>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 08.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Pany co sądzicie o pograniu Kohlschreibera że wygra seta po kursie 2.05 ? Nie oglądałem wczoraj Delpo z Mayerem, ale jeśli Mayer zdołał urwać mu seta to czemu nie Filip, który chyba wraca do formy ?
 
D 319

defox

Użytkownik
Delpo mial problemy z plecami i w zasadzie wygladal jakby byl pogodzony z porazka ale paralityk mayer widzac co sie dzieje zostal sparalizowany i przefral sam ze soba. Gdyby wczoraj delpo gral z Kohlscreiberem na 90% by orzegral.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Del Potro J. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. +1,5 seta ::: 2,18 ::: 1/3
Powyżej 21 gemów ::: 1,73 ::: 1/3

H2H 6:2 z dawnych lat, ale tylko w 3 meczach i to bardzo dawno Kolba nie urwał seta, a ich mecze były bardzo zacięte niekiedy. Co by o nich nie pisać to obaj są tutaj w wybornej formie. JMDP myślę, że najlepsze lata gry niestety ma za sobą, Niemiec tak samo, ale obaj są nadal poza zasięgiem wielu tenisistów.
Niemiec już w Rotterdamie grał morderczy mecz z Federerem gdzie przegrał (6)6:7 5:7. Tutaj ograł Cilica i gra pewnie, choć szczerze ciężko mi sobie wyobrazić Niemca znając jego w dalszych fazach turnieju typu Masters. Pomimo to stać go na pewno na seta, a te 1,20 dość mało na JMDP. Over w meczach Argentyńczyka pokrył Ferrer i Mayer.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer R. - Coric B.
Coric B. +1,5 seta ::: 3,26 ::: 1/3
Powyżej 20 gemów ::: 1,74 ::: 1/3

Będąc zupełnie szczerym to typowanie przeciwko najlepszemu tenisiście w historii, który w tym roku przytulił kolejnego 20-szlema i jeszcze nie przegrał meczu jest dość ryzykowne. Jednak co by nie mówić to Coric trafił tutaj z życiówką, od początku turnieju miażdżył każdego swojego przeciwnika. Wygrał nawet z Andersonem z którym miał 0:3 w plecy. Fajnie mu wchodzą piłki po wzdłuż linii, przypomina to trochę grę Djokovica więc jakieś tam szanse iluzoryczne są przeciwko Federerowi. Chung miał 6 BP, raz nawet przełamał Federera. Coric w najlepszej formie też to powinien zrobić, ale na zwycięstwo będzie ciężko. Uważam, że Federera to kto jak kto, ale prędzej pokona jakiś &quot;młody gniewny&quot; niż stary doświadczony tenisista typu Berdych, Ferrer, Tsonga, Gasquet, Monfils itd.
Wynik: 2:1
Raonic M. - Del Potro J.
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,56 ::: 1/3
H2H 2:1 z lat 2013-2017. Cały czas nadal przeciwko Raonicowi, do końca mu nie ufam bo nie przekonał mnie swoją grą od dość dawna, nawet tutaj w Indian Wells. Mecz z Querreyem był bardzo dziwny, tam naprawdę to Amerykanin powinien wziąć 1 seta, ale stało się inaczej. Kursy przed meczem się odwróciły po wystawianiu więc to budzi na pewno jeszcze większe podejrzenia.
JMDP idzie za ciosem po wygraniu 500 w Acapulco. Kohlschreiber nie dał mu rady, to myślę, że i Raonic też nie da bo u niego nawet ten serwis atomowy nie siedzi jak powinien. Opcja typu na 2:0, wiadomo różnie może być jak ostatnio np. w meczu Federera z Delbonisem gdzie Fryderyk miał setowe na rakiecie, albo Corica z Fritzem gdzie wyglądało na 2:0. Czasami tak mało, to aż tak wiele.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
No to odłamane... Polowa bukmacherskiego swiata tenisowego zagra pewnie teraz Federer live, wiec i ja probuje po @ 1.53 ✅
Jak to czesto bywa... do przewidzenia ???? Coric swietny mecz, ale doswiadczenie wyniesione przy meczu z tak presja nie do przecenienia.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Federer-del Potro 1 @1.35

Co ja tutaj mam wymyslic? Bilans 18-6, wiec jednak dosc znaczaca przewaga Federera. JMDP potrafi wygrywac od czasu do czasu z tymi najlepszymi (ostatnio wygral wlasnie z Federerem na US Open), ale chyba nie tutaj. Indian Wells mimo wszystko obok Cincinnati to najlepszy turniej rangi ATP 1000 dla Federera i dzis stanie przed szansa wygrania go po raz szosty.
Wczoraj Federer w koncu mial trudnego rywala i sadze, ze wyjdzie mu to na dobre. Od strony przebijania pileczki to Coric w tym turnieju byl naprawde wielki. JMDP ostatnio tez dwie 3-setowki, a on jest tez po wygranym turnueju w Acapulco i to tez moze miec duzy wplyw. Federer jest bodajze 5 lat starszy, ale przy wzroscie i warunkach fizycznych del Potro to duzo predzej zmeczyc Argentynczyka. Pony pokonal w trudnych meczach Leo Mayera i Kohlschreibera, gdzie udowodnil w koncu wyzszosc, ale Federer to jednak lepszy zawodnik. Te ostatnie 3-setowki i grany drugi pod rzad final, odbija sie del Potro czkwaka i same checi tutaj nie wystarcza moim zdaniem. Kombinacyjny...
Pamietalbym tez, ze w tamtym sezonie Federer wygral i w Indian Wells i w Miami, wiec rankingowo to tez jest wazne dla Szwajcara, a patrzac od strony historycznej to na pewno duzo latwiej Szwajcarowi jest wygrac na tutejszych kortach niz na kortach w Key Biscane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer R. - Del Potro J.
Del Potro J. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 1/3
Powyżej 22 gemy ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 18:6, więc znają się doskonale. Rok temu grali ze sobą aż 4 razy, na US Open wygrał JMDP, w finale Bazylei w paszczy lwa Federer po 3 setach. Dzisiaj uważam, że również to będzie zacięty mecz bo nie oszukujmy się. JMDP jest w gazie, wygrał turniej 500 w Acapulco, a teraz w finale Mastersa 1000 wcale nie jest bez szans.
O Federerze nie ma co pisać, wielka klasa, wczoraj jedną nogą był poza turniejem, jednak klasa, doświadczenie, opanowanie zrobiło swoje. W tym roku 17:0, ale JMDP to jest chyba ostatni przeciwnik który może go pokonać. Młody Coric wczoraj miał na to wielkie szanse. Warto przypomnieć, że np. rok temu w finale Mastersa w Kanadzie przegrał w finale ze Zverevem A. 6:3 6:4.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Del Potro vs Federer. Delpo 3.3 fortuna 2:1 Delpo. Kursy ponad 3 trzeba łapać.
Kurs ciekawy. Delpo w wywiadach mowil ze jest w stanie wygrac ten turniej i czuje sie swietnie mentalnie i fizycznie. Roger z przebijaczem Coricem traci seta, choc musze przyznac, ze Bornie wyszedl ten turniej i wygladal calkiem dobrze. Dla mnie mecz 50 na 50 a ze Delpo potrafil ogrywac Rogera to wiemy, dlatego sensacja zadna nie bedzie jak ogra Federera. Ide w Juana bo serwis+jego chec wygrania tego turnieju moze przechylic szale zwyciestwa na jego strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 48

frankowsky

Użytkownik
Del Potro vs Federer. Delpo 3.3 fortuna
Kurs ciekawy. Delpo w wywiadach mowil ze jest w stanie wygrac ten turniej i czuje sie swietnie mentalnie i fizycznie. Roger z przebijaczem Coricem traci seta, choc musze przyznac, ze Bornie wyszedl ten turniej i wygladal calkiem dobrze. Dla mnie mecz 50 na 50 a ze Delpo potrafil ogrywac Rogera to wiemy, dlatego sensacja zadna nie bedzie jak ogra Federera. Ide w Juana bo serwis+jego chec wygrania tego turnieju moze przechylic szale zwyciestwa na jego strone.
Przypiął mu łatkę przebijacza i pisze głupoty ???? . Coric jest takim przebijaczem, który nie przebija byle przebić, a robi to w taki sposób, że potrafi właśnie płynnie przyjść z defensywy do ofensywy, grając dodatkowo trudne piłki. Piszesz też, że Delpo ma chęć wygrania trunieju ( Federer pewnie doszedł do finału przypadkiem, po drodze chciał na pewno przeygrywać spotkania XDD) i serwis (no bo u Federa to w ogóle serwis nie siedzi).
Moim zdaniem Delpo może liczyć na jednego seta, ze względu na małe przestoje w grze Federa i w tym upatrywałbym szansy.
Del Potro +1,5s
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 66

mac-iek

Użytkownik
Del Potro vs Federer. Delpo 3.25 iforbet stawka 50zł
Federer jest daleki od zeszłorocznej formy, wczoraj jedynie to potwierdził, Coric gonił go niesamowice. DelPo to jednak inny kaliber i jeśli niewykorzysta swojej szansy na pierwszego w życiu Mastersa to mocno się zdziwię. Szwajcar wygrał 17 kolejnych meczów, wygrał AO, Rotterdam i tutaj już ma finał, ale dla mnie to wynik jest zdecydowanie lepszy niż gra, w końcu musi przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Delpo to jedyny gosc ktory moze zagrozic Federerowi.
Jest obawa bo w meczu z Mayerem mial widoczna kontie plecow. A z drugiej strony Fedex wczoraj wygral z genialnie grajacym Coricem, a sam gral dosc kiepsko w przekroju calego spotkania... (wygladal jakby gral na kacu ;))
Na sucho dalbym Fedexa jednak kurs nie kusi.
Value na Delpo lecz lepiej sie delektowac finalem bez emocji pienieznych xD
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Del Potro - Federrer
wygra pierwszego seta przegra mecz Federrer
kurs 11 BET365
Ostatie dwa mecze pierwszego seta wygrywał Juan ale przegrywał mecze , dzisiaj liczę że tendencja sie odwróci.
Roger miał dużo trudniejszą przeprawę w półfinale gróbiej pogram tez 3 sety w 2:0 dla któregoś jakoś mi sie nie chce wierzyć.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ferdek to ma troche szczescia, ze tylu kibiców za nim. Na prawde ale to co sie robi przy jego meczach to jest bydło...Rozumiem wielbić mistrza ale bez jaj,mam nadizeje, ze DelPo wygra
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Co za mecz, co za emocje ! Zaczynamy 3 set, oboje mega zdeterminowani i wkurzeni, osobiście mam pogranego Delpo, ale teraz myśle że Ferdek to bierze ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie ma co tylko on mógł to zrobić, genialny finał, finał godny finału. Zwroty akcji jak w kalejdoskopie, obronione meczowe, długie tie-breaki, długie wymiany, wojna nerwów, podwójne błędy itd. Szkoda, że JMDP w karierze tak mocno ucierpiał przez kontuzje. Passa Federera przerwana, z jednej strony szkoda, z drugiej nie ma zawodników którzy nie przegrywają. Dobranoc!
Tegoroczny Indian Wells bodajże najlepiej typowało mi się w całej karierze. Jutro to sobie sprawdzę, pozdrawiam i widzimy się lada moment w Miami na 1000. Pozdro!
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
dla takich meczów jak dziś warto śledzić ten cholerny Tenis , pozdrawiam wszystkich ! powli pora na atak młodych i wymianę pokoleniową również u panów nie tylko u pań ale jeszcze chyba nie w tym sezonie chyba w następnym i pora na jakiś come back Nowaka żeby nie było nudno.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Co za piękne widowisko, właśnie za takie mecze kocham ten sport, wielki szacunek dla obydwu mistrzów ! Przyznam szczerze że nie wierzyłem w Juana że odłamie przy 5-4, 40-15 ale jednak pokazał klasę. Jeszcze raz propsy dla obydwu panów, daj boże więcej takich zawodników i takich pięknych pojedynków !
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
I niech mi ktoś powie, że te wszystkie Zverevy, Thiemy, Dimitrovy, Goffiny itd. zrobią taki spektakl jak Król Roger i Wieża z Tandil Wielki Juan Del Potro?
Piękny finał. Piękny!
Raz wolno, raz szybko, podciecia... Paleta zagrań od wyboru do koloru. Cały tenis w jednym spotkaniu.
A i Roger pokazał, że jest tylko człowiekiem. Chociaż on bardzo dobrze życzył wszystkim tym zawodnikom, którzy powracali po kontuzjach. Jeżeli mial nawet lekko odpuścić Juanowi w jakimkolwiek spotkaniu to dobrze, że zrobił to dzisiaj, w finale ????
Brawo dla jednego i drugiego bo widac, że sporo sił kosztowała ich droga do finału.

(Lepiej odpuscic stawianie Delpo w Miami, może poswietowac ???? )))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom