>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier (29.01.2024 - 04.02.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Matteo Martineau vs Dalibor Svrcina
Typ: Matteo Martineau
Kurs: 1.50

ATP Montpellier, kwalifikacje, 16:30. Martineau ostatnimi czasy pokazuje wzwyżkę formy. Jeszcze na początku ubiegłego roku startował w turniejach rangi ITF, teraz widujemy go w Challengerach. W tym roku zaczął od hali, a dokładniej CH Oeiras (II runda) i CH Quimper (półfinał). Nie ma niewyobrażalnych warunków fizycznych, jednak na specyficznej nawierzchni w hali radzi sobie poprawie. Na przeciwko 21 - letni Czech, który ma tendencję zniżkową. W tym roku tylko 1 mecz, kwalifikacje do Australian Open, przegrane zresztą. W ostatnim roku, który miał słabiutki, nie rozegrał żadnego meczu na hali. Rok wcześniej tylko 2 halowe mecze, generalnie 18 w karierze. Nie sądzę by postawił ciężkie warunki Francuzowi, który progresuje z turnieju na turniej.
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Bonzi-Mmoh 1 @1.65

Tak slabej serii i 4 nietrafionych typow to juz bardzo dawno nie mialem, chociaz dzis bylo blisko ladengo kursy, ato sprobuje jeszcze dzis tak w kombo. Bonzi to z pewnoscia lepszy tenisista i bardziej uniwerslany, nie gral zle w tym roku, ale w Chennai przegral po bardzo dobrym emczu z Ruusuvuorim, ktory byl tam finalista. Na AO porazka po wyrownanym meczu z Musettim. Licze, ze w koncu zagra lepiej. Pamietam tutaj w Montpellier jego swietny mecz z Goffinem, kiedy Goffin wygral caly turniej.
Styl gry Mmoha mi sie nie podoba, swoja gre opiera na bardzo mocnym podaniu. Rzadko mu sie zdarzaja jednak te dobre wyniki w glownym tourze. Mmoh jest juz we Francji, bo gral w cahllangerze w Quimper, przetarcie ma, ale licze w koncu na dobry wysteo Bonzi'ego, ktory blysnal chcoiaz by podczas ubieglorocznego US Open. na moje oko, Francuz z takim rywalem musi grac o wygrana, a mam wrazenie ze gra jest u biego lepsza niz ostatnie wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Mayot vs. Pouille
Oferta jak na wtorek jest wyjątkowo uboga, ale nie ma się dziwić, gdyż w grze mamy tylko jeden turniej ATP, co w zasadzie zdarza się od święta. Rozpoczął się luźniejszy tydzień po wielkim szlemie, który zostanie poniekąd wypełniony rozgrywkami Davis Cup, lecz już od kolejnego poniedziałku dziać się będzie bardzo dużo i tak praktycznie do listopada. Dziś pod lupę wziąłem mecz rodaków, więc już na start nieprzewidywalność typowania mocno rośnie, a to nie koniec. Obaj są w dość specyficznej sytuacji, gdyż Mayot czyli faworyt tego spotkania jest po dość wstydliwej porażce z Ajdukoviciem, z którym oddał prowadzenie 5-0 w tie-break'u pierwszego seta i ostatecznie przegrał mecz 0-2. Chorwat był już zagotowany, a Francuz przed własną publicznością tak się usztywnił, że oddał aż siedem punktów z rzędu, bez żadnego powodu - momentum ewidentnie należało do niego. Pouille z kolei znakomicie zaczął sezon, aż do meczu z Vacherotem w Tajlandii kiedy to odnowiła się kontuzja, a problem prawdopodobnie dotyczy pleców. Później zagrał jeszcze w Quimper i wypadł blado, gdyż poległ z Koprivą czyli graczem, który w pozytywny sposób zaistniał na Australian Open i powalczył nawet z Kordą. Nie zmienia to faktu, że zapowiadał się niezły czas dla Lucasa, a znów zdrowie mu nie pozwala na dobrą grę. Pouille przecież niedawno wrócił do grania po dłuższej przerwie, podczas której popadł w depresję i alkoholizm. Dlatego też nie jest tutaj faworytem i nie dziwię się, że bukmacherzy mu nie ufają. Po dwóch gładkich porażkach liczę jednak, że nieco się zrehabilituje, a skoro podchodzi do startów to chyba czuje się już lepiej, bo wątpię, by gracz o takim CV chciał się kompromitować i zbierać drobne pieniądze za pierwsze rundy. Ma rywala, który może być podłamany swoją postawą z ostatniego meczu i jeśli ze zdrowiem już wszystko ok to bardziej doświadczony Francuz ma tu prawo powalczyć o co najmniej seta. Niewiadomych jednak jest na tyle dużo, że wolę nie typować na zwycięzcę, a pójść w kierunku asów serwisowych, gdyż linia wcale nie wygląda źle, lecz potrzeba tutaj chociaż dwóch równych setów, a najlepiej trzech. Obaj panowie mają potencjał, by pokrywać overy pod tym względem. Ostatnie wyniki serwisowe Mayota są następujące: 7, 12, 6, 4 i 7 asów. Nie wygląda to ani rewelacyjnie, ani źle, bo średnia jest dla nas nawet zadowalająca, a co ważne podkreślenia to fakt, że mecze były zazwyczaj krótkie, w otwartych warunkach, a do Harold ma dość dziurawą defensywę, co otwiera furtkę przed Lucasem. Pouille z kolei zanotował ostatnio: 5, 6, 9, 7 i 2 asy. Na plus na pewno działa fakt, że każde z tych spotkań było krótkie, ale martwi, że ostatni mecz w hali, który przegrał to tylko dwa asy. Obaj mają potencjał, by nawet indywidualnie zbliżyć się do tej linii i na chwilę obecną ciężko powiedzieć, który ma większy. Gdyby nie ostatnie starty Lucasa to powiedziałbym, że on będzie kluczowy w tym zakładzie, ale teraz pewności nie mam. Niewątpliwie obaj muszą stanąć na wysokości zadania i trzeba liczyć, że spotkanie nie będzie krótkie, choć nawet w takich panowie potrafili zrobić dość solidne liczby. Linia wydaje się wystawiona w dość racjonalny sposób, ale wiemy, że obaj mogą zrobić dużo lepszy wynik. Mecz rodaków, dość spora nieprzewidywalność, obaj w dość niewiadomej formie, więc i stawka powinna być rozsądna. Nie było dziś za dużego wyboru, więc najwyżej będę żałował, że cokolwiek podałem zamiast poczekać na lepszą ofertę.

👉 powyżej 12,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1038
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Maximilian Marterer v Arthur Cazaux
Marterer win kurs 2.90 williamhill

Cazoux jedna z rewelacji AO zapewne przywiózł formę z Australi ale moim zdaniem kursy na Niemca sporo przeszacowane.
Marterer na AO odpadł w pierwszej rundzie z inną rewelacją AO Borgesem ale wciąż ma na hardzie ostatnimi czasy dobry bilans W/L
7:3 wśród pokonanych Nakashima i Cressey nie ułomki.Styl niemca oparty na mocnym serwisie sporo zyskuje na hali co Maximilian
pokazywał wielokrotnie.Reasumując szamse w meczu blisko 50/50 i próbuję w stronę wyższego kursu i doga .
Jedna jaskólkajeszcze wiosny nie czyni i jeden dobry występ na szlemie to trochę za mało by tutaj tak faworyzować Francuza moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Aleksander Shevchenko vs Dalibor Svrcina
Typ: Aleksander Shevchenko
Kurs: 1.35

ATP Montpellier, I runda, 12:30. Ostatni dzień stycznia ale typ na luty bo styczeń trochę pospiesznie podsumowałem. Do brzegu. Kazach to 59. rakieta świata, jego rywal 194. Grali ze sobą w 2022 roku, na włoskich mącznych kortach, gdzie górą był dzisiejszy faworyt. Kazach słabo zaczął ten rok, jednak były to korty twarde w Australii. Na europejskich arenach radzi sobie znacznie lepiej, chociażby kiedy to pod koniec ubiegłego roku wygrał turniej halowy rangi ATP we francuskim Metz. Ogólnie jego występy na halach wiążą się z grą na poziomie ATP, może bez wielkich osiągnięć ale są dość regularne i dalekie od tego by określać je mianem "katastrofy ". Czech ostatni sezon może zaliczyć do mało udanych, gdyż bilans 31/31 jest znacząco poniżej oczekiwań.
Halę traktuje z przymrużeniem oka bowiem rozgrywa ostatnimi czasy po kilka meczów na sezon. Kazach jest faworytem i to wyraźnym. Jego dość agresywny styl gry (choć czasami przykuje taktykę defensywną) powinien być skutecznym argumentem na młodego Czecha.
 
B 10,1K

brusiak

Użytkownik
Spotkanie: Szewczenko A. - Barrere G.
Typ: 1
Spotkanie w Montpellier (Francja) pomiędzy Szewczenko, a Barrere G. Faworyt spotkania Szewczenko w poprzednim spotkaniu wywołał trochę kontrowersji, chciał nawet zmiany sędziego. Widać że mocno mu zależy na wyniku w tym turnieju. Jako lepszy zawodnik w rankingu i biorąc pod uwagę jego poprzedni występ jestem zdecydowanie za wygraniem przez niego tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +742
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Bublik vs. Auger-Aliassime
Spotkanie półfinałowe we francuskiej hali, które zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście tak wysokie fazy turniejów pod kątem bukmacherskim należą do bardzo trudnych, ale nie lubię próżni, więc napiszę kilka słów o tym jak widzę te spotkanie. Underdogiem jest Bublik, co jakoś szczególnie nie dziwi, ale stoi przed dużą szansą, by w tym meczu zaistnieć, a przemawia za nim niezła forma, ale też historia, bo dwie edycje temu był tutaj najlepszy i z tego co pamiętam był to dla niego pierwszy skalp, po kilku nieudanych próbach. Widać, że leży mu ta hala i te wyniki nie są przypadkiem. Ponadto będzie wzmocniony pod kątem mentalny, a to jest w zasadzie u niego kluczowe, gdyż wrócił po przegraniu pierwszego seta z Shapovalovem i Shevchenką. Tutaj trzeba podkreślić, że obaj zagrali na wysokim poziomie i te wygrane były wywalczone w bólach. Oprócz sfery mentalnej kluczowy dla Bublika będzie serwis, gdyż wiele tym potrafi załatwić, o ile nie zalicza seryjnie podwójnych błędów, a to mu się zdarza. Ponadto w wymianach też potrafi wiele, gdyż lubi zmieniać tempo gry, czasem nawet nadużywa skrótów, ale też nieźle czuje się w długich wymianach. Felix będzie musiał bardzo dobrze serwować, by wywrzeć jak największą presję, a już w głębokiej defensywie Kazach nie będzie aż tak mocny. Osobiście nie ufam obu graczom, mimo że Felix końcówkę ubiegłego sezonu i początek tego ma bardzo obiecujący, ale oglądając go jestem wręcz przekonany, że to dalej nie jest jego optimum formy i jeszcze mu trochę brakuje do dyspozycji sprzed dwóch sezonów. Oczywiście pomaga sobie serwisem, ograł bardzo mocnego ostatnio Cazauxa i w sumie dwóch gospodarzy, więc mentalnie niewątpliwie zyskał. Jednak jeśli Kazach będzie serwował na dotychczasowym poziomie to nie zamierzam go skreślać i powalczy chociaż w jednym secie. Musiałby mieć bardzo zły dzień, by przegrał 0-2 po underze gemowym. W takiej sytuacji moja druga propozycja straciłaby raczej sens, ale jeśli jednak pograją chociaż te 21 gemów to over asów może zostać także pokryty. Bublik w dwóch długich meczach nie zszedł poniżej 10 asów na mecz, więc wygląda to obiecująco, lecz tutaj minusem jest dobra defensywa Kanadyjczyka. Jednak pamiętajmy, że Shapovalov także do takowych należy, a jednak się dało. Wyraźnie łatwiej serwowało mu się z Shevchenką, ale tutaj długość meczu niewątpliwie pomogła i tu też na to liczę. Jeśli chodzi o Augera-Aliassime to zaliczył 6 i 10 asów. Jednak trzeba podkreślić, że niższą wartość zaliczył z bardzo głęboko broniącym Cazauxem i jemu zmieścić asa jest niezwykle trudno. W drugim meczu z Mayotem było już wyraźnie łatwiej, bo nie dość, że mecz był krótszy to zaliczył więcej asów. Myślę, że jest tu potencjał na over, ale nie ma w tej linii value, ponieważ wyobrażam sobie scenariusz, że zagrają dwa całkiem równe sety, ale zabraknie kilku asów, właśnie ze względu na ultradefensywne ustawienie, któregoś z nich, co jest możliwe. Bardziej liczę na over gemowy, gdyż on jest podstawą, by myśleć o asach, więc tę opcję traktuję jako alternatywę. Byłoby bardzo ciężko zrobić asy, bez overu gemów. H2H też wygląda korzystnie, więc trzeba liczyć na dobry i długi mecz.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,46 ✅ lub powyżej 18,5 asów @1,7 (betclic) ✅

Edit: linia asów urosła w betclic (brak value), ale na betfan znajdziecie 16,5 ✅

Napisałem między typami "lub", bo polecam wybrać jedną opcję, bo przy krótkim meczu mielibyśmy prawdopodobnie podwójny minus. Pierwszy jest podstawą, by drugi miał rację bytu.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1809
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Coric vs. Bublik
Spotkanie finałowe w Montpellier, które jest dość zaskakujące, ponieważ raczej często nie widujemy tych panów w tej fazie turniejów, lecz akurat Bublika można było się nawet spodziewać, bo lubi ten turniej i ogólnie był w dobrej formie. Z kolei Coric niedawno wracał po kontuzji, w Australii wyglądał fatalnie, szczególnie po stronie bekhendowej, a ostatnio cofnął się nawet do challengerów, gdzie wymęczył zwycięstwo z powracającym po banicji Majchrzakiem. Nie wróżyło to nic dobrego, a tutaj w cuglach awansował do finału, choć były w tym sporo szczęścia z kilku powodów. Po pierwsze bardzo dobre losowanie czyli Martinez i Cobolii, a w półfinale kontuzja Rune i darmowy awans. W mojej opinii to musi być zdecydowanie najcięższe starcie dla niego, bo Bublik pod każdym względem jest lepszy od poprzedników, szczególnie tutaj. W Montpellier oglądamy go w pełni zaangażowanego i co ważne widzimy sporo jakości. Dwa lata temu wygrał ten turniej i był to jego pierwszy skalp, więc tu nie ma przypadku. Kluczem jest tutaj pełne zaangażowanie. Do tego serwis, a w ostatnim meczu popełnił tylko 4 podwójne błędy. Co ważne to wymiany, w których wygląda bardzo dobrze, biega w defensywie niczym mączkowy wyrobnik i nie ma przegranych piłek. We wszystkich trzech poprzednich meczach przegrywał 0-1 w setach i wracał, a przecież rywale nie byli przypadkowi, a dość mocni. W przeciwieństwie do oponentów Coricia. Chorwatowi jeszcze nie ufam, bo jednak mam w pamięci jego ostatnie wyniki i też dość słabą grę. Bublik powinien zweryfikować wszelkie wady. Tutaj jednak Borna wygląda znacznie lepiej i nie ma też co przesadnie patrzeć w przód. Pytanie jakie znajdzie argumenty na Sasze? Jeśli ten nie zejdzie ze swojego poziomu to ma prawo myśleć o zwycięstwie. Coric wcale nie musi być lepszy w jakimkolwiek elemencie, a musi liczyć na jakiś kryzys mentalny Kazacha, który niegdyś w finałach bardzo się zacinał i grał najsłabsze mecze o triumf. Myślę, że mental będzie dla niego kluczowy. Z kolei Chorwat musi zagrać swój najlepszy mecz w turnieju, by myśleć o triumfie. Wydaje się, że to idealny mecz, by znów pokryć over gemów. Asy Bublika także wydaje się dość atrakcyjne, ponieważ zalicza tu dobre liczby i to z bardzo dobrymi obrońcami pod względem asów jak Shapovalov czy Auger-Aliassime. W poprzednich starciach zaliczył 10, 16 i 14 asów. Nie zdziwię się jak wynik z Borną będzie podobny, ale pamiętajmy, że wspomniane wyniki osiągał w trzech setach. Jeśli mecz nie wyjdzie poza dwie partie to możemy być negatywnie zdziwieni, bo niewątpliwie to passa spotkań na pełnym dystansie niebawem się zakończy. Co ciekawe panowie spotkali się ze sobą raz w Halle 2023 i tam zdecydowanie lepszy był Bublik i też wygrał cały turniej, grając fantastycznie. Może historia się powtórzy.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,4 ✅ lub Bublik powyżej 11,5 asów @1,85 (betclic) ✅

I tak jak wczoraj - napisałem między typami "lub", bo polecam wybrać jedną opcję, bo przy krótkim meczu mielibyśmy prawdopodobnie podwójny minus. Pierwszy jest podstawą, by drugi miał rację bytu.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1917
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom