>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Londyn - 11.11-18.11.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 01.11.2018 - 18.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: Next Gen ATP Finals
Pula nagród: $8,500,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.nittoatpfinals.com/
Lista Startowa: https://www.nittoatpfinals.com/en/players
Drabinka: https://www.nittoatpfinals.com/en/scores-centre/group-standings
Plan gier: https://www.nittoatpfinals.com/en/schedule
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/world/atp-finals-london/
Zwycięzca singla 2017: Grigor Dimitrov
Zwycięzcy debla 2017: Henri Kontinen/John Peers

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dominika Thiem @ 2,05 Pinnacle ⛔
Od początku miałem chrapkę na Austriaka w tym spotkaniu i tak też gram. Niezbyt znacznym, ale jednak jest, faworytem Kevin co moim zdaniem jest małą pomyłką, bo widział bym to odwrotnie. Doskonale pamiętamy ich spotkanie na US Open, gdzie wszyscy rzucali się na Andersona jak szaleni, jak się skończyło wszyscy wiemy. Grali w tym roku ze sobą dwa razy i uszaty nie ugrał nawet seta, fakt faktem, iż osobiście nie lubię mocno grać Dominikę po za mączką, ale dziś wydaje mi się to jeden z pewniejszych typów pierwszej rundy, nie licząc Nole po żałosnym kursie. Nie będę zbędnie lał wody, moim zdaniem najzwyczajniej w świecie Austriak to bierze, Kevin nie jest tak wszechstronnym zawodnikiem, może nie nadążać, po forhendzie Dominika do bekhendu wzdłuż linii nie będzie miał szans dojść, kontowym bh będzie wyrzucał uszatego i kort będzie odkryty. Prawda jest taka, że Andersonowi trzeba grać pod końcową linię nie dając mu szans na atak i tak właśnie zagrał na USO i Kevin nie istniał, myślę że dziś będzie podobnie. Gram Thiema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Zverev - Cilić 2@ 1,99 Fortuna 7/6 7/6 przełamanie dla Chorwata w pierwszym, dociągnął do 4/5 i się połamał , w drugim secie podobnie, gacie pelne, ogólnie słaby mecz, mnóstwo błędów z obu stron. Kompleks Cilica na punkcie Zverevovi już w zaawansowanym stadium ????
Jutro 15,00
Ostatnie 5 meczów wygrał Zverev, w 2015 pierwszy oficjalny mecz wygrał Chorwat. Marin szykuje się do finały Pucharu Davisa, którego nie ma w kolekcji i na pewno rzetelnie trenuje. Co do treningu Niemca to nie mam pewności czy jemu się chce trenować.?Nawet Olejniczak dziś mówił, że obserwował trening Zverev -Thiem i na koniec Austriak szlifował serwis a Aleksander Wielki siedział na ławce. Cilić nieźle się prezentował w meczu z Djoko w Paryżu, miał nawet piłkę na przełamanie w trzecim. Rosjanin zasłynął w Paryżu kłótniami w meczu z Tiafoe i z Karenem. . Dla mnie kluczowa tutaj na koniec sezonu będzie determinacja i tej jestem pewny u Chorwata, natomiast Zverev pewnie myśli już o plaży w ciepłym klimacie ????
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Zverev - Cilic
Typ: Zverev @1.9 etoto 7/6 7/6✅✅✅
Finały ATP tour, dzień 2. Pojedynek Niemca z Chorwatem zapowiada się interesująco, Zverev , jeszcze nie do konca okrzesany młodziak, który zagra 2 raz w Londynie, rok temu jedno zwyciestwo, właśnie z Cilicem w 3 setach. Cilic, dużo bardziej doświadczony gracz, jego 3 finały ATP, gdzie jak dotychczas wygrał tylko 1 z 9 meczy ( 2 lata temu z Nishikorim). Od Us Open wygrał on tylko 4 z 9 meczy, prezentując mizerną formę. Gdyby nie jego ostatnie spotkanie z Djokovicem to kurs na Zvereva mógłby oscylować ok. 1.6. W tym meczu Djoko ewidentnie miał problemy z koncentracją, oddając pierwsz set Chorwatowi. Turniej w Paryżu od lat niesie ze sobą spora ilość niespodzianek ze względu na jego miejsce w kalendarzu i mówi się że czasem najlepsi &quot;odpuszczają&quot; mecze, żeby skupić sie na turnieju w Londynie. Jeśli można tak mówić na tym poziomie to troche tak było w przypadku Zvereva w tym roku.
1 serwis lepszy po stronie Chorwata, ale to on potrafi też przegrać serwisem swój gem serwisowy. Regularność uderzeń po stronie Niemca. Spodziewam się nierównego początku, w którym to Zverev będzie miał więcej problemów przy swoich gemach. Z biegiem meczu to Niemiec przejmie incjatywę i będzie potrafił stwarzać sobie okazje na przelamanoe rywala. Jedna w secie może wystarczyć, choć nie wykluczam wiekszych ilości. Mam nadzieję, że Sasha zniesie presje tej hali i da rade zdobywac decydujące punktu. Stawiam tutaj na regularność i lepszą dyspozycje w ostatnich meczach.
Co jeszcze? H2h -&gt; 5:1 dla Niemca, dla Niemca jest to ostatni turniej i sądząc z jego wypowiedzi jest bardzo zmotywowany na jak najlepszy wynik. Cilic jasno mówi że on chce wygrać puchar Davisa i final tego turnieju będzie dla niego imprezą docelową, a obecny turniej może być dla niego dobrym przetarciem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Isner - Djokovic
Większość wyobraża juz sobie jak bedzie wygladal ten mecz. Mocny wygrywajacy serwis Isnera oraz krotkie wymiany
Polecam :
Najdluzszy gem w meczu under 7.5min 1.85✅
Najdluzsza wymiana w Meczu under 17.5 uderzen 1.90✅
1xbet
 
deepred 635,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie, jako januszowego obserwatora i fana dobrej gry tenisa, to Zverev jest po prostu miękki. Jemu wysiada psychika w ważnych momentach. Jestem w stanie zaryzykować tezę, że nigdy nie wygra żadnego turnieju Grand Slam. Mastersy jakieś tam powygrywał, ale na Wielkim Szlemie chyba tylko raz doszedł do ćwierćfinału któregoś z nich? (poprawcie jeżeli się mylę, a nie chcę przeglądać statystyk, żeby nie wyjść broń Boże na jakiegoś znawcę). Dla mnie ten mecz to typowy no-bet.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dołączę się do dyskusji na temat meczu Zverev - Cilic. Jak dla mnie, to spotkanie zostanie rozszczygniętę na korzyść zawodnika z Chorwacji. (co pobieram po kursie 1.95 z fortuny)
Co przemawia za tym typem? dobry występ Cilica w Paryżu gdzie przy odrobinie szczęścia mógł wyrzucić z turnieju Djokovica. Zverev dodatkowo w Paryżu nabawił się kontuzji ręki przeciwko Czaczanowi. Obaj dobrze serwują, ale jak to powtarzałem wiele razy Zverev, to nie jest zawodnik na wielkie imprezy. Ciekawe czy znów się to potwierdzi. H2H dla Niemca, ale nie biorę tego kompletnie pod uwagę. Dodatkowo dorzucę do innego kuponu zdarzenie: Kto więcej podwójnych błędów? Zverev 1.58 fortuna. ⛔
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nie no panowie, nie rozśmieszajcie ludzi. Zverev nie jest zawodnikiem na wielkie imprezy? 3 wygrane Mastersy i dwa finały w wieku 21 lat. Pokonywał już Rogera czy Djokovica, jedynie Nadala nie może dorwać. Fakt, że na Szlemach zawodzi, ale powtórzę, on ma 21 lat, i biorąc pod uwagę jak radzi sobie w turniejach rangi 1000, to raczej kwestia przygotowania fizycznego, albo nieumiejętne rozkładanie sił na spotkania w formule best of 5 powodują że na Szlemach wygląda to na razie kiepsko. Nie jestem jakimś jego fanem, bo nie wykorzystuje swoich warunków fizycznych w 100% i wdaje się w głupie przebijanki, zamiast wykorzystać potencjał jaki drzemie w FH, ale nie licząc kwestii volejowych to jest to gracz bez słabych stron.
Cilic zrobił te 3 finały Szlema, ale poza tym tytułem USO, gdzie grał świetnie, to te dwa pozostałe to tylko kwestia wykorzystania drabinki i ogólnej beznadziejności touru.
h2h 5:1, Niemiec ma Chorwata rozpracowanego, jedynie fakt, że gramy w hali przemawia za Chorwatem, bo Alexowi w hali idzie raczej średnio, ale Cilic przecież nie jest w żadnej dobrej formie, bo ostatnio dobrze to grał na trawie w Queens Clubie. Ja gram na Niemca.
Zverev unibet 1,84✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Djokovic under 12.5g @ 3,15 fortuna ✅

Odejmijcie sobie podatek jeszcze. Dla mnie bomba. Serb jest w stanie spokojnie wygrać w dwóch setach bez tajbreka bo dla niego łamanie Johna to nie jest taki problem jak dla innych i wielokrotnie to udowadniał. Dawno ze sobą nie grali, ale Nole wygrywał sety do 2 do 1 itd z Amerykaninem i po takim kursie spróbuję bo jakimś 6:4 6:3 tutaj spokojnie się to może zakończyć. Bez szaleństw, ale żałował bym gdybym tego nie zagrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Isner over 10,5 gema @2.13 Fortuna
Okej Djokovic ostatnio jest w bardzo dobrej formie ale ostatnio w finale przegrał z Kaczką.Fakt był tam przeziebiony ale czuje ze bardzo trudno bedzie tutaj o przełamanie Isnera.On na takie spotkania się spina i bedzie robił to co najlepiej potrafi czyli walenie asów.Kurs jest bardzoo przyjemny i a jak dla Big Johna serwis bedzie siedział to typ spokojnie powinien być na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Kubot/Melo - Bryan/Sock edit:3/6 6/7
Bryan/Sock @1,51 etoto 3/10 ✅✅✅
Bryan/Sock 2:0 @2,3 etoto 1/10✅✅✅
Kubot/Melo - ubiegłoroczni zwycięzcy Wimbledonu, zwycięzcy m.in. z Pekinu i Szanghaju w tym roku. Jednak po powrocie do Europy coś u nich nie gra, męczą się, grają w kratkę. Bryan/Sock - duet stworzony w tym roku na początku sezonu na kortach trawiastych, zagrali w Wimbledonie i Us Open i oba te turnieje wygrali. Rok temu Polsko-Brazylijski duet doszedł w tej imprezie do finału, jednak o powtórkę będzie bardzo ciężko, gdyż już w pierwszym meczu spotykają się z faworytami swojej grupy. Na pewno na ten turniej obie pary będą bardzo zmobilizowane jednak ostatnia dyspozycja sugeruje, że nawet po kursie 1,5 opłacalne jest gra na Bryan/Sock.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Jak dla mnie, jako januszowego obserwatora i fana dobrej gry tenisa, to Zverev jest po prostu miękki. Jemu wysiada psychika w ważnych momentach. Jestem w stanie zaryzykować tezę, że nigdy nie wygra żadnego turnieju Grand Slam. Mastersy jakieś tam powygrywał, ale na Wielkim Szlemie chyba tylko raz doszedł do ćwierćfinału któregoś z nich? (poprawcie jeżeli się mylę, a nie chcę przeglądać statystyk, żeby nie wyjść broń Boże na jakiegoś znawcę). Dla mnie ten mecz to typowy no-bet.
nie no człowieku opanuj sie xd piszesz o dwudziestolatku, że nigdy nie wygra szlema? XD
Za 3-4 lata jak wielka czwórka już ostatecznie sie skończy to średnio 4 razy w roku będzie faworytem do wygrania takiego turnieju. Zverev to jest rocznk 97 na listość boską, nie opowiadaj takich bredni człowieku
Djokovic under 12.5g @ 3,15 fortuna
Odejmijcie sobie podatek jeszcze. Dla mnie bomba. Serb jest w stanie spokojnie wygrać w dwóch setach bez tajbreka bo dla niego łamanie Johna to nie jest taki problem jak dla innych i wielokrotnie to udowadniał. Dawno ze sobą nie grali, ale Nole wygrywał sety do 2 do 1 itd z Amerykaninem i po takim kursie spróbuję bo jakimś 6:4 6:3 tutaj spokojnie się to może zakończyć. Bez szaleństw, ale żałował bym gdybym tego nie zagrał.
W hali łamanie johna to nie jest problem? chłopie czy to tam stoi Djokovic, czy ktokolwiek inny jak Isner będzie serwował swoje to nikt nie ma podjazdu żeby go połamać.
Kursy na Serba absurdalnie niskie, będą tb tutaj:
Isner +3.5 gema (2.12)marathonbet ⛔
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
John +4,5 gema 1,5 2j⛔
John +1,5 seta 2,9 1j⛔
Ja to gram tak. Pierwsze moim zdaniem wchodzi spokojnie , i w razie czego pokryje stratę tego drugiego beta. 4,5 gema zapasu, przy Isnerze to bardzo dużo, może sobie pozwolić na porażkę 6:3 7:6 czy 6:4 6:4 i mamy pokrycie, John moim zdaniem nie da się przełamać tutaj więcej niż raz, a i to wcale nie jest pewne, a biorę tutaj oczywiście poprawkę, że nikt w turze nie returnuje lepiej od Novaka. Co do drugiego, to liczę oczywiście na jakiś wygrany tie break przez Johna. John ma łeb na karku, on nie pęka, spokojnie może w dodatkowej rozgrywce trafić wszystko jedynką, a na returnie strzelać na chybił trałił szukając mini breaka. Novak z Kachanowem wyglądał bardzo słabo, po prostu jak ktoś komu brakuje paliwa, wcale się nie zdziwię jak marazm będzie trwał.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Djokovic under 12.5g @ 3,15 fortuna
Odejmijcie sobie podatek jeszcze. Dla mnie bomba. Serb jest w stanie spokojnie wygrać w dwóch setach bez tajbreka bo dla niego łamanie Johna to nie jest taki problem jak dla innych i wielokrotnie to udowadniał. Dawno ze sobą nie grali, ale Nole wygrywał sety do 2 do 1 itd z Amerykaninem i po takim kursie spróbuję bo jakimś 6:4 6:3 tutaj spokojnie się to może zakończyć. Bez szaleństw, ale żałował bym gdybym tego nie zagrał.
Jak już grasz cos takiego to trzeba było wybrać bezpieczniejszą opcje i po lepszym kursie... Typ Djokovic i poniżej 20,5gema bo wtedy nawet gdy bedzie jeden set do 7 to dalej jesteś w grze bo przy 7-5 wygraną daje 6-0,6-1 lub 6-2 w drugim a przy 7-6 odpowiednio 6-0 i 6-1.A kurs lepszy bo 3,35.Przy tym typie co Ty proponujesz też musi być 2-0 w setach ale w żadnym secie nie może być wyniku 5-5 tylko max 6-4 6-4.Ja uważam mimo wszystko że John wyserwuje w którymś secie 5 gemów a może nawet jakiegoś tie-breaka wygra.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak już grasz cos takiego to trzeba było wybrać bezpieczniejszą opcje i po lepszym kursie... Typ Djokovic i poniżej 20,5gema bo wtedy nawet gdy bedzie jeden set do 7 to dalej jesteś w grze bo przy 7-5 wygraną daje 6-0,6-1 lub 6-2 w drugim a przy 7-6 odpowiednio 6-0 i 6-1.A kurs lepszy bo 3,35.Przy tym typie co Ty proponujesz też musi być 2-0 w setach ale w żadnym secie nie może być wyniku 5-5 tylko max 6-4 6-4.Ja uważam mimo wszystko że John wyserwuje w którymś secie 5 gemów a może nawet jakiegoś tie-breaka wygra.
A wygrana przez isnera 7-6 7-6
 
K 19

karolexmiami

Użytkownik
John +4,5 gema 1,5 2j
John +1,5 seta 2,9 1j
Ja to gram tak. Pierwsze moim zdaniem wchodzi spokojnie , i w razie czego pokryje stratę tego drugiego beta. 4,5 gema zapasu, przy Isnerze to bardzo dużo, może sobie pozwolić na porażkę 6:3 7:6 czy 6:4 6:4 i mamy pokrycie, John moim zdaniem nie da się przełamać tutaj więcej niż raz, a i to wcale nie jest pewne, a biorę tutaj oczywiście poprawkę, że nikt w turze nie returnuje lepiej od Novaka. Co do drugiego, to liczę oczywiście na jakiś wygrany tie break przez Johna. John ma łeb na karku, on nie pęka, spokojnie może w dodatkowej rozgrywce trafić wszystko jedynką, a na returnie strzelać na chybił trałił szukając mini breaka. Novak z Kachanowem wyglądał bardzo słabo, po prostu jak ktoś komu brakuje paliwa, wcale się nie zdziwię jak marazm będzie trwał.
Straszne głupoty piszesz. John nie pęka? Oglądałeś go kiedyś jak nieraz był obsrany i płakał, uderzał nogami o rakietę, gdy przegrywał banalne punkty przy swoim serwisie? Isner to drewniak, który bez wrodzonego wzrostu i potężnego serwisu nawet by pewnie profesjonalnym tenisista nie został, bo w wymianach to kazdy amator by z nim powygrywal. Tak jak wspomniałeś - Djoko na jeden z najlepszych returnowcow w tourze i dziś spokojnie puknie Johna. Woli walki i zawziętosci mu nigdy nie brakuje.
Mój typ:
Under 12,5 gema w 1 secie 1,55 ✅✅
Do wariata: BRAK TB w spotkaniu 2,70✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
drexler 570

drexler

Użytkownik
A wygrana przez isnera 7-6 7-6
Tak ale on zakłada łatwą wygraną Djoka wiec tej opcji nie bierze pod uwagę ale faktycznie jest taki wynik możliwy.Jak Isner będzie serwował na swoim dobrym poziomie to ten rezultat jak najbardziej możliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom