>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Madryt - 06.05-13.05.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Napisałem o Fabio w poprzednim dziale z ATP Monachium! Niedoleczona kontuzja oraz wiadomo, że na teraz dla niego liczy się Rzym. Tam potrafi zagrać pięknie!
Może po prostu sobie zagrać na luzie i zobaczyć jak się ułoży drabinka, ale jeśli ktoś oglądał jego ostatnie mecze to czym dłuższy mecz, tym więcej sprawia mu bólu. Jedno jest pewne: Fabio woli turniej w Rzymie na ten moment ????

Jeszcze mam przemyślenia co do Dimitrova. Sądzę, że Bułgar wygra jutro z Raonicem. On ma na niego patent. Dobrze mu się gra z nim i wg.mnie Dima rozwinął swoją grę na ziemi. W Monte Carlo rozegrał dwa kapitalne spotkania jak na niego z Goffinem i Kolbą odwracając przebieg spotkania. Grzegorz jest jaki jest, wielu na niego psioczy a moim zdaniem powoli z roku na rok się gość rozwija.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I wczoraj massóka na Nishikoriego na Oddsportal 85% 161z189 osób uległa w gruzach. Dziś Copil, Lajovic, Gojowczyk wyglądają tak, że ich odpuszczam.
Kurs pochodzą z bukmachera: vbet

I wczoraj massóka na Nishikoriego na Oddsportal 85% 161z189 osób uległa w gruzach. Dziś Copil, Lajovic, Gojowczyk wyglądają tak, że ich odpuszczam.

Del Potro J. - Dzumhur D. O 19,5 G ::: 1,76 ::: 1/3
Od turnieju w Dubaju Dzumhur gdzie poległ 1:6 1:6 z Donskoyem, zaliczył passę 6 porażek z rzędu. W Madrycie w końcu przerwał tą niechlubną passę i pokonał Benneteau, ale pokonanie halowego Francuza na jednej z najwolniejszych nawierzchni w tourze to też nie jest jakiś wielki sukces.
Z drugiej strony mamy JMDP dla którego clay to najgorsza nawierzchnia do gry, po drugie nie grał nic od turnieju w Miami więc bardzo dawno. Dla niego to będzie pierwsze spotkanie na mączce w tym roku. Mecz jest zaplanowany jako ostatni, więc kto wie czy nie zobaczymy tutaj długiej tenisowej bitwy. Linia w mojej opinii wystawiona dość nisko.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Donskoy E. - Tsitsipas S. O 20,5 G ::: 1,74 ::: 1/3
Fognini F. -2 G ::: 1,85 ::: 1/3
Paire B. ::: 1,79 ::: 1/3

Haase R. ::: 3,60 ::: 1/3 - Anty mass pick
Coric B. ::: 1,79 ::: 1/3
Cuevas P. ::: 1,78 ::: 1/3 - Mega massówka
Kohlschreiber P. -1,5 S ::: 1,68 ::: 1/3
Garcia-Lopez G. - Harrison R. O 21,5 G ::: 1,78 ::: 1/3

Dimitrov G. ::: 1,74 ::: 1/3
Medvedev D. - Edmund K. O 21,5 G ::: 1,73 ::: 1/3
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Raonic - Dimitrov 2-1
Coś już o tym meczu napisałem wczoraj. Teraz tylko dopisze.
Pamiętamy wojnę z zeszłego roku Dimy z Thiemem (będącym wtedy w znakomitej zresztą formie Austryjakiem)? Tamten mecz utknął mi w pamięci jak naprawdę dobrze potrafi zagrać Dima na ziemi, mimo że to nie jest jego ulubiona nawierzchnia. I ostatnie dwa spotkania w Monte Carlo: tj. vs. Goffin i Kohlschreiber. Dodam, że i Kolba i Goffin naprawdę grali na mega wysokim poziomie i bardzo dobrze świadczy o Bulgarze fakt, że z nimi wygrał.
Raonic jest dla mnie ciągle jedna wielka niewiadoma i to jeszcze na ziemi. W takich przypadkach gra się po prostu na rywala. Nie przekonuje mnie gra Raonica. Ktoś powie? A co może Dima lepszy? Otóż tak. Ma wahania formy, ale bardziej mozna polegac na nim na ziemi, niz na Kanadyjczyku. Rozpiętość zagrań po stronie Grigora jak i fakt, że rozegrał w tym roku fajne spotkania na ziemi z mocnymi rywalami sprawia, że nie widzę innej opcji niż pogranie na Dimitrova.
No i pamiętajmy, że Bulgarowi pasuje gra Milosa o czym świadczy choćby h2h.
Dimitrov, Grigor @1.70 ⛔
Betsson
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
I wczoraj massóka na Nishikoriego na Oddsportal 85% 161z189 osób uległa w gruzach. Dziś Copil, Lajovic, Gojowczyk wyglądają tak, że ich odpuszczam.

Del Potro J. - Dzumhur D. O 19,5 G ::: 1,76 ::: 1/3

Od turnieju w Dubaju Dzumhur gdzie poległ 1:6 1:6 z Donskoyem, zaliczył passę 6 porażek z rzędu. W Madrycie w końcu przerwał tą niechlubną passę i pokonał Benneteau, ale pokonanie halowego Francuza na jednej z najwolniejszych nawierzchni w tourze to też nie jest jakiś wielki sukces.
Z drugiej strony mamy JMDP dla którego clay to najgorsza nawierzchnia do gry, po drugie nie grał nic od turnieju w Miami więc bardzo dawno. Dla niego to będzie pierwsze spotkanie na mączce w tym roku. Mecz jest zaplanowany jako ostatni, więc kto wie czy nie zobaczymy tutaj długiej tenisowej bitwy. Linia w mojej opinii wystawiona dość nisko.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Donskoy E. - Tsitsipas S. O 20,5 G ::: 1,74 ::: 1/3
Fognini F. -2 G ::: 1,85 ::: 1/3
Paire B. ::: 1,79 ::: 1/3
Haase R. ::: 3,60 ::: 1/3 - Anty mass pick
Coric B. ::: 1,79 ::: 1/3
Cuevas P. ::: 1,78 ::: 1/3 - Mega massówka
Kohlschreiber P. -1,5 S ::: 1,68 ::: 1/3
Garcia-Lopez G. - Harrison R. O 21,5 G ::: 1,78 ::: 1/3
Dimitrov G. ::: 1,74 ::: 1/3
Medvedev D. - Edmund K. O 21,5 G ::: 1,73 ::: 1/3
Dla mnie typy nic nie wnoszące. Wszystkie te na dolę będą na czerwono. Paire B. dostanie od shapo gonga 2:0 w setach. Jest w dużej formie. Co do Del Potro zjedzie go lekko 6:1, 6:2 więc ten over ciężko żeby wszedł.
hmm życzę powodzenia ale dla mnie to jest dzień nextgen i mam nadzieję że shapo dojedzie taczką do finału z Rafa bo tak drabinka ułożona że w finale z złotym dzieckiem kortów ziemnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
I 477

imperator88

Użytkownik
Raonic-Dimitrov 1 2,17 Fortuna ✅
Ja tam ide w stronę Kanadyjczyka,wczoraj ograł Kickera i choć Argentyńczyk to nie jakiś wielki gracz to Raonic zaprezentował się bardzo dobrze a zwłaszcza przy swoim serwisie i ciężko Bułgarowi będzie go przełamać.H2h na korzyść Dimitrova ale tutaj mamy takie 50/50 a,że kurs korzystny i czuje bardziej Raonica to leci typ w jego strone.
Fognini/Schwartzman-Mergea/Nestor 2 1,88 Fortuna ???? Nestor powinien już odejść na emeryturę co chłop piach zagrał to nie mam pytań
Kurs spadł na Mergea i Nestora ale i tak warto.Fognini w singlu już poleciał,ktoś pisał,że Rzym ważniejszy dla niego a więc i w deblu nie powinien poszaleć.Mergea kiedyś tutaj nawet wygrał turniej bodajże z Bopanną a Nestor to stary wyjadacz i powinni sobie poradzić.Schwartzman powiedzmy sobie szczerze deblistą klasowym też nie jest+podejście Włocha=porażka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Madryt (Hiszpania), ziemna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kyle Edmund - Daniił Miedwiediew
Typ: 2
Kurs: 3,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w Madrycie. Bardzo jestem ciekaw tego spotkania, bo spotykają się tutaj młode wilczki. Na cegle lepiej radzi sobie Edmund ale według mnie nie znowu na tyle żeby aż takie kursy wystawiać. Obaj wolą nawierzchnie twarde a na mączce do tej pory lepiej wiodło się Brytyjczykowi ale ja próbuję tutaj niespodzianki i zagram na Daniiła. Być może Rosjanin bez większego sukcesu na clayu nawet w turniejach challengerowych i pod tym względem zdecydowanie lepiej wygląda Kyle, który doszedł na cegle chociażby do finału w tym roku w Marrakeszu czy wygrał challenger w Rzymie w tamtym roku ale Miedwiediew potrafi zagrać bardzo inteligentnie i liczę tutaj na jego błysk. Kurs 3,02 na jego zwycięstwo w moim odczuciu jest przesadzony. Oczywiście nikt nie musi się z tym zgadzać, to tylko moje prywatne zdanie ;) Jednak meczu spodziewam się dużo bardziej wyrównanego niż wskazywałyby na to kursy a skoro tak to wole iść w stronę zawodnika, na którego ten kurs jest wyższy. Rosjanin nie jest tutaj bez szans i liczę, że fajnie w tym spotkaniu się zaprezentuje i powalczy o zwycięstwo.
⛔ 2-0 (6-4 , 6-0)
EDIT:
Nic z tego Edmund na cegle za mocny dla Daniiła albo po prostu Rosjanin na mączce za słaby ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Chyba odwrotnie 0:two ????
Zauwazylem od jakiegos pol roku ze niezle cyrki dzieja sie a tourze, nigdy nie bylo tak wielu wygranych po kursach ponad 2,3 w tenisie . Ogolnie czasem danemu graczowi moze nie wyjsc mecz no ale bez przesady nie w tylu meczach. Ostatnio tenis stał sie mega wałkiem i POLECAM GRAC NA LIVE i tam łapać spore kursy ???? przed meczem nie ma co brac tenisa chyba ze kozakow typu Rafa ????
 
K 30

kondzio1610tip

Użytkownik
Zauwazylem od jakiegos pol roku ze niezle cyrki dzieja sie a tourze, nigdy nie bylo tak wielu wygranych po kursach ponad 2,3 w tenisie . Ogolnie czasem danemu graczowi moze nie wyjsc mecz no ale bez przesady nie w tylu meczach. Ostatnio tenis stał sie mega wałkiem i POLECAM GRAC NA LIVE i tam łapać spore kursy ???? przed meczem nie ma co brac tenisa chyba ze kozakow typu Rafa ????
Dokładnie, tutaj racja, ale wałków mega bym nie doszukiwal się, presja, presją coraz większa, ale najlepiej właśnie łapać na live, już kilka takich &quot;pereł&quot; złapało się, dzisiaj między innymi Ramosa, zobaczymy jak dziś, czuję że Estonia weźmie mecz, może nie koniecznie 2:0ale bierze to, kurs mały na samą wygrana, dlatego obserwacja spotkania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jutro czy pojutrze . Kyle vs Djokovic . Kyle . nie ma kursow ale licze na 2.6 fortuna
Djoko nadal bez formy. Czynnikiem ktory wzialem pod uwage jest fakt , ze wlasnie Djoko jest bez formy, jego nawierzchnia nie jest ziemia i najwazniejszy Kyle dostawal od niego lanie 3:0 w h2h wiec teraz bedzie w druga strone. Edmund przegral tylko z genialnym Sousa w Estoril, SOusa zagral jak kosmita ???? Tak wiec jak to mawiają : Bóg daje Bóg odbiera, albo po prostu Karma wraca . Nolasowi od 2 lat odbiera wiec Kyle win ????
Na luzie 2:1 kurs 3.35 godołem ,ze Nole to traktor obecnie ????
 
P 87

plmati

Użytkownik
Jutro czy pojutrze . Kyle vs Djokovic . Kyle . nie ma kursow ale licze na 2.6 fortuna
Djoko nadal bez formy. Czynnikiem ktory wzialem pod uwage jest fakt , ze wlasnie Djoko jest bez formy, jego nawierzchnia nie jest ziemia i najwazniejszy Kyle dostawal od niego lanie 3:0 w h2h wiec teraz bedzie w druga strone. Edmund przegral tylko z genialnym Sousa w Estoril, SOusa zagral jak kosmita ???? Tak wiec jak to mawiają : Bóg daje Bóg odbiera, albo po prostu Karma wraca . Nolasowi od 2 lat odbiera wiec Kyle win ????
Od jakiegoś czasu śledze Twoje wpisy i po tym co teraz napisałeś to leje ze śmiechu! Może Djoko jest w słabej formie... Ale pokonanie Japońca 2:0 może oznacza tylko i wyłącznie zwyżkę formy... Zaraz mi napiszesz, że Japoniec bez fomry... Że po kontuzji... Jakoś był wstanie pokona Cilica, Aleksa Zverieva. Podniecasz się Edmundem, który w finale w finale w Maroko dostał sromotne lanie od powracającego Andujara! Ja nie wiem czy ty te posty piszesz pod wpływem przegranych kuponów, bo z całym szacunkiem dla Twoich przemyslen, ale takich farmazonów nie sposób napisa na poczekaniu...
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Jutro czy pojutrze . Kyle vs Djokovic . Kyle . nie ma kursow ale licze na 2.6 fortuna
Djoko nadal bez formy. Czynnikiem ktory wzialem pod uwage jest fakt , ze wlasnie Djoko jest bez formy, jego nawierzchnia nie jest ziemia i najwazniejszy Kyle dostawal od niego lanie 3:0 w h2h wiec teraz bedzie w druga strone. Edmund przegral tylko z genialnym Sousa w Estoril, SOusa zagral jak kosmita ???? Tak wiec jak to mawiają : Bóg daje Bóg odbiera, albo po prostu Karma wraca . Nolasowi od 2 lat odbiera wiec Kyle win ????
Jutro czy pojutrze . Kyle vs Djokovic . Kyle . nie ma kursow ale licze na 2.6 fortuna
Djoko nadal bez formy. Czynnikiem ktory wzialem pod uwage jest fakt , ze wlasnie Djoko jest bez formy, jego nawierzchnia nie jest ziemia i najwazniejszy Kyle dostawal od niego lanie 3:0 w h2h wiec teraz bedzie w druga strone. Edmund przegral tylko z genialnym Sousa w Estoril, SOusa zagral jak kosmita ???? Tak wiec jak to mawiają : Bóg daje Bóg odbiera, albo po prostu Karma wraca . Nolasowi od 2 lat odbiera wiec Kyle win ????
Kolego podstawowe pytanie.czy oglądałeś mecz djoko z kei ? Uważam że nie.wg mnie skończyło się granie przeciw djoko.zagral bardzo dobrze.edmunda widziałem, dużo psuje, szału nie ma.djokovic to wygra
Sts 1.3 ✅
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kolego podstawowe pytanie.czy oglądałeś mecz djoko z kei ? Uważam że nie.wg mnie skończyło się granie przeciw djoko.zagral bardzo dobrze.edmunda widziałem, dużo psuje, szału nie ma.djokovic to wygra
Sts 1.3
Patrzenie na to kto jak gral w danym meczu jest ułudne , dlatego wiekszosc graczy przegrywa kupony ????
W tenisie decyduje dyspozycja dnia.. Dzis Nole super z Keiem, jutro zenujacy wystep z Edmundem. To samo Kyle.. słaby mecz z ... kims tam a potem wygranie z Djokovicem..
Wg mnie Kyle sie zepnie a ta niby &quot;forma &quot; Nole &quot; ? jakos jej nie widze ???? z Thiemem czy Klizanem mowiliscie to samo ???? i dostal lanie az milo po 1:2. gdzie w 3 secie byl juz traktorem.
Dzis każdy ładowal w Dimiego a Rao zrobil swoje, kurs 2.1 to bylo promo . Buki zrobily sie pazerne i trzeba łapac kursy , dzis Suarez Navarro byla przykladem tez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ktoś próbuje coś na Kukuszkina? Wygląda tutaj solidnie, przeszedł kwale na lajcie, potem spokojna wygrana z Cerballesem. Anderson to niewiadoma. W tym sezonie póki co jeden oficjalny mecz na mączce z Tsitsipasem. Wygrał jeden set w swoim stylu ale w pozostałych dwóch miał.malo do powiedzenia. Kursy powyżej 3 do wzięcia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W 100% trzeba się z tym zgodzić, że tenis ostatnio się mocno zmienił. Kiedyś wyglądało to tak, że Djokovic, Federer, Nadal, Murray rozwalali Ferrera, Berdycha, Gasqueta, Tsongę, Wawrinkę, Monfilsa, Nishikoriego, Cilica, Goffina. Ci za to rozwalali tych Agutów, Kolbę, Haasa, Verdasco, Socki, Andersony, Ramosy, Fogninie, Lopezy, Istominów itd. Natomiast Ci rozwalali dalszą część rankingu i tak to się toczyło mniej więcej sezon w sezon od około dekady.
Teraz nie da się ukryć, że znacznie więcej jest niespodzianek, praktycznie to każdy może z każdym wygrać poza paroma wyjątkami. Choć co by nie mówić to na szlemach w finałach są Ci sami aktorzy z drobnymi wyjątkami. Ale z latami myślę, że już takiego szablonu nie będziemy mieć co powoli już się zarysowuje. Do jutra!
 
I 477

imperator88

Użytkownik
J.Isner-R.Harrison 2 2,79 Fortuna ⛔ 2 tie breaki mogło iść w obie strony
Fajny kursik i nawierzchnia też zachęca by grać w stronę Harrisona.W h2h 6-3 dla Isnera ale trzy miesiące temu Harrison wygrał 2-0 i to na twardej nawierzchni.Isner traci trochę swoich atutów,głównie ze względu na nawierzchnię i choć mączka w Madrycie do najwolniejszych nie należy,to i tak value na Ryana wg mnie i warto.
Kukushkin-Anderson 1 2,63 (1set) Fortuna ✅
Anderson tutaj jeszcze bez meczu,Kazach już po trzech i zaaklimatyzował się tutaj bardzo dobrze,nie tracąc seta z Mahutem,Troickim i Carballesem więc wg mnie warto to pograć.Anderson traci troche na mączce wiadomo,ale to wciąż groźny gracz,zwłaszcza dla Kazacha,ale w pierwszym secie może być tie break bo Kazach nieźle trzyma tu podanie a Anderson wiadomo.W tie breaku to już loteria,ale może Anderson słabo wejdzie w mecz i Kazach bez problemy wygra pierwszego seta?zobaczymy
Coric-Struff 1 1,37 Fortuna ✅
Widziałem dzisiaj Corica i solidnie się zaprezentował z Hiszpanem.Nie widze tutaj szans dla Niemca.
Bautista-Kohlschreiber over 21,5 gema 1,57 Fortuna ✅
Normalnie,żeby nie grali w Madrycie szedłbym w stronę Niemca bo imo jest w lepszej formie ale w weekend Niemiec ograł Bautistę w Monachium więc teraz może oddać,z drugiej jednak strony sam forehand Hiszpana to za mało na Niemca,tak więc ide w over bo jeden i drugi tak łatwo tu nie odpuści a np 75 64 realne.
Goffin-Haase (1 set) 2 2,8 Fortuna ⛔
Haase lubi dobrze zacząć spotkanie (patrz np mecz z Federerem w Rotterdamie) a Goffin ostatnio lubi gonić wyniki więc typ możliwy.Haase dodatkowo podbudowany zwycięstwem z Chungiem więc może być dobrze.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Haase-Goffin

Nie wolno mi podac typu wedle opinii moderatora, wiec ogolne spostrzenia tylko napisze.
Stawialbym (jest to tryb przypuszczajacy, takze nie jest to typ) na Goffina. Belg wrocil do swietnej formy co pokazal w Barcelonie i nei ma co odpuszczac seoznu na cegle bo Goffin to jeden z najlepszych zaowdnikow na swiecie w prowadzeniu wymian z glebi kortu. Jestem przekonany ze Haase zagra bardzo dobrze, ale im dluzej bedzie trwac mecz to tym lepeij dla Goffina moim zdaniem. To tylko takie ogolne przypuszczenia. W koncu jezlei ludzie zadaja pytania typu &quot;a co myslicie&quot; lub kloca sie miedzy soba bez podawanai typow i posty wisza to tym bardziej ten post jest bardziej merytoryczny.,
Na biezacej stronie posty nr 24, 27, 28, 31, 32, 34 (nie liczac wczesniejszych stron) nie zawieraja typow, wiec moj post ma takei same, a za zawartosc uwazam nawet wieksze prawo bytu w tym przypadku)
Pozdrawiam.
Ironicznie konczac, a wy co myslicie ?
Jezeli inne wpisy zawierajace takei zapytanie maja prawo bytu i nie sa usuwane to moje beda podobnej tresci. W koncu nie wolno dzielic uzytkownikow na lepszych i gorszych, wiec jesli wpisy innych uzytkownikow podobnej tresci maja prawo byt, to moj wpis tez takei prawo ma.
Nie wolno przeciez traktowac jednych uzytkownikow lepiej, a innych gorzej.
// nie wprowadzaj ludzi w błąd żaden moderator nie zabronił Ci podawania typów
Szanowny panie moderatorze, nakladajac na mnie swoje nieuzasadnuone ograniczenia oraz ograniczajac moja swobode wypowiedzi, wlasnie Pan to robi !

Dodatkowo interpretuje pan regulamin wedlug wlasnej indywidualnej opinii, a nie w sposob rzetelny i obiektywny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie Djokovica to on już przecież grał bardzo dobre mecze przeciwko Coricowi który jest w mega gazie od jakiegoś czasu, no i z Thiemem. Serb ma co wszystkim udowodnić i te 2:0 z Nishikorim, zmiana na starego trenera wychodzi mu tylko na dobre.
Haasa to wczoraj miał rocznicę 200 wygranego meczu, więc nie dziwię się tych spadków na Chunga. Tak samo jak Verdasco dołączył do klubu 500...
Kurs pochodzą z bukmachera: vbet

Kohlschreiber P. ::: 1,85 ::: 1/3 / Mecz na styku Agut miał meczową na rakiecie.

H2H 2:2 z lat 2014-2018 i trzeba przyznać, że są to zawodnicy o zbliżonym potencjale i nie dziwię się, że Kolba jest tutaj faworyzowany. Nic dziwnego skoro dość niedawno bo w poprzednim tygodniu Niemiec pokonał dość gładko Hiszpana 2:0 w Monachium. Teraz przyszedł czas na rewanż w Hiszpanii kraju Aguta. Uważam, że mecz ten może być bardziej zacięty niż ostatni, ale górą powinien wyjść w moim mniemaniu znowu Niemiec. Ten stracony set z Donaldsonem przez Hiszpana budzi na pewno sporo wątpliwości. Kolba za to bez problemu pokonał Sugitę więc forma nadal dopisuje. Typ tak naprawdę bez większego kombinowania.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Haase R. +1,5 S ::: 1,97 ::: 1/3 - Anty Mass Pick
Kukushkin M. - Anderson K. O 21,5 ::: 1,73 ::: 1/3
Djokovic N. -1,5 S ::: 1,83 ::: 1/3
Ramos A. - Cuevas P. O 21 ::: 1,74 ::: 1/3
Schwartzman D. -1,5 S ::: 2,20 ::: 1/3
Verdasco F. -1 G ::: 1,74 ::: 1/3

Coric B. -1,5 S ::: 1,96 ::: 1/3
Delbonis F. - Thiem D. O 20,5 ::: 1,82 ::: 1/3
Donskoy E. - Zverev A O 19 ::: 1,71 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 87

plmati

Użytkownik
Bautista -1,5 gema
Kurs: 2.15
Buk: Totolotek
⛔
Odniosę się troszeczkę do tego co napisał SHAKAL, ponieważ widzę ten mecz troszeczkę inaczej. H2H 2:2 z lat 2014-2018 pokazuje tak jak to napisał SHAKAL, że są to zawodnicy na podobnym poziomie. Mecz z przed paru dni wygrał Niemiec, ale czy tak łatwo? Oglądałem ten mecz i był na wyrównanym poziomie z lekkim wskazaniem na Niemca. Hiszpan mimo wszystko był słabszy na 2 podaniu i to zdecydowało. Analizując to spotkanie trzeba zauważy, że Niemiec oba mecze wygrał jednak na swojej ziemi, ale jeszcze ciekawszy jest fakt, że gdy w Monachium grał dobry turniej to w Madrycie zatrzymywał się na 1 maks 2 rundzie. W tym meczu znowu będą decydowały detale, a ja po prostu idę w stronę w gospodarza, bo to za nim przemawiają statystyki. Niby męczył się z Donaldosonem, ale mimo wszystko portafi on gra na ziemi i ogórkiem nie jest. Natomiast Kolba wygrał z Sugitą, który w tym soezonie ma 5/15, a na ziemi generalnie gra doś tragicznie, więc ten mecz niewiele powiedział. Wygrał mecz, którego chyba nie sposób było przegrac. Mecz będzie na styku, ale biorąc właśnie pod uwagę ten kluczowy fakt, że Kolba po dobrych turniejach w Monachium w Madrycie potrafił wygrał maks 1 mecz dziś uważam, że Hiszpan mu się zrewanżuję. -1,5 gema może spokojnie wejśc nawet przy pojedynku 3 setowym, a nie wykluczam, że taki zobaczymy.
Powiem wprost, że to co odwalił Hiszpan to przechodzi ludzkie pojęcie ???? Ilosc bp, ktorych on nie wykorzystuje jest powalajaca... Ale co powiedziec o innych meczach? ???? Cuevas fenomenalny 1 set, 2 set do stanu 5:5 ma 100% po 1 podaniu i jedna przegrana piłka po 2 podaniu. I co? I w tb przegrywa ???? Dla mnie to co się dzieje obecnie na tych koratch to jest nędza i rozpacz
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
I 477

imperator88

Użytkownik
Verdasco-Mayer 1 1,57 Fortuna ????
Hiszpan u siebie,wczoraj ograł Lorenziego,może gra bez szału ale serwis dobrze mu funkcjonował i na Leonardo powinno starczyć.Mayer ograł wczoraj Fogniniego,ale widziałem ten mecz urywkami i Włoch bez szału grał.
w h2h 4-0 dla Verdasco.
Schwartzman-Lopez(+2,5g) 2 2,00 Fortuna ✅
Schwartzman ograł Mannarino ale Francuz czasem tylko na clayu wyskoczy z jakimś wynikiem a tak to cienizna.Argentyńczyk szuka formy bo ostatnie tygodnie były słabe w jego wykonaniu.Lopez całkiem nieźle się tutaj pokazał ogrywając Andujara i sądzę,że może nawet ograć Diego.Dla zabezpieczenia hc,który powinien sobie wyserwować Feliciano.
Zverev-Donskoy 1 i poniżej 19,5 1,96 Fortuna ⛔
Po prostu nie wierze w inny wynik niż pewnie zwycięstwo Niemca.Alexander ostatnio wygrał w Monachium,3 dni odpoczął i jedzie dalej.Donskoy ograł Tsitsipasa ale dał aż 20 szans na przełamanie Grekowi (dał się tylko raz złamać) a mimo to wygrał.Niemiec nie będzie taki pobłażliwy przy bp jak Tsitsipas i widze tu jego zdecydowaną wygraną.
Kubot z Melo po 1,7 (Fortuna) ✅ też powinni sobie poradzić,ostatnio grali słabiej ale z tygodnia na tydzień się rozkręcają.Dodatkowo tutaj bronią tytuł i nie wypada odpaść już w pierwszym starciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Shapovalov-Raonic
Stawialbym (jest to tryb przypuszczajacy, takze nie jest to podany na forum typ, poniewaz nie podaje wiecej takich i ograniczam sie do hipotetycznych wpisow ze wzgledu na ograniczenia stosowane na forum) na Raonica. W kazdy razie typu w postaci &quot;1&quot; lub &quot;2 sie nie doczekacie i kazdy musi wnioskowac sam.
Raonic praktycznie zawsze klasa w Madrycie, trzyma bardzo wyrownany poziom. Kanadyjczyk wrocil w India Wells i Miami do dobrej gry. Bylo tu duza niepwenosc bo Raonic oddal mecz walkoverem w Monte Carlo i pewnei znow pojawily sie znaki zapytania na tle zdrowotnym, ale tutaj pokonanie Dimitrova jest moim zdaniem wystrczajacym argumentem przemawiajacym za wygrana Raonica. Shapovalov poki co nie zapisal sie wybitnymi wynikami w turniejach na cegle. Pokonany przez Raonica Dimitrova to jednak wieksza marka niz pokonany Paire. Oczywiscie nie jest to &quot;typ&quot; tylko &quot;hipotetyczna informacja&quot; zawierajaca informacje o dobrej grze w stolicy Hiszpanii Milosa Raonica.
Tradycyjnie koncze pytaniem retorycznym &quot;a wy co myslicie&quot; (chociaz i tak to nie zmieni mojego pogladu), poniewaz wpisy tej tresci innych uzytkownikow zostaja, a ze przeciez wszystkich nalezy traktowac rowno, takze moj ma podobny wydzwiek.
Goffin-Edmund

La Goff ? Nie wiem jak tam wygladal mecz Edmunda z Djokoviem, ale Goffin po prostu dobrze gra w tenisa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom