>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Montreal - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Montreal, Kanada
Data rozgrywania: 7.08.2017 - 13.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $4,662,300
Oficjalna strona turnieju: http://www.rogerscup.com/
Lista Startowa: http://www.rogerscup.com/player/
Drabinka: http://www.rogerscup.com/schedules-and-results/draws/
Plan gier: http://www.couperogers.com/en/schedules-and-results/order-of-play/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/canada/atp-montreal/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Harris-Youzhny 2 @1.3
A ja sadze, ze Youznhy wygra. On lubi ten kanadyjski turniej. Bywały sezony, ze Youznhy nie gral slabo, a wrecz tragicznei, przychodzily te turniej w Ameryce i diametralna zmiana.
Youzhny ostatnio nei w najgorszej formie, dobrze gral w Wimbledonie i nawet ten przegrany mecz w Gstaad z 3-ech setach z Joao Sousa byl dobry.
Harris to tenisista komplentnie bez obycia w turniejach rangi Masters Series, czyl ATP 1000 jak kto woli. Youznhy moze jeszcze zagra jeden sezon, bo narazie nie slychac nic by mial zakonczyc kariere. Porucznik na turniejach na cegle juz sie raczej nie koncentruje, ale cos tam jeszcze Youzhnemu z czasow swojej swietnosci zosalo i sadze, ze on ten mecz wygra i tak, wie to taka propozcyja z Montrealu.
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
B.Paire-D.Young
Typ: 1
Kurs: 2,17 (Unibet) ✅[6:3,5:7,6:4]

Najbliższy tydzień spędzimy w Montrealu.
O Donaldzie było już ostatnio kilka słów przy okazji meczu z Lacko,od tej pory wiele się nie zmieniło i choć był wygrany set z Nishikorim to z Japończykiem w Washingtonie ewidentnie było coś nie w porządku.
Donald po kursach 1.6-1.8 dla mnie jest po prostu nie do gry.
Benoit ostatnio nie grał wiele, ostatni czas to w Jego wykonaniu tankowanie i treningowe gierki z De Schepperem i Kickerem które niewiele mówią na temat jego obecnej formy. W Wimbledonie prezentował się bardzo okazale, i choć już trochę czasu minęło sporo osób rozpływało się nad Jego grą. Nie pierwszy, nie ostatni raz. Najwidoczniej po dobrym występie w Londynie potrzebował chwili oddechu.
Zdecydowanie wyżej cenie umiejętności Paire i forma zdaje się być u Niego niezła,idę w stronę najlepszego nadgarstka w tourze bo to na dziś ewidentne value.

GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja osobiście, poszukuję ze 2-3 spotkania na dziś do pogrania w AKO za 7j.
Pierwsze na co się decyduje to po @1.6 Edmund [vs Ferrer]
Brytol mnie zawodził nie raz, chociażby na początku roku w Australii, gdzie sobie grał z urazem i zamiast krecza wolał grać praktycznie bez returna, jednak co jak co, ale hard to jego teren. Ferrer złoty czas ma za sobą i uważam, że na mące by go zrobił, ale na hardzie powinien paść ew. po 2 setach. Edmund ostatnio grał nieźle, odpadł z Harrisonem, ale przez poślizgnięcie się praktycznie padł w TB, a potem jakoś padł randomowo.
Drugie spotkanie, które mnie ciekawi po @1.5 Kyrgios [vs Troicki], tyle że Cygan to dzban, a dodatkowo ostatnio znowu kreczował i obawiam się, że ta jego noga jest nadal niedoleczona i myślę nad szukaniem value z dod. handicapem na Trockiego (?)
Jako trzecie spotkanie rozważam któreś z tych: Paire&#39;a - dzban, ale ja go lubię, a myślę że Young leży w jego zasięgu // Monfils z Johnsonem, który jest równie głupi co silnie serwujący // Harrison z Fabbiano, niby nie zbyt wymagający przeciwnik, ale Ryanek często grzeje się oraz martwi mnie lekko porażka w 1r Waszyngtonu, chociaż podejrzewam, że wpadł po wpisowe.
Z góry dzięki za inf. odnośnie Kyrgiosa oraz inne propozycje ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
Kyrgios - Troicki
Troicki @ 2,72 fortuna (zakład krecz = brak zwrotu)

Kyrgiosowi ostatnio sie nie chce kompletnie grać, juz z Sandgrenem znowu skreczowal po slabym pierwszym secie, niewykluczone ze tutaj bedzie tak samo. Nawet gdyby mu sie chcialo grac to Viktor dalej na spore szanse czysto tenisowo w tym meczu.
50/50, ze teraz zagra na maxa..
to i tak bardziej warto dalej isc na trocine
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Kyrgios ostatnio skreczowal z powodu ramienia, kolano juz wyleczyl..
Osobiscie nie spodziewalbym sie tutaj jeszcze raz kreczu ze strony Kyrgiosa, bo on nie jest totalnym idiota i raczej jest swiadomy, ze to jest przegiecie dwa razy odwalac kaszane pod rzad. Tym bardziej, ze to masters.
50/50, ze teraz zagra na maxa..
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Może mało rzeczowa będzie to analiza, ale...
Dla mnie godnym uwagi typem jest Pouille.
Gość ma zdecydowanie większe umiejętności niż Donaldson, ale buki wystawiły taki kurs bo a) Pouille zaskakująco szybko odpadł z Waszyngtonu b)Amerykanin już jest wgrany w hard.
Ale to tylko dobrze dla stawiających na Lucasa.
Trzeba mieć na uwadze, że sporo zawodników miało że tak powiem mała ochotę na dłuższą grę w Waszyngtonie, mając bardziej na uwadze Mastersa w Kanadzie i zdecydowanie większe pieniądze i pkt rankingowe. Takim też zawodnikiem był Pouille. Sądzę, że dzisiaj już zagra na 100% możliwości i wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. H2H nie ma co porównywać bo jeden mecz rozegrany w 2015r w czelku i to jeszcze na ziemi. Jeden jak i drugi nie mieli jeszcze przyjemności grania na kortach w Montrealu. No ale to Masters. Nawet czołowym zawodnikom motywacji nie powinno zabraknąć. Dlatego też moim zdaniem już bez kombinowania Francuz ten mecz wygra.

Pouille L. @1.53
Unibet

⛔

Drugi mój typ już bardziej ryzykowny. Tj. Zwycięstwo Del Potro z Isnerem.
Po wypowiedziach Juana widać, że jest mega zmotywowany, by coś ugrać tutaj w Montrealu. Juan lubi grać z serwismenami, nie musi tyle biegać i używać bekhendu, koncentruję się na serwisie i strzałach forehendowych. H2H 5:2 dla Del Potro. Ostatni mecz na hardzie wziął 2:0 Argentyńczyk. Niech nie zwiedzie Was zwycięstwo Isnera w Atlancie. Nie wszyscy biorą ten turniej na sto procent, to tylko 250tka. Isner w finale już się męczył z Harrisonem i gdyby po drugiej stronie był ktoś bardziej ogarnięty to by ograł Isnera. Poza tym Isner ostatnie 8 spotkań wygrane, ale żadne zwycięstwo nie było nawet z kimś podobnym umiejętnościami do Juana. Pewnie buki też tym się sugerują, że Isner tyle zwycięstw z rzędu i taka passa. Ale teraz zostanie przerwana przez Juana Martina Del Potro ????

Del Potro J. @1.90
Unibet

✅
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Young-Paire 1 @1.65
A ja w tym meczu, mimo wszystko sprobuje grac na Younga. Paire naprawde mial zankomity okres na trawie w tym roku, za co naleza mu sie wielkie brawa. Pozniej wzial udzial w turniejach w Umag i Hamburgu, gdzie przegral z De Schepperem 91 runda Umag) i Kickerem (2 runda w Hamburgu). O ile z De Schepperem na pewno sie nie wysilil, to tego meczuz Kickerem na pewno nie odpuscil i jesli ktos obejrzal mecz kolejnej rundy Kickera z Kohlschreiberem, to dojdzie do wniosku, ze Kicker gral w tym turnieju znakomicie.
Nie wiedomo tez, z czym do ludzi wyjdzie Paire i ile z tej formy na trawie sie ostało.
Paire to zaowdnik ,ktory jesli czesto sa grane dwa bardzo duze turnieje obok siebie to w jednym wypada kompromitujaco, a w drugim blyszczy.
Donald Young ten seozn ma bardzo dobry i w tamtym tygodniu zagral na przyklad swietny trzysetowy mecz z Nishikorim w Waszyngtonie i wcale Young nie musial go przegrac. A ze Young zagral w Waszyngtonie tylko w sumie dwa mecze to na pewno sie nie nagral.
Youngowi duzo lepiej idzie ta kanadyjska czesc z duety Montreal-Cincinnatii, a forma wydaje mi sie naprawde dobra po tym meczu z Japonczykiem. U Paire to nigdy nie wiadomo. Raz zaliczyl dobry turniej w Kanadzie, ale ostatnie seozny to tam bylo slabiutko i dopiero w Cincinnati Francuz gral dobry tenis. ja bym jedna ksprobowal zagrac na Younga.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Schwartzman D. - Opelka R. 2 @ 2.01 Sbobet - 5/10j ⛔
Różnica w rankingu ogromna, bo obu panów dzieli 129 pozycji rankingowych. Nie o to jednak w tym wszystkim chodzi. Jak można zauważyć po kursach spotkanie szacowane jest w granicach &quot;50 na 50&quot;. Obaj zawodnicy preferują odmienne style gry, co w dużym stopniu spowodowane jest warunkami fizycznymi. Opelka jest prawie pół metra wyższy i waży prawie 2 razy więcej od Schwartzmana. To tak: &quot;pół żartem, pół serio&quot;, ale patrząc na metryczki tych tenisistów mamy niewątpliwie pojedynek &quot;Dawida z Goliatem&quot;.

Przejdę teraz do argumentów, które nakłoniły mnie do postawienia w tym meczu na Amerykanina. Według mnie czynnikiem decydującym jest tutaj miejsce i nawierzchnia, na którym rozegrane zostanie to spotkanie. Podłoże w Montrealu nie możemy nazwać najszybszym w tourze, jednak na pewno bliżej mu do &quot;szybkiego hardu&quot;, niż wolnych kortów twardych. Opelka miał okazję zapoznać się z tą nawierzchnią w kwalifikacjach, które przebrnął wzorowo. Nie stracił seta, a nawet nie został ani razu przełamany przez dotychczasowych rywali. Z drugiej strony mamy Schwartzmana, który jest niewątpliwie specjalistą od kortów ziemnych. Oczywiście nie można powiedzieć, że nie potrafi on grać na innych nawierzchniach, ale na pewno jego tenis wiele traci po za cegłą. Jeśli dorzucimy do tego fakt, że pojawi się on pierwszy raz w karierze w kanadyjskim Montrealu to ciężko spodziewać się, aby czuł się komfortowo. Tym bardziej, że po Wimbledonie, w odróżnieniu od większości czołowych tenisistów powrócił na korty ziemne, zamiast udać się do USA, aby rozpocząć przygotowania do US Open.
Według mnie argumenty te wskazują nam w tym meczu faworyta w osobie Opelki. Dziwi mnie jedynie jeden fakt, który zauważyłem na giełdzie betfair. Mianowicie ktoś lub nawet jakaś grupa typerów ładuje grubszą kasę w Schwartzmana. Jest to także spotkanie, na którym leży prawie najwięcej pieniędzy z dzisiejszych spotkań. Osobiście nie sugeruje się tym, ale podaje to jako ciekawostkę. W imię powiedzenia &quot;przezorny zawsze ubezpieczony&quot; polecam pograć u bukmachera, gdzie krecz=zwrot.

EDIT:
Ciąg dalszy ładowania kasy w Schwartzmana. Mogłem poczekać z postawieniem, bo teraz kursy jeszcze lepsze.

Kolejne zestawienie:

Wkrótce dowiemy się o co tutaj chodziło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam,panowie co myślicie o tym meczu
TIAFOE - LORENZI typ na 1
Za wyborem przemawiają takie argumenty jak młodość,serwis,rodzaj nawierzchni i miejsce rozgrywania meczu (Ameryka Północna) TIAFOE ost zagrał 2 mecze na hardzie a Włoch w marcu no i jest on fanem raczej kortów ziemnych,bede wdzięczny za sugestie
Pozdrawiam
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Ten &quot;ruch&quot; na betfair spowodował zamianę kursów w bukach. Opelka spada dziś do @ 1.80, później te &quot;wydarzenie&quot; na betfair i comeback na @ 1.80 Schwartzman oraz @ 2.00 Opelka. Ciekawe jak to się potoczy...
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Witam,panowie co myślicie o tym meczu
TIAFOE - LORENZI typ na 1
Za wyborem przemawiają takie argumenty jak młodość,serwis,rodzaj nawierzchni i miejsce rozgrywania meczu (Ameryka Północna) TIAFOE ost zagrał 2 mecze na hardzie a Włoch w marcu no i jest on fanem raczej kortów ziemnych,bede wdzięczny za sugestie
Pozdrawiam
Mnie w tam tym sezonie w ogóle nie przekonał Tiafoe, dużo mu brakuje do pewnej gry. Lorenzi na hardzie może zagrać to samo co &quot;czarny&quot; a nawet lepiej. Po ostatnich wynikach Włocha widać że ciśnie ile fabryka dała, ja bym to odpuścił, sa lepsze typy
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Gasquet - Schnur
Gasquet -5.0 gemów @1.87 Pinnacle

Rysiek nie grał od Wimbledonu, gdzie wypadł mizernie, żeby nie powiedzieć tragicznie. Wcześniej sezon dosyć udany. Na przeciwko &quot;tutejszy&quot; Schnur, który również rozgrywa niezły sezon, tylko w niższej lidze. Wydawałoby się, zwycięzca nie jest tutaj oczywisty. A tymczasem chimeryczny Rysiek wystawiony po 1.12-1.15, linia handicapu to 5 gemów. Na logike to nie pasuje. Bukmacher musi być bardzo pewny Ryśka wystawiając tak niski kurs i tak wysoki handicap. A skoro bukmacher jest pewny to ja mu zaufam.
Albo to klasyczna pułapka od bukmachera. Moim zdaniem nie warto stawiać w stronę Francuza po takiej przerwie, on nie ma jakiegoś super sezonu, a ten Schnur na hardzie coś pogrywa. Niby to Challengery, ale na Ryśka może wystarczyć rytm meczowy i będzie pozamiatane.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Sock w meczu z Andersonem brał medicala ( chyba coś z obręczą barkową) a tu widzę gra debla w Montrealu..Zagrałem przeciw jego parze. Zastanawiam się czy na Herberta nie postawić, radzę uważać przy stawianiu na Socka w singlu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dwa typy na dzisiaj mam.
Pierwszy to mecz Carreno-Busta vs Khachanov.
Podoba mi się rozwój Pablo. Do solidności do bolu potrafi dodać coś fajnego od siebie. Solidny zawodnik, ale umie sobie przyszykować rywala do ataku. Walczy do ostatniej piłki i po nieudanej przygodzie w Szwecji kilka tygodni temu na ziemi rozpoczął przygotowania do nawierzchni twardej. Na przeciwko staje młody Rosjanin, który z pewnością ma fajną przyszłość przed sobą i woli szybsze nawierzchnie. Pablo natomiast wolniejsze. Serwis ma Karen, ciekawy forehand. Jest to na pewno zawodnik, który wyciągnie jeszcze coś dodatkowego ze swojej talii zagrań.
Ale... Jest to dla obu stron pierwszy mecz na hardzie od dawna. Carreno-Busta też ma fajny serwis. Może nie serwuje 200+ km/g, ale jest to trudny do odebrania serwis. Sądzę, że ten pierwszy set będzie bardzo wyrównany. Nie sądzę i nie widzę tego, ze stawiany tutaj w roli faworyta Karen wygra to łatwo i przyjemnie, nie z Pablo. Bilans na hardzie w tym roku to u Pablo 6/4, u Karena 6/7. Za wyrównanym spotkaniem przemawia też fakt, że nie są to te najszybsze korty twarde w tourze i przy tej klasie zawodników sądzę, że będziemy świadkami kilku ciekawych wymian.
over 22.5 g @1.83

Drugi typ to Paire. Nie za bardzo widzi mi się granie na Benka z Francji, bo wiadomo, że potrafi mu odwalić, ale... Nie lubię też gry Donaldsona. Wczoraj gdyby Pouille zagrał ciut lepiej, dosłownie o 10% lepiej to już by Donaldsona nie było w tym turnieju. Gość gra słabo przy siatce. Czasami mu coś wyjdzie zza linii końcowej, ale głównie liczy na swój serwis. Często rywale przeciwko niemu grają skróty i to też przynosi punkty. Paire żeby zagrać na swoim poziomie to musi mu zależeć. Wczoraj widziałem ta zadziorność w jego zachowaniu w starciu z Youngiem. Szczególnie po ostatniej piłce widać było, że mu zależało. Był to pierwszy jego mecz na hardzie od dawna, więc logicznie, że każdy kolejny mecz powinien być lepszy dla Paire.
W wymianie zdecydowanie lepszy będzie Francuz, w dodatku potrafi zagrać coś dodatkowego, jakiś skrót. Wczoraj Donaldson dobrze serwował, ale Paire pokazał na Wimbledonie choćby, że na szybkich nawierzchniach ma fajny return.
Paire B. @1.80
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nestor/Pospisil @1.32 ⛔ Porażka...jak można było to przegrać
Johnson/Querrey @1.25 ZWROT
Anderson @1.25 ✅
Shapovalov @1.27 ✅ Ledwo ale wygrał
AKO @2.62 STS ⛔
Co do par deblowych, to zdecydowanie przewyższają swoich rywali. Nestor i Pospisil grają dużo w debla, może forma obu nie jest jakaś super, ale jeżeli przegrają z Bautistą-Agutem i Ferrerem w grze podwójnej to byłbym bardzo zdziwiony. To samo dotyczy pary Johnson/Querrey, chociaż oni w singlu radzą sobie raz lepiej raz gorzej, to w deblu powinni pozamiatać. Grają przeciwko Lorenziemu i Ramosowi, więc zawodnikom, którzy nie bazują na serwisie, można powiedzieć że dużo będzie zależało od returnów z obu stron.
Anderson z Selą, co by tu nie mówić Kevin jest w formie, w poprzednim turnieju ograł Thiema i Socka, więc zdecydowanie lepszych graczy od Seli. Niby reprezentant Izraela przebrnął bez problemu przez eliminacje, ale nie miał zbyt wymagających rywali, a na serwisie wcale tak pewnie się nie spisywał (7 razy stracił podanie w 2 meczach).
Największe wątpliwości mam co do Shapovalova. Gra u siebie, ma chłopak talent, ale jest nieregularny i miewa odpały. Co prawda gra przeciwko zawodnikowi, który głównie uczestniczy w turniejach na clay&#39;u i tutaj widzę ogromną przewagę po stronie Kanadyjczyka. W dodatku ostatnio forma bardzo wysoka, wygrał i dotarł do półfinału w Challengerach. Myślę, że nie zawiedzie i też wygra spokojnie z Dutrą Silvą.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sugita +1,5 seta @1,84✅ 1xbet
Typ głównie przeciwko Goffinowi który wraca po kontuzji której doznał na RG. Rozegrał dwa turnieje po powrocie i w obu przypadkach przegrywał drugie spotkania. W Umag pokonał Balazsa w trzech setach a następnie odpadł z Dodigiem. W Gstaad podobna sytuacja. Najpierw męczarnie z Albotem. Ten mecz wyciągnął Belg cudem, a następnie porażka z Hasse w dwóch setach. Jak widać David jest jeszcze daleko od optymalnej dyspozycji i nie widzę tutaj dla niego łatwego meczu i pewnej wygranej. Japończyk ostatnio dobrze pogrywał, wygrał turniej w Antalyi gdzie panowały mordercze upały. Później druga runda Wimbledonu i porażka po zaciętym meczu z Manarino. Od tego czasu nie grał, nie wiem czym to było spowodowane, ale sadzę że w obecnej sytuacji i dyspozycji obu zawodników kusząco wygląda typ na seta dla Sugity po takim kursie. Japończyk potrafi grać na twardej nawierzchni i w swojej karierze wygrał kilka turniejów challengerowych, głównie w Azji, choćby w tym roku w Shenzhen czy Yokohamie.
Lorenzi - Tiafoe over 21,5 @1,62✅ 1xbet
Typ bardziej na wyczucie. Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu, może trzy sety. Tiafoe to typowy amerykański zawodnik wychowany na hard-courcie, z przyzwoitym serwisem. Niczym specjalnym się nie wyróżnia na tle innych amerykańskich tenisistów. Lorenzi mimo że jak na włocha przystało to typowy ziemniak to ostatnimi czasy bardzo poprawił grę na twardej nawierzchni czego dowodem były wyniki pod koniec ubiegłego roku i kilka cennych wygranych nawet w meczach w hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
F.Lopez-H.Chung
Typ: 2
Kurs: 2,25 (Unibet) ✅ [6:1,4:6,7:6]
Drugi dzień w Kanadzie.
Feliciano ostatnio to bardzo mizerne wyniki nie napawające optymizmem przed ostatnią częścią sezonu.
Przegrane z Hanfmanem i Dzumhurem normalnie nie przytrafiłyby się jak sądzę ale ostatnimi czasy Hiszpan bardzo cieniuje. Przedwczesne pożegnanie z powodu kreczu z ulubionym Wimbledonem to w moim mniemaniu był początek końca Lopeza w tym sezonie bo dodając do tego fakt że korty twarde na których teraz gramy nigdy nie były jego miejscem można spodziewać się że i w USO Felek szybko skończy.
Co innego Chung, odpuścił grass aby spokojne przygotować się do końcówki sezonu.
Widze w Koreańczyku wielki potencjał,zapewne nie tylko ja.
Już w tym roku szczególnie na ziemi pokazywał swoją jakość i pokonywał takich grajków jak Kohlschreiber, młody Zverev, Monfils i Querrey i choć w Stanach przywitanie miał ciężkie bo trafił na dzień dobry na Paula i Edmunda to szczególnie ten pierwszy złapał fajną ostatnio dyspozycję.
Idę tu w młodszego 15 lat Chunga bo choć panowie spotkali się w tym roku w kwietniu na trawie w Houston i wygrał Lopez to już tam młodzieniec wygrał seta i pokazał się z dobrej strony.
Aktualna forma obu wskazuje tu na mecz co najmniej 50/50 choć dla mnie Hyeong na hardzie idzie dziś po zwycięstwo.
GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rootring 5

rootring

Użytkownik
Gasquet - Schnur
Gasquet -5.0 gemów @1.87 Pinnacle
⛔7:6,5:7,6:1 blisko, ale jednak...

Rysiek nie grał od Wimbledonu, gdzie wypadł mizernie, żeby nie powiedzieć tragicznie. Wcześniej sezon dosyć udany. Na przeciwko &quot;tutejszy&quot; Schnur, który również rozgrywa niezły sezon, tylko w niższej lidze. Wydawałoby się, zwycięzca nie jest tutaj oczywisty. A tymczasem chimeryczny Rysiek wystawiony po 1.12-1.15, linia handicapu to 5 gemów. Na logike to nie pasuje. Bukmacher musi być bardzo pewny Ryśka wystawiając tak niski kurs i tak wysoki handicap. A skoro bukmacher jest pewny to ja mu zaufam.
no raczej blisko nie było, już po drugim secie bet był mało prawdopodobnie do wyrzucenia. Pozdrawiam ???? a co do meczu to Schnur zaskoczył pozytywnie, Richard dalej szuka formy ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Goffin D. - Sugita Y.(+1,5s) 2 1.86 Sbobet - 5/10j :10j✅
Po wczorajszym wałku (inaczej meczu Opelki ze Schwartzmanem nazwać nie można) dziś na giełdzie Betfair największe zainteresowanie jest spotkaniem Belga z Japończykiem. Kasy na Goffina leży tyle, jakby był w swojej szczytowej formie.

O ile wczoraj Opelka maczał palce w swojej porażce, o tyle dziś wątpię, aby Sugita miał cokolwiek wspólnego z tą kasą, która leży na Goffina. Stawiam, ze jest to coś w rodzaju masówki, chociaż osobiście podstaw nie widzę.
Goffin szuka formy po kontuzji. Próbował trochę na kortach ziemnych, ale dwukrotnie odpadał w 2. rundzie, w turniejach, gdzie obsada była średnia. Problemów ze zmiana nawierzchni raczej mieć nie powinien, bo jest to zawodnik bardzo uniwersalny. Uważam jednak, że na jego optymalną dyspozycję będziemy musieć poczekać.
Z drugiej strony Sugita, który także rozegra pierwszy mecz na hardzie po dłuższej przerwie. Jest to nawierzchnia, na której czuje się najlepiej, więc także problemów z przejściem z trawy na korty twarde mieć nie powinien. Japończyk rozgrywa chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Niedawno wygrał swój 1. tytuł ATP. Sądzę, że ta jego świetna dyspozycja może trwać przynajmniej do końca sezonu. Zapewne jego celem będzie utrzymanie dobrej formy do US Open i &quot;azjatyckiego touru&quot;. Myślę, że nawet gdyby Goffin był w swojej wysokiej formie to Sugita miałby szanse z nim powalczyć. Tym bardziej jest to możliwe po kontuzji Belga. Typ na seta wydaje się być bezpieczną opcją. Dla odważnych polecam poszukać typów na zwycięstwo Japończyka. Kursy w granicach 3-3,5.
EDIT:
Aktualizacja ruchów na Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom