>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Madryt - 07.05-14.05.2017

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Coric to drewno..
Dzis Nadal wygra z Nole. 1.35 Sportingbull
Nole gra slabo, wiekszosc to przebijanie pilek na druga strone. Widzialem Nole w akcji i jego Backhand to tragedia. Z rafa w takiej formie nie wygra. Lczylem na GOffina, ze wygra seta ale Nadal pokazal mu miejsce w szeregu. Dzis Nole tez poleci wg mnie , kazdy ma swoja opinie ale Rafa tego nie przegra, za dobrze gra po prostu.
2:0 Nadal.
Thiem vs Cuevas. Cuevas wygra seta 1.65 Sportingbull
Thiem w super formie, ale Cuevas nie przegrywa meczu do 0 w setach. rzadko kiedy tak sie dzieje, a ze dzis polfinal to na pewno nie bedzie chcial zebrac lania od mlodego. Ogral juz raz Thiema , ale Thiem lepiej gra w Madrycie, wiec tego nie biore pod uwage za bardzo. Sklonilo mnie do tego typu doswiadczenie Cuevasa, jego walka w tym turnieju, swietnie trzyma serwis w waznych momentach i pamietajmy, ze dzis Thiem raz, ze juz sporo nabiegal sie w Madrycie a dwa, ze moze mu sie przytrafic gorszy dzien. Ale nawet jak dzis Thiem zlapie rytm , watpie, zeby odprawil urugwajczyka, ktory prezentuje sie tu niezle w Hiszpanii w dwu krotkich setach. Wg mnie bedzie tu walka i na seta go stac. Cuevas to nie ogor przebijaka Coric .
2:0 Thiem. Cuevas ogór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hentai 130

hentai

Użytkownik
Thiem - Cuevas 2:0 @2.02 Unibet

Atakuje dalej w stronę Thiema. Grali ostatnio ze sobą w 2015 na RG gdzie górą był Cuevas, jednak Thiem wtedy był innym graczem niż obecnie. Argumenty o zmęczeniu Thiema nie potwierdziły się wczoraj i dzisiaj nie będzie inaczej. Dla młodego i sprawnego organizmu doba regeneracji spokojnie wystarczy w szczególności że pomaga w tym cały sztab ludzi. Thiem lepsza forma, lepsza kondycja i przygotowanie i jak dla mnie spore szanse na 2:0.

6:4 6:4 ✅✅✅
Dominik nie zawiódł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Thiem D. - Cuevas P.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3 ⛔
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,70 ::: 1/3 ⛔

H2H 0:1 z 2015 roku na French Open, mecz był bardzo zacięty, 4 setowy z 2 tie-breakami i dwoma setami po 12 gemów. Tym razem liczę na to samo. Mecz wieczoru, obaj są zapewne głodni gry w finale Mastersa 1000, a tam już czeka żywa legenda tej nawierzchni, więc dzisiaj Panowie sobie mogą pograć, bo jutro to raczej nie będzie czego szukać z rozpędzonym Rafą.
Thiem solidny, cudem ograł Dimitrova gdzie obronił wiele piłek meczowych. Jednak coś wydaje mi się, że nie miał go tutaj kto sprawdzić oprócz właśnie Bułgara.
Z drugiej strony zawsze groźny Cuevas jak się rozpędzi na mączce to jest groźny. Wszystkie mecze jakie tutaj rozegrał, zagrał 3 setówki. Wynik ze Zverevem czy Paire z którym zawsze ciężko mu się grało na pewno budzi podziw. Kto wygra? Nie wiem, ale w mojej opinii Thiem nie powinien być aż takim faworytem w tym półfinale, ja bym tutaj dał z 1,60-1,80.
Wynik: 2:0
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Nadal✅ - Thiem 2-0 1.50 bet365
Rafal wygral maly final turnieju z Novakiem, a ze nie jest dziewczynka ani mlodzikiem, nie powinien sie rozkleic i grac w kratke z Filipkiem. Owszem dobra forma Austriaka daje podstawy, by sadzic, ze moze ugrac nawet seta, za to ciagle rosnaca forma na Roland Garros Hiszpana sugeruje co innego. Pozdrawiam i powodzenia. Kurs 1,16✅ jak zwykle bukmacherzy hojni dla graczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co do finalu Nadal to Nadal. Thiem psychicznie znow moze nie podolac nawet na seta. Ale jak wygra to przynajmniej bukom zrobi na zlość ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Rafa Nadal (-4,5) - Dominic Thiem 1 @1,80

Thiem swój mecz skończył późno, może to przełożyć się na dzisiejszą formę. Nawet jeśli będzie gotowy to i tak Rafa prezentuje się świetnie, widać, że przygotowania do French Open idą bardzo dobrze.

Bekhend funkcjonuje znakomicie, serwis na zewnątrz będzie dla Thiema ciężki do skutecznego returnu. Zapowiada się spokojne zwycięstwo i kolejny tryumf Nadala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom