>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Houston, Marrakech 09.04-15.04.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Houston, USA
Data rozgrywania: 09.04.2018 - 15.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $623,710
Oficjalna strona turnieju: http://www.mensclaycourt.com/
Lista Startowa: [http://www.mensclaycourt.com/player-profiles
Drabinka: http://www.mensclaycourt.com/draws
Plan gier: http://www.mensclaycourt.com/schedules
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-houston/
Zwycięzca singla 2017: Steve Johnson
Zwycięzcy debla 2017: JulioPeralta/Horacio Zeballos


Miejsce: Marakesz, Maroko
Data rozgrywania: 19.04.2018 - 15.04.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://frmt.ma/frmt/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/morocco/atp-marrakech/
Zwycięzca singla 2017: Borna Coric
Zwycięzcy debla 2017: Dominic Inglot/Mate Pavic
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Klahn 1 @1.37

Leci na Nishioke, wiec biore do kombinacji szybko. Nishioka swietny tamten sezon do pewnego momentu jak wystrzelil, a pozniej kontuzja i bardzo dluga przerwa. Tam juz nie bylo zle w Indian Wells i Miami, ale nie przelozylo sie to na wynik. W Indian Wells Nishioka przegral bardzo zaciety mecz z Baghdatisem, ktory pozniej zagral bardzo dobry turniej. W Miami Nishioka zaliczyl wygran z DeMinaurem i porazke z Berdychem. Teraz jednak idziemy do turniejow duzo mniejszej kategorii i moze byc tylko latwiej, tym bardziej ze to dopiero kwalifkacje. Nishioka ranging bardzo slabiutki poki co, ale dostal tutaj dzika karte na kwalifikacje. On ten ranking musi budowac. W pierwszym meczu bez wiekszych problemow pokonal Norrie&#39;go, sadze ze pokona i Klahna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA) - Kwalifikacje, ziemna
Godz: 18:00
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Dennis Novikov
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Decydujące spotkanie kwalifikacyjne o udział w głównym turnieju. Serb Kecmanovic w pierwszym spotkaniu wygrał z Amerykaninem Mmohem 2-0 (6-1 , 7-6), natomiast reprezentant gospodarzy Amerykanin Novikov pokonał swego rodaka Evana Kinga 2-1 (7-5 , 6-7 , 6-4). Wiem przeciwko reprezentantom gospodarzy lepiej nie grać w kwalifikacjach ale Miomir na cegle ma zdecydowanie większe umiejętności od swego rywala i idę w stronę zwycięstwa Serba. Novikov wystąpił tutaj w kwalifikacjach w tamtym roku i 2 lata temu ale nie przebił się do turnieju głównego przegrywając w 2017 i 2016 roku zaraz w pierwszym spotkaniu. Teraz przeszedł 1 rundę ale myślę, że w tym decydującym starciu nie ma szans z Miomirem. Jednak jest to gracz o dużo większym talencie na kortach ceglanych i myślę, że bez większych problemów ogra Dennisa.
✅ 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-3)
 
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Mała zapowiedź mojego autorstwa. Jakbyście chcieli mogę tutaj wklejać ;)
Houston
Można rzec, że to turniej, który oficjalnie inauguruje sezon ziemny, wyłączając turnieje w lutym w Ameryce Południowej, które były tylko przystawką przed prawdziwą rywalizacją na cegle czyli drogą do Roland Garros. W tym tygodniu odbędą się dwa turnieje rangi 250, które także są rozgrzewką przed tysięcznikiem w Monte-Carlo, który będzie mocno obsadzony z Rafaelem Nadalem na czele. Cegła w Houston jest dość specyficzna, ponieważ w Ameryce nie gra się na klasycznej czerwonej mączce, a na dość twardej i szybkiej ziemi (podobnie jak turniej WTA w Charleston). Turniej zazwyczaj obsadzony bogato w gospodarzy, a ubogo w graczy europejskich, którzy czekają już turnieje na Starym Kontynencie. Amerykanie grają często w tym turnieju, ale już część europejską odpuszczają i zjawiają się często tylko we French Open i czekają na sezon trawiasty. Przez rozgrywki w Davis Cup sporo zawodników odpuściło grę w tym tygodniu, więc turnieje są dość średnio obsadzone. W Houston najwyżej rozstawieni będą gospodarze czyli Sock, Querrey, Isner czy Johnson, który będzie bronił tytułu wywalczonego przed rokiem, a z europejskich zawodników pojawi się Verdasco (triumfator z 2014 roku) czy Karlovic (triumfator z 2007 roku), który preferuje grę na szybszej cegle, co jest w pełni zrozumiałe. Poza nimi turniej obsadzony jest głównie graczami z Ameryki. Sama historia turnieju wskazuje, że turniej jest lubiany przez zawodnik preferujących szybkie jak i wolne nawierzchnie. Turniej wygrali już zawodnicy, którzy słabiej sobie radzą na cegle, np. Johnson, Sock, Karlovic czy Isner, ale też zawodnicy lubiący mączkę, np. Verdasco, Monaco czy też Almagro oraz Bellucci, którzy co prawda nie wygrali turnieju, ale byli uczestnikami kilku finałów. Obsada wydaje się być bardzo wyrównana i faworytami są oczywiście liczni gospodarze czyli obrońca tytułu Johnson, który ten sezon ma póki co słaby, Sock, który także gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, Querrey, który także więcej zawodzi i początek sezonu ma wiele słabszy niż ten sprzed roku oraz Isner, który ostatnio jest w najwyższej formie i wygrał turniej w Miami, lecz w ten weekend grał w Davis Cup i nie wiadomo czy nie odpuści tego turnieju lub jeśli zagra może zabraknąć mu świeżości, aby dojść daleko. Oczywiście nie można zapominać o nieprzewidywalnym Verdasco czy też o reprezentancie gospodarzy Tiafoe oraz Escobedo, który przed rokiem pokazał się z bardzo solidnej strony i osiągnął półfinał. Z turnieju wycofali się Chung z powodu przemęczenia, Feliciano Lopez ze względu na Davis Cup czy też pierwotnie najwyżej rozstawiony Anderson. Jeśli chodzi o grę deblową to dominatorami w tym turnieju byli bracia Bryan, lecz w zeszłym roku turniej wygrała para Zeballos/Peralta pokonując w finale parę Brown/Tiafoe.
Marrakesz
Drugi turniej na cegle, lecz ten zdecydowanie bliżej Monte-Carlo, więc też z racji lokalizacja bardziej preferowany przez większą część zawodników, lecz także przez m.in. Davis Cup został odpuszczony przez kilku zawodników. Jest to jedyny turniej na kontynencie afrykańskim i cegła zdecydowanie bardziej przypomina tę europejską niż ta w Houston. Obsada wydaje się być jeszcze bardziej wyrównana, a najwyżej rozstawiony w tym roku jest Albert Ramos, który był finalistą tego turnieju w 2012 roku, gdy był jeszcze rozgrywany w Casablance. Drugim najwyżej rozstawionym graczem jest Edmund, lecz jest to zawodnik, który stara się omijać cegłę, lecz w zeszłym sezonie mocno poprawił grę na tej nawierzchni. Zgłoszony jest także finalista z ubiegłego roku Kohlschreiber, który w ten weekend zagrał wyczerpujące mecze w Davis Cup przeciwko Hiszpanii i nie wiadomo czy się nie wycofa lub zagra na słabszym poziomie. Ponadto zobaczymy Gasqueta, który pauzował przez kontuzję czy nieprzewidywalnych Haase, Paire i Dolgopolova (ten ostatni także wraca po przerwie i zawsze jest groźny). Oprócz nich zobaczymy zawodników preferujących cegłę czyli Lorenzi, Garcia-Lopez, Baena czy też powracający do poważnego grania Andujar, który dopiero co wygrał challengera w Alicante, a warto przypomnieć, że dwa razy wygrywał ten turniej, gdy był jeszcze rozgrywany w Casablance. Sporym osłabieniem turnieju jest brak obrońcy tytułu czyli Borny Coricia, który jest w wysokiej formie, ale postawił na ważniejsze rozgrywki w Davis Cup. Oprócz niego wycofali się wysoko rozstawieni Monfils, Krajinovic, Dzumhur (Davis Cup) oraz triumfator sprzed dwóch lat Delbonis. Na pewno warto zwrócić uwagę na gospodarzy, którzy są nisko sklasyfikowani i dostają kolejny raz WC od organizatorów, a zdarza im się świetnie wykorzystać szansę. Wystarczy przypomnieć fantastyczny turniej Ouahaba w 2015 roku i ćwierćfinał, gdzie poległ dopiero ze świetnie dysponowanym finalistą Gimeno-Traverem czy też Ahouda przed rokiem, który w pierwszej rundzie ograł łatwo Granollersa czy też Amrani, który odprawił obrońcę tytułu Delbonisa. Dwóch pierwszych zagra i na pewno warto wziąć pod lupę ich spotkania. Ahouda zagra z rozstawionym z jedynką Ramosem, a Ouahab z finalistą z 2017 roku Kohlschreiberem, więc rywali mają bardzo trudnych, ale nie takie rzeczy widziały korty w Maroku i nie tylko. Jest to okres przed wielkim turniejem w Monte-Carlo, więc nie powinny zdziwić niespodzianki i gra z niepełnym zaangażowaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Kwalifikacje ATP Marakesz:
14:30 Alex De Minaur vs Aleksiei Watutin - 2 @2.6 fortuna
4-6 6-4 4-6

Faworytem w tym spotkaniu rozstrzygającym wejście do turnieju głównego 250-tki w stolicy Maroka jest De Minaur, aczkolwiek: pierwszy aspekt - zmeczenie, przez ostatni tydzień Australijczyk rozegrał 6 meczy, doszedł do finalu Challengera w Alicante, gdzie poległ do 0 z Hiszpanem Andujarem. Wczoraj w pierwszym meczu kwali oddał pierwszego seta będącemu kompletnie bez formy Francuzowi Blancaneaux, aczkolwiek wygrał po kreczu przeciwnika w 3 secie.
Rosjanin Watutin, triumfator zeszłorocznego challengera w Poznaniu rozgrywanego właśnie na nawierzchni ziemnej, wydaje się, ze stać go na wejście tutaj do głównej drabinki turnieju, wczoraj w łatwych 2 setach uporał się z Hiszpanem Lopezem-Perezem.
Dla mniej odważnych polecam dodanie +1.5 seta dla Aleksieja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
ATP Marakesz:
17:15 - Benoit Paire vs Giles Simon - 1 @1.69
fortuna
Idziemy za ciosem i wybieram kolejne spotkanie, tym razem z głównej drabinki, 1 runda turnieju w Maroko. Jak wiedza kumaci, obaj są niezłymi czajnikami, aczkolwiek Benua w zdrowiu mentalnym potrafi pokonać praktycznie każdego, co pokazuje jego zwycięstwo nad Djokoviciem 2 tygodnie temu w Miami czy zeszłoroczny Wimbledon i wygrana z Jureczkiem Janowiczem. Simon pod forma o czym świadczą jego ostatnie wtopy z Ebdenem i Basiciem, co śmietanką nie jest. Paire rok temu doszedł do półfinału w Marakeszu i dzisiaj bierze się za bronienie punktów.
Edit: Żeby wrócić z 6-2 5-3, prowadzić najpierw 3-1 a potem 5-1 w tie breaku w 3 secie i przegrać mecz to trzeba nazywać się Benua Paire. Patrząc na takie coś, naprawdę trudno jest nie wierzyc w ustawki albo w pelnosprawnosc psychiczna tenisistów.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
ATP Marakesz:
Andujar + Lorenzi + J.Sousa @3.76 fortuna

Lorenzi typowy idiota bez serwisu.

Na dziś proponuje taki trebel - argumentacja będzie prosta. Andujar świeżo upieczony zwycięzca Challengera w Alicante na mące, po drodze pokonani solidni na tej nawierzchni Andreozzi, Cecchinato i De Minaur. Jego rywalem będzie Białorusin Iwaszka, który wczoraj poległ z kretesem w kwalifikacjach lecz z racji rankingu, wszedł do turnieju jako lucky loser. Nie widzę tutaj odrodzenia.
Paolo Lorenzi - trzeba przyznać, że nie jest w najwyższej formie, aczkolwiek to preferowana przez niego nawierzchnia ziemna a po drugiej stronie siatki, człowiek, przeciw któremu granie to mała lokata ostatnimi czasy - Misza Zverev. Prosto z mostu - jego serve and volley nie działa już na hardzie, a co dopiero na wolnej ziemii.
Na „dobitkę” dodaje Jao Souse, znakomita forma, w ostatnich dniach wyeliminował bez trudu obu braci Ymer w Pucharze Davisa, a co robi większe wrażenie 2 tygodnie temu rozniósł Goffina w Miami 6-0, 6-1.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA), ziemna
Godz: 22:30
Spotkanie: Ryan Harrison - Miomir Kecmanovic
Typ: 2
Kurs: 2,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w Houston. Kecmanovic do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, gdzie najpierw ograł Amerykanina Mmoha 2-0 (6-1 , 7-6) a następnie Amerykanina Novikova 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-3). Teraz znów trafia na reprezentanta gospodarzy Ryana Harrisona i bardzo dziwią mnie tutaj kursy wystawione przez buki. Dla mnie osobiście to Serb jest faworytem i ja bym wystawił kursy na odwrót. Na Cegle dużo bardziej cenią Miomira i myślę, że jest w stanie odprawić kolejnego amerykańskiego tenisistę. Harrison nie grał na cegle od ubiegłorocznego French Open i myślę, że będzie mu brakować ogrania na tej nawierzchni. Ktoś powie ale amerykańskie korty ceglane różnią się od tych europejskich czy pozostałych bo są szybsze. Owszem zgadzam się z tym ale w dalszym ciągu cegła to cegła czy szybsza czy wolniejsza ale cegła. Harrison na tych amerykańskich kortach ceglanych też nic wielkiego nie ugrał. Owszem wygrał turniej w Savannah ale było to w 2013 roku i od tamtej pory nic wielkiego nie pokazuje na tych kortach. Do tego Miomir grał już tutaj 2 mecze w kwalifikacjach więc już poznał te korty a dla Harrisona będzie to pierwsze spotkanie w singlu na cegle od właśnie wspomnianego French Open w tamtym roku. Buki chyba tutaj sugerowały się rankingiem ATP ale nie ma co na to patrzeć, bo Kecmanovic lepiej sobie radzi na cegle od swego dzisiejszego rywala i stawiam na jego zwycięstwo. Odprawił już 2 Amerykanów w kwalifikacjach i myślę, że stać go na ogranie kolejnego. Dla mnie to Serb jest tutaj faworytem i graczem o lepszych umiejętnościach na mączce i stawiam na niego a jak będzie to zobaczymy.
⛔ 2-0 (6-4 , 6-3)
EDIT:
Oglądałem całe spotkanie i muszę przyznać, że to był bardzo fajny mecz. Harrison zagrał dziś po mistrzowsku. Kecmanovic grał dobrze ale do 3 razy sztuka i z trzecim Jankesem z rzędu przegrał. Ryan świetnie serwował i to jedyny element , w którym Miomir dziś znacząco odstawał i według mnie to dziś zdecydowało.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zverev M. - Lorenzi P.
Lorenzi P. ::: 1,78 ::: 1/3
Włoch dwa ostatnie sezony miał jedne z najlepszych w karierze. W tym roku zaczął mizernie, żeby nie powiedzieć słabo. Do tego mało grał. Teraz rusza dla niego najważniejsza część sezonu tourne po mączce więc wypadałoby złapać parę punktów. Rok temu otarł się tutaj prawie o półfinał turnieju więc ma o co grać.
Zverev w przeciwieństwie do Pablo znacząco większą część kariery spędził na kortach szybkich, betonowych. Ten rok zaczął również słabo, ale nie ma co się też oszukiwać, Zverev trafiał w tym roku na zawodników z formą, bądź z topu. Czuję w kościach over gemowy, być może 3 sety.
Wynik: 2:0
*Mass pick bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie wejdzie. Dopiero zobaczyłem to, a nie chce już zmieniać i usuwać.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA), ziemna
Godz: 22:30
Spotkanie: Ryan Harrison - Miomir Kecmanovic
Typ: 2
Kurs: 2,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w Houston. Kecmanovic do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, gdzie najpierw ograł Amerykanina Mmoha 2-0 (6-1 , 7-6) a następnie Amerykanina Novikova 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-3). Teraz znów trafia na reprezentanta gospodarzy Ryana Harrisona i bardzo dziwią mnie tutaj kursy wystawione przez buki. Dla mnie osobiście to Serb jest faworytem i ja bym wystawił kursy na odwrót. Na Cegle dużo bardziej cenią Miomira i myślę, że jest w stanie odprawić kolejnego amerykańskiego tenisistę. Harrison nie grał na cegle od ubiegłorocznego French Open i myślę, że będzie mu brakować ogrania na tej nawierzchni. Ktoś powie ale amerykańskie korty ceglane różnią się od tych europejskich czy pozostałych bo są szybsze. Owszem zgadzam się z tym ale w dalszym ciągu cegła to cegła czy szybsza czy wolniejsza ale cegła. Harrison na tych amerykańskich kortach ceglanych też nic wielkiego nie ugrał. Owszem wygrał turniej w Savannah ale było to w 2013 roku i od tamtej pory nic wielkiego nie pokazuje na tych kortach. Do tego Miomir grał już tutaj 2 mecze w kwalifikacjach więc już poznał te korty a dla Harrisona będzie to pierwsze spotkanie w singlu na cegle od właśnie wspomnianego French Open w tamtym roku. Buki chyba tutaj sugerowały się rankingiem ATP ale nie ma co na to patrzeć, bo Kecmanovic lepiej sobie radzi na cegle od swego dzisiejszego rywala i stawiam na jego zwycięstwo. Odprawił już 2 Amerykanów w kwalifikacjach i myślę, że stać go na ogranie kolejnego. Dla mnie to Serb jest tutaj faworytem i graczem o lepszych umiejętnościach na mączce i stawiam na niego a jak będzie to zobaczymy.
Popieram, w szczególności, ze gdy dojdzie do tie breaku to Harrison najpewniej pokaże swój brak psychiki.
 
M 0

marcin19933

Użytkownik
Zverev M. - Lorenzi P.
Lorenzi P. ::: 1,78 ::: 1/3
Włoch dwa ostatnie sezony miał jedne z najlepszych w karierze. W tym roku zaczął mizernie, żeby nie powiedzieć słabo. Do tego mało grał. Teraz rusza dla niego najważniejsza część sezonu tourne po mączce więc wypadałoby złapać parę punktów. Rok temu otarł się tutaj prawie o półfinał turnieju więc ma o co grać.
Zverev w przeciwieństwie do Pablo znacząco większą część kariery spędził na kortach szybkich, betonowych. Ten rok zaczął również słabo, ale nie ma co się też oszukiwać, Zverev trafiał w tym roku na zawodników z formą, bądź z topu. Czuję w kościach over gemowy, być może 3 sety.
Wynik:
*Mass pick bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie wejdzie. Dopiero zobaczyłem to, a nie chce już zmieniać i usuwać.
Zawsze mnie zastanawiało jak ktoś pisze o tym w analizie, co ma jakiś mass pick do gry zawodników w meczu? Po prostu nie rozumiem tego, możesz mi wytłumaczyć jak to niby wygląda? Lorenzi wchodzi sobie na jakąś stronkę bukmacherską i myśli &quot;o kurde, idzie na mnie mass pick, no to w takim razie jest duże prawdopodobieństwo że przegram, cholera...&quot;. Przecież to śmieszne jest ;)
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Zawsze mnie zastanawiało jak ktoś pisze o tym w analizie, co ma jakiś mass pick do gry zawodników w meczu? Po prostu nie rozumiem tego, możesz mi wytłumaczyć jak to niby wygląda? Lorenzi wchodzi sobie na jakąś stronkę bukmacherską i myśli &quot;o kurde, idzie na mnie mass pick, no to w takim razie jest duże prawdopodobieństwo że przegram, cholera...&quot;. Przecież to śmieszne jest ;)
Wcale nie, Paolo wszedl na ten portal, zobaczyl, ze idzie do niego masowka i pomyslal ze fajnie byłoby postawic na swoja porażkę. Tylko potrzebowal duzo kasy, dlatego poszedł prosto z hotelu do krola Muhhamada VI i powiedział ze jak chce troche zarobić, to niech stawia na Niemca, bo na niego rosną kursy i zysk easy jak jebanie. Czaisz?
 
M 0

marcin19933

Użytkownik
Wcale nie, Paolo wszedl na ten portal, zobaczyl, ze idzie do niego masowka i pomyslal ze fajnie byłoby postawic na swoja porażkę. Tylko potrzebowal duzo kasy, dlatego poszedł prosto z hotelu do krola Muhhamada VI i powiedział ze jak chce troche zarobić, to niech stawia na Niemca, bo na niego rosną kursy i zysk easy jak jebanie. Czaisz?
Kompletnie to do mnie nie przemawia. Jeśli Paolo ma zamiar zrobić ustawkę i przegrać, to nie ważne czy jest jakiś mass pick czy nie, bo takie coś to co najwyżej może zmienić kurs np. z 1.70 na 1.60. Więc Muhhamad VI stawia po prostu 200 tysięcy więcej... Jak ma być ustawka to będzie, nie ma znaczenia mass pick.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
witam Czy ktoś widział może mecz Lorenziego ze M. Zverevem ? do tej pory nie mogę zrozumieć jak Włoch tego nie wygrał (choć widziałem nie jeden mecz) Olał ten mecz ? Sądząc po przebiegu meczu był to mecz z tych &quot;patologicznych&quot; hmmm ilekroć pół świata gra na jakiegoś tenisistę to on przepierdziela wiem wiem jestem daleki od spiskowych teorii dziejów ale jakoś tak zwróciłem uwagę (może sam jestem przewrażliwiony bo sam przegrałem nie mało na Lorenzim) Pozdrawiam. Nawet nie chce widzieć jak ten makaron serwował ????
 
P 184

proosty

Użytkownik
Lorenzi fakt zagrał mega słabo ale nie kumam czemu nie potrafisz zrozumieć jak przegrał z Zverevem ;p ? Olać nie olał po prostu bez formy a Mischa wtedy kiedy trzeba zagrał przyzwoicie i spokojnie wygrał ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dobra panowie koniec już dyskusji na temat teori spiskowych w tym spotkaniu, bo robi się bałagan. Posty zostawiam ale prosiłbym skupić się na kolejnych spotkaniach i analizach. Pozdrawiam
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Marrakech (Maroko), ziemna
Godz: 13:30
Spotkanie: Gilles Simon - Roberto Carballes Baena
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W pierwszym spotkaniu Francuz Simon wygrał ze swoim rodakiem Paire 2-1 (6-2, 6-7 , 7-6), natomiast Hiszpan Carballes Baena pokonał Niemca Marterera 2-0 (6-3 , 6-1). Forma Roberto zaczyna rosnąć i z meczu na mecz zaczyna grać coraz lepiej. W ostatnim turnieju w Alicante doszedł do półfinału a tutaj w 1 rundzie bez problemów rozprawił się z Niemcem Martererem. Dzisiaj trafia na dobrego tenisistę Simona, który jednak w 1 rundzie zagrał z Paire bardzo nierówno. Powodem tego może być fakt, że dla Gillesa był to pierwszy mecz na cegle od sierpnia od turnieju w Kitzbuhel. W spotkaniu ze swoim rodakiem Simon zagrał dobrze tylko pierwszego seta później było już tylko gorzej. W 2 secie obaj tenisiści łamali się wzajemnie aż miło a w 3 secie w tiebreaku Simon prowadził już 5-1, by dać odrobić straty rywalowi, który doprowadził do remisu 5-5 ale ostatecznie skończyło się dobrze dla Simona, który wygrał 7-5. Bardzo dziwny to był mecz i nierówny i jeżeli Francuz zagra dzisiaj tak z Carballesem Baeną to myślę, że Hiszpan nie da mu tutaj szans na wygraną. Roberto lubi dłuższe wymiany i tutaj w tym elemencie myślę, że będzie miał przewagę. Simon mimo, iż w poprzednim meczu wygrał to musi mocno poprawić koncentrację i grę, bo jeżeli dzisiaj zagra podobnie jak z Paire, to Hiszpan nie da mu szans n wygraną w meczu. Ja idę tutaj w stronę Roberto, bo myślę, że Simon za bardzo swojej gry nie zmieni.
⛔ 2-0 (7-5 , 6-1)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Internet nie kończy się na forum bukmacherskim - to odnośnie moich ostatnich dywagacji. Sami wiecie, że często zdarzają się niewytłumaczalne porażki faworytów, dziwne wyniki typu 6:1 6:0. Ja śledzę ruch kursów od wielu lat i czasami idzie wyciągnąć wnioski na podstawie samych kursów. To trochę jak osoba która spojrzy 1 raz na wykres akcji giełdowych czy forex, powie i co z tego? Analityk siedzący od 15 lat w wykresach widzi ten sam obraz, a wysunie już zupełnie inne wnioski. Mniejsza oto ;). Swoją drogą brawa dla AS Romy ???? .
Andujar-Alba P. - Arnaboldi A.
Arnaboldi A. ::: 3,14 ::: 1/3
Arnaboldi A. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 1/3

H2H 3:0, ale z bardzo dawnych lat. Hiszpan miał długą przerwę od tenisa, ostatnio wrócił, nawet wygrał Challenger przed tym turniejem, ale w 3 meczach stracił po secie. Włoch Arnaboldi też asem tenisa nie jest, ale tutaj ma już 3 mecze za sobą, do tego ograł Dolgopolova, choć ten Pan też po krótkiej przerwie od gry. Co by nie mówić to kurs 1,30-1,40 na Andujara-Albę po takiej przerwie nie wygląda jako okazja, przynajmniej dla mnie.
Wynik: 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom