>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 21:00
Spotkanie: Matteo Berrettini - Filip Peliwo
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kwalifikacje do turnieju ATP w Miami. Próbuję w tym spotkaniu niespodzianki. Berrettini jest w tym spotkaniu słusznie zdecydowanym faworytem. W ostatnim czasie jest w formie natomiast jego rywal Kanadyjczyk Peliwo nic szczególnego nie gra. Włoch Berrettini doszedł w ostatnim turnieju challengerowym rozgrywanym też w Stanach Zjednoczonych w Irving do samego finału, gdzie przegrał z Kazachem Kukuszkinem. Był to turniej również rozgrywany na kortach twardych. Peliwo z kolei w ostatnim czasie częściej przegrywa niż wygrywa. Skąd zatem pomysł aby zagrać na Filipa ? Odpowiedź jest prosta próbuję tutaj poszukać zmęczenia u Matteo, bo on w ostatnich dniach grał bardzo dużo a do tego dochodzi długa podróż z Irving do Miami. Berrettini oprócz singla w Irving, grał również debla w parze z Fabbiano dochodząc do ćwierćfinału i tych meczy miał w ostatnim tygodniu naprawdę sporo. Myślę, że może być dziś mocno zmęczony, bo jeszcze dochodzi długa podróż z Irving. Jest w bardzo dobrej dyspozycji a Peliwo nic szczególnego nie gra ale pójdę tutaj w tym meczu w to zmęczenie i zaryzykuję na niespodziankę. W ciągu 9 dni będzie to dla niego 9 spotkanie a do tego dochodzi jeszcze ta podróż, no nie ma bata musi się to odbić na jego kondycji. Peliwo oczywiście tyle grac nie musiał, bo ostatnio szybko odpada więc ma więcej czasu na regenerację. No nic próbujemy niespodzianki, jeśli się nie uda to w kolejnych meczach dalej trzeba grać na porażkę Matteo, bo nie powinien tak długo pociągnąć :p
✅ 1-2 (6-3 , 3-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
A mi wpadło w oko spotkanie Basic-Novikov. Nie wiem skąd wzięli te kursy ale ja pobieram 1.80 na Basica. Novikov ostatnio nic specjalnego nie gra, porażki z Bhambrim i Christianem Harrisonem po 2:0. Niby wygrał ostatnio chelka w Morelos, ale powiedzmy sobie szczerze, nie miał tam żadnego solidnego przeciwnika. Natomiast Basic jak się zepnie to potrafi naprawdę dobrze zagrać, niedawno wygrana w Sofii, ostatnio odprawił Simona i poległ z Berrettinim 1:2. Ja po takim kursie próbuję, nie ma bata ????
Edit: Już zleciało na 1.60
✅
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
A mi wpadło w oko spotkanie Basic-Novikov. Nie wiem skąd wzięli te kursy ale ja pobieram 1.80 na Basica. Novikov ostatnio nic specjalnego nie gra, porażki z Bhambrim i Christianem Harrisonem po 2:0. Niby wygrał ostatnio chelka w Morelos, ale powiedzmy sobie szczerze, nie miał tam żadnego solidnego przeciwnika. Natomiast Basic jak się zepnie to potrafi naprawdę dobrze zagrać, niedawno wygrana w Sofii, ostatnio odprawił Simona i poległ z Berrettinim 1:2. Ja po takim kursie próbuję, nie ma bata ????
Edit: Już zleciało na 1.60
Troche moze byc podmeczony ale probowac mozna,dodatkowo wiecie jak sie gra przeciw gospodarzom..lepiej nie grac.
Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ciut szybsza ale nadal wolna ???? No i w Miami wietrznie

Dziś grałbym Kozlova, kursy ponad @ 3 można łapać. Norrie to przebijak i coś tam próbuje atakować, ostatnio w słabszej formie. Kozlov fajnie gra, serwis dosc mocny, regularny w wymianach i te slajsy ma super opanowane.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Ciut szybsza ale nadal wolna ???? No i w Miami wietrznie

Norrie to przebijak i coś tam próbuje atakować, ostatnio w słabszej formie. .
Norrie jest w zyciowej formie, czego efektem jest najwyzsze miejsce w karierze w rankingu.
Jego ostatnie tygodnie to:
- wygrana w Hiszpanii w Davis Cupie od stanu 0:2 w setach przeciwko Bautisto Agucie (kursy ponad 100 ???? )
- przegrana w Delray Beach po 3 setowym boju przeciwko Chungowi
- przegrana w Acapulco po 3 setowym boju przeciwko Thiemowi
- przegrana w Indian Wells po 3 setowym boju przeciwko Danielow (a wiemy kogo ten pokonal)
- w miedzyczasie wygrane m.in ze Stakhovskim, Kudla czy Broadym
Tak wiec jak na swoje ulomne wyniki w calej karierze, to znajduje sie akurat w jej topie. Moim zdaniem Kozlova pokona
 
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
Daniel T. - Klahn B.
Fortuna
Nawierzchnia lekko szybsza, ale myślę, że dalej będzie faworyzowała przebijaczy, aniżeli serwis volley, serwis kończący forehand. I tu kilka kilka bonusowych punktów do umiejętności powinien dostać Daniel T, dobrze sobie radzi w USA, który wygrał bodajże pięć meczy pod rząd min. Norri i o dziwo Novak, który grał co grał, ale zawsze to Novak. Ta wygrana pewnie nieźle podbudowała głowę japonczyka, co przecież w tym sporcie jest piekielnie ważne.
Klahn ostatnie 3 porażki pod rząd z przeciwnikami lepszymi niż gorszymi, ale to zawsze porażki. Myślę, że japonczyk powinien to wygrać, myślę, że nie 2: 0 ale 2:1 może być w zasięgu rąk.
Daniel T Win 1,60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Klahn grac potrafi, a Daniel nic nie pokazał z Djokiem który po 5-6 przebiciach już do piłek nie biegał. Trochę kurs pułapka na japońca
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Ładnie tam kolega wyżej ustrzelił Peliwo, szczerze to w ogóle nie wierzyłem w powodzenie tego typu, ale jednak ???? Ja na jutro gram ponownie Basica po 1.70 z Mmohem, nie mam już dzisiaj siły na jakieś analizy, według mnie amerykanin nic szczególnego ostatnio nie prezentuje. Zastanawiam się jeszcze nad Escobedo, kurs warty ryzyka ale z tym się wstrzymam do jutra i przemyślę na spokojnie.
⛔ Nie sprawdziłem kto wchodzi jako LL o_O
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Jest szansa na finał Federer - Del Potro. Mówcie co chcecie, ale ja z przyjemnością obejrzałbym powtórkę z Indian Wells.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Denis Kudla - Calvin Hemery
Typ: 2
Kurs: 2,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zwycięzca tego spotkania zagra w 1 rundzie turnieju głównego w Miami. W pierwszym meczu kwalifikacyjnym Kudla wygrał wczoraj z Portugalczykiem Eliasem 2-0 (7-5 , 6-4), natomiast Francuz Hemery pokonał przed wczoraj Niemca Hanfmanna 2-0 (6-3 , 6-1). Kudla w ostatnim czasie złapał formę i wygrał w ostatnim tygodniu turniej challengerowy w Kanadzie w Drummondville. Calvin z kolei w kratkę i więcej meczy w tym roku przegrał niż wygrał. Stawiam tutaj jednak na niespodziankę i zwycięstwo Francuza. Mecz bardzo podobny do tego wczorajszego co typowałem też niespodziankę w spotkaniu Berrettiniego z Peliwo. Tutaj Kudla przebrnął przez 1 rundę kwalifikacyjną ale dzisiaj będzie ciężko. Tak jak Włoch Berrettini tak i Amerykanin może być mocno zmęczony ostatnim tygodniem. W Drummondville doszedł do samego finału wygrywając go i czekała go później długa podróż do Miami. W ciągu 6 dni będzie to dla niego już 7 spotkanie, no i dochodzi długa podróż z Kanady do Miami. Tak jak wczoraj nie wierzyłem, że Matteo będzie coś w stanie ugrać na tym turnieju po tym ciężkim ostatnim tygodniu, tak teraz nie wierzę, że Denis może tutaj namieszać. Już w jego wczorajszym pojedynku z Eliasem było widać wiele błędów i to, że jest przemęczony. Wczoraj wygrał chyba tylko dlatego, że Elias kompletnie sobie na hardzie nie radzi i to taki typowy ceglak. Dzisiaj z Hemery będzie dużo cięższa przeprawa i myślę, że zwycięsko z niej wyjdzie Francuz. Kudla miał bardzo intensywny ostatni tydzień, do tego dochodzi długa podróż, nie wierzę, że będzie w stanie w tym spotkaniu powalczyć na tyle dobrze aby wygrać to spotkanie. Tak jak wczoraj liczyłem na zmęczenie Włocha tak dziś liczę na zmęczenie Denisa. Próbujemy kolejnej niespodzianki w tych kwalifikacjach, jak się nie uda to w 1 rundzie też będę grał na porażkę Amerykanina, bo kondycyjnie w końcu nie wytrzyma.
✅ 1-2 (6-4 , 4-6 , 5-7)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dla mnie zwycięstwa Millmana oraz McDonalda powinny być formalnością. 1.78/1.5 sts
Australijczyk gra z Escobedo i bazując głównie na tym, że to jeden z wolniejszych hardów nie dawalbym osobiście takiego kursu, bo na IW i tak dało się brać mecze serwisem, a tu będzie łatwiej. Dodatkowo Millman jest w dość przyzwoitej formie i nie jeździ na wszystko, jak niektórzy. Liczę na win w 2.
McDonald wczoraj trochę zmęczył, ale Auger to tez nie taki placek do bicia i uważam, że King jest co najmniej slabszym graczem, a McDonald regularnie zamiata takich grajków na challengerach w USA.
Millman ++
Mcdonald -- typowy tenis 1 set gładko, 2 kolejne z 4-2 na 4-6
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy z głównego turnieju wycofał się dzisiaj jeszcze jakiś zawodnik? Bo widzę, że Basic jest w tej chwili pierwszy do wejścia do turnieju głównego. I nie wiem czy jest grania na niego skoro może mieć zapewniony udział w turnieju głównym.
 
D 706

don1

Użytkownik
Nawet jak się ktoś wycofa z drabinki głównej to LL są losowani, a nie wchodzi najwyżej rozstawiony.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
No właśnie i dlatego pytam czy ktoś się wycofał nagle. Bo Basic wiedząc, że ma pewny awans może łatwo odpuścić mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom