>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Madryt - 06.05-13.05.2018

Status
Zamknięty.
I 477

imperator88

Użytkownik
Z Paire go widziałem w tym tygodniu i grał bardzo dobrze,Edmunda widziałem z Djoko i też grał dobrze więc zobaczymy.Kanadyjczyka problemem jest głowa bo umiejętności ma naprawdę spore.Jak opanuje czajnik to wygra.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Raonic wczorja podobno przegral z Shapovalovem bo nie byl w pelni sil.
Dzis oficjalne zrodla podaja, ze Raonic wypadl z turnieju w Rzymie i jest znowu kontuzjowany.
Moze sie myle, ale ja caly czas jestem bardzo sceptyczny co do tego Shapovlova. Dzisija sie wyjasni ile ten Shapovalov jest wart.
Shapo jest niesamowity, poskłada go lekko leworęcznym backhandem - te zagranie Raonica zniszczyło doszczętnie. Rao nie dowierzał że tak mocno i dokładnie można lutować. Rudzielec może się już pakować. Shapo idzie na finał z Rafą. Dwóch tenisistów lewo ręcznych w finale to by było wojna na wyniszczenie.

Shapo wjeżdza z kursem 2,65 w bet at home - JEST!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 477

imperator88

Użytkownik
Po pierwsze to tylko sport.Po drugie Nadal wygrał 50 setów pod rząd na ziemi,każda passa się kiedyś kończy.Po trzecie Madryt nie leży do końca Rafie,co sam wcześniej podkreślał.Po czwarte Thiem ograł rok temu Nadala na mączce w Rzymie i aż takiej mega sensacji w tym nie widze.Po piąte owszem Nadal może w najwyższej formie nie jest,ale Thiem zagrał naprawdę rewelacyjnie.Po szóste Thiem miał 28 UE a Nadal 29 więc gdzie tu Nadal wszystko wywalał w aut ?!29-12 w winnerach dla Austriaka to decydująca statystyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja sobie własnie patrzyłem ze jutro gra Anderson z Theimiem i mysle hehe to lokata jutro austryjak mimo ze kurs 1.35-1.4 i zjezdzam w doł flashcora rzuciłem okiem na h2h tych panow i az oczom nie wierzyłem 8:0 dla Andersona fakt ze nie grali ze soba nigdy na maczce ale 8:0? to przeciez Thiem moze miec juz w głowie. a w drugim meczu to trzeba grac handi gemowe Shapovalova napewno ????
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Shapo moja nowa inspiracja tenisa dała czadu...Jest niesamowity. Oglądałem również mecz Szaszki i zagrał fajnie ale bez relewelacji. Wygrał pewnie ale to nie ta finezja i rozmaitość co Shapo. Shapo to błysk, diament który sam się szlifuję!! Shapo to człowieczek który za kilka sezonów zajmie miejsce Federera i Nadala... szacun bo to co robi, szacun! x100 i głowa nie pęka mu z młodzieńczości ;)!! Jutro nextgen 1/2 z Szaszką!!
Całym sercem za Shapo który jest w stanie ten turniej wygrać, czuje to. Kurs na Shapo daje 3,7 bet at home. Da radę!!!!! Shapo finał!!!!!!!!!!!
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Shapo moja nowa inspiracja tenisa dała czadu...Jest niesamowity. Oglądałem również mecz Szaszki i zagrał fajnie ale bez relewelacji. Wygrał pewnie ale to nie ta finezja i rozmaitość co Shapo. Shapo to błysk, diament który sam się szlifuję!!
Całym sercem za Shapo który jest w stanie ten turniej wygrać, czuje to. Kurs na Shapo daje 3,7 bet at home. Da radę!!!!! Shapo finał!!!!!!!!!!!
Największych imprez nie wygrywa się trickami pokroju Szapo/Kangura, tylko prostym tenisem, i taki tenis gra młody Zverev. Druga sprawa, to Szapo gra nieźle na Clayu, to fakt, ale lepiej gra na hardzie, gdzie też został pokonany przez Zvereva, i to u siebie w domu 2:0 + na Laver Cup, też 2:0. Dzisiaj Edmund zagrał dość słabo, a Szapo pięknie trzymał serwis, a i tak w TB odwalił lekką lipe. Jutro nie będzie miejsca na takie błędy, a Zverev choć jest młodszy od Edmunda to o wiele bardziej doświadczony. Pokazał to mniej więcej dziś, jak pisałem wcześniej, że czuje brak TB w meczu z Isnerem i proszę. Sam chciałbym zobaczyć Kanadyjczyka w finale, ale umówmy się - finał Zverev-Thiem to coś na co wszyscy czekamy ;)
E: Podpaliłeś się na Szapo jak ja w Kanadzie, uważaj i tyle. Ja tu nic nie stawiam, więc tym bardziej nie założe się z tobą, ale napisz coś konkretnego - dlaczego to Szapo według Ciebie wygra, bo sam grałem na niego 3 pierwsze spotkania, a dziś odpuściłem i choć wygrał, to nie żałuje.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Największych imprez nie wygrywa się trickami pokroju Szapo/Kangura, tylko prostym tenisem, i taki tenis gra młody Zverev. Druga sprawa, to Szapo gra nieźle na Clayu, to fakt, ale lepiej gra na hardzie, gdzie też został pokonany przez Zvereva, i to u siebie w domu 2:0 + na Laver Cup, też 2:0. Dzisiaj Edmund zagrał dość słabo, a Szapo pięknie trzymał serwis, a i tak w TB odwalił lekką lipe. Jutro nie będzie miejsca na takie błędy, a Zverev choć jest młodszy od Edmunda to o wiele bardziej doświadczony. Pokazał to mniej więcej dziś, jak pisałem wcześniej, że czuje brak TB w meczu z Isnerem i proszę. Sam chciałbym zobaczyć Kanadyjczyka w finale, ale umówmy się - finał Zverev-Thiem to coś na co wszyscy czekamy ;)
hmmm pomyśl ile było kursów tym turnieju przeciwko Shapo - stawialem na niego bo w niego wierze....?? Jest stworzony do claya jak Rafa!!!!!!!!!! Jeśli jutro Shapo przegra usunę konto na waszym forum i nigdy nie wypowiem się na temat tenisa tutaj - beda w myslach bladził ;) ... Jeśli wygra Shapo Ty zamkilkniesz? zgoda? Dla mnie Shapo zaczyna układać wszystko pefekcyjnie jak Federer - czuje jego myslenie i genialny leworeczny backhand wg mnie mocniejszy od Rafy po tym co widzę..... Finał Shapo z Shapo.... i to koniec.
3,7 shapo bet at home
p.s nie bądz tchórzem konto za konto!! mi to satysfkcji nie da a lemingom którzy nie widza że Shapo wjeżdza jak Federer na początku kariery bo to next gen!
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Największych imprez nie wygrywa się trickami pokroju Szapo/Kangura, tylko prostym tenisem, i taki tenis gra młody Zverev. Druga sprawa, to Szapo gra nieźle na Clayu, to fakt, ale lepiej gra na hardzie, gdzie też został pokonany przez Zvereva, i to u siebie w domu 2:0 + na Laver Cup, też 2:0. Dzisiaj Edmund zagrał dość słabo, a Szapo pięknie trzymał serwis, a i tak w TB odwalił lekką lipe. Jutro nie będzie miejsca na takie błędy, a Zverev choć jest młodszy od Edmunda to o wiele bardziej doświadczony. Pokazał to mniej więcej dziś, jak pisałem wcześniej, że czuje brak TB w meczu z Isnerem i proszę. Sam chciałbym zobaczyć Kanadyjczyka w finale, ale umówmy się - finał Zverev-Thiem to coś na co wszyscy czekamy ;)
masz racje ze Zverev ma wieksze doswiadczenie i jest bardziej jakby to nazwac ? solidny?? ???? od Shapo w swojej grze . obaj.maja papiery zeby na stałe zagoscic top 10 i bic sie o fotel lidera rankingu ATP oczywiscie po zejsciu Nadala i Feda. Djoka i murraya juz nie licze oni chyba sobie odpuscili ???? . tylko no własnie Shapo czeka cały czas na swoj pierwszy wygrany turniej w jego psychice jeszcze duzo moze sie zmienic na gorsze i na lepsze i własnie takie mecze jak ten jutro o naprawde duzą stawke najbardziej bedą go kształtowac i mogą sprawic ze Shapo ekspoduje i stanie sie graczem w top 10 . moim zdaniem zdecydowanie ma szanse jutro postawic sie Zverevovi a nawet wygrac przez dwie rzeczy Kanadyjczyk ma swietny serwis a dwa własnie przez tą swoją błyskotliwosc moze zaskoczyc Zvereva. miedzy innymi przez to własnie Zverev pare razy dostał od Kyrgiosa ta nieprzewidywalnosc nie lezy niemcowi ktory jest moim zdaniem duzo bardziej schematyczny w swojej grze.
jako ciekawostke dodam ze az do tego turnieju Shapo przez dwa ostanie lata nie wygrał ani jednego meczu na ziemi;) niczym legendarny tenisista John Millman ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Panowie Thiem dzisiaj to bierze? Jak dla mnie po tym co pokazał z Nadalem powinien spokojnie wygrać, ale Kewin jest nieobliczalny. Choć chyba za bardzo drewniany poza serwisem, by coś ugrać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak dla mnie Zverev to bierze na spokojnie 2:0, chociaż z małolatami nigdy nic nie wiadomo. Później poprawie post przed 16:00. Jak Sasha wciąga 2:0 Novaka w finale, 2:0 Federera, ostatnio Kolba w swoim ulubionym Monachium nawet nie liznął Alexa to o czym my tu mówimy o jakimś Shapalovie. Choć kursy po 1,20 w półfinale odstraszają, zresztą ja od dość dawna już unikam takich maluchów. Co by nie mówić jest słusznym faworytem meczu.
Thiem zapewne będzie chciał się zemścić na Andersonie za tyle porażek i kto wie. Ja widzę finał Thiem vs. Zverev i tam ciekawe jest H2H na korzyść Thiema 4:1, ale wszystko zacięte z porywanymi setami. Skoro pokonał Nadala na mączce i z Coricem wyszedł z nożem na gardle to i Andersona na mączce (w ogóle jak to brzmi ???? ) wypadałoby pokonać.
- - - - -
Thiem D. -1,5 S ::: 2,15 ::: 1/3
H2H 0:6 z lat 2014-2017 i to na pewno budzi niepokój. Z drugiej strony wszystkie te mecze były dosłownie na styku, oraz na nawierzchni szybkiej. Dzisiaj Thiem ma spore szanse na rewanż za te wszystkie porażki.
Co tu dużo pisać, Thiem uciekł z pod ostrza noża Coricowi, później pokonał w dwóch setach samego Nadala na mączce w Hiszpanii więc to budzi na pewno podziw. Anderson bazuje na mocnym serwisie, ale też gra od dłuższego czasu całkiem przyzwoicie, jednak dzisiaj słusznym faworytem meczu wydaje się być Thiem.
Zverev A. -1,5 S ::: 1,77 ::: 1/3
Zverev od 6 meczów nie stracił nawet seta, wygrał swoje mecze bez większych problemówm turniej w Monachium padł jego łupem, a jedyny set jaki przegrał to z Hanfmannem po tie-breaku 12-14. Pisałem już ostatnio trochę o Sashy (Alexander), że on już rok temu w finale Mastersów pokonał zarówno 2:0 Djokovica, jak i samego Federera w Kanadzie. Shapalov to młoda twarz w tenisie, od jakiegoś roku, ma papiery na grę. Trudno go ocenić, a tym bardziej po meczach na mączce, dlatego widzę tu łatwą wygraną 2:0 Niemca z rosyjskim rodowodem.
Bukmacher: v-bet.pl
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj Nadalowi Thiema tez wypadalo pokonac a zagral syf jak z Diego. Wszystko w tym meczu bedzie zalezec od Andersona tak naprawdę, jak bedzie siedzial serwis to nawet na maczce Thiemowi nic nie pomoze. Jak serwisu nie bedzie no to Thiem. Idę w Andersona bo wa wieksze JAJA niz austriak. 3.15 Anderson fortuna , Anderson wygra seta 1.74 fortuna. 0:2.
Oczywiscie za drobne bo mega faworyt Thiem.
Over 21,5 gema w meczu Thiem vs Anderson 1.47 fortuna
Over 21,5 gema w meczu Shapo vs Zverev 1.69 fortuna
dwa łatwe polfinaly.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dobra, czas na finał. Zapowiada się nieźle, bo cały turniej raczej przeciętny, nie licząc kilku spotkań, to wyszło to dość słabo, ale zakończenie może być pięknym widowiskiem, i na takie licze. Thiem jak i Zverev dziś zbytnio się nie namęczyli, więc na finał powinni być w pełni sił. Dwóch młodych zawodników, których wszyscy dobrze znamy i pewnie faworytem tego spotkania będzie Dominic, jednak nie liczyłbym na szybkie 2:0. Dla Thiema będzie to drugi finał Masters, no i jakby tego było mało drugi w Madrycie, więc ma coś do udowodnienia. Niemiec świetnie serwuje, jest spokojny i może jutro wygrać drugi duży turniej z rzędu. Finał w Miami, finał w Bawarii, no i teraz finał w Madrycie.. To nie przypadek, dlatego nie widze sensu typować zwycięscy takiego zdarzenia, jeszcze dodając fakt, że zazwyczaj kończe typowanie na maksymalnie ćwierćfinale tak teraz aż szkoda nie rzucić czegoś w stronę 3 setów. Austriak jest na prawdę w mega formie, ale młody Niemiec od tamtego sezonu leci jak burza.. Jak pojawią sie kursy to gram 3 sety @2.31 2j ⛔
Brawo Zverev, nawet się nie połamał.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Godzina: 18:30
Spotkanie: D. Thiem - A. Zverev

Typ: Thiem ⛔
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
W turnieju obserwowałem kilka meczy Thiema i jestem od wrażeniem. Cały turniej przechodził pewnie, choć wyniki o tym nie świadczą. Jeśli jego zwycięstwo było zagrożone natychmiast poprawiał grę, zaczynał trafiać w kort, lepszy serwis był. Pokonanie Rafy 2:0 też dobrze o nim świadczy. W meczu tym bardzo dobrze poruszał się po korcie, naprawdę grał bardzo dobrze. Pierwsze rundy grał na pół gwizdka, ale Corić i Delbonis nie są dla niego godnymi rywalami na mączce nawet jeśli są w dobrej dyspozycji. Thiem jest specjalistą od tej nawierzchni i liczę, iż dziś rozprawi się ze Zverevem. Zverev gra dobrze, ale prawda jest taka, iż nikogo rewelacyjnego nie pokonał w tym turnieju. Dominic będzie pierwszym godnym rywalem i raczej go nie pokona. Uważam, iż Thiem pewnie wygra dziś , a mecz nie powinien być zbyt zacięty, jest w dobrej dyspozycji i na Niemca na tej nawierzchni wystarczy. Niemiec gra dobrze, ale w turniejach w Barcelonie i Monte Carlo poza Kolbą żadnego dobrego rywala nie pokonał. H2H również na korzyść Thiema na tej nawierzchni 3:0. Poza tym Thiem jest o kilka lat jednak bardziej doświadczonym tenisistą. Wydaje mi się, iż jedynym plusem na korzyść Niemca jest obecny ranking, ale ranking nie gra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kursy pochodzą od bukmachera vbet

Thiem D. - Zverev A. O 22 ::: 1,71 ::: 2/3
Zverev A. ::: 2,04 ::: 1/3 - Kolejny finał Masters i wyciera rywala o kort. Chciałbym zobaczyć jego finałowe starcie przeciwko np. Nadalowi.
Mecz zapowiada się arcyciekawie i przyznam szczerze, że przy typie z Thiema doszedłem do wniosków, że jednak Zverev. Jak znam siebie to takie moje zmiany najczęściej kończą się niepowodzeniem, ale zobaczymy.
H2H 4:1 z lat 2016-2017 i właśnie te lata to był powód zmiany decyzji. Panowie grali ze sobą aż 4 razy w roku 2016 czyli wtedy jak Zverev miał jakieś 9-lat i nie był jeszcze taką gwiazdą jak dzisiaj - rankingowym topem 3. Od 7 meczów nie stracił nawet seta, jest to dla niego kolejny finał Masters w tak krótkiej karierze. Rok temu szybkie 2:0 z Djokovicem w Romie i Montrealu z Federerem.
Thiem również tutaj pokazał na co go stać, a ich wszystkie mecze były zacięte - urywali sobie sety, dlatego też dzisiaj liczę na to samo. 3 setowe rozstrzygnięcie ewentualnie zacięty mecz na korzyść Sashy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom