>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 08.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Marterer M. – Karlovic I.
Typ:
powyżej 24,5 gema
Kurs: 1,73
Bukmacher: milenium
Szykuje się dość wyrównany mecz pomiędzy serwismenem, a leworęcznym i wiele mniej doświadczonym Niemcem, który w ostatnim czasie jest w wysokiej formie i jest zasłużenie lekkim faworytem. W dodatku lewa ręka będzie dla niego atutem i przy okazji utrudnieniem dla Ivo, który lubi grać na stronę backhandową rywali, ale tutaj będzie nadziewać się na forehand, więc o mijanie i winnery będzie zdecydowanie łatwiej dla rywala Chorwata. Ponadto Ivo w ostatnich dwóch swoich meczach pokrył w/w over. Na minus dla Ivo także fakt, że nawierzchnia w Indian Wells jest bardzo wolna, ale nadrabiane jest to dość szybkimi piłkami. Przed rokiem Karlovic odpadł w bardzo słabym stylu w Nishioką, gdzie do wspomnianego overa było bardzo daleko. Dwa lata temu nie grał, a trzy lata temu też odpadł od razu z Johnsonem także nie pokrywając tej linii. Idę w over, lecz jak widać wszelkie argumenty sportowe stoją po stronie młodszego Niemca. Dlatego też można spróbować zagrać na jego zwycięstwo, które cenione jest jeszcze wyżej – 1,84. Panowie jeszcze nigdy ze sobą nie grali, co akurat uważam za plus dla Ivo, ponieważ Marterer będzie musiał się nauczyć odbierać jego drugi serwis, bo o pierwszym nie ma co nawet mówić.
Kicker N. – Vesely J.
Typ:
Kicker wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,59
Bukmacher: milenium
Mecz nie zapowiada się na dobre widowisko, ponieważ forma nie sprzyja żadnemu z graczy, a szczególnie Czechowi, który co najmniej od kilku miesięcy gra wyraźnie poniżej oczekiwań. Jednak nie ma czemu się dziwić, ponieważ Jiri przez całą karierę zmaga się z chorobami i kontuzjami i trzeba go bardzo szanować, że osiągnął aż tyle. Wystarczy przypomnieć, że cierpi na zanik mięśni bodajże w lewej nodze, co widać po umięśnieniu. Jednak co ważniejsze zakończył przedwcześnie turnieje na cegle w Ameryce Łacińskiej poprzez kontuzję i wrócił do Europy na konsultacje lekarskie, a teraz jest już w USA. Nie zdziwię się jak przyjechał tylko po wpisowe, bo ciężko uwierzyć, że zdążył się wyleczyć, a do tego jeszcze trenować na twardej nawierzchni. Co prawda Czechowi bardziej leży hard niż Argentyńczykowi, ale Kicker jest na tyle nieprzewidywalny, że stać go na spore niespodzianki, czego dokonywał chociażby w ubiegłym sezonie. W tegorocznym AO ograł dwóch wyżej notowanych na hardzie graczy, tj. Lacko i Thompson. Jak ktoś lubi zaryzykować to może zagrać nawet zwycięstwo Kickera @2,51 lecz tam gdzie krecz=brak zwrotu (np. milenium lub fortuna), ponieważ warto się zabezpieczyć w razie zejścia z kortu Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lacko L. - Lajovic D.
Lacko L. ::: 2,22 ::: 1/3
Nie jest to na pewno jakaś petarda, ale typ w mojej opinii jest warty ugryzienia. H2H 1:0 z 2014 roku więc mało istotne. Jednak to Lacko w ostatnim czasie grał przede wszystkim na hardach, spróbował swoich sił w Delray Beach i wyskoczył później do Dubaju po wpisowe. Lajovic pod AO skupił się na mączce i tutaj być może będzie miał mały problem w 1 meczu przestawieniu się na korty twarde. Do tego Lacko całe życie gra na betonie, a Lajovic więcej lubuje w grze na cegle, to wszystko. Pierwsza runda, a zaraz Miami 1000 kolejny więc zawsze przetasowania powinny być w 1-3 rundach turnieju.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Lacko L. - Lajovic D.
Lacko L. ::: 2,22 ::: 1/3
Nie jest to na pewno jakaś petarda, ale typ w mojej opinii jest warty ugryzienia. H2H 1:0 z 2014 roku więc mało istotne. Jednak to Lacko w ostatnim czasie grał przede wszystkim na hardach, spróbował swoich sił w Delray Beach i wyskoczył później do Dubaju po wpisowe. Lajovic pod AO skupił się na mączce i tutaj być może będzie miał mały problem w 1 meczu przestawieniu się na korty twarde. Do tego Lacko całe życie gra na betonie, a Lajovic więcej lubuje w grze na cegle, to wszystko. Pierwsza runda, a zaraz Miami 1000 kolejny więc zawsze przetasowania powinny być w 1-3 rundach turnieju.
Wynik:
Właśnie spory handicap dla Lajovica. Korty wolne. Sporo złamanych serwisów. Lacko gral na szybkich hardach do tej pory...
Dusan rok temu Bardzo dobrze grał na Indian Wells dochodząc do 4 rundy przygotowując się tak jak w tym roku na kortach ziemnych. Dla mnie to bierze. A jak będzie to zobaczymy po meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Oj forum chyba umiera śmiercią naturalną, taki duży turniej, a od wczoraj ani jednego nowego typu. Qarny teraz już wiem, dałem Ci już wczoraj reputkę za ten obrazek z porównaniem szybkości nawierzchni.
Troicki V. - Fucsovics M.
Troicki V. ::: 2,34 ::: 2/3
Mega value jak dla mnie, sorry bardzo, ale kim jest Fucsovics czy ktoś o nim słyszał przed Australian Open? Zagrał turniej życia i tyle. Jednorazowy występek z przed dobrych 2 miesięcy. Od tego czasu praktycznie nic nie grał oprócz jednego Challengera.
Tutaj przeciwko niemu stoi kto jak kto, ale Troicki. Gracz ze ścisłej czołówki, może nie aż tak solidny, ale jego bilans w ATP mówi sam za siebie. 3 wygrane turnieje, 12 miejsce najwyższe w rankingu. Nie wiem skąd ten kurs. Zrozumiałbym jeszcze jakby Węgier był ze Stanów i grał u siebie, ale tak nie jest. Value w mojej opinii.
Wynik: 0:2
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Oj forum chyba umiera śmiercią naturalną, taki duży turniej, a od wczoraj ani jednego nowego typu. Qarny teraz już wiem, dałem Ci już wczoraj reputkę za ten obrazek z porównaniem szybkości nawierzchni.
Troicki V. - Fucsovics M.
Troicki V. ::: 2,34 ::: 2/3
Mega value jak dla mnie, sorry bardzo, ale kim jest Fucsovics czy ktoś o nim słyszał przed Australian Open? Zagrał turniej życia i tyle. Jednorazowy występek z przed dobrych 2 miesięcy. Od tego czasu praktycznie nic nie grał oprócz jednego Challengera.
Tutaj przeciwko niemu stoi kto jak kto, ale Troicki. Gracz ze ścisłej czołówki, może nie aż tak solidny, ale jego bilans w ATP mówi sam za siebie. 3 wygrane turnieje, 12 miejsce najwyższe w rankingu. Nie wiem skąd ten kurs. Zrozumiałbym jeszcze jakby Węgier był ze Stanów i grał u siebie, ale tak nie jest. Value w mojej opinii.
Wynik:
Nie wszystkie typy trzeba podawać na forum te co się gra ????
Czasami gra się na wyczucie i nie ma jak analizy złożyć ????
Ja też singielka puściłem na Troickiego.
powodzonka
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co prawda to prawda, mi też już się nie chce pisać jak kiedyś analiz do każdego meczu, a ludzi brak to nawet komu czytać by ich nie było, ale mniejsza oto.
Fajny ten obrazek dałeś o szybkości nawierzchni w IW i mieliśmy tego dowód Zeballos i Delbonis dwóch piekarzy przechodzą dalej. Lada chwila zagra Daniel Taro też lubi wolne korty. A na szybko widzę też Struffa i Sandgrena. Estrella może seta urwie, ale to low stake.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zeballos akurat gra ofensywnie, serwis +FH, delbonis tez ma zaciągi takie
A jeśli jest wolno to nie widze sensu drewnianego struffa grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Donaldson J - Bautista A.
Spotkanie 10.03.2018 godz 23:00
Buk fortuna
Na pierwszy rzut z meskiego tenisa wygralem spotkanie Hiszpana z Amerykaninem. Biorac pod lupe nawierzchnie kortow IW to raczej sklanialbym sie tutaj w strone hiszpana ktory jest bardziej cierpliwszy niz przeciwnik. Bautista jest w formie wygral ostatnio turniej w Dubai i prezentowal sie przyzwoicie, nie mozemy tutaj mowic o jakimkolwiek zmeczeniu gdyz Agut jest przygotowany dobrze fizycznie co bylo widac w Dubai zreszta jak na hiszpana przystalo. O Donaldsonie za duzo nie mam do powiedzenia ale ostatnie mecze pokazaly ze jest to tenisista ktory staje sie coraz wiekszym zagrozeniem w tourze co pokazuje jego ostatni wynik w Acapulco gdzie doszedl do polfinalu i tam ulegl Andersonowi K. Tutaj nie bedzie juz tak latwo. Mysle ze amerykanin zlapal wzwyzke formy lecz on nie jest przyzwyczajony do tak intensywnego nakladu sil a z Bautista trzeba troche pobiegac. Wydaje mi sie ze to bedzie szybki mecz a tak na marginesie temu spotkaniu dodaje pikanteri fakt ze panowie sie juz spotkali ze soba bylo to w Cincinati co prawda rok temu i tam hiszpan ulegl 0 2 takze trzeba wzisc rewanz za tamto spotkanie i pokazac ze byl to wypadek przy pracy. Moj typ to Bautista 1,40✅ 2 0


Bryan M/Bryan B - Zverev A./Zverev M.

Spotkanie 11.03.2018 godzi 03:00
Buk fortuna
Drugim spotkaniem jest spotkanie debli a dokladniej bracia kontra bracia. Wiem ze Bryanowie to juz nie Ci sami Bryanowie co kilka sezonow temu i ze tenisisci nauczyli sie z nimi grac ale to sa jednak nadal dobrzy deblisci a spotkania i turnieje na swojej rodzimej ziemi sa byly dla nich wazne. Mlodszy ze zverevow gra tutaj jeszcze w nocy mecz singlowy nie mowie ze bedzie zmeczony ale jednak zapowiada sie trudny terminarz w przyszlych miesiacach i raczej dawanie z siebie 100 % w takich meczach deblowych to czysta glupota czego nie mozna powiedziec o Mike oraz Brayanie dla ktorych sa to mecze jedyne i priorytetowe. Turniej to tez nie mala sumka takze patrzac na cos czego nikt nie moze zatrzymac i sie przed nim ustrzec a mianowicie chodzi mi o czas to Bracia z Ameryki musza sie sprezac bo duzo czasu im nie zostalo zeby wygrywac z najlepszymi. W mojej ocenie oni to wygraja a raczej Zverevy nie maja parcia na ten mecz gdyz obaj graja w singlu tak jak mowilem a Mischa jest dalej w grze po wykluczeniu Kukushkina. Typ na to spotkanie to bracia Bryan B/Bryan M 1,40.✅ 2 1
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Lacko-Lajovic 2 @1.8
Smyczek-Djere 1 @1.4
Kukushkin-Zverev 2 @2
Wczoraj ktos powiedzial, ze przeceniam fakt dobrej gry w danym turnieju. A wiec powiem tak: wole przeceniac niz nie doceniac. Wczoraj sie sprawdzilo idealnie, dlatego nie bede sie martwic, gdy buk poskladany.
Thiem w kombinacji jak cos. ✅
Sorry za potencjalne literówki. Pozniej poprawie.
Inna propozycja na dzis:
Medvedev-Berretini 1 @1.55 ✅ &lt;a juz nie wierzylem... jak ktos chociaz przesledzi przebieg meczu to zrozumie&gt;
Moim zdaniem Medvedev jest tu faworytem. Berretini za Kyrgiosa w drabince. Tutaj moze ciezko wyciagnac jakies wnioski co do przeszlych startow zawodnikow w Indian Wells, bo Berretini dopiero ogrywa sie w tak duzych turniejach, a Medvedev rok temu polegl w 1 rundzie z Youzhnym, ale pokonanie Johnosona przez Medvedeva to wedlug mnie zasadny argument. Jestem wrecz pewny, ze Johnson chcial wczoraj bardzo wygrac. Johnson to byl w tamtym roku jedyny zawodnik, ktory postawil sie w IW Federerowi w drodze do finalu (Federer wygral wtedy 7-6 7-6, Johnson mial wtedy chyba pilki setowe w tb). Troche tego meczu Johnsona z Medvedevem widzialem w 1-szym secie i obaj szli leb w leb, ale w koncowce Medvedev bezwzgledny. Berretini wszedl jako lucky loser, to rozwijajacy sie gracz, ale on poza tymi kwalifikacjami nigdy w IW nie zagral i ciezko byloby mi stawiac na takiego gracza w tak duzym turnieju, wiec sadze ze Medvedev bedzie gora.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
cos wiadomo dlaczego taki kurs na Fogniniego? przeciez Chardy to 3 klasy nizej jest
jak taki?
na Fogniniego rzadko kiedy jest 1.20/1.30, nawet gdy jest faworytem murowanym.
Ale teraz już inaczej się zachowuje na korcie zdecydowanie po urodzeniu dziecka przez żonę. Fognini mniej się gotuje i nawet jak przegra pierwszego seta to ostatnio bardzo często bierze się do roboty i wygrywa po 2:1.
Wygrywa to na luzie wg.mnie. Korty wolne a h2h mówi samo za siebie. Pasuje to Fogniniemu. tyle
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Fabbiano - Klahn 1 @1.97
Jestem szczerze zdziwiony, że w tym meczu Włoch nie jest uważany za faworyta. Zapewne w jakimś stopniu wpływa na to fakt, że Fabbiano w tym roku ma bardzo słaby bilans (1/5, wszystkie mecze w turniejach ATP), ale oglądałem jego ostatnie spotkania z Krajinoviciem oraz Dzumhurem i uważam, że co najmniej jedno z nich powinien był wygrać. Mimo mało imponujących warunków fizycznych Włoch potrafi bić piłki płasko, mocno, a przy tym rozrzucać rywala po liniach. Nie serwuje dużo asów, to właśnie w wymianach zdobywa najwięcej punktów, co czyni go zawodnikiem znacznie bardziej zbalansowanym od jego przeciwnika.
No właśnie, Klahn w IW zagra z dziką kartą. W tym roku ma bilans 7/6, w co wlicza się jednak tylko jeden mecz z cyklu głównego - w kwalifikacjach do AO przegrał 1:2 z Ramanathanem. Najwięcej punktów zgarnął w Challengerze w Newport, gdzie dotarł do finału, w którym ostatecznie uległ Taylorowi Fritzowi. Oglądając Klahna właściwie ciężko doszukać się jednego wiodącego elementu gry, w którym wyglądałby pewnie. Mimo tego że jest leworęczny, uważam że nie do końca wykorzystuje ten atut przy serwisie. Za jego mocną stronę powinno uznać się forehand, z którego bywa bardzo groźny, ale jednocześnie popełnia z niego dużo niewymuszonych błędów. Jego piętą achillesową z pewnością jest backhand, grając z niego często szuka średniej jakości slajsów, które nie zdają egzaminu tym bardziej, gdy Klahn ustawiony jest kilka kroków za linią końcową. Podsumowując - dla mnie ten pojedynek to starcie typowego amerykańskiego tenisisty z drugiej setki rankingu, ograniczonego technicznie, mającego ten sam plan na każdy mecz, z uniwersalnym, dobrym wydolnościowo i kwestii poruszania się po korcie tenisistą.
Do meczu kursy spadły do 1.8, mam nadzieję, że kto pograł, ten zarobiony ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dzumhur Damir vs Kicker Nicolas
1/1: Kicker Nicolas +1.5 set @1.96 unibet
1/1: Kicker Nicolas +4.5 games @1.72 unibet
1/2: Kicker Nicolas @3.75 unibet

Kursy już poleciały z ponad 4 (na 1xbet mozna było złapać po 4.24) na czysty win, podobnie jeśli chodzi o handicapy. Typ głównie przeciwko przebijace Dzmumhurowi, ale nie ukrywam, że trochę też wierzę w Kickera. Obaj mają mało wspólnego z hardem, jednak jak już wcześniej x ludzi wspomniało, w Indian Wells jest stosunkowo wolna nawierzchnia. Damir dramatycznie zagrał w Dubaju z Donskojem, był bez sił i pomysłu na mecz z, jakby nie było, przeciętniakiem. Czekałem na krecz z jego strony jednak dociągnął do końca oddając mecz 16 16. Można spekulować, że odpuścił chcąc się przygotować na IW, jednak nie wydaje mi się, że jest to taki typ zawodnika, tymbardziej, że nigdy tu więcej nie osiągnął niź R2 w ubiegłym roku. Kicker w meczu z Silvą dzielnie walczył (ku mojemu zdziwieniu bardzo ofensywnie), jedynie żałuje ze nie widziałem go w R1 z Veselym (jeśli komus się udało może napisać kilka słów). Tak więc uważam kursy za bardzo wysokie jak na ten poziom graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych T. - Marterer M.
Berdych T. -1,5 seta ::: 2,03 ::: 2/3 +2,06
Zaryzykujmy, ale kto jak kto Berdych to solidna marka przeciwko niżej notowanym przeciwnikom. Na pewno dziwi fakt, że nie wziął udziału w Dubaju, więc pewnie target z formą ma na Indian Wells i Miami.
Marterer młody, ambitny, pierwszy mecz ma już za sobą, ale był to Karlovic więc inna kategoria zawodnika. Co by dalej nie lać wody to Niemiec w tym roku zaliczył dopiero swoje 1 zwycięstwo na poziomie ATP.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zgadzam się żeby iść w stronę Kickera, tak samo jak Zeballosa (set), Cuevasa, Fritz vs. Rublev (over) czyli młody amerykanin vs. młody rosjanin powinno być gorąco. Zacięty powinien być też Dimitrova z Verdasco oraz Ramos vs. Coric. Chunga po takim kursie bym nie grał, on często w mojej opinii traci sety. Mannarino też na wolnych kortach asem nie jest, a po 1,20 na niego nie postawiłbym.
Federer R. - Delbonis F.
Delbonis F. +1,5 seta ::: 6,10 ::: 0,5/3
Powyżej 19 gemów ::: 2,14 ::: 1/3
Nawierzchni wolna więc przeciw Federerowi, a za Delbonisem. Do tego będzie to dla Federera pierwszy mecz, a Delbonis ma już tutaj ogranego Harrisona. Aż dziwne, że po tych ostatnich sukcesach Federer dopiero od 19 lutego po 6,5 latach wrócił na pozycję #1 w rankingu.
H2H 0:1 z 2013 roku z pamiętnego Hamburga. A tak z ciekawostek to Federer nigdy nie wygrał Mastersa w Rzymie i Monte-Carlo. Delbonis ma H2H 8:2 z ostatniego roku przeciwko zawodnikom z jednoręcznym backhandem. Jest leworęczny więc możemy zobaczyć tutaj trochę walki. Federer niby im starszy tym lepszy jak wino, ale zdarza mu się gorsza gra.
Wynik: 2:0 Delbonis setową na rakiecie miał.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
pierwsze mecze Panowie. trzeba uważać... w sensie 2 runda turnieju, ale niektórzy grają po raz pierwszy. w następnych dniach turnieju powinno być lepiej (pamiętam zeszłoroczny turniej, też było sporo niespodzianek, potem mniej).
Ja zaufałem Fogniniemu i oglądając spotkanie do połowy drugiego seta byłem przekonany, że Fognini to bierze.
ALE... Chardy walił potem bomby niezłe, sami musicie przyznać, że i zaczął mu serwis chodzić i kończące...
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Ferrer D - Sandgren T✅ 2 0
Spotkanie 11.03.2018
Buk fortuna

Zaczne od tego ze od razu po wystawieniu kursow wczoraj bylo 1.7 na hiszpana ale jednak po dwoch godzinach buki sie od razu obczaily co sie dzieje i spadl kurs momentalnie na 1,52 ✅ co mnie zreszta nie dziwi. Taki kurs na taka nawierzchnie na takiego tenisiste ktory jest tenisowa sciana przeciez on dostaje tego Sandgrena na lekki rozruch. Przeciez amerkanin nie ma zadnych argumentow w starciu z Davidem. Wiadomo ze to juz nie te lata ale Ferrer to jednak solidna firma byla zawsze i jest do dzisiaj nawet jezeli przeciwnik by mial super dzien serwisowy to i tak w wymianach nie ma z nim zadnych argumentow to jest po prostu dzisiejszy bet ktorego nie mozna przegapic. Ide w strone hiszpana ktoremu tez wygranych brakuje jak tlenu a Amerykanin gdyby nie AO nadal by sobie klepal w tych chalengerach do dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
A ja tutaj bylbym sceptyczny. Indian Wells statystycznie to jest najslabszy ze wszystkich 9 turniejow Masters w karierze Ferrera. Tak znakomity gracz jak Ferrer tylko raz w calej swojej karierze dotarł tutaj do cwiercfinalu, co wydaje sie az zadziwiajace.
Ferrer nie wygral tutaj przez 12 lat nawet połowy swoich meczow (bilans:10-12). Zdecydowanie najslabszy turniej z serii Masters Ferrera, jak wspominalem. Przez ostatnie 2 lata Ferrer nawet tutaj nie startowal i gral tylko Miami. Kombinowac Ferrer nie bedzie i nie znaczy to, że nie wygrywa spotkan tutaj, ale on zawsze duzo lepiej gral w Miami, gdzie swego czasu mial pilke meczowa na wygranie calego turnieju z Murrayem.
Wygrac Ferrer moze wygra, bo to dopiero jego 1-szy mecz, ale furory Ferrer tutaj nie zrobi i nie porywalbym sie na jego dlugoterminowe granie tutaj. David juz 35 lat i nie ten sam gracz, ale powodzenia.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja dam takie luźne przemyślenia. Do meczów jeszcze daleka droga, więc decyzję podejmę później ????
Herbert może wygrać dzisiaj. Widze, że się chłop rozwinal ostatnio. Zmiana trenera? Może to jest klucz? Z Simonem wytrzymywał wymiany i kiedyś by takiego meczu po przegranym pierwszym secie nie wygrał. Z Bautista bardzo dobrze zagral w Dubaju. Muller wg.mnie jest pod formą od początku roku. Porażka z Paire, potem łatwo oddał Carreno-Busta, który również jest żadny w tym roku i odwala. Potem okres turniejów pod dachem (gdzie teoretycznie najlepiej pasuje jego gra) i również słabiutko. Widzimy, że korty wolne i sam serwis pomaga, ale nie tak bardzo. Tak btw. Obaj dobrze serwują, a widać że w wymianach lepszy i pewniejszy Herbert. Typ jaki się nasuwa to Francuz.
Zresztą buki coś przeczuwają ???? bardzo wyrównane kursy, Herbert będzie miał szansę na wygranie.
Dodatkowo widać po poprzednich sezonach, że Muller słabo sobie radzi na wolnych hardach bo ani na IW ani w Miami nic ciekawego nie osiągnął.

Schwartzman ogra Cypryjczyka. Mecz z Nishioka to był dla Baghdatisa jakiś koszmar. Wszystko wracało na jego stronę i to on nie wytrzymywał i popelnial kupę bledow. Mały Argentyńczyk jest jeszcze lepszy na returnie od Nishioki i kurs do dubla idealny. Zamęczy go. Dodatkowo Baghdatis czym dalej w las, tym bardziej zmęczony. A nie trzeba nikogo przekonywać, jak świetnie przygotowany jest Szwarcman biegowo.
Martwią tylko słabe starty Diego na IW.

Monfils ciekawy mecz z Isnerem. Rok temu identyczna sytuacja i łatwa wygrana La Monfa. Isner słabiutko ostatnio. Porażki i straty setów na szybkich hardach ze średnimi zawodnikami. A teraz dochodzi wolna nawierzchnia. Wszystko wskazuje na Monfilsa.

To takie przemyślenia. Coś się wybierze, ale potrzeba czasu na zastanowienie się jeszcze ????

EDIT
Podjąłem decyzję o dublu Monfils + Schwartzman @2.49 zagrane w dafabet.
Herberta odpuściłem ????
Chciałem Herbert + Monfils ???? szieeeet
Szakal miał rację. Over u Szwarca z Bagieta to był dobry pomysł przy tym serwisie słabym Szwarcmana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom