>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Londyn, Halle - 18.06-24.06.2018

Status
Zamknięty.
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cilic - Querrey o10,5 w 1 secie @2,0 ten bet gram grubo✅✅✅
Wyżej juz ten typ zostal opisany. Obaj bardzo dobrze serwują i myslę że tb w meczu to formalność.
Kyrgios - Lopez o10,5 w 1 secie @1,75✅✅✅
Dokładnie można napisać to co po poprzednim typem. Kyrgios serwisem robi przewagę. Zresztą wczoraj juz o nim pisałem. Lopez może nie serwuję z tak dużą prędkością ale za to kierunkiem i płaskim podaniem robi sobie przewagę. Do tego czuję sie znakomicie na trawie. Spotkali sie nie dawno i był to bardzo wyrównany mecz. Licze nn ponownie zacięty pojedynek.
Chardy - Tiafoe o10,5 w 1 secie @2,35⛔
Jeremy w mega gazie. Ostatnio gra praktycznie co dzień i pytanie na ile wystarczy mu sił. Jednak myślę że po tym turnieju zrobi sobie przerwę przed Wimbledonem. Mecze na trawie nie sa tak wymagające więc myślę że dziś też będzie na siłach aby zagrac dobre spotkanie. Tiafoe mimo że tak dużego doświadczenia gry na trawie nie ma też potrafi dobrze serwować. W wymianach tez nie odstaje. Typ trochę ryzykowny bo jak wspomniałem Francuz w mega formie i na returnie gra bardzo dobrze ale liczę że Amerykanin przynajmniej w pierwszym secie będzie trzymał podanie.
I jeszcze
Kaczanov - Agut o10,5 w 1 secie @2,25⛔
tu gram bez szaleństw jeżeli chodzi o stawke. Obaj gracze nieobliczalni i nieraz utopili mi kupony olewając swoje mecze. Jednak to juz 1/4 i do finału niedaleka droga. Kaczanov w lepszej formie ale Hiszpan pokazuje że wie o co chodzi na trawie.
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Chardy-Tiafoe - 1 - 1,59 fortuna ✅
Ameryki nie odkryje więc analiza krótka Francuz w bardzo dobrej formie i do tego dobrze gra na trawie,Jako,że to trawa przeważnie sprzyja bombardierom w myśl zasady swój serwis to podstawa a na returnie coś wpadnie a jak nie to czekamy do tiebreaku.Jego przeciwnik to na pewno utalentowany gracz,ale jak to Jankesi bardziej dla niego widzę korty betonowe,więc zagram na Jeremiego.
Kyrgios-F Lopez - 2 - 2,56 fortuna ⛔
Tu idę w stronę niespodzianki,powód prosty ,Australijczyk ma nierówno pod sufitem i to się nie zmienia,uważam ,że stać go tylko i wyłącznie na wygranie meczu pojedynczego nawet z najlepszymi tenisistami,ale wstaje na drugi dzień i przegrywa z cieniasem,nigdy nie wygra turnieju Wielkiego Szlema.Może jakiś ATP1000 ale to już będzie dla niego szczyt bo gra gra się do 2 wygranych setów.Lopez to solidna firma na trawie i kurs zachęcający,ciągle mam w pamięci jak z Kubotem wyciągnął od 0-2 do 3-2 na wimbledonie.
Mam jeszcze prośbę do fachowców,odnośnie zbliżającego się Wimbledonu,mam pytanie odnośnie Raonica,skreczował bo odnowiła mu się kontuzja czy już wypoczynek przed Wielkim Szlemem.Nie ukrywam,że chcę go pograć na Wimbledonie i trochę zarobić na nim,ale musi być 100% zdrowy
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Z gory przepraszam , ze tak krótko ale mam sporo spraw do załatwienia i jestem na mieście. Licze dziś na podtrzymanie dobrej passy.
Coric -2,5gema @1,75 totolotek✅✅✅
Bardzo ladny kurs na handi gemowe Corica, ostatnio świetna forma i z takim Seppim powinien gladko to pokryć bo przy dobrym serwisie , ktorym dysponuje nie powinien dac sie przelamac.
Chaczanow @1,85 Fortuna⛔
O nim juz tutaj pisalem , jest w swietnej formie , do tego chlodna glowa i czasami wydaje sie jakby mial wyciety uklad nerowowy bo gra naprawde na wielkim luzie , Augut ostatnio tez dobrze pogrywa ale według mnie na mocnego Ruska to nie wystarczy.
Kudla @2,14 Fortuna✅✅✅
Widziałem Kudle w meczu z Tsitsipasem, gdzie typowalem Greka i naprawde gral świetnie , wyglada jakby byl stworzony pod ta nawierZchnie , dlatego z Sugita powinien sobie poradzić bo ten gra czesto w kratkę.
Tiafoe @2,36 Fortuna⛔
Typ głównie w opieram na zmeczeniu Chardego i na dobrym serwisie + przygotowaniu fizycznym Amerykanina . Stac go zeby dzisiaj pokonac Francuza i nie mógłbym nie spróbować po takim kursie.
Cilic -@1,5gema @1,65✅✅✅
Jesli Marin bedzie trzymał swoj serwis to powinien spokojnie ograć Querreya , umiejętności ma większe i byc moze beda dwa tie breaki ale Chorwat powinien je wygrac. Licze , ze dzis zagra na wysokich obrotach i nie odpusci tego pojedynku.
Do tego kolejny kurs , ktory wedlug mnie jest sporym value i znow na braci Zverev , ktorzy zrobia wszystko by u siebie wygrac a stac ich na to bo znaja sie jak lyse konie ????
A. Zverev / M. Zverev @2,62 Fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Myslicie ze cos w kierunku Kudlu mozna grac czy nie bardzo ? ???? bo ze kurs wygra jest zajebi**y ale ze wygra seta tez juz calkiem fajny ? Ktos cos wiecej sie wypowie ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Myslicie ze cos w kierunku Kudlu mozna grac czy nie bardzo ? ???? bo ze kurs wygra jest zajebi**y ale ze wygra seta tez juz calkiem fajny ? Ktos cos wiecej sie wypowie ????
Trudno powiedzieć. Wszystko bedzie zależeć od podejścia Fedexa . Jesli bedzie chciał to skończyć w dwóch setach to zrobi to .
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Godzinę temu kurs na Kyrgiosa coś koło 2.05, teraz 2.28? Coś ktoś wie? Gość ma formę i może spokojnie pyknąć Cilica. Możliwości ma wielkie Australijczyk i rękę do gry lepsza od Chorwata. Marin to solidny top, ale jak Kyrgios zagra na 100% możliwości (a widac ze poważnie podchodzi do sezonu trawiastego) to moze wygrac. Dzisiaj arcy ciężkie zadanie z niewygodnym zawsze na trawie Lopezem, a jednak zachował się znakomicie w dwóch tajach z bądź co bądź zdobywca Londynu z zeszłego roku (notabene wtedy Lopez pokonał Cilica). Tutaj również spodziewam się taj brejków a tam już loteria. A w takich przypadkach idzie się w kierunku doga. Ktoś coś doda od siebie?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Godzinę temu kurs na Kyrgiosa coś koło 2.05, teraz 2.28? Coś ktoś wie? Gość ma formę i może spokojnie pyknąć Cilica. Możliwości ma wielkie Australijczyk i rękę do gry lepsza od Chorwata. Marin to solidny top, ale jak Kyrgios zagra na 100% możliwości (a widac ze poważnie podchodzi do sezonu trawiastego) to moze wygrac. Dzisiaj arcy ciężkie zadanie z niewygodnym zawsze na trawie Lopezem, a jednak zachował się znakomicie w dwóch tajach z bądź co bądź zdobywca Londynu z zeszłego roku (notabene wtedy Lopez pokonał Cilica). Tutaj również spodziewam się taj brejków a tam już loteria. A w takich przypadkach idzie się w kierunku doga. Ktoś coś doda od siebie?
Ja tu gram over 10,5 w 1 secie po 1,75 widzialem. Jutro napiszę więcej i podam resztę typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nole90 360

nole90

Użytkownik
Kyrgios @2.20 Unibet // mentalny pokaz sily kangura w tie breakach , doskonaly mecz Cillicia na serwisie i returnie . !
Odkad wkroczylismy w sezon trawiasty ide konsekwentnie w strone Kyrgiosa , chlopakowi widac zalezy , kursy podskoczyly , pewnie dlatego ze mial jakies problemy z barkiem w meczu z Edmundem , nie wiem jak to wygladalo w meczu z Lopezem , gdyz ogladalem go przejsciowo . Wracajac do meczu z Edmundem Nick mogl go zakonczyc w 2 setach , genialnie podniosl sie w tie-breaku , by ostatecznie w swoim stylu zaprzepascic caly trud , co mi sie podoba w Kangurze , ze jezeli przychodzi zagrozenie to serwis siedzi . Kyrgiosowi duzo pomaga rozmowa ze soba jakkolwiek by to nie zabrzmialo Nick wtedy gasnie . Nie jestem zbytnim fanem Chorwata ,solidny ale potrafi straszni glupio tracic punkty , chocby nawet przyklad lezy niedaleko , gdzie podczas RG z Del Potro mogl mecz wygrac ale z niewiadomych dla siebie wzgledow oddawal podanie z powrotem . Nawet komentujacy to spotkanie wyrazali sie w podobnym tonie . Wiadomo Marin jest grozny na trawie , ale Nick serwuje w Londynie genialnie , tylko przeciwko Lopezowi zaserwowal az 32 asy !!! Na reuturnie statystycznie lepszy Cillic , pisze jesli chodzi o ten turniej , w praktyce bralbym Nicka , Kyrgios bedzie mogl odeprzec serwis Chorwata , ciezej w druga strone . Wiadomo to juz jest polfinal i tutaj nie ma mowy o odpuszczaniu .

Djokovic 2:0 , Bautista set @ 2.07 Unibet ✅✅✅ ale tylko @1.48

Krotko ale tresciwie , Chardy piekny okres na kortach trawiastych ,ale przypominaja mi sie slowa z meczu z Ebdenem , piekny serwis , ale zero returnu po przeciwnej stronie siatki w finale z Gasquetem nie koniecznie moze nastapic taki sam scenariusz , i tak bylo 2:0 choc Jeremy sam jest sobie winny , tutaj Nole , to jest jego turniej , turniej by moc uwierzyc ze wraca do kapitalnej formy , pokazal z Mannarino , podniosl sie z przelamania i wygral seta 7:5 by w drugim kompletnie wybic Francuzowi tenis z glowy 6:1 , tak samo z Dima , drugi set do zapomnienia , a Bulgar jest niby stworzony do tej nawierzchni . Ja osobiscie nie widze Chardego jako spokojnego , rozwaznie budujacego punkty zawodnika , Jeremy ma temperament , tutaj trafia na sciane .
Hiszpan nie po to pokonal po pieknej walce Khaczanowa , by tutaj oddac lekka reka ten mecz, Roberto od pamietnego pojedynku 3:2 z Del Potro zaczal mi sie podobac jako tenisista, ktory bardzo cierpliwie buduje punkty z glebi kortu , Coric nie widzialem go tak na prawde nigdy na oczy jak gra ale z tego co slyszalem duzo skupia sie na defensywie , gdzies tam nazwany drugim Nole , tutaj pokonal co prawda Zvereva , ale nie wiem czy Alex nie chcial z bratem pograc :p . Osobiscie ide w Bautiste , ale bezpieczniej do dubla urwany secik ????
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cilic - Kyrgios
Typ: 1 set - over 12.5 gemow
Kurs: 2.01 ✅
Bukmacher: 1xbet

Ide znowu w over gemowy w 1 secie. Spotkanie dwoch zawodników, ktorzy powinni na początku trzymac swoje podanie. Bomby na serwisie powinny leciec taśmowo tym bardziej, ze gramy na nawierzchni trawiastej. Mam nadzieje, ze Kyrgios nie dostanie w swoim stylu obstrukcji mozgu i nie strzeli focha na poczatku. Jesli tak sie nie stanie to jestem spokojny. Cilic dzisiaj w 1 secie troche slabo trzymal swoje podanie ale koniec koncow potrafil je utrzymac. Jutro licze, ze w tym aspekcie bedzie nieco lepiej. Tie-break w 1 secie wielce prawdopodobny tym bardziej na tej nawierzchni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios - Cilic o10,5 w 1 secie @1,75✅✅✅
Obyśmy sie wszyscy na tym overze nie przejechali ???? Koledzy wyżej ubiegli mnie z analizą i nie ma sensu abym się powtarzał.
Chardy - Djokovic o9,5 w 1 secie @1,84✅✅✅
Jeremy jest w niesamowitej formie na trawie. Wygrał Chellenger, nastepnie finał w Holandii gdzie przegrał z Gasquetem po bardzo dobrym meczu. Serwis siedzi mu aż miło, nawet gdy ma 0:40 w gemie serwisowym to bez problemu potrafi z tego wyjść. Djokovic mimo wygranych mnie nie przekonuje i tylko jakis drastyczny kryzys w grze francuza pozwoliłby wygrac Novakowi 2:0. Linia jak na pierwszy set dość niska jeżeli chodzi o grę na trawie bo nawet jedno przełamanie może być. Kurs zachęcający i wchodzę w to mocniej.
Lekko próbuje tez
Chardy +1,5 seta @2,55⛔
Bautista Agut @2,0▶
i brak tb w meczu Aguta z Coricem @1,9▶
krecz Aguta
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 184

proosty

Użytkownik
Cilic-Djokovic 1 2,10 Totolotek ✅
Dawno nic nie pisałem ale wrzucę coś bo warto, Cilic bardzo dobry mecz dzisiaj, na serwisie nie do ruszenia, bardzo agresywnie w tiebreaku, widać, że bardzo zmotywowany, na returnie też wykorzystywał chyba wszystko co mógł bo wiadomo, że jak Kyrgios trafia pierwszym to nie ma co zbierać. Nole ... Djoko co prawda z każdym 2:0 ale.. z Mannarino dla mnie grał bardzo słabo w 1 secie i po prostu chu** psychika Adriana sprawiła, że Nole to wyciągnął a w drugim już wiadomo żabojad siadł psychicznie. Dzisiaj z Chardym też bez rewelacji, wygrał ale Chardy ewidentnie już był zmęczony całym ostatnim maratonem( było to widać w gemie gdzie się połamał) plus H2H i głowa zawodziła w wygrywaniu piłek, które &quot;były&quot; już wygrane. Podsumowując po tym co dzisiaj obejrzałem stawiam, że Cilic wytrzyma psychicznie bo jest w formie( Nole według mnie jej ciągle szuka) i poprawi bezpośredni wynik z Djoko ???? . Jedyne co według mnie może w jakimś stopniu działać na niekorzyść to właśnie H2H no i wiadomo jak Cilic gra z czołówką, ale raz, że wygrał już swój pierwszy mecz z Novakiem no i jutro w niego wierzę, żona go przygotuje psychicznie . Polecam ????
Jak już piszę to dodatkowo też bez analizy:
Zverev A/ Zverev M set 1,45 toto ⛔
Lopez Perez 2,15 toto ⛔
Murray J/ Soares B 1,85 toto ⛔
Powodzenia !
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic @1.73 Unibet // to co zrobiles w tym meczu ...jestes dla mnie parodia tenisisty i mam nadzieje ze nie wygrasz juz zadnego turnieju ....
Co tu duzo mowic ,Król wrocil , swietny mecz z Chardy , tak naprawde nie spodziewalem sie ze Francuz zagra tak dobre spotkanie , pamietam go jako czlowieka , ktory robil mase df i na prawde niewymuszonych bledow , a dzisiaj przeciwko Nole na prawde sie postawil . Djokovic z kolei widac ze zalezy mu na triumfie tutaj , to byly na prawde przyjemne dla oka zawody , nie raz Novak pokazal piekielna sprawnosc fizyczna Jeremy musial sie napracowac by zdobywac punkty , co mi sie podoba to fenomenalna gra defensywna Serba , widac ze wraca do swoich naljepszych czasow . Jutrzejszy rywal , jego przyjaciel Marin Cillic , jak podsumowalem swoj dzisiejszy typ z Kyrgiosem zagral swietnie na returnie oraz serwisie , tyle ze przy serwisie Chorwata fatalnie zagral Australijczyk . Ten mecz po prostu lepiej rozegral Cillic , Kyrgios byl zbyt bierny , nie strasznie pasywnie rozgrywal wymiany i oczywiscie gdy oba tie - breaki wymknely mu sie spod kontroli zaczal pajacowac. Nie wierze ze Nole nie wykorzysta szansy na swoj pierwszy triumf w tym sezonie , po prostu w to nie wierze, licze na to , bo na to zasluguje ! ????
Roger 2:0 @ 1.54 Unibet // mlody mi zaimponowal strasznie , tie break Roger zawalil , ale Coric to faktycznie mlodsza wersja Djoko , troszke gorszy w obronie ale w ofensywie moze byc z niego klasowy grajek
Co tu duzo mowic Roger walczy o 99 zwyciestwo w turniejach ATP , krotko i zwiezle , Coric nie ma mu czym zagrozic na trawie , moze nie szybkie ale 2:0 spokojnie , Roger bedzie na pewno osczedzal sily na Wimbledon wiec nie ma mowy o dlugim spotkaniu .
Mayer @1.95 Unibet
Dam temu Panu ostatnia szanse na zakonczenie kariery , fatalne spotkanie z Seppim , kto ogladal to wie , ale tutaj mamy inne swiaty , Souza ziemniak , prawie wyelminowal Haase , ktory umowmy sie lepiej gra na trawie ale zdarzaja mu sie mecze w ktorych odechciewa sie stawiac na tenis , cos typu Mahut . Wracajac do tego meczu mam szczera nadzieje ze Florian nie przyjechal tylko po wpisowe , bo droge do conajmniej cwiercfinalu ma w swoim zasiegu w kolejnej rundzie Basic / Lorenzi , a w 1/8 Mannarino rozstawiony z nr 1 , wiadomo nie z takimi graczami sobie Niemiec dawal rade .

Tak nawiasem nie pamietam i nie chce mi sie na szybko wracac do postow ,ale do rzeczy . Ten kto stawial na braci Zverev konsekwentnie jest zarobiony :p i gratuluje !! ????
 
P 184

proosty

Użytkownik
coś z biodrem , wywrócił się podczas wymiany, coś chyba nadciągnął chociaż dograł gema i raczej normalnie biegał, wydawało się, że wszystko ok ale potem metical i skreczował
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Novak Djokovic @1.72 1xbet ⛔
Poza wszystkimi argumentami, jacy podali panowie wyżej... Przed chwilą śniło mi się, że Nole wygrał ten turniej, przefarbował się na blond i gadał ze mną siedząc w wannie z lodem. To musi być znak.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Djokovic @1.73 Unibet
Co tu duzo mowic ,Król wrocil , swietny mecz z Chardy , tak naprawde nie spodziewalem sie ze Francuz zagra tak dobre spotkanie , pamietam go jako czlowieka , ktory robil mase df i na prawde niewymuszonych bledow , a dzisiaj przeciwko Nole na prawde sie postawil . Djokovic z kolei widac ze zalezy mu na triumfie tutaj , to byly na prawde przyjemne dla oka zawody , nie raz Novak pokazal piekielna sprawnosc fizyczna Jeremy musial sie napracowac by zdobywac punkty , co mi sie podoba to fenomenalna gra defensywna Serba , widac ze wraca do swoich naljepszych czasow . Jutrzejszy rywal , jego przyjaciel Marin Cillic , jak podsumowalem swoj dzisiejszy typ z Kyrgiosem zagral swietnie na returnie oraz serwisie , tyle ze przy serwisie Chorwata fatalnie zagral Australijczyk . Ten mecz po prostu lepiej rozegral Cillic , Kyrgios byl zbyt bierny , nie strasznie pasywnie rozgrywal wymiany i oczywiscie gdy oba tie - breaki wymknely mu sie spod kontroli zaczal pajacowac. Nie wierze ze Nole nie wykorzysta szansy na swoj pierwszy triumf w tym sezonie , po prostu w to nie wierze, licze na to , bo na to zasluguje ! ????
Roger 2:0 @ 1.54 Unibet
Co tu duzo mowic Roger walczy o 99 zwyciestwo w turniejach ATP , krotko i zwiezle , Coric nie ma mu czym zagrozic na trawie , moze nie szybkie ale 2:0 spokojnie , Roger bedzie na pewno osczedzal sily na Wimbledon wiec nie ma mowy o dlugim spotkaniu .
Mayer @1.95 Unibet
Dam temu Panu ostatnia szanse na zakonczenie kariery , fatalne spotkanie z Seppim , kto ogladal to wie , ale tutaj mamy inne swiaty , Souza ziemniak , prawie wyelminowal Haase , ktory umowmy sie lepiej gra na trawie ale zdarzaja mu sie mecze w ktorych odechciewa sie stawiac na tenis , cos typu Mahut . Wracajac do tego meczu mam szczera nadzieje ze Florian nie przyjechal tylko po wpisowe , bo droge do conajmniej cwiercfinalu ma w swoim zasiegu w kolejnej rundzie Basic / Lorenzi , a w 1/8 Mannarino rozstawiony z nr 1 , wiadomo nie z takimi graczami sobie Niemiec dawal rade .

Tak nawiasem nie pamietam i nie chce mi sie na szybko wracac do postow ,ale do rzeczy . Ten kto stawial na braci Zverev konsekwentnie jest zarobiony :p i gratuluje !! ????
Stawialem od poczatku ... ale teraz mam dylemat od rana bo planuje ich wrzucic do dubla z Nole ...
W zeszłym roku byl identyczny final tutaj w Halle i Kuboty wygrały , wiec chyba pojde w stronę braci figo fagot bo wierze w rewanz
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Kubot Ł/Melo M. - Zverev A/Zverev M.
Typ: 2 Kurs: 2.65 etoto ⛔
No cóż tak jak pisze kolega wyżej.Dziś trzeba pograć w strone braci.Widać,że mają za cel w końcu wygrać ten turniej.Z roku na rok robią tu postępy(jeśli można tak to nazwać).Dziś przyszedł czas na rewanż za zeszłoroczną porażke i w końcu triumfować w Halle
Wynik: 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom