>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Houston, Marrakech 09.04-15.04.2018

Status
Zamknięty.
A 63

adachno

Użytkownik
deszcz w Marakeszu nie sprzyja chłopakom, którzy się spieszą na Q do MonteCarlo: Sousa/Basili oraz Andujar. zawsze mogą samolot o 23 ogarnąć ale będą jutro o 8;30, a Q pewnie początek ok. 12. Zapewne wcześniej już loty mają ogarnięte Ci co się spieszą, a tu deszcz psikus zrobił i bilety cza przebukować . Z powyższej 3 wydaje mi się, że Hiszpan najbardziej się na te Q spieszy biorąc pod uwagę jego status (PR). Niby w Q trza rozegrać 2 mecze i dopiero można połapać hajs za 1 rundę. Ale na chwilę obecną już mają ok. 15k €, a w pierwszej w MC będzie ze 15-20k € czyli razem 30k €. Bardzo mnie ciekawi co Andujar pokaże. (Simona nie wspominam bo mało mnie ten pojedynek interesuje + Simon może otrzyma WC do głównego i wtedy nie musi się nigdzie spieszyć, who knows?)
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
P.Andujar najprawdopodobniej poddaje mecz walkowerem ... Poniewaz jutro z samego rana juz sie rozpoczynaja Q. Wie ktos u jakiego bukmachera mozna zagrac? aby nie bylo krecz - zwrot?
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Napisalem najprawdopodobniej. Po za tym Andujar wraca do formy i chce sie wspiac w gore rankingu i nie odpusci wystepu w MC -&gt; 100% pewnosci nigdy nie ma.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Pella - Sandgren
Jak widzicie ten mecz? Pella po 1.43 chyba nie najgorzej wygląda Tennys jakoś mnie nie przekonuje w ogóle a Pella po tej batalii z Samem nie chcę sobie odpuścić raczej Houston powinien łyknąć Sandgrena tak mi się wydaję.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zastanawiam się nad grą na Steve Johnsona.
W zeszłym roku turniej wygrał, a Isner pamiętam po dobrym pierwszym meczu w drugim odpadł po chimerycznym meczu z Escobedo.
Dlaczego zwróciłem uwagę na ten mecz? Bo w zeszłym roku grali ze sobą dwa razy i dwa razy wygrał Steve. Ale nie tylko dlatego. Widziałem ich mecze w Houston. Isner nic specjalnego nie pokazał, swoje wyserwował itd. ale miał za rywala tylko Lakse,którego forma jest daleka od odpowiedniej. Johnson grał od 2 seta z Escobedo i taja bardzo dobrze. Wygrał tamten mecz koniec końców 2:1 i już z Tiafoe zagrał bardzo dobrze całe spotkanie.
Isner kapitalny turniej w Miami, ale ja go dobrze znam. Miał już nieraz takie fajne turnieje, a potem zaraz przychodziła obniżka formy! Żeby daleko nie szukać, miał półfinał w Cincinatti w zeszłym roku i grał kapitalnie, a potem odpadał szybko i jego gra wyglądała zgoła inaczej i w Winston Salem i Us Open.
Poprzednie turnieje gdzie łapał forme podobnie, już następne wyglądały gorzej.
Sądzę, że obniżka przyjdzie do Isnera i skłaniam się ku Johnsonowi. Grali 8 razy, po 4 zwycięstwa. Dwóch Amerykanów, znają swoje mocne i słabe strony na wylot. Dodając do tego, że to Steve na pewno jest bardziej głodny zwycięstw ostatnio i druga sprawa, że broni pkt za zeszłoroczne zwycięstwo (pokonał wtedy choćby będąc dogiem Verdasco czy Socka).
Jestem w stanie zaryzykować typ na zwycięstwo Johnsona.
Johnson,Steve @2.34
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jaziri wygra seta @2
Edmund zgłoszony do MC które rusza jutro. Nawet gdyby swój mecz miał grać w poniedziałek to w marakeszu musiałby zagrać dziś 1/2 i ewentualny finał jutro. Nie wydaje mi się żeby chciał tak się eksploatować. W MC dużo większe pieniądze i punkty bo to Masters. Jaziri zostaje w Afryce bo jedzie na turniej do Tunezji.
Można drobnej jaziri mecz @3,3 i dw 2:0 @5
Na wieczór o10,5 W 1 secie u Karlovica @2,06
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jaziri wygra seta @2
Edmund zgłoszony do MC które rusza jutro. Nawet gdyby swój mecz miał grać w poniedziałek to w marakeszu musiałby zagrać dziś 1/2 i ewentualny finał jutro. Nie wydaje mi się żeby chciał tak się eksploatować. W MC dużo większe pieniądze i punkty bo to Masters. Jaziri zostaje w Afryce bo jedzie na turniej do Tunezji.
Można drobnej jaziri mecz @3,3 i dw 2:0 @5
Na wieczór o10,5 W 1 secie u Karlovica @2,06
Świetny typ. Sam zagrałem jaziriego po 3.75 grubiej. Myślę że będzie odpuszczenie. Tym bardziej że dziś dalej pada deszcz. A to dopiero mecz 1/4 finału zostaje półfinał i ewentualny finał. A W poniedziałek Edmund gra z dologopolovem
 
D 319

defox

Użytkownik
Jak ma byc odpuszczone to granie ze wygra chociaz seta jest nieoplacalne. Jezeli Edmundowi bedzie zalezalo to zrobi 2:0 raczej na lajcie.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak ma byc odpuszczone to granie ze wygra chociaz seta jest nieoplacalne. Jezeli Edmundowi bedzie zalezalo to zrobi 2:0 raczej na lajcie.
Jaziri to nie jakiś ogor i w &quot;normalnym meczu&quot; spokojnie może ugrać seta edmundowi i dlatego gram to m9cniej bo może być tak że Edmund wygra ten turniej i wycofa się z MC albo skoczy po wpisowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom