>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Monachium, Estoril, Stambuł - 30.04-06.05.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Monachium, Niemcy
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://bmwopen.de/
Zwycięzca singla 2017: Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2017: Juan Sebastian Cabal/Robert Farah


Miejsce: Estoril, Portugalia
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://millenniumestorilopen.com/en
Zwycięzca singla 2017: Pablo Carreno Busta
Zwycięzcy debla 2017: Ryan Harrison/Michael Venus

Miejsce: Stambuł, Turcja
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €486,145
Oficjalna strona turnieju: http://istopen.net/
Zwycięzca singla 2017: Marin Cilic
Zwycięzcy debla 2017: Roman Jebavy/Jiri Vesely

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
Tenis by Dawid 864,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Monachium - kwalifikacje
Klizan M. – Gulbis E.
Typ:
Gulbis wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,73
Bukmacher: fortuna

Witam. Turniej w Barcelonie i Budapeszcie jeszcze trwa, ale chciałbym już się przenieść do Monachium, gdzie odbędzie się turniej rangi ATP 250, na cegle. W kwalifikacjach los skojarzył dwóch nieprzewidywalnych zawodników, którzy bez dwóch zdań dodają kolorytu rozgrywkom ATP Tour. Obaj zawodnicy słyną z hulaszczego trybu życia i przez większość sezonu gra w tenisa nie jest im w głowie. Jednak łączy ich jedno, olbrzymi, ale niewykorzystany talent, ponieważ obaj w moim prywatnym rankingu należą do TOP 15 pod względem czysto tenisowych umiejętności. Obaj mieli swój czas chwały, ale były to można rzec epizody, szczególnie u Słowaka. Martin od pamiętnej wygranej w Rotterdamie nie zagrał ponownie na takim poziomie poza przebłyskami jak z Wawrinką na AO czy też w Barcelonie w drugim secie z Nadalem, który był najbliżej urwania mu seta od kilkudziesięciu meczów, ponieważ Rafa nie stracił seta od I rundy Roland Garros w 2017 roku, a tutaj musiał bronić trzech piłek setowych przy serwisie rywala. Martin po przegranej w pierwszym secie 0-6, w drugim zagrał całkiem inny tenis, pełen znakomitych, niekonwencjonalnych zagrań i tak też zapamiętałem Klizana wiele lat temu. Zabrakło bardzo niewiele i można by było mówić o niespodziance czyli stracie seta przez dominatora mączki.
Gulbis to człowiek z bardzo zamożnej rodziny i nie musi grać w tenisa, aby żyć w dostatku, lecz od czasu do czasu pojawi się na korcie, ale większość meczów przegrywa. Jednak tak jak Martin miewa przebłyski i potrafi zagrać genialne spotkanie. Łotysz przetarcie na cegle już miał, ponieważ w Marbelli rozegrał dwa mecze i jeden w Marrakeszu (bilans 1-2). Klizan oczywiście jak wyżej wspominałem zakończył w piątek turniej w Barcelonie, gdzie przed meczem z Rafą, wygrał kolejno z Ignatikiem, Escobedo, Delbonisem, Djokoviciem i Feliciano Lopezem. Wcześniej ośmieszył się w turnieju w Barletcie, gdzie kreczował z Gimeno-Traverem (bez powodu). Jak widać meczów było dość sporo, więc trochę ma w nogach, do czego raczej nie jest przyzwyczajony. Ponadto mecz z Nadalem kosztował go masę sił, ponieważ drugi set był rozgrywany na wysokiej intensywności, a Martin w każde uderzenie wkładał masę siły, aby Nadal nie był w stanie dość do zagrań, co było skuteczne, aż do gema, kiedy serwował na seta (brak świeżości wskazany). Mecz zakończył się w piątek wieczorem, a już w sobotę popołudniu ma się odbyć spotkanie, które właśnie opisuję. Fakty są następujące: duża ilość rozegranych spotkań, wysoka intensywność gry na cegle i podróż z Barcelony do Monachium bez odpoczynku. Ponadto znając Klizana to zbyt mocno zmotywowany nie będzie i zwyczajnie wystarczy mu na jakiś czas gier na niezłym poziomie i możliwe, że ponownie wróci do słabej gry jaką pokazał już w Barcelonie w I secie z Nadalem czy też w drugim secie z Feliciano Lopezem lub Delbonisem czy też wcześniej z Gimeno. Klizan ma wyraźny problem z mentalnością, co objawia się w spotkaniach z teoretycznie słabszymi rywalami czy też w kluczowych momentach spotkań. Oczywiście ciężko powiedzieć, co zagra Łotysz, ponieważ równie dobrze może zagrać także słabo i zobaczymy festiwal śmiechu, lecz liczę, że Gulbis będzie chciał wygrać ten mecz. Warto dodać, że w przeciwieństwie do Słowaka będzie wypoczęty. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to zagrali tylko raz w pełnym wymiarze i wygrał Łotysz (Nicea 2014, nawierzchnia ziemna). Powodzenia!
Jeśli zgadzasz się zostaw reputację lub kciuk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Tenis by Dawid 864,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Monachium - kwalifikacje
Klizan M. – Kovalik J.
Typ:
Kovalik wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,57
Bukmacher: fortuna

Po raz drugi podejmuje się analizy meczu z udziałem Martinem Klizana. Po wygranej z Gulbisem, który urwał mu seta jak się spodziewałem podejmie swojego rodaka Jozefa Kovalika. O Martinie rozpisałem się w poprzedniej analizie na temat jego osiągnięć, mentalności i ostatnich spotkań, więc odsyłam wyżej jeśli ją pominąłeś. Dodam tylko o czym wcześniej nie wspominałem, że Gulbis w tym sezonie jak i w kilku poprzednich gra słabo i jego kariera niedługo pójdzie na zmarnowanie, ale tak to jest jak brakuje motywacji i tenis jest tylko dodatkiem do życia. Nie pisałem też w poprzedniej analizie, co przeoczyłem, że Gulbis dopiero co kreczował przez kontuzję barku, a mimo to dał radę wygrać seta z Klizanem i był bliski nawet wygranej. Jak widać na Martina wiele nie potrzeba, bo on bardziej toczy boje z samym sobą. Chciałbym jednak dodać kilka słów na temat Kovalika, który jest jego rodakiem, co dodaje smaczku temu meczowi, ale niekoniecznie jest na plus, ponieważ Martin możliwe, że w jakiś sposób zmotywuje się bardziej do tego meczu. Kovalik to oczywiście zawodnik mniej znany od Martina, mniej utytułowany i ograny w challengerach, a szczególnie na nawierzchni ziemniej na której rozgrywany jest ten mecz. Oczywiście był także uczestnikiem spotkań o dziwnym przebiegu, ale nie chciałbym pochopnie go osądzać. Jozef w Monachium w pierwszej rundzie ograł Gutierreza-Ferola w dwóch setach, a poprzedni turniej także rozgrywał w Barcelonie, gdzie przebywał dzień krócej od rodaka, ale pokazał się z niezłej strony, ponieważ odprawił Guido Pelle, a z Dominiciem Thiemem zagrał niezły mecz, mimo, że przegrał go 0-2. Potrafił całkiem nieźle trzymać piłkę w korcie i toczyć wyrównane wymiany z wiele wyżej notowanym Austriakiem, więc grać potrafi i możliwe, że jeszcze coś ugra na tej nawierzchni. Na pewno mentalnie oceniam go wyżej od Klizana i tutaj widzę jego szanse, tym bardziej, że zagra w roli underdoga i nie ma nic do stracenia, a sam dobrze zna Klizana i wie na co go stać w pozytywnym jak i negatywnym sensie. Jednak o dziwo nigdy ze sobą nie grali. Nie będę bardzo zdziwiony jak Kovalik zwyczajnie pokona Klizana, jednak wszystko będzie w rękach Martina, a dokładnie w jego głowie.
Niestety pierwszy minus od 4. kwietnia. Niepotrzebnie ruszałem mecz między rodakami.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Gimeno Tr.-Napolitano 1 @1.6

Normalnie w Gimeno w swoim optimum zawsze jechal grac w przyszlym tygodniu na turniej w Madrycie, o ile ranking pozwalal i to byl jeden z jego docelowych turniejow, gdzie wygrywal mecze z duzo teoretycznie graczami, urywal sety Djokovicowi, o ile ranking pozwalal mu wystepowac. Dziiej karty do turnieju glownego w Madrycie raczej nie dostanie. W Madrycie poki co rozdzielil dwie z czterech kart i dostali je Andujar oraz Carballes. Jedna karta prawdopodobnie jak co roku od wielu sezonow trafi do Rumuna w turnieju ATP oraz Rumunki w turnieju WTA ze wzgledu na wlasciciela turnieju. Na dzika karte do madryckich kwalifkacji tez raczej male szanse, ale nawet gdyby, to dzis mamy niedziele i prawy caly tydzien otwarty.
W kazdym razie forma u Gimeno powinna rosnac. Jak Hiszpan nie lapal sie do Madrytu to jezdzil grac w portugalskim Oeiras lub ostatnio w Stambule i wlasnie tam rekompensowal sobie absencje w Madrycie dobra gra.
Tu w Stambule zagral raz bardzo dobry mecz z Federerem, ktory Szwajcar wygral w trzech setach (7-6 3-6 6-3).
A dlaczego jestem optymista jesli chodzi o forme Gimeno. On ma poki co ranking ponizej 200, ale proponuje zerknac ile on meczow na cegle ostatnio rozegral w turniejach ITF i challengereach i to z reguly krecac bardzo przyzwoite wyniki. Tak duza liczba meczow swiadczy tylko o jednym celu, Hiszpan szykuje sie do dobrej gry.
Wczoraj pokonal grajacaego przeciez ostatnio bardzo dobrze Ivashke i to nie mogl byc przypadek. Moim zdaniem Gimeno wejdzie do turnieju glwnego bo z takim rankingiem moze to zrobic tylko wygrywajac dzis, a ze obsada w Stambule jest delilkatnie mowiac bardzo srednia i zdecydowanie najslabsza z tria Stambul-Monachium-Estoril to Gimeno moze nawet cos ugrac.
Moglbym napisac kilka zdan o Napolitano, ale widac patrze na ten typ z perspektywy pozycji Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kenny de Schepper - Frederico Gil
Typ: 2
Kurs: 2,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja w tym pierwszym spotkaniu eliminacyjnym próbuję niespodzianki i gram na zawodnika gospodarzy Gila. Portugalczyk to typowy ceglak i najwięcej spotkań w sezonie gra właśnie na tej nawierzchni. Swoje najlepsze lata gry ma już wprawdzie dawno za sobą, bo ma już 33 lata i powoli jego kariera zmierza ku końcowi ale nadal pojawia się na kortach, może nie tych najważniejszych imprez a na turniejach mniejszej rangi ITF. Tu w Estoril postanowił wystartować pewnie głównie z powodu tego, że turniej rozgrywany w jego ojczyźnie. Frederico w tym roku grał bardzo dużo spotkań na cegle, wprawdzie same malutkie turnieje z cyklu ITF rozgrywane w Stanach Zjednoczonych a później po powrocie do ojczyzny zaliczył kilka turniejów na hardzie i znowu startuje na nawierzchni ceglanej. W USA na cegle doszedł do półfinału w Naples, do ćwierćfinału w Sunrise, do finału w Weston i półfinału w Palm Coast. Po powrocie do ojczyzny przerzucił się na korty twarde i w Vale Do Lobo awansował do ćwierćfinału, w Faro odpadł zaraz w 1 spotkaniu, w Loule odpadł w ćwierćfinale i w Vilamoura i Lizbonie odpadł zaraz w pierwszym meczu. W Lizbonie w swoim spotkaniu skreczował ale raczej nie było tam groźnego urazu, bo szybko wrócił na korty. Zakończył narazie udziały na nawierzchni twardej i znowu próbuje na cegle. W Porto odpadł w swoim pierwszym spotkaniu a w Cascais w drugiej rundzie i teraz pora na Estoril. Widać, zatem, że na cegle jest ograny, wprawdzie są to małe turnieje futures ale jednak gra na mączce regularnie do tego nie tylko w singlu ale również dużo w deblu gdzie w tym roku ma większe osiągnięcia niż w spotkaniach singlowych. Wygrał chociażby turniej w Weston w parze z Francuzem Chazalem czy w Vale Do Lobo w parze z Amerykaninem Fruttero. Jak na swój wiek gra dużo spotkań i kondycję chłop z pewnością ma. Jego rywal Francuz de Schepper też już do młodzieniaszków nie należy, bo w maju będzie miał 31 urodziny. On w porównaniu do Gila na cegle ostatnio gra bardzo mało, bo w tym roku zaliczył raptem tylko 2 spotkania, które przegrał. Było to w Alicante gdzie uległ w 1 rundzie Hiszpanowi Munarowi i ostatnio w Barcelonie gdzie przegrał w kwalifikacjach zaraz w 1 spotkaniu z Białorusinem Iwaszką. Głównie startuje na hardzie i na tej nawierzchni czuje się dużo lepiej niż na cegle. Faworytem z pewnością jest Kenny, bo jednak startuje w turniejach wyższej rangi i zajmuje znacznie lepszą pozycję w rankingu ATP ale Portugalczyk tutaj powalczy i nie jest bez szans tym bardziej, że to mączka a na tej nawierzchni jest dużo lepiej ograny i myślę, że może też lepiej poruszać się na korcie od swego rywala. Gil w Estoril zagrał nawet w finale ale było to dawno temu w 2010 roku, gdzie uległ Hiszpanowi Montanesowi. De Schepper najdalej tutaj zaszedł w 2015 roku do 2 rundy. W ostatnich latach Frederico nie umie się tutaj przebić do turnieju głównego odpadając w kwalifikacjach. Dzisiaj rywal z którym na cegle może powalczyć, bo tak jak pisałem wyżej de Schepper na mączce gra mało i może mu brakować ogrania. Mimo, że Portugalczyk jest starszy to kondycyjnie wytrzymuje, bo gra bardzo dużo tak w singlu jak i deblu i radzi sobie. Może turnieje niższej rangi ale jednak na tym clayu o wiele więcej spotkań od Francuza. Spróbuję tutaj niespodzianki i zobaczymy co z tego będzie ;)
✅ 1-2 (4-6 , 6-1 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Troicki win @ 1,53 fortuna✅
Ale nam.sie szykuje tragikomedia w Stambule. Spotkanie dwóch idiotow,którzy grają dno dna od dłuższego czasu. Jeśli mam jednak wybrać to wezmę Trockiego, który.na ziemi jest nominalnie trochę.lepszy. Obydwaj lubią robić walki ale Tomic jest w tym aspekcie oficjalnie jednym z najlepszych. Wiemy jakie jest jego podejście do tenisa i jak dolozymy do tego nawierzchnię to nawet taki sprzedawczyk jak Wiktor musi to wyciągnąć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Spotkanie dwóch idiotow,którzy grają dno dna od dłuższego czasu.
Wiemy jakie jest jego podejście do tenisa i jak doloYmy do tego nawierzchnię to nawet taki sprzedawczyk jak Wiktor musi to wyciągnąć ????
Jezeli pisanie analizy polega na obrazaniu zawodnika X czy Y, to daj sobie spokoj. Poza tym straszne jest usprawiedliwianie potencjalnej porazki juz na wstepie zwalajac na jakies wyimaginowane czynniki pozasportowe.
Spotkali sie raz w Rzymie, czyli w duzo powazniejszym turnieju i wygral Troicki 7-6 6-7 7-6.
Poza tym warto byloby zawrzec informacje, ze Tomic dostal do organizatorow zaskakujaca dzika karte i ze w tamtym sezonie Tomic wygral w Stambule dwa mecze w turnieju glownym. No ale po co zawierac jakies wartosciowe informacje? Lepiej popisac glupoty, poobrazac przed meczem od idiotow i zarzucic nieuczciwosc, to rzeczywiscie wiele wnosi.
Piszac tak to wlasnie swiadczy o Tobie przede wszystkim, wiec gratuluje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mayer F. - Klizan M. O 19,5 ::: 1,70 ::: 1/3

Grali już raz ze sobą na US Open w 2015 roku, padły 4 sety i Mayer poddał mecz. W ostatnich latach można zauważyć było, że Florian po powrocie na korty z powodu kontuzji, pokazał bardzo dobrą grę na turniejach u siebie w Niemczech. Pamiętny triumf w bodajże Halle, rok temu finał w Hamburgu na mączce i nawet nie zdziwię się jak wygra dzisiaj. Z ciekawostek można dodać, że rok temu spotkał się w finale w Szczecinie z Gasquetem.
Słowaka premiuje tutaj fakt, że ma dwa mecze już za sobą, świetnie wypadł w Barcelonie pokonał między innymi z Djokovicem i powalczył z Nadalem. Widać, że potrzebuje punktów, ale na takich małych turniejach warto uważać, bo lada moment mamy 1000 w Madrycie i Rzymie.
Wynik: 1:2
Pozostałe typy na dzisiaj:
Istomin D. ::: 1,73 ::: 1/3
Troicki V. - Tomic B. O 21 ::: 1,76 ::: 1/3
Trungelliti M. ::: 1,78 ::: 1/3

Daniel T. - Berrettini M. O 21 ::: 1,72 ::: 1/3
Ilkel C. - Lorenzi P. O 19,5 ::: 1,76 ::: 1/3
Sandgren T. +2 G ::: 2,01 ::: 1/3
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tim Smyczek - Frederico Gil
Typ: 2
Kurs: 2,93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
We wczorajszym meczu kwalifikacyjnym Gil dał zarobić i dzisiaj gram ponownie na jego wygraną po bardzo zbliżonym kursie jaki był na jego wygraną wczoraj. Zawodnik gospodarzy Portugalczyk Gil pokonał wczoraj faworyzowanego Francuza de Scheppera 2-1 (6-4 , 1-6 , 6-4). Był to bardzo dziwny mecz, obaj panowie łamali się wzajemnie aż miło. Ostatecznie ze starcia zwycięsko wyszedł Frederico i to on zameldował się w decydującej fazie kwalifikacji do turnieju głównego. Dzisiaj trafia na amerykańskiego tenisistę Smyczka, który wczoraj ograł jego rodaka Cabrala 2-0 (6-2 , 6-1). Spotkanie wydaje się być podobne do tego wczorajszego. Typowy ceglak jakim jest tutaj Gil, trafia na zawodnika, który na cegle gra mało i preferuje korty twarde. Pisałem już przy okazji wczorajszego meczu Gila ile on w tym roku grał na kortach ziemnych więc nie będę się znów powtarzał i wyliczał tych spotkań tylko jak ktoś chce poczytać to odsyłam do góry ;) Smyczek na cegle zagrał w ciągu 3 lat tyle ile Gil tylko w tym roku ;) Dla Frederico wydaje się to być idealny rywal aby w końcu zakwalifikować się w Estoril do turnieju głównego, bo w ostatnich latach odpadał tutaj w kwalifikacjach. Portugalczyk ma już 33 lata i taka szansa może się już nie powtórzyć więc myślę, że bardzo mocno dzisiaj powalczy o te zwycięstwo. Kondycyjnie jest dobrze przygotowany, bo gra bardzo dużo spotkań tak w singlu jak i deblu a więc musi czuć się na siłach. Zagrał tutaj w 2010 roku w finale o czym już tez pisałem przy okazji jego wczorajszego meczu z de Schepperem więc z pewnością jego marzeniem jest tutaj znów pojawić się w turnieju głównym. Myślę, że jak najbardziej na cegle jest w stanie wygrać z takim zawodnikiem jak Smyczek i próbujemy znów dzisiaj niespodzianki i gramy na jego zwycięstwo ????
⛔ 2-0 (6-4 , 6-2)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Monachium (Niemcy), ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Yannick Hanfmann - Marcos Baghdatis
Typ: 1
Kurs: 1,82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Monachium. Spotyka się tutaj zawodnik gospodarzy Hanfmann z zawodnikiem z Cypru Baghdatisem. Kursy wyrównane ale ja tutaj pójdę w stronę Yannicka. Zawodnik ten mieszka właśnie tutaj w Monachium i te korty zna bardzo dobrze. W tamtym roku przebrnął tutaj przez kwalifikacje pokonując w nich Belga de Greefa i Białorusina Ignatika a w turnieju głównym pokonał najpierw w 1 rundzie Austriaka Geralda Melzera a następnie w 2 rundzie wygrał z Brazylijczykiem Belluccim. Odpadł dopiero w ćwierćfinale z rozstawionym wówczas z dwóją Hiszpanem Bautistą. Dla Marcosa będzie to dopiero 2 spotkanie na cegle w tym roku. Pierwsze miało miejsce tydzień temu w Budapeszcie w kwalifikacjach do turnieju głównego, gdzie Cypryjczyk przegrał z naszym polskim tenisistą Hurkaczem 0-2 (2-6 , 4-6). Powątpiewam, że w ciągu tego tygodnia coś się zmieniło i Baghdatis zagra na mączce dużo lepiej. Mocno w to powątpiewam, bo Marcos na cegle gra bardzo mało, preferuje korty twarde i uważam, że lepiej ograny na tej nawierzchni jest Hanfmann, który dodatkowo zagra przed własną publiką i liczę tutaj na jego zwycięstwo.
✅ 2-0 (6-2 , 6-4)
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Widzę, że Smyczek jest rozstawiony z 1 w kwalach. Znając życie to pewnie ktoś się wycofał i Smyczek wie, że i tak zagra w turnieju głównym i przy okazji wpuści zawodnika gospodarzy.
Może ktoś lepiej poinformowany się wypowiedzieć jak z tym wygląda?
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Baghdatis sie szykuje na kwalifikacje do Madrytu, bo to praktycznie jeden z nieliczynych znaczacych turniejow na cegle, ktore gra oprocz French Open. Tego wystepu w Budapeszcie i porazki z Hurkaczem to nie traktowalbym powaznie.
Wydaje mi sie, ze Baghdatis zagra dzis dobry mecz. Nie wiem z jakim efektem koncowym, ale dzis dopiero poniedzialek, wiec dobrze byloby potrenowac, bo kwalfikacje do Madrytu dopiero w sobote. Ja wiem, ze Baghdatis malo gra na cegle ostatnimi czasy, ale mimo wszystko na French Open pokazuje sie z dobrej strony, a tutaj jest turniej ATP 250.
Ja bym z dwojga opcji to nawet zaryzykowalbym stwierdzenie, ze Baghdatis ten mecz bedzie chciec dzis wygrac, ale praktycznie jestem pewny, ze Baghdatis nie odda bez walki tego meczu jak w Budapeszcie.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
A wiadomo co z Tsitsipasem? Po wyczerpującym turnieju w Barcelonie może wycofał się z Estoril? Tym bardziej, że zaraz ma kwalifikacje w Madrycie.
Edit: Po twitterze jednak widzę, że leci do Estoril.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Widzę, że Smyczek jest rozstawiony z 1 w kwalach. Znając życie to pewnie ktoś się wycofał i Smyczek wie, że i tak zagra w turnieju głównym i przy okazji wpuści zawodnika gospodarzy.
Może ktoś lepiej poinformowany się wypowiedzieć jak z tym wygląda?
Z tego co wiem jeśli ktoś się wycofa to LL jest losowany spośród dwóch zawodników z najwyższym rankingiem. Jeśli sięwycofa dwóch graczy to wtedy losowanie 2 z pośród 3 itd. więc nie jest pewne czy po przegraniu w kwalach dostanie tego LL jeśli ktoś się wycofa z turnieju głównego
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Zasady są takie:
a) jeżeli w momencie zakończenia kwalifikacji nie ma żadnych wycofań z głównej drabinki, kolejność Lucky Loserów ustalana jest na podstawie ich rankingu ATP, czyli w pierwszej kolejności do drabinki wchodzi zawodnik z najwyższym rankingiem spośród tych, którzy odpadli w ostatniej rundzie kwalifikacji
b) jeżeli w momencie zakończenia kwalifikacji wiadomo już o jakimś wycofaniu z głównej drabinki, to bierze się n+1 tenisistów z najwyższym rankingiem spośród tych, którzy odpadli w ostatniej rundzie kwalifikacji, gdzie n to liczba wycofań z głównej drabinki, i losuje się ich kolejność; kolejność graczy nieobjętych owym losowaniem ustalana jest normalnie na podstawie ich rankingu ATP (zakładam, że to dotyczy kolejnych wycofań, już w trakcie turnieju)
Do tego, jeśli jakimś cudem wycofań byłoby tyle, że będą do losowania potrzebni tenisiści z poprzedniej rundy kwalifikacji, będą oni losowani dopiero po przydzieleniu do głównej drabinki wszystkich tenisistów z ostatniej rundy kwalifikacji.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli pisanie analizy polega na obrazaniu zawodnika X czy Y, to daj sobie spokoj. Poza tym straszne jest usprawiedliwianie potencjalnej porazki juz na wstepie zwalajac na jakies wyimaginowane czynniki pozasportowe.
Spotkali sie raz w Rzymie, czyli w duzo powazniejszym turnieju i wygral Troicki 7-6 6-7 7-6.
Poza tym warto byloby zawrzec informacje, ze Tomic dostal do organizatorow zaskakujaca dzika karte i ze w tamtym sezonie Tomic wygral w Stambule dwa mecze w turnieju glownym. No ale po co zawierac jakies wartosciowe informacje? Lepiej popisac glupoty, poobrazac przed meczem od idiotow i zarzucic nieuczciwosc, to rzeczywiscie wiele wnosi.
Piszac tak to wlasnie swiadczy o Tobie przede wszystkim, wiec gratuluje.
Wybacz ale czasem na prawdę nie ma sensu analizowanie czegokolwiek jak wystarczy popatrzeć na to kto z kim gra. W tym meczu racjonalne argumenty odpadają i zostaje rozmyślanie o podejściu do gry. Ja nikogo nie obrażam chociaż takich ludzi jak Tomic? Dlaczego nie? Dla mnie to parowa, która nie ma ambicji i poszła w tenis na określony poziom żeby tylko ustawić siebie i rodzinke. Wybacz ale zero szacunku dla takich ludzi. Potencjał od zawsze miał.o wiele wyższy od Wiktora i pewnie mógł by siedzieć w okolicach 10-20ATP ale po co?pisze.to.przy 3-3 w trzecim secie. Jak tutaj grać na takiego jegomościa, który na dodatek ostatni mecz wygrał 13stycznia.
Edit: standardowa akcja, Beny wygrał.pierwszego seta potem 5-3 w trzecim i przegrywa 5-7, ciekawe ile.wzial za ten mecz ????
Tenis to.$$$ i jeszcze raz $ po.za kilkoma tytanami to.80procent graczy robi walki a Tomic jest tutaj w ścisłej czołówce.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Delbonis F. ::: 2,05 ::: 1/3
H2H 2:3 przeciwko Ramosowi i to z lat 2010-2016. Delbonis jest również leworęczny tak samo jak i Hiszpan. Kto wie czy Albert Ramos nie ma bardziej w głowie większego turnieju u siebie, czyli Masters 1000 w Madrycie niż mniejszy 250 w pobliskiej Portugalii.
Delbonis 2 lata temu w 2016 roku fajne wyniki wykręcał na turniejach ziemnych w ATP, Ramos natomiast rok temu miał jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Z ręką na sercu trzeba przyznać, że tutaj szanse są rozłożone mniej więcej po równo, więc sensownie jest zagrać wyższy kurs. Bardziej skłaniam się po prostu ku Delbonisowi niż Ramosowi.
Wynik: 2:0
Pozostałe typy na dzisiaj:
Maden Y. - Sugita Y. O 21 ::: 1,70 ::: 1/3
Zverev M. - Haider-Maurer A. O 19,5 ::: 1,70 ::: 1/3
Pella G. -2 G ::: 1,75 ::: 1/3

Marterer M. - Brown D. O 21 ::: 1,72 ::: 1/3
Fognini F. - Cecchinato M. O 20,5 ::: 1,75 ::: 1/3
Basic M. ::: 4,25 ::: 0,5/3 +1,63
Basic M. +1,5 S ::: 2,01 ::: 1/3

Albot R. - Silva D. R. O 21 ::: 1,72 ::: 1/3
Ilhan M. +1,5 S ::: 2,64 ::: 1/3

Fabbiano T. ::: 1,80 ::: 1/3
Millman J. - Lajovic D. O 21 ::: 1,77 ::: 1/3
Fratangelo B. ::: 2,41 ::: 1/3 - Anty mass pick
Domingues J. - Bolelli S O 20,5 ::: 1,79 ::: 1/3
Smyczek T. - Kicker N. O 20 ::: 1,70 ::: 1/3
Haase R. -1,5 S ::: 1,83 ::: 1/3

Sousa J. ::: 1,78 ::: 1/3
Tsitsipas S. -2 G ::: 1,85 ::: 1/3

Mayer L. ::: 1,71 ::: 1/3
 
L 388

lelit

Użytkownik
Ruud jest podobno wycienczony iloscia ostatnio granych meczy, jechal tez wczoraj samochodem z Wloch do Monachium, prosil o pozniejszy termin meczu.Troche za malo jednak placa teraz za Copila u oneball bukow.
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Nie rozumiem, dlaczego dziś wszyscy taką masówka ładują w Fogniniego... Ccechinato jest w super formie, wygrał ATP na Węgrzech i myślę, że dziś @2,7 wchodzi jak masełko. Oglądałem ostatnio Fogniniego z Iwaszką w Monako, męczył się niemiłosiernie, jakiś taki ociężały, zagrania nie miały tempa.. To tylko moja sugestia, ale ja dziś pobieram kursik @2,7 na etoto
Pozdrawiam i życzę udanej majówki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom