>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Madryt - 06.05-13.05.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Madryt, Hiszpania
Data rozgrywania: 06.05.2018 - 13.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €7,190,930
Oficjalna strona turnieju: https://www.madrid-open.com/
Lista Startowa: https://www.madrid-open.com/en/players/
Drabinka: https://www.madrid-open.com/en/draw/
Plan gier: https://www.madrid-open.com/en/mmo18-en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/atp-madrid/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Łukasz Kubot/Marcelo Melo

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Madryt (Hiszpania) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Viktor Troicki - Pedro Cachin
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy kwalifikacyjnej to turnieju głównego w Madrycie. Serb Troicki ten rok ma beznadziejny a na cegle w 4 dotychczasowych spotkaniach doznał 3 porażek i 1 zwycięstwo. Prezentuje się w tym roku bardzo słabo i wolę w tym meczu poszukać niespodzianki i zagrać na Argentyńczyka Cachina, mimo, że zawodnik ten znajduje się dopiero na 300 miejscu w rankingu ATP. Jednak Pedro na cegle grać potrafi i ostatnio jest w niezłej dyspozycji dochodząc tutaj w Hiszpani do dwóch finałów w Madrycie i w Majadahonda, które oba ostatecznie przegrał. Wprawdzie były to turnieje z małych imprez z cyklu ITF ale ograny z mączką hiszpańską jest doskonale i liczę, że dzisiaj zaprezentuje się z bardzo dobrej strony i ogra faworyzowanego Viktora, który jest w słabej dyspozycji. Jak na to ile obu panów dzieli w rankingu ATP to kursy i tak w miarę wyrównane. Buki chyba czują w tym spotkaniu, że Troicki będzie miał spore problemy z młodym Argentyńczykiem i stąd w miarę wyrównane kursy. Spodziewałem się kursu na Cachina w granicach 3,00 no ale to co teraz Troicki gra to dramat no i nie ma się co dziwić, że buki wystawiły kursy takie a nie inne. Troicki na cegle był w tych 4 spotkaniach w stanie wygrać tylko z Tomiciem, dla którego był to pierwszy mecz na mączce od Roland Garros z tamtego roku a i tak Serb się męczył wygrywając ostatecznie 2-1 (3-6 , 6-0 , 7-5). Viktor słabo w tym roku wygląda i wolę tutaj pograć na niespodziankę i zwycięstwo Cachina.
⛔ 2-1 (4-6 , 6-3 , 7-5)
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Cuevas-Sock 1 @1.7

Spotkanie dwoch zawodnikow, ktorym poki co nie wiedzie sie w tym sezonie. Cuevas ma kilka wygranych turniejow na cegle w Ameryce Poludniowej, w tym jeden w Rio, gdzie pokonal wtedy po drodze po pieknym meczu Nadala. Ten sezon na cegle na razie slaby, ale nie skreslalbym Urugwajczyka. Nie zapomnialbym, ze on bardzo dobrze zagral na turnieju w Indian Wells. Mam wrazenie, ze Cuevas wlasnie koncentruje sie na tych najwiekszych turniejach obecnie i taki wlasnie mamy w Madrycie. Niejeden swietny mecz tu w Madrycie Cuevas zagral i jest ubieglorocznym polfinalista. Ostatnio zagral w Barcelonie, gdzie przegral z Mannarino, ale Francuz gral tam naprawde bardzo dobrze.
Sock poki co nie umie sie odnalezc. Amerykanin mial swietny tamten sezon, wygral nawet &quot;1000&quot; w Paryzu i zagral na ATP World tour Finals. Mam wrazenie, ze te sukcesy mu jednak zaszkodzily i nie trenuje Sock jak powinien. Ogladalem przegrany mecz Socka z Fritzem i nie zostawil dobrego wrazenia. Po prostu Sock jest jakis ociezaly. Jeszcze wydaje mi sie, ze na dobra dyspozycje Amerykanina bedzie trzeba bedzie czekac. Sock moze i trenowal, ale Cuevas jest w podobnej sytuacji. Urugwajczyk bardzo dobry wystep w Indian Wells w tamtym seoznie i dobrze bylo w tym roku. Mysle, ze to jest tez taki przypadek, ktory Cuevas bedzie chceic powtorzy. Bardzo dobrze w Madrycie w tamtym sezonie i teraz tez spodziewam sie dobrej gry. To jest juz za duzo turniej by sie oszczedzac. Mam dobre przeczucie co do Cuevasa i ten polfinal ubiegloroczny to naprawde bardzo duza ilosc punktow do obrony. Podejrzewam, ze obydwaj beda sie starac, ale daje tu wieksze szanse Cuevasowi. Mecz podobno we wtorek.
Schwartzman-Mannarino 1 @1.47

Schwartzman ostatntio kiepskie wyniki. 2 runda w Monte Carlo, porazka w 1 meczu z Tsitsipasem z Barcelonie, porazka w 1 meczu z Martererem w Monachium. Niby nie nastraja to optymistycznie, ale to jest najwazniejszy turniej z tego tria Barcelona-Monachium-Madryt i wlasnie dlatego sadze, ze Schwartzman wroci na swoj normalny poziom i wygra. Mannarino sadze, ze to dobry rywal dla Schwartzmana, jesli chodzi o styl gry, poniewaz nie jest to tenisista grajacy silowy tenis. Naprawde przewiduje, ze Schwartzman wroci tutaj an swoj dobry poziom, a jesli tak sie stanie to Argentynczyk wygra bo jest znakomitym tenisista. Normalnie bym moze nie zagral, poniewaz gdyby nie te ostatnie porazki Schwartzmana to kurs bylby duzo mniejszy, ale tutaj juz ten kurs jest dla mnie mimo wszystko zachecajacy do stworzenia jakiegos zakladu kombinacyjnego w postaci dubla czy tripla . Na pewno Schwartzman ma slabszy okres po wygraniu w Rio i forma sie ulotnila, ale jak wspomnialem, za powazny to turniej by Schwartmzan zaliczyl kolejna wpadke i dlatego wlasnie uwazam, ze Argentynczyk jednak wygra.
Kukushkin-Carballes B. 2 @1.63

Nie wiem jakie beda kursy, uzupelnie pozniej, ale wydaje mi sie, ze Carballes zaliczy pierwsza wygrana w turnieju glownym w Madrycie. Hiszpan robi stale postepy, niezly wystep w Estroril, a wygral przeciez w tym roku turniej, nawet jesli bylo to w ekwadorskim Quito. W Madrycie stale na niego stawiaja organizatorzy, dwa sezony temu dzika karta, ale naprzeciwko stal Gasquet, w tym roku rowniez dzika karta, ale rywal wydaje mi sie latwiejszy i nie w az tak dobrej formie. Mysle, ze Carballesowi pomoga te 3 bardzo dobre mecze zagrane w Estoril i pojdzie za ciosem na tle kwalifikanta. Jest na pewno progres w grze Hiszpana. Moze nie typ z az tak duzym przekonaniem, ale wyniki Kukushkina mimo udanych kwalifikacji od dluzszego czasu malo przekonywujace.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ehhh piękny kurs na Nishikoriego.
Zagrał kapitalny turniej w Monte Carlo i nie wiem czy ten kurs to podpucha dla januszków na Novaka?
Zdecydowanie bliżej swojej optymalnej formy jest dla mnie Japończyk niż Serb.
Co uważacie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ehhh piękny kurs na Nishikoriego.
Zagrał kapitalny turniej w Monte Carlo i nie wiem czy ten kurs to podpucha dla januszków na Novaka?
Zdecydowanie bliżej swojej optymalnej formy jest dla mnie Japończyk niż Serb.
Co uważacie?
Nishikori zmaga się z kontuzją nadgarstka. Cierpiał już w Monte Carlo. W ostatnim meczu krecz. Jest ryzyko ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ehhh piękny kurs na Nishikoriego.
Zagrał kapitalny turniej w Monte Carlo i nie wiem czy ten kurs to podpucha dla januszków na Novaka?
Zdecydowanie bliżej swojej optymalnej formy jest dla mnie Japończyk niż Serb.
Co uważacie?
Na Djokera już od dawna przecież takie słabiutkie kursy wystawiają, a &quot;Janusze&quot; tak jak piszesz pograją Nishikoriego. Obecna forma Novaka nie jest żadną tajemnicą i widzimy już lekką masówkę, bo nikt normalny nie pogra na Serba ;). Mi w oko wpadł Pablo Andujar, tylko na 365 kurs już @1.72, także cienko. Tegoroczny bilans na Clayu 13/6, rywal 2/2, 5 lat młodszy, jest w gazie (widziałem ostatnie spotkania obu panów) to mamy tu sporego faworyta. Nic tylko atakować :rolleyes:
E: 2 mass bety dziś się zrobiły z Nishikoriego, i Andujara i obaj nie ugrali po secie. Lopez wygrał głową i serwisem, a temu panu już dziekuje - zero ryzyka, zupełnie inaczej, niż w poprzednich kilku meczach ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
gawronixx 50

gawronixx

Użytkownik
Julien Bennetau + Milos Raonic + Federico Delbonis = 4,87 1xbet⛔
Beneteau 4:2 serwis i zjazd do domu
Dzumhur gra kaszane w tym sezonie, nigdy nie był dobry na cegle poza słabo obsadzonymi czelkami, Benneteau nie grał więc jak się domyślam przygotowywał się do tego turnieju, rywal wymarzony na przejście 1 rundy bo niczym nie może zaskoczyć Bośniak Francuza, ani serwisem ani kończącym uderzeniem ani sprytem przy sieci, Raonic wyserwuje sobie Kickera, no i Delbonis półka wyżej niz Zverev przeszedł śpiewająco kwalifikacje i dobrze zagrał w Portugalii mimo porażki z Bolellim, padł tam po prostu kondycyjnie, tutaj długi mecz się nie zapowiada, Misza to odcinacz kuponów na cegle
 
gawronixx 50

gawronixx

Użytkownik
Ehhh piękny kurs na Nishikoriego.
Zagrał kapitalny turniej w Monte Carlo i nie wiem czy ten kurs to podpucha dla januszków na Novaka?
Zdecydowanie bliżej swojej optymalnej formy jest dla mnie Japończyk niż Serb.
Co uważacie?
Odpuść to chłopie, masz tyle meczy a czepiasz się takiego gdzie wszystko się może zdarzyć ???? , Djokovic po blamażach może wreszcie odpalić, wznowił treningi ze starym trenerem więc wyniki mogą przyjść już teraz, a Kei zmagał się z kontuzją nadgarstka, kursy wystawione prawidłowo, nie zdziwię się jak Djokovic połknie Kitajca który gra w kratkę i rozkręca się z kolejnymi rundami turnieju
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fajna strona z aktualnymi newsami o zawodnikach:
http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Tennis
Mega masówka na Oddsportal na Nishikoriego. Ja ten mecz odpuszczam.
Kicker N. +1,5 S ::: 1,79 ::: 1/3
W tym meczu kto wie czy nie dojdzie do &quot;niespodzianki&quot;. Sytuacja wygląda tak, że Raonic to zawodnik tuż obok Nisihikoriego który dość często kreczuje. Milos nie grał nic od turnieju w Monte Carlo gdzie poddał cały mecz nawet do niego nie przystępując, więc to coś poważnego.
W Madrycie mamy jedną z najwolniejszych nawierzchni w tourze, więc to tym bardziej źle dla jego kolan, a lada moment mamy wielkoszlemowy turniej, więc kto wie czy dzisiaj zagra na 100%. Kicker wydaje mi się, że od jakiegoś czasu gra swój najlepszy tenis, w swoich meczach nawet jak przegrywa to walczy. Tutaj gra od kwalifikacji i ma wygrane 2 mecze już za pasem.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Mannarino A. +1,5 S ::: 1,80 ::: 1/3
Paire B. +3 G ::: 1,82 ::: 1/3
Delbonis F. -1,5 S ::: 1,94 ::: 1/3
Khachanov K. - Lajovic D. O 22 ::: 1,85 ::: 1/3
Carballes Baena R. -1,5 G ::: 1,77 ::: 1/3

Monfils G. - Basilashvili N. O 21 ::: 1,71 ::: 1/3
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Fajna strona z aktualnymi newsami o zawodnikach:
http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Tennis
Mega masówka na Oddsportal na Nishikoriego. Ja ten mecz odpuszczam.
Jaja nie z tej ziemi. Rozumiem, że lekarz Keia opublikował na twitterze raport o stanie jego nadgarstka (i jest jak nowy) a Novak z kolei oświadczył, że przyjechał do Madrytu w celach tylko i wyłącznie turystycznie.
Sam jestem bardzo ciekaw tego meczu, mam nadzieję, że się opóźni i zdążę z pracy na początek. Taki no bet że głowa mała...albo darmowe pieniądze ;) Tak czy inaczej hazard totalny.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Jaja nie z tej ziemi. Rozumiem, że lekarz Keia opublikował na twitterze raport o stanie jego nadgarstka (i jest jak nowy) a Novak z kolei oświadczył, że przyjechał do Madrytu w celach tylko i wyłącznie turystycznie.
Sam jestem bardzo ciekaw tego meczu, mam nadzieję, że się opóźni i zdążę z pracy na początek. Taki no bet że głowa mała...albo darmowe pieniądze ;) Tak czy inaczej hazard totalny.
chyba nikt nie bierze tego co mówi Djokovic na poważnie xd no bez jaj. Jest zdrowy, przyjechał tu wygrywać, chyba oczywiste
co do Keia to tak na pewno wyleczył nadgarstek w pare dni. Ostatnio mówił, że gra na clayu sprawia mu wiekszy ból niż na innych naiwerzchniach bo wiecej mocy musi wkładać w uderzenia. On ciagle gra z dyskomfortem a nadgarstek to nie naciąniety miesień żeby sie wyleczył w pare dni
djoko 1.70 fortuna
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
chyba nikt nie bierze tego co mówi Djokovic na poważnie xd no bez jaj. Jest zdrowy, przyjechał tu wygrywać, chyba oczywiste
To była ironia z mojej strony ????
To oczywiste że Dżoko nie jest przyzwyczajony do porażek i stanie na głowie żeby wygrać....
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
To była ironia z mojej strony ????
To oczywiste że Dżoko nie jest przyzwyczajony do porażek i stanie na głowie żeby wygrać....
aaa bo myślałem, że taką zasłone dymną djokovic postawił i rzeczywiscie coś takiego powiedział xd
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
aaa bo myślałem, że taką zasłone dymną djokovic postawił i rzeczywiscie coś takiego powiedział xd
Póki co jest jeszcze poważnym graczem. I myślę, że zarobki na nim powoli się skończą i zacznie wygrywać coraz częściej.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Khachanov-Lajovic 2 2,53 Fortuna ✅
Serb gładko przebrnął przez kwalifikacje ogrywając Gimeno Travera i F.Mayera a Rosjanin dopiero zaczyna w Madrycie.W h2h 1-0 dla Lajovica i jestem bardzo ciekawy czy ta wygrana w Kitzbuhel świadczy o tym,że Serb nie leży Khaczanovi czy też był to po prostu przypadek.Stawiam też w stronę Serba bo liczę na jego zaciętość i słabą głowę Rosjanina,który potrafi odwalić kabaret..
Dzumhur-Benneteau 1 1,59 Fortuna ✅
Wg mnie Bośniak bierze to i to w dwóch setach jak dla mnie.Dzumhur ostatnio słabiej się spisuje a okazja idealna na powrót zwycięskiej scieżki bo Bennetau gra bez szału i dosyć rzadko.Bośniak przy takim turnieju powinien być dodatkowo zmotywowany co tylko skłania do postawienia na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
MAŁA INFORMACJA !
OD TERAZ KAŻDA ANALIZA PODANA Z KURSEM ALE BEZ PODANEGO BUKA W KTÓRYM SIĘ GRA BĘDZIE USUWANA ! PONADTO BĘDĘ PILNOWAŁ ABY TYPY BYŁY ROZLICZONE, BO DO TEJ PORY TYLKO MAŁY PROCENT GRACZY ROZLICZA SWOJE TYPY, PRZEWAŻNIE JAK TYP WEJDZIE TO PLUSIKI SĄ DODAWANE ALE JAK NIE WCHODZI TO JUŻ MINUSA WIELU NIE DAJE. OD TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ BO W REGULAMINIE FORUM PISZE JAK BYK:
9) Obowiązkiem każdej osoby zamieszczającej swój typ, jest rozliczenie go po zakończeniu zdarzenia sportowego.
10) Wymagane jest również podanie nazwy bukmachera.
TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ I ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PUNKTÓW BĘDĄ LECIAŁY OSTRZEŻENIA I BANY BEZ WYJĄTKÓW. WIELU UŻYTKOWNIKÓW PISZE DO MNIE, ŻE TYPY NIE SĄ ROZLICZANE I MAJĄ RACJĘ, W KOŃCU REGULAMIN JEST PO TO BY GO PRZESTRZEGAĆ WIĘC TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRACZY MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ DOGADAMY.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Kohlschreiber P. (Ger) - Sugita Y. (Jpn) @4,64 1xbet ⛔ 2-0
Nie jest to pewniak ale 1,20 na Niemca to przesada. Jest już wiekowy, zdarzają mu się wpadki a w dodatku jest tuż po turnieju w Monachium gdzie zagrał w finale.
Japoniec ostatnie wyniki dramatyczne ale grać potrafi, zdarza mu się wygrać z potencjalnie silniejszymi rywalami, na pewno będzie walczył i mocno biegał. W tamtym roku zagrał dobre mecze w Barcelonie, więc może tym razem w Madrycie będzie jakiś przełom.
Typ bardziej na wyczucie za małą stawke. Kolba to nie jest jakiś Del Potro czy Zverev, żeby na niego 1,20 wystawiać .
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
⛔ P. Andujar - F. Lopez 1,77 i spada EFORTUNA
Typ bardziej przeciwko leciwemu Lopezowi niżeli &quot;pewniaczek na Andujara&quot;. Andujar w tym roku już 2 wygrane: turniej ATP 250 w Marakeszu i challenger w Allicante, Lopez natomiast w tym roku bez żadnych sukcesów dodatkowo z coraz to wolniejszym serwisem i mniej dokładnym backhandem. Zawsze obstawiam przeciwko Lopezowi przeciwko typowym ziemniakom i tym razem nie może być inaczej.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Andujar-Lopez 1 1,77 Fortuna ⛔
Andujar ostatnio porażki z Bautistą i Tsitsipasem,Greka widziałem w Estoril i prezentuje naprawdę solidny tenis mając tylko 19 lat a przegrać z Bautistą to też nie wstyd.Ogólnie ostatnio Andujar prezentuje się nieźle pomijając wtopę z Frantangelo w kwalach a Lopez ? Lopez to najstarszy uczestnik turniej w Madrycie i gra ostatnio w kratkę.Serwisem sporo może tutaj Feliciano zdziałać ale czy tak go będzie ratować dzisiaj ? Ja w to wątpie.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Kohlschreiber P. (Ger) - Sugita Y. (Jpn) @4,64 1xbet
Nie jest to pewniak ale 1,20 na Niemca to przesada. Jest już wiekowy, zdarzają mu się wpadki a w dodatku jest tuż po turnieju w Monachium gdzie zagrał w finale.
Japoniec ostatnie wyniki dramatyczne ale grać potrafi, zdarza mu się wygrać z potencjalnie silniejszymi rywalami, na pewno będzie walczył i mocno biegał. W tamtym roku zagrał dobre mecze w Barcelonie, więc może tym razem w Madrycie będzie jakiś przełom.
Typ bardziej na wyczucie za małą stawke. Kolba to nie jest jakiś Del Potro czy Zverev, żeby na niego 1,20 wystawiać .
Kolba to nie Delpo, ani Zverev fakt, ale tutaj jest taka sytuacja z kursem, bo Sugita preferuje wyłącznie grę na szybkiej nawierzchni, a tu jest bardzo wolno, co już z góry daje duży handicap dla Niemca. Możliwe, że Kolba jest zmęczony i odwali lipe jak niedawno z jakimś kelnerem, jednak w meczu finałowym w Monachium to się zbytnio nie namęczył. Na moje to Kolba to bierze, ale to tylko sport. Powodzonka ;p
Fogg kusi, tylko jest jedno &quot;ale&quot;, jak on się czuje.. Czy jest na siłach, żeby w kolejnym meczu rywalizować z (ewentualnym, ale najbardziej prawdopodobnym) Verdasco, a później z młodym Zverevem? Włoch to jak Kangur, &quot;myśli&quot;, że jest najlepszy i będzie wolał odpuścić ze słabszym graczem, niż ośmieszyć z lepszym.. Z drugiej strony nie wycofał się z turnieju, idealny turniej pod niego. Mayer Leonardo to wiadomo z czym się od razu kojarzy - Clay. Gość potrafi grać i tutaj szykuje się na prawde dobre widowisko, dlatego Fogg musi dobrze zagrać. Buki też te kursy dobrze wystawili, być może Fabio jutro postraszy, a może oleje mecz.. Więcej pytań, niż odpowiedzi. Macie jakieś ciekawe informacje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom