>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
toper86 32

toper86

Użytkownik
Odnośnie meczu Monfilsa z Nishikorim to mecz z typu &quot;cała Polska widziała&quot; Takiego patologicznego tenisa to nawet Pisia nie gra. Z góry uprzedzam miałem na Monfilsa ale co oni wyprawiali to masakra w następnej rundzie Bautista zajedzie go regularnością jak będzię kurs na Bautiste w okolicach 1.8 można śmiało stawiać. Jednego coś bolało pózniej drugiego masakra.Pozdrawiam.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
haha wstaję, patrzę na nocne wyniki z Kanady i... znów niespodzianki.
Naprawdę, dawno nie widziałem aż takich męczarni faworytów i aż tak słabego poziomu.
Z czego to wynika?
Wiele spotkań na bardzo słabym poziomie, gra jakby wolniejsza.
Może to kwestia przestawienia się na korty twarde?!?
Nie wiem, ale porąbane wyniki ostatnio :p
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Monfils-Bautista A. 1 @1.88
Tutaj stawiam na Monfilsa. Francuz powoli wraca do bardzo dobrego grania po okresie slabszych wystepow. Monfils rok temu w tym okresie nabil mocno punktow, poniewaz wygral turniej w Waszyngtonie i byl polfinalista w Kanadzie. Waszyngton moze jeszcze przeszedl bokiem w tym roku, ale tutaj juz jest koncentracja.
Monfils mial dwa bardzo trudne mecze, ale jak to czesto bywa, uwazam, ze to zaprocentuje i wyjdzie mu na dobre. Francuz z Johnsonem pokazla klase od tie-breaka w 2-im secie, wczoraj jakze wyrownany mecz z Nishikorim, gdzie Japonczyk wygral nawet dwa punkty wiecej w meczu, ale Francuz znowu wyszedl z opresji i wygral.
Bautista to jest swietny tenisista, ze scislej czolowki. Szanuje bardzo Hiszpana za jego umiejtnosci gry z glebi kortu, ale nie jestem przekonany, ze to sie sprawdzi na maerykanskich kortach.
Paradoksalnie uwazam jednak, ze Bautista ten sezon ma slabszy niz poprzedni. Poza tym Bautista w swoich startach w Kanadzie czy Cincinnati wielkich sukcesow jak dotad nie odnosil i nigdy nie wyszedl az do tej edycji poza 2-ga runde. A ze teraz trafia na tenisiste, ktory sie najprawdopodniej znowu rozkreca, wiec mam przeczucie i stawiam na Monfilsa.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co dzisiaj powiecie na Donaldsona? Amerykanin w bardzo dobrej formie, do tego gra równo, czasami zdarzają mu się proste błędy, ale na pewno posiada dobry serwis i do tego ofensywnie nastawiony. Schwartzman wygrał tutaj niby z Thiemem, ale z tego co widziałem to bardziej Austriak &quot;oddał&quot; ten mecz na własne życzenie. Z Opelką też stracił seta, jego gra jest solidna, ale na harda to się nie nadaje. Jego serwis powinien być łatwo returnowany i taki Jared myślę, że sobie z tym poradzi. Kurs 1.80 zachęca, ale chciałbym poznać też opinię innych na ten temat.
Do AKO też chciałbym dorzucić parę Ram/Klaasen. Dwa razy z rzędu Bautista-Agut i Ferrer nie dostaną prezentu od rywali. Już powinni polecieć z Kanadyjczykami.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Arces, Schwarzman ma jednak charakter, a w tenisie to ma spore znaczenie. Obaj w formie, ja bym jednak bral Schwarzmana jak bym musial kogos tu wybierac.
I Kyrgios 1.91. Jezeli K. nie oleje meczu to powinien poskladac Zvereva, ktory gra zbyt zachowawczo jak na tenis kangura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Macko18...
Co powiesz na deble KubotMelo, KlaasenRam czy Marach Pavic ?
Co uważasz, w sensie który debel wygląda najpewniej?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
mam ochote straszna zagrac Chunga dzisiaj z Mannarino koreanski gosc ma niesamowity potencjal jak.jest w gazie.tylko mam pytanie czy ktos ogladal Mannarino w jaki sposob on ogral Raonica i Medvedeva tak latwo jego gra kojarzy mi sie z takim statycznym przebijaniem na druga strone czy.on jest na jakims koksie teraz ? Czy nu sie Raonic z Medvedeven podlozyli
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
ZVEREV vs. KYRGIOS 2 @ 1,80 STS ⛔

H2H 0/3 . Dwa mecze w tym roku ( mam dwa urywki w pamięci z tych meczów jak Kyrgios gra hot-dogi przodem blisko siatki i Zverev dwa razy psuje wygraną piłkę wolejem). Nick ma patent na Aleksandra. Wczoraj Niemiec męczył się niemiłosiernie z Gasquetem ( wpierw miał dwie meczówki przy swoim serwisie a potem bronił dwóch). Bardzo ciekawa końcówka ( bronił meczowej przy wymianie 49 uderzeń). Dodatkowo ma w nogach wygrany turniej w Washingtonie. Australijczyk zadziwiająco łatwo wygrywa w tym turnieju. Nick będzie grał agresywniej od Francuza. Nie wiem co się stała ale ma znów ochotę do gry! ( Może chce Federera pyknąć ;) ) Oby..

MONFILS vs. BAUTISTO AGUT 2 @ 1.90 STS ✅

Kurs od rana urósł z 1,85 na 1,90. H2H 3/0 ( ostatni mecz w 2015) Gael grał dwie trzysetówki. Wczoraj Japoniec złapał hebel w kluczowych momentach i to bardziej on przegrał wygrany mecz ( prowadził 5/2 lub 5/3 w drugim i w tie-breaku trzeciego seta 6/3! by wtopić 6/8). Roberto takich prezentów nie będzie dawać. Hiszpanie grają tutaj bardzo dobrze. Z Stawiam na rzetelność Hiszpana i lepsze przygotowanie fizyczne.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
mam ochote straszna zagrac Chunga dzisiaj z Mannarino koreanski gosc ma niesamowity potencjal jak.jest w gazie.tylko mam pytanie czy ktos ogladal Mannarino w jaki sposob on ogral Raonica i Medvedeva tak latwo jego gra kojarzy mi sie z takim statycznym przebijaniem na druga strone czy.on jest na jakims koksie teraz ? Czy nu sie Raonic z Medvedeven podlozyli
Oglądałem fragmenty. Przytrzymał ich na wymianę i sami się wystrzelali. Rosjanin miałem wrażenie, że był zmęczony poprzednim turniejem. Raonic zagotowany i trzęsący się jak to w całym roku ( dodatkowo presja własnej publiczności go przytłoczyła- pierwszego seta widziłem.) Nie wiem za to jak gra ten Azjata, jesczze nie miałem okazji go oglądać?
 
P 184

proosty

Użytkownik
Macko18...

Co powiesz na deble KubotMelo, KlaasenRam czy Marach Pavic ?
Co uważasz, w sensie który debel wygląda najpewniej?

też chciałbym przeczytać opinię Macko18
w który bardziej warto ładować Kubotów czy Klassenów ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Macko18...

Co powiesz na deble KubotMelo, KlaasenRam czy Marach Pavic ?
Co uważasz, w sensie który debel wygląda najpewniej?
Kubotom nie zaufałbym, bo jednak ERV z Martinem potrafią pograć solidnie, szczególnie ERV, który na hardzie w Ameryce Północnej potrafił grać ciekawie. Martin też niezły, ma warunki, więc nie zdziwiłaby mnie tutaj taka niespodzianka. Co do Klaasenów, to mam w zwyczaju grę przeciwko Ferrerowi i Bautiście w deblu. Nie zawsze wychodzę na tym dobrze, ale dla mnie to są kompletne ogórki deblowe. Ani nie mają serwisu, ani woleja. Potrafią tylko przebijać i na tym bazują. W 1R im wyszło, ale Raven z Rajeevem, który po Newport skupia swoją karierę już tylko na grze podwójnej, powinni to tutaj wziąć. Jest to para z większymi ambicjami, może ostatnio nie grali swojego najlepszego debla, ale mają o wiele większy potencjał. Co do Maracha i Pavicia, to pokazali na co ich stać na Wimbledonie. Tam zagrali świetnie i zobaczymy, czy dalej będą kontynuowali to. Cabal z PCB to dziwny zlepek. Czuliby się znacznie lepiej na cegle, ale tutaj też dali radę w 1R. Hiszpan przygasł ostatnio pod względem debla, ale pamiętajmy, że w tamtym roku potrafił w parze z GGL dojść do finału USO. Dziwna sprawa z nierozłącznymi Cabalami. Oni praktycznie wcale nie grali z innymi partnerami, a tutaj najwyraźniej dali sobie chwilę czasu na odpoczynek. Juan-Sebastian nie jest wybitnym deblistą na hardzie, tym bardziej w parze z nowym tenisistą. Wydaje mi się, że Pavicie tutaj powinni ogarnąć, ale 1.6 nie wygląda już tak fajnie jak startowe 1.7+.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Oglądałem fragmenty. Przytrzymał ich na wymianę i sami się wystrzelali. Rosjanin miałem wrażenie, że był zmęczony poprzednim turniejem. Raonic zagotowany i trzęsący się jak to w całym roku ( dodatkowo presja własnej publiczności go przytłoczyła- pierwszego seta widziłem.) Nie wiem za to jak gra ten Azjata, jesczze nie miałem okazji go oglądać?
Tak myslalem ze po prostu Manni przebijal przebijal i to bylo za duzo dla slabego ostatnio.Rao . Chunga ogladalem z Lopezem wytrzymal bombardowanie serwisem hiszpana i cierpliwie go wyczekal a wczoraj patrzac na wynik livscore i przevieg z Goffinem poradzil sobie niezwykle latwo. Chung tak jak Mannarino potrafi przebijac dlugo i cierpliwie do tego ma grozniejzzy serwis i konczace uderzenie .powinien wypunktowac Francuza
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A co do Monfilsa z Bautista.
Ja bym jednak poszedł w stronę Francuza.
On się napędza takimi wygranymi w 3 setach.
Jak w 1 r z Johnsonem czy wczoraj z Nishikorim.
To daje mu takiego animuszu. Zresztą Hiszpan nie za bardzo wiadomo w jakiej jest formie, bo turniej go jeszcze nie zweryfikował. Dopiero dzisiaj będzie miał poważniejszego rywala.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Dimitrov vs Haase uder 21.5 @ 2.22 1xbet ⛔ przeceniłem Bułgara, on jednak jest znacznie słabszy niż się wydaje
Typ trochę pod prąd ale myślę, że ten mecz się szybko skończy. Bułgar miał problemy w poprzedniej rundzie z Mischą, ale myślę, że to głównie za sprawą specyficznego stylu jaki prezentuje Niemiec. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z rywalem grającym dłuższe wymiany i stawiam na to, że Bułgar będzie częściej z tych wymian wychodzić zwycięsko. Liczę na to, że Dimi, na tym etapie turnieju wrzuci wyższy bieg i postara się szybciej mecz zakończyć. Wszyscy wiemy, że papier na grę ma jak mało kto, ale czasem mu się chyba nie do końca chce. Dzisiaj powinno być inaczej. Powodzenia
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Pamiętajcie, że walka toczy się już nie tylko o trofea a o pozycję numer jeden w rankingu, pewnie dlatego też Federer zawitał w Rogers Cup, w ostatnich latach z reguły ten turniej odpuszczał. W każdym razie Szwajcar i Hiszpan mają olbrzymią przewagę nad resztą i zdają sobię sprawę, że jak jeden coś odpuści to najprawdopodobniej drugi to wykorzysta i zgarnie pełną pulę. Oczywiście dwa z rzędu tak poważne starty tydzień po tygodniu są dosyć ryzykowne i na samym US Open mogą odbić się czkawką zarówno u jednego jak i drugiego, nie ma jednak żadnej gwarancji, że odpuszczenie jednego z Mastersów Montreal/Cincinnati gwarantuje tytuł w Nowym Jorku. Wiele zależy od tego jak będą te turnieje przebiegały, Federer wczoraj miał tak naprawdę trening, Nadal podobnie, choć wiadomo, że gra on bardziej fizycznie. W każdym razie może dla obu się to tak ułożyć, że oba te starty nie będą ich jakoś wiele kosztowały energii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom