>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn, Halle - 18.06-24.06.2018

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Djoko - Cilic 1 @1.69
Kubot Ł/Melo M - Zverev A/Zverev M @2.53
AKO 4.28 Fortuna ⛔ co tu się stało o_O
Djoko już w coraz lepszej formie i udowodni to wygrywając dzisiaj, przyjemnie się go ogląda widać zaangażowanie i walkę do końca koledzy wyżej trochę napisali już o tym więc ja dodam tylko tyle
Po takim kursie warto zagrać braci chęć zrewanżowania się i triumf w Halle jest na wyciągnięcie ręki myślałem o 3 setach ale poszedłem w wygraną.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Stawialem od poczatku ... ale teraz mam dylemat od rana bo planuje ich wrzucic do dubla z Nole ...
W zeszłym roku byl identyczny final tutaj w Halle i Kuboty wygrały , wiec chyba pojde w stronę braci figo fagot bo wierze w rewanz
U nas wierzenia sa ze sny sa na odwrot ...oby ten sie sprawdzil , debla kompletnie nie gram, ogladalem tylko Kubota w finale Wimbledonu i czasami Davisa , no i pare meczow Bryanow .
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fajne masowki ida na Djoka, wiec chyba trzeba zagrac na odwrot. Ja tam mu jeszcze do konca nie ufam. Rywala z takim serwisem i forehandem jeszcze tutaj nie miał. Rozwalił Dimitrova co na razie gra najwieksza kupe od lat. Pozniej Mannarino i Chardy czyli jednak o wiele mniej grozni gracze na trawie od Kyrgiosa czy Querreya. Cilic rok temu frajersko przegral tutaj final bedac od poczatku turnieju do poczatku taja drugiego seta z Lopezem, zdecydowanie najpewniejszym graczem. Djoko tez ma ogromna mobilizacje aby wygrac turniej po ponad grubo roku ale czy to juz jest gra na Cilicia?
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Kuboty w tamtym roku wygrali z braćmi 10:8 w 3 secie będąc w topowej formie.Dzisiaj zupełnie inna sytuacja, bo grają klape od początku roku. Oglądałem sporo ich spotkań w tym roku i wygląda to na prawdę bardzo słabo.Często głupio tracą podanie, jak jeden z nich gra dobrze, to drugi na odwrót. W ważnych momentach często przegrywają punkty.
Niemcy wiadomo, że bardziej singliści a jak grają razem w deblu to raczej dla rozbiegania Alexa. Na większości turniejów im nie zależy ale tutaj grają u siebie, widać motywacje a skoro już finał, to będzie gra na 100%. Wczoraj pokonali jedną z lepszych par w tym roku Mektic/Peya. Grzech nie spróbować po takim kursie
Zverev/Zverev win 2,65 unibet ⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wspolczuje tym co grali na djoka. Mnie Cilic rok temu uwalil w queens spory kupon a dzisiaj zrobil sytuacje zupelnie odwrotna;)Logika nakazywala grac na niego po.1 seciem. Marin mnie mocno zranil rok temu i dzisiaj napisalem, ze czuje Jego wygrana jednak odpuscilem ten mecz. Eh no nienawidze goscia... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom