>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Houston, Marrakech 09.04-15.04.2018

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Querrey - Pella
Sam może nie jest aktualnie w najlepszej formie co pokazał m.in. w Miami ale po 1.70 z fortuny to chyba kusząca oferta a Guido Pella też nie pokazuje nic szczególnego przegrana w Brazylii z Jarrym, przegrana w IW z Verdasco czy przegrana z Youzhnym w Miami coś mu ostatnio nie idzie a wygrana z Garinem czy z Kozlovem o niczym nie świadczy a kurs fajny na Sama.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Querrey - Pella
Sam może nie jest aktualnie w najlepszej formie co pokazał m.in. w Miami ale po 1.70 z fortuny to chyba kusząca oferta a Guido Pella też nie pokazuje nic szczególnego przegrana w Brazylii z Jarrym, przegrana w IW z Verdasco czy przegrana z Youzhnym w Miami coś mu ostatnio nie idzie a wygrana z Garinem czy z Kozlovem o niczym nie świadczy a kurs fajny na Sama.
Masz tego świadomość że w IW czy Miami grano na kortach twardych a ten turniej jest na ziemi? Już pominę fakt że Pella to gracz typowo na korty ziemne a Sam lubi szybkie korty i patrzenie tylko na ostatnie mecze i to kto z kim przegrał mija się z celem bo była inna nawierzchnia. Typu nie neguje bo to sport i może być różnie co pokazał dziś kohlschreiber.
Osobiście pogralem o20.5 gema @1,47
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
dziwne , że nikt nie podaje typu na Kudle @ 1.85 , powinnien odprawić dziadka z kwitkiem. To nie sa super warunki dla 39-letniego juz Karlovica , wczoraj Daniel dał ciała po całości . Chorwat jedyne co wczoraj prezentował to S&amp;V a Japończyk wiekszość piłek ładował w środek. Kudla ograł tu juz Opelke , Krugera , Verdasco i to wszystkich bez starty seta ... jest w gazie i bierze łatwo dziś staruszka.
Jedynie można sie obawiać , że senior nie dogra meczu do konca .. wczoraj brał medicala po 1 gemie i narzekał chyba na biodro (?) .
powodzenia

E: co ten Ukrainiec dziś gra to głowa mała ...
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Zverev-Jaziri 2 @2.1 ✅ &lt;Jaziri 6-2 6-4&gt;

&quot;Jazz&quot; gra z dzika karta, specyficzne miejsce, specyficzny klimat i specyficzne wyniki. Jestesmy przed turniejem w Monte Carlo i tutaj praktycznie zawsze jest kilka niespodziewanych wynikow, albo zawodnicy odpuszczaja.
Jaziri mial swietny wystep w Miami w tamtym roku, w tym nadrabial po jakis chinskich challengerach. Tunezyjczyk i tak nie ma co robic w okresie Monte Carlo w przeciwiwenstwie do Zvereva, ktory zmiescil sie na bezposredniej liscie startujacych i wystartuje od razu w turnieju glownym w ksiestwie Monako. Jaziri wynik calkiem przyzowite, jest w rytmie meczowym, pokonal w pierwszym meczu Fucsovicsa i tutaj bedzie starac sie grac o jak najlepszy wynik prawdopodobnie. Jaziri silniejszy serwis od Zvereva nawet, a ze nie bedzie to raczej mecz pelen wirtuozerii, to wydaje mi sie, ze moze zadecydowac wlasnie determinacja zawodnika, a ta powinna byc wyzsza u gracza z dzika karta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
O 232

oli2424

Użytkownik
Ouahab - Basilaszwili 1 @2,70

Turniej w Marakeszu obfituje w pełno niespodzianek.
Taką na pewno było wygranie Ouahaba z Kolbą. Dzisiaj ponownie gram w kierunku gospodarza licząc, że Basilaszwili spakuje manatki i będzie uciekał na kwalifikacje w Monte Carlo.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA), ziemna
Godz: 20:30
Spotkanie: Ryan Harrison - Taylor Harry Fritz
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W pierwszym spotkaniu Amerykanin Harrison pokonał Serba Kecmanovicia 2-0 (6-4 , 6-3), natomiast jego rodak Fritz wygrał z Amerykaninem Smyczkiem 2-1 (6-7 , 6-2 , 7-6). W tym spotkaniu idę w stronę starszego Amerykanina Harrisona. Oglądałem jego spotkanie z Kecmanoviciem, zresztą stawiałem w tamtym spotkaniu na Serba i muszę powiedzieć, że Ryan zrobił na mnie duże wrażenie. Ogólnie spotkanie mogło się podobać, bo obaj gracze fajnie zagrali z tym, że Harrison zagrał to spotkanie po mistrzowsku. Kecmanovic też grał dobrze ale przy zagraniach Amerykanina po prostu nie miał szans. Jedynym elementem w którym Serb znacząco odstawał, to był serwis. Wiele podwójnych błędów Kecmanovicia i ogólnie słabo serwował a Harrison wręcz przeciwnie wiele asów i serwisów, które jak już Serb odebrał to i tak kolejnym uderzeniem można było śmiało kończyć. Widać, że Ryan jest w formie na ten turniej i jeżeli dzisiaj zagra tak jak w pierwszym spotkaniu to Fritz nie ma tutaj czego szukać. Według mnie skoro dał radę wygrać z Kecmanoviciem i to w dwóch setach to tym bardziej powinien poradzić sobie ze swoim rodakiem Fritzem. Pojedynku Fritza nie oglądałem ale raczej nie zagrał tak dobrze jak Harrison ;) Gra Ryana bardzo mi się podobała w tym pierwszym spotkaniu, bardzo mądra no i myślę, że dzisiaj zagra podobnie.
⛔ 1-2 (6-3 , 0-6 , 3-6)
EDIT:
To moje typowanie w tym miesiącu to tragedia ale działamy dalej
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
ATP Marakesz
17:10 Kyle Edmund vs Radu Albot - 2 @3.85
Albot +1.5 seta @ 2.05 fortuna

Typ bardziej na czutke, patrząc na ostatnie poczynania Albota wydaje się być bardzo solidny, szczególnie na serwisie. Edmund w poprzednim spotkaniu dostał chorego Vesely’ego który skreczował po 16 minutach gry, wiec nic nie można powiedzieć o Brytyjczyku na mące. Duże value.
 
M 0

marcin19933

Użytkownik
Panowie mam do Was pytanko, postawiłem Klizana 2:0 w setach, Klizan przegrał pierwszego seta i w drugim secie skreczował, fortuna rozliczyła mi kupon jako przegrany, orientuje się ktoś czy to może być pomyłka czy dobrze to rozliczyli? Wiem że pewnie znalazłbym odpowiedź w regulaminie ale nie chce mi sie wertować tyle stron, skoro tutaj gra tyle osób że na pewno ktoś wie jak się rozlicza w takim przypadku. Wiem że to nie miejsce na takie pytania, więc po odpowiedzi post do usunięcia, z góry dziękuję.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jaziri vs Zverev Mischa. Jaziri. 2.0 fortuna 2:0 .izi ????
Mischa potrafi przegrac z kazdym , juz nie te lata a Jaziri czasem potrafi zagrac swietny mecz.
Johnson vs Tiafoe. Johnson 2.24 fortuna 2:0 izzzi izi ???? lubi tu grac Johnson.
Finalista sprzed roku Johnson powinien to ogarnac, lubi ten turniej i wg mnie odprawi Tiafoe na spokojnie.
Harrison vs Fritz. Harrison 1.7 fortuna . 1:2 . Ogolnie obaj zagrali zenujacy tenis ale Harrison to mentalne dno wieksze od Fritza. Bede unikal kolejnym razem ;)
Tutaj niespodzianki nie bedzie, Harrison lepiej wyglada, Fritz poprzedni mecz zagral fatalnie i jak tak zagra poleci lekko.
2/3 niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Prawdopodobnie Jaziri wygrywa, bo Zverev musi lecieć do Europy na Monte Carlo, a młody nie jest, potrzebuje regeneracji. Gdyby wygrał musiałby grać jutro z innym &quot;montecarlowcem&quot; i nikt nie chciałby wygrać - loteria. Jaziri zostaje w Afryce, w przyszłym tygodniu gra w Tunezji. Polecam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fritz T. - Harrison R.
Harrison R. ::: 1,80 ::: 1/3
H2H 0:2 i liczę na 3 zwycięstwo Harrisona. Fritzowi nie ufam, a tym bardziej na mączce - nie wiadomo jak go ocenić na tej nawierzchni bo nie bardzo jest po czym. W 1 rundzie mocno się męczył ze Smyczkiem i wygrał można by rzecz szczęśliwie w 3 secie po tie-breaku.
Harrison w 1 meczu wygrał bardzo pewnie, do tego jest to w mojej opinii bardziej stabilny gracz. Podobnie jak i jego przeciwnik, na mączce ciężko ich szukać, choć tutaj w Houston jest to dość szybka cegła. Prosty typ na faworyta.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No niestety panowie ale taki jest tenis, dlatego typerka to sztuka .. sam tylko 2/3 trafiłem w meskim dzis , ustawki beda zawsze, lub po prostu zdarza sie tenisiscie gorszy mecz, nie czuje kortu , nie ma dnia, slabo sie czuje w danym dniu , brak sil , etc .. Trzeba wiedziec gdzie czuc przekret , kto moze olac mecz.
Spojrzcie na AO 2018:
Dimitrov ogrywa w dobrym stylu Kyrgiosa kursy 2.2 i wygrywa . W kolejnej rundzie ma Edmunda i gra dno i dostaje lanie 1:3 bodaj a kurs 3.20 na Kyle.. to jest tenis niestety i nieraz tez sie dalem nabrac.. trzeba duzo obserwowac ale mimo to nie zawsze kazdy typ sie sprawdzi.
Dzis byl tylko jeden pewny wg mnie typ: Johnson 2.24 fortuna . Johnson rok temu tu byl w finale albo i wygral chyba a dzis z Tiafoe , ktory na hardzie czasem odpali to bylo promo.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Dla mnie i tak ,,Kolby&quot; że wczorajszego meczu nic nie przebije . Przegrać z gościem z 7 setki i jeszcze się przy tym ładnie uśmiechać to jest sztuka
 
Tenis by Dawid 847,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marrakesz
Vatutin A. – Andujar P.
Typ:
Vatutin wygra przynajmniej seta
Kurs: 1,63
Bukmacher: betrally
Szalony tydzień oficjalnie pierwszego tygodnia sezonu ziemnego na kortach w Marrakeszu oraz Houston i sporo wyników jest co najmniej zaskakujących, lecz to już tradycja przed dużymi turniejami, a w tym przypadku przed Monte Carlo. Pod lupę postanowiłem wziąć spotkanie w Maroku, gdzie spotka się dwóch nisko sklasyfikowanych zawodników. Pierwszy z nich to utalentowany Rosjanin, którego miałem przyjemność oglądać na żywo, gdy wygrywał swojego pierwszego i jak do tej pory jedynego challengera w Poznaniu, gdzie grał znakomicie, a drugi to doświadczony Hiszpan, który ma wiele lepsze CV i trzy wygrane w turniejach ATP 250. Korty w Maroku są dość wolne i można pograć dłuższe wymiany, ale też i kończyć szybko akcje, co pokazał Vatutin w spotkaniu z Ramosem. Trzeba przyznać, że miał też sporo szczęścia w niektórych wymianach, ale był zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie. Trzeba pochwalić Rosjanina, że motorycznie wyglądał świetnie, grał równo przez cały mecz, bez przestojów i co ważne w ogóle nie zwalniał ręki – non stop na wysokiej intensywności. Zaliczył ponadto sporo winnerów jak i wiele udanych drop shotów. Forehand po prostej czy backhand nie stanowiły dla niego większych problemów i Ramos nie miał zbyt wiele do powiedzenia, nawet przy swoim serwisie. Vatutin nieźle serwował, szczególnie drugim podaniem, ale na pewno ten element jest do dopracowania. Jeśli chodzi o Andujara to bardzo lubi ten turniej, ponieważ dwie z trzech wygranych w turniejach ATP 250 to właśnie Grand Prix Hassan II, lecz gdy turniej odbywał się jeszcze w Casablance, a nie w Marrakeszu i to dość dawno. Ponadto Pablo osiągnął finał ATP 500 w Barcelonie w 2015 roku i na tym jego sukcesy się zakończyły, ponieważ później zaliczył sporą przerwę w grze spowodowaną kontuzją (m.in. łokcia). Co ciekawe Pablo grał aż w sześciu finałach deblowych i żadnego nie wygrał. Hiszpan przez ostatnie miesiące próbował wrócić do tenisa, lecz z marnym skutkiem, korzystając przy okazji z zamrożonego rankingu. Jednak dopiero przed tygodniem zaczął wygrywać w dobrym stylu i w efekcie wygrał challengera w Alicante. Obaj Panowie w ostatnim czasie mają ten sam terminarz, ponieważ obaj zagrali we wspomnianym Alicante, gdzie Vatutin przegrał niespodziewanie w pierwszym meczu z Balazsem, a Andujar wygrał wszystkie pięć spotkań, a po drodze stracił seta z Cecchinato i Andeozzim, więc zawodnikami ogranymi w challengerach, ale nic ponadto. Za to w Maroku to Alexey ma większy przebieg na korcie, ponieważ rozegrał dwa spotkania więcej i musiał przechodzić kwalifikacje, w których ograł Lopeza-Pereza oraz De Minaura, który dopiero co przegrał w finale w Alicante z Andujarem. W pierwszej rundzie turnieju głównego ograł faworyzowanego Struffa, a później turniejową jedynkę Ramosa, więc wyniki robią wrażenie. Vatutin może nie posiada znakomitych statystyk, ale jego gra jest efektowna, a co ważniejsze często efektywna. Jeśli chodzi o Andujara w Maroku to wygrał w pierwszej rundzie z Ivashką z małymi problemami w drugim secie, lecz to Hiszpan był faworytem, ponieważ Białorusin to zawodnik raczej hardowy bazujący na serwisie i bez większego doświadczenia. W ostatnim meczu ograł Arnaboldiego, z którym stracił tylko dwa gemy, co świadczy tylko o tym, że obecność Włocha w tej imprezie to małe nieporozumienie, lecz było to spowodowane niedyspozycją Dolgopolova rundę wcześniej. Nie wypada oceniać Andujara przez pryzmat spotkania z Arnaboldim, z którym oczywiste, że grał praktycznie bez błędów, lecz już z Ivashką ta gra nie była idealna. Pablo od trzech meczów nie stracił seta, a przy jego wieku, braku ciągłości w meczach o stawkę i ostatnio sporej intensywności prawdopodobieństwo rośnie, że straci seta lub przegra mecz, a przy tym jest faworytem, więc cała presja jest na nim, a Vatutin nic tutaj nie musi i jego wygrana w tym meczu będzie życiowym osiągnięciem. Przeszkodą może być ewentualna presja przed osiągnięciem tak dużego sukcesu, lecz w Poznaniu, gdy wygrywał jak i w poprzednim meczu z Ramosem wyglądał jakby miał nerwy ze stali i grał bardzo pewnie. Oby tę jakość powtórzył w tym meczu i jestem przekonany, że nie odda tego zbyt łatwo. Myślę, że może to być dobre widowisko. Panowie jeszcze nigdy ze sobą nie grali.
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Dziś znowu można próbować z Jaziri (kurs 3,4 w fortunie) z tego samego powodu, jaki opisałem wczoraj, jednak ryzyko nieco większe, bo Edmund to młody byczek i nie potrzebuje aż takiego odpoczynku. Nie mniej jednak jeśli by wygrał, to jutro najprawdopodobniej grałby z Gasquetem, który też ma grać w MC, Edmundowi &quot;groziłby&quot; więc finał w Mararrkechu, bo Francuz jest sporo starszy i z pewnością byłby bardziej zdeterminowany jutro przegrać, co i tak pewnie uczyni - po pokonaniu dziś swojego kolegi Simona, który podczas gry może często spoglądać na zegarek, żeby nie spóźnić się na samolot i kwalifikacje do MC, w których musi zagrać. Dzisiejszy typ na Gasqueta jest chyba pewniejszy (spadło do 1.4 - fortuna). Ranga, a przede wszystkim kasa, która w MC jest 10x większa, niż w Marrakechu, to są argumenty, wobec których trudno przejść obojętnie. Gracie na własną odpowiedzialność. Pozdrawiam
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Dziś znowu można próbować z Jaziri (kurs 3,4 w fortunie) z tego samego powodu, jaki opisałem wczoraj, jednak ryzyko nieco większe, bo Edmund to młody byczek i nie potrzebuje aż takiego odpoczynku. Nie mniej jednak jeśli by wygrał, to jutro najprawdopodobniej grałby z Gasquetem, który też ma grać w MC, Edmundowi &quot;groziłby&quot; więc finał w Mararrkechu, bo Francuz jest sporo starszy i z pewnością byłby bardziej zdeterminowany jutro przegrać, co i tak pewnie uczyni - po pokonaniu dziś swojego kolegi Simona, który podczas gry może często spoglądać na zegarek, żeby nie spóźnić się na samolot i kwalifikacje do MC, w których musi zagrać. Dzisiejszy typ na Gasqueta jest chyba pewniejszy (spadło do 1.4 - fortuna). Ranga, a przede wszystkim kasa, która w MC jest 10x większa, niż w Marrakechu, to są argumenty, wobec których trudno przejść obojętnie. Gracie na własną odpowiedzialność. Pozdrawiam
Naprawde, mam watpliwosci co do wieku niektorych uzytkownikow.
1. &quot;Grozi&quot; mu final... Dobre. Tylko prosze nei wciskac jakis glodnych kawalkow, bo to ja wyszedlem i podalem wczoraj na forum typ na Jazirego. Przegrac niby moze, ale to z braku motywacji. Edmund w Inadia Wells i Miami zagral bodajze 2 mecze w sumie, wiec rzeczywiscie jest wyeksploatowany, ze szok.
2. Simon nic nie musi.
Nie bede rozwijac tych tez, bo sa tak infantylne, ze pomine to milczeniem.
Sock-Fritz 1 @1.45

Sock poki co fatalnie zaczal ten sezon. Sock mial swietna koncowke tamytego roku, wygral turniej Masters Series w Paryzu i zagral na ATP Worlt Tour Finals i chyba zrobil sobie wakacje. Ten rok poki co dno, ale to powinno isc w gore. Duzo ponkutow stracil za Indian Wells. Houston mu sie dobrze kojarzy, powniewaz wygrywal tuta j ibyl finalista w przeszlosci. On musi w koncu wygrac kilka meczow i tutaj powinien dac rade.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaziri M. - Edmund K.
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,76 ::: 1/3
H2H 1:0 z 2015 roku, dwa tie-breaki, ale grali wtedy na trawie, a Edmund miał jakieś 20 lat. Widać, że Jaziriemu dobrze gra się w krajach islamskich, typu Dubai gdzie doszedł na 500 do samego półfinału, czy właśnie tutaj w Maroko.
Edmund po Australian Open który wypadł mu świetnie, nie pokazał jeszcze nic ciekawego. Dwie szybkie porażki w Mastersach w USA, a tutaj w 1 rundzie poddał mu mecz Vesley przy stanie 5:0. Linia wystawiona jest dość nisko, liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nie 3 setowy.
Wynik: 0:2
Dziś mamy piątek 13, kumulacja 13 000 000 - moje liczby na Dużego Lotka:
Chybił Trafił: 03 20 24 35 37 48
Super Szansa: 2 8 1 6 9 2 4
Skreślane: 08 09 13 27 34 35
Super Szansa: 7 8 8 8 6 5 0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom