>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz, Sankt Petersburg - 18.09-24.09.2017

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie jestem w żadnym wypadku nawiedzonym typerem (jak niektórzy, co szukają wszędzie spisków), ale...
Tam na tych turniejach w krajach &quot;bardziej dzikich&quot; xD typu Rosja, Bułgaria itd. nawet sami komentatorzy mówili na Eurosporcie, że są donosy na organizatorów turnieju...
Najsławniejszy przykład? Novak Djokovic na turnieju w Sofii w Bułgarii. Zagrał tam raz i otrzymał oferte, że ma wygrać gładko z nisko rankingowi rywalem w sensie, że ma dać rywalowi góra 3 gemy. No i Novak powiedział, że już więcej tam nie zagra :p
Niedawno Karol Stopa na Eurosporcie mówił, że Tsonga miał dodatkową premie od organizatorów w Petersburgu jak przejdzie chociaż jednego rywala ???? no i proszę: przeszedł Souse i do domu. Nie było tam żadnej korupcji. Miał po prostu obiecana dodatkowa nagrodę jak wygra choć jeden mecz. Zrobił to i juz ten następny mecz sobie odpuścił :p
Ale dzisiaj dla mnie Struff to wygra i... Fognini ????
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Nie słuchaj plotek, a oglądaj mecze, to co mówisz to zawsze na jakiś &quot;pudelkach&quot; piszą...
Finał w Rosji
S. Wawrinka vs A. Zverev
Ewidentne fixowanie final w tamtym roku, a wystarczyło oglądać, a nie słuchać tych &quot;komentatorów&quot;. Wszyscy dziennikarze z Eurosport itp nie mają zielonego pojęcia o tenisie. Oni ledwo relacjonują na bieżąco wydarzenia z kortu, a pod względem bukmacherskim są kompletnymi &quot;pustakami&quot;. Zresztą są świadomi że w zakładach nie maja czego szukać, a jedynie korzystają z darmowej kasy ze stacji TV, bo są to ludzie z koneksjami... (tam nikt przypadkowy nie pracuje, zwłaszcza w Polsce). Ja osobiście to nie mogę słuchać ich kazamatow. Zawsze slucham brytyjski komentarz, bo relacja bieżących wydarzeń z kortu jest na poziomie i tak ma wyglądać komentarz (bez bzdur które są w Polsce)
Mats Wilander cały czas sie kompromituje na antenie Eurosport, choć raz przez ponad 10 lat dał jedną cenną wskazówkę. Kiedyś odniósł się do nawierzchni kortu i jakie to może mieć przełożenie na końcowy rezultat pojedynku Djok vs Federer. A tak zawsze ten Mats i cała reszta nie wie co mówi, oni mogą tyko opowiedzieć o tym co było, a nie przewidywać rozstrzygnięcia na korcie.
Zresztą ich typowania nie interesują, oni pogadaja byle co na antenie udając zaangażowanych i wypłata jest... To ich cała praca, a jakichkolwiek kompetencji brak...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Fognini vs Bautista . FOgnini 2.9 Fortuna 2:1 Fog.
Fog zawodzi jak ma mniejsze kursy. H2h za wlochem , do tego kurs zacheca, dobrze wiemy jak gra wloch ale jak jest under dogiem warto go brac. Po kursie 2.9 z przebijaczem Bautistą warto pograc. Ile to razy Fog w takich meczach sie spinal i wychodzilo mu wszystko. Fog to bierze wg mnie. Powodzenia.
Kolejna analiza trafiona a reputki mi nie przybywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie słuchaj plotek, a oglądaj mecze, to co mówisz to zawsze na jakiś &quot;pudelkach&quot; piszą...
Finał w Rosji
S. Wawrinka vs A. Zverev
Ewidentne fixowanie final w tamtym roku, a wystarczyło oglądać, a nie słuchać tych &quot;komentatorów&quot;. Wszyscy dziennikarze z Eurosport itp nie mają zielonego pojęcia o tenisie. Oni ledwo relacjonują na bieżąco wydarzenia z kortu, a pod względem bukmacherskim są kompletnymi &quot;pustakami&quot;. Zresztą są świadomi że w zakładach nie maja czego szukać, a jedynie korzystają z darmowej kasy ze stacji TV, bo są to ludzie z koneksjami... (tam nikt przypadkowy nie pracuje, zwłaszcza w Polsce). Ja osobiście to nie mogę słuchać ich kazamatow. Zawsze slucham brytyjski komentarz, bo relacja bieżących wydarzeń z kortu jest na poziomie i tak ma wyglądać komentarz (bez bzdur które są w Polsce)
Mats Wilander cały czas sie kompromituje na antenie Eurosport, choć raz przez ponad 10 lat dał jedną cenną wskazówkę. Kiedyś odniósł się do nawierzchni kortu i jakie to może mieć przełożenie na końcowy rezultat pojedynku Djok vs Federer. A tak zawsze ten Mats i cała reszta nie wie co mówi, oni mogą tyko opowiedzieć o tym co było, a nie przewidywać rozstrzygnięcia na korcie.
Zresztą ich typowania nie interesują, oni pogadaja byle co na antenie udając zaangażowanych i wypłata jest... To ich cała praca, a jakichkolwiek kompetencji brak...
Najbardziej pojętne zapowiedzi ma ten trener Sereny Williams, zapomnialem nazwiska ale gościu celnie analizuje ,oo Muratoglu bodaj.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Gdzie są te jego &quot;analizy&quot; dostępne ? Bo gdybanie przed kamerą, to ma taką wartość, jak artykuły na pudelku...
I trzeba rozróżniać dwie rzeczy, bo jest coś takiego w sporcie: analityk gry przeciwnika. W NBA w każdej drużynie jest kilku ludzi do tego zatrudnionych, do obrony, ataku, nawet do samych liczb itp. To samo jest w tenisie. Tylko że to ma się nijak się do analizowania spotkań, jak i typowan (przewidywania) pod zakłady bukmacherskie. Ci wspomnaini ludzie mogą się wypowiedzieć na temat przeszłości, dać wskazówki, próbować ustawić grę. Ale przepowiadanie przyszłości, tego co się wydarzy pod dany typ ich nie interesuję jak i to nie jest ich zadanie. Oni mają swój etat i zadania, mają zrobić wszystko aby ich podopieczny był jak najbliżej zwycięstwa. Analizy i typy bukmacherskie to jest inna branża i o wiele trudniejsza robota. Tego nawet się nie da porównać...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Fognini F. - Dzumhur D.

Widzę, że fajne kursy na Foga ????
Myślę, że Fognini to bierze bez dwóch zdań. Umiejętności i przede wszystkim budujące zwycięstwo nad Bautista to jest spora przewaga Włocha. Ja osobiście dałbym mniejsze kursy na Włocha. Fognini na finał się zepnie. I tak mało mu odwala na tym turnieju. Może po tym incydencie na US Open zastanowił się na swoim zachowaniem na korcie i się zmieni?!? ????
Może, może...
Dzumhur mnie nie przekonuje swoją grą. Serwis co prawda u jednego jak i drugiego nie odgrywa dużej roli, ale Fognini gra serwisem bardzo podkręconym i nawet jego lekki drugi serwis ciężko od razu atakować. Natomiast Dzumhur serwuje jak amator. Możecie się śmiać, ale ten styl serwowania nieraz widziałem na kortach u gości po prostu grających amatorsko. On nie uderza tej piłki, tylko wprowadza ją do gry. Drugi serwis nieraz tak wolny i prostu, że Fognini będzie strzelał pociskami od razu po serwisie. Struff lekko się zagotował we wczorajszym meczu i jakoś tak oddawał łatwo punkty Bośniakowi. A przecież był spokojnie do ogrania.
Co by tu dużo się rozwijać. Rękę do gry Włoch ma niesamowitą. Pokażcie mi drugiego gościa, który gra piłki po narożnikach i liniach na wyprostowanych nogach? Wiadomo, to zawsze ryzykowna gra. Czasami wchodzi, czasami nie. Ale... Widziałem pod koniec spotkania z Bautista jak już każda piłka była ważna, że nawet Fognini zaczął pracować nogami i piłki jeszcze pewniejsze i mocniejsze zaczął posyłać! Może jest nadzieja, że gość to poprawi. Plus poprawa zachowania i moim zdaniem może spokojnie zawitać np. w top 15 w najbliższym czasie. Bo umiejętności ma gość i co do tego nie ma wątpliwości.
Podsumowując... Sądzę, że Fabio tutaj już bez pajacowania weźmie ten mecz. Być może i 2:0, ale Fabio to Fabio i ryzykować na dokładny wynik nie będzie. Natomiast jest zwycięstwo jest do gry. Forza Fognini!
FOGNINI, FABIO @1.60
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Podzielam zdanie kolegi wyżej, również typuje wygraną Fabio. Bardzo dobry mecz przeciwko Roberto, ladne wymiany z obu stron, ale jak Wloch dawal rade rozrzucac Bautiste to w mojej opinii tym bardziej da rade z Dzumhurem. To, że Dzumhur znalazł sie w finale jest wg mnie zasluga Broadyiego który przy stanie 4:4 w decydującym secie mial 3 bp (po 2 podwojnych Dzumhura z rzedu i jednym wygranym punkcie) spalił sie i nie wykorzystal swoich okazji. Dzumhur nie gra nic wielkiego na tym turnieju, masa błędów, przebijanie balonów i sporo szczęścia, natomiast Fabio jak to Fabio, strzelanie &quot;na stojąco&quot; po narożnikach, serwis funkcjonuje całkiem dobrze, widać że się ogarnął ze swoim pajacowaniem i tak jak kolega wyzejno napisal, wygrana nad Hiszpanem na 100% jest budująca i w moim przekonaniu bierze ten finał. Dzumhur dużo biega, broni sie i bije pilki z wysokim kozlem co dla Wlocha będzie atutem bo bedzie mogl bic szybkie piłki z góry w dol. Jeśli Włoch nie odwali jakiejś maniany to nie widzę atutów po stronie Dzumhura. Ważnym elementem wg mnie jest blok 1 serwisów z returnu u Dzumhura, wraca wolna piłka na stronę serwujacego z której można przejąć inicjatywę już na początku punktu. Wydaje mi się, że Fabio nie będzie oddawał inicjatywy i to on będzie narzucal swoj styl gry przeciwnikowi.
Sorry za błędy bo piszę z telefonu. Powodzenia Panowie!
FABIO WIN 1.60 sts
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co do meczu wlocha mimo wszystko bym uwazal. z Bautista mozna bylo go brac ale dzis juz po mniejszym kursie i d tego po 2.5 godzinnym meczu trzeba sie zastanowic. Mecz mimo kursow dla mnie 50 na 50, bo gra Fog i jest faworytem. Jednakze jak nadal bedzie w transie to wygra ten final bo jak juz Fognini znajduje sie w finale jakiegos turnieju to po prostu wygrywa je. Jednak pamietajmy,ze Dzumhur nie znalazl sie przypadkowo w finale, gral w miarę równo jak na niego i od sierpnia gra w miarę solidnie. Jednak h2h pokazuje ze Fog potrafi z nim grac i mimo tego ze jest to 50 na 50 dla mnie , jak mialbym typowac tu zwyciezce to FOg. 1.6 Fortuna. Powodzenia
Co do meczu Gojowczyk vs Paire. Paire potrafi zagrac kaszane, Gojowczyk wypalil w tym turnieju i wyglada solidnie. W jednym meczu na hardzie z Pairem prowadzil 6:4 6:6 , gdzie przegral Tie - break i gra sie posypala... Wiec po 1.5 podziekuje stawianie na Benoie.
Typowy Fognini. zenada, braklo pary.2,5h z Bautista wyszly mu bokiem. 2:1 Dzumhur.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom