>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Madryt - 07.05-14.05.2017

Status
Zamknięty.
J 28

jawa1989

Użytkownik
Nishikori-Djokovic (+3.5 gemow) typ 1.
Ogladalem wczorajszy mecz Nishikoriego z Ferrerem I musze powiedziec ze Japonczyk zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Gra swietnie, nie popelnia praktycznie swoich, niewymuszonych bledow. Duzo konczacych pilek. Jedyny minus w jego grze ktory zauwazylem to serwis, a dokladniej to ze malo trafial 1 serwisem. Jezeli chodzi o Djokovica to dyspozycja mowi sama za siebie, jest w najslabszej formie od dluzszego czasu I sam meczy sie z soba na korcie. Licze na wyrownany mecz. Powodzenia.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Jak to możliwe, że Dodig nie umie grać na mączce, a wygrał właśnie w parze z Melo Roland Garros dwa lata temu?
Nie wspominając już o tym że granie po realnym kursie 1.45 czegoś co rynek wycenia w granicach 1,75 to doskonała i szybka recepta na bankructwo ;)
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Nishikori-Djokovic 2 @ 1,41 bet-at-home
Dużo zostało napisane na temat tego meczu. Ja idę dziś w stronę Novaka. Wczoraj zagrał wielki mecz ze świetnie dysponowanym Lopezem. Wychodził obronną ręką z beznadziejnych sytuacji, popełniał mało niewymuszonych błędów. Niebo, a ziemia mecz z Almagro a mecz z Lopezem. Widać, że pozytywnie naładowany bardzo mu zależy. Nieśmiało po tym meczu można przypuszczać, że być może powoli wraca stary,dobry Novak. Mimo, że bardzo lubię grę Nishikoriego i zaprezentował się wczoraj naprawdę dobrze z Ferrerem to idę w stronę Djokovica. Bilans bezpośrednich pojedynków jednoznacznie wskazuje, że Novak ma swego rodzaju patent na Keia. Kei będzie grał dopiero trzeci mecz po długiej przerwie. Może nie sprostać trudom meczu. Djokovic to nie Schwartzman i nie Ferrer. Nie ma tego w ofercie baha ale jak zacznie się mecz będe uderzał również -3,5 gema Djokovic.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brayany win @1,7 STS
Kyrgios wczoraj grał z urazem w meczu z Nadalem wiec nie sądzę by chcieli walczyć o zwycięstwo turniejowe w deblu zwłaszcza ze zaraz Rzym i Paryż. A tam Nick i Jack będą chcieli się dobrze zaprezentować w singlu. Wiadomo że klony to już nie to samo co kilka lat temu ale powinni wziąć ten mecz spokojnie a kurs bardzo zachęcający.
 
cerny 9

cerny

Użytkownik
Brayany win @1,7 STS

Kyrgios wczoraj grał z urazem w meczu z Nadalem wiec nie sądzę by chcieli walczyć o zwycięstwo turniejowe w deblu zwłaszcza ze zaraz Rzym i Paryż. A tam Nick i Jack będą chcieli się dobrze zaprezentować w singlu. Wiadomo że klony to już nie to samo co kilka lat temu ale powinni wziąć ten mecz spokojnie a kurs bardzo zachęcający.
szczerze powiedziawszy nie byłbym taki pewien co do tego typu.
Kyrgios i Sock nie oddali jeszcze swojego serwisu, a przeciez nie grali do tej pory z jakimiś ogórkami. Moim zdaniem tu może być loteria w 3 secie. lepiej postawić na jakiś overek gemowy
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Goffin - Nadal under 20.5 gema @ 1.9 unibet
Nadal słabsze spotkanie w tym turnieju już miał, a mianowicie z Fabio, z którym zresztą zawsze mu się ciężko gra. Goffin już pokazał ostatnio w Monaco jak nie potrafi grać Nadalem. Dziś będzie podobnie. Aktualna dyspozycja Goffina może i jest wystarczająca na pokonanie będącego bez formy Djoko czy wracającego po kontuzji Raonica, ale na Nadala musi jeszcze trochę poćwiczyć. Już się nie mogę doczekać jak Rafa zmiażdży Djoko w jutrzejszym półfinale.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
szczerze powiedziawszy nie byłbym taki pewien co do tego typu.
Kyrgios i Sock nie oddali jeszcze swojego serwisu, a przeciez nie grali do tej pory z jakimiś ogórkami. Moim zdaniem tu może być loteria w 3 secie. lepiej postawić na jakiś overek gemowy
Przecież to są singlisci. Debla grają tylko dodatkowo. Obaj w singlu odpadli. Zaraz Masters w Rzymie. Po co mają siedzieć do niedzieli. ogólnie obawiam się ze mogą poddać mecz ze względu na Nicka.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Thiem - Coric 2:0 @1.88 Unibet

Myślę że dzisiaj są ogromne szanse na to że Thiem wygra mecz w 2 setach. Jest o wiele lepszym tenisistą niż Corić w niemal każdym aspekcie gry. Thiem doskonale gra na mączce, w tym sezonie wygrał turniej w Rio i przegrał tylko 2 razy z Goffinem i z Nadalem w finale w Barcelonie. Corić natomiast nie przekuje mnie, wiele razy już mnie zawodził dlatego gram dzisiaj na 2:0 dla Thiema. Powodzenia

6:1 6:4 ✅✅
Jakby to powiedział T. Hajto o Coricu gdyby komentował tenis &quot;typowy Jugol&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Thiem - Coric 2:0 @1.88 Unibet
Myślę że dzisiaj są ogromne szanse na to że Thiem wygra mecz w 2 setach. Jest o wiele lepszym tenisistą niż Corić w niemal każdym aspekcie gry. Thiem doskonale gra na mączce, w tym sezonie wygrał turniej w Rio i przegrał tylko 2 razy z Goffinem i z Nadalem w finale w Barcelonie. Corić natomiast nie przekuje mnie, wiele razy już mnie zawodził dlatego gram dzisiaj na 2:0 dla Thiema. Powodzenia
Tutaj bedą 3 sety.. Thiem wczoraj naprawde sie nabiegal i gral mega mocno prawie kazda pilke. Sil moze mu nie starczyc, zeby ograc dobrze serwujacego Corica 2:0 .. Gdyby nie tak wyczerpujacy mecz z Dimim moze by to wzial w dwu setach , ale po tak intensywnym meczu ciezko mu bedzie tutaj wygrac gladko 2:0.
 
cerny 9

cerny

Użytkownik
Brajany to już nie ta klasa co kiedyś, ale Kyrgios i Sock widać między nimi fajna chemię i skłaniam się albo inaczej: mocno się zastanawiam nad zagraniem na nich. Zastanawiam się czy znów nie wygrają, tym razem z Kubot Melo. Pewnie są więksi specjaliści tutaj od debla, tak więc czekam na jakąś fajną opinie ????
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Brajany to już nie ta klasa co kiedyś, ale Kyrgios i Sock widać między nimi fajna chemię i skłaniam się albo inaczej: mocno się zastanawiam nad zagraniem na nich. Zastanawiam się czy znów nie wygrają, tym razem z Kubot Melo. Pewnie są więksi specjaliści tutaj od debla, tak więc czekam na jakąś fajną opinie ????
Tutaj główną rolę odgrywa Sock. W tamtym sezonie chodziło powodzenie że czego w deblu się nie dotknie to zamienia w złoto. Bez różnicy z jakim partnerem grał to osiągał bardzo dobre wyniki.
Ogólnie poziom debla w ostatnim czasie się wyrównał. Teraz każdy może wygrać z każdym jak w polskiej Ekstraklasie. Gdybym miał grać to najprędzej na Lopezów.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Rafael Nadal - Novak Djokovic
Bardzo ciekawy mecz zapowiada sie dzis w Madrycie. Nikomu nie trzeba przedstawiac obu Panow. Nadal obecny sezon na maczce wysmienity 13-0 i tylko dwa stracone sety. Z drugiej strony Djokovic 5-1 i tylko jeden wygrany w dwoch setach. Wedlug tych statystyk faworyt wydaje sie byc jeden i jest nim Hiszpan. Ja jednak wogole sie tym nie sugeruje, bo takie mecze na bok odkladaja statystyki. Dlatego gram na Serba. Kurs 2.90 wystawiony przez UNIBET to dla mnie kurs wart ryzyka, zwlaszcza w meczu, gdzie szanse oceniam 50:50, bo tak sie ocenia w pojedynkach tej klasy zawodnikow. Bardzo wiele przemawia za Nadalem ale Djoko nawet jak nie jest w szczytowej formie to i tak trzeba pamietac, ze moze on odpalic jak rakieta wlasnie w takim meczu.
Typ: 2
buk: UNIBET
kurs: 2.90
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Madryt
godzina 16.00
spotkanie : Rafael Nadal - Novak Djokovic
Typ : przegra pierwszego seta wygra mecz Novak Djokovic
Kurs :9.0
buk williamhill
analiza:
No Tośmy się doczekali.Ostatni raz zagrali ze sobą w Rzymie w ubiegłym roku dokładnie rok temu 13 maja 2016.Ten mecz się zaczął o 16.35 więc nawet godzina się prawie zgadza.Wygrał Novak 2:0 potem wygrał French Open 2016 po raz pierwszy w karierze i od tego czasu coś się u niego zacięło , nie obronił tytułu na Wimbledonie(3 runda porażka z Querreyem ) , odpadł w pierwszej rundzie Igrzysk Olimpijskich z Del Potro (tutaj miał pecha) , potem na US open było całkiem nieźle finał ale tutaj pokonał go zasłużenie Stachu Wawrinka ,
kolejny finał Londyn WTF tu przegrywa z Murrayem i oddaje NR1ATP Anglikowi .
W Australian Open tragedia druga runda i porażka z Istominem .Dzisiaj jest zawodnikiem bez sztabu i trenera i ***** zaimponował mi .
Czego może jeszcze dokonać w Tenisie? To ciekawe pytanie .Pewnie znalazło by się kilka ciekawych odpowiedzi: obronić tytuł na Roland Garrosie? , wygrać znowu Wimbledon?, zdobyć Olimpijskie złoto za 3 lata?niby fajne odpowiedzi ale mnie najbardziej by pasowało pokonać Nadala w Madrycie , przed jego publicznością najchetniej po przegranym pierwszym secie:) Wielu będzie pukało się w głowę czytając te słowa a ja i tak zagram ten bet .Dzisiaj na korcie będzie wiało magią.
H2H 26 : 23 dla Novaka na wszystkich nawierzchniach.
na maczce 13:7 dla Rafy ale ciekawostka ostatnie 3 mecze wygrał Djoko a Nadal nie ugrał nawet seta Monte Carlo 2015 2:0 , French Open 2015 3:0 , Rzym 2015 2:0
Nadal nawet na tym forum jakiś czas temu skazywano na powolną śmierć sportową , a że kokos a że kolana a że już się skończył.A on proszę czwarte miejsce na Igrzyskach po przegranym półfinale z Del Potro i był to najlepszy mecz tych Igrzysk!!!!!!!!i złoto Olimpijskie w deblu z Lopezem , potem jeszcze dołożył finał w Australian Open który sprezentował :)Rogerowi :) potem finał w Miami i tu mu Roger niczego nie sprezentował;-) potem kolejno wygrana w Monte Carlo i Barcelonie i znowu mamy Nadala jak za najlepszych czasów , króla mączki na Madryckiej mączce i Hiszpańską arystokracje na trybunach i cholerny Królewski Real Madryt w finale Ligi Mistrzów :)))
*****!!!!!! nie za dużo tego dobrego???
A po drugiej stronie siatki poobijany , chudy Serb bez trenera i sztabu i jak wszyscy twierdzą bez formy!!!!!!*****!!!! tylko on może mi poprawić humor jutro , co najlepszego może zrobić dla siebie ???Jaką jeszcze może znaleźć lepszą motywację ?
Patrzcie jak szybko z Murraya zeszło powietrze ! A Novak i Rogerr zadziwiali świat dziesiątki tygodni:))
a propos Roger wszyscy już mówili że jest za stary na Wielkiego Szlema a Tu proszę!:)
Też Renesans , jak u Nadala :)
Co może zrobić lepszego Novak jutro?jak nie pokonać Nadal w Madrycie ???
jest jedna ciut lepsza opcja przegrać pierwszego seta a potem dać dużego psztyczka w NOS i wygrać dwa kolejne sety i pokryć selekcję na moim kuponie!!!!!
Będzie bardzo , bardzo trudno!!!ale klasa i wielkość rywala może ponieść Novaka na wyżyny.Rafa to nie Istoin , Goffin czy Kyrgios , Rafa to jest właśnie ten koleś z którym nie mogłem przez 5 lat wygrać na mączce!!!! , podchodziłem cholerne 8 razy tutaj muszę się spiąć!!!!! bo to może mi dać kopa mentalnego i energetycznego a przecież jest French Open do obrony!!!!!!!
HM.... dzisiaj 13 maj 2017 , ostatni raz grali 13 maja 2016 , Nadal ma 13 meczy wygranych z rzędu , bilans na mączce 13 :7 .
TUTAJ JEST COŚ NIEŹLE POPIEPRZONE Z TYMI TRZYNASTKAMI !!!!!!
TUTAJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!!!!!!
I jeszcze taka mała informacja Nowak wygrał 8 ostatnich meczy z Nadalem !!!!!
I w każdym wygrał bez straty seta!!!!!!!!!
W dwóch ostatnich meczach Nadal był blisko seta , bo padały Tiebreacki!!!!!!!
I Buki sugerują nam że Rafa jest dzisiaj faworytem ha ha ha !
I niech sobie będzie a Nowak bez trenera bez sztabu ale chyba też bez obciążeń , presja dzisiaj powinna spoczywać po Nadala stronie siadki.Do tego własna publika , mączka a ostatnie 8 meczów z tym cholernym chudym Serbem , co coraz dłużej odbija piłeczkę przed serwisem, nie ugrałem nawet seta!!!!!!
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Kurs na Nadala adekwatny bo jest zdecydowanym faworytem, Djokovic miał ciężką przeprawę z Lopezem, gdzie Rafa to dwa pięterka wyżej, tenisowo obaj ekstraklasa, zdecydują kondycja i forma - dla tego Rafa tak a nie inaczej szacowany kursowo przez bukmacherów
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Również idę w stronę Nadala dzisiaj. Nie ma co się odnosić do statystyk w tym meczu. Obecna forma jest o wiele ważniejsza szczególnie w 1/2 takiego turnieju. a Novak takowej zbyt dobrej nie ma na dzień dzisiejszy...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Brajany to już nie ta klasa co kiedyś, ale Kyrgios i Sock widać między nimi fajna chemię i skłaniam się albo inaczej: mocno się zastanawiam nad zagraniem na nich. Zastanawiam się czy znów nie wygrają, tym razem z Kubot Melo. Pewnie są więksi specjaliści tutaj od debla, tak więc czekam na jakąś fajną opinie ????
Tak jak kolega wyżej zauważył, poziom się wyrównał i nie ma murowanych faworytów. Nie zdecydowałem się na nic w ćwierćfinałach, mimo że miałem kilka pomysłów i chyba odpuszczę również dzisiaj. Myślałem o Lopezach, bo kontynuują swoją dobrą grę z RG 2016, co pokazali w Monte Carlo i potwierdzili to tutaj rozprawiając się wyraźnie z Kontinenem i Peersem. Bez wczorajszego dnia bez myślenia postawiłbym na nich po tym startowym 1.95. Jednak Mahut z ERV zagrali wczoraj bardzo dobry mecz. Szczególnie zaimponował mi Roger-Vasselin, gdyż w poprzednich meczach oceniałem jego formę raczej jako słabszą, a tutaj spokojnie radził sobie z linii końcowej i co ważne serwis funkcjonował bardzo fajnie. O Mahucie pisać nie muszę, bo zawsze trzyma solidny poziom, o czym świadczy tylko 5 porażek deblowych w jego wykonaniu w tym roku. Drugi półfinał też wyrównany, aczkolwiek grając na poważnie Nick z Jackiem mogliby osiągnąć bardzo wiele w deblu. Jakby skupili się tylko na tym, to jestem pewien, że w niedługim czasie zgarnęliby jakiegoś szlema, tak jak zresztą Skarpeta zrobił to już w parze z Vaskiem na Wimbledonie. Aussie dodaje jeszcze bardziej pewności na serwisie, bo dla niego to nie problem zaserwować dwa asy pod rząd, bądź zagrać dwa wygrywające podania. Trzymają mocno swój serwis i na pewno w tym aspekcie mają przewagę nad Kubotem i Melo. Oni za to lepiej prezentują się na siatce. Wczoraj Kyrgios popełnił kilka błędów, a po jednym w taju aż się mocniej zdenerwował i tłumaczył się przed swoim partnerem. W obu półfinałach nie jestem w stanie dokładniej określić faworyta, więc wolę nie ryzykować, bo i tak w Madrycie było kilka wartościowych meczów do zagrania i trzeba było to po prostu wykorzystać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
HM.... dzisiaj 13 maj 2017 , ostatni raz grali 13 maja 2016 , Nadal ma 13 meczy wygranych z rzędu , bilans na mączce 13 :7 . TUTAJ JEST COŚ NIEŹLE POPIEPRZONE Z TYMI TRZYNASTKAMI !!!!!! TUTAJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!!!!!!
Jeszcze można dodać objawienia fatimskie (13 maj - 13 październik) i postrzelenie papieża JP II 1981 roku 13 maja. ????
???? Nadal R. - Djokovic N.
Nadal R. ::: 1,47 ::: 2/3 ✅ +0,94
Nadal R. -1,5 seta ::: 2,36 ::: 1/3 ✅

Tak kierując się logiką i formą to typ na Nadala wydaje się być najbardziej słusznym. Dobrą książkę można by napisać o ich spotkaniach czy film nakręcić. Ostatnia historia pokazuje, że Hiszpan nawet nie liznął Novaka w meczach, ale w końcu karta musi się odwrócić, a na to wszystko teraz wskazuje. Serb jakby nie swój, nie gra tego do czego nas przyzwyczaił i to widać gołym okiem, chociażby patrząc na wyniki.
Hiszpan rozpędzony niczym byk na Korridzie, wygrany turniej za turniejem, gra u siebie, publika będzie go nakręcać. Rozbija swoich oponentów w pył. Djokovic też pewnie się zepnie, ale to samo można powiedzieć o Nadalu który rozkręcił się chyba na dobre.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm Brajany to Ciągle ta sama klasa są jak Federrer czy Nadal i jeszcze znowu na jakiś czas się odrodzą za jakiś czas , nikt nie jest wieczny ani Stepanek ani Paes ani Martina Hingis ale przykładów jest wiele na nieoczekiwany powrót do formy :Najbardziej sztandarowy to Venus Villiams w tego rocznym Australian Open , o Nadalu , Rogerze i Del Potro nawet nie wspomnę a Bob i Mike niedawno skończyli 39 lat więc są przed czterdziestką i na pewno jeszcze nam pokarzą kilka razy swój najlepszy tenis , nie mówię że to będzie za tydzień czy za miesiąc ale jestem tego pewien.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Wpadles w samorezonans Louis podajac bledne statystyki. Djoko wygral tylko ???? 7 meczy pod rzad.
Z tego co widzialem to sztab Nadala byl w komplecie na czele z wujkiem i Carlosem Costa. Gdybym sie przymierzal do tego meczu, w co watpie, to bym gral na 3 sety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom