>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie rozumiem tych typów w stronę Andujara. Przecież dziś Rafa zmiecie go z kortu. Wczoraj Andujar wygrał tylko dlatego, że Nishikori to gracz bez psychiki, który wykorzystał tylko 1 bp na samym końcu meczu, a miał ich masę, a i tak pomógł mu w tym Pablo, wyrzucając prostą piłkę w aut. Regularny Rafa nie da mu dziś żadnych szans, może Andujar ugra te 5-6 gemów, ale jak dla to o urwaniu seta może tylko pomarzyć.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Teoretycznie Djokovic powinien wygrac z Dimitrovem. Teoretycznie Federer powinien wygrac z Nishikorim itp itd
Niestety, logika nie ma az tak duzego znaczenia przy typowaniu
EDIT: Blaise, chyba nie powiesz, ze Nishikori ma jakis duzy potencjal w ofensywie ;-)
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Chardy/Kubot-Bryan/Bryan Typ 1 4,25 Pinnacle ⛔ 3:6 7:6 4:10

Półfinał debla ja stawiam na Łukasza i Jeremyego, tak wiem że umiejętności są wieksze po stronie Amerykanów, h2h na korzyść Bryanów grali na hardzie w tym roku na Australian Open tam było 2:1,polsko francuska para napewno jest w stanie to wygrać moim zdaniem zadecyduje pierwszy set jeśli go wygrają to jest bardzo duża szansa na końcowe zwycięstwo,ta nawierzchnia zdecydowanie na plus dla Łukasza i Jeremyego, Bryanowie nie czują się dobrze na mączce, porażki z Benneteau/Zimonjic, a także w Houston z Murray/Peers, jeśli te pary były w stanie pokonać braci na tej nawierzchni to tym bardziej polsko-francuska para, są naprawde w mega gazie i łatwo nie odpuszczą tego meczu,warto też zwrócić uwagę na to że Kubot w parze z Tipsarevicem byli o krok wyeliminowania Bryanów na Indian Wels, Jeremy Chardy wcale nie ustępuje umiejenościom deblowym Tipsarevicowi, moim zdaniem jest dużo lepszy, warto zagrać na polsko francuską parę polecam gorąco!!!
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Wawrinka vs Berdych [1] 1,90 Bet365
Jak widać kursy spadają na Szwajcara. Według mnie murowany faworyt. Jest w stanie ograć nawet Nadala we Finale w Madrycie. Najlepsza nawierzchnia dla Stańka to oczywiście Clay. Berdych pokonał wczoraj słabo - dysponowanego Andy&#39;ego Murray&#39;a.
Stawiam 1000zł, win 1900zł ????
Pozdrawiam ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Teoretycznie Djokovic powinien wygrac z Dimitrovem. Teoretycznie Federer powinien wygrac z Nishikorim itp itd
Niestety, logika nie ma az tak duzego znaczenia przy typowaniu
ale co innego gracze z wielkim potencjałem w ofensywie, którzy mogą pokonać każdego jak trafiają, a co innego przebijak Andujar z babskim serwisem, który jest idealnym kandydatem na rowerek dla Rafy.
e: o nawet, nie wiedziałem, że mecz już się rozpoczął. w 2 secie Pablo ugrywa 1 gema - pewnie Rafa ny dał z litości :p
 
novo 203

novo

Użytkownik
Mili Państwo
Czas na mój ostatni pik z tura Madryckiego. Finałów z założenia nie gram. Tym bardziej tutaj gdzie mamy pary Sharapova - Williams (no bet) oraz zapewne Nadal - Wawrinka (no bet). Mój ostatni pik to gra w strone Wawrinki @1.9. Buki wystawiły równe kursy w tym meczu. Wawrinka na pewno imponuje formą, ograł Dimitrova (przyszły top3 ATP) oraz Tsonge w fajnym stylu. Wczesniej pokonał ogórków. Berdych tez niezle sobie poczyna. Najpierw pokonał Jerzyka, potem Andersona. Graczy słabszych. Następnie ograł Murraya w 2 setach, Murray&#39;a dyspozycja nie jest najlepsza. Wawrinka to geniusz, wirtuoz clay&#39;u, o Berdychu nie mozna tego powiedziec. W dluzszych wymianach Berdych nie ma wiekszych szans. Serw pierwszy nie bedzie zawsze wchodził. Madryt przyniósł spory zysk $$$ Mam nadzieje, że rozstanę się winem z turem w Madrycie. Pozdrawiam grajacych ze mną. Do zobaczenia w kolejnym turze.
✅✅✅ Wawrinka @1,9 Bet365
Brawo Stanley !!! Jesteś wielki ! Piękne zakończenie turu w Madrycie (w 3. secie kurs na Staśka wynosił już 4,25 warto było grac ). Poniżej statystyki końcowe. Gratuluję pozostałym, którym tur przyniósł $$$ i Scotratezowi za 100% skuteczności. Ciaooo
-------------------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
✅Sharapova over 18,5 @1,72
✅ Haas +2,5 @1, 9
✅ Haas +3,5 @1,72
⛔ Lepchenko +3,5 @1, 9 ✅Kanepi +6,5 @ 1,72
⛔Over 18,5 @1,83
⛔Makarova +2,5 @1,9 ✅ Ferrer +5,5 @1,72 ✅Williams @1,2
✅Williams -4,5 @1,83
✅Williams -3,5 @1,9 ⛔Over 20,5 @1,8
✅
Wawrinka @1,9
20 W / 8L | średni kurs @1,7 5 | skutecznośc 7 1 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 41

ronni1000

Użytkownik
Rafael Nadal wygra 2:0 1.4 Bet365✅
Cenie Szwajcara ale dzisiejsza gra z Berdychem nie podobała mi sie, popełniał bardzo duzo niewymuszonych błedów, na dodatek jego poruszanie po korcie według mnie pozostawia wiele do zyczenia porówujac z Nadalem. Wawrinka wydaje sie juz zmeczony tym turniejem, chociaz jutro zagra na luzie bo nikt nie oczekuje od niego zwyciestwa. Typuje jednak łatwe zwyciestwo Hiszpana. W H2H widac ze Wawrinkanie zdołał ugrac z Nadalem jeszcze seta.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Drogie Panie i Drodzy Panowie
Co do finału nie będzie demolki. +5,5 wydaje się pewne na Wawrinke. Stasiek na lajcie ugra 7 gemów. Polecam granie tego. W Marathonie jest taka linia. W bet365 mamy +4,5 @2.0. Takze grajta i róbta hajsiwo. Pozdro z Krakowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Drogie Panie i Drodzy Panowie
Co do finału nie będzie demolki. +5,5 wydaje się pewne na Wawrinke. Stasiek na lajcie ugra 7 gemów. Polecam granie tego. W Marathonie jest taka linia. W bet365 mamy +4,5 @2.0. Takze grajta i róbta hajsiwo. Pozdro z Krakowa
Z założenia miałeś n ie grać finałów :]
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stanislas Wawrinka – Rafael Nadal
Liczba gemów
Typ: Powyżej 19.5 @ 1.621 Pinnacle ⛔ 2-6 4-6

Gdyby Rafa był w swojej najwyższej formie, to w ogóle nie byłoby dyskusji i finał byłby bardzo przyjemnym popołudniem dla Hiszpana. Problem w tym, że Nadal jest daleki od swojego topu i nie zmienia tego nawet wygranie turnieju w Barcelonie bez straty seta, bo tam wygrywa zawsze kiedy tylko bierze udział (9 triumfów). W Madrycie idzie mu dużo gorzej, na co pewnie ma wpływ nieco szybsza nawierzchnia i wysokość. Nie jest to jego ulubiony turniej i nigdy nie osiągał tam oszałamiających wyników (2 triumfy i 2 finały), w tym roku również Rafa nie błyszczy, finał zawdzięcza w dużej mierze korzystnej drabince (Paire, Jużnyj, Andujar) i głęboko zakorzenionych kompleksach rywali (Ferrer). Droga Wawrinki była o wiele dłuższa i trudniejsza, zwłaszcza w trzech ostatnich meczach musiał zdawać trudne egzaminy z wymagającymi rywalami (Dimitrov, Tsonga, Berdych). Pokazał w nich i charakter i wielkie umiejętności udowadniając po raz kolejny, że jego jednoręczny bekhend potrafi robić różnicę. Problemem Stana może być na pewno zmęczenie, bo zagra dzisiaj 10 mecz w 12 dni, często na pełnym dystansie. Szwajcarowi trudno będzie dzisiaj wygrać, tym bardziej, że z Nadalem nigdy nie ugrał nawet seta, ale nie sądzę też, żebyśmy mieli tu do czynienia z pogromem. W 5 z 7 ostatnich meczy obu graczy mieliśmy co najmniej 20 gemów i nie widzę powodu, żeby dzisiaj miało być inaczej. Wystarczy jeden dłuższy set i linia będzie prawie na pewno przekroczona.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Nadal 1 @5.5 bet365
A ja pojde dalej. Ogolnie to nie bede sie wypowiadac co do dyspozycji Nadala, bo w tym tygodniu to zbyt wiele nie widzialem oprocz kilku wieczornych meczow, ale mecze Wawrinki z Dimitrovem czy Giraldo akurat tak. Poza tym tyle walki co widze Wawrinka wlozyl w mecz z Tsonga Berdychem i Dimitrovem moze tylko dac dobry efekt wg zasady &quot;jezeli grasz horrory na wysokim poziomie to zaprocentuje to w nastepnych meczach&quot;. Poza tym dobrze pamietam ubieglorocznym mecz obydwu panow z Monte Carlo, zakonczony wygrana Nadala 7-5 6-4 i tam Wawrinka byl dlugo rownorzednym rywalem, a przeciez Nadal nie gra tak dobrze jak rok temu. Co dalej ? No troche inne warunki panujace w Madrycie niz na innych naturlanych ceglanych kortach, bo to wciaz hala, tyle ze z otwartym zadaszeniem, ale z pewnoscia gra sie troche inaczej jednak niz na typowo naturalnych ceglanych turniejach. Wawrinka jest w gazie, wygral w Estoril i ma pewnosc siebie w tej chwili. W koncu te mega boje Szwajcara z Dimitrovem, Tsonga i Berdychem (a i z Giraldo tez wcale tak latwo nie bylo) powinnny sprawic, ze Wawrinka zagra na wysokim poziomie final. Dodatkowo, bardzo ciekawe wypadaja obudwaj tenisisci na tle Davida Ferrera. Wawrinka spotkal sie z Ferrerm w Estroril i wygral dosc gladko w 2 setach. Nadal w Madrycie z Ferrerem mial niesamowice ciezko wygrac z Ferrerem i mogl pozegnac sie z turniejem w 2 setach na etapie cwiercfinalu. Nie mozna tego tak porownywac do konca, bo gdzie tam turniejowi w Estroil do rangi turnieju w Madrycie, ale jednak daje do myslenia. Fajne typy poza tym, ze Wawrinka urwie seta (okolo @2.5) czy hc gemowy w postaci 4,5 gema, ale przy takim kursie to czemu nie zaryzykowac wygranej Szwajcara. Skoro z Nadalem moze wygrac Soderling na French Open czy Rosol na Wimbledonie, czy Verdasco w Madrycie na niebieskiej cegle rok temu, to czy nie moze Wawrinka na cegle w turnieju o troche innej charakterystyce.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Szpoko ... Ja tam nie jestem zwolennikiem wpisywania najwyzszego kursu jaki sie znajdzie u buka. Tylko niech mi nikt nie wmawia, ze napisalem, ze nei jestem zwolennikiem grania najwyzszego kursu ! (bo tutaj zaraz ktos to tak zinterpretuje). Ja po prostu mam konta u dwoch bukow i po co mam na sile przeszukiwac, gdzie daja najwyzszy kurs i wpisywac go specjalnie tutaj pod analize ? To jest takie sztuczne dowartosciowywanie sie. Zreszta ide o zaklad, ze sporo osob tak robi. Nie ma konta u danego buka, ale i tak specjalnie wpisuje ten najwyzszy. Ja po prostu wpisuje taki usredniony jaki jest u wiekszosci bukow. Nie bede na sile wpisywac kursu z marathonbet, skoro tam nie mam konta, azeby sie tylko sztucznie pochwalic. No to dajmy @5.5 jak daje bet365, zeby nie marudzic. Mysle, ze to jest taki sredni kurs mniej wiecej u bukow. Ale spokojnie od kursu do trafienia to jeszcze daleka droga.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Nie rozumiem Cię... chyba lepiej, żeby każdy wiedział gdzie płacą najlepiej za dany zakład.
Nie zrozumiales. Zagrasz przeciez tam gdzie masz konto i tam sobie ten kurs dobierzesz. Skoro ja moge wyhaczyc &quot;tylko&quot; 5.5 w bet365 to taki wpisze. Wszystko rozbija sie u ilu bukmacherow ty masz konto. Jak masz u 4 dajmy to i tak sobie znajdziesz ten najwyzszy kurs odpowiedni dla Ciebie, wiec w czym problem ? Bukmacherow sa setki. No chyba, ze mam specjalnie zalozyc sie zarejestrowac w marathonbet teraz. Oczywiscie kazdy moze sobie tak zrobic, ale jakos mnie nie ciagnie koniami to zrobienia tego. Wpisuje sredni kurs jaki moge zagrac i tyle, a gdzie Ty zagrasz to juz tylko twoj indywidualny wybor.Nei jestesmy chyba dziecmi, zeby prowadzic kogos za raczke, prawda ? Analize masz, dobor buka jest twoim wyborem. Szkoda miejsca na takie rozwazania. Graj i wygrywaj jak najczesciej. Powodzenia. Dziekuje
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Stanislas Wawrinka (+1.5 seta) -Rafael Nadal dla Mecz. WYNIK 26 46 ⛔
KURS: 2.55
Expekt

???? Stanislas Wawrinka v Rafael Nadal (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 26 46 ⛔
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3.50
Bet365

Ja bym w tym meczu nie skazywał Stasia na tak oczywistą porażkę, jak odzwierciedlają to kursy wystawione na ten mecz. Owszem, jak popatrzymy na H2H, gdzie Wawrinka w 8 spotkaniach z Nadalem nie ugrał nawet seta, to granie czegokolwiek dziś w stronę Stasia wydaje się mało racjonalne... Niby... Więc czemu jednak gram w stronę Szwajcara dziś ??? Ze względu na to, że aktualny Wawrinka to gracz klasę lub dwie lepszy niż w tych wszystkich poprzednich meczach z Nadalem. Awans do finału w Madrycie pozwolił Wawrince wskoczyć do TOP10 rankignu ATP, więc czy oby na pewno tak ogromna przewaga dziś będzie pomiędzy 5 a 10 zawodnikiem rankingu ATP??? Wg mnie nie i mecz powinien być &quot;na styku&quot;. Wczoraj Wawrinka wygrał przegrane spotkanie, w trzecim secie przegrywał 2:4 i 15:40 przy swoim podaniu... Zdołał jednak się w ostatniej chwili pozbierać i wygrać 4 gemy z rzędu pokazując ogromny charakter i wolę walki. Obiektywnie muszę powiedzieć, że Wawrinka bardziej mi się w tym meczu podobał i już nie mogę doczekać się jego meczu z Nadalem ????
Co do Nadala to owszem w półfinale widać było ogromną przewagę nad Andujarem (no ale to było oczywiste) to jednak w ćwierćfinale dużo nie brakowało a Nadala już w tym turnieju nie było... Ferrer postawił wysoko poprzeczkę, a przecież też był na stroconej pozycji w tamtym meczu. Ferrer podobnie jak Wawrinka z Nadalem ma tragiczny H2H a jednak był w stanie powalczyć, ugrać seta, ba - był bliski pokonania Nadala w stosunku 2:0 !! Zatem, skoro Wawrinka był w stanie ostatnio w Portugalii pokonać Ferrera dość gładko to czemu nie miałby powalczyć dziś z Nadalem, który z Ferrerem się tak męczył ???
Wg mnie mecz będzie bardzo wyrównany, 3 setowy. Zapewne Nadal to wygra, gdyż jest bardzo zdeterminowany ze względu na to, że z turnieju odpadli już wszyscy z TOP4, zatem jest szansa dużo nadrobić do czołowki. Statiu jednak moim zdaniem pokaże klasę i postawi się dziś Nadalowi.
Jak będzie, przekonamy się już za niedługo ????

EDIT:
Mecz bez historii. Wawrinka bardzo kiepski mecz zagrał... Kompleks Nadala trwa...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tylko różnica pomiędzy Staszkiem, a Davidem jest taka, że Hiszpan jest o wiele regularniejszy.
Dla mnie sprawa jest prosta - jeżeli Wawrinka bardzo dobrze wejdzie w mecz, będzie grał na swoim wysokim poziomie, unikając niewymuszonych błędów to może powalczyć, nawet wygrać 1 seta. Jeżeli od początku Rafa na nim siądzie, a Szwajcar będzie wyrzucał to ten mecz może być bardzo szybki.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
tylko różnica pomiędzy Staszkiem, a Davidem jest taka, że Hiszpan jest o wiele regularniejszy.
Dla mnie sprawa jest prosta - jeżeli Wawrinka bardzo dobrze wejdzie w mecz, będzie grał na swoim wysokim poziomie, unikając niewymuszonych błędów to może powalczyć, nawet wygrać 1 seta. Jeżeli od początku Rafa na nim siądzie, a Szwajcar będzie wyrzucał to ten mecz może być bardzo szybki.
Nie zgodzę się z tym, że Ferrer jest &quot;o wiele regularniejszy&quot; od Wawrinki. Stasiu właśnie z tego słynie, że jest regularny i popełnia mało błędów własnych... W meczu Wawrinka - Ferrer w ostatnim spotkaniu w Portugalii Hiszpan był regularny ?? Chyba nie bardzo ???? Stasiu wczoraj zaskakująco dużo psuł, ale zawsze taki jeden mecz się może przydarzyć. Ważne, że nawet przy trochę słabszej dyspozycji pokazał charakter i pokonał Berdycha. Dziś wyjdzie na mecz skoncentrowany od początku - już Norman o to zadba ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom