmęczony i mając w perspektywie powiedzmy półtora meczu w debla może to różnie wyglądać. Chociaż w sumie Cilić może już puścić wodze fantazji i po prostu zagrać 4fun dając z siebie dużo.
Murraye łapią ten punkt który im brakuje i mamy super teja. Mniej więcej 18 piłek to nie jest duży wysiłem dla Cilica po finale tak mi się wydaje :p
Więc możliwe, że się zepnie, a jeszcze po możliwym zwycięskim finale z wypompowanym niesamowitym Lopezem?
Cilic gdzieś jeszcze będzie grał przed Wimbledonem? Jeżeli nie to lepiej dla niego cisnąc w tym deblu żeby jak najlepiej być przygotowanym na Szlema
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Murraye łapią ten punkt który im brakuje i mamy super teja. Mniej więcej 18 piłek to nie jest duży wysiłem dla Cilica po finale tak mi się wydaje :p
Więc możliwe, że się zepnie, a jeszcze po możliwym zwycięskim finale z wypompowanym niesamowitym Lopezem?
Ale w perspektywie po wygranym półfinale z Murrayem i Soaresem zostaje finał z Beretami. To już coś więcej, niż kilkanaście punktów, czyż nie?
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Cilic-F.Lopez 1 @1.47
Potencjal Cilica n kortach trawiastych to najwyzsza polka.Na pewno bedzie chciec wygrac po raz drugi. Obydwoje dobrze znja ten turniej, Cilic zagral tutaj dwukrotnie w finale, z czego raz wygral, a Lopez zagral jedne przegrany final. Staiwma jednak na Cilica. Chorwat ostatnio gra bardzo dobrze, nawet dzis mimo 3 setow byl duzo lpeszy od Mullera i mogl smialo wygrac ten pojedynek w dwoch setach. Lopez w koncu te zaczal grac dobrze, bo tydzien temu zaliczyl final w Stuttgarcie z Lucasem Pouillem, ktory z kolei on mogl wygrac, wiec to drugi z rzedu final Feliciano. Lopez gra duzo to prawda, Hiszpan ma praiwe 36 lat, on tutaj da z sienie maksa, ale mozliwosci Cilica sa wieksze, final waznijesz niz przed tygodniem i wydaje mi sie, ze Lopez i tym razem bedzie musiec sie zadowolic tytulem finalisty, a nie triumfatora.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Federer R. - Zverev A.
???? Cilic M. - Lopez F.
Federer R., Cilic M. ::: 2,10 ::: 1/3
Panowie grali rok temu na tym turnieju i wygrał Zverev, jednak w 2017 Roger wydaje mi się grać o klasę wyżej niż w 2016. Do tego jest to ostatni mecz turnieju, a kto jak kto to Federer wie jak w takich meczach trzymać nerwy na wodzy.
Publika zapewne będzie trochę rozwarstwiona, bo zagra ich gospodarz z kimś kto wygrał ten turniej już wiele razy. Federer wraca tutaj by odzyskać tytuł, grał w Halle już 11 razy, teraz zagra o 9 tytuł.
H2H 5:2 dla Cilica i na to samo liczę i tym razem. Lopez już jeden finał przegrał i wydaje mi się, że przegra drugi. Chociaż co by nie mówić to w tie-brekach wszystko się może zdarzyć. Z jednej strony Hiszpan miał trudniejszych przeciwników, ale kto jak kto Cilic na trawie potrafi zaskoczyć, pamiętam tutaj jego świetny mecz z Murrayem bodajże w finale.
Wynik I:
Wynik II:
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Roger Federer ₋ Alexander Zverev - Wygra przynajmniej jednego seta
Alexander Zverev @ 1.70 WH | 8/10j


Powtórka z Halle, z zeszłego sezonu. Tym razem panowie zagrają w finale, przed rokiem mierzyli się w półfinale, w którym w 3 setach wygrał Zverev. W tym roku również mieli już okazję do rozegrania spotkania między sobą, miało to miejsce w turnieju pokazowym Hopman Cup, gdzie rozegrali również 3 sety, wszystkie kończyły się w tiebreakach, ale ostatecznie lepszym minimalnie okazał się Niemiec. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na dziś to także wyrównany pojedynek, w którym o zwycięstwie mogą zadecydować detale.

Moim zdaniem ciężko tutaj wskazać faworyta, a kursy nie odzwierciedlają realnych szans. Federer nie stracił jeszcze seta w turnieju, ale już wczoraj Chaczanow pokazał, że da się go przełamać. Zverev miał dużo bardziej pod górkę w drodze do tego finału, jednak trzeba przyznać, że w każdym spotkaniu dość wyraźnie pokazał swoją przewagę i wygrywał zdecydowanie, mimo, iż tracił sety.

Kibice na trybunach będą mieć dylemat komu kibicować. Z jednej strony Zverev to ich nadzieja na wielkiego tenisistę, z drugiej strony Federer wygrywał w Halle wiele razy i należy także do pupilków publiczności.

Mój typ pójdzie w stronę seta dla Zvereva, bo jakoś nie widzę wygranej Federera w 2 setach, prędzej jeśli ma wygrać to będą 3 sety.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Federer - Zverev 2 3.00 Marathon ⛔ ⛔ ⛔

Popieram typ wyżej- set dla Zvereva wydaje się być najlepsza opcja i w dodatku dobrze płatną. Żeby nie powielać typu idę w wygraną Niemca. Wszystko co Panowie wyżej napisali to prawda. Federer w tym roku to inny zawodnik, wiadomo jakie sukcesy juz osiągnął w tym sezonie no i gra w jednej ze swoich ulubionych imprez. Nie stracił seta no ale umówmy się.. z sugita rozgrzewka, potem M Zverev który swoim stylem wygląda pięknie na trawie no ale bez przesady. Mayer? Nie zagrał na tym poziomie co z Poulie. No i Karen który uczy się grać na trawie pokazuje jak przełamać Federera? No wiec właśnie. Skoro on go przełamał a Fed nie umiał zamknąć meczu przy swoim podaniu to uważam że Alexander będzie również miał okazję, czy je wykorzysta to inna sprawa. Chciałbym zauważyć również ze w zeszłym roku w Halle Federer do półfinału tez nie stracił seta no i Zverev mimo to go zatrzymał. O Zverevie pisałem wyżej wiec nie będę się powtarzał. Wie jak się wygrywa z Federerem bo zrobił juz to dwukrotnie. Spodziewam się wyrównanego spotkania w którym okaże się lepszy młodszy z Panów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom