>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Viña del Mar, 30.01-05.02.2012

Status
Zamknięty.
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Brawo YOuzhny brawo!! A dla sędziego powinna być normalnie kara za dwie przywałkowane piłki w końcówce spotkania! Na 6:4 i 6:5 dla Karlovicia! Przy pierwszym był aut Karlovicia,a przy następnej siadło czysto uderzenie Youzhnego w korcie, a sędzia dał aut! Wielki ⛔ dla tego pana! Brawo Youzhny zasłużyłeś na półfinał. To teraz ciekawy mecz z Berrerem się zapowiada ????
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Mahut N / Roger Vasselin E - Huey T C / Skupski K
Sobota 12:00
Kurs: 1,50✅

Debel, który osiągał już spore sukcesy, dodatkowo gospodarze kontra debel amerykansko-brytyjski stworzony na ten turniej. Treat Huey w deblu raz 3 runda w zeszłym US Open i w tym roku na AO 2 runda, czyli bez większych sukcesów. Ken Skupski ciągnie ich do przodu, bo to ograny deblista, który najlepszą parę tworzył z Colinem Flemingiem, którego właśnie w poprzedniej rundzie wyeliminował francuski debel. W poprzednim meczu pokonali moich faworytów Fleminga/Hutchinsa 2:0 (deblistów, którzy potrafili na AO nawiązać równą walkę z braćmi Bryan), więc spokojnie rozjadą Hueya i Skupskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rumak57 271

rumak57

Coach
Baghdtatis - Lacko
Typ:2 (+1.5)
Kurs:1.71
pinnacle
5/10

Wszystko o cypryjcyku juz zostalo napisane. Wiadomo bardzo chimeryczny zawodnik ktory potrafi grac dobrze by nagle stracic 4 gemy a slowak bardzo dobra dyspozycja od poczatku sezonu najpierw przegral z Sijslingiem by pozniej przejsc kwalifikacje AO jak burza nastepnie pokonac takie nazwiska jak Ljubicic i Young i zatrzymal sie dopiero na pozniejszym finalsicie Nadalu wiec widac potencjal tego zawodnika w tym turnieju tez juz sie dal we skore kilku zawodnikom gdyz wygral z Haase Bogomolovem i Starace a to anonimy napewno nie sa. Bagieta wczoraj pokonal lidera gospodarzay Ivana Dodiga ktory napewno w optymalnej formie nie jest wczesniej odprawil z kwitkiem Rosola i Kubota wiec droge mialpowiedzmy szczerze srednia no i formaktora chyba jest daleka od optymalnej . Dzisiaj fajny kurs proponuja nam buki na slowaka a +1.5 jestem chyba zmuszony pobrac
 
B 3

besty

Użytkownik
Baghdtatis - Lacko
Typ:2 (+1.5)
Kurs:1.71
pinnacle
5/10


Wszystko o cypryjcyku juz zostalo napisane. Wiadomo bardzo chimeryczny zawodnik ktory potrafi grac dobrze by nagle stracic 4 gemy a slowak bardzo dobra dyspozycja od poczatku sezonu najpierw przegral z Sijslingiem by pozniej przejsc kwalifikacje AO jak burza nastepnie pokonac takie nazwiska jak Ljubicic i Young i zatrzymal sie dopiero na pozniejszym finalsicie Nadalu wiec widac potencjal tego zawodnika w tym turnieju tez juz sie dal we skore kilku zawodnikom gdyz wygral z Haase Bogomolovem i Starace a to anonimy napewno nie sa. Bagieta wczoraj pokonal lidera gospodarzay Ivana Dodiga ktory napewno w optymalnej formie nie jest wczesniej odprawil z kwitkiem Rosola i Kubota wiec droge mialpowiedzmy szczerze srednia no i formaktora chyba jest daleka od optymalnej . Dzisiaj fajny kurs proponuja nam buki na slowaka a +1.5 jestem chyba zmuszony pobrac

Zgadzam się z tobą w 100% , sądze nawet ze Lacko to spotkanie może wygrać, także +1,5 seta jak najbardziej wskazane. Wczoarj bagieta, coś tam pograł ale nie był to tenis na najwyższym poziomie, a Lacko naprawde solidnie w tym sezonie.

Lacko + 1,5 seta 1,68 Unibet 8/10
Lacko mecz @ 2,65 Unibet 5/10
 
J 13

jrq-

Użytkownik
A co sądzicie na temat over 9.5 w pierwszym secie?
Pytam bardziej o Lacko, bo go nie widziałem, bo to, że Bagieta nie da się złamać, to jestem prawie pewien, a Słowak jak serwuje w tym turnieju? Patrząc na wyniki wygląda to solidnie, a kurs też niezły, 1.6.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Gael Monfils - Gilles Simon
Typ: Monfils@1,40 (Unibet) ✅

Jedyny opcją na wygraną Simona może być dla mnie wałek, ale po co robić wałek jak Simon ośmieszyłby w finale prawdopodobnie z Berdychem francuski tenis.
Gilles w tym sezonie bardzo cieniutko i bez formy. W AO najpierw wymęczył zwycięstwo z tajem Udomchoke, który gra rewelacyjnie ostatnio, dziś nawet wygrał Challengera w Burnie, ale jednak to tylko początek drugiej setki ATP. Następnie poległ ze starszym od siebie, ale niżej rozstawionym rodakiem Julienem Benneteau. W tym turnieju najpierw wyeliminował przeciętnego Włocha Flavio Cipollę (ATP 75 pozycja), ale najlepsze było wczoraj, męczył się ze swoi rodakiem Rufinem, który jest w trzeciej setce ATP. Co prawda Rufin grał nieźle, ale różnica w doświadczeniu obu zawodników jest tak diametralna, że wszyscy spodziewali się lekkich dwóch setów i szybkiej wygranej Simona, a na korcie lepiej wyglądał jednak młodszy Francuz. Gdyby zachował chłodną głowę i nie popełnił kilka podwójnych błędów serwisowych to ograłby Simona w dwóch setach. Dodatkowo w tym meczu Gilles coś sobie zrobił w paluszek i łykał proszki przeciwbólowe po pierwszym secie.
Z drugiej strony Gael Monfils - młodszy od Simona o dwa lata Francuz, znany ze swoich cyrkowych zagrań i dyskusji. Boję się często na niego stawiać, bo nie wiadomo co on może wymyśleć. W AO w pojedynku z Kukushkinem powinien po pierwszym secie skreczować (kontuzja pleców), a on wziął proszki i grał dalej. Wyciągnął z 0:2 na 2:2 wynik spotkania, ale ostatecznie przegrał. Usprawiedliwić można to jednak, że liczył, że mimo wszystko może i tak wygrać.
W tym roku oprócz występu na AO dość dobra forma u Gaela. Na początku roku finał turnieju w Doha i dość wyrównana gra z J-W Tsongą.
A w tym turnieju spacerek i gra na luzie, najpierw Michaelem Russelem i Jarkko Nieminenen (w obu meczach 2:0 i wszystkie sety do 3 bez większego wysiłku).
Monfils jak i Simon prezentują tu bardzo dobry serwis, jednak podanie Gaela wydaje mi się lepsze i bardziej regularne. Simon popełnia tu więcej nie wymuszonych błędów, jak i podwójnych błędów serwisowych. Pierwsze podanie na razie lepiej funkcjonowało u Monfilsa, dodatkowo drugie podanie Simona nie powinno zagrozić Gaelowi, wręcz przeciwnie spodziewałbym się bardzo dobrego returnu.
EDIT: Słabiutko -serwis zawodził, podwójne błędy serwisowe, w finale z Berdychem lub Kohlschreiberem nie widzę szans dla Gaela

Berdych T. - Kohlschreiber P.
Typ: Berdych@ 1,30 (Pinnacle
)
✅
Krótka, bo ten drugi półfinał już za chwilę. Philipp w tym turnieju gra naprawdę świetny tenis. Serwis super, wyeliminował naprawdę niezłych graczy: Rochusa i dwóch gospodarzy Rogera-Vasselina i Richarda Gasqueta. Jak sam mówi dobrze się tu czuje i dobrze mu się gra na tych kortach.
Berdych natomiast jest tu rozstawiony z numerem 1 i nie da się ukryć, że pozostali gracze to jedna klasa przynajmniej niżej od Tomasa, najlepiej pokazuje to trwający obecnie półfinał francusko -francuski Monfils-Simon. Jeżeli dobrze pamiętam to pierwsze podanie Berdycha w tym turnieju w spotkaniu z Mahutem funkcjonowało na poziomie skuteczności ok. 70%, a zaserwował 14 asów. W tym meczu stracił jednego gema przy swoim podaniu, ale powiedzmy, że to był wypadek przy pracy ????
Nie ma co ukrywać również, że Berdych przyjechał tu po zwycięstwo w turnieju i punkty w rankingu ATP.
Philipp Kohlschreiber to bardzo dobry zawodnik, ale jego gra jest podobna w stylu do gry Czecha, tzn. oparta jest na serwisie, ale to Czech jest mistrzem tej gry.
H2H dla Czecha 5:1. W zeszłym roku 2:0 (6:2 i 6:0)
EDIT: Zgodnie z planem, pojedynek dwóch serwis-manów. Jak dla mnie nudny mecz, nie lubię takiej gry. Czekam dziś do wystawienia kursów na finał, żeby złapać jak najwyższy kurs. Faworytem zdecydowanie Czech, bo Gael dziś słabiutko. Dodatkowo na tej nawierzchni Monfils też opiera tu grę na serwisie, a skoro miał problem z serwisem Simona to Berdychowi nie zagrozi wg mnie. Zresztą uważam, że jedynym Francuzem, który mógłby zagrozić Czechowi jest Tsonga, która odpoczywa po AO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Michael Berrer - Mikhail Youzhny
Typ: over 9.5 gemow w 1 secie ⛔ do 3:3 rowno i pewnie i gem slabosci, ehh ;/
Kurs: 1.67
Buk: Unibet
Analiza:

Dziwie się, ze buki az tak mocno faworyzuja tu rosjanina.. Berrer gra tu bardzo dobry tenis.. broni punkty za przegrany final przed rokiem.. widac ze zalezy mu tu na dobrym wystepie.. Niemiec solidny przy swoim serwisie, podobnie jak Rosjanin.. daja niewiele szans przeciwnikom na przelamanie... pewnie trzymajac swoj serwis.
h2h na korzyść Niemca 1-0 (7-5 6-4) - w meczu tym Michael mial swoje dwie okazje na przelamanie serwisu rywala - obie wykorzystal.. sam nie dajac szansy przeciwnikowi.
Berrer w Zagrzebiu:
vs J. Melzer 5-7 6-4 6-4
vs I. Ljubicic 6-4 6-4
vs M. Chiudinelli 7-6(3) 6-1

Youzhny w Zagrzebiu:
vs I. Karlovic 7-6(10) 3-6 7-6(6)
vs G. Zemlja 6-1 6-3
vs S. Stakhovsky 6-4 7-6(4)

W mojej ocenie bedzie to wyrownany boj.. z przynajmniej jednym TB (2.25 bet365) a wynik meczu uwazam za otwarty.. Kurs na Berrera ciekawy, warty przemyslenia.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Berdych nie stracił wczoraj seta, co do typu jak najbardziej popieram. Czech to zupełnie inna bajka, choć pewnie łatwo nie będzie jak w poprzednich pojedynkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
T. Berdych @ 1.588 (Pinnacle)

Berdych jest w wysokiej formie od dłuższego czasu. Czech gra równo, bardzo dobrze serwuje co przekłada się na spokój w grze. Tomas nie powinien mieć problemów z siłą uderzeń Monfilsa i myślę, że to on będzie szybko przejmował inicjatywę. Wiadomo Monfils świetnie broni, ale wątpię żeby obroną wygrał ten mecz. Dzisiaj serwis często ratował Francuza i generalnie Gael uciekł Simonowi &quot;spod noża&quot;. Jutro szczęścia może zabraknąć. Fizycznie Monfils też nie wygląda jakoś nadzwyczajnie. Berdych wręcz przeciwnie, w każdym elemencie wygląda bardzo dobrze. Myślę, że Czech wygra to dosyć spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych - Murzyn 1,55 2:1 ✅
Jedynymi argumentami przeciwko typowi jest to, że Monfils gra u siebie, gdzie lubi grać przed własną publiką i to by było na tyle.
Co do reszty nie mam wątpliwości, że Berdych powinien ten mecz spokojnie wygrać. Formę jaką prezentuje w tym roku uznam za życiową w jego wypadku. W 2012 na 12 meczy przegrał tylko 1 w AO z Nadalem i to dosłownie na styku. Mało brakowało i by prowadził 2:0 z setach.
Tutaj gra dość dobrze, ograł w bardzo dobrej formie Niemca Kohlschreibera w dwóch setach. Ograł też bez większych problemów gospodarza Mahuta, spotkanie z Serrą był dla niego spacerkiem.
Monfils dziś w meczu z Simonem popełnił aż 11 podwójnych błędów i trudno powiedzieć czy to było spotkanie wyreżyserowane czy po prostu zwykły mecz. Ale takie dywagacje odłóżmy na dalsze plany.
Pepik ma dość dobry serwis i trudno go przełamać, do tego nie zapominajmy o jego wysokim wzroście gdzie o wiele łatwiej będzie odbierał dość dobry serwis Francuza niż niski Gilles Simon.
Inny wynik niż zwycięstwo Czecha będzie dla mnie zaskoczeniem. Monfils w tym roku nikogo ciekawego jeszcze nie ograł i nie zanosi się na to, żeby miał ograć coraz mocniejszego Tomasa.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik

Typy: Berdych@1,55 (BetClic) ✅
Berdych 2:0@2,35 (BetClic)
⛔
Zgadzam się z opinią powyżej. W zasadzie zarówno Czech jak i Francuz wyglądali na tle tego turnieju nieźle, ale w meczach półfinałowych Gael już tak dobrze nie wyglądał. Wręcz przeciwnie zawodził jego serwis, który doprowadził go do półfinału. Brakowało regularności i zaczęły się pojawiać niewymuszone błędy i co najgorsze podwójne błędy serwisowe. Zawodziło mocno pierwsze podanie Gaela, które na tych kortach było jego główną bronią. Dodatkowo według mojej subiektywnej opinii Gael Monfils nie ma psychiki zwycięzcy. Co prawda wygrał 4 turnieje ATP w karierze, ale aż 12 razy przegrywał w finałach turniejów ATP.
W 2010 Gael wygrał turniej w Montpellier, można powiedzieć, że broni trofeum (co prawda 2011 tej imprezy nie było), ale nie widzę u niego argumentów do zwycięstwa z Berdychem, chyba, że Czech będzie mocno niedysponowany, a sędziowie będą robić mega wałki ????
Czech jest tu rozstawiony z numerem jeden, przyjechał tu po zwycięstwo i punkty. Finału spodziewałbym się zbliżonego do dzisiejszego półfinału z Kohlschreiberem, tzn. Berdych przełamie 1-2 w secie i to wystarczy. Nawet jakby wróciła skuteczność serwisowa Monfilsa, to Czech jest specjalistą od tie-breaków.
Choć nie przepadam za grą Berdycha to jestem mocno przekonany o jego wyższości nad Monfilsem i że na koniec finału tak będzie wyglądał Berdych:

a tak Monfils:

H2H dla Czecha 1:0, choć mecz dawno i na korcie otwartym.
Monfils w tym roku nikogo ciekawego jeszcze nie ograł
Nadala ograł, ale ten był wówczas, chyba w najgorszej życiowej formie, gdy zaczynał grać rakietą z cięższą główką.
EDIT: Jestem zawiedziony grą Czecha. Monfils w decydującym momencie popełnił błąd i stąd wygrana Czecha. Berdych oprócz serwisu, gdzie jego pierwsze podanie zawodziło dzisiaj praktycznie nic więcej nie mógł zaprezentować. W wymianach górował Gael, a pod siatką to Berdych był ośmieszany przez paryżanina.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Mikhail Youzhny - Lukas Lacko ✅
Typ: Youzhny@1,57 (bwin)


Pojawiły się kursy, więc skrobne też kilka zdań, ale nie za dużo, żeby ten post nie zajął całej strony.
Rosjanin w tym turnieju bardzo mi się podoba. Choć chcieli go wydymać w spotkaniu z miejscowym Karlovicem to się nie dał i ograł Chorwata, a w tym meczu nie był faworytem. Dziś grał z Berrem i też prezentował się bardzo przyzwoicie. Cały turniej z jego strony to bardzo regularny serwis i w sumie gra na równym poziomie bez większych zawahań formy. Początek roku nie był dla niego zbyt udany. W Doha nie pograł, bo trafił na Rafę, a w AO nie dał rady z Golubevem i w sumie nie był tu upatrywany jako faworyt.
Słowak Lacko to niespodzianka tego turnieju, po drodze miał naprawdę ciężkich rywali: Bogomolov Jr., Haase i Baghdatis i wszystkich odprawił z kwitkiem. Dzisiaj jego powrót do gry w drugim secie z Cypryjczykiem to mistrzostwo świata.
Ale niestety rewelacja rewelacją, ale doświadczenie górą. Rosjanin jest zdecydowanie bardziej ograny. H2H 3:0 dla Mikhaila. Spodziewam się trzech setów, ale z wygraną dla Youzhnego.
EDIT: Doświadczenie wygrało, szczerze to spodziewałem się tu zdecydowanie bardziej zaciętej walki niż w finale turnieju we Francji. Tu nawet nastawiałem się, że może będzie potrzebna kontra...

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Mahut N./Roger-Vasselin E. - Hanley P./Murray J.
Typ: Mahut N./Roger-Vasselin E.

Kurs: 1,60 (bwin)
✅

Konsekwentnie stawiam na Francuzów. Hanley i Murray do ciekawy debel, a zdecydowanie mniej ograny od Francuzów. W tym roku ich jedyny rywal na poziomie to Marah/Peya w Brisbane. Tutaj mieli zdecydowanie łatwiejszą drabinkę, a i tak mieli problemy, bo w dwóch meczach tracili po secie. Francuzi mieli wszystkie trzy mecze z wymagającymi rywalami i wszystkie wygrali 2:0.
EDIT: Przełamanie na początku spotkania załatwiło cały wynik.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Juan Monaco - Carlos Berlocq
Typ: Juan Monaco@1,45 (BET365)✅


Stawiam na bardziej doświadczonego i wyżej rozstawionego Argentyńczyka. W Australii dużo mu się nie udało pograć, a na swoim kontynencie radzi sobie nad wyraz przyzwoicie. Według mnie miał trudniejszą drabinkę do finału niż Berlocq. Zaimponował mi wysoką i szybką wygraną nad francuzem Chardym, który tu grał po prostu genialny tenis.
Planowo w finale powinien grać z Chelą, który był rozstawiony tu z numerem 2im, ale grał po prostu słabo i został wyeliminowany w półfinale właśnie przez drugiego finalistę Carlosa Berlocqa, który w turnieju jest rozstawiony dopiero z numerem 7. Na swojej drodze miał 2óch kwalifikantów i dopiero w półfinale grał z zawodnikiem rozstawionym. J.I.Chela mimo bycia tu rozstawionym z 2ójką w tym turnieju nie zachwycał , a wręcz wg mnie męczył się.
Monaco to trzecia siła męskiego tenisa w Argentynie (po Del Potro i Nalbandianie) i nie sądzę, żeby jego rodak dużo niżej rozstawiony mógł mu zagrozić.
EDIT: Przebieg podobny do finału turnieju we Francji.
Następne ATP za tydzień, ale już ciekawsze bo wyższej rangi - ATP 500 w Rotterdamie z Rogerem, Del Potro, Berdychem, Gasquetem,...teraz tydzień z WTA
.​
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
!6:00
Yuzhny-Lacko @ 1,68 Pinnacle Result 2-0 ✅
Wczoraj nie spodziewałem się tak łatwej przeprawy obu zawodników w SF. Sądziłem, że zarówno Berrer jak i Bagieta powalczą, a może nawet wygrają. Finał jest jednak jaki jest. Co do typu to dzis z pewnością zadecyduje dyspozycja dnia. Obaj zawodnicy mają dobry serwis i trudno jest ich załamać. Rosjanin jest jednak o wiele bardziej ograny na turniejach tej rangi, a co za tym idzie o wiele bardziej doświadczony. Sądzę, że pokona przeciwnika.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Monaco
Juan mknie jak burza w tym turnieju. Nie pozostawia złudzeń. Gra na naprawdę dobrym poziomie. Dzisiejszego meczu nie widziałem, ale poradził sobie on nadspodziewanie łatwo z Chardym. Berlocq w tej formie to z pewnością jeszcze większe wyzwanie niż Francuz czy Montanes, ale Monaco jest w na tyle dobrej formie, że sobie powinien poradzić z Berlocqiem. Dodatkowo przemawia za nim doświadczenie - 3 tytuły jego na koncie - będzie potrafił się odnaleźć w finale. Na dobicie trzeba dodać, że H2H to 5-0 dla Monaco.

Lacko⛔
Nie wiem dlaczego miałbym nie wziąć na jakiś bardziej ryzykowny kupon Słowaka. Kurs miód. Bagieta, Bogomolov, Haase...taka lista pokonanych robi duże wrażenie. Potencjał Słowaka też spory - wiadomo nie od dziś. Misza gra solidnie jak na siebie, ale to cały czas Misza. Z Karlovicem różnie mogło się skończyć. Od Berrera był lepszy, ale i tak nie obyło się bez delikatnych kłopotów. Lacko potrafi trzymać piłkę w korcie przy agresywnej grze. Bardzo dobrze czuje się w atakach po linii. Liczę na chłodną głowę Łukasza i cierpliwość. Jeśli się nie spali w finale to prawdopodobieństwo wygranej całkiem spore.
 
prodds 128

prodds

Użytkownik
Mikhail Youzhny - Lukas Lacko 2 2.36
Lacko zasługuje na tytuł ! Z pewnością Youzhny jest bardziej doświadczonym graczem ale Słowak ma warunki i narzędzia żeby obdarzyć go zaufaniem w tym spotkaniu. Naprawdę ma facet duże szansę i po takim kursie warto grać.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Z Karlovicem różnie mogło się skończyć. Od Berrera był lepszy, ale i tak nie obyło się bez delikatnych kłopotów. Lacko potrafi trzymać piłkę w korcie przy agresywnej grze.
Od Karlovica był lepszy, a przecież w meczu z nim był stawiany na straconej pozycji, a mimo wszystko (sędziów-oszustów) wygrał. Lacko to rewelacja turnieju, ale nie ukrywajmy, że Marcos pomógł mu trochę w 2 secie. Youzhny może być trochę podmęczony, bo wczoraj z Baghdatisem grali jeszcze debla, ale trzeba pamiętać o H2H, gdzie widać ze dotychczasowe spotkania Youzhny - Lacko nie były jednostronne, ale jednak zawsze wygrywało większe doświadczenie Mikhaila.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
No i co z tego że h2h 3:0? Po pierwsze żaden z tych meczy nie był grany na hali, a po drugie ostatni mecz był grany w maju 2010. Lacko od tego czasu zdecydowanie podniósł swój poziom, a Youzhny był wtedy mocniejszy niż teraz. Oglądałem Lacko z Baghdatisem i zrobił na mnie duże wrażenie i jest moim cichym faworytem na dziś.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
No i co z tego że h2h 3:0? Po pierwsze żaden z tych meczy nie był grany na hali, a po drugie ostatni mecz był grany w maju 2010. Lacko od tego czasu zdecydowanie podniósł swój poziom, a Youzhny był wtedy mocniejszy niż teraz. Oglądałem Lacko z Baghdatisem i zrobił na mnie duże wrażenie i jest moim cichym faworytem na dziś.
Wiadomo, że H2H nie gra. Nie grali faktycznie na hali, ale grali w tenisa, nie w nogę ???? Znaczy to, że Youzhny trzy razy znalazł sposób na Lacko, więc jest też dużo prawdopodobieństwo, że zrobi to po raz 4-y. Mecz za godzinę, więc to kort zweryfikuje kto wygra turniej. Lacko ma duże szanse, ale ja większe upatruje dla Mikhaila. Pozdrawiam.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Przecież h2h ma decydujące znaczenie w tenisie, o ile nie było grane 5 lat temu.
Jak ktoś komuś nie leży, to nie leży i już. Tu akurat więcej się szczerze powiedziawszy spodziewałem po Lacko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom