>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
H 124

hrotan

Użytkownik
Ciekaw jestem kto opłacił tę przeprawę kurdupla w tym turnieju ????
Bo nie potrafie uwierzyć w powrót po 8 przegranych gemach z rzędu nagle nauczył się grać i wygrywa mecz 6-0 5-7 5-7
Już pomijając mecz z Opelką czy z Thiemem gdzie działa się magia
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
ZVEREV A. VS. ANDERSON @ 1 1.42 STS ✅
W niedzielę grali razem, Anderson był słaby na tle Niemca. Jest mniej sprawny i ma mniejszy repertuar uderzeń, nie mówiąc już o osiągnięciach w tym roku.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ludzie, te wszystkie analizy możecie wsadzić do kosza na śmieci.
Wszystko w tym turnieju jest na opak.
Buki golą kasę na typerach, że szok.
Jak chcecie stawiać za grubszą forsę to poczekaj cierpliwie do US Open, a na razie polecam Wam za mniejsze stawki granie zupełnie przeciwko logicznemu myśleniu.
Czyli dzisiaj wygra Szwarcman, Shapovalov i Anderson ????
Dawno nie widziałem tak dziwnego turnieju, żeby klasowi zawodnicy walili w pół siatki serwisy i grali auty. A Buki liczą hajs i się cieszą, bo wszystko wygrywa wbrew nawet najlepszym analizą najlepszych typerow ????
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Proszę nie kasujcie tego posta. Czy ktoś wczoraj oglądał mecz Nadala z Shapovalovem ? Nie dotrwałem do 2:00 w nocy stąd moje pytanie. Bardzo mnie interesował ten mecz. Czy ktoś oglądał i może napisać kilka zdań ? Co się stało, że Nadal przegrał. Wygrywał 1:0 w setach. W 3 secie w pierwszych 3 gemach serwisowych Denisa Nadal miał 6 bp. Nie wykorzystał ani jednego. Póżniej szalony tie-break. Najpierw 3:0 dla Rafy zaraz 3:3, 4:3 Rafa i przegrywa 4 piłki z rzędu w tym 2 przy swoim serwisie. Dziwne to wszystko wygląda. Mając 3:0 w tb Rafa raczej nie wypuszcza szansy.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Proszę nie kasujcie tego posta. Czy ktoś wczoraj oglądał mecz Nadala z Shapovalovem ? Nie dotrwałem do 2:00 w nocy stąd moje pytanie. Bardzo mnie interesował ten mecz. Czy ktoś oglądał i może napisać kilka zdań ? Co się stało, że Nadal przegrał. Wygrywał 1:0 w setach. W 3 secie w pierwszych 3 gemach serwisowych Denisa Nadal miał 6 bp. Nie wykorzystał ani jednego. Póżniej szalony tie-break. Najpierw 3:0 dla Rafy zaraz 3:3, 4:3 Rafa i przegrywa 4 piłki z rzędu w tym 2 przy swoim serwisie. Dziwne to wszystko wygląda. Mając 3:0 w tb Rafa raczej nie wypuszcza szansy.
Na youtube kursuja skroty.

Wyglada, ze Shapo po prostu wspial sie na wyzyny swoich mozliwosci i mial sporo szczescia. Rafa nie puszcza farby.. &#39;z reguly&#39;. A teraz zdazyl sie ten dzien.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ale jaja... To pewnie Fed też coś spieprzy ????
Bo Nieudolny Nadal przegrał z nastolatkiem? Federer przeżywa drugą młodość i to on zakończy ten rok jako lider. Nadal to nie jest żaden przeciwnik teraz dla Maestra. Dlatego ja dziś gram
Federer -5.5
2.6
Pinnacle

Wczoraj stracony ser z Ferrerem przez chyba zbyt dużą pewność siebie bo przy 5:4 i własnym serwisie pokpił sprawę. Drugi i trzeci set to już prawie ten sam Roger do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Bautista wczoraj morderczy pojedynek z Monfilsem,jeden mecz więcej przez niego rozegrany w tym turnieju. Teraz kiedy Nadal przegrał przez swoją słabą dyspozycję to Roger idzie po swoje,ma takich łachów na drodze do zwycięstwa że wstyd tu będzie stracić seta. Dzisiaj będzie musiał szybko odprawić zmęczonego Hiszpana bo w finale Zverev pewnie go trochę zmęczy. Sześć meczy rozegrali ze sobą obaj Panowie i nawet seta nie wygrał Bautista. Gram takie handi bo Fed ma teraz mega szansę i rywale sami mu się wyruszyli. Musi szybko kończyć takie mecze żeby jak najmniej energii stracić,wczoraj trochę przesadził bo wiadomo. Grał z Ferrerem z którym ma bilans już teraz 17:0 i pewnie myślał ze mecz sam się wygra. Myślę ze teraz bardzo prawdopodobne jest ze Roger rozbija wszystkich po koleji a Cincinnati sobie odpuści żeby się zregenerować. Dziś gwałt na Hiszpanie bardzo możliwy
 
T 0

totenchamon

Użytkownik
Dzisiaj gram za 10zł bo choc początek tygodnia był bardzo dobry to środa i czwartek 200zl poszlo.
Haase-Schwartzman typ:1
Hasse wygrał wszystkie 3 spotkania z Argentyńczykiem, pokonał Dimitrowa mając mecz właściwe pod kontrolą.
Schwartzaman to taki tenisita ni cholery wiadomo co zagra. Z Opelką straszne problemy a z Thiem czysty fuks bo Austriak położył sie od stanu 2:5 (moje szczęście heh)
Bautista-Federer typ: 2
Nie ma co pisać. Szwajcar idzie na jedynke na koniec sezonu a Bautista jest pewnie dość zmęczony po meczu z Monfilsem.
Shapovalov-Mannarino: typ 2
Kanadyjczyk pokonał Nadala więc zaliczył najleprzy występ w karierze.. Z Francuzem będzie zbyt pewny siebie i to go zgubi. Mannarino według mnie gra w tym sezonie naprawde nieźle i potrafi wygrać mecze z niwygodnymi rywalami. Shapovalov jest takim rywalem, lubi grać na twardej nawierzchni, mocno serwuje, popełnia jednak sporo błędów.
Zverev-Anderson typ: 2
Ryzykowny typ ale wydaje mi sie ze to będzie &quot;sensacja dnia&quot;. Za Andersonem nie przemawia właściwie nic poza tym ze powoli pnie sie w rankingu. Niemiec jest mocny i równy i na ostatnie 20 meczy przegrał tylko trzy. Najwyższy czas by przegrał znowu. (Anderson jest moim cichym faworytem do finału)
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Proszę nie kasujcie tego posta. Czy ktoś wczoraj oglądał mecz Nadala z Shapovalovem ? Nie dotrwałem do 2:00 w nocy stąd moje pytanie. Bardzo mnie interesował ten mecz. Czy ktoś oglądał i może napisać kilka zdań ? Co się stało, że Nadal przegrał. Wygrywał 1:0 w setach. W 3 secie w pierwszych 3 gemach serwisowych Denisa Nadal miał 6 bp. Nie wykorzystał ani jednego. Póżniej szalony tie-break. Najpierw 3:0 dla Rafy zaraz 3:3, 4:3 Rafa i przegrywa 4 piłki z rzędu w tym 2 przy swoim serwisie. Dziwne to wszystko wygląda. Mając 3:0 w tb Rafa raczej nie wypuszcza szansy.
To co mlody wczoraj zagral to cos niesamowitego sam zlapalem go po kursie 6.50 szczerze przy przelamaniu powrotnym zwatpilem ale Denis przede wszystkim co zauwazyli komentatorzy ps u siebie gra znakomicie , niesie go publika , wracajac do samego meczu , Shapovalov walczyl jak lew , Rafa tez dobrze gral , obieral dobre katy ale wszystko praktycznie wracalo , jedynie Denis mial problemy z passing shotami . Kanadyjczyk zagral bardzo agresywnie , a kiedy nie szlo to ratowal go serwis zwlaszcza na zewnatrz . Ma oczywiscie pare mankamentow chocby to ze za bardzo sie napalal . Sumujac strasznie mi sie podobal w tym meczu .
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Macko18
Co uważasz o deblach?
Ja brałem pod uwagę Kontinen Peers i Bopanna Dodig.
Ktory debel uważasz za pewniejszy?
Rywale kontinena na pewno groźniejszy duet niż Paire Monfils, aż dziwne że Francuzi wygrali z Murray Soares, ale ich bilans deblowy jest żenujący na hardzie
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Macko18

Co uważasz o deblach?
Ja brałem pod uwagę Kontinen Peers i Bopanna Dodig.
Ktory debel uważasz za pewniejszy?
Rywale kontinena na pewno groźniejszy duet niż Paire Monfils, aż dziwne że Francuzi wygrali z Murray Soares, ale ich bilans deblowy jest żenujący na hardzie
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Macko18

Co uważasz o deblach?
Ja brałem pod uwagę Kontinen Peers i Bopanna Dodig.
Ktory debel uważasz za pewniejszy?
Rywale kontinena na pewno groźniejszy duet niż Paire Monfils, aż dziwne że Francuzi wygrali z Murray Soares, ale ich bilans deblowy jest żenujący na hardzie
Co jest dziwnego w tym, że Monf z Pairem ograli Jamiego i Bruno? Gdzieś tam kogoś przed tym przestrzegałem. Starszy z braci Murray, jak i doświadczony Brazylijczyk są w ogóle bez formy. Fakt, że z Gaela i Benoita żadni debliści, ale umiejętności czysto tenisowe mają i tym właśnie wygrali. Widać, że grają dla funu, bo nawet w przerwie między setami siedzieli sobie na luzaku, Paire z nogą założoną na nogę i rozmawiali jak kumple przy piwie. Wcześniej nie postrzegałem tak szczególnie Pairea, ale już na trawie pokazał, że potrafi grać ofensywnie, a szczególnie jego serwis potrafi zaskoczyć. Niemniej jednak tutaj już nie widzę takiej niespodzianki. Może Rohan z Ivanem nie są w jakiejś wyśmienitej formie, ale to absolutny top touru. Obaj lepsi na serwisie od Francuzów, powinni też być regularniejsi w typowych zagraniach deblowych. Może 1.4 jest słabe, ale w sumie można chyba próbować w jakichś kombinacjach. Pamiętajmy, że Hindus z Chorwatem są mocniej zgrani, niż pokazują to statystyki, bo sporo pograli razem w IPTL i tam naprawdę ich gra wyglądała dobrze. Co do Kontinenów, to nie widzę nic ciekawego w kursie na nich. Już kiedyś wspominałem, to para, która potrafi z każdym wygrać, jak i z każdym przegrać. Wygrali Waszyngton, więc jakiś zalążek formy jest, jednak pamiętajmy co Mate z Oliverem zrobili na Wimbledonie. Dlatego też moim zdaniem tutaj może zdarzyć się wszystko i ten mecz bym odpuścił. Tak samo spotkanie Klaasenów z kolejnym francuskim deblem. Rajeev z Ravenem nie pokazali się tutaj jeszcze, więc ciężko wyciągnąć jakieś wnioski, za to ERV z Martinem na razie pograli tutaj bardzo solidnie. W sumie nie zdziwi mnie tutaj zwycięstwo dogów, ale ten mecz też odpuszczam. Zagadkowy na pewno jest pojedynek Klonów z Mahutami. Niewątpliwie pod względem obecnych umiejętności Herbert z Mahutem zdecydowanie górują, jednak wydają się być w jakimś dołku. Braciaki też bez rewelacji, ale to jest północnoamerykański hard, a ta nawierzchnia z pewnością im leży.
 
P 184

proosty

Użytkownik
co tak rosną kursy na młodego w Kanadzie? wie ktoś coś czy masówka na Mannarino bo z reguł jak pocisnął top 5 to ma przegrać dziś ???? ?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Cytat:
Napisał bodizo -&gt;
No własnie w Fortunie juz 2,58 a Mannarino tez z glowa niekiedy na bakier jest
W fortunie takie spadki bo na świecie tak spadło i nic więcej. Wygląda to na zwykłego public beta. A czy ten Kanadyjczyk nie grał przypadkiem z Janowiczem na Wimbledonie
Tak gral gral ????
 
P 184

proosty

Użytkownik
wypowie się tu jakaś ogarnięta dobra dusza czy warto ładować w tego młodego? jak wygląda tu Mannarino , napisz ktoś coś na temat tego meczu , będę wdzięczny !
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
wypowie się tu jakaś ogarnięta dobra dusza czy warto ładować w tego młodego? jak wygląda tu Mannarino , napisz ktoś coś na temat tego meczu , będę wdzięczny !
Buki specjalnie dali taki mały kurs na Shapo, bo i tak było wiadome, że ludzie na niego postawią. Ogólnie może nie starczyć mu paliwa, zobaczcie ile spotkań zagrał w miesiącu. Francuz miał spacerek, Rao, który nie grał - Chung po kontuzji.. Wielkim faworytem jest tu Mannarino, ale co do typowania to poczekałbym na live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom