>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Madryt - 06.05-13.05.2018

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Od jakiegoś czasu śledze Twoje wpisy i po tym co teraz napisałeś to leje ze śmiechu! Może Djoko jest w słabej formie... Ale pokonanie Japońca 2:0 może oznacza tylko i wyłącznie zwyżkę formy... Zaraz mi napiszesz, że Japoniec bez fomry... Że po kontuzji... Jakoś był wstanie pokona Cilica, Aleksa Zverieva. Podniecasz się Edmundem, który w finale w finale w Maroko dostał sromotne lanie od powracającego Andujara! Ja nie wiem czy ty te posty piszesz pod wpływem przegranych kuponów, bo z całym szacunkiem dla Twoich przemyslen, ale takich farmazonów nie sposób napisa na poczekaniu...
No i co gupio ci ?? Kyle na luzie 2:1 3.35 fortuna bym kurs złapał ale niestety byłem w pracy .. Dyspozycja dnia sie liczy , olać kto jak zagral i z kim dzien wczesniej xdddd
Donskoy vs Zverev. Donskoy 7.4 fortuna. Juz chyba po 1 secie , 6:2. tu niestety kurs nie wpadł. ps. Coric w formie , trzeba uważać.
Czemu nie sprobowac, kursy po 7 wchodza bardzo rzadko ale czemu nie dzis ? ALex wygral turniej w Monachium ale wiemy , ze po ladnym turnieju kolejny gra jak amator i dziecko, DOnskoy pokonywal na twardej nawierzchni samego Federera rok temu, tutaj ziemia ale zaczal od wygranej z Cicipasem wiec dzis wygrywa z Zverevem Alexandrem. Logiczne ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Shapovalov-Raonic
Stawialbym (jest to tryb przypuszczajacy, takze nie jest to podany na forum typ, poniewaz nie podaje wiecej takich i ograniczam sie do hipotetycznych wpisow ze wzgledu na ograniczenia stosowane na forum) na Raonica. W kazdy razie typu w postaci &quot;1&quot; lub &quot;2 sie nie doczekacie i kazdy musi wnioskowac sam.
Raonic praktycznie zawsze klasa w Madrycie, trzyma bardzo wyrownany poziom. Kanadyjczyk wrocil w India Wells i Miami do dobrej gry. Bylo tu duza niepwenosc bo Raonic oddal mecz walkoverem w Monte Carlo i pewnei znow pojawily sie znaki zapytania na tle zdrowotnym, ale tutaj pokonanie Dimitrova jest moim zdaniem wystrczajacym argumentem przemawiajacym za wygrana Raonica. Shapovalov poki cio nie zapisal sie wybitnymi wynikami w turniejach na cegle. Pokonany przez Raonica Dimitrova to jednak wieksza marka niz pokonany Paire. Oczywiscie nei jest to &quot;typ&quot; tylko &quot;hipotetyczna informacja&quot; zawierajaca informacje o dobrej grze w stolicy Hiszpanii Milosa Raonica.
Tradycyjnie koncze pytaniem retorycznym &quot;a wy co myslicie&quot; (chociaz i tak to nie zmieni mojego pogladu), poniewaz wpisy tej tresci innych uzytkownikow zostaja, a ze przeciez wszystkich nalezy traktowac rowno, takze moj ma podobny wydzwiek.
Rao jak i Shapo posiadają świetny i bardzo mocny serwis, więc możliwe, że wszystko rozstrzygnie się w tb, a tam.. No właśnie, a tam drewniany Raonic. O meczu z Dimim to nie ma nawet co wspominać, chłop przegrał sam ze sobą, i to już nie pierwszy raz, a samych &quot;wymian&quot; Milosa nie dało się oglądać. Szapo to Szapo, 19 lat i na największe turnieje wbija się bez kwalifikacji, co dla mnie jest śmieszne, ale do rzeczy. Minusem na pewno jest nawierzchnia, ale nie skreślałbym młodszego tylko dlatego, że w sezonie 2017 całkowicie odpuścił nawierzchnie wolne, za to w 2016 roku rozegrał aż 34 spotkania na Clayu - przegrywając tylko 6 razy, więc grać potrafi. Druga sprawa - słaba głowa, coś jak Dimi, więc będzie to pojedynek drewniaka z gościem, który potrafi jeden set trafiać wszystko, a w drugim nie ugrać 2 gemów. Widziałem mecz z Paire i nie widzę tu punktu zaczepienia w wymianach z Szapo, przecież Raonic złapie lekki przestój na serwisie i co on wymyśli? Na pewno młody Kanadyjczyk zdaje sobie sprawę o co toczył będzie się jutrzejszy mecz, na pewno będzie w 100% zdeterminowany, na pewno kibice z Kanady po tym co pokazał rok temu liczą na świetny i wyrównany mecz, a ten kurs wygląda świetnie. Dlatego gram Shapovalov @3.25 bet365 - tu potrzeba tylko, lub aż regularności. 3j Wygrał sport ✅
Drugi typ jaki chciałem polecić będzie mecz Dusana Lajovicia z moim ulubieńcem Delpo. Oglądałem wywiady przed tym turniejem z Wielkim Delpo, ostatni mecz i powiem tak - wygląda On tragicznie. Niepotrzebnie bierze udział w meczach na Clayu, powinien już przygotowywać się pod sezon trawiasty. Argentyńczyk ma problemy z regeneracją, to wiemy wszyscy, a jutro będzie czekał na niego nie byle kto, bo reprezentant Serbii Dusan Lajović, i po tym co pokazał w meczu z Ryśkiem to tanio skóry nie sprzeda. Na pewno jest to bardzo waleczny gracz, ale nie dać powąchać BP przez 24 gemy (bez TB oczywiście) takiemu gościowi jak Gasquet, i to na Clayu.. Przecież Francuz zagrał kapitalnie, według mnie to był najlepszy mecz na tym turnieju, jak widać zmiana trenera wyszła mu na dobre. Serb osiągnął już życiowy sukces, pokazał świetne przygotowanie i mega formę, jednak według mnie to nie koniec. Dusan Lajovic @4.33 Bet365 5j Vamos Delpo ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na korzysc Shapo na pewno lewa ręka i potrafi grać dobry top spin z wysokim kozłem. Raonic będzie tutaj.miec ogromne problemy. Szedlbym na Denisa. Będzie schemat Raonic mocno płasko na backhand Shapo i odpowiedź podcięta piłka. Tutaj Denis nie straci tyle co Milos przy odbijaniu wysokiego kozła swoim backhandem.
Moją uwagę przykuwa jeszcze mecz Kolba-Kevin. Niemiec jest o wiele lepszy na mączce i potrafi grać cierpliwie. Anderson już dzisiaj by poleciał gdyby zamiast Kukuszkina był ktoś bardziej doświadczony.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie wiem czemu ale kusi mnie ten Anderson jutro. Niby Kolba w formie ale z podobnym graczem tj Zverevem dostal lanie w Monachium 2:0. Kevin wiemy jak gra, kiedy serwis siedzi nie ma co zbierac i każdą krotsza pilke i drugi serwis bedzie returnował. Anderson 2.02 fortuna 2:0.
PS. Coric dobrze wyglada w tym turnieju.
Rafa nadal w tym roku za miesiac 32 lata a gość nie stracił seta na ziemi w tym roku, jednym slowem tak malego kursu na wygranie RG2018 nie bylo od hoho bodaj 1.47 ?? masakra . Rafa to kozak . Tenisisci sie go boja jak wychodza przeciwko niemu na kort ????
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
Panowie nie śmigam za bardzo w tenisie. Warto pograć grubiej Del Potro, Zverev, Nadal 2:0?
Nadal 2:0 do gry, reszty bym nie grał.
Del Potro - Lajovic
0:2 6.80 fortuna ⛔
2 (krecz - brak zwrotu)4.15 fortuna ✅
2 (+ 1.5 seta) 2.09 fortuna ✅
Kursy wystawione pod nazwisko, nie pod obecną dyspozycje. Zgadzam sie z opinią mojego przedmówcy - Filipka1996 - Del potro niepotrzebnie gra na ziemi. Lajovic gra świetny turniej, w poprzednich też prezentował bardzo dobrą dyspozycje mimo porażek z Lopezem i Chardym. Teraz odpalił, rewelacyjna gra z dobrze dysponowanym Gasquetem, nie zostal ani razu przełamany. Del Potro zagrał ze słabo dysponowanym Dzumhurem w poprzedniej rundzie - wynik dużo lepszy niż gra. Jeśli Lajovic nie spali sie psychicznie jak z Djokovicem w Monte Carlo (pamiętajmy że oni się przyjaźnią więc tego 6/0 6/1 nie można brać na serio do konca) to chociaż seta tutaj ugra, a jak zagra jak z Gasquetem to może być dla niego szybkie 2:0. Wiadomo mecz meczowi nie równ. Del Potro na pewno bardziej nastawia się na mecze na trawie, więc jeśli cokolwiek go zaniepokoi z jego zdrowiem to może poddać mecz, choć w jego przypadku to rzadkość.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kurs pochodzą z bukmachera: vbet
Lajovic D. +1,5 S ::: 2,15 ::: 1/3
Lajovic D. ::: 4,44 ::: 1/3 - Tie wygrany z 4:0
Wiadomo, że typowanie przeciwko graczom typu Nadal, Federer, JMDP itp. jest dość mocno ryzykowne, to jednak tutaj są realne szanse nawet na niespodziankę. W Madrycie jest bardzo wolno, a ta nawierzchnia już od wielu sezonów nie jest ulubiona przez JMDP i w ogóle przez graczy wysokich z mocnym serwisem. Ostatnie dobre wyniki Del Potro zanotował na clayu przed rokiem 2013. Do tego to będzie dopiero 2 mecz JMDP na tej nawierzchni w tym roku, a poza tym jest mała massówka na Argentyńczyka, więc to jakoś tam zwiększa szanse na teoretyczną niespodziankę.
Lajovic od jakiegoś czasu w małym gazie, a w Madrycie przyszło chyba apogeum formy. Gra tutaj od kwalifikacji i ma na razie 4 mecze po 2:0, w tym jeden dość znaczący wynik z Gasquetem. Warto odnotować, że Dzumhur już trochę poszarpał przy serwisie JMDP, ale i tak Bośniak jest bez dużej formy w przeciwieństwie do Lajovica.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Goffin D. - Edmund K. O 22 ::: 1,76 ::: 1/3
Kohlschreiber P. ::: 1,76 ::: 1/3
Shapovalov D. - Raonic M. O 22 ::: 1,70 ::: 1/3
Coric B. ::: 2,27 ::: 1/3

Coric B. - Thiem D. O 22 ::: 1,73 ::: 1/3
Mayer L. - Zverev A. O 21 ::: 1,75 ::: 1/3
Cuevas P. ::: 1,96 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 477

imperator88

Użytkownik
Kohlschreiber-Anderson 2 2,14 Fortuna ✅
Anderson zagrał słabo w pierwszych dwóch setach z Kuku,ale w trzecim już całkiem nieźle.W h2h 2-0 dla Andersona,więc przewaga psychologiczna lekka jest i po takim kursie warto.Niemiec dobrze ostatnio wygląda,ale czy poradzi sobie z serwismenem Andersonem?Wątpie.Ogólnie Niemca nie powinno być już w turnieju,ale jak Bautista z 5-3 A-40 robi 5-7 to gra się dalej.
Coric-Thiem (1set) 1 1,96 1 2,10 Fortuna ✅
Coric bardzo solidnie tutaj,Thiem bez szału.Austriak z Del Bonisem grał przeciętnie jak na niego,musiał 2 razy serwować na mecz by skończyć to spotkanie.Corica widziałem z Carreno i robi chłopak robotę a wczoraj gładko odprawił Struffa.w h2h 1-1.
Fognini/Schwartzman-Cabal/Farah 2 1,38 0:2 1,9 Fortuna ✅ ✅
No bez jaj,Kolumbijczycy muszą odprawić Włocha i Argentyńczyka.Fogniniego i Schwartzmana nie powinno już tutaj być ale jak dziadek Nestor nie ma już takiego czucia w ręku to i można z nim wygrać STB.Nie widze innej opcji tutaj.
Dodig/Ram-McLachlan/Struff 1 1,65 Fortuna ⛔
Japoniec z Niemcem robią ostatnio bardzo dobrą robotę ale Dodig i Ram się rozkręcają i po wygraniu w Monachium mają ochotę na więcej.Chorwat bardzo dobrze returnuje,co będzie miało klucze znaczenie w tym spotkaniu.
Del Potro-Lajovic więcej gemów w 1 secie niż w 2 2,17 Fortuna ⛔
Wg mnie pierwszy set będzie tutaj mega zacięty,obaj potrafią świetnie trzymać podanie i myślę,że będzie w 1 secie conajmniej 12 gemów a w drugim nie co spuszczą z tonu i będzie max 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Edmund-Shapovalov

Edmund wygral z Djokovicem i Goffinem wiec chyba bedzie dobrze. Shapovalovowi do konca nie ufam bo nie zaliczyl jeszcze dobrego turnieju na cegle i to jego pierwszy, wiec hipotetycznie stawialbym jednak na Edmunda. Ogolnie oczywiste jest ze hipotetcznie bylby to zaklad kombinacyjny, ale juz tego nie dodaje tej adnotacji, bo skoro niektorzy &quot;geniusze&quot; przez 2 lata nie skumali i pisza do mnie waidmosci sugerujac ze zahralem zakald singlowy po 1.4 to rece opadaja, wiec po co tlumaczyc.
Niektore ogolnie sa zabawni nie maja odwagi regularnie typowac w dziale piszac analizy (wtedy na pewno pokazaliby klase), ale krytykami sa genialnymi. Slabe to, ale trzeba sie dowartosciowac, wiec nawet ich rozumiem.
Underdoga moze bym szukal w roli Lajovica, bo czasem ktorys odpali, a jednak Serb pokonal dwoch znakomitych tenisitow w postaci Gasqueta i del Potro.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Jutro mega ciekawie będzie w starciu Nadala z Thiemem.Austriak się rozkręca a Rafa miewa przestoje.
Ktoś szukał typu na Nadala,że wygra RG bez straty seta,co jak dla mnie mija się z celem bo trafi na takiego Isnera czy Karlovica i duże szanse,że w tie breaku urwą seta Hiszpanowi.
Lajovic z Anderson ciekawie może być,ktoś oglądał Serba ? Jak kondycyjnie się zaprezentował ?
Edmund-Shapovalov
Kanadyjczyk gra tu mega,Edmund co prawda też solidnie ale bardziej szedłbym w młodego-gniewnego.
Isner-Zverev
Tutaj w zasadzie może być wszystko,z Isnerem to i kolejne tie breaki niewykluczone.Wg mnie jednak Zverev poskłada Johna w 2 setach.Gratulacje należą się organizatorm,którzy zaplanowali ten mecz na 21:30 co przy grze długiej trzy-setówki może się skończyć około północy.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Isner-Zverev 2 (nie wiem jaki wystawią kurs, pewnie dodam z rańca, ale w granicach @1.60-70, niższego nie warto) kurs @1.33 bet365 - nie było tematu ;)
Zapowiada się bardzo.. nudno. Cuevas dziś nie dał rady Isnerowi, właściwie działo się tylko podczas TB i tam wyszła słabsza forma wracającego Urugwajczyka, w normalnej formie poskładałby go w II setach. Jutro statystki mówią same za siebie - ćwierćfinał w Monte Carlo, przegrany dość pechowo, wygrany turniej w Monachium, gdzie młody Niemiec stracił tylko I set, a sezon temu wygrany przecież Rzym. Lubi grać na mączce, i nie zapominajmy o chęci małego rewanżu za Miami, który grali miesiąc temu. Mam małe przeczucie, że Niemiec coś wymyśli i nie dojdzie nawet do TB. Każdy pamięta, Isner w Miami grał na prawdę dobrze na returnie, a tutaj wszystko wraca do normy i po prostu starczy przebić piłkę. Myślę, że Zverev jutro wygra i awansuje do półfinału. A co do optymizmu w jutrzejszej grze na Thiema to bym uważał. Ostatnio też uwierzyłem w Austriaka, a ten ugrał całe 2 gemy :dntlck:. Chociaż teraz się rozegrał i dziś zagrał dobre zawody, a Rafa w meczu z Batmanem jakby słabiej..
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lajovic skoro wygrał w trzech setach i w trzecim był pewny to musi być dobry fizycznie. Ją dzisiaj po drodze puściłem u ziemniaka za 5dych na lajo oraz Shapo i widząc O-4 w taju wyrzucilem kupon w trawę żeby potem go szukać jak go wiatr przewiał ????
Trzeba brać Zvereva. Pewnie będzie spora chęć rewanżu za Miami gdzie przegrał a miał Isnera na patelni. Skoro tam było blisko to tutaj musi się udać. Chyba tylko Zverev może w Madrycie coś poodbijać z Nadalem. Liczyłem na wyższe kursy ale nawet to 1,4 można brać do jakiegoś dubla.
Lajovic @ 2,55 Fortuna ⛔
Gość musi iść za ciosem bo jest szansa na życiowy turniej. Dobrze trzyma serwis i niewiele tutaj ustępuje Andersonowi na mączce. Za to jeśli chodzi o grę kombinacyjną to Lajovic ma bogatszy repertuar na tej nawierzchni. Mam tylko nadzieje, że wraz ze sztabem i ziomami nie leży już pod stołem naprany świętując pokonanie Delpo. Jednak do gry raczej za drobne bo można się obawiać zmęczenia turniejem dla Dusana. Anderson wypocil tutaj 2 mecze mniej. Gram.po kursach bo jakby były równe.to jednak.Kevin
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kurs pochodzą z bukmachera: vbet
Lajovic D. ::: 2,62 ::: 1/3
Anderson i Isner na mączce takie wyniki, no kto by pomyślał. Wracając do typu, to mam mieszane uczucia co do tego wyniku Kevina z Kolbą, do tego Niemiec przecież był świeżo po finale w Monachium, a lada moment mamy jeszcze Rzym więc jest gdzie grać i po co odpocząć.
Lajkovic tak jak już pisałem w ostatnim typie, jest w swojej życiówce, forma przyszła na Madryt. 5 meczów za nim i 5 wygranych. Gasquet nie dał rady i JMDP też nie, więc i Anderson jest spokojnie w jego zasięgu. Value jak nic.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Edmund K. -1,5 S ::: 2,36 ::: 1/3
Zverev A. -1,5 S ::: 2,02 ::: 1/3
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
u mnie dzisiaj w bet at home
wjezdza Lajovic -mecz na 3 sety- kurs 2,12 - bet at home - WESZŁO
Lajovic pokazał z del potro wczoraj że nie 1 setem del mecz wygrywa i poszedł za ciosem, przycisnął i wygrał. Bardzo dobrej dyspozycji i myśle że urwie andersonowi seta. Nie wiem czy wygra to zalezy od dyspozycji dnia ale powalczy.
Nie ruszam Nadala bo tam chyba Thiem nie ma po co wychodzić. 2 sety myślę że będą.
dla mnie zaskakująco duży jest kurs na Shapo który jest dla mnie faworytem turnieju.

Shapo - rudy brytol Kyle - oczywiśce 1 na shapo - kurs 2,56 - bet at home -JEST!!!
Shapo po prostu gra jak z nut, jest w transie i Kyle - (pokonał słabego novaka) i myślę że ugnie sie przed leworecznym kanadyjczykiem. Dla mnie Shapo wjezdza do finału z rafą - ogrywając wcześniej Shaszkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
drif 14K

drif

Użytkownik
Witam Panowie.
Wiem ze post nic nie wnoszacy metorycznie do dyskusji. Ale prosilbym moderatorow o chwilowa wyrozumialosc i nieusywanie.
Czy ktos moglby wypowiedziec sie na temat debli. Mianowicie chodzi mi o pare Herbert/Mahut rozegrali jak narazie tutaj jeden mecz nie dajac szans Marrero/Verdasco i nawet nie pozwolili sobie na bp. Natomiast ich rywale odprawili po 2-0 Isner/Sock i Dodig/Ram gdzie w pierwszym meczu obronili 7/8 bp w drugim 3/3. Czy ktos ogladam moze ich mecze? Kursy lekko poszybowaly w gore. Mahut polegl w 2016 w polfinale natomiast rok temu w finale ale gral z Vasselinem a nie z Herbertem. Widac ze gra w Madrycie mu pasuje.
Drugi mecz to nasz Kubot/Melo kursy drastycznie w gore. H2H niekorzystne dla pary Kubot/Melo ale oni nigdy nie grali ze soba na clayu. No i Polak broni tytulu tutaj z przed roku.
Herbert/[email protected]✅ + Kubot/[email protected]⛔ = @2.7 Bet365 1/10⛔
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Wracając do typu, to mam mieszane uczucia co do tego wyniku Kevina z Kolbą, do tego Niemiec przecież był świeżo po finale w Monachium, a lada moment mamy jeszcze Rzym więc jest gdzie grać i po co odpocząć.
Broń Panie Boże, typy nie neguję, tylko nie rozumiem jednej rzeczy. Jaki jest sens odpuszczać jednego Mastersa, na rzecz następnego?
Zrozumiałbym, gdyby to była 250 i w następnym tygodniu zaczynał się Masters, to ok, można coś odpuścić.
Ale odpuszczać jednego Mastersa, żeby odpocząć i być gotowym na następnego? No tego to nie rozumiem.
Żeby nie było, że post bez typu, to proponuję takie coś.
Lajović over 23,5 1,85
Nadal -1,5 1,26
Zverev 1,33
Shapovalov over 22,5 1,82

Pierwsze spotkanie mimo kursów zapowiada się wyrównanie. Ziemniak kontra bombardier. Będzie dużo gemów, nie sądzę, że to spotkanie któryś z zawodników szybko zakończy. Typ siedzi nawet, jeśli będą tylko 2 sety.
Rafał to wiadomo, Król nad Królami, taki, Pan Ziemniak. Nie ma mocnych i nie sądzę, że Thiem, który ostatnio ugrał tylko 2 gemy, będzie w stanie wygrać seta. Nie z tym Panem, nie dzisiaj.
Rusko Niemiec jest w formie co pokazuje już na drugim turnieju, bardzo dobrze wychodzi mu gra na ziemi. Myślę, że Isner po za serwisem nic dzisiaj nie pokaże i zejdzie z kortu pokonany.
Co do ostatniego meczu to mogę powiedzieć to samo co o pierwszym. Edmund niby faworytem, ale młody Kanadyjczyk dobrze gra w tym turnieju i tak łatwo się nie podda. Możliwe 3 sety dzisiaj.

Wszystkie kursy z Expekt.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Chodzi bardziej o to, ze Kolba byl po Monachium zmeczony, a nie cos celowo odpuscil, juz z Agutem powinien odpasc, pisalem o tym wczoraj ze bedzie to decydujace. Mimo to prawie wyrownal w setach z Andersonem. Jesli Lajovic kondycyjnie ogarnie ten mecz to ma duze szanse, a tak naprawde nie wiemy jak to zniesie bo to jego pierwszy tak dlugi turniej. Na jego korzysc fakt, ze zagra dzis na tym samym korcie co wczoraj, wolniejszym od tych, na ktorych gral Anderson, ktory lubi szybsze. Podsumowujac mecz nie do ruszania moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
I 477

imperator88

Użytkownik
Bryany+Klassen/Venus set-2,58 Fortuna ⛔
Bryan/Bryan w dużo lepszej formie niż Murray i Soares,którzy wciąż szukają formy.Amerykanie dzisiaj kontynuują zwycięską passę.Mektic z Peyą mnie nie przekonują tutaj,ograli słabych Kontinena i Peersa oraz Andersona z Mirnyiem,gdzie Kevin nigdy nie robił jakiś spektakularnych wyników w deblu.Klaasen i Venus mogą tutaj odprawić rywali bo grają całkiem nieźle.Bopanna i Roger Vasselin oraz Lopez/Lopez na rozkładzie dobrze wróżą przed tym spotkaniem.
Kubot/Melo-Cabal/Farah 2 2,10 Fortuna ✅
Polak i Brazylijczyk w ogóle ostatnio do mnie trafiają,obniżyli bardzo loty.Widziałem ich niedawno i grali naprawdę przeciętnie.Kolumbijczyków widziałem wczoraj i zagrał niezłe spotkanie z Fogninim i Schwartzmanem.Po takim kursie warto spróbować.Co z tego,że Kubot z Melo bronią tytułu jak są pod formą.
Nadal-Thiem
Tutaj liczę,że Austriak ugra więcej niż ugrał w Monte Carlo.Austriak z meczu na mecz się rozkręca i oby dzisiaj pokazał klasę.Nadal to Nadal wiadomo,ale sam wczoraj po spotkaniu ze Schwartzmanem przyznał,że było to najgorsze spotkanie od dawna,więc może mały kryzys ? Austriak potrafi serwować i kilka gemów w jego zasięgu zdecydowanie a może i set ?
Thiem powyżej 5,5 gema 1,56 ✅
Thiem powyżej 6,5 gema 1,97 ✅
oraz:
Nadal powyżej 12,5 gema 2,43 ⛔
Fortuna
Edmund-Shapovalov
Obaj niespodziewanie zaszli aż do ćwierćfinału w Madrycie,ale na jednego już pora.Wg mnie Edmund może przechylić szalę zwycięstwa przez swoją chłodniejszą głowę.Kanadyjczyk jak utrzyma nerwy na wodzy to SF jego ale czy tak będzie ? Osobiście wątpie.
Edmund wygra i powyżej 22,5 2,89 Fortuna ⛔
Edmund przegra pierwszego seta,ale wygra cały mecz 5,5 Fortuna ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Raonic wczorja podobno przegral z Shapovalovem bo nie byl w pelni sil.
Dzis oficjalne zrodla podaja, ze Raonic wypadl z turnieju w Rzymie i jest znowu kontuzjowany.
Moze sie myle, ale ja caly czas jestem bardzo sceptyczny co do tego Shapovlova. Dzisija sie wyjasni ile ten Shapovalov jest wart.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom