>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Monachium, Estoril, Stambuł - 30.04-06.05.2018

Status
Zamknięty.
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Cecchinato gra 12-ty mecz na przestrzeni dwoch tygodni... To juz jest duzo. Ciezko powiedziec jak sie zachowa.
Klizan-Basic 1 @1.25

I tak ten kurs bede wrzucac do kombinacji i juz. Klizan nie musi sie martwic o wystep w Madrycie, bo jego ranking jest po prstu zbyt słaby, by tam zagrac. Ostatnio Slowak notuje zwyzke formy, bardzo dobry wystep w Barcelonie, gdzie nawet walczyl bardzo dzielnie z Nadalem w jednym z setow. Sadze, ze Klizan pojdzie za ciosem, a dodam ze on juz turniej w Monachium kiedys wygral z zaskoczenia. Tutaj Klizan gladko w kwalifikacjach, a w 1 rundzie zaliczyli bardzo ladny mecz z Florianem Mayerem na bardzo dobrym poziomie. W osatnim secie Klizan przegrywal 0-3 po dwohc przelamaniach Mayera, a wygral 6-3. Niemcowi pwnie troche i prad odcielo, ale na pewno byl to jeden z najlpeszych meczow 1 rundy w Monachium. Raczej nie obawilabym sie o zaangazowanie, bo w meczu z Mayerem Klizan chcial w pewnym momencie przerwac mecz ze wzgledu na wieczorna pora i dokonczyc jutro (czyli wtorek), takze poki co Klizan nigdzie sie nie wybiera. Mirza Basic niby &quot;wow&quot; wygrana nad Monfilsem, ale jak powszechnie wiadomo Monfils byl kontuzjowany po raz 835-ty w swojej karierze i to bykl jego pierwszy mecz od dosc dawna. Basic jednak nie zapisal sie nigdy jakimis dobrymi wynikami na cegle w mojej pamieci, bo ich po prostu nie ma, wiec faworyta widze tutaj w osobie Slowaka.
Marterer-Schwartzman 2 @1.35
T.Monteiro-Vesely 2 @1.65

Nie wiem co Vesely zamierza robic w ciagu nastepnych dwoch tygodni, ale nie bedzie go w Madrycie ani o dziwo w Rzymie, wiec ten Stambul to jego najwiekszy turniej w kalendarzu przez najblizesze tygodnie. Czech dobry gracz mimo wszystko, nawet jesli ten seozn poki co zaczal slabo, wiec sprobuje na jego wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co do Fogniniego.
Informacje z Corriere dello sport.it przed Monte Carlo w stylu:
Fabio nabawił się kontuzji podczas spotkań Davis Cup w Japonii. Uraz okazał się mechaniczny i stan przewlekły, czyli może nawracać stan zapalny w każdym momencie. Ale poważniejszy niż sądzili i trenerzy zastanawiali się czy go dac pod nóż czy poczekać do końca sezonu. Zdecydowali najwyraźniej o tym drugim. Ma te wszystkie opaski tejpy i pewnie gra na blokadzie. Czy to wyjdzie na dobre? Nie wiem. Fognini nadal nie jest sobą i czym dalej w mecz tym słabiej wygląda jego poruszanie.
Już kilka spotkań rozegrał w tym roku, gdzie grał dobrze w pierwszym secie i to wygrał, A następnie przegrywał kolejne dwa.
Pisze to tylko dlatego, żebyście na razie na Fogniniego nie stawiali. Może jak odpocznie to stan zapalny wyeliminuja zupełnie i zacznie grać swobodniej. Być może tak będzie, Ale to trzeba obserwować jego mecze najbliższe bo zbliżają się dwa bardzo poważne turnieje w Madrycie i Rzymie. Oba prestiżowe, a ten drugi to w ogóle bardzo ważny dla Foga.
A jeszcze mnie myśl naszła czy czasami w Madrycie Fognini nie odpuści i przygotuje się do turnieju u siebie? On już kasy zarobił na korcie i nawet jeśli by odpadł szybko z Madrytu to by mu nic się nie stało złego, bo jednak dla niego ważniejszy jest turniej w Rzymie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Delbonis F. ::: 2,04 ::: 1/3
H2H 0:1 dla Bolleliego z 2015 roku, ale to było dawno gdzie Włoch grał jeszcze na poziomie ATP. Co mam powiedzieć szczerze? Serio dla mnie kurs ponad 2,00 na Delbonisa to mega valuve, ja bym tutaj wystawił maksymalnie 1,30-1,40.
Argentyńczyk ograł przecież Ramosa 2:0 który jest poziom lub dwa wyżej niż Bolelli. Włoch co prawda gra tutaj od kwalifikacji i ma 3 mecze wygrane, jednak nie pokonał nikogo znaczącego tak szczerze. Nie zdziwi mnie tutaj wynik 2:0.
Wynik: 1:2
Pozostałe typy na dzisiaj:
Klizan M. - Basic M. O 20 ::: 1,72 ::: 1/3
Struff J-L. - Maden Y. O 21 ::: 1,72 ::: 1/3
Hanfmann Y. +1,5 S ::: 3,02 ::: 1/3

Seppi A. -1,5 ::: 1,81 ::: 1/3
Daniel T. - Bedene A. O 20 ::: 1,70 ::: 1/3
Troicki V. ::: 2,34 ::: 1/3

Sousa P. - Sousa J. O 20 ::: 1,69 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A co powiecie o Lorenzim?
Stary wyjadacz a gra z gościem, który był najwyżej w karierze 126 w rankingu atp. ale wiadomo, ranking nie gra. dwóch typowych ziemniaków. Włoch widać, że szuka formy, ale z kim on grał ostatnio na ziemi a z kim Trungelliti? Dwa światy. Dwa inne poziomy turniejów. Gdy Lorenzi grał z Herbertem w Monte Carlo to Argentynczyk kisił się w czelku.
2.20 można łapać na Paolo. Co uważacie? Może ktoś ma lepsze info?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 10

penczo

Użytkownik
osobiście grosza bym nie postawił na typowanie zwyciezcy w meczu
Trungelliti - Lorenzi
jezeli cos bym tu ruszył to over gemowy
ov 21.5 po 1.72
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Monachium (Niemcy), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Alexander Zverev - Yannick Hanfmann
Typ: handicap 2 (+1.5)
Kurs: 3,16
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy turnieju głównego w Monachium. Rozstawiony z nr 1 Zverev rozpoczyna zmagania na tym turnieju właśnie od tej rundy, natomiast Hanfmann musiał tutaj rozgrywać 1 rundę, gdzie wygrał z zawodnikiem z Cypru Baghdatisem 2-0 (6-2 , 6-4). Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Zverev ale ja spodziewam się tutaj trochę bardziej wyrównanego meczu niż wskazywałyby na to kursy. Owszem Alexander jak najbardziej jest tutaj faworytem, posiada dużo większy talent no i do tego broni tutaj wielu punktów, bo w tamtym roku triumfował w całych tych rozgrywkach. Jednak myślę, że pewne problemy w tym spotkaniu może mieć i jeśli ostatecznie wygra to nie będzie to spacerek. Stawiam na Yannicka z handicapem setowym +1.5, bo wydaje mi się, że jest w stanie tego jednego seta ugrać. Hanfmann mieszka tutaj w Monachium i te korty zna bardzo dobrze. Obaj zresztą czują się tutaj na kortach doskonale i liczę dzisiaj na bardzo dobry i wyrównany mecz. Dużo lepszym tenisistą jest Zverev o czym świadczy choćby ranking ATP ale za Hanfmannem przemawia to, że też te korty zna doskonale a do tego zagrał już tutaj oficjalne spotkanie z Baghdatisem w 1 rundzie, natomiast Alexander zmagania rozpoczyna dopiero od tej rundy. Nie wiem czy Yannicka stać na sensację i wyeliminowanie Zvereva ale myślę, że seta jest jak najbardziej w stanie ugrać i dla faworyta nie będzie to łatwe i przyjemne spotkanie.
✅ 2-1 (6-7 , 6-4 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
A co powiecie o Lorenzim?
Stary wyjadacz a gra z gościem, który był najwyżej w karierze 126 w rankingu atp. ale wiadomo, ranking nie gra. dwóch typowych ziemniaków. Włoch widać, że szuka formy, ale z kim on grał ostatnio na ziemi a z kim Trungelliti? Dwa światy. Dwa inne poziomy turniejów. Gdy Lorenzi grał z Herbertem w Monte Carlo to Argentynczyk kisił się w czelku.
2.20 można łapać na Paolo. Co uważacie?Może ktoś ma lepsze info?
Szkoda zdrowia na tych panów ???? Ja dziś atakuje i polecam grę w strone Mullera. Nie wiem dlaczego na każdym forum robi się z niego service mana i drewniaka, co ledwo piłe przebija. Wiadomo, że woli szybkie korty, ale taki czajnik Tiafoe nie ma podjazdu do spokoju Mullera, a kursik 2.30 wygląda luks.
E: Muller potrzebuje chyba dłuższej przerwy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dobry tok rozumowania. A dodam od siebie że rok temu przed Madrytem w tych 250 tkach szybko odpadali zawodnicy którzy będą brać udział w kwalifikacjach w Madrycie. Zatem ich bym odpuścił, a stawiać należy tych co mają już gwarant drabinka główna w Madrycie lub nie dostali się ani do głównego turnieju ani do kwalifikacji.
Muller to dobry typ w sumie. Fajne wspomnienia z zeszłego roku. Dotarł wtedy do półfinału. Może ugrać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tsitsipas S. ::: 1,80 ::: 2/3 +1,6
Dla Andersona to będzie pierwszy mecz od turnieju w Miami czyli dość dawno. Ominął kilka tygodni w tym Masters w Monte Carlo. Takiemu kalendarzowi też nie ma co się za bardzo dziwić, bo Kevin to typowy zawodnik pod korty szybkie, a nie na cegłę. To jest typowy serwisman, żeby nie powiedzieć drewno, bo to drewno jakimś cudem zagrało rok temu w finale US Open. Rok temu zagrał tutaj w półfinale, ale to mały turniej i wątpię by powtórzył ten wynik.
Po drugiej stronie siatki ma rozpędzonego nastolatka z Grecji, w poprzednim tygodniu doszedł do finału 500 gdzie przegrał z Nadalem czyli to tak jakby wygrać turniej. W Monte Carlo powalczył z Goffinem, tutaj ma już jeden mecz za sobą. Naprawdę ten młody chłopak robi dobre wrażenie swoją grą i zapewne w przyszłości będzie walczył o szlemy jak dinozaury tenisa już odejdą.
Wynik: 2:1
Pozostałe typy na dzisiaj:
Ruud C. - Bautista-Agut R. O 20 ::: 1,74 ::: 1/3
Kohlschreiber P. -1,5 S ::: 1,79 ::: 1/3
Schwartzman D. -1,5 S ::: 1,96 ::: 1/3
Cecchinato M. - Fucsovics M. O 21 ::: 1,74 ::: 1/3

Chardy J. - Lajovic D. O 22 ::: 1,87 ::: 1/3
Fabbiano T. - Dzumhur D. O 20,5 ::: 1,72 ::: 1/3

Cilic M. - Jaziri M. O 20,5 ::: 1,74 ::: 1/3
Vesely J. ::: 1,72 ::: 1/3
Kicker N. - Carreno-Busta P. O 20 ::: 1,72 ::: 1/3
Kicker N. +1,5 seta ::: 2,05 ::: 1/3
Norrie C. ::: 2,69 ::: 1/3 - Szkoda było w 3 secie już 5:2, a później 5:4 40:0 z 3 meczowymi przy serwisie rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja bym nie grał mimo wszystko przeciwko Carreno . Broni tytułu , a dwa lata temu był tutaj w finale. Widać że pasuje mu ten turniej. Poza tym Kicker słabe wyniki w tym roku, więc tak naprawde to nie ma punktu zaczepienia w tym meczu. Czysta jedynka powinna spokojnie wejść
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Ja bym się też zastanowił nad C. Norrie. Zagrał w karierze 2 mecze na mączce, a Carballes Baena wszystko co wygrał to na tej nawierzchni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 573

jarekone

Użytkownik
Ja bym się też zastanowił nad C. Norrie. Zagrał w karierze 2 mecze na mączce, a Carballes Baena wszystko co wygrał to na tej nawierzchni.
Zanim podasz takie informacje, najpierw wypadałoby to zweryfikować. Flashscore to nie jest najlepsze miejsce na sprawdzanie tego typu statystyk...
Fakt, Norrie nawet na poziomie ITF ma tych meczy niewiele (bilans 5-3), ale pokonał w Davis Cupie Bautiste Aguta, na ziemi, przegrywając w setach 0-2, coś tam powalczył z Ramosem. Więc podawanie informacji o 2 meczach w karierze, jest co najmniej nie na miejscu.
A nawiązując do typu, nie ruszałbym Baeny po takim kursie, młody Norrie może spokojnie wziąć ten mecz, pokonał Robina Haase, który jednak mimo tego, że nie ma głowy, to jest lepszym grajkiem niż Baena.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Zanim podasz takie informacje, najpierw wypadałoby to zweryfikować. Flashscore to nie jest najlepsze miejsce na sprawdzanie tego typu statystyk...
Fakt, Norrie nawet na poziomie ITF ma tych meczy niewiele (bilans 5-3), ale pokonał w Davis Cupie Bautiste Aguta, na ziemi, przegrywając w setach 0-2, coś tam powalczył z Ramosem. Więc podawanie informacji o 2 meczach w karierze, jest co najmniej nie na miejscu.
A nawiązując do typu, nie ruszałbym Baeny po takim kursie, młody Norrie może spokojnie wziąć ten mecz, pokonał Robina Haase, który jednak mimo tego, że nie ma głowy, to jest lepszym grajkiem niż Baena.
Tak masz rację, nie sprawdziłem tego, ale trzeba też pamiętać, iż w meczu tym Hiszpanie mieli o wiele większy potencjał (skład) od Brytyjczyków i Bautista mógł sobie pokpić Camerona, chociaż 5 setów może o tym nie świadczyć. Nie oglądałem tego meczu, ale myślę, że Batista go odpuścił ostatnie 3 sety 6:3, 6:2, 6:2 dla Anglika. Pomimo tego Hiszpanie ogarnęli Brytoli raczej spokojnie 3:1. Norrie jest perspektywicznym zawodnikiem, może zapukać do 50 ATP ale raczej nie wyżej. Jednak dziś na niego pieniędzy nie postawię i nie polecam, choc w sporcie wszystko jest możliwe, a zwłaszcza w tenisie. Postawiłem natomiast na Carballes Baene po kursie 1,49.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Anderson vs Tsitsipas. Anderson 2.06 fortuna 1:2 . po 1 secie totalna dominacja greka.
Rok temu na French Open Anderson sobie dobrze radził na cegle. Tsitsipas zmeczony turniejem w Barcelonie i pewnie skupi sie na kolejnym wiekszym turnieju bodaj Madryt .. Tutaj nie ma o o grac, musi odpocząc i z Kevinem, ktory pewnie obral sobie jako cel ten turniej moze nie miec za duzych szans grek. Bardziej wg mnie na wyniku bedzie zalezec Andersonowi i bierze to gracz z RPA mimo,ze jest drewnem.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Cecchinato - Fucsovics
Sprawa jest prosta wg.mnie. Włoch nie zagra w eliminacjach w Madrycie i po wygraniu turnieju w Budapeszcie widać, że mu mega zależy na kolejnych sukcesach. Natomiast Węgier jest zgłoszony do eliminacji i jak to mówią: powoli będzie trzeba się zbierać :p
Włoch nie jest zgłoszony ani do eliminacji ani nie ma co na liście alternatywnej.
Ale tak czy inaczej wg.mnie Marco złapał znakomitą formę na mączce ostatnimi czasy i wygra ten mecz samymi umiejętnościami.
Cecchinato, Marco @1.70
 
gawronixx 50

gawronixx

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie na Forum Bukmacherskim, pamiętacie mój temat, oj działo się w nim działo ???? Ponad 100 tys wyświetleń w 2,5 miesiąca, yeld na poziomie 15-20% ale do rzeczy:
Stefanos Tsitsipas 1,84
Jeśli młody gniewny zagra dobrze na returnie spokojnie wygra ten mecz, Andersona trzeba przegonić po korcie i zmusić do defensywy, będzie to pierwszy mecz na nawierzchni ziemnej Andersona , wystarczy pograć mu na oburęczny backhand i będzie to kopalnia błędów, Grek na cegle gra swój najlepszy tenis i oby mu starczyło pary, jeśli zagra na pooziomie meczy z Barcelony nie widzę wielkich szans dla Andersona który grywa na cegle od święta
Roberto Bautista-Agut 1,25
Ruud jest dla mnie zerowy, oglądałem go w czelku we Włoszech a mecz z niejakim Hoangiem którego widziałem pierwszy raz w akcji stał na poziomie ITF,przełamywanki odłamywanki cuda wianki, w finale Quinzi stłukł go jak psa, Bautista gra tu co roku i z sukcesami, jak zagra na poziomie meczy z Barcelony to zleje Norwega jak zechce
Philipp Kochlsreiber 1,26
Mischa zaczął lepiej grać ostatnimi tygodniami ale na Kolbe to będzie za mało, Kolba w Kitzbuhel i w Monachium zawsze grał pierwsze skrzypce, Kolba regularniejszy i lepszy teniststa niż Miszka i mocno się zdziwie jak przegra ten mecz

Jiri Vesely 1,66
Nie miałem co dorzucić do ako i zdecydowałem się na Veselyego, w pierwszej rundzie pokonał dość znacznie Gimeno Travera którego oceniam półkę wyżej niż Monteiro, h2h na korzyść Czecha i spodziewam się zaciętego meczu ale Czech powinien dać radę, czas podskoczyć w rankingu no a taki niszowy turniej jak ten to odpowiedni miejsce, Monteiro nie pokonał tu nikogo dobrego, cienkiego Melzera i dziadka Robredo no i jakiegoś tureckiego Amatora, czas zrobić jakiś wynik w tym sezonie, h2h dla Czecha i tak też stawiam
Ako: 4,81 1xbet✅:sun:

Do tego zakładam temat w dziale z kuponami ze statystykami, jeśli będę mieć odpowiednią ilość postów ???? (o ile mnie nie zbanują modzi ???? ) Typy z koszykówki pojawią się może jeszcze dziś w odpowiednim dziale.
Na jutro od razu podaje:
Laslo Djere 2,03✅ 1xbet
Lorenzi gra patole po kontuzji,nie wytrzymuje wymian,słabo serwuje, wczoraj jakby Trungeliti miał więcej cierpliwości i potrafił odebrać te beznadziejne wrzutki by wygrał, Djere oglądałem z Seppim i mecz stał na bardzo dobrym poziomie, Djere już rok temu pokonał tutaj &quot;wytrzeszcza&quot; a teraz forma Paolo jest dużo gorsza niż sezon temu gdzie zrobił kilka fajnych wyników

Taro Daniel +2,5✅ 1,91 1xbet
Japończyk zagrał dwa super mecze w tym turnieju, Berretini był bez szans,widziałem mecz i na plus mnie zaskoczył Taro którego koronną nawierzchnią jest CLAY,gładka wygrana nad Bedene mocno mnie zdziwiła bo spodziewałem się trudniejszej przeprawy, jest on fire, forhand funkcjonuje jak i serwis, nie wierze w Dutre, nie ma kończącego uderzenia słaba defensywa i te jego wrzutki będą wystawkami dla Japończyka który potrafi zakończyć akcję na strzał, nikogo tu nie pokonał zresztą znaczącego bo Troicki bez formy a Albot to zwykły dziad challengerowy
Simone Bolelli⛔ 1,95 1xbet
Bolelli na moje na luzie ogrywa jutro Jankesa, grał maestrię wczoraj z Delbonisem w trzecim secie, jego forhand to istna petard szuka winnera nie kalkuluje,fakt faktem że padł Argentyczyk kondycyjnie,Simone potrafi rozrzucać tym swoim jednoręcznym backhandem jak i zagrać skrót,czy zmienić rytm gry slajsem, Tiafoe nie widzę w defensywie wcale w tym meczu, jak i nie widzę go w dłuższych wymianach,Delbonis to półka wyżej na cegle niż Tiafoe, kurs świetny a wygranej Tiafoe nad Mullerem nie brałbym wcale pod uwage, Muller to żałosny gracz na cegle, z Sandgrenem wygrał cudem w 3 setach po tie breakach a Sandgren to przebijadło bez winnera, Bollelli musi pokonywać takich graczy jak Tiafoe
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie wiecie co z Schwartzmanem się dzieje? Przecież on prezentuje teraz poziom jakiegoś Dzumhura, przegrywa to każdemu się zdarza, ale w jakim stylu. Z Tsitsipasem 3 gemy, z Gasquetem 3 gemy, dzisiaj kolejny raz wysokie 2:0 w plecy z Marterem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kohlschreiber-Bautista A. 1 @1.9

Poki co ladny kurs na start. Na pewno mecz pownien byc w miare zaciety. Kohlschreiber niejako jest zywa legenda tego turnieju- 6 finalow w Monachium, w tym 3 turniejowe zwyciestwa. Zreszta jak ktos pamieta stad finaly Kohlschreibera z Murrayem, Thiemem czy debiutancki fianl z Youznhym, to te mecze to sa &quot;truskawki na torcie&quot; tego turnieju. Jakby nie patrzec to moze byc ostatnia szansa 34-letniego Niemca na zawojowanie tego turnieju.
Tajemnica jak zwykle jedna. Kohlschreiber byl dlugo zawodnikiem monachijskiego klubu na tych kortach zanim przeniosl sie do Kitzbuhel. Ogolnie złota zasada od lat jest prosta i brzmi &quot;nigdy nie graj przeciwko Kohlschreiberowi w Monachium, Halle i Kitzbuhel&quot;.
W tamtym roku Kohli przegral w 2 rundzie, ale teraz wygral juz dwa mecze i to moze oznaczac probe ataku na kolejny final, tym bardziej ze w polfinale bedzie czekac zwyciezca pojedynku Fucsovics-Marterer i faworytem meczu oni na pewno nie beda.
Bautista tez juz dlugo odwiedza turniej w Monachium i tez trzyma poziom. Spodziewam sie wiec wyrownanego meczu. Kohlschreiber w tym roku naprawde dobry sezon i ostatni wystep w Monte Carlo tez bardzo dobry. Bautista ostatnio bardzo ladny mecz z Goffinem, powinno byc dobre widowisko. Na razie obydwoje bezproblemowo w tym turnieju. Kohlschreiber sie starzeje, ale jest wypoczety bo nie gral w Barcelonie, wiec tradycyjnie probuje grac tu Niemca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kohlschreiber-Bautista A. 1 @1.9

Poki co ladny kurs na start. Na pewno mecz pownien byc w miare zaciety. Kohlschreiber niejako jest zywa legenda tego turnieju- 6 finalow w Monachium, w tym 3 turniejowe zwyciestwa. Zreszta jak ktos pamieta stad finaly Kohlschreibera z Murrayem, Thiemem czy debiutancki fianl z Youznhym, to te mecze to sa &quot;truskawki na torcie&quot; tego turnieju. Jakby nie patrzec to moze byc ostatnia szansa 34-letniego Niemca na zawojowanie tego turnieju.
Tajemnica jak zwykle jedna. Kohlschreiber byl dlugo zawodnikiem monachijskiego klubu na tych kortach zanim przeniosl sie do Kitzbuhel. Ogolnie złota zasada od lat jest prosta i brzmi &quot;nigdy nie graj przeciwko Kohlschreiberowi w Monachium, Halle i Kitzbuhel&quot;.
W tamtym roku Kohli przegral w 2 rundzie, ale teraz wygral juz dwa mecze i to moze oznaczac probe ataku na kolejny final, tym bardziej ze w polfinale bedzie czekac zwyciezca pojedynku Fucsovics-Marterer i faworytem meczu oni na pewno nie beda.
Bautista tez juz dlugo odwiedza turniej w Monachium i tez trzyma poziom. Spodziewam sie wiec wyrownanego meczu. Kohlschreiber w tym roku naprawde dobry sezon i ostatni wystep w Monte Carlo tez bardzo dobry. Bautista ostatnio bardzo ladny mecz z Goffinem, powinno byc dobre widowisko. Na razie obydwoje bezproblemowo w tym turnieju. Kohlschreiber sie starzeje, ale jest wypoczety bo nie gral w Barcelonie, wiec tradycyjnie probuje grac tu Niemca.
Dzis wygladal dosc solidnie Bautista. Mozna pograc jakis over gemowy ???? over 22 etc.
Jaziri vs Vesely. Jaziri 1.84 fortuna . 2:1 Jaziri. Kupa mułu Vesely oddał ????
Biore Jaziriego nie przez to
ze wygrał z Cilicem, tylko przez to , ze Vesely to kupa mułu . Wczoraj Monteiro byl totalnie bez formy a Vesely jakims cudem wyciagnal ten mecz. Na serwisie daje sie łamac 2 razy w ciagu seta . Psychicznie to go dzis Jaziri zajedzie, tu innego wyniku byc nie moze jak pozegnanie Veselyego, bo jego tenis to tragedia.
Fucsovicz vs Marterer. Fucsovicz 1.90 fortuna 0:2.Tu niestety w drugą stronę.
Fucso z kolei solidnie zagral z Cechinato. A Marterer ? Przeciez Diego zagral kaszane jak co kazdy turniej w tym roku, moze podziekowac Diego za beznadziejny tenis. Dzis Fucso jest bardziej regularny i nie bedzie dawał prezentow . Do tego Marterer jest troche drewniany i gorzej porusza sie po korcie. Atut w tym meczu to tylko serwis po stronie Marterera, dalej w kazdym aspekcie jest lepszy wg mnie Fucsovicz,ktory powinien wygrac ten mecz.
Uwazajcie na Tsitsipasa. Jezeli on chce wygrac ten turniej to zleje Baene 2:0 ale tak jak wspominalem moze chciec odpocząć i dzis mozemy miec niespodzianke.
2:1 Tsitsipas po meczarniach.
Co do Bautisty.. tez moze polec, gdyz Kolba sie skupi na tym turnieju a Bautista moze juz myslec o Madrycie , tak wiec Kolba moze to wygrac.
2:0 Kolba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom