>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Moskwa, Antwerpia, Sztokholm - 15.10-21.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Moskwa, Rosja
Data rozgrywania: 15.10.2018 - 21.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $936,435
Oficjalna strona turnieju: https://kremlincup.ru/
Lista Startowa: https://kremlincup.ru/players/atp/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Damir Dzumhur
Zwycięzcy debla 2017: Max Mirnyi/Philipp Oswald

Miejsce: Antwerpia, Belgia
Data rozgrywania: 15.10.2018 - 21.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €686,080
Oficjalna strona turnieju: http://europeanopenatp250.com/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Jo Wilfried Tsonga
Zwycięzcy debla 2017: Scott Lipsky/Divij Sharan

Miejsce: Sztokholm, Szwecja
Data rozgrywania: 15.10.2018 - 21.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €686,080
Oficjalna strona turnieju: http://www.stockholmopen.se/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Juan Martin del Potro
Zwycięzcy debla 2017: Oliver Marach/Mate Pavic

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bublik-Molleker 1 ✅

Starcie dwoch mlodych tenisistow na moskiewksiej ziemi i wydaje mi sie tutaj duzo wiekszym faworytem Bublik.
Bublik pewnie dostalby tutaj nawet dzika karte, gdyby 2 lata temu nie postanowil zmiwnic obywatelska na kazachskie. Niemniej jednak moskiewski turniej to turniej w ktorym Bublik radzi sobie najlepiej. Kazach wykrecil tutaj dwa cwiercfinaly w dwa sotatnie lata, a zanaczylbym ze jeden z tych cwiercfinalow przegral po 3-setowym boju w tie-breaku w ostatnim secie z pozniejszym triumfatorem Carreno Busta (to byl rok 2016). Pokazuje to jednak potencjal jaki Bublik potrafi pokazac w tym turnieju. Molleker ma dopiero 17 lat. Mlody Niemiec wygral w tym sezonie nawet nieduzego challengera w Heilbronn i zostal bodjaze drugi najmlodszym zawodnikiem w tym sezonie, ktory tego dokonal. Ogolnie mlody Niemiec mial dobry okres w niemieckich turniejach bo wygrywal pojedyncze tez mecze pozniej w turniejach World Tour w Stuttgarcie i Hamburgu. Wszystkie jednak te turnieje, gdzie zapisla sie lepszym wynikiem byly poki co na cegle i glownie w Niemczech. Bublik ostatnio nie ma jakis fantastycznych wynikow, ale jednka byl na azjatyckim tournne na kilku turniejach ostatnio i tez wygrywal w tych challengerach po 2-3 mecze turniejowe. Jestem przekonany, ze Bublik bedzie tutaj walczyc o turniej glowny, a ze w Moskiwie umie pokonywac duzo wieksze nazwiska to nie sadze bym mial sie zatrzymac na Mollekerze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Auger Aliassime F. - Bergs Z. 5.20 fortuna ⛔
Auger-Aliassime wygrał turniej w Uzbekistanie i wieczorem musiał przetransportować się do Belgii. W Uzbekistanie rozegrał 8 meczów i nie miał żadnego dnia odpoczynku, a dziś wychodzi na przeciwko dzikiej karcie świetnemu byłemu juniorowi Bergsowi. Lot z Uzbekistanu do Belgii trwa od 10-12 godzin co może być na prawdę uciążliwe. Myślę, że może zmęczenie dać o sobie znać i zgarnie wpisowe i pojedzie do domu.
Szkoda miał dwie piłki meczowe w 3 secie, ale wyszło doświadczenie w graniu z zawodnikami na wyższym levelu Kanadyjczyka. Dostałem podziękowanie od paru osób, że złapały samego seta po kursie 3
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Otte-Zopp 2 ⛔

Dlaczego tak? Od dawien dawna nt. Zoppa utkwila mi w pamieci jedna informacja, a miaaowicie: ulubiony turniej Zoppa - Sztokholm!
Niby troche zaskakujace, ale fakt faktem ze Estonczyk ten turniej opusicil od 2011 roku tylko raz. Ogolnie nie ma tutaj az jakis wybitnych sukcesow Zopp bo nigdy nie wyszedl poza druga runde, ale tez wielkokrtonie pokonywal kwalifikacje i trzykrotnie dotarl do 2 rundy (w tym w dwoch ostatnich edycjach). Poza tym Szwecja to mimo wszystko bardzo goscinne miejsce dla Finow (m.in. bardzo dobre wystepy Jarkko Nieminiena w przeszlosci tutaj). Estonczycy jako kraj graniczacy z Finladnia tez pewnie moga liczyc na dobre przyjecie, zreszta Zopp trenuje generalnie w stolicy Finalnddi Helsinkach.
Zopp dzis bardzo pewna wygrana nad Donatim. Estonczyk poslal 11 asow, oddal bodajze tylko 2 punkty na swoim 1-szym podaniu. Nie wiem jak tam spisuje sie do konca Oscar Otte, bo on tez chyba oddal tylko 1 punkt na swoim 1-szym podaniu Tomicowi, ale generalnie biorac pod uwage wynik to smiem watpic w dobra gre Tomica. Akurat w przypadku Tomica niektore zenujace starty sa na porzadku dziennym. Licze wiec na tego Zoppa, ktory na pewno powinien sie starac, tym bardziej ze to dopiero kwalifikacje. Kurs jest naprawde wyjsciowo niezly, a mamy tu zawodnika, ktoremu powinno zalezec.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Pospisil V. - Mayer L. 1 1.69 fortuna ✅
Vasek ostatnimi czasy wygląda bardzo dobrze. On przez całą karierę uwielbiał grać w zamkniętych halach (w tym sezonie bilans jego wynosi 13-1) Ciekawą statystką jest cały dorobek obu panów w grze indoor Vasil rozegrał tych meczów 169, a starszy Mayer tylko 39 z tego 16 wygranych i 23 przegrane. Wszystko za Pospisilem nawierzchnia, forma, statystyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Auger-Aliassime - Stakhovsky 1.95 unibet ✅
To co pisałem wyżej, Auger 9 dzień 9 spotkanie, to musi się kiedyś odbić w końcu. Wczoraj jedną nogą już był za turniejem, ale obronił dwie piłki meczowe. Stakhovsky lubi pograć w hali i wydaje mi się, że szybko dziś wykończy Kanadyjczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (kwal. Antwerp (finał))
Godzina: 12;30

Spotkanie: Auger-Aliassime F. - Stachowski S.
Typ: Stachowski S.
Kurs:
1,83
Bukmacher: Etoto
Analiza: Witam serdecznie ???? Rzadko dodaje analizy, ale jak już dodaje to grube ryby ???? . Spotkanie obu Panów w Belgii w Antwerp. Ostatnia faza kwalifikacji do głównego trunieju Atp. Stawiam tutaj na Stachowskiego, jest ostatnio w dobrej formie, pokonał wczoraj De Scheepera. Natomiast Auger pokonał Bergsa ( sam oglądałem ten mecz) Bergs postawił wysoko poprzeczkę Augerowi. Meczył się gość niemiłosiernie jednak koniec końców zamknął spotkanie i przeszedł do dalszej rundy.
Jestem zdania, że kiedyś passa wygranych powinna się skończyć, AUger wygrał turniej w Uzbekistanie i po długiej podróży przyleciał do Belgii. Rozegrał strasznie dużo meczy w ostatnich dniach więc myślę, że dziś przyjedzie załamanie formy. Polecam typ. Grasz ze mną? Zostaw łapkę ???? ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Lopez - Tiafoe Antwerpia⛔
W Tiafoe jest potencjal a Lopez to taki beton. Jak wygra to w tie-breakach. Pewniejsze hc na seta dla pana Murzyna lub handi gemowe +2,5 jak znajdziecie.
+AKO Jarry, Mannarino, Marterer
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Otte-Zopp 2 ⛔



Dlaczego tak? Od dawien dawna nt. Zoppa utkwila mi w pamieci jedna informacja, a miaaowicie: ulubiony turniej Zoppa - Sztokholm!

Niby troche zaskakujace, ale fakt faktem ze Estonczyk ten turniej opusicil od 2011 roku tylko raz. Ogolnie nie ma tutaj az jakis wybitnych sukcesow Zopp bo nigdy nie wyszedl poza druga runde, ale tez wielkokrtonie pokonywal kwalifikacje i trzykrotnie dotarl do 2 rundy (w tym w dwoch ostatnich edycjach). Poza tym Szwecja to mimo wszystko bardzo goscinne miejsce dla Finow (m.in. bardzo dobre wystepy Jarkko Nieminiena w przeszlosci tutaj). Estonczycy jako kraj graniczacy z Finladnia tez pewnie moga liczyc na dobre przyjecie, zreszta Zopp trenuje generalnie w stolicy Finalnddi Helsinkach.

Zopp dzis bardzo pewna wygrana nad Donatim. Estonczyk poslal 11 asow, oddal bodajze tylko 2 punkty na swoim 1-szym podaniu. Nie wiem jak tam spisuje sie do konca Oscar Otte, bo on tez chyba oddal tylko 1 punkt na swoim 1-szym podaniu Tomicowi, ale generalnie biorac pod uwage wynik to smiem watpic w dobra gre Tomica. Akurat w przypadku Tomica niektore zenujace starty sa na porzadku dziennym. Licze wiec na tego Zoppa, ktory na pewno powinien sie starac, tym bardziej ze to dopiero kwalifikacje. Kurs jest naprawde wyjsciowo niezly, a mamy tu zawodnika, ktoremu powinno zalezec.

no to Zopp będzie miał okazje na rewanż, bo graja razem w głównej drabince (Zopp LL), niezłe jaja
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Simon - Stachowski Antwerpia✅
Kozak ladnie eliminacje, pan Slimak zas sezon miszmasz, niemniej dosc rzadko schodzi ponizej pewnego poziomu. Ponizej tego poziomu stoi za przeproszeniem Stachowski.
Gierasimow - Dzumhur Moskau⛔
Bosniak to tez nie byle Hindus, zeby nie ogrywac grajkow challengerowych. Owszem Belarusin dal sie we znaki ostatnimi czasy ponad przecietna gra, ale ja uwazam, ze to nadal za malo na goscia, ktory wygral juz niejeden turniej rangi ATP. Wysokie kursy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ramos Vinolas, Albert - Griekspoor, Tallon
Typ bardziej na czuja i na to jak wyglądają kursy. Griekspoor to poziom czelków, a i tam w indorze bez żadnych sukcesów. Wygrał w tym roku u siebie z Wawrinka ,ale wtedy Stan grał fatalnie. W następnych spotkaniu przegrał łatwo z Haase, więc możemy określić zwycięstwo nad Stanem jako przypadkowe. W czelkach przegrywa z takimi tuzami tenisa jak Vanni. W kwalach w drugiej rundzie grał z Robertem, który jest w średniej formie i tam zdecydował taj A w drugim secie już zmeczenie dopadło doświadczonego Francuza.
Hiszpan Ramos Vinolas jest w słabej formie i w hali gra raczej słabo, ale... na Boga to jest inny poziom umiejętności tenisowych. Jeśli spojrzymy na jego bilans pod dachem to jest on słaby, ale zawsze walczy nawet z dużo mocniejszymi. W zeszlym roku wygrał z Querryem, stoczył wyrównane spotkanie z Struffem czy Cuevasem. Czyli totalnie inny poziom rywali niz na codzień grywa Holender. Ostatnio ogladalem jego spotkania w Shenzhen gdzie doszedł do ćwierćfinału, potem zagrał jeden fajny wyrównany set z Delpo. Szkoda, że w Szanghaju słabiej z Kukuszkinem. Ale ewidentnie szuka formy Hiszpan i po takich porażkach na pewno będzie mu zależało, żeby wygrać dzisiaj.
Ramos-Vinolas, Albert @1.92 unibet

Mecz odwołany. Grikspoor się wycofał z turnieju.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Na szybko bo mecz już niedługo.
Verdasco - Ebden 2 kurs: 2.45 ⛔

fortuna
Ebden obecnie w dużo lepszej formie jak dla mnie. Meczu z Coriciem nie widziałem. Ale Gojowczyka zniszczył i z Thiemem też zagrał bardzo dobry mecz.
Verdasco ostatnio przegrywał z Gruzinem i Nishiyokom czyli bez szału. Wygrywał z świrem Monfilsem i nieobecnym Murrayem.
Kurs zdecydowanie za wysoki na Ebdena, trzeba zagrać.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Jaziri po TB przegrał ten mecz w głowie już. Wyglądał dobrze w pierwszym secie, ale głowa nie wytrzymała.
Nie umiem tego pojac, zeby Basic, ktory przegral niedawno z Majchrzakiem pokonal Jazirego, ktory pokonal Sashe Zvereva (nie wiem skad te A. przed nazwiskiem) tez ostatnio. Po co sprawdzac h2h i statystyki, jak to jest gunwo warte kurła jego max. Juz chyba tylko 1x w pilke nozna zostalo do grania, bo to 67% szans plus premia do sredniej wazonej za granie gospodarza. Typ popsul mi AKO. Zawieszam tenis za taka parodie.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie umiem tego pojac, zeby Basic, ktory przegral niedawno z Majchrzakiem pokonal Jazirego, ktory pokonal Sashe Zvereva (nie wiem skad te A. przed nazwiskiem) tez ostatnio. Po co sprawdzac h2h i statystyki, jak to jest gunwo warte kurła jego max. Juz chyba tylko 1x w pilke nozna zostalo do grania, bo to 67% szans plus premia do sredniej wazonej za granie gospodarza. Typ popsul mi AKO. Zawieszam tenis za taka parodie.
A czy Jaziri to był jakiś mega pewniak ? To, że raz pokonał Alexa to znaczy, że nagle zacznie wygrywać turnieje czy co ? Przecież to jeden z tych graczy, który może pokonać lub powalczyć z najlepszymi ale potrafi także dostać baty od graczy z 2 czy 3 setki rankingu. 2 tygodnie przed pokonaniem Zvereva przegrał z Kwon Soonem. A Basic to gracz stworzony typowo pod halę, mocny serwis i forhend, w tym roku wygrał już turniej ATP właśnie w hali w Sofii, gdzie pokonywał m.in Wawrinkę czy Kolbę.
Popieram typ na Bhambriego.
A od siebie dodam Berankisa 2.20 Fortuna. Broni tutaj masę punktów a Bedene to bardzo przeciętny gracz na hardzie a w hali to już w ogóle. ✅✅
 
lord-of-the-pyramid 26

lord-of-the-pyramid

Użytkownik
Nie mam dostepu do live to pisze tutaj. Phil po 2 tyg. przerwy powinien wciągnąć Minaura nosem. Jeżeli ktoś się chce doczepić to od razu pisze, że Kolba ma 18-letnie doświadczenie w grze na hali i to by było na tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Monfils- Tsonga u1,5 przełamania w 1 secie @2,45 1xbet ✅
Obaj panowie z dobrym serwisem a to na hali duży handicap w meczu więc o brejk będzie ciężko. W wymianach tez bardzo zblizony poziom. Znaja sie bardzo dobrze. Sporo razem trenowali wiec wiedza o slabych stronach rywala. Kurs bardzo fajny. Stawka oczywiście bez szaleństw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom