>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells (8.03.2023 - 19.03.2023)

Status
Zamknięty.
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Iga - Rybakina
Typ: 1
Kurs: 1.25
Fortuna

Witam i proszę wybaczyć że w dziale M ale chciałem dla podbicia z poniższym typem o sporo lepszym kursie, tak jak kolega Kudel fajnie sprecyzował, Iga jak natchniona, po drugiej strinie Kazaszka, wolniejsze korty co wpłynie katastrofalnie na jej grę, bomby nie będą już dla Igi bombami, w dodatku chęć rewanżu, mimo wszystko uważam że 1.25 do dubla super, ale poniżej coś lepszego!!!!!!!

Alcaraz - Sinner
Typ: 2
Kurs: 2.55
Fortuna

Tutaj mamy dużo lepszy kurs, obydwaj grają super tenis choć myśle że Jannick wpadl idealnie z formą w Indian Wells, Carlos wcale tak super przekonywująco nie wygrywa jak by pokazywaly wyniki, mogą mylić, kogo on pokonał?ok Kokkinakis w niezlej formie ale te korty dla niego to morderstwo, wooolne, Griekspor który grał prawie na równi?dobra Draper robi wrażenie ale co z tego gdy przy 0-2skreczował?na końcu Auger ktory jak wiemy w deciderach się poprostu spala, nie od dzis wiemy jaki jest chimeryczny, dla Jannicka bardzo dobrze sie stalo, poniewaz ma pewnego rodzaju sposob na kolege, nie boi sie co wazne, balbym sie bardziej gdyby po 2 stronie siatki stal ktos z wielkiej trójki a tak na Jannicku te zagrania nie robia wrazenia, dobrze tez ze mecz jest do 2 wygranych setow, to na plus dla Wlocha ktory moglby byc podmeczony i fizycznie sprawia wrazenie troszeczke bardziej "kruchego"moze zle opisalem, drugi jest bardziej dziki, narwany, lepiej zbudowany, ale Jannick ma mega technike, bomby z forhendu ktorymi nadrabia, super techniczny serwis i mysli na korcie, POLECAM TYP MEGA.
 
qkens1986 22,8K

qkens1986

Użytkownik
Alcaraz - Sinner powyzej 21,5 gema
Kurs 1,65 superbet
Obaj zawodnicy w formie, ciężko mi tu sobie wyobrazić szybki mecz w jedną czy drugą stronę, linia może byc nawet lekko pokryta w 2 setach, kurs mały ale do dubla jak znalazł 😉

Alcaraz wygra i powyżej 21,5 gema
Kurs 2,70 Superbet
Mimo wszystko po tym co widziałem w meczu Alcaraz- Auger bliżej mi do zwycięstwa Carlosa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alcaraz - Medvedev
Alcaraz over 4 asów Medvedev over 8 asów kurs 7,00
williamhill
Linie wysokie ale Alcaraz zaserwował SInerowi 5 asów wczoraj a Medvedev 9 Tiafoe. Alcaraz nie jest mocny w asach ale czasem potrafi zaskoczyć , w finale US open posła Rudowi 14 w czterech setach .
Kurs kuszący triumfayor US open 22 kontra triumfator US open 21 , mecz o podwyższonym ciężąrze gatunkowym.Liczę na zacięty 3 setowy pojedynek.Półfinały rozczarowały może finał nam to wynagrodzi.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Medvedew 2.14
Zaznaczam że nie jestem znawca tenisa a raczej tylko czasami mam zajawkę więc polecam traktować z dystansem moj typ ale uważam że Rosjanin się tu prezentuje lepiej . Od porażki na australian open rozjeżdża rywali jak walec . Gdyby to była maczka kursy byłyby zasadne ale w tym przypadku to lekkiego faworyta upatruje w medviedewie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom