>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn, Halle - 18.06-24.06.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 18.06.2018 - 24.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,116,915
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/fever-tree-championships/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Feliciano Lopez
Zwycięzcy debla 2017: Jamie Murray/Bruno Soares

Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 18.06.2018 - 24.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,116,915
Oficjalna strona turnieju: https://www.gerryweber-open.de/
Lista Startowa: https://www.gerryweber-open.de/turnier/spieler/einzel/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2017: Łukasz Kubot/Marcelo Mello
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
ATP Halle Kwalifikacje:
Dustin Brown vs. Marco Berettini - 1 @1.75 fortuna ⛔
Świrowaty Niemiec z dredami ma nieporównywalnie większe doświadczenie na trawie od młodego Włocha, no bo gdzie tu mówić o doświadczeniu, gdy Berettini nie rozegrał w karierze jeszcze meczu na takiej nawierzchni... Brown czuje się tam jak ryba w wodzie, co pokazywał w poprzednich latach. Kurs wysoki, bo i poziom głupoty pod kopułą czarnoskórego tenisisty również całkiem spory.
Guido Pella vs. Denis Kudla - 2 @1.86 1xbet ✅
Argentyńczyk Guido Pella po wczorajszym meczu z Federerem w Stuttgarcie i, trzeba przyznać, występie powyżej oczekiwań, już dziś musi o 15 stawić się na kortach w Halle, żeby kwalifikować się do turnieju. Odległość około 500 kilometrów - może i niedużo po niemieckich autobahnach, ale zawsze to jakaś tam trudność jest. Kudla rozegrał w tym roku już 6 gier na trawie i w porównaniu do &quot;karierowego&quot; bilansu na grassie Pelli czyli 4/7, Amerykanin ma taki 46/30, więc masa większego doświadczenia na tej nawierzchni. Denis o wiele bardziej pasuje mi stylowo do tej części sezonu i nie spodziewam się, żeby Pella zakwalifikował się do dwóch zielonych turniejów z rzędu.

Donskoj +1.5 seta @1.26 fortuna ✅
Maden totalnie no form - jak inaczej nazwać sytuacje, gdzie typ przegrywa w ostatnim czasie z Majchrzakiem w 2 setach czy z dziadkiem Mayerem bez walki. Rusek potrafi się spiąć i umiejętnościami przewyższa Niemca, co pokazał np. w Madrycie czy podczas mitycznego pojedynku rok temu z Rogerem też na szybkiej nawierzchni w Dubaju. Dodaje bezpiecznie seta, bo nieraz ściany pomagają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Na jutro biorę na rozkład kwalifikacje w Halle i polecam Istomina @1,4 Totolotek, wydaje się, że Uzbek doszedł wreszcie do jako takiej formy, na korcie ceglanym nie wygrał nawet jednego spotkania w sezonie! Denis to jednak zawodnik szybkich kortów i gdy tylko przyszedł czas na trawę, notuje lepsze rezultaty, był w ćwiercfinale w Stuttgarcie, co mozna uznac za sukces, uległ po trzech setach Pouille. W pierwszej rundzie ograł Simona, a wiec tez niezlego grajka. Za Bachingerem przemawia tylko publicznosc, co nie wystarczy jutro do przejscia kwalifikacji
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Fucsovics-Kohlschreiber 2 ✅

Kohlschreiber w Halle po takim kursie toz to trzeba brac, zanim poleci. Kolejny turniej Kohlschreibera, w ktorym zazwyczaj gra pierwszoplanowa role. Wygral ten turniej, zaliczyl final, o maly wlos nie pokonal tutaj Federera (mecz skonczyl sie wtedy w trzech wygrana Federera 7-6 3-6 7-6). Niemiec leciwy, ale dobry sezon. Fucsovics w tym sezonie wykrecil fajne wyniki. Byl w 4 rundzie Australian Open, wygral nawet turniej w Genewie przed French Open, chociaz wiadomo ze obsada byla slaba. Na pewno mozna powiedziec o Fucsovicsu w tym sezonie kilka cieplych slow. Wegrowi trawa nie straszna, bo to kolejny zwyciezca juniorskiego Wimbledonu sprzed kilku lat.
Ale serio ? Jak on mialby tu ograc tego Kohlschreibera jak Niemiec potrafli tutaj ograc praktycznie kazdego na przestrzeni tylu lat. Nie wierze, ze Kohlschreiber odpadnie w meczu otwarcia, to nie Stuttgart i tutaj jest turniej bogatszy i bardziej prestizowy, ktory jest stalym bardzo mocnym punktem Kohlschreibera od lat. Nie sprawdzalem dokladnie, ale wydaje mi sie, ze ta wspomniana wczesniej 3-setowa porazka z Federerm to jest chyba jedyny raz, gdy Kohlschreiber odpadl tutaj w meczu otwarcia. Ja bym tutaj wystawil kurs rzedu 1.2-1.3.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Muller @2.10 BET365 // na styku ale prawidlowo ????
Panowie co taka cisza na jutro jest z czego wybierac ...jak dla mnie mecz Muller - Shapovalov . Ja osobiscie bym szedl w strone Luksemburczyka @2.10 . Poprzedni sezon genialny na trawie , tutaj polfinal , na Wimbledonie cwiercfinal oba mecze 1:2 i epickie 2:3 z Cilliciem .W Holandii wygrana , na rozkladzie Zverev , Tsonga , Queerey , Nadal ! . Mysle ze Hertogenbosch sobie odpuscil w tym sezonie , tutaj mam nadzieje zaprezentuje sie lepiej . Kanadyjczyk , mlody talent agresywna gra , ale czesto sie gotuje , w zeszlym roku osobiscie stawialem na niego , ale brutalnie go zweryfikowal nasz Jerzyk , do tego przegrana z jakims anonimowym Hindusem ? , pewnie rowniez przez odpusczenie , jak dla mnie na trawie lepszym zawodnikiem jest Gilles i mam nadzieje ze to wykorzysta jutro .
Co mi sie jeszcze nasunelo ogladajac mecz ze Zverevem . Bardzo mi sie podobal jak Muller ruszal sie na korcie , bardzo przemyslane uderzenia , stara szkola agresywne dojscie do siatki , Sasha musial sie nabiegac , a i na returnie Gilles tez nie byl az tak drewniany . ????
Krotkie poboczne przemyslenia
Marterer @ 1.53 Bet365 ( ogladalem sugite z copilem i nie postawilbym na niego zlamanego grosza po tym ,zero serwisu , jak dla mnie nie ma argumentow na trawe
// pierwszy i ostatni raz zagralem , gosciu nie ma nic do zaoferowania , zupelnie nic .

Juzny set @1.95 Totolotek ( Jak mu sie bedzie chcialo to technicznie jest w stanie ugrac seta , Thiem wraca po ciezkim RG a wiadomo Dominic niby uniwersalny ale w mojej opini najslabszy na trawie .
Cillic 2:0 @ 1.75 Unibet ( Marin wiadomo solidny na trawie , ubiegloroczny finalista , Fernando stracil w moich oczach po meczu z Tomiciem , gdzie mial go juz w kieszeni , tutaj nie bedzie zmiluj sie przy bp dla Chorwata , Cilic po prostu wezmie swoje .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
A. Zverev / M. Zverev (vs. Qureshi / Rojer) @2.29 fortuna ✅
Zverevy +1.5 seta @1.50 fortuna ✅

Bracia Zverev jutro zadebiutują w tym roku na trawie grając u siebie, bo raptem pareset kilometrów od Hamburga, czyli swojej bazy wypadowej. Rok temu Sasza i Misza zaliczyli tutaj finał w deblu, a młodszy brat uwielbia ten turniej, bo 2 ostatnie lata z rzędu to zwycięstwo i finał w singlu (oba mecze przeciwko Federerowi). Na korzyść pary Qureshi i Rojer na pewno działa fakt, że zdążyli już zagrać na grassie w Stuttgarcie, gdzie doszli do półfinału, ale jeśli tak absolutny top światowy, jakim jest już Alex decyduje się na debla, to nie po to, żeby przed swoją publicznością paść w 1 rundzie, szczególnie grając ze swoim bratem, z którym raczej będzie zgrany najbardziej ze wszystkich swoich sparingpartnerów. Misza powinien pokazać swoje umiejętności przy siatce na wolejach. Szczególnie, że underdogi w deblach to wiemy jak często potrafią wchodzić.
Kudla (vs. Lacko) @1.68 1xbet ✅
2-0

Amerykanin czuje się na trawie jak ryba w wodzie i zdecydowanie pasuje pod jego preferencje do stylu gry. Grass Season dopiero co, na dobrą sprawę, wystartował a Denis rozegrał już 8 spotkań i co najważniejsze, popierające typ - 11 dni temu ograł łatwo Lacko w 2 setach. Trzeba przyznać, że jest tendencja zwyżkowa także u Słowaka, bo przebrnął kwalifikacje do Halle jak burza - wyrzucając Karlovicia i Madena w 2 setach, więc jest pewność, ale ten same case widać u Kudly.
Muller +1.5 seta (vs. Shapovalov) @1.40 unibet ✅
2-0
Chciałem podeprzeć typ bardzo podobną analizą do kolegi powyżej, więc popieram, ale gram bezpieczniej i set wystarczy. Luksemburczyk musi w końcu odpalić, bo broni mnóstwa punktów na trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Fajny kursik na Mullera, ale On w tym sezonie wygląda tragicznie, jedyną sporą przewagą jest ten słynny stoicki spokój. A Szapo jak to Szapo, to jest gość od nawierzchni szybkich, teraz wykręcił niezłe wyniki na Clayu, ale najlepsze wyniki osiągał będzie na trawie/hardzie, przecież to jest oczywiste. Jeszcze ostatni mecz Gillesa z Ebdenem, też wtedy myślałem, że będzie w lepszej formie, a było na prawdę słabo. Gilles Muller to jeden z moich ulubionych zawodników, ale mam świadomość, że coś w tym sezonie nie gra, i jak coś tu zagrać to jedynie młodego Kanadyjczyka, który w tym sezonie przecież notuje dobre wyniki.
No i jeszcze zwróciłbym uwagę na tego Niemca Matiasa Bachingera. Pokazał się z mocnej strony, ale to dalej Kei i nie wiadomo jak głowa wytrzyma z takim topowym graczem, jednak na live warto to poobserwować.
A tak spytam, jakieś ciekawe info odnośnie Wawrinki? Norrie ciekawy zawodnik, ale już bardziej doceniany, niż ostatnio Sandgren, a i taki Norrie to się potrafi spalić kilka razy w 1 TB, także kusi tego Stana pograć, jednak nie mam możliwości sprawdzić nawet newsów, a wracam dopiero po 5 i zapewne w kime. Jak macie coś ciekawego, to chętnie poczytam ;)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Hasse @ 1.46 ✅
Marterer @ 1.60 ⛔
AKO @ 2,32 ⛔
Unibet
Dzis maly dubelek.
Sousa. Oj nie, Jaoa gra ostatnio zle. Widzialem jego mecz na Rolandzie z Pella i bylo bardzo zle.
Serwis slaby, gra w polu slaba, pomysl na gre slaby. To chyba nie jest czas i miejsce by sie przelamac.
Mozna sobie dzis troche pograc na trawce, ale czy wygrac? Z Hasse? Nie sadze.
Holender to taki grajek...zlota raczka. Pogra i tu i tu. Dobra reka, pomysli, zmieni troche gre jesli bedzie potrzeba.
No win Hasse.
Marterer. Wszyscy wiemy...Niemiec w Niemczech. Mozna by na tym poprzestac ????
Niebezpieczny grajek sie zrobil, umie wykorzystac swoj wzrost do serwisu i lubi skonczyc z pierwszej pilki.
Gra mocno, a jesli nie pojdzie to zawsze moze zmienic na inny wariant.....jeszcze mocniej ????
Sugita solidny grajek, ciezko go przelamac na trawie......bylo rok temu.
Nie dzis i nie teraz. Jeszcze nie teraz.
Win Marterer.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Lacko @ 2.37 William Hill ⛔
Bet na Kudle niby fajnie wygląda bo pokonał Lacko niespełna 2 tyg. temu na trawie w Surbiton i to 6-4 6-0!
ALE, gram na LACKO, pod prąd bo sądzę, że dojdzie do rewanżu.
Dlaczego? Uważam, że turnieje niemieckie to takie turnieje Niemców i graczy środkowo-europejskich. Regularnie występuje tam Lacko, czy też zawsze lubie pooglądać i pograć Klizana w Niemczech niekoniecznie nz trawie. Myślę, że dobrze się tam czują i mają blisko. A Lacko jest regularnym bywalcem, na trawie radzi sobie nieźle. Także Lacko &quot;home match&quot;. Jeśli chodzi o rywalizację między tymi panami to Lacko już z Kudlą wygrywał, ostatnio na Australian Open 2017. Wysoki win Słowaka 6-2 6-2. Typ na czuja, widzę to tak, że Ci co zagrają &quot;easy bet Kudla, bo wygrał 11 dni temu&quot; , po sprawdzeniu wyniku będą rozczarowani.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Warto grac Murraya? Kusi kurs , czy bedzie sie oszczedzal? Czy moze Nick odpusci? Ktos ma jakies przypuszczenia?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jutro czeka nas kilka ciekawych spotkan w Halle i Londynie , ale i tak danie główne bedzie o godzinie 17-00 ???? . Wpadlo mi w oko kilka zakładów.
Paire - Johnson over 23,5 gemow @1,87 Fortuna✅✅✅
Dwoch zawodników , ktorych atutem przedewszystkim jest serwis. Francuz ma ciut lepsze warunki, ale mi bardziej podoba sie serwis Amerykanina. Ogólnie trudno w tym spotkaniu wytypowac zwycięzce bo zadecyduje zapewne dyspozycja dnia i pierwszy serwis ale w ostatnim czasie w lepszej formie jest Johnson . Wydaje mi sie , ze na pewno sety beda dlugie i wystarcza dwa Taje by pokryc proponowana przeze mnie linie , dlatego zamiast grać over 2,5 seta czy zwycięzcę , wydaje mi sie , ze wybralem najbezpieczniejsza opcje.
Ebden -2,5 gema @1,80 sts✅✅✅
Taki kurs na handi gemowe Ebdena to wedlug mnie promocja, kim jest Jazziri na trawie ? On po prostu nie ma argumentów zeby przeciestawic się Australijczykowi. Jeśli moj faworyt nie bedzie popelnial bardzo glupich bledow to powinien spokojnie ten handicap pokryc.
Edmund DW 2:0 @1,80 sts✅✅✅
Anglik gra sezon zycia i w Londynie gra przed wlasna publicznoscia powinna dodac mu skrzydeł. Na trawie nigdy nie imponowal ale w musi wkoncu zaczac osiagac dobre wyniki bo gosc ma potencjal i jesli go nie zmarnuje to beda z niego ludzie . Jeśli Donald bedzie trzymal serwis to Kyle go powinien zalatwic w tajach ale mam nAdzieję , ze przełamie go juz wczesniej i gladko wygra to spotkanie bo poprostu jest lepszym tenisista.
Do tego bez analizy , ale widze w tym kursie potencjał.
F. Lopez win @2,12 Fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Kontinen / Peers (vs. Nestor/Shapovalov) @1.55 betsson ✅
Szczerze mówiąc, jestem zdziwiony tak wysokim kursem na tę parę. Ok, Nestor utytułowany deblista, ale nigdy wcześniej nie grał z Shapovalovem - to raz. Kontinenty ostatnio ćwierćfinał Rolanda, a patrząc bardziej pod nawierzchnie - rok temu półfinał Wimbledonu i dwa lata temu ćwierćfinał. Trawa ogarnięta.
Khachanov vs. M. Zverev - over 2.5 seta @2.23 fortuna ⛔
Over 22.5 gema @1.62 Fortuna ⛔

Karen bardzo rzadko mnie zawodzi, jak już podkreślałem przy typie na niego na French Open - to mój taki wzór solidności w tourze, mimo młodego wieku na karku. Potrafi wybitnie trzymać serwis, a to cenne jak cholera w przypadku trawy, bo tam jedno przełamanie decyduje zazwyczaj o losie seta/meczu. Stawiałbym go tu w roli faworyta, aczkolwiek... Misza. Rozegrany w tym roku już na grassie, w Stuttgarcie urwał seta Rogerowi, a to znaczy naprawde wiele, dzisiaj w deblu z bratem udanie awansowali do następnej rundy po ciężkim meczu, a do tego gra u siebie więc motywacja będzie. Nie widzę tego meczu rozstrzygniętego w 2 setach.
Typ na gemy wchodzi nawet przy 7-6 6-4 dla któregoś z panów więc bezpieczniej i pewniej.
A. Zverev + Gasquet + Anderson + Raonic + Federer + Sevastova set @3.26 fortuna ⛔
Dziś taka bogata oferta, że jednak nie mogłem się powstrzymać, żeby nie dodać jakiejś małej taśmy.
Sascha uwielbia ten turniej, dwa poprzednie starty to dwa finały, w 2016 pokonany nawet Roger. Coric bardzo solidny w defensywie i idzie do góry, ale to będzie za mało na młodego w Halle.
Gasquet - jeśli kogoś wyrzucić z tej taśmy to właśnie jego, bo fakt dobrychs startów Mayera wydaje mi się trochę niebezpieczny. Bądź co bądź, kapitan koks uwielbia trawę i wygrał dopiero co Hertogenbosch. Mówiłem.
Anderson i Raonic - dwóch typowych, regularnych serwismenów, a takich trawa lubi najbardziej. Nie ma co analizować.
Roger - 9 pucharów za zwycięstwo w Halle.
Sevastova - rok temu zwycięstwo na Majorce, dwa lata temu finał. Są turnieje, w których zawsze będziesz grać dobrze i to jest jej czas.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ciężko dzisiaj o jakieś ciekawe kursy na single więc faktycznie jakieś małe taśmy można skleić
Raonic-1,5 + Anderson + Zverev @ 2,2 Fortuna ⛔
Raonic w dobrym rytmie. W Stuttgarcie nie było żadnego zagrożenia gdy grał właśnie z przeciwnikami pokroju Hindusa i lepszymi. Z Ferdkiem pewnie trzymał.serwis przez 10swoich gemów ale właśnie jak to z Ferdkiem zabrakło tego jednego gema a w taju już wyszło doświadczenie króla.
Anderson rok temu był bardzo dobry na trawie i tak musi być dalej. To jednak Jego pierwszy oficjalny mecz na trawie więc wolę dać goły win.
Zverev no cóż, jest jedyną osobą co może w Halle zrobić jakieś widowisko z Ferdkiem. Borna nie jest graczem urodzonym na trawie i na pewno do tej pory osiągał i będzie osiągać lepsze wyniki na hardzie. Kibice na pewno pomogą i powinno być ok.
Dubel.drugi na większym ryzyku
Kolba+Lopez @2,9 Fortuna ✅
Było już o tych meczach napisane więc ciężko coś dodać. Feliciano broni tytułu(rok temu obsada była niby słabsza) i był tutaj świetny. Dla Niego na tym etapie kariery są ważniejsze takie właśnie turnieje gdzie do dwóch setów może coś ugrać i zajść daleko niż szlemy gdzie to już za duży dystans przy Jego metryce. Queens to jest Jego Mundial-najważniejszy punkt.sezonu i będzie nacierał ostro Belga dla którego będzie to jednak tylko przetarcie przed Wimbledonem a trawa to też Jego najsłabsza nawierzchnia.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
- Chciałbym wrócić na szczyt, ale jeśli tak się nie stanie, to nie nastąpi koniec świata. Nie spodziewam się, że będę od razu wygrywać turnieje Wielkiego Szlema. Po ponad 11 miesiącach przerwy nie należy się spodziewać, że tak się stanie. To tak nie działa. Gdybym ciężko trenował przez ostatnie cztery miesiące, to może wyglądałoby to inaczej. Miałem jednak kilka przerw, dlatego moje oczekiwania są bardzo małe - powiedział Andy Murray, który stracił blisko rok z powodu kontuzji biodra.
Stawiam dzisiaj grubą kasę na zwycięstwo Polaków i zastanawiam się czy warto coś dokładać i mam głównie na myśli Kyrgiosa. Jeśli sam Murray w siebie nie wierzy to chyba nie ma szans na powodzenie, ale z kolei ten australisjki lamus z mentalnością syna miliardera potrafiłby zepsuć dożynki jak mu się spocą te małe jaja. Ktoś doradzi?
Edit. dokładam Andersona zamiast Kyrgiosa
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Ebden plus Kohlschreiber @ 2.21 Unibet ✅

Po wczorajszym meczu Niemca z Japonczykiem , ktory jak sie okazalo jako jedyny zawalil mi kupon na 300 f ( Marterer , Wawrinka , Belgia wlasne 2.5 i Anglia wlasne 1.5) mialem nie grac juz tenisa , po tym co pokazal chwilowo stracilem wiare w motywwacje zawodnikow , ale kontra weszla i jestesmy . ! Na dzisiaj pierwsza linie idzie Kolba , wiadomo Niemiec gra u siebie , wielu obserwatorom podoba sie jego technika gry , Wegier to dla mnie gracz pokroju Copila i innych , ktorych broni serwis , Phillip przegal w Stuttgarcie ze Zverevem , ale on est strasznie nie wygodny , gra bardzo ofensywnie , tutaj mysle ze Kolba na wymianach po prostu wygra ten mecz ,gdyz serwis nie bedzie siedzial Marvinovi przez caly mecz
Drugi mecz Ebden bardzo fajnie sie pokazal w Holandii , niesety trafil na solidnego Chardego w polfinale , tutaj przychodzi Tunezyjczyk Jaziri , ktory na trawie cos gra , ale jak wpada na solidnego grajka to juz ciezko o dobry rezultat , Australijczyk pokonal w Hertogenbosch dwoch serwismanow , o tyle co Copila to mozna sie bylo spodziewac , to ogranie Mullera jest niespodzianka , inna sprawa ze Gilles pewnie bardziej skupial sie na turnieju w Londynie , ale wynik jest . Reasumujac tutaj Matthew powinien trzymac swoj serwis i mysle ze jedno przelamanie na seta wystarczy do wygranej

Moje osobiste przemyslenie na mecz Feliciano .
Z jednej strony Goffin , uparty przebijaka , po kontuzji z Roland Garros , z drugiej strony typowy gracz na trawe Lopez , z Kyrgiosem zagral poprawnie , ale zabraklo czegos ,fajerwerkow , osobiscie chcialym isc w strone Lopeza ale ostatnio nie ufam tenisistom , mam nadzieje ze ktos bardziej obszernie wypowie sie na ten mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wielu napisało już o Ebdenie, boje się troche o masówkę, ale nie powinno być innej opcji dziś niż jego zwycięstwo.@1,45 Totolotek. Ebden to zawodnik stworzony na trawę, dobry serwis i wolej, częste akcje servandvolley. Jaziri o wiele lepiej czuje się na hardzie. Nigdy nie notował dobrych wyników na grassie. Nie widzę tutaj innej opcji. ✅
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Fajne value zaczyna sie robic na Murraya, nawet w kontekscie zagrania, ze ugra seta kursy w roznych bukach w okolicach 2 i wiecej, wiadomo, ze dlugo nie gral, ale po 1 jest u siebie, po 2 nie ruszylbym tego, gdyby grali na clay&#39;u badz hardzie, a mamy trawe, gdzie Andy odnosil najwieksze sukcesy a do tego specyfika gry na tej nawierzchni, o ktorej wszyscy wiedza, po 3 gra z gosciem, ktoremu moze wszystko odwalic, ktoremu moze przeszkadzac wiele rzeczy, oczywiscie, ze moze skonczyc sie w miare szybko w 2 setach ale powyzsze argumenty sklaniaja mnie do probowania, ze Andy wygra choc set ????
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Bez bicia się przyznaję, że Postawiłem na Andersona. Nie ja jedyny.
Powie mi ktoś kto oglądał mecz co się w taju stało? Sam nie widziałem, a jestem ciekawy.
Gościu, który prowadził 3:2 i ma 2 serwisy nie wykorzystuje tego?
Serwismen, który na 5 podań, traci 4?
Pytam, żeby na przyszłość błędu nie popełnić.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Bez bicia się przyznaję, że Postawiłem na Andersona. Nie ja jedyny.
Powie mi ktoś kto oglądał mecz co się w taju stało? Sam nie widziałem, a jestem ciekawy.
Gościu, który prowadził 3:2 i ma 2 serwisy nie wykorzystuje tego?
Serwismen, który na 5 podań, traci 4?
Pytam, żeby na przyszłość błędu nie popełnić.
Szczęście po stronie Mayera, i wyszły mu dwa niezłe loby. Później przy meczowej return prosto w linie i Anderson obił siatkę.
E: I tak najlepszy Mayer, ale Florek. Gość z Istominem zamykał mi dobre AKO i grał za kare, a dziś Ryśka pogonił. Parodia ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Świetne value dzisiaj było na florka mayera. Rysiek wygrał w Holandii i przyjechał do Halle na rozbieganie przed Wimbledonem ale mądry człowiek po szkodzie...
Na jutro chachanov @2,3 Fortuna
Rusek solidny, dobrze na returnie. Dzisiaj nadspodziewanie gładko ograł Mische. Rok temu tutaj omal nie urwał.seta Ferdkowi i mecz był zacięty. Nishikori ma z trawą niewiele wspólnego.To jest ciągle jakieś 70procent tego Keia co przed kontuzja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom